Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Εγώ πάλι κορίτσια μου τα κιλάκια μου έχω όταν κάνω προσπάθεια χάνω αντί να περνώ ξέρω πρέπει να χάσω αλλά δεν φεύγουν.. τι διετές τι γυμναστική με γυμναστή εκεί ακάθεκτα πόσες φορές με έχουν πει εγκυο δεν λέγετε πονεμένες ιστορίες 

Δοκίμασε τις μονάδες. Μόνο τότε έχασα και δεν τα ξαναπήρα. 😉

Ακόμα και τώρα και κορτιζόνη που παίρνω δε μου φαίνεται γτ τρώω μονάδες χαχαχαχ.  Τρώω τα πάντα και δε μου λείπει τίποτα. Μόλις νιώσω ανεβαίνουμε τσουπ πιάσε μια εβδομάδα μονάδες και φεύγουν. Με Χασιμοτο κιόλας.  

Είχα δοκιμάσει τα πάντα κατέστρεψα τον μεταβολισμό μου . Μεγάλη προσοχή κορίτσια στις χημικές δίαιτες έχασα και τα ξαναερχοταν δίπλα..  και ο μεταβολισμός γιος. 

Επίσης περπάτημα. Ούτε τρέξιμο Ούτε τίποτα 30 λεπτά μουσική στα αφτια και περπάτημα.  Θα δείτε αποτέλεσμα . 

Να σας πω και τι κάνω όταν βρέχει και δεννθελω να πάω για περπάτημα στη βροχή..  

Περπατάω στο σπίτι χαχαχαχα πάνω κάτω πάνω κάτω. Για 30 λεπτά. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@BlackCat @twinkletwinlkle @Margitc 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ανοίγω ινστα και πρώτο πρώτο αυτό 😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😂😂 αχαχαχαχαχαχα

1473F986-D8D5-4F31-A036-41E85A3DA0AB.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δοκίμασε τις μονάδες. Μόνο τότε έχασα και δεν τα ξαναπήρα. 😉

Ακόμα και τώρα και κορτιζόνη που παίρνω δε μου φαίνεται γτ τρώω μονάδες χαχαχαχ.  Τρώω τα πάντα και δε μου λείπει τίποτα. Μόλις νιώσω ανεβαίνουμε τσουπ πιάσε μια εβδομάδα μονάδες και φεύγουν. Με Χασιμοτο κιόλας.  

Είχα δοκιμάσει τα πάντα κατέστρεψα τον μεταβολισμό μου . Μεγάλη προσοχή κορίτσια στις χημικές δίαιτες έχασα και τα ξαναερχοταν δίπλα..  και ο μεταβολισμός γιος. 

Επίσης περπάτημα. Ούτε τρέξιμο Ούτε τίποτα 30 λεπτά μουσική στα αφτια και περπάτημα.  Θα δείτε αποτέλεσμα . 

Να σας πω και τι κάνω όταν βρέχει και δεννθελω να πάω για περπάτημα στη βροχή..  

Περπατάω στο σπίτι χαχαχαχα πάνω κάτω πάνω κάτω. Για 30 λεπτά. 😉

Καλά σήμερα μόνο γελάω. Σκεφτόμουν πριν πως βαριεμαι να κάνω γυμναστική στο σπίτι και θα πηγαίνω από το ένα δωμάτιο στο αλλιώτικα μια ώρα 😂😂😂😂 αχ ρε φίλη 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δοκίμασε τις μονάδες. Μόνο τότε έχασα και δεν τα ξαναπήρα. 😉

Ακόμα και τώρα και κορτιζόνη που παίρνω δε μου φαίνεται γτ τρώω μονάδες χαχαχαχ.  Τρώω τα πάντα και δε μου λείπει τίποτα. Μόλις νιώσω ανεβαίνουμε τσουπ πιάσε μια εβδομάδα μονάδες και φεύγουν. Με Χασιμοτο κιόλας.  

Είχα δοκιμάσει τα πάντα κατέστρεψα τον μεταβολισμό μου . Μεγάλη προσοχή κορίτσια στις χημικές δίαιτες έχασα και τα ξαναερχοταν δίπλα..  και ο μεταβολισμός γιος. 

Επίσης περπάτημα. Ούτε τρέξιμο Ούτε τίποτα 30 λεπτά μουσική στα αφτια και περπάτημα.  Θα δείτε αποτέλεσμα . 

Να σας πω και τι κάνω όταν βρέχει και δεννθελω να πάω για περπάτημα στη βροχή..  

Περπατάω στο σπίτι χαχαχαχα πάνω κάτω πάνω κάτω. Για 30 λεπτά. 😉

Τι μονάδες; Δεν ξέρω μάλλον παίζει ρόλο ένα φάρμακο που περνώ όπου το ξέρω ότι με αυτό δύσκολα να χάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@BlackCat @twinkletwinlkle @Margitc 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ανοίγω ινστα και πρώτο πρώτο αυτό 😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😂😂 αχαχαχαχαχαχα

1473F986-D8D5-4F31-A036-41E85A3DA0AB.jpeg

Ποσες φορές με έχουν περάσει για έγκυο...ουυυυ....αμέτρητες!!!

Όσον για τα φάρμακα που λες. Εντάξει παίζουν ρόλο και τα φάρμακα δεν λέω, αλλά τρώω καρντια μου, τρώω.  Δεν τρώω πολύ αλλά Παθαίνω πορωση ανά περιόδους με κάτι. Πχ τώρα έχω πάθει πορωση με το σάντουιτς παγωτό της δέλτα,  ξέρετε αυτό με τη σοκολάτα απέξω και την κρέμα από μέσα. Οπότε τι να το κάνεις που το πρωί έφαγα αβοκαντο με πολυσπορο ψωμί και το μεσημέρι σαρδέλα στη σχάρα με τομάτα και πιπεριά? Ακολούθησε το σάντουιτς και πάνε όλα. Ασε που είμαι φουλ καθισιο από τις 3 Φεβρουαρίου.  Δεν κινούμαι, δεν πάω πουθενά. Μόνο σήμερα βγήκα για 2 ώρες στην αγορά και κουράστηκα.  Οπότε ο, τι τρώω πάει κατευθείαν στους γοφούς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Μπράβο βρε γλυκουλι, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, τα σημάδια είναι υπέρ-θετικά, την άλλη βδομάδα θα έχεις σπάσει κοντέρ και μετά ετοιμάζεσαι για υπέρηχο. Τελείωσε το κεφάλαιο εξωσωματική, έχεις μπει στο κεφάλαιο «εγκυμοσύνη», πάει και τελείωσε! Δε μας είπες, ο γατούλης είναι καλύτερα?

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καλή μου Lucia! Για να δούμε, γιατί τώρα που το σκέφτομαι, απορώ γιατί μου είπαν σε μια εβδομάδα. Βλέπω όλες κάνουν ανά 2 μέρες αρκετές φορές. Εγώ μονο 2 έκανα!  Και μου ειπε να σταματήσω και τη vasclor 🤔 Μάλλον λέω να πάω άλλη μια το Σάββατο, να μην το έχω άγχος.

Ο γατουλίνος μου παίρνει τα φαρμακάκια του και είναι λίγο πιο ζωηρός. Βέβαια ξέρουμε πως είναι υπερήλικας και δεν θα είναι μαζί μας για πάρα πολύ ακόμα. Όσο μπορέσει το μικράκι μου, θα το παλέψουμε. Δευτέρα έχει κι αυτός πάλι γιατρό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλά σήμερα μόνο γελάω. Σκεφτόμουν πριν πως βαριεμαι να κάνω γυμναστική στο σπίτι και θα πηγαίνω από το ένα δωμάτιο στο αλλιώτικα μια ώρα 😂😂😂😂 αχ ρε φίλη 😂😂😂

Εγωβπου το κάνω χαχαχαχα να γελάς..  πάνω κάτω πάνω κάτω θα με βλέπουν και οι γειτονιά και θα λένε χαζονειναι αυτο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καλή μου Lucia! Για να δούμε, γιατί τώρα που το σκέφτομαι, απορώ γιατί μου είπαν σε μια εβδομάδα. Βλέπω όλες κάνουν ανά 2 μέρες αρκετές φορές. Εγώ μονο 2 έκανα!  Και μου ειπε να σταματήσω και τη vasclor 🤔 Μάλλον λέω να πάω άλλη μια το Σάββατο, να μην το έχω άγχος.

Ο γατουλίνος μου παίρνει τα φαρμακάκια του και είναι λίγο πιο ζωηρός. Βέβαια ξέρουμε πως είναι υπερήλικας και δεν θα είναι μαζί μας για πάρα πολύ ακόμα. Όσο μπορέσει το μικράκι μου, θα το παλέψουμε. Δευτέρα έχει κι αυτός πάλι γιατρό. 

Μπράβο κοριτσι μου! Συγχαρητήρια για τον υπερδιπλασιασμο! Όλα πάνε υπέροχα! Δεν σου είπε να πας γιατί οποιαδήποτε εξέταση οσο να πεις είναι αγχωτικη. Είδε ο γιατρός ότι αυξάνεται και με το παραπάνω οπότε δεν θέλει να σε στρεσάρει χωρίς λόγο. Εγω θα σου πω ότι την Παρασκευή έκανα την τελευταία μου εξέταση για προγεστερονη και οιστραδιολη (έκανα 2 φορες την εβδομάδα). Ε τώρα είμαι άλλος άνθρωπος,  πολύ πιο χαλαρή. Δεν ξέρω αν θα μου βγει σε καλό, αλλά δεν έχω αυτό το μόνιμο άγχος τι θα δείξουν οι εξετάσεις, τι θα δείξει ο υπερηχος κτλ. Οπότε μια χαρά το έκανε ο γιατρός σου!

Χαίρομαι για τον γάτο σου που τα πάει καλύτερα! Και εγω εχω ένα σκύλο που είναι 14 χρόνων και μόνο που σκέφτομαι ότι μπορεί να πεθάνει δακρύζω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Τι μονάδες; Δεν ξέρω μάλλον παίζει ρόλο ένα φάρμακο που περνώ όπου το ξέρω ότι με αυτό δύσκολα να χάσω 

Μοναδες δίαιτα   γράψε και θα βρεις πολλές συνταγές κτλ. Ακόμα και για εγκυμοσύνη κάνει. Σου λύνει τα χέρια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο κοριτσι μου! Συγχαρητήρια για τον υπερδιπλασιασμο! Όλα πάνε υπέροχα! Δεν σου είπε να πας γιατί οποιαδήποτε εξέταση οσο να πεις είναι αγχωτικη. Είδε ο γιατρός ότι αυξάνεται και με το παραπάνω οπότε δεν θέλει να σε στρεσάρει χωρίς λόγο. Εγω θα σου πω ότι την Παρασκευή έκανα την τελευταία μου εξέταση για προγεστερονη και οιστραδιολη (έκανα 2 φορες την εβδομάδα). Ε τώρα είμαι άλλος άνθρωπος,  πολύ πιο χαλαρή. Δεν ξέρω αν θα μου βγει σε καλό, αλλά δεν έχω αυτό το μόνιμο άγχος τι θα δείξουν οι εξετάσεις, τι θα δείξει ο υπερηχος κτλ. Οπότε μια χαρά το έκανε ο γιατρός σου!

Χαίρομαι για τον γάτο σου που τα πάει καλύτερα! Και εγω εχω ένα σκύλο που είναι 14 χρόνων και μόνο που σκέφτομαι ότι μπορεί να πεθάνει δακρύζω. 

Πωπω κοριτσάκι μου τώρα μόνο μόνο όνειρα. Για το μωρακι σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Σ’ευχαριστω για την απάντηση . Στη σαλπιγγογραφία δεν έγινε διάνοιξη. Οι εξετάσεις ΑΜΗ FSH e2 πρέπει να γίνουν πρόωρα ; Κάνω θεραπεία με διενογεστη για 6 μήνες ; Εσυ ποια θεραπεία έκανες  αν επιτρέπεται ;

Λοιπον οχι τωρα που κανεις αυτη τη θεραπεια λογικα κανει καταστολη των ορμονων αρα δεν εχουν νοημα τωρα αυτες οι εξετασεις. Λογικα δεν εχεις κ περιοδο σωστα; Εγω εκανα 6 μηνες θεραπεια ( αυτα ειναι κ τα ευρωπαικα πρωτοκολλα μετα απο καθαρισμο) με αλλη ουσια γονεδορελινη συγκεκριμενα αλλα αυτο δεν εχει ουσια σημασια εχει οτι γινεται θεραπεια. Γνωμη μου κ οπως εχω διαβασει αρκετα κ απο μονη μου μολις τελειωσει η θεραπεια κ την δευτερη μερα περιοδου κανεις ορμονολογικο ελεγχο, σπερμοδιαγραμμα κ πολύ σεξ τις γονιμες μερες την πρωτη κ δευτερη φορα που θα αδιαθετησεις να ξερεις αυτη η περιοδος σου ειναι πολυ γονιμη μου το εχουν πει δυο γιατροι πολλές κοπελες εχουν μεινει μονες τους ακριβως μετα την θεραπεια. Γνωμη μου παρε κ κανα τεστακι για ωορρηξια για να εισαι σιγουρη. Επιπροσθετα να σου πω να ψαχτεις με διατροφη που βοηθα γυναικες με ιστορικο ενδομητριωσης. Εγω μετα απο τον καθαρισμο δεν εχω πονους στην περιοδο ( μονο ενοχλησεις την πρωτη μερα αλλα πολυ χαλαρα) ουτε στο σεξ. Το μονο που μειωθηκε ο κυκλος μου βεβαια αυτο μπορει να εχει σχεση κ με την ηλικια μου καθως σου ριχνω χρονακια🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πωπω κοριτσάκι μου τώρα μόνο μόνο όνειρα. Για το μωρακι σας. 

Και εσύ θα κάνεις πολύ πολύ συντομα όνειρα για τη μικρή σου τοξοτινα! Λίγες μέρες ακόμα υπομονή! Αύριο έχω την αυχενική... Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην δούμε τίποτα περίεργο.  Θα σας ενημερώσω αύριο για τα αποτελέσματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβο σας και συγχαρητήρια σας!!

Με το καλό και η β επιπέδου ❤️

Δεν στο λέω για να σου δώσω ελπίδες αλλά το στήθος μου σταμάτησε απότομα να πονάει στην πρώτη κύηση την ημέρα που παλινδρόμησε το έμβρυο. Ξύπνησα το πρωί χωρίς ίχνος πόνου κ 4 ημέρες μετά στον υπέρηχο επιβεβαιώθηκε η αποβολή. Ρώτησα ποτέ συνέβη κ μου είπαν βάση την μετρήσεων που έκαναν 4 ημέρες πριν την ημέρα δηλαδή που ξύπνησα απότομα χωρίς πόνο. Χωρίς να θέλω να τρομάξω καμία κοπέλα κ φυσικά τα συμπτώματα έρχονται κ φεύγουν κ κάθε κύηση κ οργανισμος είναι διαφορετικος εγώ το έχω για καλό να πονάει το στήθος. 😉

Συγχαρητήρια κορίτσι μου για τον ωραίο διπλασιασμό σου! Με το καλό κ ο υπέρηχος ❤️

Εντάξει γκαντεμιά αλλά μη χάνεις τις ελπίδες σου! Καλή ενυδάτωση βιταμίνες κ ξεκούραση κ πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!

Περαστικα σου..🙁

Περαστικά σου κοριτσάκι μου και εύχομαι το θεματάκι το καινούριο να είναι το σούπερ τυχερό για όλες μας ❤️

@Παρασκευαιδου παιδί μου ,λιακάδα της παρέας, Αρναούτογλου της ομάδας που μας λες τον καιρό, θέλεις τώρα να στείλω ένα κοντέινερ τσόκαρα;; Τι καταλαβαινεις;;;

Θελω να δω την μούρη σου όταν πάρεις θετική χοριακη 😂

@hope501 @twinkletwinlkle @Margitc Ούτε συννενοημενες να ήσασταν. Μόλις γύρισα από το πρώτο ραντεβού με διατροφολόγο. Θέλω να πάω να υποδεχτώ τα παγωτινια μου κορμάρα κ επειδή έχω θράσος κ κάνω όνειρα να με παρακολουθεί και στην μελλοντική κύηση ,αμε γιατί έτσι μου την βάρεσε!!

Τοσα χρόνια στην προσπάθεια είμαι +7 κιλά ,τόσα χρόνια τρώω για να Καλύψω την ματαίωση κ την απογοήτευση, τόσα χρόνια λέω μην τα δώσεις εκεί τα λεφτά τα χρειάζεσαι για την προσπάθεια και έφτασα να μην αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου.

Ε είπα κάπου ώπα πάρε τα πάνω σου μάζεψε τα κομμάτια σου κ κάνε κάτι για σένα κ τα παγωτινια όταν με το καλό τα μεταφέρω!!

Και αν δεν πετυχει εγκυμοσύνη ας πετύχω το κορμί να είμαι μια 40+ Κορμάρα 😂😂😂😂

Πρωτη φορά σε διατροφή πρώτη φορά σε ειδικό για αυτό! άντε και καλή μου επιτυχία!!

Μονη μου τα λέω μόνη μου τα εύχομαι!!

Δεν είμαι καλά σας το είπα έτσι;;;😂😂😂

Xaxa ελα καλως ηρθες στο club κ εγω πρωτη φορα πηγα σε διατροφολογο 😂😂😂😂εγω που ετρωγα οτι να ναι κ δεν επαιρνα γραμμαριο κ με ζηλευανε εχω στρογγυλεψει κ ειπα αν συνεχισεις ετσι κοριτσι μου θα σα κυλανε σαν δην μπαλα βαλε φρενο😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Εγώ έχασα 42 κιλά πριν μπω στη διαδικασία εξωσωματικης

Μόνη μου σιγά σιγά σε 2 χρονια

Τώρα όμως δε μπορώ να σταματήσω να τρώω και δε πεινάω απλά μασαω

Πρέπει να το σταματήσω ομως

Το Πάσχα ειναι το όριο μου μετά το τσουρέκι όλα τέλος 

Εσυ ομως εχεις κ δικαιολογια εχεις μωρακιααα ειμαι πολυ αισιοδοξη για εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δοκίμασε τις μονάδες. Μόνο τότε έχασα και δεν τα ξαναπήρα. 😉

Ακόμα και τώρα και κορτιζόνη που παίρνω δε μου φαίνεται γτ τρώω μονάδες χαχαχαχ.  Τρώω τα πάντα και δε μου λείπει τίποτα. Μόλις νιώσω ανεβαίνουμε τσουπ πιάσε μια εβδομάδα μονάδες και φεύγουν. Με Χασιμοτο κιόλας.  

Είχα δοκιμάσει τα πάντα κατέστρεψα τον μεταβολισμό μου . Μεγάλη προσοχή κορίτσια στις χημικές δίαιτες έχασα και τα ξαναερχοταν δίπλα..  και ο μεταβολισμός γιος. 

Επίσης περπάτημα. Ούτε τρέξιμο Ούτε τίποτα 30 λεπτά μουσική στα αφτια και περπάτημα.  Θα δείτε αποτέλεσμα . 

Να σας πω και τι κάνω όταν βρέχει και δεννθελω να πάω για περπάτημα στη βροχή..  

Περπατάω στο σπίτι χαχαχαχα πάνω κάτω πάνω κάτω. Για 30 λεπτά. 😉

Εγω πρωτον δεν καταλαβα τι ειναι οι μοναδες κ δευτερον καθε μερα περπαταω και λογο δουλειας αλλα βολταρω 40 λεπτα βρεχει χιονιζει ζεστη με το κοριτσι μου ( τετραποδο)τιποτα δεν μου κανει 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

@BlackCat @twinkletwinlkle @Margitc 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ανοίγω ινστα και πρώτο πρώτο αυτό 😂🤣🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣😂😂 αχαχαχαχαχαχα

1473F986-D8D5-4F31-A036-41E85A3DA0AB.jpeg

😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Και εσύ θα κάνεις πολύ πολύ συντομα όνειρα για τη μικρή σου τοξοτινα! Λίγες μέρες ακόμα υπομονή! Αύριο έχω την αυχενική... Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να μην δούμε τίποτα περίεργο.  Θα σας ενημερώσω αύριο για τα αποτελέσματα. 

Είμαι σίγουρη ότι όλα είναι πολύ πολύ καλά.  Απόλαυσε την εξέταση. Είναι πολύ όμορφη γτ βλέπεις πολύ καλά το μωράκι σου και το βλέπεις περισσότερη ώρα.  Μέχρι να κάνει μετρήσεις κτλ ο γιατρός εσύ απολαμβάνεις το μωράκι σου να κολυμπάει;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Εγω πρωτον δεν καταλαβα τι ειναι οι μοναδες κ δευτερον καθε μερα περπαταω και λογο δουλειας αλλα βολταρω 40 λεπτα βρεχει χιονιζει ζεστη με το κοριτσι μου ( τετραποδο)τιποτα δεν μου κανει 🤣

Οι μονάδες είναι δίαιτα. Κάτσε να σας βάλω..  πφ δεν μπορώ να αντιγράψω τον σύνδεσμο.  

Πάτα στο Google η δίαιτα των μονάδων.  

Έχεις γρήγορο βαδιν; ή πάμε σιγα σιγα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οι μονάδες είναι δίαιτα. Κάτσε να σας βάλω..  

Έχεις γρήγορο βαδιν; ή πάμε σιγα σιγα. 

ούτε εγώ κατάλαβα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Είμαι σίγουρη ότι όλα είναι πολύ πολύ καλά.  Απόλαυσε την εξέταση. Είναι πολύ όμορφη γτ βλέπεις πολύ καλά το μωράκι σου και το βλέπεις περισσότερη ώρα.  Μέχρι να κάνει μετρήσεις κτλ ο γιατρός εσύ απολαμβάνεις το μωράκι σου να κολυμπάει;-) 

Μακάρι Ελπιδακι μου! Θα δούμε αύριο! Κοντος ψαλμός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

ούτε εγώ κατάλαβα…

Αχ δεν μπορώ να αντιγράψω τον σύνδεσμο γρρρ. Γράψε  η διατα των μονάδων. 

Είναι πολύ εύκολη αποδεκτή από γιατρούς γτ δε στέρησε τίποτα. Και δεν πείνας. Σε εμένα ήταν το πρόβλημα βγαίναμε για φαγητό και δεν μπορούσα να ακολουθήσω με αυτή την διατροφή ακολουθώ άνετα και απλά θα πάρει πχ καλαμαράκια ψητά 😋😋😋 ή σουβλάκια (σα βέρα σαλονικια) χωρίς ίχνος ντροπής;-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας για τις συμβουλές και την ενθάρρυνση. Μίλησα με το κέντρο και μου είπαν να πάρω κάτι βιταμίνες που τις παίρνω ήδη δηλ D,C και zinc ( ψευδάργυρο, αυτό δεν το παίρνω). Και ένα σκεύασμα που το λένε quecertin. Δεν ξέρω τι είναι, ούτε αυτή που μου το είπε ήξερε! 
Επιπλέον ότι χρειάζεστε από γυμναστική μου λέτε, γιατί είμαι γυμνάστρια. Εγώ με όλα αυτά τα τελευταία 2,5 χρόνια έχω πάρει 3-5-4 κιλά κυρίως στην κοιλιά. Με ενοχλεί που δεν μου κάνουν τα ρούχα μου, αλλιώς δεν έχω τόσο πρόβλημα. Τα τζιν μου δεν μπαίνουν με τίποτα, φορούσα 34 στο Zara και τώρα 36 με δυσκολία. 
Ελπιζω να το περάσω ελαφριά και να πάνε και όλα καλά γιατί είμαι και εμβολιασμένη, τελευταία δόση 13 Δεκεμβρίου. Δεν ξέρω γιατί τόση μαζεμένη ατυχία, αλλά σκέφτομαι ότι όλα είναι μέσα στην ζωή και ότι θέλει ο θεός ας γίνει. Τι άλλο να πω… γιατί αλλιώς απογοητεύομαι… 

Σας φιλώ όλες και συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν θετικές Χοριακές, διπλασιασμούς και σε αυτές που κάνουν υπομονή για ένα θετικό αποτέλεσμα και έκβαση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας για τις συμβουλές και την ενθάρρυνση. Μίλησα με το κέντρο και μου είπαν να πάρω κάτι βιταμίνες που τις παίρνω ήδη δηλ D,C και zinc ( ψευδάργυρο, αυτό δεν το παίρνω). Και ένα σκεύασμα που το λένε quecertin. Δεν ξέρω τι είναι, ούτε αυτή που μου το είπε ήξερε! 
Επιπλέον ότι χρειάζεστε από γυμναστική μου λέτε, γιατί είμαι γυμνάστρια. Εγώ με όλα αυτά τα τελευταία 2,5 χρόνια έχω πάρει 3-5-4 κιλά κυρίως στην κοιλιά. Με ενοχλεί που δεν μου κάνουν τα ρούχα μου, αλλιώς δεν έχω τόσο πρόβλημα. Τα τζιν μου δεν μπαίνουν με τίποτα, φορούσα 34 στο Zara και τώρα 36 με δυσκολία. 
Ελπιζω να το περάσω ελαφριά και να πάνε και όλα καλά γιατί είμαι και εμβολιασμένη, τελευταία δόση 13 Δεκεμβρίου. Δεν ξέρω γιατί τόση μαζεμένη ατυχία, αλλά σκέφτομαι ότι όλα είναι μέσα στην ζωή και ότι θέλει ο θεός ας γίνει. Τι άλλο να πω… γιατί αλλιώς απογοητεύομαι… 

Σας φιλώ όλες και συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν θετικές Χοριακές, διπλασιασμούς και σε αυτές που κάνουν υπομονή για ένα θετικό αποτέλεσμα και έκβαση! 

Και μια επιπλέον συμβουλή μην κάνετε δίαιτες όταν μπαίνετε σε διαδικασίες για μωράκι. Να τρώτε ισορροπημένα και πολλά μικρά γεύματα. Ούτε κατά διάνοια το fasting- την διαλειμματική νηστεία δηλ.
Επιπλέον τα φρούτα που πρέπει να τρώτε και βοηθούν πολύ γενικά γιατί έχουν αντιοξειδωτικά, είναι τα σμέουρα, τα βατόμουρα και τα μύρτιλλα. Οι σούπες είναι πολύ θρεπτικές και γενικά μην τρώτε φαγητά που προκαλούν φλεγμονές όπως είναι τα πολλά γλυκά και ο πολύς υδατάνθρακας. Ότι άλλο χρειαστείτε μου λέτε. Εγώ συγκεκριμένα δουλεύω ως personal trainer. Δεν δίνω διατροφές, αλλά μπορώ να σας πω γενικές οδηγίες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας για τις συμβουλές και την ενθάρρυνση. Μίλησα με το κέντρο και μου είπαν να πάρω κάτι βιταμίνες που τις παίρνω ήδη δηλ D,C και zinc ( ψευδάργυρο, αυτό δεν το παίρνω). Και ένα σκεύασμα που το λένε quecertin. Δεν ξέρω τι είναι, ούτε αυτή που μου το είπε ήξερε! 
Επιπλέον ότι χρειάζεστε από γυμναστική μου λέτε, γιατί είμαι γυμνάστρια. Εγώ με όλα αυτά τα τελευταία 2,5 χρόνια έχω πάρει 3-5-4 κιλά κυρίως στην κοιλιά. Με ενοχλεί που δεν μου κάνουν τα ρούχα μου, αλλιώς δεν έχω τόσο πρόβλημα. Τα τζιν μου δεν μπαίνουν με τίποτα, φορούσα 34 στο Zara και τώρα 36 με δυσκολία. 
Ελπιζω να το περάσω ελαφριά και να πάνε και όλα καλά γιατί είμαι και εμβολιασμένη, τελευταία δόση 13 Δεκεμβρίου. Δεν ξέρω γιατί τόση μαζεμένη ατυχία, αλλά σκέφτομαι ότι όλα είναι μέσα στην ζωή και ότι θέλει ο θεός ας γίνει. Τι άλλο να πω… γιατί αλλιώς απογοητεύομαι… 

Σας φιλώ όλες και συγχαρητήρια στα κορίτσια που είχαν θετικές Χοριακές, διπλασιασμούς και σε αυτές που κάνουν υπομονή για ένα θετικό αποτέλεσμα και έκβαση! 

Μπραβο ολα θα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Οι μονάδες είναι δίαιτα. Κάτσε να σας βάλω..  πφ δεν μπορώ να αντιγράψω τον σύνδεσμο.  

Πάτα στο Google η δίαιτα των μονάδων.  

Έχεις γρήγορο βαδιν; ή πάμε σιγα σιγα.

 

Με τρεχει μανα μου αυτη κανει σπριντ κ εγω ακολουθω με το λουρι αγκομαχωντας😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...