Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

WTF????

Όχι δεν το γνώριζα!!
Ε πως αλλιώς θα ήμουν BlackCat αν δεν κάνανε απεργία τώρα στο ξεκουδουνο 18-20 Ιουλίου 

😂😂😂😂

Οχι δεν θα πάω στο κέντρο να δώσω 25€ δεν τους τα χρωστάω έχω εδώ δίκο μου μικροβιολογικό που επειδή η μια η μικροβιολόγος πέτυχε κ αυτή το παιδάκι της με εξωσωματική μετά από κόπο με προσέχουν πολύ κ μου τα βγάζουν κ όλα το συντομότερο. Καλά που μου το είπες να πάρω τηλ να ρωτήσω.. 

Θα της πω γίνε απεργοσπαστρια για πάρτη μου please.. 

Ευχαριστώ Σκορπινακι μου 

Ρε συ πες στον γιατρό ν στη γράψει ν πληρώσεις 1 ευρώ.οπου κ να πας δέχονται παραπεμπτικα.πχ εγώ πήγαινα δτο λγτω κ τα έκανα κ μέσα σε 2 ώρες στα στέλνουν.με παραπεμπτικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όχι όχι δεν το δεχόμαστε αυτό. Όχι μην πας στις 21. Νομίζω ότι όταν έχουν απεργία τα μικροβιολογικα απλά υπολειτουργουν. Γιατί και εγώ είχα κάνει κάποιες εξετάσεις και με πήραν τηλέφωνο να μου πουν ότι καθυστερούν τα αποτελέσματα λόγω της απεργίας. Αλλιώς θα αναγκαστείς να πας στο κέντρο. Καλά δεν το ήξερα. Χρεώνουν 25 ευρώ τη χοριακή? Δωρεάν θα έπρεπε να είναι. Τς τς τς

Όλες τις άλλες ορμόνες τις χρεώνουν 25€ την μια αφού ακούμπησα μερικά κατοσταρικα στους φυσικούς που ανα δυο μέρες πήγαινα ,ξύπνησα κ πήγαινα εδώ στο μικροβιολογικό που λέω κ με παραπεμπτικο πλήρωνα 5€ (!)

Θα πάρω τηλ να ρωτήσω γιατί εδώ η κοπέλα που το έχει κάνει η ίδια τις αναλύσεις δεν τα στέλνει άλλου δηλαδή όποτε εύχομαι να μην απεργεί ή να με εξυπηρετήσει..τι να πω..

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Ρε συ πες στον γιατρό ν στη γράψει ν πληρώσεις 1 ευρώ.οπου κ να πας δέχονται παραπεμπτικα.πχ εγώ πήγαινα δτο λγτω κ τα έκανα κ μέσα σε 2 ώρες στα στέλνουν.με παραπεμπτικο.

Μωρε θα μου την γράψει δεν είναι εκεί το θέμα μου αλλά επειδή θα δουλεύω δεν ήθελα να τραβηχτώ πάλι σε μαιευτήριο είναι ταλαιπωρία ήθελα να πάω εδώ δίπλα που με ξέρουν κιολας..

Άμα είσαι τυχερός άνθρωπος όμως ε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Όλες τις άλλες ορμόνες τις χρεώνουν 25€ την μια αφού ακούμπησα μερικά κατοσταρικα στους φυσικούς που ανα δυο μέρες πήγαινα ,ξύπνησα κ πήγαινα εδώ στο μικροβιολογικό που λέω κ με παραπεμπτικο πλήρωνα 5€ (!)

Θα πάρω τηλ να ρωτήσω γιατί εδώ η κοπέλα που το έχει κάνει η ίδια τις αναλύσεις δεν τα στέλνει άλλου δηλαδή όποτε εύχομαι να μην απεργεί ή να με εξυπηρετήσει..τι να πω..

Μωρε θα μου την γράψει δεν είναι εκεί το θέμα μου αλλά επειδή θα δουλεύω δεν ήθελα να τραβηχτώ πάλι σε μαιευτήριο είναι ταλαιπωρία ήθελα να πάω εδώ δίπλα που με ξέρουν κιολας..

Άμα είσαι τυχερός άνθρωπος όμως ε;;;;

Ασ είσαι άτυχη σε αυτά κ τυχερή στα γατάκια!θα χεις να τους λες κ ιστορίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

WTF????

Όχι δεν το γνώριζα!!
Ε πως αλλιώς θα ήμουν BlackCat αν δεν κάνανε απεργία τώρα στο ξεκουδουνο 18-20 Ιουλίου 

😂😂😂😂

Οχι δεν θα πάω στο κέντρο να δώσω 25€ δεν τους τα χρωστάω έχω εδώ δίκο μου μικροβιολογικό που επειδή η μια η μικροβιολόγος πέτυχε κ αυτή το παιδάκι της με εξωσωματική μετά από κόπο με προσέχουν πολύ κ μου τα βγάζουν κ όλα το συντομότερο. Καλά που μου το είπες να πάρω τηλ να ρωτήσω.. 

Θα της πω γίνε απεργοσπαστρια για πάρτη μου please.. 

Ευχαριστώ Σκορπινακι μου 

Δεν έχουν όλα απεργία οπότε θα πάρεις αν και είναι θετικό τζάμπα θα δώσεις λεφτά 🙃😀 σου χω λύση να πας για υπέρηχο σε καμια 10μερες για να δεις σάκους..  🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου έχει κάνει καμία το πακέτο εξετάσεων γισ εξωσωματικη στο λυμπεροπουλο?έχει ένα πακέτο που τα κάνει όλα,απλά αναρωτιέμαι πόσο κοστίζει.ειναι να κάνουμε επαναληπτικες αυτή τη βδομαδα κ το σκέφτομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου έχει κάνει καμία το πακέτο εξετάσεων γισ εξωσωματικη στο λυμπεροπουλο?έχει ένα πακέτο που τα κάνει όλα,απλά αναρωτιέμαι πόσο κοστίζει.ειναι να κάνουμε επαναληπτικες αυτή τη βδομαδα κ το σκέφτομαι.

Βεβαίως! 3 φορές ως τώρα! 360 ευρώ νομίζω αλλά αν τα δώσεις μετρητά κάνουν κάτι καλύτερο! 
Κάνει σπερμοδιαγραμμα, καλλιέργεια, dfi, οξειδωτικό στρες και κάτι ακόμα που δεν θυμάμαι! νομίζω ήταν 5 εξετάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Ρε συ πες στον γιατρό ν στη γράψει ν πληρώσεις 1 ευρώ.οπου κ να πας δέχονται παραπεμπτικα.πχ εγώ πήγαινα δτο λγτω κ τα έκανα κ μέσα σε 2 ώρες στα στέλνουν.με παραπεμπτικο.

Στο κέντρο που είναι Δυστηχος δεν τα γράφουν μόνο σε έγκυες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat κοπέλα μου εύχομαι μια υπεραστικά χοριακη και όλα να πάνε τέλεια… αν δεν βρεις να την γράψεις και να πας σε μαιευτήριο όπου δέχονται γραμμένα άντε το πολύ 2€ να δώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια μου έχει κάνει καμία το πακέτο εξετάσεων γισ εξωσωματικη στο λυμπεροπουλο?έχει ένα πακέτο που τα κάνει όλα,απλά αναρωτιέμαι πόσο κοστίζει.ειναι να κάνουμε επαναληπτικες αυτή τη βδομαδα κ το σκέφτομαι.

Πάρε ένα τηλ να μάθεις κάλε λογικά κανένα 200€ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσια με πήρε ο γιατρός και από τα 19 ωάρια γονιμοποιήθηκαν τα 13! Τώρα να δούμε πόσα θα πάνε σε βλαστοκύστη!

Ποσα σας ζηλεύω ρε παιδί μου εσάς με τα πολλά ωάρια!! 😂 Εμείς παλεύουμε κάθε φορά με 2,3 άντε max 4!!! 

Ευχομαι να προχωρήσουν σε βλαστοκυστες και τα 13!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kaposetsi είπε:

Πάρε ένα τηλ να μάθεις κάλε λογικά κανένα 200€ 

Άμα είναι 200 θα κάνω παρτυ!χαχαχα.θσ πάρω αύριο το χα σκοπό έτσι κ αλλιως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

Ποσα σας ζηλεύω ρε παιδί μου εσάς με τα πολλά ωάρια!! 😂 Εμείς παλεύουμε κάθε φορά με 2,3 άντε max 4!!! 

Ευχομαι να προχωρήσουν σε βλαστοκυστες και τα 13!! 🥰

Μην ξεχνάτε ένα και καλό θέλουνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

Ποσα σας ζηλεύω ρε παιδί μου εσάς με τα πολλά ωάρια!! 😂 Εμείς παλεύουμε κάθε φορά με 2,3 άντε max 4!!! 

Ευχομαι να προχωρήσουν σε βλαστοκυστες και τα 13!! 🥰

Σε ευχαριστώ καλή μου για την ευχή!!! Εύχομαι να πάνε και για σένα όλα καλά, όλες δίνουμε τον αγώνα μας! Τώρα πάμε με προεμφυτευτικό οπότε για να δούμε, έχω καθέξιν αποβολές και πρέπει να είμαστε όσο το δυνατόν πιο ελεγμένοι! Έχω εικόνα πολυκυστικών και δόξα το Θεό με την ανταπόκριση τα πάω καλά στα φάρμακα αλλά μη νομίζεις τελικά ένα και καλό θέλουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Μην ξεχνάτε ένα και καλό θέλουνε 

Ναι κορίτσι, όντως ένα και καλό εξάλλου και κάθε μήνα στην ωορηξία ένα δεν παράγουμε; Απλά εδώ λόγω του προεμφυτευτικού καλό θα είναι να έχουμε βλαστοκύστες για να μείνουν όσο γίνεται περισσότερες υγιείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ήθελα να μοιραστώ αυτά τα νέα μαζί σας. Χάρηκα πάρα πολύ που επιτέλους γίνεται και στην Ελλάδα ένα τέτοιο μεγάλο βήμα! 🥰

https://www.iaso.gr/maieytiki-gynaikologiki-kliniki/moms-wellness/vegan-maternity-care

(Θα γεννήσω στο Ιασώ και είχα και μια μικρή ανησυχία τι θα αντιμετωπίσω εκεί, οπότε χάρηκα και λίγο παρα πάνω). Το βάζω εδώ γιατί μπορεί να μας διαβάζουν κοπέλες που ακολουθούν αυτόν τον τρόπο ζωής ή κάποιες που σκέφτονται τη μετάβαση. Δυστυχώς στον ιατρικό κύκλο επικρατεί αμάθεια και παραπληροφόρηση ως προς τη διατροφή. Εγώ ήμουν τυχερή και ο εξωσωματιστής μου ήταν πολύ υποστηρικτικός (και ο ίδιος μου είπε προσπαθεί, αλλά δεν τα καταφέρνει και μετά νιώθει τύψεις) και η γυναικολόγος μου και η αιματολόγος και ο ουρολόγος το ίδιο, και ο ρευματολόγος μου είναι επίσης χορτοφάγος. Οπότε να μην αφήνετε να σας αποπαίρνουν αν αυτός ο τρόπος ζωής ειναι κάτι που επιθυμείτε. Καιρός είναι να ακούγονται και οι σύγχρονες απόψεις. Άλλωστε σύμφωνα με τον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας, η χορτοφαγία και η αυστηρή χορτοφαγία είναι κατάλληλες διατροφές για ΟΛΑ τα στάδια ζωής του ανθρώπου. 

🥑🍆🥦🌰🥜🥕🌽🍇🍉🍌🍍🥭🍒🍓

🐷 🐮 🐑 🐔 🐇 🐐

IASO_Vegan-Maternity-Care.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/7/2022 at 7:12 ΜΜ, ο/η BlackCat είπε:

Όλες τις άλλες ορμόνες τις χρεώνουν 25€ την μια αφού ακούμπησα μερικά κατοσταρικα στους φυσικούς που ανα δυο μέρες πήγαινα ,ξύπνησα κ πήγαινα εδώ στο μικροβιολογικό που λέω κ με παραπεμπτικο πλήρωνα 5€ (!)

Θα πάρω τηλ να ρωτήσω γιατί εδώ η κοπέλα που το έχει κάνει η ίδια τις αναλύσεις δεν τα στέλνει άλλου δηλαδή όποτε εύχομαι να μην απεργεί ή να με εξυπηρετήσει..τι να πω..

Μωρε θα μου την γράψει δεν είναι εκεί το θέμα μου αλλά επειδή θα δουλεύω δεν ήθελα να τραβηχτώ πάλι σε μαιευτήριο είναι ταλαιπωρία ήθελα να πάω εδώ δίπλα που με ξέρουν κιολας..

Άμα είσαι τυχερός άνθρωπος όμως ε;;;;

Θα είσαι τυχερή αλλού!!! 😉

Άρα τι ακριβώς κάνεις; Στέλνεις τα 10 ευρώ για τη συνταγογράφηση, σου γράφουν το παραπεμπτικό, και μετά πας με αυτό και τις κάνεις στο μικροβιολογικό κοντά σου; Ή σου γράφει και το παραπεμπτικό άλλος γιατρός (εκτός της κλινικής);

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat μαυρογατουλα μας τι κάνεις? Πώς εισαι? Έχει χτυπήσει κόκκινο το άγχος? Ελπίζω και αύριο να είσαι πρωινή πρωινή όπως πήγαινες στους υπερηχους. Θέλω παρακαλώ πολύ, όταν θα ξυπνήσω, γύρω στις 10 και, να έχουμε έτοιμα τα αποτελέσματα για να ξυπνήσω με Χαρούμενα νέα επιτέλους! Εντάξει? Ευχαριστώ πολύ!

Α και δεν μου λες. Εσύ ήσουν με τη σειρά τη Virgin River που σου άρεσε και περίμενες τον επόμενο κύκλο ή η @hope501 ?

Αν θυμάμαι καλά, ξεκινάει αύριο η επόμενη σεζόν. Τυχαίο? Θα έχεις λοιπόν τη σειρουλα σου να σου κρατάει παρέα στην αρχή. Για μετά (γιατί η κλεισούρα αναμένεται μακρα) έχω και άλλες σειρές να σου προτείνω.

Έχε χάρη που έχω κόλλημα με τους αριθμούς, αλλιώς θα σου έλεγα να πας απόψε να κανεις τη χοριακη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα! Φίλη μου ετοιμάζεται για διέγερση το Σεπτέμβριο, έχει gonal από την επιτροπή και θέλει να τις ανταλλάξει με menopur ή meriofert γιατί ΄άλλαξε γιατρό. Μ΄ήπως ενδιαφέρεται κάποια κοπέλα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετίζω όλα τα κορίτσια! Οι επιθυμίες σας, ευχές μου!

Η σκέψη μου όμως στην @BlackCat

Κορίτσαρε (έτσι αποκαλώ κ την κόρη μου) μην με στήσεις! Σε περιμένω…

Υ.Γ Παραμονή της χοριακής είχα κάνει test φαρμακείου…  Βάζω ιδέες εγώ τώρα…

Πέρασε κιόλας ένας χρόνος… ❤️

 

032BD6A1-6CA3-45B4-B468-766BD53AFAFD.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@BlackCat μαυρογατουλα μας τι κάνεις? Πώς εισαι? Έχει χτυπήσει κόκκινο το άγχος? Ελπίζω και αύριο να είσαι πρωινή πρωινή όπως πήγαινες στους υπερηχους. Θέλω παρακαλώ πολύ, όταν θα ξυπνήσω, γύρω στις 10 και, να έχουμε έτοιμα τα αποτελέσματα για να ξυπνήσω με Χαρούμενα νέα επιτέλους! Εντάξει? Ευχαριστώ πολύ!

Α και δεν μου λες. Εσύ ήσουν με τη σειρά τη Virgin River που σου άρεσε και περίμενες τον επόμενο κύκλο ή η @hope501 ?

Αν θυμάμαι καλά, ξεκινάει αύριο η επόμενη σεζόν. Τυχαίο? Θα έχεις λοιπόν τη σειρουλα σου να σου κρατάει παρέα στην αρχή. Για μετά (γιατί η κλεισούρα αναμένεται μακρα) έχω και άλλες σειρές να σου προτείνω.

Έχε χάρη που έχω κόλλημα με τους αριθμούς, αλλιώς θα σου έλεγα να πας απόψε να κανεις τη χοριακη. 

Εγω είμαι αυτή😄. Βέβαια μπορεί και να την περιμένει η μαυρόγατα, αυτό δεν το ξέρω.... Ξεκινάει αύριο εεεεε..... και αντί να κάτσω σπίτι να κάνω μαραθώνιο σειρών, θα παω πάλι για δουλειά...... τέλoς ο mr. covid..

Πάντως περιμένω πολλές να συνεχίσουν, είχα πάθει ψύχωση και με το Manifest που ξεκινάει τελος Αυγούστου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCatμου!! Περιμένω με αγωνία τα νέα σου αύριο!! Μην μας καθυστερήσεις πολύ! Πολύ καλή, την πιο καλή, την καλύτερη επιτυχία ευχομαι!! ❤️ 
 

Υ.Γ. Αν κανεις κάνα τεστ σήμερα μην μας κρατήσεις σε αγωνία! Όλο το φόρουμ τα νέα σου περιμένει 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγω είμαι αυτή😄. Βέβαια μπορεί και να την περιμένει η μαυρόγατα, αυτό δεν το ξέρω.... Ξεκινάει αύριο εεεεε..... και αντί να κάτσω σπίτι να κάνω μαραθώνιο σειρών, θα παω πάλι για δουλειά...... τέλoς ο mr. covid..

Πάντως περιμένω πολλές να συνεχίσουν, είχα πάθει ψύχωση και με το Manifest που ξεκινάει τελος Αυγούστου...

Έλα λίγη υπομονή...θα πας για λίγο στη δουλειά και μετά...!!!!! 

Θα την βλέπω εγω που είμαι κλεισμένη και θα σου λεω τι γίνεται. Ο  τι πρεπει είναι αυτή η σειρά για την περίπτωση μου. Πρωινά virgin river και τα βράδια "Alba" Με μια κοπέλα που βιάζεται απο 4 τύπους. Είχα δει και τα θραύσματα μιας γυναίκας (ταινιαρα) για μια γυναίκα που το μωρό της πέθανε στη γέννα. Καθόλου μαζοχισμός...

@Vasilique διδυμομανουλα μας ένα χρόνο πριν ήταν που πήρες το θετικό τεστ? Τυχαίο και αυτό? Πρώην αρχηγός εσύ, μέλλουσα πρώην αρχηγός και η @BlackCat με έναν χρόνο διαφορά! Τι ωραία! 

Να δώσεις πολλά φιλάκια στα μωράκια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Έλα λίγη υπομονή...θα πας για λίγο στη δουλειά και μετά...!!!!! 

Θα την βλέπω εγω που είμαι κλεισμένη και θα σου λεω τι γίνεται. Ο  τι πρεπει είναι αυτή η σειρά για την περίπτωση μου. Πρωινά virgin river και τα βράδια "Alba" Με μια κοπέλα που βιάζεται απο 4 τύπους. Είχα δει και τα θραύσματα μιας γυναίκας (ταινιαρα) για μια γυναίκα που το μωρό της πέθανε στη γέννα. Καθόλου μαζοχισμός...

@Vasilique διδυμομανουλα μας ένα χρόνο πριν ήταν που πήρες το θετικό τεστ? Τυχαίο και αυτό? Πρώην αρχηγός εσύ, μέλλουσα πρώην αρχηγός και η @BlackCat με έναν χρόνο διαφορά! Τι ωραία! 

Να δώσεις πολλά φιλάκια στα μωράκια σου!

Ναι, κοριτσάκι μου! Πέρασε κιόλας ένας χρόνος με πολλές αγωνίες αλλά με το πιο όμορφο τέλος! Πόσο οξύμωρο όμως ε; Μια νέα αρχή! 🥰

Τίποτε δεν είναι τυχαίο! 3/7/2021 ετ, 15/7/2021 test, 16/7/2021 χοριακή. Αποτέλεσμα το μπουγαρίνι κ το γιοκαρίνι μου!  ❤️💙

Η @BlackCat βαδίζει ξεκάθαρα στα χνάρια μου! 😉🤪

Όσο για εσένα, χαδάκια κ όμορφα λογάκια στην κοιλίτσα… 🤰😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@BlackCatμου!! Περιμένω με αγωνία τα νέα σου αύριο!! Μην μας καθυστερήσεις πολύ! Πολύ καλή, την πιο καλή, την καλύτερη επιτυχία ευχομαι!! ❤️ 
 

Υ.Γ. Αν κανεις κάνα τεστ σήμερα μην μας κρατήσεις σε αγωνία! Όλο το φόρουμ τα νέα σου περιμένει 🥰

Φυσικα και θα μας πει γιατι εχω και τη σκυταλη μερικα χλμ απο εσας! Θα τη στειλω απ τη σαλονικα μαζι με σακουλα κρεμασμενη για εμετο...🤮🤮 Εγω εχω ξεσκιστει εδω περα! Νικολ μετα την μαυρογατα ετοιμασουυυυυυυ!!!!!!!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!

Έκανα την εξέταση NGS/GG και με πήραν σήμερα για τα αποτελέσματα. Μου είπαν, αν κατάλαβα καλά (διότι δεν ακούγονταν καθαρά όλα), ότι είναι διαταραγμένη η χλωρίδα μου. Κάτι που το θέλουμε να είναι τουλάχιστον 90%, είναι 7%(!). Αυτά τα νούμερα συγκράτησα, οπότε τα μεταφέρω με κάποια επιφύλαξη.

Μου είπαν θα χρειαστεί θεραπεία και θα πάω μεθαύριο να μου πουν από κοντά.

Έχετε ιδέα για το πόσο χρόνο παίρνει η θεραπεία αυτή;

Επίσης, γνωρίζετε ποια είναι τα αίτια αυτής της διαταραχής;

Τέλος, αυτή είναι αιτία να αποτύχει εμφύτευση, ή μπορεί να έχεις αυτή τη διαταραχή στη χλωρίδα και παρόλα αυτά να γίνει εμφύτευση;

Από τη μία είναι καλό που βρέθηκε κάτι που θέλει διόρθωση, από την άλλη είμαι σε απόγνωση που τόσο καιρό δε φαινόταν κανένα πρόβλημα, και τώρα που πάμε να κάνουμε ένα βήμα προκύπτει καθυστέρηση λόγω προβλήματος που από ό,τι καταλαβαίνω μπορεί να υπήρχε καιρό και δε μας το είχε αναφέρει κανείς.

Ευχαριστώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...