Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο! Με το καλό, φαντάζομαι το άγχος που θα έχεις κάθε φορα με όλες αυτές τις εξετάσεις, όλα όμως πάνε τέλεια! Μακάρι να ακολουθήσουμε κι εμείς που σας διαβάζουμε την καλή τύχη ❤️

Ευχαριστώ πολύ! Ναι, δυστυχώς το αγχος δεν τελειώνει ποτέ. Τωρα έχω άγχος για τη Β επιπέδου. Ασε καμία σωτηρία... Και όταν με το καλο θα μάθεις τα ευχάριστα τη Δευτέρα και ακολουθήσεις και εσύ την πορεία μου,  θα δεις ότι το αγχος αυξάνεται και πάει και ότι είναι πολύ περισσότερο από το αγχος όταν περιμένεις τα αποτελέσματα της πρώτης χοριακής. 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας! Πολύ σύντομα περιμένουμε να μας λέτε και τα δικά σας νέα για το φύλο του μωρού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Αγαπημενη μου χοπ! Ειμαι τερμα της τεχνολογιας και παλαιωτερα ειχα φεις και κλπ και ημουν και πολυ ενεργη ομως πριν 5 περιπου χρονια με ξενερωσαν ολα γιατι και η κουτση μαρια ηταν μεσα και δεν αντεχα να βλεπω ολο αυτο το ψευτικο .. ηθελα να παω λιγα χρονια πισω που περιμενα ποτε θα παω για καφε να μαθω νεα και πραγματικα νεα .. οχι ποτε χεστηκε η γατα η ποτε την αμολυσε ο σκυλος ... Δεν ειμαι ακραια απλα ηθελα να διαφερω λιγο απ το πληθος... Γενικα ειναι ενας ωραιος τροπος επικοινωνιας π.χ με ατομα απ τονπανεπιστημιο που τα εχασα... Ομως δεν αντεχα καθε φορα που ανεβαζα μια φωτο να σχολιαζει η καθε ασχετη /ος.... Οοοοοοοοο κουκλα τελεια , τι μωρο εισαι εσυ κ.α.... τεσπα εγω χωρις αυτα νιωθω πιο ελευθερη και πιο ωραια.... Παρολα αυτα επειδη ριμαι πολυ του χαζεματος και των ψωνιων ...εχω ενα φεικ λογαριασμο στο ινσταγκραμ που οντως εχει μια φωτο απ το σπιτι μου και τα ποδια μου κατι χριστιυγεννα .  Δεν το προτεινα ομως γιατι δεν ειναι τιμιο εγω να εχω ψευτικο... Ομως δεν εχω κανενα απολυτος θεμα να με δειτε!!!! Sissy foridou ειναι αν θες στειλε μου μηνυμα και ακολουθησε με...χαχα...εχω και σκαιπ που χρησιμοποιω για τη δουλεια ...ααα και linkedin ...που εχω φωτο μου... Αρα υπερεβαλλα τελικα....😋😋😋

 

Εγω έσβησα φμπ γιατί βαρέθηκα πραγματικά αυτό η κάθε κουτσι παρόλο που είχα μόνο λίγους φίλους πάλι νευριαζα.    Τώρα το άνοιξα έχει κάνα μήνα γιατί ψάχνω την άλλη που κάναμε μαζί εξωσωματική. Σπάτουλες δεν την βρήκα και ξανά έπεσα  αλλά θα το σβήσω να σωθεί χαχαχα. 

LinkedIn έχω και εγώ για ττη δουλειά έλα εκεί να δεις την σκατοφαφσα μου 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πήρα χθες τα αποτελεσματα του νιπτ. Όλα είναι φυσιολογικά  δόξα τω Θεω  και είναι κοριτσάκι!

Συγχαρητήρια!! Άντε όλα πάνε όπως πρέπει!! Θα γίνεις μανούλα, συνειδητοποίησε το και απόλαυσε το!! Η κόρη σου θα είναι πολύ τυχερή που θα σ έχει μανούλα! ❤️❤️ Με το καλό να τη δεχτείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλη και εσενα και τη hope 501

 

 τελικα με δέχτηκε 8.00 πμ

 δοξα το θεό

Αντε τέλεια. Μα ήμουν σίγουρη!! Αυριο θα πας δηλαδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Αντε τέλεια. Μα ήμουν σίγουρη!! Αυριο θα πας δηλαδη?

1/6 τότε που το είχα κλεισει αρχικά δηλαδή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Συγχαρητήρια!! Άντε όλα πάνε όπως πρέπει!! Θα γίνεις μανούλα, συνειδητοποίησε το και απόλαυσε το!! Η κόρη σου θα είναι πολύ τυχερή που θα σ έχει μανούλα! ❤️❤️ Με το καλό να τη δεχτείς!! 

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ! Σύντομα και στα δικά σου εύχομαι!

@BlackCat ο άντρας μου ακόμα δύσκολος το παίζει. Αυτός ήθελε αγόρι γιατί δεν ξέρει λέει τι θα κάνει με το κοριτσι. Και συνεχίζει και επιμένει ότι θα γυρίσει και θα αλλάξει σε αγόρι. Μέχρι που του είπα ότι δεν υπάρχει περιθωριο λάθους ως προς το φύλο σε αυτό το τεστ είναι 99,99% και έτσι το πίστεψε. Αυτή που έχει τρελαθεί παντελώς με το κορίτσι είναι η πεθερά μου. Ήταν το μοναδικό κοριτσι, έκανε 2 γιους, έχει 3 εγγονους και θέλει διακαώς κορίτσι! Αφού άρχισε και μου έλεγε για το τι χρυσαφικά κτλ θα της δώσει, της λέω:" Δεν χρειάζεται καν να σκεφτούμε για το όνομα. Μαντάμ Σουσου μπορούμε να την φωνάζουμε από τώρα " 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πήρα χθες τα αποτελεσματα του νιπτ. Όλα είναι φυσιολογικά  δόξα τω Θεω  και είναι κοριτσάκι!

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Συγχαρητήρια !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πήρα χθες τα αποτελεσματα του νιπτ. Όλα είναι φυσιολογικά  δόξα τω Θεω  και είναι κοριτσάκι!

Με το καλό….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ! Σύντομα και στα δικά σου εύχομαι!

@BlackCat ο άντρας μου ακόμα δύσκολος το παίζει. Αυτός ήθελε αγόρι γιατί δεν ξέρει λέει τι θα κάνει με το κοριτσι. Και συνεχίζει και επιμένει ότι θα γυρίσει και θα αλλάξει σε αγόρι. Μέχρι που του είπα ότι δεν υπάρχει περιθωριο λάθους ως προς το φύλο σε αυτό το τεστ είναι 99,99% και έτσι το πίστεψε. Αυτή που έχει τρελαθεί παντελώς με το κορίτσι είναι η πεθερά μου. Ήταν το μοναδικό κοριτσι, έκανε 2 γιους, έχει 3 εγγονους και θέλει διακαώς κορίτσι! Αφού άρχισε και μου έλεγε για το τι χρυσαφικά κτλ θα της δώσει, της λέω:" Δεν χρειάζεται καν να σκεφτούμε για το όνομα. Μαντάμ Σουσου μπορούμε να την φωνάζουμε από τώρα " 

αχαχαχαχα πες του θα απλώνει στριγκακια και θα μάθει να κάνει κοτσιδάκια😂 Λύσε μου μια απορία, όταν τις είπες να σκεφτείτε το όνομα...δεν εστίασε στο να σκεφτείτε??😂😂😂 μη σε δω να γράφεις καινούργιο θέμα για όνομα και τα μπουλιγκ😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/5/2022 at 1:41 ΜΜ, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα σε όλες σας

Μετά από μια τραγικά δύσκολη μέρα χθες, γύρισα τη μαυροσελιδα και σήμερα ξημέρωσε μια καινούρια μερα

Πήρα χθες τα χαράματα 4 cytotec κσι στις 11.00 πήγα με τραγικούς πόνους και πυρετό στο νοσοκομείο χωρίς καθόλου αιμα. Προχωρήσαμε σε αποξυση η μάλλον ανσροφηση γύρω στη 13.00 χωρίς φυσικά να έχω ακόμα αίμα 

Νιώθω λύτρωση πλέον διότι ταλαιπωρηθηκα πολύ ψυχολογικά τόσο καιρό, αλλά και σωματικά χθες αυτό που πέρασα δε το εύχομαι ούτε στο χειρότερο εχθρό μου... 

Αποφάσισα να κάνω break μέχρι το Σεπτέμβρη από το σπορ των εξωσωματικων

1/6 θα επισκεφτω το τμήμα απόβολών του Αρεταιειο (για κάποιο περίεργο λόγο χάθηκε το αντίστοιχο ραντεβού μου στο Έλενα και στη θέση μου μπήκε μια άλλη Σωτηρία με άλλο επίθετο) έπειτα θέλω να πάρω τη γνώμη ενως 2ου γιατρού μήπως πάω με δανεικά η αν θα συνεχίσω με τα 5 που έχω κατάψυξη ήδη. 

Ο γιατρός μου επιμένει ότι στα δικά μου εινσι το μωρό, εγώ θέλω λίγο να να δω όλα από την αρχή 

 

Ω βρε αγάπη τώρα το ειδα πως είσαι;; Καταλαβαίνω απόλυτα πάρε το χρόνο σου ηρεμισε και όλα θα πάνε καλά. Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια για αυτό που είπαν για το Έλενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

αχαχαχαχα πες του θα απλώνει στριγκακια και θα μάθει να κάνει κοτσιδάκια😂 Λύσε μου μια απορία, όταν τις είπες να σκεφτείτε το όνομα...δεν εστίασε στο να σκεφτείτε??😂😂😂 μη σε δω να γράφεις καινούργιο θέμα για όνομα και τα μπουλιγκ😂😂

Μπα γέλασε με το μαντάμ Σουσου. Δεν θα ανοίξω τέτοιο θεματακι. Όταν με το καλο, πρώτα ο Θεός γεννηθεί,  θα αποφασίσω αν θα της δώσω το όνομα της πεθεράς ή της μάνας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Ω βρε αγάπη τώρα το ειδα πως είσαι;; Καταλαβαίνω απόλυτα πάρε το χρόνο σου ηρεμισε και όλα θα πάνε καλά. Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια για αυτό που είπαν για το Έλενα 

 ειμαι καλα ναι συνήλθα!! 

 δοξα το θεό πέρασε και αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγω έσβησα φμπ γιατί βαρέθηκα πραγματικά αυτό η κάθε κουτσι παρόλο που είχα μόνο λίγους φίλους πάλι νευριαζα.    Τώρα το άνοιξα έχει κάνα μήνα γιατί ψάχνω την άλλη που κάναμε μαζί εξωσωματική. Σπάτουλες δεν την βρήκα και ξανά έπεσα  αλλά θα το σβήσω να σωθεί χαχαχα. 

LinkedIn έχω και εγώ για ττη δουλειά έλα εκεί να δεις την σκατοφαφσα μου 🤣

Ααααα να σε κατι που μπορουμε να γινουμε φιλες!!!!! Το linkedin ...να μαθεις και τα skills μου...😂😂😂εκει ανεβασα και φωτο απ την αθηνα απ την εκθεση, προσφατη δλδ!!!! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλολογαρα μου @twinkletwinlkle με το καλο η κορακλα!!!!!! Ολα ν πανε καλα μαναρι ευχομαι απ τη καρδια μου, και αυτο το κοριτσακι να σε κανει πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!!!να εισαι ηρεμη και να χαιρεσαι το θαυμα σου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍼🍼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ! Σύντομα και στα δικά σου εύχομαι!

@BlackCat ο άντρας μου ακόμα δύσκολος το παίζει. Αυτός ήθελε αγόρι γιατί δεν ξέρει λέει τι θα κάνει με το κοριτσι. Και συνεχίζει και επιμένει ότι θα γυρίσει και θα αλλάξει σε αγόρι. Μέχρι που του είπα ότι δεν υπάρχει περιθωριο λάθους ως προς το φύλο σε αυτό το τεστ είναι 99,99% και έτσι το πίστεψε. Αυτή που έχει τρελαθεί παντελώς με το κορίτσι είναι η πεθερά μου. Ήταν το μοναδικό κοριτσι, έκανε 2 γιους, έχει 3 εγγονους και θέλει διακαώς κορίτσι! Αφού άρχισε και μου έλεγε για το τι χρυσαφικά κτλ θα της δώσει, της λέω:" Δεν χρειάζεται καν να σκεφτούμε για το όνομα. Μαντάμ Σουσου μπορούμε να την φωνάζουμε από τώρα " 

Ποιος σου είπε ότι δεν αλλάζει χαχαχ  το 2015 γέννησε η φίλη μου όλες πήγαμε στο πάρτι με τα μπλε! 🤣🤣🤣

Ευτυχως εγώ είμαι τις απόψεις ουδέτερα χρώματα και πήγα με κιτρινακι... μπαίνω μέσα μου λέει άνοιξε τώρα τη σακούλα 🤣 λέω τι; και στο καπάκι μου ανοίγει παμπερς 🤣🤣🤣 ένα σοκ το έπαθα.  Σε όλου τους υπερηχου η κυρία είχε στα ποδια της τον ομφάλιο χαα 

Επίσης να σου πω ότι όλα ξεκινάνε από κορίτσια αρα... μπορεί στην αρχή να σου πει κορίτσι και μετά να πει αγόρι . Εγώ πάντως έμαθα μετα την β επιπέδου  🤣 δεν μας τα έδειχνε 

@troia να δεις τι γαμπρό θα πάρεις..  😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποιος σου είπε ότι δεν αλλάζει χαχαχ  το 2015 γέννησε η φίλη μου όλες πήγαμε στο πάρτι με τα μπλε! 🤣🤣🤣

Ευτυχως εγώ είμαι τις απόψεις ουδέτερα χρώματα και πήγα με κιτρινακι... μπαίνω μέσα μου λέει άνοιξε τώρα τη σακούλα 🤣 λέω τι; και στο καπάκι μου ανοίγει παμπερς 🤣🤣🤣 ένα σοκ το έπαθα.  Σε όλου τους υπερηχου η κυρία είχε στα ποδια της τον ομφάλιο χαα 

Επίσης να σου πω ότι όλα ξεκινάνε από κορίτσια αρα... μπορεί στην αρχή να σου πει κορίτσι και μετά να πει αγόρι . Εγώ πάντως έμαθα μετα την β επιπέδου  🤣 δεν μας τα έδειχνε 

@troia να δεις τι γαμπρό θα πάρεις..  😉

Δεν αλλάζει αυτό. Δεν μάθαμε το φύλο από τον υπέρηχο που και στον υπέρηχο μας είχαν πει 95% κοριτσι αλλά από την εξέταση αίματος που έχει το DNA του μωρού. Δεν κάνει λάθος αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να ρωτησω επειδη αγχωθηκα .. αν οι βλαστοκυστες που μεταφερουμε κατα το ξεπαγωμα δεν εξελιχθουν αυτο σημαινει πως δεν υπαρχει κ ελπιδα να εμφυτευτουν;;.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kateriniwk είπε:

Φιλολογαρα μου @twinkletwinlkle με το καλο η κορακλα!!!!!! Ολα ν πανε καλα μαναρι ευχομαι απ τη καρδια μου, και αυτο το κοριτσακι να σε κανει πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!!!να εισαι ηρεμη και να χαιρεσαι το θαυμα σου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍼🍼🍼🍼🍼

Σε ευχαριστώ πολύ Σαλονικια μου! Και σε σένα τωρα που ξεκινάς εύχομαι τα καλύτερα και να πετύχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα όσο λιγότερα ανώδυνα γίνεται (ξέρω ότι αγχώνεσαι πολύ και ότι φοβάσαι αλλά όταν θα έρθει η στιγμή να ξεκινήσεις θα βρεις τη δύναμη που χρειάζεται και θα ξεπεράσεις τις φοβίες σου γιατί είσαι πολύ πιο δυνατή από οσο νομιζεις).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω επειδη αγχωθηκα .. αν οι βλαστοκυστες που μεταφερουμε κατα το ξεπαγωμα δεν εξελιχθουν αυτο σημαινει πως δεν υπαρχει κ ελπιδα να εμφυτευτουν;;.

Αν δουν ότι δεν. Δεν της βάζουν καν και ξεπαγώνουν άλλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε ευχαριστούμε πολύ πολύ! Σύντομα και στα δικά σου εύχομαι!

@BlackCat ο άντρας μου ακόμα δύσκολος το παίζει. Αυτός ήθελε αγόρι γιατί δεν ξέρει λέει τι θα κάνει με το κοριτσι. Και συνεχίζει και επιμένει ότι θα γυρίσει και θα αλλάξει σε αγόρι. Μέχρι που του είπα ότι δεν υπάρχει περιθωριο λάθους ως προς το φύλο σε αυτό το τεστ είναι 99,99% και έτσι το πίστεψε. Αυτή που έχει τρελαθεί παντελώς με το κορίτσι είναι η πεθερά μου. Ήταν το μοναδικό κοριτσι, έκανε 2 γιους, έχει 3 εγγονους και θέλει διακαώς κορίτσι! Αφού άρχισε και μου έλεγε για το τι χρυσαφικά κτλ θα της δώσει, της λέω:" Δεν χρειάζεται καν να σκεφτούμε για το όνομα. Μαντάμ Σουσου μπορούμε να την φωνάζουμε από τώρα " 

Ε αφου πηρες κ το οκ της πεθερας ολα οκ θα τον ψησει κ το γιο😂αντε με το καλο ολα να πανε τελεια κ να την κρατησεις αγκαλια🎀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ε αφου πηρες κ το οκ της πεθερας ολα οκ θα τον ψησει κ το γιο😂αντε με το καλο ολα να πανε τελεια κ να την κρατησεις αγκαλια🎀

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Σύντομα εύχομαι να ακούσουμε και τα δικά σου ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια να ρωτησω επειδη αγχωθηκα .. αν οι βλαστοκυστες που μεταφερουμε κατα το ξεπαγωμα δεν εξελιχθουν αυτο σημαινει πως δεν υπαρχει κ ελπιδα να εμφυτευτουν;;.

Τι εννοείς να μην εξελιχθούν? Αφού είναι ήδη βλαστοκυστες δεν περιμενεις να εξελιχθούν. Η αλήθεια είναι ότι πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να πάει κάτι στραβά στο ξεπαγωμα και να μην επιβιώνουν,  αλλά εσένα μην σε αγχώνει αυτό γιατί αφενός το ποσοστό που κάτι μπορεί να στραβώσει είναι πολύ μικρό και αφετέρου φαντάζομαι ότι έχει να κάνει και με την ποιότητα. Και αν θυμάμαι καλά,  εσύ έχεις 2 άριστες βλαστοκυστες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Τι εννοείς να μην εξελιχθούν? Αφού είναι ήδη βλαστοκυστες δεν περιμενεις να εξελιχθούν. Η αλήθεια είναι ότι πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να πάει κάτι στραβά στο ξεπαγωμα και να μην επιβιώνουν,  αλλά εσένα μην σε αγχώνει αυτό γιατί αφενός το ποσοστό που κάτι μπορεί να στραβώσει είναι πολύ μικρό και αφετέρου φαντάζομαι ότι έχει να κάνει και με την ποιότητα. Και αν θυμάμαι καλά,  εσύ έχεις 2 άριστες βλαστοκυστες. 

Εννοω πχ αν καποιος εχει μια βλαστοκυστη 3αα οταν ξεπεγωσει για να τη μεταφερουν ας πουμε πρεπει να εχει εξελιχθει σε 4αα αλλιως δεν εχει προοπτικη να εκολαφθει κ να εμφυτευτει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Εννοω πχ αν καποιος εχει μια βλαστοκυστη 3αα οταν ξεπεγωσει για να τη μεταφερουν ας πουμε πρεπει να εχει εξελιχθει σε 4αα αλλιως δεν εχει προοπτικη να εκολαφθει κ να εμφυτευτει;;

Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες,  αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ιδέα από κατεψυγμένα γιατί πάντα πήγαινα με φρέσκα. Αυτό που καταλαβαίνω όμως είναι ότι είσαι πολύ αγχωμένη. Το ξέρω ότι σου ακούγονται βλακειες αυτά που λέω, αλλά προσπάθησε να ηρεμήσεις και να χαλαρώσεις. Δεν ξέρω πώς θα τα καταφέρεις και με τι μηχανισμούς. Προσπάθησε όμως να πας με την καλύτερη ψυχολογία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Εννοω πχ αν καποιος εχει μια βλαστοκυστη 3αα οταν ξεπεγωσει για να τη μεταφερουν ας πουμε πρεπει να εχει εξελιχθει σε 4αα αλλιως δεν εχει προοπτικη να εκολαφθει κ να εμφυτευτει;;

Γιατί να πάει 4αα; Η ποιότητα με το πως θα πάει δεν παίζει ρόλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...