Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

@Raf123μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!! 🎂🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🍾🍾🍾💝💝💝 Να τα 100στησεις, με Υγεια, Χαρες, Ευτυχια και οοοο,τι αλλο ποθεις!!!!! Η περασμενη χρονια σου εφερε το πολυτιμοτερο δωρο της ζωης σου!!!🤰 Του χρονου με το καλο θα περασεις τα τελειοτερα γενεθλια της ζωης σου με το μωρακι σας αγκαλια!!👩‍🍼

Επισης η περασμενη χρονια σου εφερε θετικες εξελιξεις κσι σε επαγγελματικο επιπεδο!! Να εισαι περηφανη και να πεις πολλα μπραβο στον εαυτο σου!!!✌🥰🥰

Ευχομαι κοριτσι μου τα καλυτερα!!!! Υγεια, Ηρεμια και πολλα Χαμογελα!!🙏❤❤❤💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου μόλις κατάφερα να μπω, πολύ δουλειά και ταυτόχρονα πολλές δουλειές στο σπίτι, ήθελα να ξεμπερδεύω ώστε το 4ημερο να μην έχω τπτ στο μυαλό μου.. 

@Antonia2 @raf123 @Hopemumtobe @Lacostaki @Hope19 @Nandia- ( συγγνώμη αν ξεχνάω κάποια κοπέλα ) κορίτσια μου δεν προλάβα να κάνω τεστ, μου ήρθε πλημμύρα αίμα σε σχέση με άλλες φορές,  δεν θέλω να σκέφτομαι τι μπορεί να έχει γίνει, γιατί θα πέσω σε κατάθλιψη, μίλησα με τον γιατρό πριν ακόμα μου έρθει το αίμα και μιυ είπε να κάνω τεστ εγκυμοσύνης,  δεν πρόλαβα όπως σας είπα, αυτό που προσπαθώ να μην σκέφτομαι και να αποβαλω είναι οτι απο την αρχή του κύκλου ένιωθα το ίδιο όπως  με την βιοχημηκη, ο γιατρός μου είπε να τον θεωρώ ως έναν κακό κύκλο και να το προσπεράσω.. Αυτά τα νέα μου.. σας ευχαριστώ πααααρα πολύ μέσα απο την καρδιά μου.. μια αγκαλιά στη κάθε μια ξεχωριστά!! 

@Hopemumtobeκοριτσάκι μου είσαι δυνατή και είμαι σίγουρη πως θα διαχειριστείς αυτές τις κρίσεις,  ποτέ όμως μην αφήσεις τον εαυτό σου να γίνει να βυθιστεί σε αυτό, ξέρεις να αντιμετωπίζεις καταστασεις... δεν εχω άποψη απο τέτοιοι είδους κρίσεις, αλλα αυτό που μπορώ να πω εγω, είναι πως μέσα απο καταστάσεις και βιώματα έμαθα να αποβαλω και να διώχνω οτι δεν είναι για εμένα, θέλω να πω πως οτι με στεναχώρουσε το άφηνα για λίγο οσο και αν πονούσε.. ελπίζω να έβαλα ενα λιθαράκι στο τοίχος της προστασίας σας 💗 

@Raf123μου η χαρά σου και δικιά μου, ειλικρινά!!! 💗 μπράβο βρε κορίτσι μου ξανά και ξανά!!!

@Antonia2 βοήθεια σου κορίτσι μου, θα να είναι το τυχερό σου μηλαρακι αυτό, βοήθεια όλων μας💗 

@Lacostaki κρατάμε γερά εκεί μπας και ξανά έρθω 💗

Κοριτσι μου γλυκο ποσο λυπαμαι για την ταλαιπωρια που περασες.😔 Σωματικη κσι ψυχολογικη. Οπως λες κι εσυ τα δυσαρεστα καλυτερα να τα αφηνουμε πισω κσι να μη στεκομαστε σε αυτα γτ μας "ριχνουν" ακομα περισσοτερο. Ερχονται μερες οικογενειακες και γιορτινες! Ας περασουμε ωραια κι ας προσευχηθουμε το επομενο πασχα να ευλογησει κι εμας ο θεος με γερα μωρα....🙏🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Raf123μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!! 🎂🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🍾🍾🍾💝💝💝 Να τα 100στησεις, με Υγεια, Χαρες, Ευτυχια και οοοο,τι αλλο ποθεις!!!!! Η περασμενη χρονια σου εφερε το πολυτιμοτερο δωρο της ζωης σου!!!🤰 Του χρονου με το καλο θα περασεις τα τελειοτερα γενεθλια της ζωης σου με το μωρακι σας αγκαλια!!👩‍🍼

Επισης η περασμενη χρονια σου εφερε θετικες εξελιξεις κσι σε επαγγελματικο επιπεδο!! Να εισαι περηφανη και να πεις πολλα μπραβο στον εαυτο σου!!!✌🥰🥰

Ευχομαι κοριτσι μου τα καλυτερα!!!! Υγεια, Ηρεμια και πολλα Χαμογελα!!🙏❤❤❤💋💋

Αντωνία μου ποσό σε ευχαριστώ ποσό με συγκίνησες! Αυτή η η χρόνια είναι η τυχερή μου ❤️❤️❤️❤️ 
 

ευχομαι ολόψυχα μέσα από τη καρδιά μου να έρθει το  πολυπόθητο μωράκι σας σύντομα!!! Ότι καλύτερο και σε εσας ☺️☺️☺️❤️❤️❤️🤰🤰🤰 

Καλή ξεκούραση, καλό Πάσχα και ήσυχα με τη πεθερά 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

@Raf123μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!!! 🎂🥳🥳🥳🥳🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🍾🍾🍾💝💝💝 Να τα 100στησεις, με Υγεια, Χαρες, Ευτυχια και οοοο,τι αλλο ποθεις!!!!! Η περασμενη χρονια σου εφερε το πολυτιμοτερο δωρο της ζωης σου!!!🤰 Του χρονου με το καλο θα περασεις τα τελειοτερα γενεθλια της ζωης σου με το μωρακι σας αγκαλια!!👩‍🍼

Επισης η περασμενη χρονια σου εφερε θετικες εξελιξεις κσι σε επαγγελματικο επιπεδο!! Να εισαι περηφανη και να πεις πολλα μπραβο στον εαυτο σου!!!✌🥰🥰

Ευχομαι κοριτσι μου τα καλυτερα!!!! Υγεια, Ηρεμια και πολλα Χαμογελα!!🙏❤❤❤💋💋

@Raf123 Χρόνια πολλά Ραφαέλα μας!!!! Να τα εκατοστησεις κοριτσι μου! Απτους 7-8 μηνες που σε ξερω στο φορουμ εχω καταλαβει οτι εισαι ενα γλυκυτατο, φωτεινο πλασμα με την καλυτερη καρδια! Να ειστε υγιεις (εσυ και το εμβρυακι σου, τωρα ειστε δυο☺️) ευτυχισμενοι και φωτενοι παντα οπως τωρα!!! Μονο χαμογελα, γλυκιες στιγμες και ευχαριστα νεα💗  Και μια γλυκια και υπεροχη εγκυμοσυνη! (ΥΓ. Σε ευχαριστώ και για αφιέρωση πολύ😍)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️ 
καλή ξεκούραση και Καλό Πάσχα να φτάσουμε 

Καλημέρα κοριτσια μου! Καλη Ανάσταση και καλό Πάσχα💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου μόλις κατάφερα να μπω, πολύ δουλειά και ταυτόχρονα πολλές δουλειές στο σπίτι, ήθελα να ξεμπερδεύω ώστε το 4ημερο να μην έχω τπτ στο μυαλό μου.. 

@Antonia2 @raf123 @Hopemumtobe @Lacostaki @Hope19 @Nandia- ( συγγνώμη αν ξεχνάω κάποια κοπέλα ) κορίτσια μου δεν προλάβα να κάνω τεστ, μου ήρθε πλημμύρα αίμα σε σχέση με άλλες φορές,  δεν θέλω να σκέφτομαι τι μπορεί να έχει γίνει, γιατί θα πέσω σε κατάθλιψη, μίλησα με τον γιατρό πριν ακόμα μου έρθει το αίμα και μιυ είπε να κάνω τεστ εγκυμοσύνης,  δεν πρόλαβα όπως σας είπα, αυτό που προσπαθώ να μην σκέφτομαι και να αποβαλω είναι οτι απο την αρχή του κύκλου ένιωθα το ίδιο όπως  με την βιοχημηκη, ο γιατρός μου είπε να τον θεωρώ ως έναν κακό κύκλο και να το προσπεράσω.. Αυτά τα νέα μου.. σας ευχαριστώ πααααρα πολύ μέσα απο την καρδιά μου.. μια αγκαλιά στη κάθε μια ξεχωριστά!! 

@Hopemumtobeκοριτσάκι μου είσαι δυνατή και είμαι σίγουρη πως θα διαχειριστείς αυτές τις κρίσεις,  ποτέ όμως μην αφήσεις τον εαυτό σου να γίνει να βυθιστεί σε αυτό, ξέρεις να αντιμετωπίζεις καταστασεις... δεν εχω άποψη απο τέτοιοι είδους κρίσεις, αλλα αυτό που μπορώ να πω εγω, είναι πως μέσα απο καταστάσεις και βιώματα έμαθα να αποβαλω και να διώχνω οτι δεν είναι για εμένα, θέλω να πω πως οτι με στεναχώρουσε το άφηνα για λίγο οσο και αν πονούσε.. ελπίζω να έβαλα ενα λιθαράκι στο τοίχος της προστασίας σας 💗 

@Raf123μου η χαρά σου και δικιά μου, ειλικρινά!!! 💗 μπράβο βρε κορίτσι μου ξανά και ξανά!!!

@Antonia2 βοήθεια σου κορίτσι μου, θα να είναι το τυχερό σου μηλαρακι αυτό, βοήθεια όλων μας💗 

@Lacostaki κρατάμε γερά εκεί μπας και ξανά έρθω 💗

Καλημέρα κορίτσι μου!!! Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον γιατρό σου τον θεωρούμε έναν κακό κύκλο και πάμε παρακάτω το σώμα μας ξέρει τι κάνει τα πως και τα γιατί δεν βοηθάνε καθόλου... Πάντως η θέση σου στο πινακακι σε περιμένει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κάτι μου λέει ότι δεν θα έρθει η θεία από την Ρωσία 

 

Είμαι ζυγος🙂

Κορίτσι μου πέρασα από κρίσεις πανικού που τις ξεπέρασα μόνη μου.. εσυ ως εγκυούλα θα σου πω να κατεβασεις app με γιόγκα για εγκυους η χαλαρή μουσική για ηρεμία.. να ξαπλώνεις να βάζεις την χαλαρή μουσική και να προσπαθείς να αποβαλεις κάθε σκέψη..  το άλλο που εκσκα εγω ήταν να γράψω το τι αξίζω..  τι όμορφα έχω στην ζωή μου.. τι με αγχώνει και έτσι έβλεπα τι άξιζε και τι όχι και σίγουρα άξιζε το να είμαι καλά για το παιδάκι μου (είχα τον μεγάλο τοτε) .. την ώρα που θα έχεις κρίση να λες είναι στο μυαλό μου.. ειμαι καλά και είναι παιχνίδι του μυαλού όλο αυτό..  να βγαίνεις έξω να παίρνεις αέρα και να προσπαθείς να στρίψεις αλλού την σκέψη σου για να ξεφύγεις από την κρίση..  αν θες μπορείς να λες χαζά με κάποια φίλη σου για να ξεφεύγει το μυαλό..  αν νοιώθεις άνετα να στέλνεις ότι ώρα καξ να είναι μνμ σε μένα να λέμε άσχετα 

 

Εύχομαι να σε βοηθήσουν αυτά που σου λέω.. για ότι μα ότι θες εδώ είμαι..  μην ντραπεις να μου στείλεις μνμ .. αν έχεις φβ η viber και θες προτιμώ γιατί θα έρχεται αμέσως το μνμ

Αγαπητη δεν ξερω αν μ φερνετε γουρι παντως το πρωινο ξεκινησε με αναγουλες απο την αγαπημενη μ κολονια. 28η μερα σημερα κυκλου, αν δεν ερθει σημερα αυριο.. θα κανω ενα τεστ! :P δε νομιζω να μαι αλλα εχει τρελαθει ο ανδρας μ εκει παραμονευει απο πανω μου οσο ειχα σκυψει πανω απο τη λεκανη. Ελα κυριε ελεησον μερες που ειναι του λεω λυπε μου! :P

 

Χρόνια Πολλά σε όλες! Καλή Ανάσταση!! Να περάσετε όμορφα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου μόλις κατάφερα να μπω, πολύ δουλειά και ταυτόχρονα πολλές δουλειές στο σπίτι, ήθελα να ξεμπερδεύω ώστε το 4ημερο να μην έχω τπτ στο μυαλό μου.. 

@Antonia2 @raf123 @Hopemumtobe @Lacostaki @Hope19 @Nandia- ( συγγνώμη αν ξεχνάω κάποια κοπέλα ) κορίτσια μου δεν προλάβα να κάνω τεστ, μου ήρθε πλημμύρα αίμα σε σχέση με άλλες φορές,  δεν θέλω να σκέφτομαι τι μπορεί να έχει γίνει, γιατί θα πέσω σε κατάθλιψη, μίλησα με τον γιατρό πριν ακόμα μου έρθει το αίμα και μιυ είπε να κάνω τεστ εγκυμοσύνης,  δεν πρόλαβα όπως σας είπα, αυτό που προσπαθώ να μην σκέφτομαι και να αποβαλω είναι οτι απο την αρχή του κύκλου ένιωθα το ίδιο όπως  με την βιοχημηκη, ο γιατρός μου είπε να τον θεωρώ ως έναν κακό κύκλο και να το προσπεράσω.. Αυτά τα νέα μου.. σας ευχαριστώ πααααρα πολύ μέσα απο την καρδιά μου.. μια αγκαλιά στη κάθε μια ξεχωριστά!! 

@Hopemumtobeκοριτσάκι μου είσαι δυνατή και είμαι σίγουρη πως θα διαχειριστείς αυτές τις κρίσεις,  ποτέ όμως μην αφήσεις τον εαυτό σου να γίνει να βυθιστεί σε αυτό, ξέρεις να αντιμετωπίζεις καταστασεις... δεν εχω άποψη απο τέτοιοι είδους κρίσεις, αλλα αυτό που μπορώ να πω εγω, είναι πως μέσα απο καταστάσεις και βιώματα έμαθα να αποβαλω και να διώχνω οτι δεν είναι για εμένα, θέλω να πω πως οτι με στεναχώρουσε το άφηνα για λίγο οσο και αν πονούσε.. ελπίζω να έβαλα ενα λιθαράκι στο τοίχος της προστασίας σας 💗 

@Raf123μου η χαρά σου και δικιά μου, ειλικρινά!!! 💗 μπράβο βρε κορίτσι μου ξανά και ξανά!!!

@Antonia2 βοήθεια σου κορίτσι μου, θα να είναι το τυχερό σου μηλαρακι αυτό, βοήθεια όλων μας💗 

@Lacostaki κρατάμε γερά εκεί μπας και ξανά έρθω 💗

Αχ βρε Κατερίνα μου, τι ταλαιπωρία περασες... Σε ειχα στο μυαλο μου αλλα ελεγα να μην ξαναστειλω γιατι καταλαβα οτι μαλλον δεν θα ειχες καποιο καλο νεο..Μακάρι να έρθει πολύ σύντομα το όνειρο και και να τα ξεχάσεις όλα αυτα... Θα ερθει σιγουρα. Στο εύχομαι μέσα απ' την καρδι'α μου. Καλή Ανάσταση.💗

Σε ευχαριστω πολυ για συμβουλες σου, θα τις κρατησω σαν πολυτιμο δωρο💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ βρε Κατερίνα μου, τι ταλαιπωρία περασες... Σε ειχα στο μυαλο μου αλλα ελεγα να μην ξαναστειλω γιατι καταλαβα οτι μαλλον δεν θα ειχες καποιο καλο νεο..Μακάρι να έρθει πολύ σύντομα το όνειρο και και να τα ξεχάσεις όλα αυτα... Θα ερθει σιγουρα. Στο εύχομαι μέσα απ' την καρδι'α μου. Καλή Ανάσταση.💗

Σε ευχαριστω πολυ για συμβουλες σου, θα τις κρατησω σαν πολυτιμο δωρο💗

Αγαπημένη μου να ξερεις ότι τα προβλήματα δεν τελειώνουν ποτέ, ειδικά τα των οικογενειών... Το μεγαλύτερο μέρος της εγκυμοσύνης μου είμαι προβληματισμενη για το μετά αλλά και επειδή δεν μπορώ να πηγαίνω να βοηθάω τους δικούς μου. Επειδή αυτή η φάση είναι ζόρικη και όχι δεν είναι μέσα στη χαρά και την ξενοιασιά οπλισε τον εαυτό σου με υπομονή. Πάνω από όλα για να βοηθήσεις την ψυχούλα που μεγαλώνει μέσα σου και εξαρτάται από εσένα. Πολλές έγκυες χρειάζονται ψυχολογική υποστήριξη... βλέπεις το δέσιμο στην ελληνική οικογένεια δημιουργεί παιδιά με τύψεις για όλα. Αχρείαστες και ανούσιες τύψεις που μόνο επιβαρύνουν την εξέλιξη της ζωής. Πάνω από όλα το μωράκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Αγαπημένη μου να ξερεις ότι τα προβλήματα δεν τελειώνουν ποτέ, ειδικά τα των οικογενειών... Το μεγαλύτερο μέρος της εγκυμοσύνης μου είμαι προβληματισμενη για το μετά αλλά και επειδή δεν μπορώ να πηγαίνω να βοηθάω τους δικούς μου. Επειδή αυτή η φάση είναι ζόρικη και όχι δεν είναι μέσα στη χαρά και την ξενοιασιά οπλισε τον εαυτό σου με υπομονή. Πάνω από όλα για να βοηθήσεις την ψυχούλα που μεγαλώνει μέσα σου και εξαρτάται από εσένα. Πολλές έγκυες χρειάζονται ψυχολογική υποστήριξη... βλέπεις το δέσιμο στην ελληνική οικογένεια δημιουργεί παιδιά με τύψεις για όλα. Αχρείαστες και ανούσιες τύψεις που μόνο επιβαρύνουν την εξέλιξη της ζωής. Πάνω από όλα το μωράκι. 

Μια χαρα τα ειπες... ασε... ανουσιες τυψεις και σκεψεις.. Κι εγώ είμαι πολύ ευαίσθητη, τα σκέφτομαι όλα και όλους αλλά θέλω να το μειώσω, δεν πάει άλλο.. Σήμερα γενικά νιώθω καλύτερα. Πως εισαι κορίτσι μου? Σε ποιον μήνα είσαι τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Raf123 Χρόνια πολλά Ραφαέλα μας!!!! Να τα εκατοστησεις κοριτσι μου! Απτους 7-8 μηνες που σε ξερω στο φορουμ εχω καταλαβει οτι εισαι ενα γλυκυτατο, φωτεινο πλασμα με την καλυτερη καρδια! Να ειστε υγιεις (εσυ και το εμβρυακι σου, τωρα ειστε δυο☺️) ευτυχισμενοι και φωτενοι παντα οπως τωρα!!! Μονο χαμογελα, γλυκιες στιγμες και ευχαριστα νεα💗  Και μια γλυκια και υπεροχη εγκυμοσυνη! (ΥΓ. Σε ευχαριστώ και για αφιέρωση πολύ😍)

Κορίτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές 🥰🥰🥰 με συγκινήσατε πολύ!! Δεν ξέρω αν είναι από τις ορμόνες αλλά διαβάζω ευχές κ δακρύζω…

Και εγώ με τη σειρά μου σου εύχομαι να είσαι πάντα χαμογελαστή και σύντομα με το μωράκι σου αγκαλιά 💓💓💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές 🥰🥰🥰 με συγκινήσατε πολύ!! Δεν ξέρω αν είναι από τις ορμόνες αλλά διαβάζω ευχές κ δακρύζω…

Και εγώ με τη σειρά μου σου εύχομαι να είσαι πάντα χαμογελαστή και σύντομα με το μωράκι σου αγκαλιά 💓💓💓

Χρόνια πολλά και καλά, να τα εκατοστήσεις και να χαίρεστε την όμορφη οικογένεια σας που τώρα θα μεγαλώσει! Πάντα ευτυχισμένη να είσαι και με το καλό το μωράκι σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 χρόνια πολλα Ραφαέλα μου να είσαι γερή δυνατή ευτυχισμένη και με το καλό το μωράκι σας, με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες 💕💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 εγώ είμαι 34..1 χρόνο διαφορά έχουμε 😉 εγώ έχω 2 αγοράκια 10 και 7 ετών 😜 μικρή μικρή στις ευθύνες μπήκα εγώ χαχαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/4/2022 at 2:46 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου αγαπημενα!!! Μαχητριες μου!!! Ηρθα στη μονη της αγιας ειρηνης χρυσοβαλαντου. Κοριτσια τι κλαμα εριξα δε λεγεται απ την ωρα που περασα την πορτα. Τι χειμαρρος ηταν αυτος. Ποση στεναχωρια κσι αγχος εχουμε μεσα μας... Προσευχηθηκα για ολες μας!!! Τα κοριτσια μας που ειναι εγκυες, εσας που εχετε ηδη παιδακια και ολες οσες προσπαθουμε με τοσο πονο και ελπιδα συναμα. Μακαρι να μας ευλογησει με γερα μωρα!!!!! 🙏

20220421_143702.jpg

Ποπό ανατρίχιασα τώρα!!! Βοήθεια σου κορίτσι μου με το καλό να έρθει το μωράκι σας που τόσο ποθειτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe εγώ πάθαινα κρίσεις πανικού πολύ έντονες όταν ήμουν λεχωνα στον μικρό μου γιο... Επειδή είχα ήδη το πρώτο μου παιδάκι και είχα πιεστεί πάρα πολύ μόνη μου να τα βγάλω πέρα... Είναι πάρα πολύ δύσκολο... Με βοήθησε να ξεκλεβω χρόνο για εμένα!!! Να κάνω πράγματα για μένα... Ο οργανισμός μου, μου έλεγε "στοπ Μαρίνα κοίτα και εσένα"... Και όντως μόλις άρχισα να το κάνω ένιωσα πολύ καλύτερα.... Να ακούμε τον εαυτό μας πρεπει... Εγώ αυτό λέω...... Πέφτουμε με τα μούτρα με το να ικανοποιούμε τους πάντες και εμάς μας αφήνουμε στην άκρη πάντα... Αλλά αυτό το καταλαβαίνει ο εαυτός μας... Ότι τα θέλω μας μένουν στην άκρη και χτυπάνε καμπανάκια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Antonia2 εγώ είμαι 34..1 χρόνο διαφορά έχουμε 😉 εγώ έχω 2 αγοράκια 10 και 7 ετών 😜 μικρή μικρή στις ευθύνες μπήκα εγώ χαχαχαχα...

Μπραβο μαρινακι μου!!!!!!να εισαι γερη κι εσυ και ολη η οικογενεια και ευχομσι συντομα να μεγαλωσει κι αλλο η ευτυχια σας με ενα ακομα παιδακι!!!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μια χαρα τα ειπες... ασε... ανουσιες τυψεις και σκεψεις.. Κι εγώ είμαι πολύ ευαίσθητη, τα σκέφτομαι όλα και όλους αλλά θέλω να το μειώσω, δεν πάει άλλο.. Σήμερα γενικά νιώθω καλύτερα. Πως εισαι κορίτσι μου? Σε ποιον μήνα είσαι τώρα? 

Είμαι 23 εβδομάδων, στα μέσα του 6ου μήνα, ευτυχώς είναι καλά το μωρό. Κάνω όσα μπορώ στο νοικοκυριό και προσπαθώ να βρω τρόπο να χωρέσω όσα σκέφτομαι να αγοράσω για την μπέμπα στο σπιτάκι μας. Γενικά λέω συχνά "... τσουκου τσουκου όλα θα γίνουν..." 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές 🥰🥰🥰 με συγκινήσατε πολύ!! Δεν ξέρω αν είναι από τις ορμόνες αλλά διαβάζω ευχές κ δακρύζω…

Και εγώ με τη σειρά μου σου εύχομαι να είσαι πάντα χαμογελαστή και σύντομα με το μωράκι σου αγκαλιά 💓💓💓

Χρόνια πολλά και κυρίως χρόνια καλά σου εύχομαι Ραφαελα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Raf123 χρόνια πολλα Ραφαέλα μου να είσαι γερή δυνατή ευτυχισμένη και με το καλό το μωράκι σας, με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου σε λίγους μήνες 💕💞

Ευχαριστώ πολύ Μαρίνα μου για τις ευχές! Ανταποδίδω και σύντομα να μας ανακοινώσεις τα χαρμόσυνα!! ❤️❤️❤️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η evaioan είπε:

Χρόνια πολλά και κυρίως χρόνια καλά σου εύχομαι Ραφαελα. 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Αγαπητη δεν ξερω αν μ φερνετε γουρι παντως το πρωινο ξεκινησε με αναγουλες απο την αγαπημενη μ κολονια. 28η μερα σημερα κυκλου, αν δεν ερθει σημερα αυριο.. θα κανω ενα τεστ! :P δε νομιζω να μαι αλλα εχει τρελαθει ο ανδρας μ εκει παραμονευει απο πανω μου οσο ειχα σκυψει πανω απο τη λεκανη. Ελα κυριε ελεησον μερες που ειναι του λεω λυπε μου! :P

 

Χρόνια Πολλά σε όλες! Καλή Ανάσταση!! Να περάσετε όμορφα! 

Χμ κάτι μου λέει ότι έχουμε ακόμα ένα σπορακι στον δρόμο προς την μανουλα του .. στο εύχομαι ολόψυχα 

 

Καλή ανάσταση να έχουμε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι; Έχω παρατηρήσει 2 μερες ότι φάω πολύ ή λίγο κάθετε εκεί κάτω από το στήθος είναι της εγκυμοσύνης; Η αλήθεια είναι ότι δε μπορώ να φάω πολύ κ το νιώθω εκεί το φαγητό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

Χμ κάτι μου λέει ότι έχουμε ακόμα ένα σπορακι στον δρόμο προς την μανουλα του .. στο εύχομαι ολόψυχα 

 

Καλή ανάσταση να έχουμε ❤️❤️❤️

Αχ σε ευχαριστώ πολύ καλό μου! Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί !! 
🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Μέρες που είναι ας φέρει θαύματα σε όλες μας! ❤️🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μου σου εύχομαι χαρούμενα γενέθλια με πολλή ΑΓΑΠΗ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ 💖💖💖🎉🎉🎉 εύχομαι αυτή η χρόνια να σου φέρει ότι επιθυμείς και ότι αγαπάς!!! Είσαι ένα χαρούμενο αισιόδοξο κορίτσι και να μεινεις πάντα έτσι!! Σου εύχομαι αυτή η ευχή σου σήμερα να γίνει σύντομα πραγματικότητα 💕💕💕💕💕💕 Να σε χαίρεται ο αντρουλης σου κ η οικογένεια σου❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Elk χρόνια πολλά και ευτυχισμένα με ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ ότι επιθυμείς να σου έρθει εύκολα💓💓💓💕💕💕❤️❤️❤️ 🎉🎉🎉

Να σε χαίρεται ο αντρουλης σου κ η οικογένεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...