Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τελείωσε κι αυτό , τελικά πήραμε 5....μου έδωσε vibramicyn 1 πρωί , 1 Βραδυ και outrogestan κολπικό 1 πρωί 1 μεσημέρι 1 βράδυ....τι διαφορά πρέπει να έχουμε μεταξύ τους τα utro κορίτσια;προς το παρών κάποιες τσιμπίδες έχω...μου είπε τώρα δεν μπορώ να σου πω τίποτα....αλλά όλα καλά θα πάνε....το ενδομήτριο σου είναι καλό....αυτά κορίτσια...τώρα τι να πω....κι εσείς στην ωοληψια δεν ξέρατε πολλά και τα μαθαίνατε σταδιακά ;;; Αύριο 9 η ώρα να καλέσω να μου πουν την εξέλιξη....!!!

Καλημέρα κοπέλα μου! Άρα πήρατε παραπάνω από όσα έβλεπε π γιατρός! Εύχομαι να δημιουργηθούν τέλεια εμβρυακια που θα σας δώσουν το/ τα παιδακι/α σας.

Κοίτα για τα ουτρο δεν μετράω τις ώρες. Το πρωί πάω τουαλέτα, κάνω το ντουζάκι μου και το βάζω δηλαδή γύρω στις 10. Το μεσημέρι γύρω στις 4 και το βράδυ πριν κοιμηθώ γύρω στις 12.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@Anna0912 μπραβο!!!! Τελειο νουμερο, καλους διπλασιασμους και μια ομορφη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!

@Heart καλες γονιμοποιησεις!!!!!!! 

Ερωτηση ασχετη...  Απ την επιτροπη πως μαθαινουμε τι εγινε τελικα ???  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου! Άρα πήρατε παραπάνω από όσα έβλεπε π γιατρός! Εύχομαι να δημιουργηθούν τέλεια εμβρυακια που θα σας δώσουν το/ τα παιδακι/α σας.

Κοίτα για τα ουτρο δεν μετράω τις ώρες. Το πρωί πάω τουαλέτα, κάνω το ντουζάκι μου και το βάζω δηλαδή γύρω στις 10. Το μεσημέρι γύρω στις 4 και το βράδυ πριν κοιμηθώ γύρω στις 12.

Α ωραία!!! Κορίτσι μου την ημέρα της ωοληψιας ο γιατρός σου ήξερε να σου πει κάτι πιο ειδικό...εμένα μου είπε μόνο πόσα πήραμε και ότι έχω καλό ενδομήτριο...δεν μπορούσε να μου απαντήσει σε τίποτα άλλο ...αύριο μου είπε θα συζητήσουμε με δεδομένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τελείωσε κι αυτό , τελικά πήραμε 5....μου έδωσε vibramicyn 1 πρωί , 1 Βραδυ και outrogestan κολπικό 1 πρωί 1 μεσημέρι 1 βράδυ....τι διαφορά πρέπει να έχουμε μεταξύ τους τα utro κορίτσια;προς το παρών κάποιες τσιμπίδες έχω...μου είπε τώρα δεν μπορώ να σου πω τίποτα....αλλά όλα καλά θα πάνε....το ενδομήτριο σου είναι καλό....αυτά κορίτσια...τώρα τι να πω....κι εσείς στην ωοληψια δεν ξέρατε πολλά και τα μαθαίνατε σταδιακά ;;; Αύριο 9 η ώρα να καλέσω να μου πουν την εξέλιξη....!!!

Τα ουτρο ανα 8 ώρες θα παίρνεις και ενα!! Εγω πχ που κανω το ίδιο τα παίρνω 8 πρωι 4 μεσιμερι και 12 το βραδυ! Βαζω ξυπνητηρι να χτυπάει για να μη το ξεχνάω! Σε αυτά κ σε όλα στα σικλακουρ στο μαγνησιο στο φιλισιν στις κλεξαν…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Α ωραία!!! Κορίτσι μου την ημέρα της ωοληψιας ο γιατρός σου ήξερε να σου πει κάτι πιο ειδικό...εμένα μου είπε μόνο πόσα πήραμε και ότι έχω καλό ενδομήτριο...δεν μπορούσε να μου απαντήσει σε τίποτα άλλο ...αύριο μου είπε θα συζητήσουμε με δεδομένα!!! 

Ναι πήραμε ένα παραπάνω!!! Μακάρι να φτάνουν για να γίνει το θαυμα!!! Τι να πω;; Απ' όλη την διαδικασία τώρα είμαι αγχωνενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Εγώ στη τελευταία προσπάθεια χρησιμοποίησα το serpafar σε συνδιασμος με μισή δόση menopur και τα πήγα καλύτερα από άλλες φορές που έπαιρνα μόνο menopur

14 ωάρια 6 βλαδτοκυστες έναντι 4 βλαστοκυστες και 2 εμβρύων 3ημερων στις 2 προηγούμενες διεγερσρις που έπαιρνα μόνο menopur

Το Ενδωμητριο το ελέγχουν αν είναι Λέπτο σε πάνε στον επόμενο μήνα 

Εμένα στον ίδιο κύκλο ήταν 12 τη μετά της έμβρυομεταφορας και εμφύτευση έχω ανεξάρτητα το πως θα προχωρησει

Καταλαβα! Θα τον ρωτήσω για τη μενοπουρ μήπως προσθέσω κ εγώ! Να μην πάρουμε 2-3 δηλαδή, να πάρουμε 7-8! Αχ δεν ξέρω! Παλάβωσα μ όλα αυτά!! Θα τον πάρω σήμερα τηλ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τελείωσε κι αυτό , τελικά πήραμε 5....μου έδωσε vibramicyn 1 πρωί , 1 Βραδυ και outrogestan κολπικό 1 πρωί 1 μεσημέρι 1 βράδυ....τι διαφορά πρέπει να έχουμε μεταξύ τους τα utro κορίτσια;προς το παρών κάποιες τσιμπίδες έχω...μου είπε τώρα δεν μπορώ να σου πω τίποτα....αλλά όλα καλά θα πάνε....το ενδομήτριο σου είναι καλό....αυτά κορίτσια...τώρα τι να πω....κι εσείς στην ωοληψια δεν ξέρατε πολλά και τα μαθαίνατε σταδιακά ;;; Αύριο 9 η ώρα να καλέσω να μου πουν την εξέλιξη....!!!

Με το καλό Καλές γονιμιποιησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Kateriniwk ?

@lilian90 ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

@Natassou85 ?

@BlackCat?

@Lucia79 ?

@Heart ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

@aggelikh_l 155 🥰

@Anna0912 1790 🥰

@Luna777  170🥰

 

@Ιωάννα28iwantababy 14/4 🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

@Παρασκευαιδου & @Ιωάννα28iwantababy δεν θα μπορούσατε να πάρετε καλύτερη σκυτάλη από τις χθεσινή των κοριτσιών. Με το καλό και η δική σας χοριακάρα.

@Heart καλές γονιμοποιήσεις να έχεις κοριτσάκι μου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Α ωραία!!! Κορίτσι μου την ημέρα της ωοληψιας ο γιατρός σου ήξερε να σου πει κάτι πιο ειδικό...εμένα μου είπε μόνο πόσα πήραμε και ότι έχω καλό ενδομήτριο...δεν μπορούσε να μου απαντήσει σε τίποτα άλλο ...αύριο μου είπε θα συζητήσουμε με δεδομένα!!! 

Ειλικρινά έχει κολλήσει το μυαλό μου και δεν θυμάμαι αν μου είπαν τη μέρα της  ωοληψίας πόσα από τα ωάρια που έβγαλα ήταν καλά ή την επόμενη. Κατά 90% μου είχαν πει τη μέρα της ωοληψίας. Και με ενημέρωσαν και για το σπερμα επειδή ρώτησα εγω. Αλλά εσείς από ο, τι θυμάμαι έχετε πολύ καλό σπέρμα! Για να σου ειπαν 5 σημαίνει ότι και τα 5 ήταν καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου!!! 

Καλές γονιμοποίησεις κορίτσι μου,  ολα θα πάνε περίφημα, ολα είναι με το μέρος σας.. μόλις ακούσεις αύριο οτι γονιμοποίηθηκαν θα σου φύγει ενα μέρος του άγχους σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Anna0912 είπε:

Εδω ειμαιιιι....αργησα γιατι δε μπορω να το πιστεψω...11η μερα...χοριακη 1790!!!!θα ξαναπω Τετάρτη κ πεμπτη θα με δει ο γιατρός.....💓💓💓💓💓

Αναμφίβολα είσαι δίδυμομανούλα!!!!! Συγχαρητήρια Άννα μου.😀😀  Ό, τι καλύτερο σου εύχομαι και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Αναμένουμε και τα υπόλοιπα νεα σου που θα έρθουν!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τελείωσε κι αυτό , τελικά πήραμε 5....μου έδωσε vibramicyn 1 πρωί , 1 Βραδυ και outrogestan κολπικό 1 πρωί 1 μεσημέρι 1 βράδυ....τι διαφορά πρέπει να έχουμε μεταξύ τους τα utro κορίτσια;προς το παρών κάποιες τσιμπίδες έχω...μου είπε τώρα δεν μπορώ να σου πω τίποτα....αλλά όλα καλά θα πάνε....το ενδομήτριο σου είναι καλό....αυτά κορίτσια...τώρα τι να πω....κι εσείς στην ωοληψια δεν ξέρατε πολλά και τα μαθαίνατε σταδιακά ;;; Αύριο 9 η ώρα να καλέσω να μου πουν την εξέλιξη....!!!

Καλές γονιμοποιήσεις σου εύχομαι!!

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

@Anna0912 μπραβο!!!! Τελειο νουμερο, καλους διπλασιασμους και μια ομορφη εγκυμοσυνη ευχομαι!!!!!

@Heart καλες γονιμοποιησεις!!!!!!! 

Ερωτηση ασχετη...  Απ την επιτροπη πως μαθαινουμε τι εγινε τελικα ???  

Πάρε τηλέφωνο. Μου φαίνεται περίεργο να ξέρεις. Εδώ σε όλες απαντάνε απευθείας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Α ωραία!!! Κορίτσι μου την ημέρα της ωοληψιας ο γιατρός σου ήξερε να σου πει κάτι πιο ειδικό...εμένα μου είπε μόνο πόσα πήραμε και ότι έχω καλό ενδομήτριο...δεν μπορούσε να μου απαντήσει σε τίποτα άλλο ...αύριο μου είπε θα συζητήσουμε με δεδομένα!!! 

Την ημέρα της ωοληψίας με ενημερώνουν πόσα ωάρια πήραν και αν είναι οκ το  δείγμα σπέρματος  (εγώ ρωτάω και τις τιμές του σπέρματος ποσότητα και κινητικότητα).

Την επόμενη μέρα με ενημερώνουν πόσα γονιμοποιήθηκαν και μετά πάει ανάλογα. Εγώ πάω μόνο με βλαστοκύστες οπότε έχω ξανά ενημέρωση σε 5ημέρες.

Αλλιώς αν πήγαινα με 3ων ημερών αντίστοιχα θα είχα ενημέρωση στις 3 ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ειλικρινά έχει κολλήσει το μυαλό μου και δεν θυμάμαι αν μου είπαν τη μέρα της  ωοληψίας πόσα από τα ωάρια που έβγαλα ήταν καλά ή την επόμενη. Κατά 90% μου είχαν πει τη μέρα της ωοληψίας. Και με ενημέρωσαν και για το σπερμα επειδή ρώτησα εγω. Αλλά εσείς από ο, τι θυμάμαι έχετε πολύ καλό σπέρμα! Για να σου ειπαν 5 σημαίνει ότι και τα 5 ήταν καλά!

Άρα σου είπαν την ημέρα της ωοληψιας!! Πφφφ εμένα απλά μου είπε 5 πήραμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Την ημέρα της ωοληψίας με ενημερώνουν πόσα ωάρια πήραν και αν είναι οκ το  δείγμα σπέρματος  (εγώ ρωτάω και τις τιμές του σπέρματος ποσότητα και κινητικότητα).

Την επόμενη μέρα με ενημερώνουν πόσα γονιμοποιήθηκαν και μετά πάει ανάλογα. Εγώ πάω μόνο με βλαστοκύστες οπότε έχω ξανά ενημέρωση σε 5ημέρες.

Αλλιώς αν πήγαινα με 3ων ημερών αντίστοιχα θα είχα ενημέρωση στις 3 ημέρες.

Να τους πάρω για το σπέρμα λες; Να ρωτήσω; Πάντα ήταν σούπερ!! Ευελπιστώ και σήμερα να ήταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Την ημέρα της ωοληψίας με ενημερώνουν πόσα ωάρια πήραν και αν είναι οκ το  δείγμα σπέρματος  (εγώ ρωτάω και τις τιμές του σπέρματος ποσότητα και κινητικότητα).

Την επόμενη μέρα με ενημερώνουν πόσα γονιμοποιήθηκαν και μετά πάει ανάλογα. Εγώ πάω μόνο με βλαστοκύστες οπότε έχω ξανά ενημέρωση σε 5ημέρες.

Αλλιώς αν πήγαινα με 3ων ημερών αντίστοιχα θα είχα ενημέρωση στις 3 ημέρες.

Γιατί πας μόνο με βλαστοκυστες; Τα 3ων ημερών είναι σαν να μην έχουμε κάνει τίποτα;δεν έχουν ποσοστά επιτυχίας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Να τους πάρω για το σπέρμα λες; Να ρωτήσω; Πάντα ήταν σούπερ!! Ευελπιστώ και σήμερα να ήταν!!

Οχι βρε μην βάζεις τοσες πολλές σκέψεις.

Εμείς πάμε εξ αρχής με κακό σπέρμα επομένως μπορεί να χρειαστεί να δώσει δείγμα δευτερη φορά , δεν ε΄χει χρειαστεί μέχρι τώρα αλλά συμβαίνει. Οπότε σου λένε περιμένετε ενημέρωση και για το σπέρμα μη τυχόν και φύγει το ζευγάρι και πρέπει να ξαναγυρίσει.

Λογικά θα μάθεις σήμερα πόσα από τα 5 γονιμοποιηθηκαν και σε δυο μέρες πόσα έχετε τριών ημερών.

Την ημέρα που θα μάθεις για τριω΄ν ημερών ρώτα αν θέλεις πόσα κύτταρα έχουν.

Στα τριών ημερών τα κύτταρά τους πρέπει να είναι 8-10 κυττάρων για να θεωρηθούν άριστα.

Οι βλαστοκύστες δηλαδή έμβρυα 5 ημερών έχουν άλλη αξιολόγηση.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Οχι βρε μην βάζεις τοσες πολλές σκέψεις.

Εμείς πάμε εξ αρχής με κακό σπέρμα επομένως μπορεί να χρειαστεί να δώσει δείγμα δευτερη φορά , δεν ε΄χει χρειαστεί μέχρι τώρα αλλά συμβαίνει. Οπότε σου λένε περιμένετε ενημέρωση και για το σπέρμα μη τυχόν και φύγει το ζευγάρι και πρέπει να ξαναγυρίσει.

Λογικά θα μάθεις σήμερα πόσα από τα 5 γονιμοποιηθηκαν και σε δυο μέρες πόσα έχετε τριών ημερών.

Την ημέρα που θα μάθεις για τριω΄ν ημερών ρώτα αν θέλεις πόσα κύτταρα έχουν.

Στα τριών ημερών τα κύτταρά τους πρέπει να είναι 8-10 κυττάρων για να θεωρηθούν άριστα.

Οι βλαστοκύστες δηλαδή έμβρυα 5 ημερών έχουν άλλη αξιολόγηση.

 

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!! Δεν είχα καθόλου άγχος ... εχθές και σήμερα , έχω αγχωθει για την γονιμοποίηση , για τα 3ων ημερών και για τις βλαστοκυστες!!! Πφφφ!! Σε υπερευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Γιατί πας μόνο με βλαστοκυστες; Τα 3ων ημερών είναι σαν να μην έχουμε κάνει τίποτα;δεν έχουν ποσοστά επιτυχίας;

Εγώ πάω μόνο με βλαστοκύστες λόγω ιστορικού (δηλαδή σπέρματος, ηλικίας, ΠΩΑ και παλίνδρομες με βλαστοκύστη).

Στην πρώτη πρώτη μου προσπάθεια είχα μεταφέρει έμβρυα 3ων ημερών και δεν είχα εμφύτευση.

Συνήθως η πρώτη πρώτη προσπάθεια ειδικά σε ανεξήγητη ή με πολυκιστικές και σε μικρές ηλικίες όπως εσύ είναι με 3ων ημερών και φυσικά έχουν φέρει τελειόμηνες εγκυμοσύνες.

Αν χτύπα ξύλο δεν πάει καλά τότε καλό ειναι ο γιατρός να δοκιμάζει εναλλακτικε΄ς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ πάω μόνο με βλαστοκύστες λόγω ιστορικού (δηλαδή σπέρματος, ηλικίας, ΠΩΑ και παλίνδρομες με βλαστοκύστη).

Στην πρώτη πρώτη μου προσπάθεια είχα μεταφέρει έμβρυα 3ων ημερών και δεν είχα εμφύτευση.

Συνήθως η πρώτη πρώτη προσπάθεια ειδικά σε ανεξήγητη ή με πολυκιστικές και σε μικρές ηλικίες όπως εσύ είναι με 3ων ημερών και φυσικά έχουν φέρει τελειόμηνες εγκυμοσύνες.

Αν χτύπα ξύλο δεν πάει καλά τότε καλό ειναι ο γιατρός να δοκιμάζει εναλλακτικε΄ς.

Πόσο πολύτιμη είναι η βοήθεια σου...!! Και όλων των κοριτσιών!! Σας ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Άρα σου είπαν την ημέρα της ωοληψιας!! Πφφφ εμένα απλά μου είπε 5 πήραμε...

Και εμένα την ίδια μέρα μόνο ποσά πήραν μου είπαν . Την επόμενη μέρα ενημερώθηκα ποσά γονιμοποιήθηκαν και 5η μετά πόσα έγιναν βλαστόκυστες και θα μπουν κατάψυξη . Όποτε λίγη υπομονή μέχρι αύριο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η aggelikh_l είπε:

Και εμένα την ίδια μέρα μόνο ποσά πήραν μου είπαν . Την επόμενη μέρα ενημερώθηκα ποσά γονιμοποιήθηκαν και 5η μετά πόσα έγιναν βλαστόκυστες και θα μπουν κατάψυξη . Όποτε λίγη υπομονή μέχρι αύριο ❤️

Με ηρεμήσετε πάρα πολύ κορίτσια , σας ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο ρε γλυκούλι!!!!! Το περιμέναμε ότι θα πας τέλεια αλλά όσο να ναι είχαμε αγωνία! Φαντάζομαι ποσο χαίρεσαι βρε αγάπη μου! Θα πάνε όλα καλά από δω και πέρα! Να κάνεις όχι ένα, πολλά τεστακια, ένα κάθε μέρα να σου φτιάχνει κι άλλο η διάθεση! Αντε η επόμενη τώρα! Καλά ξεκίνησε η νέα συνομιλία! Έχουμε ήδη την πρώτη θετική χοριακη!

Αγαπημένη μου, μην πέφτεις τώρα! Έρχεται και η δική σου στιγμή και είμαι απολύτως βέβαιη! Λίγο κουράγιο ακόμα και συντομα θα πανηγυρίζουμε! Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά 💗 Θα την παραλάβεις ζεστή ζεστή τη σκυτάλη. Σκιζει το νέο θεματάκι! Μπράβο ρε @hope501 υπαρχηγόπουλο γουρλίδικο!!!

στις πριν 12 ώρες, ο/η Anna0912 είπε:

Εδω ειμαιιιι....αργησα γιατι δε μπορω να το πιστεψω...11η μερα...χοριακη 1790!!!!θα ξαναπω Τετάρτη κ πεμπτη θα με δει ο γιατρός.....💓💓💓💓💓

Καλά εντάξει, μας έστειλες όλες! Ετοιμάσου για τα διδυμάκια σου γλυκιά μου!!!

στις πριν 2 ώρες, ο/η aggelikh_l είπε:

Καλημέρα @Luna777 @Anna0912 συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα σας , καλούς διπλασιασμούς και με το καλό οι επόμενες !!!! 
Στείλτε κανένα ροζ τσόκαρο που σιχαίνομαι προς τα εδώ να ίσιωσω , γιατί τις μέρες που δεν νιώθω τις κράμπες αυτές , παθαίνω πανικό !! Πιο έντονες ήταν την περασμένη βδομάδα παρά αυτή …
 

Τσόκαρα πολλά, ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά! Ολα θα πάνε καλά! Πίστεψε το και χάιδευε κοιλίτσα. Είναι εκεί!!! 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τελείωσε κι αυτό , τελικά πήραμε 5....μου έδωσε vibramicyn 1 πρωί , 1 Βραδυ και outrogestan κολπικό 1 πρωί 1 μεσημέρι 1 βράδυ....τι διαφορά πρέπει να έχουμε μεταξύ τους τα utro κορίτσια;προς το παρών κάποιες τσιμπίδες έχω...μου είπε τώρα δεν μπορώ να σου πω τίποτα....αλλά όλα καλά θα πάνε....το ενδομήτριο σου είναι καλό....αυτά κορίτσια...τώρα τι να πω....κι εσείς στην ωοληψια δεν ξέρατε πολλά και τα μαθαίνατε σταδιακά ;;; Αύριο 9 η ώρα να καλέσω να μου πουν την εξέλιξη....!!!

Τέλεια κοριτσάκι μου γλυκό! Ανυπομονώ να ακούσω τις τέλειες γονιμοποιήσεις σου! Είσαι πολύ κοντά, να το ξέρεις!

Κορίτσια μου, με έχετε κατασυγκινήσει όλες με τις ευχές σας! Και δεν έχω ακόμα καρδούλες. Η υποστήριξη και δύναμη που παίρνουμε από το γκρουπ δεν υπάρχει!!! Εύχομαι μόνο κοιλίτσες γεμάτες μωράκια αποδώ και πέρα  💗💞💞💞 

@Παρασκευαιδου καλή μου πως τα πας εσύ; Είναι λίγο νωρίς ακόμα, αλλά προχωράνε τα τεστάκια;; Τσάκισε τα όλα αν αυτό σε βοηθάει! Εγώ πιστεύω πολύ σε εσένα...πάμε παρεούλα για τοξοτάκια!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Luna777 είπε:

Αγαπημένη μου, μην πέφτεις τώρα! Έρχεται και η δική σου στιγμή και είμαι απολύτως βέβαιη! Λίγο κουράγιο ακόμα και συντομα θα πανηγυρίζουμε! Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά 💗 Θα την παραλάβεις ζεστή ζεστή τη σκυτάλη. Σκιζει το νέο θεματάκι! Μπράβο ρε @hope501 υπαρχηγόπουλο γουρλίδικο!!!

Καλά εντάξει, μας έστειλες όλες! Ετοιμάσου για τα διδυμάκια σου γλυκιά μου!!!

Τσόκαρα πολλά, ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά! Ολα θα πάνε καλά! Πίστεψε το και χάιδευε κοιλίτσα. Είναι εκεί!!! 

Τέλεια κοριτσάκι μου γλυκό! Ανυπομονώ να ακούσω τις τέλειες γονιμοποιήσεις σου! Είσαι πολύ κοντά, να το ξέρεις!

Κορίτσια μου, με έχετε κατασυγκινήσει όλες με τις ευχές σας! Και δεν έχω ακόμα καρδούλες. Η υποστήριξη και δύναμη που παίρνουμε από το γκρουπ δεν υπάρχει!!! Εύχομαι μόνο κοιλίτσες γεμάτες μωράκια αποδώ και πέρα  💗💞💞💞 

@Παρασκευαιδου καλή μου πως τα πας εσύ; Είναι λίγο νωρίς ακόμα, αλλά προχωράνε τα τεστάκια;; Τσάκισε τα όλα αν αυτό σε βοηθάει! Εγώ πιστεύω πολύ σε εσένα...πάμε παρεούλα για τοξοτάκια!!!

 

Να συνεχίσουν εκεί τα σπορακια μας να ξεκινήσουμε το γκρουπ του Δεκεμβρίου χαχαχαχ

Είναι μεγάλο σχολείο το mammyland 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...