Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Α ναι! Υπνηλία έχω και εγώ, αρκετή...ώρες ώρες ούτε ξέρω τι κάνω στη δουλειά από τη νύστα 🤣 Κάτι άλλο δεν έχω παρατηρήσει ακόμα. Θα δεις που το μικράκι σου θα τα καταφέρει!!! Κάνε όσο το δυνατόν περισσότερες θετικές σκέψεις και υπομονή. Ήρεμη στο σπίτι με ενασχολήσεις που σε ευχαριστούν. Πραγματικά σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα πολύ καλά 💗

Υπνηλία έχω και εγώ κορίτσια εδώ και μήνες 😂😂😂😴😴😴 και δεν παίρνω ούτε προγεστερωνη ούτε είμαι εγκυος. Στη δουλειά το μεσημέρι μου κλείνουν τα μάτια, στο σπίτι κάθομαι να δω το βράδυ τηλεόραση και μου κλείνουν τα μάτια…. Άσε σε λέω. Υπνηλία κανονικότατη. Μη σας τα χαλάω ομως τώρα😂😂😂 😜😜😜 

@Παρασκευαιδου καλό μου κορίτσι εσυ, κοιτα να συνέλθεις και άσε τα κλάματα. Τόσο καιρό έρχονται παντοφλες από τη Γερμανία κάτσε μη τις μαζέψουμε όλες και σου τις στείλουμε μαζεμένες 👡👡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια εμένα τελικά βγήκε θετικό το τεστ κορονοϊού σήμερα. Χθες βγήκαν  όλα αρνητικά και σήμερα θετικό. Τι κάνω; Παίρνω τηλ τον γιατρό αλλά δεν απαντάνε. Κινδυνεύει λέτε το έμβρυο; Δεν έχω κολλήσει 2 χρόνια και κόλλησα τώρα. Μα τι ατυχία είναι αυτή; 😩☹️Είμαι 5+5, ξέρετε άλλη περίπτωση που να έχουν κολλήσει στην αρχή και αν κινδύνεψε η εγκυμοσύνη; 

Αχ μωρε τωρα επρεπε; Εισαι εμβολιασμενη; Αν ναι δεν κυνδυνει λένε . Ομως πινε πορτοκαλαδες για το ανοσοποιητικο κ επεμεινε να μιλησεις με το το γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ωωωωωωωωω καταρχάς συγνώμη που σε ξεχασα…!! 😱😱

Πραγματικα κρίμα που περασες τέτοια στεναχώρια και τέτοια δυσκολία με τον ιό. Ήσουν εμβολιασμένη; Ελπίζω να γίνεις γρήγορα ακόμα πιο καλά και να είναι αυτό το θεματάκι τυχερό και γούρικο για όλες μας❤️❤️❤️

Οσο για την παρέα η καλύτερη ψυχοθεραπεία πραγματικά. Σε λίγο θα κάνουμε ψυχανάλυση και για τα κιλά μας που βάζουμε στην όλη διαδικασία. Εγώ τουλάχιστον έβαλα 5 και από xs δοκιμάζω ρούχα σε m. Έχω κάνει μια κοιλιά και κατι μπούτια νααααα (με το συμπάθειο) ρούχα δεν μου κάνουν δεν ανεβαίνουν με τίποτα. Αστα να πάνε. Ξέρω το χαβά μου εγώ 😩😩

Αγαπη για τα κιλα θα σου πω δεν εισαι η μονη δεν εισαι μονη 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλή αρχή στην θέματαρα....μπράβο!!!!!!!

Να φύγουμε ολες με φουσκωμένη κοιλιά απο δω μέσα και με πολυ αγάπη....!!!! 

Η καλύτερη παρέα και ψυχοθεραπεία ειναι αυτό το παρεακι.... 

Είμαστε μοναδικές.....!!!!!! 

@hope501 με ξέχασες εμένα.... 😋 @BlackCat κορίτσια μου.... Εχω μείνει πίσω και διαβάζω ακόμα το παλιό 😩🤣😅.... Μολις ήρθε η περίοδος τον περασμένο μήνα και ενω θρηνούσα τα έμβρυακια μου που έφευγαν αργά και βουβα.... ήρθα και εγω μούρη με μούρη με τον κοβιντ. ρε κορίτσια το πέρασα πολύ δύσκολα, πολύ πυρετό και εξάντληση, τωρα εχει αρχίσει και στρώνει η φωνή μου μετα απο 20 μέρες και να επανέρχομαι στους ρυθμούς μου...

Τέλος πάντων.. 

Εύχομαι αν και είμαι σίγουρη οτι θα συνεχίσουμε αυτο το ωραίο κλίμα οπως το παλιό θεματάκι.... Για μενα ειναι το 3το θέμα που ακολουθώ. Ημουν στο εξωσωματική 2021,2022... Ελπίζω επιτέλους να βγω διπλή απο δω την αλλη φορά..... !!!!!!!!

Φιλιά πολλα σε όλες 😘😘😘😘

Περαστικά σου!! Σε βρήκε στεναχωρημενη και ταλαιπωρημενη για αυτό σε εξαντκησε

Τώρα πέρασαν όλα και το 2023 θα είναι η τυχερη σου χρόνια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Α ναι! Υπνηλία έχω και εγώ, αρκετή...ώρες ώρες ούτε ξέρω τι κάνω στη δουλειά από τη νύστα 🤣 Κάτι άλλο δεν έχω παρατηρήσει ακόμα. Θα δεις που το μικράκι σου θα τα καταφέρει!!! Κάνε όσο το δυνατόν περισσότερες θετικές σκέψεις και υπομονή. Ήρεμη στο σπίτι με ενασχολήσεις που σε ευχαριστούν. Πραγματικά σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα πολύ καλά 💗

Μακάρι να τα καταφέρουν όλων των κοριτσιών τα παιδάκια ολόψυχα ευχομαι

Μπήκα σε αυτή τη διαδικασία.μαλλιν πολύ κουρασμένη  απροετοιμαστη ισως για το τεραστιο ψυχολογικό κοστος και πραγματικά τα βλέπω όλα μαύρα 

Επειδή ξερω πως δε βοηθά κανέναν όλο αυτό και κυρίως εμένα την ίδια  σκέφτομαι να ζητήσω βοήθεια ψυχολογικής υποστήριξης για να ορθοποδισω

Σε ευχαριστώ για τις ευχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγω σήμερα ξύπνησα με κλάματα απογοήτευση δεν μπορούσα να ηρεμήσω χθες το βράδυ δεν κοιμήθηκα.  

Τελικά πήγα στη δουλειά ξεχάστηκα συγκέντρωθηκα ζάλισα την @Κατεριναπαπ και πήρα τα πάνω βρε λέω αντε γειά..   (σαν αυτόν του ολυμπιακού) δεννγινεται  να ζω έτσι δεν θα αλλάξω κάτι αν πέτυχε πέτυχε αν όχι οκ θα δούμε. 

Εσένα Ελπίδακι μου σε αγαπώ πολυ❤️

Με τις μεταπτώσεις σου και με το κουράγιο σου να σηκώνεσαι όταν πέφτεις 

1000 Μπράβο συνέχισε έτσι μέχρι στις 17 που θα κάνουμε παρτυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Υπνηλία έχω και εγώ κορίτσια εδώ και μήνες 😂😂😂😴😴😴 και δεν παίρνω ούτε προγεστερωνη ούτε είμαι εγκυος. Στη δουλειά το μεσημέρι μου κλείνουν τα μάτια, στο σπίτι κάθομαι να δω το βράδυ τηλεόραση και μου κλείνουν τα μάτια…. Άσε σε λέω. Υπνηλία κανονικότατη. Μη σας τα χαλάω ομως τώρα😂😂😂 😜😜😜 

@Παρασκευαιδου καλό μου κορίτσι εσυ, κοιτα να συνέλθεις και άσε τα κλάματα. Τόσο καιρό έρχονται παντοφλες από τη Γερμανία κάτσε μη τις μαζέψουμε όλες και σου τις στείλουμε μαζεμένες 👡👡

Να καντησα να μη μπορω να δω  master chef μετά τις πρώτες διαφημίσεις στο τσακίρ κέφι φτάνω στις δεύτερες διαφημίσεις μισοκοιμισμενη

Νομίζω φταιει η προγεστερόνη παίρνω και πολύ  6 κσι 6 ultragestsn + cyclacur

Αλλιώς κοιμάμαι κατά τη 1.00 το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Ωωωωωωωωω καταρχάς συγνώμη που σε ξεχασα…!! 😱😱

Πραγματικα κρίμα που περασες τέτοια στεναχώρια και τέτοια δυσκολία με τον ιό. Ήσουν εμβολιασμένη; Ελπίζω να γίνεις γρήγορα ακόμα πιο καλά και να είναι αυτό το θεματάκι τυχερό και γούρικο για όλες μας❤️❤️❤️

Οσο για την παρέα η καλύτερη ψυχοθεραπεία πραγματικά. Σε λίγο θα κάνουμε ψυχανάλυση και για τα κιλά μας που βάζουμε στην όλη διαδικασία. Εγώ τουλάχιστον έβαλα 5 και από xs δοκιμάζω ρούχα σε m. Έχω κάνει μια κοιλιά και κατι μπούτια νααααα (με το συμπάθειο) ρούχα δεν μου κάνουν δεν ανεβαίνουν με τίποτα. Αστα να πάνε. Ξέρω το χαβά μου εγώ 😩😩

Φιλενάδα έχεις θράσος!!!! 

Μέσα σε 3 χρόνια είμαι αυτή τη στιγμή +10 κιλά. Τωρα που έκανα την τελευταία εξωσωματικη έχω πάρει μέχρι στιγμής 4 κιλά. Τίποτα άλλο δεν λέω. Και ο γιατρός μου είπε μάξιμουμ 9 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη. Ο αντρας μου του λέει 9 κιλά το μήνα εννοείτε?

Πήγα σήμερα στην αγορά Να πάρω διαφορα δώρα. Μπαίνω στο ζαρα και δοκιμάζω ένα πολύ ωραίο σακάκι νούμερο large.  Ένα θα σου πω. Δεν κουμπωνε!!! Πήρα την χαμένη αξιοπρέπειά μου και έφυγα. 

@Παρασκευαιδου πιάσε ένα τσόκαρο ροζ για την τοξοτινα σου που όλο την στεναχωρείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Φιλενάδα έχεις θράσος!!!! 

Μέσα σε 3 χρόνια είμαι αυτή τη στιγμή +10 κιλά. Τωρα που έκανα την τελευταία εξωσωματικη έχω πάρει μέχρι στιγμής 4 κιλά. Τίποτα άλλο δεν λέω. Και ο γιατρός μου είπε μάξιμουμ 9 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη. Ο αντρας μου του λέει 9 κιλά το μήνα εννοείτε?

Πήγα σήμερα στην αγορά Να πάρω διαφορα δώρα. Μπαίνω στο ζαρα και δοκιμάζω ένα πολύ ωραίο σακάκι νούμερο large.  Ένα θα σου πω. Δεν κουμπωνε!!! Πήρα την χαμένη αξιοπρέπειά μου και έφυγα. 

@Παρασκευαιδου πιάσε ένα τσόκαρο ροζ για την τοξοτινα σου που όλο την στεναχωρείς...

😂🤣😂🤣😂🤣😂 φορούσα μια ζωή 34 νούμερο. Μπαίνω σήμερα Ζάρα για να βρω παντελόνι. Δοκιμάζω 38 και δεν κούμπωνε 😂😱😂😱😂😱😂 Αστα Αστα αχαχαχαχα δεν μπορεί να τα μίκραιναν τόσο τα νούμερα…! Τα 9 κιλά τώρα τα πήρες από ορμόνες κτλ. Δικαιολόγησε. Εγώ έχω να πάρω ορμόνες από το φθινόπωρο 😂😂😂😂 μάλλον πρεπει να τρωω πολύ. Εγώ που είμαι τις υγιεινής διατροφη 😂😂😂 😂 Σούζη τρως.. και ψεύδεσαι και τρως 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Μακάρι να τα καταφέρουν όλων των κοριτσιών τα παιδάκια ολόψυχα ευχομαι

Μπήκα σε αυτή τη διαδικασία.μαλλιν πολύ κουρασμένη  απροετοιμαστη ισως για το τεραστιο ψυχολογικό κοστος και πραγματικά τα βλέπω όλα μαύρα 

Επειδή ξερω πως δε βοηθά κανέναν όλο αυτό και κυρίως εμένα την ίδια  σκέφτομαι να ζητήσω βοήθεια ψυχολογικής υποστήριξης για να ορθοποδισω

Σε ευχαριστώ για τις ευχες

Αυτό φίλη μου είναι ο,το καλύτερο μπορείς να κανεις. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ τι κάνετε? εμεις μεγαλωνουμε!! εχουμε φτασει 13η εβδομάδα!! Χθες κάναμε την αυχενική μας...Λοιπόν οι πιθανότητες βγήκαν άψογες  down 1/14700 και τρισωμία 18 και τρισωμία 13 <1/20000 προεκλαψια 1/127 και τραχηλος 3,37. ΠΗΤ απο 23/10 μας πηγε 20/10.

Το μόνο λίγο ανησυχητικό είναι ότι ο ένας πλακούντας είναι χαμηλά ακόμη.

Μπράβο σας και συγχαρητήρια σας!!

Με το καλό και η β επιπέδου ❤️

στις πριν 5 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

ναι Δευτερα, αλλα τοπρηξιμο στο στηθος το εχω πολλές μερες τώρα, ο πόνοςμε προβληματιζει

κοιτα ελπιδεσ πολλεσ δεν εχω ουτωσ η αλλωσ απλα μη μου μεινει και κανα κουσούρι

Δεν στο λέω για να σου δώσω ελπίδες αλλά το στήθος μου σταμάτησε απότομα να πονάει στην πρώτη κύηση την ημέρα που παλινδρόμησε το έμβρυο. Ξύπνησα το πρωί χωρίς ίχνος πόνου κ 4 ημέρες μετά στον υπέρηχο επιβεβαιώθηκε η αποβολή. Ρώτησα ποτέ συνέβη κ μου είπαν βάση την μετρήσεων που έκαναν 4 ημέρες πριν την ημέρα δηλαδή που ξύπνησα απότομα χωρίς πόνο. Χωρίς να θέλω να τρομάξω καμία κοπέλα κ φυσικά τα συμπτώματα έρχονται κ φεύγουν κ κάθε κύηση κ οργανισμος είναι διαφορετικος εγώ το έχω για καλό να πονάει το στήθος. 😉

στις πριν 3 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου, εμάς οι διπλασιασμοί πάνε πολύ καλά! Από 170 πήγε 435 σε δύο μέρες 😻 Μου είπαν να ξαναπάω για χοριακή σε μια εβδομάδα πάλι...θα μας φάει η αγωνία βέβαια. Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου ή το έντερο, αλλά νιώθω ένα ελαφρύ πετάρισμα. Ευτυχώς πλησιάζουν οι διακοπές του Πάσχα και θα είμαι χαλαρή. Εγώ πάντως συνεχίζω κανονικά το χαβά μου. Αγκινάρες, αβοκάντο, όσπρια, ανανά και φράουλες. Ως τώρα πάντως δεν έχω δει άσχημα όνειρα που λέτε. Ίσα ίσα βλέπω συνέχεια κόκκινες ζουμερές φράουλες 🍓🍓🍓 Κάνω και διαλογισμό καθημερινά και επειδή πιστεύω πολύ στη δύναμη του υποσυνείδητου το εκλαμβάνω ως θετικό σημάδι. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου για τον ωραίο διπλασιασμό σου! Με το καλό κ ο υπέρηχος ❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια εμένα τελικά βγήκε θετικό το τεστ κορονοϊού σήμερα. Χθες βγήκαν  όλα αρνητικά και σήμερα θετικό. Τι κάνω; Παίρνω τηλ τον γιατρό αλλά δεν απαντάνε. Κινδυνεύει λέτε το έμβρυο; Δεν έχω κολλήσει 2 χρόνια και κόλλησα τώρα. Μα τι ατυχία είναι αυτή; 😩☹️Είμαι 5+5, ξέρετε άλλη περίπτωση που να έχουν κολλήσει στην αρχή και αν κινδύνεψε η εγκυμοσύνη; 

Εντάξει γκαντεμιά αλλά μη χάνεις τις ελπίδες σου! Καλή ενυδάτωση βιταμίνες κ ξεκούραση κ πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!

Περαστικα σου..🙁

στις πριν 2 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Καλή αρχή στην θέματαρα....μπράβο!!!!!!!

Να φύγουμε ολες με φουσκωμένη κοιλιά απο δω μέσα και με πολυ αγάπη....!!!! 

Η καλύτερη παρέα και ψυχοθεραπεία ειναι αυτό το παρεακι.... 

Είμαστε μοναδικές.....!!!!!! 

@hope501 με ξέχασες εμένα.... 😋 @BlackCat κορίτσια μου.... Εχω μείνει πίσω και διαβάζω ακόμα το παλιό 😩🤣😅.... Μολις ήρθε η περίοδος τον περασμένο μήνα και ενω θρηνούσα τα έμβρυακια μου που έφευγαν αργά και βουβα.... ήρθα και εγω μούρη με μούρη με τον κοβιντ. ρε κορίτσια το πέρασα πολύ δύσκολα, πολύ πυρετό και εξάντληση, τωρα εχει αρχίσει και στρώνει η φωνή μου μετα απο 20 μέρες και να επανέρχομαι στους ρυθμούς μου...

Τέλος πάντων.. 

Εύχομαι αν και είμαι σίγουρη οτι θα συνεχίσουμε αυτο το ωραίο κλίμα οπως το παλιό θεματάκι.... Για μενα ειναι το 3το θέμα που ακολουθώ. Ημουν στο εξωσωματική 2021,2022... Ελπίζω επιτέλους να βγω διπλή απο δω την αλλη φορά..... !!!!!!!!

Φιλιά πολλα σε όλες 😘😘😘😘

Περαστικά σου κοριτσάκι μου και εύχομαι το θεματάκι το καινούριο να είναι το σούπερ τυχερό για όλες μας ❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εγω σήμερα ξύπνησα με κλάματα απογοήτευση δεν μπορούσα να ηρεμήσω χθες το βράδυ δεν κοιμήθηκα.  

Τελικά πήγα στη δουλειά ξεχάστηκα συγκέντρωθηκα ζάλισα την @Κατεριναπαπ και πήρα τα πάνω βρε λέω αντε γειά..   (σαν αυτόν του ολυμπιακού) δεννγινεται  να ζω έτσι δεν θα αλλάξω κάτι αν πέτυχε πέτυχε αν όχι οκ θα δούμε. 

@Παρασκευαιδου παιδί μου ,λιακάδα της παρέας, Αρναούτογλου της ομάδας που μας λες τον καιρό, θέλεις τώρα να στείλω ένα κοντέινερ τσόκαρα;; Τι καταλαβαινεις;;;

Θελω να δω την μούρη σου όταν πάρεις θετική χοριακη 😂

στις πριν 1 ώρα, ο/η Margitc είπε:

Αγαπη για τα κιλα θα σου πω δεν εισαι η μονη δεν εισαι μονη 😜

@hope501 @twinkletwinlkle @Margitc Ούτε συννενοημενες να ήσασταν. Μόλις γύρισα από το πρώτο ραντεβού με διατροφολόγο. Θέλω να πάω να υποδεχτώ τα παγωτινια μου κορμάρα κ επειδή έχω θράσος κ κάνω όνειρα να με παρακολουθεί και στην μελλοντική κύηση ,αμε γιατί έτσι μου την βάρεσε!!

Τοσα χρόνια στην προσπάθεια είμαι +7 κιλά ,τόσα χρόνια τρώω για να Καλύψω την ματαίωση κ την απογοήτευση, τόσα χρόνια λέω μην τα δώσεις εκεί τα λεφτά τα χρειάζεσαι για την προσπάθεια και έφτασα να μην αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου.

Ε είπα κάπου ώπα πάρε τα πάνω σου μάζεψε τα κομμάτια σου κ κάνε κάτι για σένα κ τα παγωτινια όταν με το καλό τα μεταφέρω!!

Και αν δεν πετυχει εγκυμοσύνη ας πετύχω το κορμί να είμαι μια 40+ Κορμάρα 😂😂😂😂

Πρωτη φορά σε διατροφή πρώτη φορά σε ειδικό για αυτό! άντε και καλή μου επιτυχία!!

Μονη μου τα λέω μόνη μου τα εύχομαι!!

Δεν είμαι καλά σας το είπα έτσι;;;😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβο σας και συγχαρητήρια σας!!

Με το καλό και η β επιπέδου ❤️

Δεν στο λέω για να σου δώσω ελπίδες αλλά το στήθος μου σταμάτησε απότομα να πονάει στην πρώτη κύηση την ημέρα που παλινδρόμησε το έμβρυο. Ξύπνησα το πρωί χωρίς ίχνος πόνου κ 4 ημέρες μετά στον υπέρηχο επιβεβαιώθηκε η αποβολή. Ρώτησα ποτέ συνέβη κ μου είπαν βάση την μετρήσεων που έκαναν 4 ημέρες πριν την ημέρα δηλαδή που ξύπνησα απότομα χωρίς πόνο. Χωρίς να θέλω να τρομάξω καμία κοπέλα κ φυσικά τα συμπτώματα έρχονται κ φεύγουν κ κάθε κύηση κ οργανισμος είναι διαφορετικος εγώ το έχω για καλό να πονάει το στήθος. 😉

Συγχαρητήρια κορίτσι μου για τον ωραίο διπλασιασμό σου! Με το καλό κ ο υπέρηχος ❤️

Εντάξει γκαντεμιά αλλά μη χάνεις τις ελπίδες σου! Καλή ενυδάτωση βιταμίνες κ ξεκούραση κ πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!

Περαστικα σου..🙁

Περαστικά σου κοριτσάκι μου και εύχομαι το θεματάκι το καινούριο να είναι το σούπερ τυχερό για όλες μας ❤️

@Παρασκευαιδου παιδί μου ,λιακάδα της παρέας, Αρναούτογλου της ομάδας που μας λες τον καιρό, θέλεις τώρα να στείλω ένα κοντέινερ τσόκαρα;; Τι καταλαβαινεις;;;

Θελω να δω την μούρη σου όταν πάρεις θετική χοριακη 😂

@hope501 @twinkletwinlkle @Margitc Ούτε συννενοημενες να ήσασταν. Μόλις γύρισα από το πρώτο ραντεβού με διατροφολόγο. Θέλω να πάω να υποδεχτώ τα παγωτινια μου κορμάρα κ επειδή έχω θράσος κ κάνω όνειρα να με παρακολουθεί και στην μελλοντική κύηση ,αμε γιατί έτσι μου την βάρεσε!!

Τοσα χρόνια στην προσπάθεια είμαι +7 κιλά ,τόσα χρόνια τρώω για να Καλύψω την ματαίωση κ την απογοήτευση, τόσα χρόνια λέω μην τα δώσεις εκεί τα λεφτά τα χρειάζεσαι για την προσπάθεια και έφτασα να μην αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου.

Ε είπα κάπου ώπα πάρε τα πάνω σου μάζεψε τα κομμάτια σου κ κάνε κάτι για σένα κ τα παγωτινια όταν με το καλό τα μεταφέρω!!

Και αν δεν πετυχει εγκυμοσύνη ας πετύχω το κορμί να είμαι μια 40+ Κορμάρα 😂😂😂😂

Πρωτη φορά σε διατροφή πρώτη φορά σε ειδικό για αυτό! άντε και καλή μου επιτυχία!!

Μονη μου τα λέω μόνη μου τα εύχομαι!!

Δεν είμαι καλά σας το είπα έτσι;;;😂😂😂

😂🤣😂🤣😂🤣😂 εγώ πήγα πέρυσι για έναν χρόνο σε διατροφολόγο. Λαι το αποτέλεσμα…..?!?!?!? Είχα βάλει κιλά και έκανα κοιλιά 😂🤣😂🤣 μου φάνηκε πολύ σε ποσότητα και ωράριο το φαγητό αχαχαχαχαα και να σου πω τώρα την αμαρτία μου….. λέω μήπως ξεκινησω τον επόμενο μήνα τη διαδικασία και αν δεν πετύχει θα πάρω personal trainer θα κάνω κρυολιπολυση και όλα αυτά τα σχετικά και θα τρωω πάλι μόνο πρωινό σαλάτες για να μπορώ το καλοκαιρι να φορέσω πάλι τα φορέματα μου 🤣😂🤣😂🤣 μακάρι Θεέ μου να πετύχει και να έχω μια σκασίλα για το πως είναι το κορμί αλλά τώρα ρε φιλε με ρώτησαν τις προάλλες αν είναι εγκυος επειδή ειδαν κοιλιά 😂😂😂😂😂😂

Εεεεεε τι να τους πω φιλε. Πως είναι από το καθισιό και το φαγητό της διατροφολόγου ????😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂🤣😂🤣😂🤣😂 εγώ πήγα πέρυσι για έναν χρόνο σε διατροφολόγο. Λαι το αποτέλεσμα…..?!?!?!? Είχα βάλει κιλά και έκανα κοιλιά 😂🤣😂🤣 μου φάνηκε πολύ σε ποσότητα και ωράριο το φαγητό αχαχαχαχαα και να σου πω τώρα την αμαρτία μου….. λέω μήπως ξεκινησω τον επόμενο μήνα τη διαδικασία και αν δεν πετύχει θα πάρω personal trainer θα κάνω κρυολιπολυση και όλα αυτά τα σχετικά και θα τρωω πάλι μόνο πρωινό σαλάτες για να μπορώ το καλοκαιρι να φορέσω πάλι τα φορέματα μου 🤣😂🤣😂🤣 μακάρι Θεέ μου να πετύχει και να έχω μια σκασίλα για το πως είναι το κορμί αλλά τώρα ρε φιλε με ρώτησαν τις προάλλες αν είναι εγκυος επειδή ειδαν κοιλιά 😂😂😂😂😂😂

Εεεεεε τι να τους πω φιλε. Πως είναι από το καθισιό και το φαγητό της διατροφολόγου ????😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχα ωραία

Καλα και εμένα σε βάφτιση στις πρώτες Προσπάθειες μου έχουν ευχηθεί με το καλό χαϊδεύοντας την κοιλιά μου!!!!😱😱😱

Ειπα ευχαριστώ πολύ δεν είναι μωρό τρώω καλά!!

Πλεον λέω απλά ευχαριστώ πολύ ΔΕΝ έχω πάει τουαλέτα!!
Απολαμβανω το βλέμμα ροφου του συνομιλητή και αποχωρώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Να καντησα να μη μπορω να δω  master chef μετά τις πρώτες διαφημίσεις στο τσακίρ κέφι φτάνω στις δεύτερες διαφημίσεις μισοκοιμισμενη

Νομίζω φταιει η προγεστερόνη παίρνω και πολύ  6 κσι 6 ultragestsn + cyclacur

Αλλιώς κοιμάμαι κατά τη 1.00 το βραδυ

Εγώ δεν έπαιρνα φάρμακα, αλλά είχα επίσης τρελή υπνηλία! Είναι πολύ συχνό στο πρώτο τρίμηνο, το σώμα δουλεύει φουλ για να φτιάξει τον πλακούντα, στο δεύτερο τρίμηνο θα επανέλθει η ενέργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare conception

 

Συγχαρητήρια! Τέτοια θαυματάκια θελουμε! Όλα καλά από δω και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχαχαχα ωραία

Καλα και εμένα σε βάφτιση στις πρώτες Προσπάθειες μου έχουν ευχηθεί με το καλό χαϊδεύοντας την κοιλιά μου!!!!😱😱😱

Ειπα ευχαριστώ πολύ δεν είναι μωρό τρώω καλά!!

Πλεον λέω απλά ευχαριστώ πολύ ΔΕΝ έχω πάει τουαλέτα!!
Απολαμβανω το βλέμμα ροφου του συνομιλητή και αποχωρώ!!

Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις οπότε lololol από εδώ! Θεά!!! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι κορίτσια μου τα κιλάκια μου έχω όταν κάνω προσπάθεια χάνω αντί να περνώ ξέρω πρέπει να χάσω αλλά δεν φεύγουν.. τι διετές τι γυμναστική με γυμναστή εκεί ακάθεκτα πόσες φορές με έχουν πει εγκυο δεν λέγετε πονεμένες ιστορίες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια εμένα τελικά βγήκε θετικό το τεστ κορονοϊού σήμερα. Χθες βγήκαν  όλα αρνητικά και σήμερα θετικό. Τι κάνω; Παίρνω τηλ τον γιατρό αλλά δεν απαντάνε. Κινδυνεύει λέτε το έμβρυο; Δεν έχω κολλήσει 2 χρόνια και κόλλησα τώρα. Μα τι ατυχία είναι αυτή; 😩☹️Είμαι 5+5, ξέρετε άλλη περίπτωση που να έχουν κολλήσει στην αρχή και αν κινδύνεψε η εγκυμοσύνη; 

Σε καμία περίπτωση δεν κινδυνεύει.  Εσύ θα ταλαιπωρηθείς αν έχεις πυρετό κτλ . 

Φρόντισε να ενυδατώνεσαι πολύ νερό και τσαγακι...α..και ύπνο. 

Ναι ξέρω η κολλητη μου κόλλησε τι Δ (που είναι και χειροτερη) συγκεκριμένα χοριακη και Ραμπάτ τεστ δύο σε ένα χαχαχαχ θετικά και τα δύο. Πλέον είναι στον 7 μήνα και μου στέλνει την φουσκιτσα της . Και εγώ λιώνω και ανυπομονώ  να γεννήσει την κορακλα της στα γεννεθλια μου:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η tina21 είπε:

Κορίτσια μ τι κάνετε? εμεις μεγαλωνουμε!! εχουμε φτασει 13η εβδομάδα!! Χθες κάναμε την αυχενική μας...Λοιπόν οι πιθανότητες βγήκαν άψογες  down 1/14700 και τρισωμία 18 και τρισωμία 13 <1/20000 προεκλαψια 1/127 και τραχηλος 3,37. ΠΗΤ απο 23/10 μας πηγε 20/10.

Το μόνο λίγο ανησυχητικό είναι ότι ο ένας πλακούντας είναι χαμηλά ακόμη.

Μπράβο μικρό! Όλα θετικά λοιπόν και κανενα άγχος πλέον! Να είσαι ήρεμη, όλα πάνε κατ´ευχήν! Όπως θα πρεπε δηλαδή και με βάση τη μικρή σου ηλικία. Καλά κανεις όμως και μας γράφεις τα νέα σου, να έχουμε τόνωση στην ομαδα! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Κορίτσια μου 88.34 !!!!!!!! Δεν το πιστεύω.. 12 -13 μέρες μετά την οωρρηξια. Παρασκευή επανάληψη και να ξεκινήσω προγεστερόνη, salospir και pregnacare conception

 

Τέλεια να πάνε όλα τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Υπνηλία έχω και εγώ κορίτσια εδώ και μήνες 😂😂😂😴😴😴 και δεν παίρνω ούτε προγεστερωνη ούτε είμαι εγκυος. Στη δουλειά το μεσημέρι μου κλείνουν τα μάτια, στο σπίτι κάθομαι να δω το βράδυ τηλεόραση και μου κλείνουν τα μάτια…. Άσε σε λέω. Υπνηλία κανονικότατη. Μη σας τα χαλάω ομως τώρα😂😂😂 😜😜😜 

@Παρασκευαιδου καλό μου κορίτσι εσυ, κοιτα να συνέλθεις και άσε τα κλάματα. Τόσο καιρό έρχονται παντοφλες από τη Γερμανία κάτσε μη τις μαζέψουμε όλες και σου τις στείλουμε μαζεμένες 👡👡

Έχεις ελέγξει σίδηρο ; 

Χαχαχαχα στείλε στείλε.  Γτ εντάξει μην κρύβομαι πίσω απ το δάχτυλο μου τις προάλλες που είχα εκείνο το αιματακι ξέρουμε τι μπορεί να είμαι...  😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου, εμάς οι διπλασιασμοί πάνε πολύ καλά! Από 170 πήγε 435 σε δύο μέρες 😻 Μου είπαν να ξαναπάω για χοριακή σε μια εβδομάδα πάλι...θα μας φάει η αγωνία βέβαια. Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου ή το έντερο, αλλά νιώθω ένα ελαφρύ πετάρισμα. Ευτυχώς πλησιάζουν οι διακοπές του Πάσχα και θα είμαι χαλαρή. Εγώ πάντως συνεχίζω κανονικά το χαβά μου. Αγκινάρες, αβοκάντο, όσπρια, ανανά και φράουλες. Ως τώρα πάντως δεν έχω δει άσχημα όνειρα που λέτε. Ίσα ίσα βλέπω συνέχεια κόκκινες ζουμερές φράουλες 🍓🍓🍓 Κάνω και διαλογισμό καθημερινά και επειδή πιστεύω πολύ στη δύναμη του υποσυνείδητου το εκλαμβάνω ως θετικό σημάδι. 

Μπράβο βρε γλυκουλι, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, τα σημάδια είναι υπέρ-θετικά, την άλλη βδομάδα θα έχεις σπάσει κοντέρ και μετά ετοιμάζεσαι για υπέρηχο. Τελείωσε το κεφάλαιο εξωσωματική, έχεις μπει στο κεφάλαιο «εγκυμοσύνη», πάει και τελείωσε! Δε μας είπες, ο γατούλης είναι καλύτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

😂🤣😂🤣😂🤣😂 εγώ πήγα πέρυσι για έναν χρόνο σε διατροφολόγο. Λαι το αποτέλεσμα…..?!?!?!? Είχα βάλει κιλά και έκανα κοιλιά 😂🤣😂🤣 μου φάνηκε πολύ σε ποσότητα και ωράριο το φαγητό αχαχαχαχαα και να σου πω τώρα την αμαρτία μου….. λέω μήπως ξεκινησω τον επόμενο μήνα τη διαδικασία και αν δεν πετύχει θα πάρω personal trainer θα κάνω κρυολιπολυση και όλα αυτά τα σχετικά και θα τρωω πάλι μόνο πρωινό σαλάτες για να μπορώ το καλοκαιρι να φορέσω πάλι τα φορέματα μου 🤣😂🤣😂🤣 μακάρι Θεέ μου να πετύχει και να έχω μια σκασίλα για το πως είναι το κορμί αλλά τώρα ρε φιλε με ρώτησαν τις προάλλες αν είναι εγκυος επειδή ειδαν κοιλιά 😂😂😂😂😂😂

Εεεεεε τι να τους πω φιλε. Πως είναι από το καθισιό και το φαγητό της διατροφολόγου ????😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Εγώ έχασα 42 κιλά πριν μπω στη διαδικασία εξωσωματικης

Μόνη μου σιγά σιγά σε 2 χρονια

Τώρα όμως δε μπορώ να σταματήσω να τρώω και δε πεινάω απλά μασαω

Πρέπει να το σταματήσω ομως

Το Πάσχα ειναι το όριο μου μετά το τσουρέκι όλα τέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Salvation78 είπε:

Εσένα Ελπίδακι μου σε αγαπώ πολυ❤️

Με τις μεταπτώσεις σου και με το κουράγιο σου να σηκώνεσαι όταν πέφτεις 

1000 Μπράβο συνέχισε έτσι μέχρι στις 17 που θα κάνουμε παρτυ

Κουνάω κλουκ κλουκ την κεφάλα μου και ακούω τις βίδες να μπαίνουν στη θέση τους και λέω δεν θα πεθάνουμε κιόλας.  

Όλα τα καλά του Θεού τα έχω αυτή την στιγμή

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μπράβο σας και συγχαρητήρια σας!!

Με το καλό και η β επιπέδου ❤️

Δεν στο λέω για να σου δώσω ελπίδες αλλά το στήθος μου σταμάτησε απότομα να πονάει στην πρώτη κύηση την ημέρα που παλινδρόμησε το έμβρυο. Ξύπνησα το πρωί χωρίς ίχνος πόνου κ 4 ημέρες μετά στον υπέρηχο επιβεβαιώθηκε η αποβολή. Ρώτησα ποτέ συνέβη κ μου είπαν βάση την μετρήσεων που έκαναν 4 ημέρες πριν την ημέρα δηλαδή που ξύπνησα απότομα χωρίς πόνο. Χωρίς να θέλω να τρομάξω καμία κοπέλα κ φυσικά τα συμπτώματα έρχονται κ φεύγουν κ κάθε κύηση κ οργανισμος είναι διαφορετικος εγώ το έχω για καλό να πονάει το στήθος. 😉

Συγχαρητήρια κορίτσι μου για τον ωραίο διπλασιασμό σου! Με το καλό κ ο υπέρηχος ❤️

Εντάξει γκαντεμιά αλλά μη χάνεις τις ελπίδες σου! Καλή ενυδάτωση βιταμίνες κ ξεκούραση κ πίστη ότι όλα θα πάνε καλά!

Περαστικα σου..🙁

Περαστικά σου κοριτσάκι μου και εύχομαι το θεματάκι το καινούριο να είναι το σούπερ τυχερό για όλες μας ❤️

@Παρασκευαιδου παιδί μου ,λιακάδα της παρέας, Αρναούτογλου της ομάδας που μας λες τον καιρό, θέλεις τώρα να στείλω ένα κοντέινερ τσόκαρα;; Τι καταλαβαινεις;;;

Θελω να δω την μούρη σου όταν πάρεις θετική χοριακη 😂

@hope501 @twinkletwinlkle @Margitc Ούτε συννενοημενες να ήσασταν. Μόλις γύρισα από το πρώτο ραντεβού με διατροφολόγο. Θέλω να πάω να υποδεχτώ τα παγωτινια μου κορμάρα κ επειδή έχω θράσος κ κάνω όνειρα να με παρακολουθεί και στην μελλοντική κύηση ,αμε γιατί έτσι μου την βάρεσε!!

Τοσα χρόνια στην προσπάθεια είμαι +7 κιλά ,τόσα χρόνια τρώω για να Καλύψω την ματαίωση κ την απογοήτευση, τόσα χρόνια λέω μην τα δώσεις εκεί τα λεφτά τα χρειάζεσαι για την προσπάθεια και έφτασα να μην αισθάνομαι καλά με τον εαυτό μου.

Ε είπα κάπου ώπα πάρε τα πάνω σου μάζεψε τα κομμάτια σου κ κάνε κάτι για σένα κ τα παγωτινια όταν με το καλό τα μεταφέρω!!

Και αν δεν πετυχει εγκυμοσύνη ας πετύχω το κορμί να είμαι μια 40+ Κορμάρα 😂😂😂😂

Πρωτη φορά σε διατροφή πρώτη φορά σε ειδικό για αυτό! άντε και καλή μου επιτυχία!!

Μονη μου τα λέω μόνη μου τα εύχομαι!!

Δεν είμαι καλά σας το είπα έτσι;;;😂😂😂

Αν είναι θετική πραγματικά θα σου στείλω τη μούρη μου. Χαχαχαχαχα 😳😳😳😳😳😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...