Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!🥰

Εγώ σήμερα είδα το νινακι μου!☺️😊 Όλα καλά μου είπε ο γιατρός! Το πιο σημαντικό βέβαια ραντεβού θα είναι το επόμενο που θα πάω για την καρδούλα αλλά εγώ θα είμαι αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά!

@Raf123χρόνια σου πολλά κορίτσι μου! Ότι επιθυμείς! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!💗

Ααα τι ωραία!!! Συγχαρητήρια!! Ποτέ θα πας για καρδούλα; Εγώ έχω ραντεβού την Πέμπτη πρώτο ραντεβού να δω τουλάχιστο ότι όλα βρίσκονται στη θέση τους 💖💖💖 

σε ευχαριστώ για τις ευχές!! Ο Άγιος μου θα είναι προστάτης μας σε αυτό το ταξίδι μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nat20 είπε:

@Raf123Κοριτσακι μου χρονια πολλα για την γιορτη σου! Να εισαι παντα γερη και ευτυχισμενη και του χρονου να γιορταζεις αγκαλια με το μωρακι σου! ❤️❤️❤️😘😘

Αγαπημενη μου σε ευχαριστώ παρά πολύ ❤️❤️❤️ Μακάρι όλα να πάνε καλά για ολες μας 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!! Εγώ πήγα σήμερα για την σαλπιγγογραφια όλα τέλεια οι σάλπιγγες μου είναι σε άριστη κατάσταση βέβαια πονεσα αρκετά γιατί από ότι μου είπε η κοπέλα που μου την έκανε είναι λίγο κλειστός ο τράχηλος και έχει και μια κάμψη η μήτρα αλλά όλα καλά.. Αυτό που έχω να πω βέβαια είναι ότι η κοπέλα που μου την έκανε ήταν υπέροχη μου εξήγησε από πριν τι ακριβώς θα κάνουμε κατά την ώρα της εξέτασης μου εξηγούσε ακριβώς έκανε και μετά πήγαμε στο γραφείο μου μου έδειξε τα πάντα μου έδωσε οδηγίες μέχρι που μου είπε αν έχω κάποιο πρόβλημα να πάρω τηλέφωνο να μου πει τι να κάνω το μόνο κακό είναι ότι επειδή η κοπέλα ήταν ειδικευομένη δεν μπορούσε να υπογράψει οπότε θα πρέπει να την υπογράψει ο επιμελητής και να πάω από εβδομάδα να την παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια σήμερα ξύπνησα ( αριστερά ) με ολοστρόγγυλη κοιλιά. Και μετά δοκίμαζα κάτι ρούχα και ξαφνικά πετάχτηκε μια μύτη ( δεξιά) . Είχε πολύ πλακα.  έχει μεγάλη διαφορά από 3 μηνών με 4 μηνών.. τις τελευταίες δύο βδομάδες έχει πετάξει πολύ η κοιλίτσα. Ενώ δεν ήταν έτσι. Χαχαχαχ

GridArt_20220426_104914658.jpg

💗💗💗💗💗💗 άπειρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!! Εγώ πήγα σήμερα για την σαλπιγγογραφια όλα τέλεια οι σάλπιγγες μου είναι σε άριστη κατάσταση βέβαια πονεσα αρκετά γιατί από ότι μου είπε η κοπέλα που μου την έκανε είναι λίγο κλειστός ο τράχηλος και έχει και μια κάμψη η μήτρα αλλά όλα καλά.. Αυτό που έχω να πω βέβαια είναι ότι η κοπέλα που μου την έκανε ήταν υπέροχη μου εξήγησε από πριν τι ακριβώς θα κάνουμε κατά την ώρα της εξέτασης μου εξηγούσε ακριβώς έκανε και μετά πήγαμε στο γραφείο μου μου έδειξε τα πάντα μου έδωσε οδηγίες μέχρι που μου είπε αν έχω κάποιο πρόβλημα να πάρω τηλέφωνο να μου πει τι να κάνω το μόνο κακό είναι ότι επειδή η κοπέλα ήταν ειδικευομένη δεν μπορούσε να υπογράψει οπότε θα πρέπει να την υπογράψει ο επιμελητής και να πάω από εβδομάδα να την παρω

Μπράβο κορίτσι μου πολύ σημαντική εξέταση,  ολο καο πιο κοντά στο στόχο σου λοιπόν 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Ααα τι ωραία!!! Συγχαρητήρια!! Ποτέ θα πας για καρδούλα; Εγώ έχω ραντεβού την Πέμπτη πρώτο ραντεβού να δω τουλάχιστο ότι όλα βρίσκονται στη θέση τους 💖💖💖 

σε ευχαριστώ για τις ευχές!! Ο Άγιος μου θα είναι προστάτης μας σε αυτό το ταξίδι μας 

Ω! Τέλεια θα πας σε δύο μερουλες! Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου θα δεις! Θα περιμένουμε να μας γράψεις συναισθήματα!☺️

Εγώ έχω ξανά ραντεβού σε δύο εβδομάδες! Αχ πως θα περάσουν! Βιάζομαι να έρθει η στιγμή να ξαναπάω!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

@Nandia- ποτέ δεν περιμένεις εσύ περίοδο?

καλημερα... χριστος ανεστη.. εχω μερες ακομα .. 11 μαϊου δεν περιμενω.. τωρα ειμαι στις γονιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια ❤️❤️❤️ 
 

@Lacostaki μου τέλεια τα νέα σου!! 
 

@Ευάγγελοςτ❤️❤️💕θα περάσουν οι μερες που θα πάνε!! Χαχα 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, χρόνια πολλά!! 

@Raf123 Χρόνια πολλά για την γιορτή σου. Με το καλό το μωρουλι σας!!

Εγώ ακόμα δεν έχω καταφέρει να πάω στην Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, αλλά έχω σημειώσει τα ονόματα σε χαρτί να ανάψω ξεχωριστά κεριά για την καθεμία.

Αυτό πάντως με τους παπάδες και τον πολιτικό γάμο είναι πολύ περίεργο.

Το 17 έψαχνα να βρω εκκλησία να βαφτίσω τον γιο μου. Οι νονοί παντρεμένοι με πολιτικό και εγώ επίσης. Καμία εκκλησία δεν δεχόταν όχι για τους γονείς αλλά για τους νονους. Στον τελευταίο παπά είπα δεν πειράζει πάτερ θα κάνω ονοματοδοσία και μόλις μεγαλώσει ας επιλέξει μόνος το θρήσκευμα του γιατί αυτά που κάνετε είναι ρεζιλικια. Παιδιά άλλαξε αμέσως και μου λέει θα το βαφτίσουμε το παιδί να γίνει χριστιανός ορθόδοξος απλά να υπογράψουν υπεύθυνη δήλωση οι νονοί πως θα τελέσουν και θρησκευτικό γάμο. Μην τα πολυλογω την ημέρα της βάφτισης ζήτησε 120€ και ούτε δήλωση υπέγραψαν ούτε τπτ.

Ναι ναι έτσι κ μένα (εγώ νονά με πολιτικό) όταν έπεσε το ρευστό ξέχασε κ εγκύκλιο κ υπεύθυνες δηλώσεις κ τα πάντα όλα... Βέβαια σίγουρα έπαιξε ρόλο σε σένα κ το χαρτί της ονοματοδοσιας που έπαιξες! Εγώ αλήθεια τους έχω αηδιάσει... 

Παλιά πίστευα πολύ με τα χρόνια απομακρυνθηκα εντελώς. Η μαμά μιυ όμως εξακολουθεί να πιστεύει πολύ κ για χατίρι της ακολούθησα σε μεγάλο κ αξιοσέβαστο μοναστήρι που ήθελε να πάει. Πολλές φίλες της έδωσαν χρήματα να τους ανάψει κερί. Πάει η καημένη η μαμά μου μέσα στην κατάνυξη, να προσκυνά από εδώ κ από εκεί φουλ στη συγκίνηση γιατι είχε κ τάμα. Κ πάει να ανάψει τα κεριά. Ρίχνει στο παγκάρι ρε σεις κανένα 50ευρω γιατί σας λέω είχε πάρει κ από ένα σωρό φίλες που ήθελαν ένα κεράκι. Πάει με καμία 15ρια κεριά κ μια λαμπάδα να τα ανάψει έρχεται μια μοναχή λέει πολλά κρατάς! Μα της λέει είναι τάματα κ μου έδωσαν λεφτά μπλα μπλα μπλα, λέει δλδ πόσα έβαλες; κ αρχίζει κορίτσια ένας λογαριασμός ούτε στην εφορία... Τόσα κεριά κ τόσα λεφτά κ να δω τι κρατάς κ να δω πόσα έχει το παγκάρι μέσα άρα πόσα έβαλες κ να μην τα πολυλογώ έχω εργαστεί σε ορκωτους λογιστές κ τέτοια απογραφή ταμείου δεν έχω ξαναδεί. 

Ε κ με κάτι τέτοια που μου έτυχαν (πολλά πολλά τέτοια όμως) πλέον δεν ασχολούμαι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι ναι έτσι κ μένα (εγώ νονά με πολιτικό) όταν έπεσε το ρευστό ξέχασε κ εγκύκλιο κ υπεύθυνες δηλώσεις κ τα πάντα όλα... Βέβαια σίγουρα έπαιξε ρόλο σε σένα κ το χαρτί της ονοματοδοσιας που έπαιξες! Εγώ αλήθεια τους έχω αηδιάσει... 

Παλιά πίστευα πολύ με τα χρόνια απομακρυνθηκα εντελώς. Η μαμά μιυ όμως εξακολουθεί να πιστεύει πολύ κ για χατίρι της ακολούθησα σε μεγάλο κ αξιοσέβαστο μοναστήρι που ήθελε να πάει. Πολλές φίλες της έδωσαν χρήματα να τους ανάψει κερί. Πάει η καημένη η μαμά μου μέσα στην κατάνυξη, να προσκυνά από εδώ κ από εκεί φουλ στη συγκίνηση γιατι είχε κ τάμα. Κ πάει να ανάψει τα κεριά. Ρίχνει στο παγκάρι ρε σεις κανένα 50ευρω γιατί σας λέω είχε πάρει κ από ένα σωρό φίλες που ήθελαν ένα κεράκι. Πάει με καμία 15ρια κεριά κ μια λαμπάδα να τα ανάψει έρχεται μια μοναχή λέει πολλά κρατάς! Μα της λέει είναι τάματα κ μου έδωσαν λεφτά μπλα μπλα μπλα, λέει δλδ πόσα έβαλες; κ αρχίζει κορίτσια ένας λογαριασμός ούτε στην εφορία... Τόσα κεριά κ τόσα λεφτά κ να δω τι κρατάς κ να δω πόσα έχει το παγκάρι μέσα άρα πόσα έβαλες κ να μην τα πολυλογώ έχω εργαστεί σε ορκωτους λογιστές κ τέτοια απογραφή ταμείου δεν έχω ξαναδεί. 

Ε κ με κάτι τέτοια που μου έτυχαν (πολλά πολλά τέτοια όμως) πλέον δεν ασχολούμαι... 

κατι τετοια απομακρυναν τον κοσμο απο την εκκλησια αλλα δεν σημαινει πρεπει να χανουμε την πιστη μας.. εξαλλου ο χριστος ειπε οτι πρωτα θα τον προδωσουν οι δικοι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα!🥰

Εγώ σήμερα είδα το νινακι μου!☺️😊 Όλα καλά μου είπε ο γιατρός! Το πιο σημαντικό βέβαια ραντεβού θα είναι το επόμενο που θα πάω για την καρδούλα αλλά εγώ θα είμαι αισιόδοξη και όλα θα πάνε καλά!

@Raf123χρόνια σου πολλά κορίτσι μου! Ότι επιθυμείς! Με το καλό να έρθει το μωράκι σας!💗

καλημερα κοριτσι μου!!! τελεια τα νεα σου!!! εννοειται να εισαι αισιοδοξη και να ακουσεις μια ζωηρη καρδουλα!!!😍💓💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!! Εγώ πήγα σήμερα για την σαλπιγγογραφια όλα τέλεια οι σάλπιγγες μου είναι σε άριστη κατάσταση βέβαια πονεσα αρκετά γιατί από ότι μου είπε η κοπέλα που μου την έκανε είναι λίγο κλειστός ο τράχηλος και έχει και μια κάμψη η μήτρα αλλά όλα καλά.. Αυτό που έχω να πω βέβαια είναι ότι η κοπέλα που μου την έκανε ήταν υπέροχη μου εξήγησε από πριν τι ακριβώς θα κάνουμε κατά την ώρα της εξέτασης μου εξηγούσε ακριβώς έκανε και μετά πήγαμε στο γραφείο μου μου έδειξε τα πάντα μου έδωσε οδηγίες μέχρι που μου είπε αν έχω κάποιο πρόβλημα να πάρω τηλέφωνο να μου πει τι να κάνω το μόνο κακό είναι ότι επειδή η κοπέλα ήταν ειδικευομένη δεν μπορούσε να υπογράψει οπότε θα πρέπει να την υπογράψει ο επιμελητής και να πάω από εβδομάδα να την παρω

Μπραβο Λακοστακι μου!!! 👍👍 εφυγε κι αυτος ο βραχνας της σαλπιγγογραφιας κι ολα τελεια!! λυπαμαι που πονεσες ρε συ. τωρα σου ειπε οτι θα εισαι πιο γονιμη ε;; γτ λενε οτι καθαριζουν οι σαλπιγγες και τα σπερματοζωαρια κινουνται πιο ανετα προς τα ωαρια! 😉

Με το καλο να μας πεις και τα θετικα νεα της εγκυμοσυνης!!❤️🤞

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Ναι ναι έτσι κ μένα (εγώ νονά με πολιτικό) όταν έπεσε το ρευστό ξέχασε κ εγκύκλιο κ υπεύθυνες δηλώσεις κ τα πάντα όλα... Βέβαια σίγουρα έπαιξε ρόλο σε σένα κ το χαρτί της ονοματοδοσιας που έπαιξες! Εγώ αλήθεια τους έχω αηδιάσει... 

Παλιά πίστευα πολύ με τα χρόνια απομακρυνθηκα εντελώς. Η μαμά μιυ όμως εξακολουθεί να πιστεύει πολύ κ για χατίρι της ακολούθησα σε μεγάλο κ αξιοσέβαστο μοναστήρι που ήθελε να πάει. Πολλές φίλες της έδωσαν χρήματα να τους ανάψει κερί. Πάει η καημένη η μαμά μου μέσα στην κατάνυξη, να προσκυνά από εδώ κ από εκεί φουλ στη συγκίνηση γιατι είχε κ τάμα. Κ πάει να ανάψει τα κεριά. Ρίχνει στο παγκάρι ρε σεις κανένα 50ευρω γιατί σας λέω είχε πάρει κ από ένα σωρό φίλες που ήθελαν ένα κεράκι. Πάει με καμία 15ρια κεριά κ μια λαμπάδα να τα ανάψει έρχεται μια μοναχή λέει πολλά κρατάς! Μα της λέει είναι τάματα κ μου έδωσαν λεφτά μπλα μπλα μπλα, λέει δλδ πόσα έβαλες; κ αρχίζει κορίτσια ένας λογαριασμός ούτε στην εφορία... Τόσα κεριά κ τόσα λεφτά κ να δω τι κρατάς κ να δω πόσα έχει το παγκάρι μέσα άρα πόσα έβαλες κ να μην τα πολυλογώ έχω εργαστεί σε ορκωτους λογιστές κ τέτοια απογραφή ταμείου δεν έχω ξαναδεί. 

Ε κ με κάτι τέτοια που μου έτυχαν (πολλά πολλά τέτοια όμως) πλέον δεν ασχολούμαι... 

ειναι οντως τραγικοι οι παπαδες και γενικοτερα η εκκλησια! εδω ο κοσμος πειναει και αυτοι ειναι μεσα στην πολυτελεια και το χρυσαφι. η εκκλησια έχει τα καλυτερα και πιο ακριβα οικοπεδα.. λιγοι παπαδες ειναι φωτεινη εξαιρεση! αλλα τι να πεις; καλυτερα να διαχωριζουμε την εκκλησια απο τη θρησκεια.. συμφωνω με τη @Nandia-.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Flora38 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Αδιαθέτησα πρωί πρωί… όχι που θα μου έκανε τη χάρη … 🤣

καλημερα κοριτσι μου!!! λυπαμαι πολυ και καταλαβαινω την απογοητευση σου! κι εμεις προσπαθουμε απο περσι τον φλεβαρη και τιποτα ακομα.. κι εγω περιμενω σημερα-αυριο κι εχω κανονικα ολα τα συμπτωματα οποτε δεν την γλιτωνω.. παμε τον αλλο μηνα δυναμικα και αισιοδοξα!!💪❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσι μου!!! λυπαμαι πολυ και καταλαβαινω την απογοητευση σου! κι εμεις προσπαθουμε απο περσι τον φλεβαρη και τιποτα ακομα.. κι εγω περιμενω σημερα-αυριο κι εχω κανονικα ολα τα συμπτωματα οποτε δεν την γλιτωνω.. παμε τον αλλο μηνα δυναμικα και αισιοδοξα!!💪❤️❤️

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Μην απογοητεύεσαι μέχρι να έρθει, ποτέ δεν ξέρεις! Ειδάλλως πάμε δυναμικά το Μάιο ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Μπραβο Λακοστακι μου!!! 👍👍 εφυγε κι αυτος ο βραχνας της σαλπιγγογραφιας κι ολα τελεια!! λυπαμαι που πονεσες ρε συ. τωρα σου ειπε οτι θα εισαι πιο γονιμη ε;; γτ λενε οτι καθαριζουν οι σαλπιγγες και τα σπερματοζωαρια κινουνται πιο ανετα προς τα ωαρια! 😉

Με το καλο να μας πεις και τα θετικα νεα της εγκυμοσυνης!!❤️🤞

ειναι οντως τραγικοι οι παπαδες και γενικοτερα η εκκλησια! εδω ο κοσμος πειναει και αυτοι ειναι μεσα στην πολυτελεια και το χρυσαφι. η εκκλησια έχει τα καλυτερα και πιο ακριβα οικοπεδα.. λιγοι παπαδες ειναι φωτεινη εξαιρεση! αλλα τι να πεις; καλυτερα να διαχωριζουμε την εκκλησια απο τη θρησκεια.. συμφωνω με τη @Nandia-.

Σε αυτό συμφωνώ κ γω! Άλλο το τι πιστεύει κανείς μέσα του κ άλλο τι γίνεται με τα τελετουργικα. Απλά ρε παιδί μου έπρεπε να κρατάνε λίγο τα προσχήματα!!! Δλδ έχω δει σκηνικό να δώσει ο κουμπάρος λίγο λιγότερο από ότι ζήτησαν γιατί ο άνθρωπος τόσα είχε κ μετά στην τελετή να μην ανάβουν όλα τα φώτα για τις φωτογραφίες !!! Κάνουμε λέει οικονομία κ κάτι τέτοια! 

Όμως λέω αυτά είναι η επίσημη εκκλησία άλλο η πίστη του καθενός όπως είπε κ η @Nandia-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Flora38 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Αδιαθέτησα πρωί πρωί… όχι που θα μου έκανε τη χάρη … 🤣

καλημερα.. και εσενα σταθερη βλεπω.. δεν σε ξεχναει.. ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου.. και εγω στην ηλικια σου ειμαι και προσπαθω 8 μηνες μετα απο αποβολη.. εχω βεβαια 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα.. και εσενα σταθερη βλεπω.. δεν σε ξεχναει.. ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι ο τυχερος σου.. και εγω στην ηλικια σου ειμαι και προσπαθω 8 μηνες μετα απο αποβολη.. εχω βεβαια 2 παιδια απο προηγουμενο γαμο

Ναι σταθερή ! Και με ακρίβεια κάθε φορά … σου εύχομαι μέσα στο Μάιο να έρθει το σποράκι σου!!! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου Χριστός Ανέστη και εύχομαι γρήγορα να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας με σπορακια και όσες είναι ήδη εγκυουλες να φέρουν στο κόσμο γερά μωράκια ❤️ κάποιες μπορεί να με θυμάστε αν κ έχει περάσει καιρός

Πέρυσι τέτοιο καιρό είχα μια αποβολή 6 εβδομάδων κ τώρα έχω πάλι την αγωνία αν αυτός ο κύκλος είναι πάλι μεγάλος καθώς έχω άστατη περίοδο ή δω θετική χοριακη !! Κάθε μήνα ψάχνω συμπτώματα.

Δεν έχω κάνει ακόμη τέστ γτ δεν ξέρω αν κ πόσο έχω καθυστέρηση λόγω της αστατης περιόδου μου,έχω πονακια από το πρωί και κράμπες επομένως είπα να περίμενω ακόμα...πριν λίγες μέρες είδα καφέ κ νόμιζα ότι ήρθε αλλά όχι.

Η αλήθεια είναι πως τον περασμένο μήνα δεν είχαμε επαφές μία δύο κ αν ...γτ είχα κάποια τρεξίματα και πολύ άγχος με ένα οικογενειακό θέμα. Γι'αυτό κ δεν είμαι πολύ θετική.

Μια κοπέλα που μου σχολίασε στο θέμα που είχα ανοίξει μου είπε να σας βρω εδώ,την ευχαριστώ!!!καλώς σας βρήκα λοιπόν κ εύχομαι να διαβάσω και να δω πολλά θετικά τεστακια αυτό το μήνα. Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 💗💗💗💗

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χριστός Ανέστη και εύχομαι γρήγορα να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας με σπορακια και όσες είναι ήδη εγκυουλες να φέρουν στο κόσμο γερά μωράκια ❤️ κάποιες μπορεί να με θυμάστε αν κ έχει περάσει καιρός

Πέρυσι τέτοιο καιρό είχα μια αποβολή 6 εβδομάδων κ τώρα έχω πάλι την αγωνία αν αυτός ο κύκλος είναι πάλι μεγάλος καθώς έχω άστατη περίοδο ή δω θετική χοριακη !! Κάθε μήνα ψάχνω συμπτώματα.

Δεν έχω κάνει ακόμη τέστ γτ δεν ξέρω αν κ πόσο έχω καθυστέρηση λόγω της αστατης περιόδου μου,έχω πονακια από το πρωί και κράμπες επομένως είπα να περίμενω ακόμα...πριν λίγες μέρες είδα καφέ κ νόμιζα ότι ήρθε αλλά όχι.

Η αλήθεια είναι πως τον περασμένο μήνα δεν είχαμε επαφές μία δύο κ αν ...γτ είχα κάποια τρεξίματα και πολύ άγχος με ένα οικογενειακό θέμα. Γι'αυτό κ δεν είμαι πολύ θετική.

Μια κοπέλα που μου σχολίασε στο θέμα που είχα ανοίξει μου είπε να σας βρω εδώ,την ευχαριστώ!!!καλώς σας βρήκα λοιπόν κ εύχομαι να διαβάσω και να δω πολλά θετικά τεστακια αυτό το μήνα. Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 💗💗💗💗

 

Καλώς σε βρήκαμε κορίτσι μου. Εύχομαι να σου πάνε όλα τυχερά και να έρθει σύντομα και σε εσένα το νινακι. 😍 

Μήπως να δεις λίγο να φτιάξεις πρώτα τους κύκλους σου ;. Και εγώ είχα μεγάλους και το πρώτο βήμα ήταν λίγο να τους ρυθμίσουμε με τον γιατρό. Γιατί δεν κανει κιόλας να έχεις τόσους μεγάλους κύκλους για τον οργανισμό σου άσχετα που δεν θα μπορείς να πετύχεις την ωορρηξία με τίποτα. 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χριστός Ανέστη και εύχομαι γρήγορα να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας με σπορακια και όσες είναι ήδη εγκυουλες να φέρουν στο κόσμο γερά μωράκια ❤️ κάποιες μπορεί να με θυμάστε αν κ έχει περάσει καιρός

Πέρυσι τέτοιο καιρό είχα μια αποβολή 6 εβδομάδων κ τώρα έχω πάλι την αγωνία αν αυτός ο κύκλος είναι πάλι μεγάλος καθώς έχω άστατη περίοδο ή δω θετική χοριακη !! Κάθε μήνα ψάχνω συμπτώματα.

Δεν έχω κάνει ακόμη τέστ γτ δεν ξέρω αν κ πόσο έχω καθυστέρηση λόγω της αστατης περιόδου μου,έχω πονακια από το πρωί και κράμπες επομένως είπα να περίμενω ακόμα...πριν λίγες μέρες είδα καφέ κ νόμιζα ότι ήρθε αλλά όχι.

Η αλήθεια είναι πως τον περασμένο μήνα δεν είχαμε επαφές μία δύο κ αν ...γτ είχα κάποια τρεξίματα και πολύ άγχος με ένα οικογενειακό θέμα. Γι'αυτό κ δεν είμαι πολύ θετική.

Μια κοπέλα που μου σχολίασε στο θέμα που είχα ανοίξει μου είπε να σας βρω εδώ,την ευχαριστώ!!!καλώς σας βρήκα λοιπόν κ εύχομαι να διαβάσω και να δω πολλά θετικά τεστακια αυτό το μήνα. Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 💗💗💗💗

 

καλως ηρθες κοριτσι μου στην ομαδουλα μας!! ❤️

αυτα τα καφε μου φαινονται για καλος οιωνος!! μηπως ειναι αιμα εμφυτευσης;;

απο τα συμπτωματα εχουμε καει ολες εδω μεσα! εγω σταματησα να ψαχνω πια και οντως καθε μηνα η περιοδος σταθερη! δε με ξεχναει!🤣

ευχομαι συντομα να παρεις  χοριακη και να το γιορτασουμε ολες μαζι!!!🎉

οσο για τις επαφες μην απογοητευεσαι!! αρκετα κοριτσια με πιο λιγες επαφες εμειναν εγκυες! εμεις εχουμε αρκετα συχνες επαφες και ειδικα στις γονιμες μερα παρα μερα αλλα τιποτα ακομη και οι εξετασεις μας ειναι καλες! (περα απο μια κινητικοτητα σπερματος στο οριο που κι αυτη δεν ειναι απαγορευτικη! ειναι εντος οριων)

καλή σου μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλώς σε βρήκαμε κορίτσι μου. Εύχομαι να σου πάνε όλα τυχερά και να έρθει σύντομα και σε εσένα το νινακι. 😍 

Μήπως να δεις λίγο να φτιάξεις πρώτα τους κύκλους σου ;. Και εγώ είχα μεγάλους και το πρώτο βήμα ήταν λίγο να τους ρυθμίσουμε με τον γιατρό. Γιατί δεν κανει κιόλας να έχεις τόσους μεγάλους κύκλους για τον οργανισμό σου άσχετα που δεν θα μπορείς να πετύχεις την ωορρηξία με τίποτα. 😔

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου.... Κοίτα επειδή έχω χασιμοτο κ αντίσταση ινσουλίνης παίρνω αγωγή γι'αυτό κ χάπι για τον θυροειδή... Είχε ρυθμιστεί αλλά μετά την αποβολή πέρυσι χάλασε πάλι.

Τώρα όταν θα ξαναπάω στον γιατρό θα του το πω να δούμε τι πρέπει να κάνουμε!!!

Πρώτα θα περιμένω λίγες μέρες να δω τι γίνεται κ μετά να κάνω μια χοριακη ,έχω κάποια συμπτώματα που μάλλον θα κατέβει η περίοδος,έχω πονακια κ κράμπες καθώς πρησμένο στήθος κ πονοκέφαλο,πόνο στην πλάτη κ λίγο στη μέση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλως ηρθες κοριτσι μου στην ομαδουλα μας!! ❤️

αυτα τα καφε μου φαινονται για καλος οιωνος!! μηπως ειναι αιμα εμφυτευσης;;

απο τα συμπτωματα εχουμε καει ολες εδω μεσα! εγω σταματησα να ψαχνω πια και οντως καθε μηνα η περιοδος σταθερη! δε με ξεχναει!🤣

ευχομαι συντομα να παρεις  χοριακη και να το γιορτασουμε ολες μαζι!!!🎉

οσο για τις επαφες μην απογοητευεσαι!! αρκετα κοριτσια με πιο λιγες επαφες εμειναν εγκυες! εμεις εχουμε αρκετα συχνες επαφες και ειδικα στις γονιμες μερα παρα μερα αλλα τιποτα ακομη και οι εξετασεις μας ειναι καλες! (περα απο μια κινητικοτητα σπερματος στο οριο που κι αυτη δεν ειναι απαγορευτικη! ειναι εντος οριων)

καλή σου μέρα!

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου κ σε σένα εύχομαι σύντομα θετικο τεστακι να πανηγυρίσουμε!!! 🎉🎉

Δεν ξέρω τι να πω....μακάρι να είναι έτσι.

Δεν θυμάμαι πια μέρα τα είδα τα καφέ γτ δεν έδωσα σημασία καθώς υπέθεσα ότι θα κατέβει αίμα. Όμως μέχρι σήμερα τπτ έχω όμως πονακια κ κράμπες πρησμένο στήθος και πόνους στην πλάτη!!! Μακάρι να μην έρθει ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χριστός Ανέστη και εύχομαι γρήγορα να γεμίσουν οι κοιλιτσες μας με σπορακια και όσες είναι ήδη εγκυουλες να φέρουν στο κόσμο γερά μωράκια ❤️ κάποιες μπορεί να με θυμάστε αν κ έχει περάσει καιρός

Πέρυσι τέτοιο καιρό είχα μια αποβολή 6 εβδομάδων κ τώρα έχω πάλι την αγωνία αν αυτός ο κύκλος είναι πάλι μεγάλος καθώς έχω άστατη περίοδο ή δω θετική χοριακη !! Κάθε μήνα ψάχνω συμπτώματα.

Δεν έχω κάνει ακόμη τέστ γτ δεν ξέρω αν κ πόσο έχω καθυστέρηση λόγω της αστατης περιόδου μου,έχω πονακια από το πρωί και κράμπες επομένως είπα να περίμενω ακόμα...πριν λίγες μέρες είδα καφέ κ νόμιζα ότι ήρθε αλλά όχι.

Η αλήθεια είναι πως τον περασμένο μήνα δεν είχαμε επαφές μία δύο κ αν ...γτ είχα κάποια τρεξίματα και πολύ άγχος με ένα οικογενειακό θέμα. Γι'αυτό κ δεν είμαι πολύ θετική.

Μια κοπέλα που μου σχολίασε στο θέμα που είχα ανοίξει μου είπε να σας βρω εδώ,την ευχαριστώ!!!καλώς σας βρήκα λοιπόν κ εύχομαι να διαβάσω και να δω πολλά θετικά τεστακια αυτό το μήνα. Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 💗💗💗💗

 

καλοσωρισες... αυτα τα καφε πιθανων να ειναι εμφυτευση.. και εγω περσι τον μαιο ειχα αποβολη και ακομα δεν καταφερα να μεινω εγκυος.. ποσο ηταν ο μεγαλυτερος σου κυκλος? αν ξεπερασες τις μερες και του μεγαλυτερου σου κυκλου κανε ενα τεστ.. ευχομαι να ηρθε το σπορακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα... χριστος ανεστη.. εχω μερες ακομα .. 11 μαϊου δεν περιμενω.. τωρα ειμαι στις γονιμες

Εγώ χθες είχα ωορρηξία και10/5 περιμένω. Για να δούμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...