Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ευτυχως σε εμάς δροσίσε οπότε σιγα σιγα και σε εσάς θα έρθει η δροσιά. Ωραίο το καλοκαίρι αλλά τελικά εγώ αν και μισώ το φθινόπωρο, μπορώ να πω χαρά μου φερθεί μετά από ένα κουραστικό καλοκαίρι. 🙃🙂

Αμήν και ποτέ… εγώ μόνο χειμώνα αγαπώ είμαι παιδί του χειμώνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α ρε Ελπιδακι... Και εγω αυτο παρακαλάω, να συνεχίσει έτσι χωρίς μολύνσεις, λοιμώξεις και προβλήματα. Σήμερα έφτασε τα 800 γραμμάρια!!!

Μπράβο το κοριτσι!! Υπομονή και θα έρθει η ώρα που θα την πάρεις αγκαλιά! Μια χαρά ανεβαίνει το βάρος της και δόξα τω θεω χωρίς σοβαρά προβλήματα (λοιμώξεις κλπ)! Προφανώς και δεν μπορούμε να μπούμε στη θέση σας και να καταλάβουμε την αγωνία σας και την ανυπομονησία σας! Μπορούμε όμως να σου δίνουμε λίγο κουράγιο και δύναμη να κανεις λίγη ακόμα υπομονή κάθε μέρα!! Το κοριτσάκι σου θα είναι μια χαρούλα! ❤️ Πολύ χαίρομαι με τα νέα σας!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mademoiselle είπε:

Γεια σας κορίτσια θα ήθελα να ρωτήσω κάτι γιατί έχω μπερδευτεί πολύ. Η πρώτη μέρα του κύκλου πως ακριβώς μετριέται ; Η μέρα με την εντονότερη ροη ή η απλά μέρα με το ανοιχτόχρωμο κόκκινο αίμα αλλά με λίγη ροη . Και αν είναι το απόγευμα πρέπει να μετρήσουμε σαν πρώτη την επόμενη μέρα ; Ευχαριστώ προαιρετικά ☺️

Εμένα από το κέντρο μου έχουν πει ότι πρώτη μέρα περιόδου υπολογίζω  αυτή που έχω κανονική ροη με κόκκινο αίμα πριν τις 6-7 το απόγευμα αλλιώς μετράω πρώτη την επόμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α ρε Ελπιδακι... Και εγω αυτο παρακαλάω, να συνεχίσει έτσι χωρίς μολύνσεις, λοιμώξεις και προβλήματα. Σήμερα έφτασε τα 800 γραμμάρια!!!

Καλησπέρα κορίτσια

Δεν πολύ έγραψα τώρα τον Αύγουστο γιατί κάτι οι διακοπές κάτι που ήθελα να ηρεμήσω λίγο. Σας διαβάζω όμως κάθε μέρα, και ιδιαίτερα παρακολουθώ την @twinkletwinlkle ! Κορίτσι μου, από την μέρα της Παναγίας κάνω συνέχεια προσευχές για το μωράκι σου, και όπως όλες οι κοπέλες, άου εύχομαι να την κρατήσεις σύντομα αγκαλιά σου, δεν αργεί η ώρα θα δεις!!! 
 

Τα δικά μου νέα θα σας τα γράψω σύντομα γιατί περιμένω αποτελέσματα εξετάσεων… πέρα από το στίγμα έχουμε θέμα με το σπέρμα κορίτσια και βλέπω να καθυστερούμε… 

Δώστε σημεία ζωής και οι υπόλοιπες! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2022 at 12:43 ΜΜ, ο/η HOPE90 είπε:

@maria124ξεχασα να σου πω για τις βιταμινες!Απο το Embryolab μας ειπαν να ξεκινησει τις Profertil για τουλαχιστον ενα τριμηνο για να δουμε εστω καποια διαφορα΄.(Δεν ειναι βεβαιο πως θα δουμε απλα το τριμηνο ειναι το στανταρ χρονικο περιθωριο που δινουμε για τη βελτιωση του σπερματος.)

Κορίτσια σε σχέση με αυτό που λέει η @Hope90, να ρωτήσω… αυτές οι profertil τι ακριβώς κάνουν; Δυναμώνουν κινητικότητα, ποσότητα; Τι ακριβώς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/8/2022 at 3:21 ΜΜ, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Όλα θα πάνε καλά μην ανησυχείς .. εμείς τα κάναμε λίγο γρήγορα χωρίς να πάρουμε βιταμίνες ,κάναμε δύο σπερμοδιαγραμματα το ένα σε εξειδικευμένο "Λυμπερόπουλος" και μετά έκανε καρυότυπο , ο ουρολόγος του είπε ότι θα βρούμε στην βιοψία όπως και βρήκαμε...απλώς αν είχε πάρει και βιταμίνες θα ήταν πιο γερο το σπέρμα και δε θα είχα μια αποβολή πριν ένα χρόνο ακριβώς... Να πάρετε με τη σειρά ότι εξετάσεις σας πει ο ουρολόγος και θα πρότεινα να πας σε ενδοκρινολόγο εξειδικευμένο με την αναπαραγωγή , εμένα με βοήθησε πολύ !!! Για την βιοϊατρική δεν έχω ακούσει τα καλύτερα ειδικά για το σπερμοδιαγραμμα...τώρα δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν από Θεσσαλονίκη να σου συστήσω !

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι η βιοιατρικη δεν κάνει για σπερμοδιάγραμμα! Εμείς το κάναμε ξανά αλλου και ευτυχως πήραμε απαντήσεις πιο ουσιαστικές!
 

Για να περάσεις όμως επιτροπή, περνάει σαν χαρτί χωρίς πρόβλημα. Εμείς περνάμε επιτροπή τώρα τον Σεπτέμβρη οπότε ότι απορία έχετε με χαρά να βοηθήσω τώρα που τα έχω φρέσκα. 
 

@maria124 καλώς ήρθες, φαίνεται να είμαστε σε παρόμοιο στάδιο στη διαδικασία! Κουράγιο και υπομονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Α ρε Ελπιδακι... Και εγω αυτο παρακαλάω, να συνεχίσει έτσι χωρίς μολύνσεις, λοιμώξεις και προβλήματα. Σήμερα έφτασε τα 800 γραμμάρια!!!

Υπομονή κορίτσι μου, η μικρή προχωράει γερά αλλά ναι, έχετε μέλλον ακόμα μέχρι να την πάρετε σπίτι. Όμως πάει πολύ καλά!!! Να ξέρεις μπαίνω για να μαθαίνω νέα σου, σε έχω στο μυαλό μου συνεχώς και όλα αυτα που περνάτε! Αυτό το παιδι πρέπει να το γνωρίσουμε μια μέρα να του κάνουμε μερικές αγκαλιές! 
 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω για το επίδομα εξωσωματικής, το έχει πάρει καμία? Ψάχνω πληροφορίες στο Ίντερνετ στο σαητ του εοπυυ αλλά δε βρισκω τίποτα. Γνωρίζετε δικαιολογητικά και αν πρέπει να κλείσω ραντεβού κλπ γιατί δεν ξέρω καν πού να παρω τηλέφωνο να ρωτήσω γι αυτό. 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/9/2022 at 8:48 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Θα το ξαναπώ και ας γίνομαι κουραστική. Πόσο με συγκινείτε βρε κορίτσια...ειλικρινά δεν έχω λόγια...

Η μπεμπουλα, δόξα τω Θεω, είναι καλά. Παίρνει βάρος αργά αλλά σταθερά. Σήμερα είναι 780 γραμμάρια.  Της έκαναν χθες και σήμερα μετάγγιση αίματος, κάτι που είναι πολύ συνηθισμένο στα πολύ πεοωρα και σήμερα ήταν ροδαλη ροδαλη. Το πολύ ευχάριστο είναι ότι έφτασε σε τέτοιο βάρος ώστε να της βγάλουν σωληνάκια και καθετήρες.που της έβαζαν ορους. Τωρα έχει μόνο το σωληνακι στο στόμα για να πίνει το γάλα. Σήμερα της έβαλαν 15 ml ανά τρίωρο και φαίνεται να το δέχεται καλά. Γενικά δεν θέλουν ξένους  οργανισμούς πάνω της γιατί φοβούνται πάρα πολύ για μολύνσεις. 

Πολλά Φιλια από Χαλκιδική στην μαμά και στην μπεμπαρα!!! Σε λίγους μήνες θα την έχεις αγκαλιά , θα ξεσηκώνει τον κόσμο με τις τσιριδες της και δεν θα πιστεύεις ότι κάποτε ήταν σαν ένα τοσοδουλι γατάκι  ♥️♥️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου, η μικρή προχωράει γερά αλλά ναι, έχετε μέλλον ακόμα μέχρι να την πάρετε σπίτι. Όμως πάει πολύ καλά!!! Να ξέρεις μπαίνω για να μαθαίνω νέα σου, σε έχω στο μυαλό μου συνεχώς και όλα αυτα που περνάτε! Αυτό το παιδι πρέπει να το γνωρίσουμε μια μέρα να του κάνουμε μερικές αγκαλιές! 
 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω για το επίδομα εξωσωματικής, το έχει πάρει καμία? Ψάχνω πληροφορίες στο Ίντερνετ στο σαητ του εοπυυ αλλά δε βρισκω τίποτα. Γνωρίζετε δικαιολογητικά και αν πρέπει να κλείσω ραντεβού κλπ γιατί δεν ξέρω καν πού να παρω τηλέφωνο να ρωτήσω γι αυτό. 
 

 

Δικαιολογητικά :

-Απόφαση επιτροπής 

-Αποδείξεις πληρωμης από κέντρο για οποίες πράξεις έκανες (ωοληψια - εμβρυομεταφορα -υστεροσκοπηση )

-Λογαριασμό τραπέζας (πχ φωτοτυπία πρωτη σελίδα από το βιβλιάριο)

-Φωτοτυπία ταυτότητα ίσως δεν θυμάμαι 

Βρισκεις τον ΕΟΠΥ που ανήκεις κ παίρνεις τηλ για ραντεβού. Αν είσαι Νότια προ αστεία ΕΟΠΥ Καλλιθέας 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Δικαιολογητικά :

-Απόφαση επιτροπής 

-Αποδείξεις πληρωμης από κέντρο για οποίες πράξεις έκανες (ωοληψια - εμβρυομεταφορα -υστεροσκοπηση )

-Λογαριασμό τραπέζας (πχ φωτοτυπία πρωτη σελίδα από το βιβλιάριο)

-Φωτοτυπία ταυτότητα ίσως δεν θυμάμαι 

Βρισκεις τον ΕΟΠΥ που ανήκεις κ παίρνεις τηλ για ραντεβού. Αν είσαι Νότια προ αστεία ΕΟΠΥ Καλλιθέας 😉

Που είσαι ρε μαυρογατα??? Διακοπαρεις στην Χαλκιδική? Να περάσεις τέλεια ρε κορίτσι!
 

αποφαση επιτροπής φωτοτυπία εννοείς γιατί την πρωτότυπη δεν τη δίνουμε έτσι δεν είναι? Είμαι κέντρο Αθήνας, θα βρω αύριο τηλέφωνο να δω τι άλλο μπορεί να θέλουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Δικαιολογητικά :

-Απόφαση επιτροπής 

-Αποδείξεις πληρωμης από κέντρο για οποίες πράξεις έκανες (ωοληψια - εμβρυομεταφορα -υστεροσκοπηση )

-Λογαριασμό τραπέζας (πχ φωτοτυπία πρωτη σελίδα από το βιβλιάριο)

-Φωτοτυπία ταυτότητα ίσως δεν θυμάμαι 

Βρισκεις τον ΕΟΠΥ που ανήκεις κ παίρνεις τηλ για ραντεβού. Αν είσαι Νότια προ αστεία ΕΟΠΥ Καλλιθέας 😉

Διάβασα καλά; ;;; ρε χαλκιδικαρα μου... έρωτας. Να κάνει πολλά πολλά μπάνια...

στις πριν 4 ώρες, ο/η MarGe είπε:

Κορίτσια σε σχέση με αυτό που λέει η @Hope90, να ρωτήσω… αυτές οι profertil τι ακριβώς κάνουν; Δυναμώνουν κινητικότητα, ποσότητα; Τι ακριβώς; 

Λένε δυναμώνουν το σπέρμα ακούγονται καλές τι έχει πάρει ο άντρας μου για 2 μήνες τώρα δεν μπορώ να σου πω αν είδαμε διαφορα γτ στο τέλος του άλλαξαν σε άλλη μάρκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου, η μικρή προχωράει γερά αλλά ναι, έχετε μέλλον ακόμα μέχρι να την πάρετε σπίτι. Όμως πάει πολύ καλά!!! Να ξέρεις μπαίνω για να μαθαίνω νέα σου, σε έχω στο μυαλό μου συνεχώς και όλα αυτα που περνάτε! Αυτό το παιδι πρέπει να το γνωρίσουμε μια μέρα να του κάνουμε μερικές αγκαλιές! 
 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω για το επίδομα εξωσωματικής, το έχει πάρει καμία? Ψάχνω πληροφορίες στο Ίντερνετ στο σαητ του εοπυυ αλλά δε βρισκω τίποτα. Γνωρίζετε δικαιολογητικά και αν πρέπει να κλείσω ραντεβού κλπ γιατί δεν ξέρω καν πού να παρω τηλέφωνο να ρωτήσω γι αυτό. 
 

 

Στα χαρτιά που σου ανέφερε η blackcat, μου ζήτησαν επιπλέον και την έκθεση της προσπάθειας από το κέντρο που έγινε η εξωσωματική. Αυτό και τις πρωτότυπες αποδείξεις τα κράτησαν. Την απόφαση της επιτροπής του ΕΟΠΥΥ σε φωτοτυπία και ταυτότητα, ΑΦΜ προφορικά τα ειπα στην υπάλληλο. Στον εοπυυ που ανήκεις θα σου πουν ακριβώς τι θέλουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα....εχω πηξει λιγο με τη δουλεια,εχω αναλαβει κ ενα πολυ δυσκολο περιστατικο με σχιζοφρενεια και τρεχω λιγο.το σαββατο ξεκινησα τις μικρες αρβεκαπ...περιμενουμε να αδιαθετησω για το επομενο βημα.νεσα στ βδομαδαβθα ξανακανουμε καλλιεργεις κλπ να μαστε σιγουροι οτι δεν υπαρχει πια μικροβιο κ ειμαι κ σε συνενοηση με την οικονομοπουλου για το σιδηρο μου ,ν βαλουνε μπουκαλο,κ με την βενακη γιαβαυτη τ ρημαδα την tsh που ανεβοκατεβαινει εντος οριων βεβαια χωρις λογο!προς το παρον πανε ολα καλα,υπο ελεγχο κ με πολλη ανυπομονησια να ερθει η μερα της εμβρυομεταφορας!!!!σας παρακολουθω ολες απλα δεν εχω παντα χρονο να γραφω.σας στελνω φιλια και αγκαλιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Lelita είπε:

Εμένα από το κέντρο μου έχουν πει ότι πρώτη μέρα περιόδου υπολογίζω  αυτή που έχω κανονική ροη με κόκκινο αίμα πριν τις 6-7 το απόγευμα αλλιώς μετράω πρώτη την επόμενη....

Ευχαριστώ πολύ @Lelita

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@MarGe οι profertil βελτιώνουν την κινητικότητα του σπέρματος,την ποσότητα αλλά και τη μορφολογία.Εμείς τις  ξεκινήσαμε 1 Αυγούστου οπότε ακόμα δε θα κάνουμε σπερμοδιάγραμμα καθώς είναι λίγο νωρίς ωστόσο όταν κάνουμε μπορώ να σας πω αν υπήρξε καμιά διαφορά.Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μέσα από την καρδιά μου!Ο αγώνας είναι μεγάλος,οι αγωνίες πολλές..Το άγχος τεράστιο αλλά είμαι σίγουρη πως όταν έρθει το θαυματάκι μας θα τα ξεχάσουμε όλα...

@twinkletwinlkle εύχομαι να είσαι σύντομα σπίτι με την αγκαλίτσα σου γεμα΄τη απο το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@hope501 που σαι βρε αρχηγέ; 

Εκει με ? θα με αφήσεις εμενα;;; 

 

Εδώ είμαι.... γιατι ρωτάς εαν θα σε αφήσω? Που να σε αφήσω? Μόνη εδώ εννοείς 😂😂 

Έχω πάρα πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνω να μπαίνω συχνά. Επίσης σκέφτηκα και κάτι άλλο....μήπως να καταργήσουμε το πινακάκι?

Εννοω΄ να μην βάζουμε πλεόν τις ημερομηνίες για την επιτροπή και την ωοληψία κτλ, αλλά να κρατήσουμε μόνο το μέρος με τα αποτελέσματα. 
 

Πείτε μου κορίτσια τι θέλετε....????? Να ψηφίσουμε... Μέχρι τέλος τις εβδομάδας. Και αν έχει κάποια κοπέλα καλύτερη ιδέα να μας την πει. 

στις πριν 15 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου, η μικρή προχωράει γερά αλλά ναι, έχετε μέλλον ακόμα μέχρι να την πάρετε σπίτι. Όμως πάει πολύ καλά!!! Να ξέρεις μπαίνω για να μαθαίνω νέα σου, σε έχω στο μυαλό μου συνεχώς και όλα αυτα που περνάτε! Αυτό το παιδι πρέπει να το γνωρίσουμε μια μέρα να του κάνουμε μερικές αγκαλιές! 
 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω για το επίδομα εξωσωματικής, το έχει πάρει καμία? Ψάχνω πληροφορίες στο Ίντερνετ στο σαητ του εοπυυ αλλά δε βρισκω τίποτα. Γνωρίζετε δικαιολογητικά και αν πρέπει να κλείσω ραντεβού κλπ γιατί δεν ξέρω καν πού να παρω τηλέφωνο να ρωτήσω γι αυτό. 
 

 

Κοριτσάρα μου, όπως σου έγραψαν τα κορίτσια θα κάνεις συν το γραπτό κείμενο απο το κέντρο/γιατρό στον μήνα ακριβώς μου τα καταθέσανε. Σε φίλη στην Θεσσαλονίκη σε 15 μέρες.

Πως πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

ΑΑΑΑΑΑ αρχικα φωναζουμε απο ενθουσιασμο!!! και μετα τρεχουμε για χοριακη!!! γρηγορα χοριακη παρακαλω!!! 

αααχχχχ τι καλα!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Τι λες τωρα!!!!!μπραβο ρε συ......αντε και χοριακη τωρα!!!!τελειααααααααα θα ουρλιαξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Τι λες ρε τρελλα;;;; 
Παρασκευαιδου ζούμε έγκυο ξανά να σε δούμε!!! 🥰🥰🥰

Με το καλό Ελπιδακι μου!!! Να πάνε όλα κατ ευχήν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

😳 τι λες τώρα, καταλαβαίνω καλά;;; τρέλανε μας!!! 😁 έλαααααα η ομάδα να ανεβαίνειιιιιιι 

(Γι αυτό που λες με τις επαφές, προσπαθώ και εγώ και αυτός αλλά γενικά του έχει πέσει η ψυχολογία… )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Ρεεεε συγχαρητήρια!!!!  Να που τα τεστ δεν πάνε ποτέ χαμένα! Να πάνε όλα τέλεια αγαπημένη μου!! Όπως ήρθε ανέλπιστα το πρώτο έτσι και το δεύτερο!! Με το καλό ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/9/2022 at 12:24 ΜΜ, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σίγουρα πρέπει να φτάσει μίνιμουμ  2 κιλά. Πριν το τέλος του Οκτώβρη αποκλείεται να την πάρουμε. Ξέρεις Ελπιδακι μου ότι ούτε ρωτάω ούτε κάνουμε μακροπροθεσμα σχέδια. Ώρα ώρα, μέρα τη μέρα το πάμε. Κανείς δεν μπορεί να απαντήσει γιατί κανείς δεν ξέρει τι προκύπτει. Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι ακόμα και να πάνε όλα κατ'ευχήν , πριν το τέλος του Οκτώβρη δεν την παίρνουμε. Και το χταπόδι ξέρω και το καγκουρό ξέρω και άλλα ξέρω. Αλλά όταν το είπα για το χταπόδι στη διευθύντρια, πρώτον δεν το ήξερε και δεύτερον όταν της εξήγησα έκανε σαν "τρελη". Για κανένα λόγο δεν μπαίνει τίποτα μέσα που έρχεται απ έξω. Φαντάσου ότι σήμερα είναι 20 ημερών και ούτε καν την έχω αγγίξει και ζήτημα να την έχω δει 5 φορές συνολικά. Οπότε ούτε χταπόδια ούτε τίποτα. Μόνο τον σταυρο μας για να πάνε όλα καλά και πολλή πολλή μα πάρα πολλή υπομονή. 

Αχ κοριτσι μου τι υπομονη χρειαζεσαι.  Ναι θελει προσοχη για μολυνσεις δεν ειναι να παιζετε με τετοια. Το θετικο ειναι οτι βημα βημα παει καλα το κοριτσι μας. Οταν θα την παρετε σπιτι θα την χορτάσεις αγκαλιεσΣτελνω μια τεραστια αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Υπομονή κορίτσι μου, η μικρή προχωράει γερά αλλά ναι, έχετε μέλλον ακόμα μέχρι να την πάρετε σπίτι. Όμως πάει πολύ καλά!!! Να ξέρεις μπαίνω για να μαθαίνω νέα σου, σε έχω στο μυαλό μου συνεχώς και όλα αυτα που περνάτε! Αυτό το παιδι πρέπει να το γνωρίσουμε μια μέρα να του κάνουμε μερικές αγκαλιές! 
 

Κορίτσια ήθελα να ρωτήσω για το επίδομα εξωσωματικής, το έχει πάρει καμία? Ψάχνω πληροφορίες στο Ίντερνετ στο σαητ του εοπυυ αλλά δε βρισκω τίποτα. Γνωρίζετε δικαιολογητικά και αν πρέπει να κλείσω ραντεβού κλπ γιατί δεν ξέρω καν πού να παρω τηλέφωνο να ρωτήσω γι αυτό. 
 

 

Αγαπημενη μαμα χρειαζεται φωτοτυπια αποφασης για τα φαρμακα φωτοτυπια ταυτοτητας φωτοτυπια απο το βιβλιαριο τραπεζης κ μια βεβαιωση του κεντρου με αναφορα ποτε εκανες ωοληψια κ ετ κ την αποδειξη του κεντρου. Καταθετεις τα χαρτια στον εοπυ αλλα στο τμημα που ειναι για δαπανες οπως γυαλια μυωπιας φυσικοθεραπειες κτλ. Μπορεις να μπεις στο internet να βρεις που ανηκεις κ να μπεις μετα μεσα απο internet να κλεισεις ραντεβου. Σε 10 μερες μπαινουν τα λεφτα στο λογαριασμο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Λοιπόν κορίτσια περιμένω περίοδο την Τετάρτη.  .. 

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα ελάχιστο αιμα στο σκούπισμα  κάτι τα υγρά κάτι ότι είμαι τρελή λέω δεν κάνω ένα τεστ (πέτατε παντοφλες; σας βλεπω;) έλα όμως που θα σας το χαλάσω και θα τις πάρετε πίσω... 

Κορίτσια απ το Σάββατο τα τεστ βγαίνουν θετικά πολύ αχνά αλλά θετικά.  Και μέχρι χθες το βράδυ που έκανα έβλεπα τις γραμμές πως αυξάνονται.  

Όσες λέτε για το σπερμα έχουμε πολύ κακό σπερμα αλλά υπάρχει και αυτό το 1% για αυτό όσο τρέχετε για διαδικασίες κτλ να κάνετε επαφές!!!!! Είχα ραντεβού τον Οκτώβριο στα κέντρα.και το μυαλό ήταν εκεί να ετοιμάσω τα χαρτιά και τις εξετάσεις 😉

20220905_070140.jpg

Picsart_22-09-05_13-03-32-351.jpg

Ελα ρε τρελανε μας!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...