Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καλημέρα σε όλες σας

Μετά από μια τραγικά δύσκολη μέρα χθες, γύρισα τη μαυροσελιδα και σήμερα ξημέρωσε μια καινούρια μερα

Πήρα χθες τα χαράματα 4 cytotec κσι στις 11.00 πήγα με τραγικούς πόνους και πυρετό στο νοσοκομείο χωρίς καθόλου αιμα. Προχωρήσαμε σε αποξυση η μάλλον ανσροφηση γύρω στη 13.00 χωρίς φυσικά να έχω ακόμα αίμα 

Νιώθω λύτρωση πλέον διότι ταλαιπωρηθηκα πολύ ψυχολογικά τόσο καιρό, αλλά και σωματικά χθες αυτό που πέρασα δε το εύχομαι ούτε στο χειρότερο εχθρό μου... 

Αποφάσισα να κάνω break μέχρι το Σεπτέμβρη από το σπορ των εξωσωματικων

1/6 θα επισκεφτω το τμήμα απόβολών του Αρεταιειο (για κάποιο περίεργο λόγο χάθηκε το αντίστοιχο ραντεβού μου στο Έλενα και στη θέση μου μπήκε μια άλλη Σωτηρία με άλλο επίθετο) έπειτα θέλω να πάρω τη γνώμη ενως 2ου γιατρού μήπως πάω με δανεικά η αν θα συνεχίσω με τα 5 που έχω κατάψυξη ήδη. 

Ο γιατρός μου επιμένει ότι στα δικά μου εινσι το μωρό, εγώ θέλω λίγο να να δω όλα από την αρχή 

 

Περαστικα πρωτα στην ψυχη σου κ μετα σωματικα. Παρε το χρονο που λες κ θα δεις μετα με τι εμβρυα θες να συνεχισεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η hope501 είπε:

που πας βρε καραμήτρο χωρίς σοσιαλ😂😂😂😂 το Α και το Ω πλεον στις μέρες μας....θα μπορούσες επίσης να κάνεις ένα ινστα χωρίς να ανεβάζεις τίποτα και απλά να διαβάζεις διάφορα....να στο εξηγήσω λιγάκι... στις μέρες μας, όλα τα διαβάζεις πλεον.... ο,τι νεο υπάρχει κτλ κτλ τα διαβάζεις, έτσι και στην περίπτωση την τωρινή που βρισκόμαστε εμείς, αρκετοί γιατροί και αρκετά κέντρα (βλ. μαντουδ. & γενιμα) ανεβάζουν Live βιντεάκια και απαντούν σε διάφορες ερωτήσεις. μέσα απο τα σόσιαλ επίσης βλέπω και διάφορα που με ενδιαφέρουν... πχ ταξίδια, φωτος κτλ....

Τώρα.... μη μου πεις πως "απαπα😱😱 θα με φακελώσει το σύμπαν και το γκουγκλ και θα με παρακολουθούν όλοι....." οι "παρακολούθηση" γίνεται ούτως η αλλιώς είτε με είτε χωρίς σοσιαλ και αύτο το βλέπεις παο τις διαφημίσεις που σου βγάζει το διαδίκτυο.... έτσι απλά τη γνώμη μου λεω... δεν σου τη λεω τη γνώμη μου να κάνεις, γιατί ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί σωστό για τον εαυτό του. 

αααα και να σου πω.... το βιμπερ το χρησιμοποιεί μόνο η Ελλάδα βασικά. Στο εξωτερικό όλοι οι άνθρωποι, όπως και όλες οι εταιρείες χρησιμοποιούν whatsapp και με΄σα σε αυτούς και εγώ. 

Τώρα, όσο για το ρανεβού που λεει η @Ανθη7... εγώ είμαι μέσα... αν και την είδα ήδη αλλά εμένα δεν με πρόσεξε "αχ η ερμη περνάω πάντα απαρατήρητη😩", άρα αν με το καλό βρεθούμε και το κανονίσει με όποιον θέλει, μπορούμε να βάλουμε βιντεοκλήση και να συμμετέχεις 😎

 

Είδες..... κατι ξέρουμε όταν λέμε "ραντεβου στον κάθε γιατρό της κάθε ειδικότητας"😉 αχαχαχα

Όσο για τη συνάντηση.... τη θέλεις για την γνώμη??😂😂😂 αχαχαχα ή για να βγούμε όσες θέλουν για καφε και να γελάσουμε λίγο από κοντά??😃

Αγαπημενη μου χοπ! Ειμαι τερμα της τεχνολογιας και παλαιωτερα ειχα φεις και κλπ και ημουν και πολυ ενεργη ομως πριν 5 περιπου χρονια με ξενερωσαν ολα γιατι και η κουτση μαρια ηταν μεσα και δεν αντεχα να βλεπω ολο αυτο το ψευτικο .. ηθελα να παω λιγα χρονια πισω που περιμενα ποτε θα παω για καφε να μαθω νεα και πραγματικα νεα .. οχι ποτε χεστηκε η γατα η ποτε την αμολυσε ο σκυλος ... Δεν ειμαι ακραια απλα ηθελα να διαφερω λιγο απ το πληθος... Γενικα ειναι ενας ωραιος τροπος επικοινωνιας π.χ με ατομα απ τονπανεπιστημιο που τα εχασα... Ομως δεν αντεχα καθε φορα που ανεβαζα μια φωτο να σχολιαζει η καθε ασχετη /ος.... Οοοοοοοοο κουκλα τελεια , τι μωρο εισαι εσυ κ.α.... τεσπα εγω χωρις αυτα νιωθω πιο ελευθερη και πιο ωραια.... Παρολα αυτα επειδη ριμαι πολυ του χαζεματος και των ψωνιων ...εχω ενα φεικ λογαριασμο στο ινσταγκραμ που οντως εχει μια φωτο απ το σπιτι μου και τα ποδια μου κατι χριστιυγεννα .  Δεν το προτεινα ομως γιατι δεν ειναι τιμιο εγω να εχω ψευτικο... Ομως δεν εχω κανενα απολυτος θεμα να με δειτε!!!! Sissy foridou ειναι αν θες στειλε μου μηνυμα και ακολουθησε με...χαχα...εχω και σκαιπ που χρησιμοποιω για τη δουλεια ...ααα και linkedin ...που εχω φωτο μου... Αρα υπερεβαλλα τελικα....😋😋😋

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kateriniwk είπε:

Αγαπημενη μου χοπ! Ειμαι τερμα της τεχνολογιας και παλαιωτερα ειχα φεις και κλπ και ημουν και πολυ ενεργη ομως πριν 5 περιπου χρονια με ξενερωσαν ολα γιατι και η κουτση μαρια ηταν μεσα και δεν αντεχα να βλεπω ολο αυτο το ψευτικο .. ηθελα να παω λιγα χρονια πισω που περιμενα ποτε θα παω για καφε να μαθω νεα και πραγματικα νεα .. οχι ποτε χεστηκε η γατα η ποτε την αμολυσε ο σκυλος ... Δεν ειμαι ακραια απλα ηθελα να διαφερω λιγο απ το πληθος... Γενικα ειναι ενας ωραιος τροπος επικοινωνιας π.χ με ατομα απ τονπανεπιστημιο που τα εχασα... Ομως δεν αντεχα καθε φορα που ανεβαζα μια φωτο να σχολιαζει η καθε ασχετη /ος.... Οοοοοοοοο κουκλα τελεια , τι μωρο εισαι εσυ κ.α.... τεσπα εγω χωρις αυτα νιωθω πιο ελευθερη και πιο ωραια.... Παρολα αυτα επειδη ριμαι πολυ του χαζεματος και των ψωνιων ...εχω ενα φεικ λογαριασμο στο ινσταγκραμ που οντως εχει μια φωτο απ το σπιτι μου και τα ποδια μου κατι χριστιυγεννα .  Δεν το προτεινα ομως γιατι δεν ειναι τιμιο εγω να εχω ψευτικο... Ομως δεν εχω κανενα απολυτος θεμα να με δειτε!!!! Sissy foridou ειναι αν θες στειλε μου μηνυμα και ακολουθησε με...χαχα...εχω και σκαιπ που χρησιμοποιω για τη δουλεια ...ααα και linkedin ...που εχω φωτο μου... Αρα υπερεβαλλα τελικα....😋😋😋

 

Οσες βιντεοκλησεις θελεις εννοειται για να ακουσεις και λαιβ τα σε και με που σε αρεσουν!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Καλή ανάρρωση και εύχομαι να κάνεις ότι είναι καλύτερο για σένα. Είμαι κι εγώ στην ίδια κατάσταση με σένα, δεν θέλω να ακούσω για εξωσωματικές τουλάχιστον μέχρι το Σεπτέμβριο. 2 χρόνια δεν κάνω κάτι άλλο. Σε νιώθω πραγματικά. Που έκανες τον καθαρισμό; Εγώ στο Ιασώ. 
Έχω μια φίλη που θέλει να με στείλει σε έναν Έλληνα γιατρό στο Dubai γιατί εδώ λέει είναι όλοι καραγκιοζηδες. Αλλά εγώ ούτε να ακούσω για γιατρό εξωσωματικής. Δεν έχω πλέον και κανένα στην κατάψυξη. 19 έμβρυα έβαλα στο σύνολο και παιδάκι δεν έχω… 

Έχω πάει και στο Έλενα, έχω ψάξει τα πάντα. Τι άλλο να κάνω; 
Έχω το αντίθετο θέμα με σένα, έχω ακόμη αίμα και αύριο θα κλείσω 1 εβδομάδα από τον καθαρισμό. Ο γιατρός μου είχε πει 5-7 ημέρες θα έχω αίμα. Αλλιώς να τον πάρω τηλ μην τυχόν έχουν μείνει υπολείμματα να μου κάνει υπέρηχο και χοριακή. Τι τραβάμε… 

Προσπαθώ να ανασυγκροτηθώ και να βάλω τον εαυτό μου στην ρουτίνα του με τα μαθήματα και τις προπονήσεις μου. Δεν τα έχω καταφέρει ακόμη να ασχοληθώ με τον εαυτό μου. Μόνο στη δουλειά εχω επανέλθει. Αισθάνομαι συνέχεια κουρασμένη, μάλλον ψυχολογικά.

Κοριτσι μου γλυκο που ηθελα τοσο πολυ να τα καταφερεις( ισως γιατι θα εδινες ελπιδες σε τοσα κοριτσια που λιγω ηλικιας φοβουντε)κανε κατι για τον εαυτο σου κ τον αντρουλι σου να ερθεις οσο το δυνατον με καλυτερη ψυχολογια πριν αποφασισεις την επομενη σου κινηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η troia είπε:

εμένα πώς με κόβεις; να κάνω κατα γραμμα ό,τι λέει η παιδίατρος; παίζει πολύ διάβασμα εδώ...

Να σε πω ψάχνω μια νύφη για το γιο μου 😉 χαμός θα γίνεται με τους σκορπιούς αχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Επλιδα μου είναι η 3η παλλινδρομη με δικά μου ωάρια οι 2 πρώτες από φυσική σύλληψη 6 και 5 χρόνια πριν

Δε τα πολυεμπιστευομαι να πω? Δε ξέρω ο γιατρός μου επιμένει και τενει να με πείσει βέβαια ότι με αυτά θα συνεχισω

Λέει εφόσον βάλαμε 8(4 στη κάθε προσπάθεια) και εμφυτευτηκαν 2 δείχνουν ότι είναι καλά εγώ πάλι φοβάμαι πολυ

Όπως σου είπαν να στείλεις το έμβρυο για καρυωτυπο.  Εκεί θα μάθεις μαι αν φταίει το έμβρυο αρα τα ωάρια κτλ αλλιώς πρέπει για εμενα να επαναλάβεις μια λαπαροσκοπηση . 

στις πριν 2 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Αυτό δεν το γνωρίζω και δεν ξέρω τι είναι αυτό το παράθυρο 

Σε συγκεκριμένες ημέρες μπορεί να γίνει η εμφύτευση και είναι ανάλογα στην γυναίκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Αγαπημένη μου εγώ έχω αλλάξει 5 γιατρούς!! Να πάω σε 6ο; Για όλους είμαι η 1η φορά! Δεν αντέχω ψυχολογικά να πάω πάλι αλλού… Εγώ μπορεί και να σταματήσω τις προσπάθειες τελείως όπως σας είχα ξαναγράψει.
Τα δανεικά μου φαίνεται πολύ βαρύ φορτίο προς το παρόν. Βαρύ κι ασήκωτο, νομίζω ότι θα έχω εφιάλτες αν το κάνω. Θαυμάζω όλες που παίρνουν αυτή την απόφαση. Τις θαυμάζω πολύ!! Αλλά δεν ξέρω γιατί αισθάνομαι έτσι. Ίσως η υιοθεσία να μου φαίνεται πιο ελαφριά αλλά και πάλι θα πρέπει πρώτα να δω ψυχολόγο. Δυστυχώς κάποια πράγματα δεν μου είναι εύκολα και καθόλου διαχειρίσιμα. 
Δεν έχουμε όλοι το σθένος να αντιμετωπίσουμε όλες τις καταστάσεις. Μακάρι η ζωή να μας τα έφερνε πιο εύκολα, αλλά δυστυχώς  δεν αποφασίζουμε εμείς. 

Σου στελνω μην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Όπως σου είπαν να στείλεις το έμβρυο για καρυωτυπο.  Εκεί θα μάθεις μαι αν φταίει το έμβρυο αρα τα ωάρια κτλ αλλιώς πρέπει για εμενα να επαναλάβεις μια λαπαροσκοπηση . 

Σε συγκεκριμένες ημέρες μπορεί να γίνει η εμφύτευση και είναι ανάλογα στην γυναίκα 

Καρυοτυπο έχω ξανακάνει και δεν υπήρχαν τρισωμιες τώρα δε μας είπε να κάνουμε το θεωρεί κακό γενετικό υλικο

Λαπαροσκοπηση δεν έχω κάνει υστεροσκοπηση έκανα πριν 9 μήνες και δεν βρέθηκε τίποτα απολυτως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Κουκλάκι μου πως εισαι? Καλά είμαι ,,,, με κόβιντ που συνεχιζω να βγαινω θετική 8η μερα,,,,τεραστιο ιικο φορτίο,,μη μεταδίδω και απο δω δεν ξερω μονο αχαχαχαχα,,,,,με σακατεψε,,,ολα τα ειχα,,,και πυρετο,και πονο στα οστα,,,και μπουκωμα,,και καταρροη και αγευσια και μη όσφρηση,,,ολα μα ολα,,,ελεος,,,,μεσα στον κουβα επεσα δεν κολλησα απλα. Τουλαχιστον τωρα και μετα να συνελθω μπας και κανω καποια στιγμη την ετ. Σας διαβαζω αλλα ειστε και λαλιστατες και πολλες,,,,καιγομαι αλλά σας αγαπω και σας σκεφτομαι ολες!!!!!!!!!!! Εσυ πες μου τα νεα σου!!!!!!!! 

Ελα μωρε τοσες μερες αρρωστουλα; Με το καλο κοριτσι μου να περασει να ερθουν τα καλυτερα😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

@Lucia79 μου ,πως είσαι την παλεύεις εκεί στην αναμονή?

Πως πάει το μπουκωμα και η γαστρεντερίτιδα?????🤣🤣

Αστα φιλενάδα σέρνομαι…δε βλέπω να γιατρεύομαι απλά δεν έχω βρει ακόμα ποια να είναι η επόμενη ίωση που θα περάσω 😜 ιδέες γις περίεργους ιούς γίνονται δεκτές! 
εχω αρχίσει όμως να μην την παλεύω, χτες με πήρε πολύ από κάτω μια μαυρίλα ότι πάλι θα είναι αρνητικό και δεν ξέρω πλέον πως θα το διαχειριστώ, ίσως δεν έχω κουράγιο να κάνω τπτ άλλο πια..τώρα μέχρι Δευτέρα μάλλον θα μου φανει ασήκωτο, άσε που σκέφτομαι μήπως και κάνω κανενα τεστ ωορηξιας που έχω,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αστα φιλενάδα σέρνομαι…δε βλέπω να γιατρεύομαι απλά δεν έχω βρει ακόμα ποια να είναι η επόμενη ίωση που θα περάσω 😜 ιδέες γις περίεργους ιούς γίνονται δεκτές! 
εχω αρχίσει όμως να μην την παλεύω, χτες με πήρε πολύ από κάτω μια μαυρίλα ότι πάλι θα είναι αρνητικό και δεν ξέρω πλέον πως θα το διαχειριστώ, ίσως δεν έχω κουράγιο να κάνω τπτ άλλο πια..τώρα μέχρι Δευτέρα μάλλον θα μου φανει ασήκωτο, άσε που σκέφτομαι μήπως και κάνω κανενα τεστ ωορηξιας που έχω,,,

Με πολυ αγαπη ασε τα test γιατι…

FB80C3CB-AC9D-4E4A-8898-B3E272C6317E.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αστα φιλενάδα σέρνομαι…δε βλέπω να γιατρεύομαι απλά δεν έχω βρει ακόμα ποια να είναι η επόμενη ίωση που θα περάσω 😜 ιδέες γις περίεργους ιούς γίνονται δεκτές! 
εχω αρχίσει όμως να μην την παλεύω, χτες με πήρε πολύ από κάτω μια μαυρίλα ότι πάλι θα είναι αρνητικό και δεν ξέρω πλέον πως θα το διαχειριστώ, ίσως δεν έχω κουράγιο να κάνω τπτ άλλο πια..τώρα μέχρι Δευτέρα μάλλον θα μου φανει ασήκωτο, άσε που σκέφτομαι μήπως και κάνω κανενα τεστ ωορηξιας που έχω,,,

Εγω θα σου υπενθυμισω μονο οτι πηγες με διαφορετικα δεδομενα και εξοπλισμενη πληρως.... Οποτε γιατι να μην ειναι διαφορετικη αυτη η φορα απ την αλλη... ?????Για σκεψου το λιγο .... 😉 Μπηκες στο αγχωτικο σημειο τωρα και γι αυτο αρχισες... Πριν μερες ειχες αλλη ψυχολογια..και αυτο θα στο υπενθυμισω... σελ 57-58 διαβασε και συνελθε!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Με πολυ αγαπη ασε τα test γιατι…

FB80C3CB-AC9D-4E4A-8898-B3E272C6317E.jpeg

Η πρώτη μου παντόφλα! Ποσο συγκινητικό! Βλέπω με ξεκινάς με κάτι ελαφρύ και μαλακό…σωστή αντιμετώπιση γιατί έχω άλλες 5 μέρες μπροστά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Εγω θα σου υπενθυμισω μονο οτι πηγες με διαφορετικα δεδομενα και εξοπλισμενη πληρως.... Οποτε γιατι να μην ειναι διαφορετικη αυτη η φορα απ την αλλη... ?????Για σκεψου το λιγο .... 😉 Μπηκες στο αγχωτικο σημειο τωρα και γι αυτο αρχισες... Πριν μερες ειχες αλλη ψυχολογια..και αυτο θα στο υπενθυμισω... σελ 57-58 διαβασε και συνελθε!!❤️

Έτσι είναι, διόρθωσα αρκετά πράγματα μετά από πολύ ψάξιμο, από την άλλη το μεγάλο μας θέμα είναι η ποιότητα των ωαρίων. Δεν ξεχνάω ότι με προεμφυτευτικο σε 8 βλαστοκυστες , οι 7 είχαν πρόβλημα. Η αναλογία δεν είναι υπέρ μας και άρα σε αυτα τα 4 έμβρυα που βάλαμε χωρίς έλεγχο αυτή τη φορά, μπορεί κανενα να μην είναι και καλό….παίζουμε με τις πιθανότητες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lucia79 είπε:

Αστα φιλενάδα σέρνομαι…δε βλέπω να γιατρεύομαι απλά δεν έχω βρει ακόμα ποια να είναι η επόμενη ίωση που θα περάσω 😜 ιδέες γις περίεργους ιούς γίνονται δεκτές! 
εχω αρχίσει όμως να μην την παλεύω, χτες με πήρε πολύ από κάτω μια μαυρίλα ότι πάλι θα είναι αρνητικό και δεν ξέρω πλέον πως θα το διαχειριστώ, ίσως δεν έχω κουράγιο να κάνω τπτ άλλο πια..τώρα μέχρι Δευτέρα μάλλον θα μου φανει ασήκωτο, άσε που σκέφτομαι μήπως και κάνω κανενα τεστ ωορηξιας που έχω,,,

Ρε μανιτσα μου Εμ να κανείς τεστ Εμ να είναι κ ωορρηξιας;;;

Εδώ στην ωορρηξία κ παίζουμε Λόττο αν είναι θετικό κ ποσό σκούρα η γραμμή κ δεν ξέρω κ εγώ τι..

Δεν είμαι υπέρ των τεστ γιατί πρώτον είναι παρά πολύ νωρίς, δεύτερον αν είναι αρνητικό θα γαμηθει η ψυχολογία κ μπορεί η χοριακη να είναι θετική , τρίτον αν είναι θετικό κ είναι αχνό μετά μπαίνεις σε τριπάκι να κανείς κάθε μέρα να δεις αν σκούραινες αν πάει καλά αν το ένα αν το άλλο..

Αν παρόλα αυτά δεν την παλεύεις πάρε ένα πρώιμης ανίχνευσης σωστο κ καντο Κυριακή όχι νωρίτερα..

Καλά σε υπολόγισα εκεί 5η-6η μέρα μετά την ετ έρχεται η μαυρίλα και η απελπισία..

Τωρα για αυτό δεν έχω βρει λύση ή μάλλον έχω πει ολική νάρκωση για όλες τις μέρες της αναμονής αλλά δεν γίνεται..😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios περαστικά αγάπη μου! Δε σε φοβάμαι όμως εσένα, έχεις περάσει τόσα και είσαι εδώ και όρθια. Ο κορονοιος είναι πολύ μικρός για να σε λυγίσει εσένα…αντε σε περιμένουμε με τη συμμαθήτρια μου τη  μαυρογατα για Ιούνιο!

 

@Salvation78@TRigirl Κορίτσια μου δεν ε ξέρω τι θα αποφασίσετε στο μέλλον αλλά σίγουρα η αντιμετώπιση σας αυτή τη στιγμή είναι η καλύτερη. Ζήστε οπως πριν την εξωσωματική, κάντε ταξίδια εξόδους και καλοπέραση…τα υπόλοιπα αν και όταν θέλει η καθεμία από εσάς μπορούμε πάλι να τα δούμε, και οσες κοπέλες από εδώ μέσα έχουν χρήσιμες συμβουλές να τις δώσουν, τώρα όμως προέχει να ξαναβρείτε τον εαυτό σας που όπως όλες εδώ, έχουμε χάσει μέσα σε ενέσεις εξετάσεις και υπερήχους…

εμείς πάντα θα θελουμε την παρέα σας, αλλά ίσως για εσάς να είναι καλή και μια μικρή αποχή από το φόρουμ και οτιδήποτε θυμίζει εξωσωματική! Με όλη μου την αγάπη το λέω ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Καρυοτυπο έχω ξανακάνει και δεν υπήρχαν τρισωμιες τώρα δε μας είπε να κάνουμε το θεωρεί κακό γενετικό υλικο

Λαπαροσκοπηση δεν έχω κάνει υστεροσκοπηση έκανα πριν 9 μήνες και δεν βρέθηκε τίποτα απολυτως

Όχι καρυότυπο δικό σας, μάλλον μπερδεύεσαι. Καρυοτυπο εμβρύου που παλινδρόμησε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Όχι καρυότυπο δικό σας, μάλλον μπερδεύεσαι. Καρυοτυπο εμβρύου που παλινδρόμησε. 

Είχαμε κάνει στη προηγούμενη παλινδρομη στο εμβρυο τώρα είπε όχι ο γιατρός δεδομένου του κακού γενετικού υλικου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Είχαμε κάνει στη προηγούμενη παλινδρομη στο εμβρυο τώρα είπε όχι ο γιατρός δεδομένου του κακού γενετικού υλικου

Και είχε βγει καθαρός; Και τι σου είπε ο γιατρός; Ποιος ήταν ο λόγος της παλίνδρομης; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Η πρώτη μου παντόφλα! Ποσο συγκινητικό! Βλέπω με ξεκινάς με κάτι ελαφρύ και μαλακό…σωστή αντιμετώπιση γιατί έχω άλλες 5 μέρες μπροστά μου..

Ε βεβαια εβαλα κ τις χρυσες για να προσθεσω λιγη λαμψη στη κατασταση. A κ αν θες ρωτα την Γερμανιδα εχω μεγαλο stock 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η hope501 είπε:

εγώ όπου και να μένετε θα έρθω.... όπως λεει το τραγούδι "πες μου και πότε θα συναντηθούμε??💃🏽

εγώ είμαι κάπως δύσκολη στις μετακινήσεις αυτή την περίοδο. αν κανονίσετε Δυτ. Προάστια θα έρθω μαζί με την αυτοκόλλητή μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Να σε πω ψάχνω μια νύφη για το γιο μου 😉 χαμός θα γίνεται με τους σκορπιούς αχχαχαχα

μέσα συμπεθέρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η TRigirl είπε:

Και είχε βγει καθαρός; Και τι σου είπε ο γιατρός; Ποιος ήταν ο λόγος της παλίνδρομης; 

Τότε αφού κάναμε και όλες τις υπόλοιπες ανοσολογικες θρομβοφιλιες κλπ, βρέθηκε αυξημένο DNA fragmentation, αλλά και παλι μας μίλησαν για τυχαίο γεγονοε

Ο τωρινός γιατρός θεωρεί ότι εφόσον φτάνουμε σε βλαστοκυστες δε φταίει το σπέρμα 

Λέμε να το ξανά ψάξουμε ομως

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Καρυοτυπο έχω ξανακάνει και δεν υπήρχαν τρισωμιες τώρα δε μας είπε να κάνουμε το θεωρεί κακό γενετικό υλικο

Λαπαροσκοπηση δεν έχω κάνει υστεροσκοπηση έκανα πριν 9 μήνες και δεν βρέθηκε τίποτα απολυτως

🤔 δεν ξερω κοριτσάκι μου ίσως λέω χαζα ίσως σε αγχωσω αλλά ψάξ το λιγακι με την λαπαροσκοπηση.  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...