Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

στις πριν 15 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Αυτό το ξεκάρφωτο είναι το κοριτσι. Το άλλο που περίμενε,  το κακομαθημένο, είναι το αγόρι. Ακόμη δεν γεννήθηκε και ήδη το κακομαθε η μάνα του. Όσο για το παραπάνω μήνυμά σου, φυσικά και θα είμαι εδώ. Έχουμε ετ, χοριακες, γέννες μπροστά μας. Και περιμένουμε και εσένα,  αφού μαζέψεις τη βιταμίνη d και πιεις τα ποτάκια σου να ξεκινήσεις και εσύ.

Έχω μέλλον:-) 

Πήρα τον καρυωτυπο ζεύγους και είναι όλα μια χαρά δεν υπάρχει κάτι. 

Οι άλλες οι εξετάσεις που σας έλεγα τελικά βγαίνουν τα αποτελέσματα μέσα σε 1-2 μέρες . 

Περιμένω  στις 14 να πάω να δώσω και τα χαρτιά στην ασφάλεια . 

Και μετά μαζεύω λεφτά (τα ποτά οι διακοπές μου τα φάγανε τα λεφτά. ) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Ξέρω ξέρω χαχαχαχα 

Θα το ονομάσω λοιπόν number one (οι μεγάλο κοπέλες τον θυμούνται τον πύραυλο με το στρογγυλό σοκολατακι μέσα) που ήταν το αγαπημένο μου και μου το κατήργησε η εταιρεία η άτιμη 😂😂

Ε πες τα τα νέα ντε!!!

Με το καλό αγαπημένη!! Εύχομαι και ελπίζω να σου δώσω μια σκυτάλη ΝΑ με το συμπάθιο!!

Με το καλό και σε σένα , ανυπομονώ!!

Μόλις με είπες μεγάλο κοπέλα.... χαχαχαχαχ αυτό που είχε αστέρια μικρά μπλε στο χαρτί ένα ασημένιο χαρτί λες χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά…. Και μια τέλεια χοριακη εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

Με το καλό να λάβεις μια τεράστια χοριακή !!🙏🙏🙏

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μόλις με είπες μεγάλο κοπέλα.... χαχαχαχαχ αυτό που είχε αστέρια μικρά μπλε στο χαρτί ένα ασημένιο χαρτί λες χαχαχα

ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΥΤΟ!!! ΠΑΓΩΤΑΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Με το καλό να λάβεις μια τεράστια χοριακή !!🙏🙏🙏

ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΥΤΟ!!! ΠΑΓΩΤΑΡΑ!!

Συγγνώμη ρε κορίτσια.  Τι μάρκα ήταν? Μπας και ήταν ΕΒΓΑ? Γιατί εγώ ήμουν ανέκαθεν της ΔΕΛΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Έχω μέλλον:-) 

Πήρα τον καρυωτυπο ζεύγους και είναι όλα μια χαρά δεν υπάρχει κάτι. 

Οι άλλες οι εξετάσεις που σας έλεγα τελικά βγαίνουν τα αποτελέσματα μέσα σε 1-2 μέρες . 

Περιμένω  στις 14 να πάω να δώσω και τα χαρτιά στην ασφάλεια . 

Και μετά μαζεύω λεφτά (τα ποτά οι διακοπές μου τα φάγανε τα λεφτά. ) 

 

Αααα καθόλου δεν με απασχολεί. Έχω γαϊδουρινή υπομονή εγω. Όποτε θέλεις, Όποτε είσαι έτοιμη, εγω θα είμαι εδώ και θα περιμένουμε να χαρώ με τα νέα σου! Και να σου πω και κάτι  ? Πολύ καλά κάνατε και φάγατε τα λεφτά σας στις διακοπές και στα ποτάκια!  Όταν με το καλο ξαναμαζεψετε, τότε θα αρχίσετε ξανά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Συγγνώμη ρε κορίτσια.  Τι μάρκα ήταν? Μπας και ήταν ΕΒΓΑ? Γιατί εγώ ήμουν ανέκαθεν της ΔΕΛΤΑ

Ναι ΕΒΓΑ ήταν..αχ και βαχ!!

kalitera_pagota_paidikon_xronon_13.jpg

800-01-Evga-pagoto-No-One-Vanilia-Sokolata-pyraylos.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

Μπράβο, με το καλό μια τεράστια χοριακη τωρα! Ηρεμία, ξεκούραση και θετική διάθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ναι ΕΒΓΑ ήταν..αχ και βαχ!!

kalitera_pagota_paidikon_xronon_13.jpg

800-01-Evga-pagoto-No-One-Vanilia-Sokolata-pyraylos.jpg

Εγω από παιδάκι μέχρι και τώρα τρώω το magnum choco  της Δέλτα. Και θυμάμαι που όταν έφτανε στο τέλος και είχε αυτή τη μαγική σοκολάτα στο χωνακι μου το έτρωγε η μάνα μου και νευριαζα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Έτσι φαίνονται οι άνω των 40!!

Μη τα λες αυτά γιατί το αναγνώρισε και η νεολαία ( @Παρασκευαιδου) πριν δει φωτογραφία.

χαχααχααχαχαχαχαχα Θα μας στείλει τσοκαρο!!

στις πριν 5 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω από παιδάκι μέχρι και τώρα τρώω το magnum choco  της Δέλτα. Και θυμάμαι που όταν έφτανε στο τέλος και είχε αυτή τη μαγική σοκολάτα στο χωνακι μου το έτρωγε η μάνα μου και νευριαζα. 

Σκληρή η μάνα!!🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Μη τα λες αυτά γιατί το αναγνώρισε και η νεολαία ( @Παρασκευαιδου) πριν δει φωτογραία.

χαχααχααχαχαχαχαχα Θα μας στείλει τσοκαρο!!

Σκληρή η μάνα!!🤣🤣🤣

Αυτο το παγωτο και εγω το ετρωγααααα!δεν ειστε μεγαλεςςςςς 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kateriniwk είπε:

Αυτο το παγωτο και εγω το ετρωγααααα!δεν ειστε μεγαλεςςςςς 🤣🤣🤣🤣🤣

Οχι ρε τώρα βγάζω εφηβική ακμή!! Το παγωτό μου λείπει και το walkman!!🤣🤣

Κασέτα ξέρεις τι είναι????????

χαχαχαχαχα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η condios είπε:

μακραν το καλυτερο παγωτο εβερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Εγώ τώρα τρελαίνομαι να ξέρετε!!

Νόμιζα οτι μόνο σε εμένα άρεσε γιατί με έκραζαν οτι από όλους τους πυράυλους διαλέγω τον μικρότερο και τον πιο αδιάφορο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Οχι ρε τώρα βγάζω εφηβική ακμή!! Το παγωτό μου λείπει και το walkman!!🤣🤣

Κασέτα ξέρεις τι είναι????????

χαχαχαχαχα χαχαχαχα

Και το game boy. Μην ξεχνιόμαστε...

Τι έγινε ρε κορίτσια? Μόνο εγώ δεν έτρωγα αυτό το παγωτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα μόλις έκανα έμβρυο μεταφορά ένα ωαριακι, ευχομαι να πανε ολα καλα!!! 

Όλα θα πανε εξαιρετικα...καλή τύχη με ενα υπεροχο νουμερο και πολύ οοοοοομμμμμμμμμ 🙏💖👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ τώρα τρελαίνομαι να ξέρετε!!

Νόμιζα οτι μόνο σε εμένα άρεσε γιατί με έκραζαν οτι από όλους τους πυράυλους διαλέγω τον μικρότερο και τον πιο αδιάφορο!!!

ιιιιιιιιιιιιιιιι τωρα είδα,,,,,,,8/7 και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο,,,παμε ρε συμπεθέρααααααααααααααα γεραααααααααααα!!!!!!!!!!! 🙏👶🙏💖👶 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Και το game boy. Μην ξεχνιόμαστε...

Τι έγινε ρε κορίτσια? Μόνο εγώ δεν έτρωγα αυτό το παγωτό?

Το παλιό ΠΑΣΟΚ το ορθοδοξο!!

Έχω κατουρηθεί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η condios είπε:

ιιιιιιιιιιιιιιιι τωρα είδα,,,,,,,8/7 και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο,,,παμε ρε συμπεθέρααααααααααααααα γεραααααααααααα!!!!!!!!!!! 🙏👶🙏💖👶 

Και ντελαπονγκο και αρίμπα και μπαλέτο και ότι θέτε!!🤣🤣🤣

Σε περιμένουμε με την @nikol88 να φάμε τα μουστάκια μας!!

Γιατί με βλέπω με μουστάκι και μπλεγλέρι στην αναμονή!!

Μου έδωσε και τα utro κόλπο και στόμα και θα ζήσω μεγάλες στιγμές γιατί στόμα δεν τα έχω ξαναπάρει!!

Γαμώ?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Το παλιό ΠΑΣΟΚ το ορθοδοξο!!

Έχω κατουρηθεί

Όπως λέει ένας φίλος μου:" τώρα που βγήκε ο Νικολής (Ανδρουλάκης) θα σας εξεκολωσουμε " Το ορθοδοξο ΠΑΣΟΚ θα αναστηθεί! 

Χαχαχα 

Και όσο για το επόμενο μήνυμα, μην τα φοβάσαι τα utro από το στόμα. Ίσως στην αρχή σε πιάσει μια υπνηλια, μετά παθαίνεις ανοσία. Επίσης δεν θέλω να ακούω για μουστάκια και μπεγλερια. Σε θέλω μια Κυρία! Νυχάκι, μαλλάκι, βαψιματακι. Πώς θα δεις τον έρωτα σου από τη μια και Πώς θα υποδεχτείς τα μωρά σου από την άλλη? 

Είδα φωτο από τη μέρα της δικής μου ετ. Στην πένα ήμουν.  Κυρία.  Κόκκινο νύχι, χέρια και πόδια,  βάψιμο, κοσμήματα.  Όχι  σαν και τώρα που είμαι να μην πω Πώς είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Και ντελαπονγκο και αρίμπα και μπαλέτο και ότι θέτε!!🤣🤣🤣

Σε περιμένουμε με την @nikol88 να φάμε τα μουστάκια μας!!

Γιατί με βλέπω με μουστάκι και μπλεγλέρι στην αναμονή!!

Μου έδωσε και τα utro κόλπο και στόμα και θα ζήσω μεγάλες στιγμές γιατί στόμα δεν τα έχω ξαναπάρει!!

Γαμώ?

 

ωωωωωωωωωωωωωωωωωω δε μπορεις να φανταστεις ποσο σε ζηλευω για τα ποσιμα ουτρο,,,,,θα με θυμηθεις,,,,αρκει να μην οδηγεις!!!!!! ή να μην προσπαθεις να κανεις σοβαρη συζητηση,,,θα ξεφτυλιστεις,,,αχαχαχαχαχα

κλαιω για το μουστακι και το μπεγλερι στην αναμονη 😂🤣😂🤣😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Όπως λέει ένας φίλος μου:" τώρα που βγήκε ο Νικολής (Ανδρουλάκης) θα σας εξεκολωσουμε " Το ορθοδοξο ΠΑΣΟΚ θα αναστηθεί! 

Χαχαχα 

Και όσο για το επόμενο μήνυμα, μην τα φοβάσαι τα utro από το στόμα. Ίσως στην αρχή σε πιάσει μια υπνηλια, μετά παθαίνεις ανοσία. Επίσης δεν θέλω να ακούω για μουστάκια και μπεγλερια. Σε θέλω μια Κυρία! Νυχάκι, μαλλάκι, βαψιματακι. Πώς θα δεις τον έρωτα σου από τη μια και Πώς θα υποδεχτείς τα μωρά σου από την άλλη? 

Είδα φωτο από τη μέρα της δικής μου ετ. Στην πένα ήμουν.  Κυρία.  Κόκκινο νύχι, χέρια και πόδια,  βάψιμο, κοσμήματα.  Όχι  σαν και τώρα που είμαι να μην πω Πώς είμαι.

Μην αναστηθεί και ο Ανδρέας από τον τάφο δεν ξέρω..χαχαχαχαχα

Λοιπόν μολις έστειλα μηνυμα για μανι πεντι!! Το νύχι να το έχουμε περιποιημένο τουλάχιστον!! Σάμπως ποιος θα με δει αλλά δεν βαριέσαι για την ψυχολογία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η condios είπε:

ωωωωωωωωωωωωωωωωωω δε μπορεις να φανταστεις ποσο σε ζηλευω για τα ποσιμα ουτρο,,,,,θα με θυμηθεις,,,,αρκει να μην οδηγεις!!!!!! ή να μην προσπαθεις να κανεις σοβαρη συζητηση,,,θα ξεφτυλιστεις,,,αχαχαχαχαχα

κλαιω για το μουστακι και το μπεγλερι στην αναμονη 😂🤣😂🤣😂

 

Εμ το πρόβλημα είναι ότι μετά το 7ήμερο θα οδηγώ και εκεί ζορίζομαι.

Τεσπα θα δω πως θα παει και αν δω τα μεγάλα ζόρια θα του το πω να τα γυρίσω σε κολπικά.

Για την συζήτηση δεν με απασχολεί και τώρα ΜΟΝΟ σοβαρές συζητήσεις κάνω 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...