Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 🙏🏼🤰🏽 & Σία ​(ΟΕ/ΕΠΕ/ΑΕ)​ 🌻​ ​ ​


hope501

Recommended Posts

Οταν εγω ειχα ρωτησει μουνειχατε πει( τωρα δεν θυμάμαι καθόλου με ποια το είχα συζητήσει και το πρότεινε) μακαρουνης η μπουλινακης.εμεις οηγαμε στο μακαρουνη και μπορώ να σου πω ότι είναι εξαιρετικός.ο άντρας μου που ναι και τρομερά περίεργος με τους γιατρους τον συμπάθησε,έκατσε τον εξέτασε (υπέρβαση για μας αυτό!!!!!Χχα) και ακολουθεί ακριβώς τι του πε.πολυ σχολαστικος και μεθοδικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 6.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ναι ντεπον μπορείς να παίρνεις άφοβα. Εμένα μου είχε πει και μάξιμουμ αν θέλω. Οχι όμως panadol και άλλα τέτοια. Θα Περαστικά! 

Και παναντολ αρκει να ναι το σκετο μονο με την παρακεταμολη! Ο γιατρος δε λεει μονο ντεπον! Επειδη εγω εχω προβλημα με πονοκεφαλους κ ημικρανιες μου ειπε πως μπορω μονο να πινω παρακεταμόλη αφοβα τιποτε αλλο! Και το πολυ 4 την μερα των 500 το καθενα αν με πιασει κρίση!Παρακεταμόλη ειναι το ντεπον κ τα παναντολ τα μπλε ομως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Οταν εγω ειχα ρωτησει μουνειχατε πει( τωρα δεν θυμάμαι καθόλου με ποια το είχα συζητήσει και το πρότεινε) μακαρουνης η μπουλινακης.εμεις οηγαμε στο μακαρουνη και μπορώ να σου πω ότι είναι εξαιρετικός.ο άντρας μου που ναι και τρομερά περίεργος με τους γιατρους τον συμπάθησε,έκατσε τον εξέτασε (υπέρβαση για μας αυτό!!!!!Χχα) και ακολουθεί ακριβώς τι του πε.πολυ σχολαστικος και μεθοδικος

Εγώ σ'το είπα. Εμείς πήγαμε στον Μπουλινάκη. 

@Salvation78 επέλεξε όποιον σου κάνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Εγώ σ'το είπα. Εμείς πήγαμε στον Μπουλινάκη. 

@Salvation78 επέλεξε όποιον σου κάνει. 

Α ναι μπραβο.σορυ το χω χάσει!!!!ναι εσύ μου πες για αυτούς τους 2.εχεις δίκιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Α ναι μπραβο.σορυ το χω χάσει!!!!ναι εσύ μου πες για αυτούς τους 2.εχεις δίκιο 

Πως παει ο βελονισμός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες σας!! Ειμαι νέος μέλος, 5 μερα εμβρυομεταφορας! Μου αρεσει να παρακολουθω τις συμβουλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ πήρα σήμερα τον καρυότυπο ζεύγους και είναι φυσιολογικός τόσο ο δικός μου όσο και του συζύγου! Τώρα περιμένω της θρομβοφιλίας και έχω ραντεβού στο γυναικολόγο την επόμενη Τετάρτη ώστε να τα συζητήσουμε. Στο έμβρυο που παλινδρόμησε 17η εβδομάδα είχε βρεθεί ένα ςμικροδιπλασισμός που τον είχε πάρει από μένα αλλά στον απλό καρυότυπο ζεύγους δε φάνηκε κάτι. Ωστόσο ο γυναικολόγος αυτόν τον απλό μας είχε πει να κάνουμε, μετά από 4 απώλειες και μάλιστα 2 σε προχωρημένη εβδομάδα δεν ξέρω πια τι φταίει, αν φταίει. Ελπίζω να μας διαφωτίσει και ο γιατρός, είναι η 2η φορά που πάω σε αυτόν, τον προηγούμενο τον άλλαξα. Μας εξήγησε στο πρώτο ραντεβού ότι η δίκερη μήτρα στην παλίνδρομη και σε κυήσεις πρώιμες δεν παίζει ρόλο. Το σπέρμα οκ έχει μία χαμηλή κινητικότητα αλλά με 2 φυσικές συλλήψεις δεν μας είπε κάτι περεταίρω να δούμε σε αυτό. Έχω και 2 με εξωσωματική αλλά τα έχασα νωρίς με αποκόλληση σάκου. Τι να πω, δε θέλω να χάσω την ελπίδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2022 at 6:09 ΜΜ, ο/η Kateriniw είπε:

Δεν μου ταίριαξε καθόλου έκανα την αβερκαπ και στον πρωτο υπέρηχο είχα 8 ωάρια μεγάλα 24 μη φυσιολογικό μετά αυτά γιναν κυστες και δόξα τον Θεό που φυγανε από μόνες τους γιατί αλλιώς θα πηγαινα για παρακεντηση , τώρα κάνω το βράδυ της puregon είμαι στην 6η μέρα έξι ωαριακια και παρασκευη ξανά έχω υπέρηχο, ευχομαι να πανε ολα καλα 

Όλα καλά εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ πήρα σήμερα τον καρυότυπο ζεύγους και είναι φυσιολογικός τόσο ο δικός μου όσο και του συζύγου! Τώρα περιμένω της θρομβοφιλίας και έχω ραντεβού στο γυναικολόγο την επόμενη Τετάρτη ώστε να τα συζητήσουμε. Στο έμβρυο που παλινδρόμησε 17η εβδομάδα είχε βρεθεί ένα ςμικροδιπλασισμός που τον είχε πάρει από μένα αλλά στον απλό καρυότυπο ζεύγους δε φάνηκε κάτι. Ωστόσο ο γυναικολόγος αυτόν τον απλό μας είχε πει να κάνουμε, μετά από 4 απώλειες και μάλιστα 2 σε προχωρημένη εβδομάδα δεν ξέρω πια τι φταίει, αν φταίει. Ελπίζω να μας διαφωτίσει και ο γιατρός, είναι η 2η φορά που πάω σε αυτόν, τον προηγούμενο τον άλλαξα. Μας εξήγησε στο πρώτο ραντεβού ότι η δίκερη μήτρα στην παλίνδρομη και σε κυήσεις πρώιμες δεν παίζει ρόλο. Το σπέρμα οκ έχει μία χαμηλή κινητικότητα αλλά με 2 φυσικές συλλήψεις δεν μας είπε κάτι περεταίρω να δούμε σε αυτό. Έχω και 2 με εξωσωματική αλλά τα έχασα νωρίς με αποκόλληση σάκου. Τι να πω, δε θέλω να χάσω την ελπίδα! 

Ω κατάλαβα εγώ θα σου έλεγα τώρα να πας για προεμφυτευτικο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ πήρα σήμερα τον καρυότυπο ζεύγους και είναι φυσιολογικός τόσο ο δικός μου όσο και του συζύγου! Τώρα περιμένω της θρομβοφιλίας και έχω ραντεβού στο γυναικολόγο την επόμενη Τετάρτη ώστε να τα συζητήσουμε. Στο έμβρυο που παλινδρόμησε 17η εβδομάδα είχε βρεθεί ένα ςμικροδιπλασισμός που τον είχε πάρει από μένα αλλά στον απλό καρυότυπο ζεύγους δε φάνηκε κάτι. Ωστόσο ο γυναικολόγος αυτόν τον απλό μας είχε πει να κάνουμε, μετά από 4 απώλειες και μάλιστα 2 σε προχωρημένη εβδομάδα δεν ξέρω πια τι φταίει, αν φταίει. Ελπίζω να μας διαφωτίσει και ο γιατρός, είναι η 2η φορά που πάω σε αυτόν, τον προηγούμενο τον άλλαξα. Μας εξήγησε στο πρώτο ραντεβού ότι η δίκερη μήτρα στην παλίνδρομη και σε κυήσεις πρώιμες δεν παίζει ρόλο. Το σπέρμα οκ έχει μία χαμηλή κινητικότητα αλλά με 2 φυσικές συλλήψεις δεν μας είπε κάτι περεταίρω να δούμε σε αυτό. Έχω και 2 με εξωσωματική αλλά τα έχασα νωρίς με αποκόλληση σάκου. Τι να πω, δε θέλω να χάσω την ελπίδα! 

και έχεις πάει και στο Έλενα, σωστά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η kaounmar είπε:

Τι κάνετε κορίτσια μου; Εγώ πήρα σήμερα τον καρυότυπο ζεύγους και είναι φυσιολογικός τόσο ο δικός μου όσο και του συζύγου! Τώρα περιμένω της θρομβοφιλίας και έχω ραντεβού στο γυναικολόγο την επόμενη Τετάρτη ώστε να τα συζητήσουμε. Στο έμβρυο που παλινδρόμησε 17η εβδομάδα είχε βρεθεί ένα ςμικροδιπλασισμός που τον είχε πάρει από μένα αλλά στον απλό καρυότυπο ζεύγους δε φάνηκε κάτι. Ωστόσο ο γυναικολόγος αυτόν τον απλό μας είχε πει να κάνουμε, μετά από 4 απώλειες και μάλιστα 2 σε προχωρημένη εβδομάδα δεν ξέρω πια τι φταίει, αν φταίει. Ελπίζω να μας διαφωτίσει και ο γιατρός, είναι η 2η φορά που πάω σε αυτόν, τον προηγούμενο τον άλλαξα. Μας εξήγησε στο πρώτο ραντεβού ότι η δίκερη μήτρα στην παλίνδρομη και σε κυήσεις πρώιμες δεν παίζει ρόλο. Το σπέρμα οκ έχει μία χαμηλή κινητικότητα αλλά με 2 φυσικές συλλήψεις δεν μας είπε κάτι περεταίρω να δούμε σε αυτό. Έχω και 2 με εξωσωματική αλλά τα έχασα νωρίς με αποκόλληση σάκου. Τι να πω, δε θέλω να χάσω την ελπίδα! 

Δεν ξέρω αν θα βοηθήσω αλλά έχω απορίες 

πως ξέρετε ότι τον μικροδιπλασιασμο τον πήρε από εσένα; Κ με καθαρό απλό καρυοτυπο ζεύγους δικαιολογείται τελικά αυτό;

Και αν ξέρει κάποια κοπέλα τι διαφορά έχει ο απλός από τον μοριακό καρυοτυπο ζεύγους;

Και εμείς τον απλό έχουμε κάνει κ το είχα κ απορία τι διαφορά έχει με τον μοριακό κ ποτέ προτείνετε ο μοριακός;

Να μην χάσεις την ελπίδα σου εννοείται να σκέφτεσαι ότι κανείς ότι περνάει από το χέρι σου να βρεις την άκρη στο νήμα..Για να  έρθει το μωρό σου γερό και δυνατό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/6/2022 at 6:36 ΜΜ, ο/η Kateriniw είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα επιτέλους ξεκίνησε την δευτερη εξωσωματική μου μετά από πολλα θέματα που μου δημιουργησε η avercap , αυριο εχω τον πρώτο μου υπέρηχο μετά από 4 βραδινές ενέσεις puregon , κάποιο tip  για να τα καταφέρουμε αυτήν την φορά??? 

Πως πήγε ο υπέρηχος; 
Αχ άμα υπήρχαν tip και σίγουρες λύσεις θα είχαμε βγάλει πολλά λεφτά 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Linoula_Gr είπε:

Καλησπερα σε ολες σας!! Ειμαι νέος μέλος, 5 μερα εμβρυομεταφορας! Μου αρεσει να παρακολουθω τις συμβουλες σας!

Ωωωω με το καλό η χοριακη σου!

Να πάνε όλα καλά να είναι χορταστική και να ξεκινήσει ένα όμορφο ταξίδι 🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν ξέρω αν θα βοηθήσω αλλά έχω απορίες 

πως ξέρετε ότι τον μικροδιπλασιασμο τον πήρε από εσένα; Κ με καθαρό απλό καρυοτυπο ζεύγους δικαιολογείται τελικά αυτό;

Και αν ξέρει κάποια κοπέλα τι διαφορά έχει ο απλός από τον μοριακό καρυοτυπο ζεύγους;

Και εμείς τον απλό έχουμε κάνει κ το είχα κ απορία τι διαφορά έχει με τον μοριακό κ ποτέ προτείνετε ο μοριακός;

Να μην χάσεις την ελπίδα σου εννοείται να σκέφτεσαι ότι κανείς ότι περνάει από το χέρι σου να βρεις την άκρη στο νήμα..Για να  έρθει το μωρό σου γερό και δυνατό 

@condiosαγαπημένη μου..!!! Τα φώτα σου!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Δεν ξέρω αν θα βοηθήσω αλλά έχω απορίες 

πως ξέρετε ότι τον μικροδιπλασιασμο τον πήρε από εσένα; Κ με καθαρό απλό καρυοτυπο ζεύγους δικαιολογείται τελικά αυτό;

Και αν ξέρει κάποια κοπέλα τι διαφορά έχει ο απλός από τον μοριακό καρυοτυπο ζεύγους;

Και εμείς τον απλό έχουμε κάνει κ το είχα κ απορία τι διαφορά έχει με τον μοριακό κ ποτέ προτείνετε ο μοριακός;

Να μην χάσεις την ελπίδα σου εννοείται να σκέφτεσαι ότι κανείς ότι περνάει από το χέρι σου να βρεις την άκρη στο νήμα..Για να  έρθει το μωρό σου γερό και δυνατό 

Το έγραφε φίλη μου στην εξέταση του μοριακού καρυότυπου εμβρύου μετά την αποβολή. Ότι εξετάστηκε και δείγμα από μένα και το σύζυγο και βρέθηκε και σε μένα το ίδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

@condiosαγαπημένη μου..!!! Τα φώτα σου!! 😘

Τίποτα δεν θέλω έκανα παραθέση για να στείλω μόνο Φιλακια..Αυτά 😂😂

στις πριν 9 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Το έγραφε φίλη μου στην εξέταση του μοριακού καρυότυπου εμβρύου μετά την αποβολή. Ότι εξετάστηκε και δείγμα από μένα και το σύζυγο και βρέθηκε και σε μένα το ίδιο.

Το έμβρυο που έχασες τώρα το τελευταίο ήταν κορίτσι;

Γιατί εχω διαβάσει ότι όταν σε αποβολή ο καρυοτυπος δείχνει ΧΧ δηλαδή κορίτσι πολλές φορές το αποτέλεσμα είναι αμφίβολο γιατί μπερδεύονται με τα κύτταρα της μαμάς. Αν έχω καταλάβει θέλει κ αιματολογικό έλεγχο για να είναι σίγουρο. Ενώ όταν είναι αγόρι είναι πιο ξεκάθαρο. Τα λέω λίγο μπακαλιστικα τώρα αλλά κ εγώ δεν το έχω καταλάβει ακριβώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Τίποτα δεν θέλω έκανα παραθέση για να στείλω μόνο Φιλακια..Αυτά 😂😂

Να στέλνεις όποτε θέλεις μαυρογατουλα μου!! 🤗 Ας είναι μόνο και για φιλάκια! 😘♥️♥️♥️ Εγώ εδώ γύρω θα βρίσκομαι, έστω και σιωπηλά.. Σας συναινθανομαι όλες, αγωνιώ και προσεύχομαι μαζί σας να πάνε όλα καλά στο τέλος..! 🤰👣🙏🍀🤞

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Πως παει ο βελονισμός?

Πηγα 2 φορές.με βοήθησε  και ήρθε η περίοδος.τωρα βέβαια είμαι σε πολύ τρεξιμομκ δεν έχω βρει χρόνο να.παω γιατί μου ειναι και μακρια γαμωτο.αλλα να τελειώσω με τον χορο.που έχουμε.ενα σοου κ θα πάω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/6/2022 at 9:49 ΜΜ, ο/η Salvation78 είπε:

Καλησπέρα σε ολες

Ελπίζω να σας βρίσκω καλά και όλες προσηλωμένενες στα όνειρα σας

Μία βοήθεια χρειάζομαι 

Ουρολιγοι αναπαραγωγής  Μακαρουνης κσι Ασβεστής σωστά? 

Το μικρό όνομα του Ασβεστή ποιο είναι? 

Καλησπερα κοριτσι!! Εμεις πηγαμε κ στους 2 και καταληξαμε στο Μακαρουνη. Ο αντρας μου θα κανει συντομα επεμβαση κιρσοκηλης σε αυτον γτ εχει υψηλη κατατμηση dna σπερματος (ποσοτητα και μορφολογια ηταν πολυ καλα).

Ευχομαι οτι καλυτερο και συντομα διπλη αν οχι τριπλη!!!❤❤😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Τίποτα δεν θέλω έκανα παραθέση για να στείλω μόνο Φιλακια..Αυτά 😂😂

Το έμβρυο που έχασες τώρα το τελευταίο ήταν κορίτσι;

Γιατί εχω διαβάσει ότι όταν σε αποβολή ο καρυοτυπος δείχνει ΧΧ δηλαδή κορίτσι πολλές φορές το αποτέλεσμα είναι αμφίβολο γιατί μπερδεύονται με τα κύτταρα της μαμάς. Αν έχω καταλάβει θέλει κ αιματολογικό έλεγχο για να είναι σίγουρο. Ενώ όταν είναι αγόρι είναι πιο ξεκάθαρο. Τα λέω λίγο μπακαλιστικα τώρα αλλά κ εγώ δεν το έχω καταλάβει ακριβώς..

Καλημέρα κορίτσι, πως είσαι; Μια χαρά τα περιγράφεις. Όχι αγόρι ήταν και του βρήκαν μικροδιπλασιασμό της χρωμοσωμικής περιοχής 17. Τώρα βγήκαν και οι εξετ΄ασεις για τη θρομβοφιλία και σε αρκετά είμαι ετεροζυγώτης. Παρασκευή έχω τελικά ραντεβού με το γυναικολόγο στη μονάδα ώστε να μας εξηγη΄σει με όλη την ομάδα του το πλάνο. Θέλει παρά τους καλούς καρυότυπους ζεύγους να πάμε με προεμφυτευτικό άρα εξωσωματική. Μάλλον και λόγω του γενικότερου ιστορικού με τις 4 αποβολές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Καλημέρα κορίτσι, πως είσαι; Μια χαρά τα περιγράφεις. Όχι αγόρι ήταν και του βρήκαν μικροδιπλασιασμό της χρωμοσωμικής περιοχής 17. Τώρα βγήκαν και οι εξετ΄ασεις για τη θρομβοφιλία και σε αρκετά είμαι ετεροζυγώτης. Παρασκευή έχω τελικά ραντεβού με το γυναικολόγο στη μονάδα ώστε να μας εξηγη΄σει με όλη την ομάδα του το πλάνο. Θέλει παρά τους καλούς καρυότυπους ζεύγους να πάμε με προεμφυτευτικό άρα εξωσωματική. Μάλλον και λόγω του γενικότερου ιστορικού με τις 4 αποβολές. 

Δεν τον βρίσκω παράλογο τον γυναικολόγο για να είμαι ειλικρινής.

Όμως δεδομένου των αποτελεσμάτων θρομβοφιλίας και το ιστορικό αποβολών αν δεν έχεις πάει στο Έλενα θα σου προτείνω να πας με όλο τον φάκελο σου πλέον. Αν στείλεις email στο τμήμα αποβολών με το ιστορικό και τι εξετάσεις έχεις ήδη στα χέρια σου, είμαι σίγουρη οτι η Οικονοπουλου  θα σε πάρει η ίδια τηλ να σε δει σφήνα εκτός ραντεβού.

Αν έχεις ήδη πάει τότε στείλε τα αποτελέσματά σου καρυοτυπο & θρομβοφιλία πα΄λι να πάρεις την γνώμη της.

Είμαι σίγουρη οτι είστε κοντά στην λυση του γρίφου και όλα θα πάνε καλά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2022 at 11:40 ΠΜ, ο/η hope501 είπε:

Να μην το ακυρώσεις. Πάρε τηλ και ρώτησε εαν δεν έχετε μια εξέταση το τι γίνεται. Νομίζω την καταθέτεις με το που την έχεις. Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά για ποια εξέταση πρόκειται?

 

Γεια σου @hope501! Μας λείπει το ένα από τα 2 σπερμοδιαγράμματα. Μας είπαν ότι θα είναι έτοιμο την επόμενη μέρα του ραντεβού. Αλλά και την ίδια μέρα να είναι έτοιμο, πάλι δεν προλαβαίνουμε να το έχουμε μαζί μας, διότι το ραντεβού είναι νωρίς το πρωί. Θα πάρω τηλ να ρωτήσω, όπως λες. Σε ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2022 at 11:40 ΠΜ, ο/η hope501 είπε:

Να μην το ακυρώσεις. Πάρε τηλ και ρώτησε εαν δεν έχετε μια εξέταση το τι γίνεται. Νομίζω την καταθέτεις με το που την έχεις. Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά για ποια εξέταση πρόκειται?

 

Πήρα, αλλά δεν υπάρχει η δυνατότητα να κρατήσουν τον υπόλοιπο φάκελο και να καταθέσω το σπερμοδιάγραμμα την Παρασκευή. Έτσι έκλεισα άλλο ραντεβού, που δυστυχώς είναι αρκετά αργότερα και οριακά θα προλάβω (το ραντεβού είναι 1η μέρα της αναμενόμενης περιόδου :( ).

Αν κάποια κοπέλα είναι έτοιμη να περάσει από επιτροπή στο Μαρούσι και απλά περιμένει, μπορεί να πάρει τηλέφωνο και να κλείσει για αύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Πως πήγε ο υπέρηχος; 
Αχ άμα υπήρχαν tip και σίγουρες λύσεις θα είχαμε βγάλει πολλά λεφτά 😀

Καλημερα κοριτσαρα 6 ωαριακια είχα παρασκευη ξανά έχω υπέρηχο και αν είναι όλα καλά Δευτέρα λογικά ωοληψια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Ω κατάλαβα εγώ θα σου έλεγα τώρα να πας για προεμφυτευτικο 

Κορίτσι μου ναι ο γιατρός χθες τηλ μου είπε ότι μόνο έτσι πια θα συνεχίσουμε! Λογω του ιστορικού πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...