Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. δεν σας έστειλα νωρίτερα γτ ήμασταν βολτουλα με τον άντρα μου και το παιδάκι μου . 

Λοιπόν είδαμε σάκο μου είπε που συμβαδίζει με την ηλικία κύησης και έχει εμφυτευθεί σε πολύ καλό σημείο στη μήτρα μάλιστα μακρυά από την καισαρική μου και αυτό είναι πολύ καλό.  Ήταν ένα μικρό σακουλάκι αλλά τόσο γλυκό βρε κορίτσια χαχα! Κλείσαμε σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 6+5 να ακούσουμε καρδούλα. Έχω άγχος πολύ γιατί γενικά είμαι πολύ αγχώδης άνθρωπος αλλά προς το παρόν μου είπε όλα είναι τέλεια όπως έπρεπε να τα δούμε.

Μπράβο για τα καλά νεακια !!!! Προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος, το θαύμα έγινε, τώρα πρέπει να το απολαύσεις όσο μπορείς ❤️🙏🏼 

κοριτσια στην εγκυμοσύνη έχετε διαταραχές ύπνου; Στις αρχές ; Δν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Νυστάζω αφόρητα με το ζόρι έμεινα στο γραφείο εχθές από τις 8 μέχρι 6 ήρθα σπίτι έφαγα λίγο και έπεσα σε κομα βαθύ. Κ ξύπνησα τώρα στις 4:30 

& ζήτησα από τον άνδρα μ ν μ φέρει τούρτα  από το ψυγείο 🙈🙈 ήθελα απεγνωσμένα να φάω την τούρτα. Λιγούρες άραγε από την περίοδο είναι; 🤣🤣

κοιμαμαι πάντα στανταρ, κατά τις 11 το πολύ κ ξυπνάω 6:30. Τώρα 2-3 μέρες νιώθω πολύ κουρασμένη όλο χασμουριέμαι κ κοιμάμαι από το απόγευμα.. θα κάνω την κουκουβάγια τώρα τέτοια ώρα π ξύπνησα 🦉

 

καλημερα κιόλας σε ολεεεες !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Giasemi_92 είπε:

Μπράβο για τα καλά νεακια !!!! Προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος, το θαύμα έγινε, τώρα πρέπει να το απολαύσεις όσο μπορείς ❤️🙏🏼 

κοριτσια στην εγκυμοσύνη έχετε διαταραχές ύπνου; Στις αρχές ; Δν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Νυστάζω αφόρητα με το ζόρι έμεινα στο γραφείο εχθές από τις 8 μέχρι 6 ήρθα σπίτι έφαγα λίγο και έπεσα σε κομα βαθύ. Κ ξύπνησα τώρα στις 4:30 

& ζήτησα από τον άνδρα μ ν μ φέρει τούρτα  από το ψυγείο 🙈🙈 ήθελα απεγνωσμένα να φάω την τούρτα. Λιγούρες άραγε από την περίοδο είναι; 🤣🤣

κοιμαμαι πάντα στανταρ, κατά τις 11 το πολύ κ ξυπνάω 6:30. Τώρα 2-3 μέρες νιώθω πολύ κουρασμένη όλο χασμουριέμαι κ κοιμάμαι από το απόγευμα.. θα κάνω την κουκουβάγια τώρα τέτοια ώρα π ξύπνησα 🦉

 

καλημερα κιόλας σε ολεεεες !!!!!

Καλημέρα κορίτσι!! Κι εγώ την κουκουβάγια κάνω....!!! Έγκυος δεν είμαι,  αλλά κι εγώ τον τελευταίο καιρό δεν κοιμάμαι καλά το βράδυ! Άμα ξυπνήσω, πολύ δύσκολα θα με πάρει ο ύπνος πάλι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️
 

Και εγώ ξύπνησα από τις 5:30 πάλι αλλά προσπάθησα να έχω κλειστά τα μάτια μου για να με πάρει ξανά ο ύπνος κ με πήρε ως τώρα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

Κορίτσια εγώ χάθηκα γιατί τρέχω παρά πολύ με το σπίτι. Τελικά θα ξοδέψω μια μικρή περιουσία, είναι δεδομένο αυτό! Απλά ελπίζω να έχουμε να φάμε μετά από αυτό... Αλλιώς θα κάνουμε αυτό που λέει η Βέφα, το σκ**ο μας παξιμάδι.. 😉😂

@Raf123 Τι διαβάζω;; Είσαι έγκυος;; Συγχαρητήρια!!!!! Είδες τελικά που η επαγγελματική συγκέντρωση βοήθησε; Ξεχάστηκες. Να σου πάνε όλα τέλεια εύχομαι!! Να το ευχαριστηθείς όσο περισσότερο μπορείς για όλες μας!! 🥰❤️ 

Βρε κορίτσια παίρνω κουράγιο όταν μία μία τα καταφέρνει!! Εννοείται ότι θα τα καταφέρουμε όλες τελικά!! Η καθεμία στο μήνα της. Ακούω ότι ο Μάιος θα είναι φοβερός για κάποια ζώδια!! Άντε, πάμε όλες μαζί όσες μείναμε για Μάιο!!

Καλημέρα.. εμείς μια κουζίνα ανακαιμησαμε και μας έφυγαν αρκετά λεφτά..  προς το παρόν δεν κάνουμε το χμ ξέρεις παξιμάδι 🤣🤣🤣🤣

Σιγουρα σιγα σιγα θα έρθει για όλες η η στιγμή για το θαύμα

Για πες ποια ζωδια είναι φοβερός ο Μάιος; 😁😁

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. δεν σας έστειλα νωρίτερα γτ ήμασταν βολτουλα με τον άντρα μου και το παιδάκι μου . 

Λοιπόν είδαμε σάκο μου είπε που συμβαδίζει με την ηλικία κύησης και έχει εμφυτευθεί σε πολύ καλό σημείο στη μήτρα μάλιστα μακρυά από την καισαρική μου και αυτό είναι πολύ καλό.  Ήταν ένα μικρό σακουλάκι αλλά τόσο γλυκό βρε κορίτσια χαχα! Κλείσαμε σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 6+5 να ακούσουμε καρδούλα. Έχω άγχος πολύ γιατί γενικά είμαι πολύ αγχώδης άνθρωπος αλλά προς το παρόν μου είπε όλα είναι τέλεια όπως έπρεπε να τα δούμε.

Όλα θα πάνε τέλεια.. αυτό να σκεφτεσαι.. δεν θέλουμε αρνητικές σκέψεις μόνο απόλαυση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Μπράβο για τα καλά νεακια !!!! Προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος, το θαύμα έγινε, τώρα πρέπει να το απολαύσεις όσο μπορείς ❤️🙏🏼 

κοριτσια στην εγκυμοσύνη έχετε διαταραχές ύπνου; Στις αρχές ; Δν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Νυστάζω αφόρητα με το ζόρι έμεινα στο γραφείο εχθές από τις 8 μέχρι 6 ήρθα σπίτι έφαγα λίγο και έπεσα σε κομα βαθύ. Κ ξύπνησα τώρα στις 4:30 

& ζήτησα από τον άνδρα μ ν μ φέρει τούρτα  από το ψυγείο 🙈🙈 ήθελα απεγνωσμένα να φάω την τούρτα. Λιγούρες άραγε από την περίοδο είναι; 🤣🤣

κοιμαμαι πάντα στανταρ, κατά τις 11 το πολύ κ ξυπνάω 6:30. Τώρα 2-3 μέρες νιώθω πολύ κουρασμένη όλο χασμουριέμαι κ κοιμάμαι από το απόγευμα.. θα κάνω την κουκουβάγια τώρα τέτοια ώρα π ξύπνησα 🦉

 

καλημερα κιόλας σε ολεεεες !!!!!

Εσυ δεν μας τα λες καλαααα.. μάλλον λάθος μας τα λες πολύ καλααααααα

Καλημέραααα 

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου ❤️❤️❤️
 

Και εγώ ξύπνησα από τις 5:30 πάλι αλλά προσπάθησα να έχω κλειστά τα μάτια μου για να με πάρει ξανά ο ύπνος κ με πήρε ως τώρα…

Εγω παλι κάθε μέρα από τις 5μιση ξυπνάω.. ποτε δεν ειμουν φίλη με τκν ύπνο.. από βρέφος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η JoyCat είπε:

Κορίτσια εγώ χάθηκα γιατί τρέχω παρά πολύ με το σπίτι. Τελικά θα ξοδέψω μια μικρή περιουσία, είναι δεδομένο αυτό! Απλά ελπίζω να έχουμε να φάμε μετά από αυτό... Αλλιώς θα κάνουμε αυτό που λέει η Βέφα, το σκ**ο μας παξιμάδι.. 😉😂

@Raf123 Τι διαβάζω;; Είσαι έγκυος;; Συγχαρητήρια!!!!! Είδες τελικά που η επαγγελματική συγκέντρωση βοήθησε; Ξεχάστηκες. Να σου πάνε όλα τέλεια εύχομαι!! Να το ευχαριστηθείς όσο περισσότερο μπορείς για όλες μας!! 🥰❤️ 

Βρε κορίτσια παίρνω κουράγιο όταν μία μία τα καταφέρνει!! Εννοείται ότι θα τα καταφέρουμε όλες τελικά!! Η καθεμία στο μήνα της. Ακούω ότι ο Μάιος θα είναι φοβερός για κάποια ζώδια!! Άντε, πάμε όλες μαζί όσες μείναμε για Μάιο!!

Ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️❤️❤️ Εύχομαι και εσυ σύντομα να μη χρειαστείς να παρεις την αγωγή σου για πολύ καιρό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. δεν σας έστειλα νωρίτερα γτ ήμασταν βολτουλα με τον άντρα μου και το παιδάκι μου . 

Λοιπόν είδαμε σάκο μου είπε που συμβαδίζει με την ηλικία κύησης και έχει εμφυτευθεί σε πολύ καλό σημείο στη μήτρα μάλιστα μακρυά από την καισαρική μου και αυτό είναι πολύ καλό.  Ήταν ένα μικρό σακουλάκι αλλά τόσο γλυκό βρε κορίτσια χαχα! Κλείσαμε σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 6+5 να ακούσουμε καρδούλα. Έχω άγχος πολύ γιατί γενικά είμαι πολύ αγχώδης άνθρωπος αλλά προς το παρόν μου είπε όλα είναι τέλεια όπως έπρεπε να τα δούμε.


όλα τέλεια ακούγονται!!! ❤️❤️❤️ Θα πας για καρδούλα 💓💓💓 ποτέ θα πας? 

Εσείς τώρα κορίτσι μου που ξερεις ποτέ έγινε η σύλληψη γιατί ήταν μια φορά πως το μετράτε; Από εκείνη την ημέρα ή από περίοδο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σήμερα που θα είμαι σπίτι θέλω να καθαρίσω το μπάνιο κ τις τουαλέτες πριν πάμε για διακοπες μπορώ να χρησιμοποιήσω χλωρίνη;; Θα τα ρωτήσω όλα αυτά τη γιατρο στο ραντεβού απλά δε θέλω να πάρω τηλ κ να την ρωτάω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σήμερα που θα είμαι σπίτι θέλω να καθαρίσω το μπάνιο κ τις τουαλέτες πριν πάμε για διακοπες μπορώ να χρησιμοποιήσω χλωρίνη;; Θα τα ρωτήσω όλα αυτά τη γιατρο στο ραντεβού απλά δε θέλω να πάρω τηλ κ να την ρωτάω…

Εμένα μου είχαν πει με πολλή προσοχή και απέφυγα τέτοιες δουλειές τελικά. Και για το σκύψιμο και για τις αναθυμιάσεις (η μη επαφή με το δέρμα εννοείται έτσι κι αλλιώς). Γενικά η σύσταση είναι για ελαφριά καθαριστικά. Και στην κουζίνα μου είπαν να λύσω το πρόβλημα μου χρησιμοποιώντας ξύδι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Giasemi_92 είπε:

Μπράβο για τα καλά νεακια !!!! Προσπάθησε να αποβάλεις το άγχος, το θαύμα έγινε, τώρα πρέπει να το απολαύσεις όσο μπορείς ❤️🙏🏼 

κοριτσια στην εγκυμοσύνη έχετε διαταραχές ύπνου; Στις αρχές ; Δν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει. Νυστάζω αφόρητα με το ζόρι έμεινα στο γραφείο εχθές από τις 8 μέχρι 6 ήρθα σπίτι έφαγα λίγο και έπεσα σε κομα βαθύ. Κ ξύπνησα τώρα στις 4:30 

& ζήτησα από τον άνδρα μ ν μ φέρει τούρτα  από το ψυγείο 🙈🙈 ήθελα απεγνωσμένα να φάω την τούρτα. Λιγούρες άραγε από την περίοδο είναι; 🤣🤣

κοιμαμαι πάντα στανταρ, κατά τις 11 το πολύ κ ξυπνάω 6:30. Τώρα 2-3 μέρες νιώθω πολύ κουρασμένη όλο χασμουριέμαι κ κοιμάμαι από το απόγευμα.. θα κάνω την κουκουβάγια τώρα τέτοια ώρα π ξύπνησα 🦉

 

καλημερα κιόλας σε ολεεεες !!!!!

Εγώ είχα διαταραχές ύπνου τέτοιας φύσης και πριν μου έρθει περίοδος τον 1ο μήνα που προσπαθούσαμε και τον 2ο μήνα που πιάσαμε. Σε εμένα τότε πιστεύω ότι ήταν συνδυασμός της αναστάτωσης και της αγωνίας με τις ορμονικες μεταβολές που γίνονται και πριν την περίοδο και στην αρχή της κύησης. Να πω ότι ενώ τελικά άγχος με την κύηση δεν έχω και με κάποιο τρόπο από αγχώδης έχω γίνει ζεν όσο είμαι έγκυος, ύπνο δεν έχω ευχαριστηθεί σε όλους τους 6,5 μήνες που έχουν περάσει. Λίγο στη μέση ισορροπησα για μικρό διάστημα και κοιμόμουν πιο κανονικά, αλλά κατά τα άλλα ξυπνάω κάτι περίεργα 4-5 μένω 1 ώρα ξύπνια, ξανακοιμαμαι και τέτοια. Στο 1ο τρίμηνο είχα υπνηλιες αλλά κοιμόμουν πάλι ο, τι να 'ναι ωράρια. Όχι συνεχόμενο βραδινό ύπνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου.. δεν σας έστειλα νωρίτερα γτ ήμασταν βολτουλα με τον άντρα μου και το παιδάκι μου . 

Λοιπόν είδαμε σάκο μου είπε που συμβαδίζει με την ηλικία κύησης και έχει εμφυτευθεί σε πολύ καλό σημείο στη μήτρα μάλιστα μακρυά από την καισαρική μου και αυτό είναι πολύ καλό.  Ήταν ένα μικρό σακουλάκι αλλά τόσο γλυκό βρε κορίτσια χαχα! Κλείσαμε σε δύο εβδομάδες που θα είμαι 6+5 να ακούσουμε καρδούλα. Έχω άγχος πολύ γιατί γενικά είμαι πολύ αγχώδης άνθρωπος αλλά προς το παρόν μου είπε όλα είναι τέλεια όπως έπρεπε να τα δούμε.

Τελεια τα νεα σου κοριτσι μου!!!!! Ολα πανε κατ ρυχην κι ετσι θα συνεχισουν!!!! Το θαυμα σου ηρθε για να μεινει!!!! Με το καλο να ακουσετε μια ζωηρη καρδουλα σε 2 εβδομαδες!!!!💓💓💓💓💓🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Εμένα μου είχαν πει με πολλή προσοχή και απέφυγα τέτοιες δουλειές τελικά. Και για το σκύψιμο και για τις αναθυμιάσεις (η μη επαφή με το δέρμα εννοείται έτσι κι αλλιώς). Γενικά η σύσταση είναι για ελαφριά καθαριστικά. Και στην κουζίνα μου είπαν να λύσω το πρόβλημα μου χρησιμοποιώντας ξύδι. 

Κοιταξε κ εγώ θα τις αποφύγω εννοείται αλλά επειδή κ στους γονεις μας θα το πούμε αφού πάω στον πρώτο υπέρηχο κ αφού έρθουμε από το ταξίδι μας θα πρέπει να τα κάνω εγώ τώρα…θα φέρνω μια κοπέλα μπορεί μια φορά την εβδομάδα για αυτες τις δουλειες παράθυρα μπάνια κ το σπίτι κ θα κάνω κ εγώ τα απαραίτητα τα απλά τις αλλες μερες…ευτυχως έκανα τις πιο πολλες δουλειες το Σάββατο πριν μάθω ότι είμαι εγκυος 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!!!!❤❤❤ επιτελους Μ.Πεμπτη!!!! Απο αυριο ξεκουραση και υπνος!!! 😁😁

❤️❤️❤️ τέλεια τελευταία ημέρα!! Και ποτέ επιστρέφετε;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κοιταξε κ εγώ θα τις αποφύγω εννοείται αλλά επειδή κ στους γονεις μας θα το πούμε αφού πάω στον πρώτο υπέρηχο κ αφού έρθουμε από το ταξίδι μας θα πρέπει να τα κάνω εγώ τώρα…θα φέρνω μια κοπέλα μπορεί μια φορά την εβδομάδα για αυτες τις δουλειες παράθυρα μπάνια κ το σπίτι κ θα κάνω κ εγώ τα απαραίτητα τα απλά τις αλλες μερες…ευτυχως έκανα τις πιο πολλες δουλειες το Σάββατο πριν μάθω ότι είμαι εγκυος 🤣🤣🤣🤣

Καλύτερα να είσαι προσεκτική προς το παρόν, για να το συζητήσεις και με το γιατρό. Αφού θα φύγετε κιόλας δε θα χρησιμοποιεί και κάποιος το μπάνιο λερωμένο. Μετά τον ρωτάς να σου πει λεπτομερώς τι επιτρέπεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Καλύτερα να είσαι προσεκτική προς το παρόν, για να το συζητήσεις και με το γιατρό. Αφού θα φύγετε κιόλας δε θα χρησιμοποιεί και κάποιος το μπάνιο λερωμένο. Μετά τον ρωτάς να σου πει λεπτομερώς τι επιτρέπεται. 

Δε με ξερεις καλά χαχαχαχα είμαι ψυχαναγκαστική δεν μπορώ να φύγω από το σπίτι και να νιώθω ότι είναι λερωμένο…την άλλη φορά σφουγγάριζα κ με περίμενε ο άντρας μ με τις βαλίτσες στο αυτοκίνητο για να φύγουμε  χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Raf123 βάλε καλύτερα ντετολ και μην ασχοληθεις και πολυ.. οι δυο σας ειστε .. θα λείπετε κιολας .. μην κουραζεσαι και απεφευγε αυτα τα χημικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Δε με ξερεις καλά χαχαχαχα είμαι ψυχαναγκαστική δεν μπορώ να φύγω από το σπίτι και να νιώθω ότι είναι λερωμένο…την άλλη φορά σφουγγάριζα κ με περίμενε ο άντρας μ με τις βαλίτσες στο αυτοκίνητο για να φύγουμε  χαχαχα 

Σαν εμένα και εσύ..  θα σε στρώσει το μπεμπε.. ειδικά το 2ο.. μετά τον 2ο άρχισα να χαλαρώνω γιατί ή που θα τρελαινομουν η που θα χαλαρωνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δε με ξερεις καλά χαχαχαχα είμαι ψυχαναγκαστική δεν μπορώ να φύγω από το σπίτι και να νιώθω ότι είναι λερωμένο…την άλλη φορά σφουγγάριζα κ με περίμενε ο άντρας μ με τις βαλίτσες στο αυτοκίνητο για να φύγουμε  χαχαχα 

Και γω το ιδιο ειμαι. Εγω απο την εμπειρια μου θα σου πω οτι τα εκανα με προσοχη σε ολες τις εγκυμοσυνες. Δεν εχω βοηθεια και δεν υπηρχε η δυνατοτητα να μην γινουν. Μπορεις να βαλεις γαντια και μασκα και να τα κανεις απλα οχι παρα πολλη ωρα, και να εχεις παραθυρα πολυ καλα ανοιχτα να αεριζεται ο χωρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σήμερα που θα είμαι σπίτι θέλω να καθαρίσω το μπάνιο κ τις τουαλέτες πριν πάμε για διακοπες μπορώ να χρησιμοποιήσω χλωρίνη;; Θα τα ρωτήσω όλα αυτά τη γιατρο στο ραντεβού απλά δε θέλω να πάρω τηλ κ να την ρωτάω…

Γενικά θέλει ήπια καθαριστικά και ήπιες μυρωδιές. Και εγώ είμαι πολύ φίλη με τα καθαριστικά και δεν μπορώ .... Χαχαχα άνοιξε όλα τα παράθυρα. Βάλε μια μάσκα και ρίξε μικρή ποσότητα τσακ μπαμ και μετά φύγε από αυτό το χώρο. Εγώ κυρίως χρησιμοποιώ ντετολ. Χλωρίνη πλέον πολύ σπάνια. Μόνο αυτή κατά της μούχλας . Την ρίχνω 5 λεπτά και την ξεπλενω. Αλλά φοράω μάσκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hope19τι τέλεια νέα! Μπράβο κορίτσι! Όλα σούπερ θα πάνε ❤️

@Raf123άσε τη χλωρίνη κάτω... Χαχαχα μα για τέτοια είσαι τώρα; ειδικά στο 1ο τρίμηνο δεν κανει να εισπνέεις τέτοιες ουσίες. Χρησιμοποίησε κάτι ήπιο κ από εδώ κ πέρα μια καλή κυρία να βοηθάει. Κ κράτα τη γερά γιατί μετά με το μωρό καλό είναι να έχεις βοήθεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:


όλα τέλεια ακούγονται!!! ❤️❤️❤️ Θα πας για καρδούλα 💓💓💓 ποτέ θα πας? 

Εσείς τώρα κορίτσι μου που ξερεις ποτέ έγινε η σύλληψη γιατί ήταν μια φορά πως το μετράτε; Από εκείνη την ημέρα ή από περίοδο;; 

Καλημέρα κορίτσι μου. Θα πάω 4/5 που θα είμαι 6+5 βάση περιόδου. Την εγκυμοσύνη την μετράμε βάση τελευταίας περιόδου και την πραγματική ηλικία τη βγάζουμε στην αυχενική. Από εκεί και πέρα θα δεις την πραγματική ΠΗΤ σου. Εγώ ας πούμε ξέρω ότι οωρρηξια δεν είχα 14η μέρα αλλά 15-16 οπότε είμαι προετοιμασμένη ότι θα με βγάζει ο υπέρηχος 1-2 μέρες λιγότερο τώρα στην αρχή.

Έχω πολύ αγωνία αν θα ακούσουμε καρδούλα. Είμαι πολύ αγχώδης σαν την @Hopemumtobe κι εγω! Χαχαχα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σήμερα που θα είμαι σπίτι θέλω να καθαρίσω το μπάνιο κ τις τουαλέτες πριν πάμε για διακοπες μπορώ να χρησιμοποιήσω χλωρίνη;; Θα τα ρωτήσω όλα αυτά τη γιατρο στο ραντεβού απλά δε θέλω να πάρω τηλ κ να την ρωτάω…

Όχι Ραφαέλα μου. Εμένα χθες μου είπε ότι απαγορεύεται η χλωρίνη να την εισπνέεις στην εγκυμοσύνη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Κι εγώ την κουκουβάγια κάνω....!!! Έγκυος δεν είμαι,  αλλά κι εγώ τον τελευταίο καιρό δεν κοιμάμαι καλά το βράδυ! Άμα ξυπνήσω, πολύ δύσκολα θα με πάρει ο ύπνος πάλι!!! 

Χαχχαχαχα ευτυχώς αφού σας είπα εδώ τις αγωνίες μου, ξελαφρωσα και ξανά κοιμήθηκα μέχρι τώρα. 27η μέρα σήμερα.. για να δούμε. Γιατί δεν κοιμάσαι όμως άγχος;; 🦉🦉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια σήμερα που θα είμαι σπίτι θέλω να καθαρίσω το μπάνιο κ τις τουαλέτες πριν πάμε για διακοπες μπορώ να χρησιμοποιήσω χλωρίνη;; Θα τα ρωτήσω όλα αυτά τη γιατρο στο ραντεβού απλά δε θέλω να πάρω τηλ κ να την ρωτάω…

Βρε συ ανησυχο πλάσμα… δεν πρέπει νομίζω να σκύβεις να πιεζεσαι και να κανεις απότομες κινήσεις άστο να γαντζωθεί σωστά. Όταν γυρίσεις θα φέρεις μια γυναίκα να τα κάνει 5-6 ώρες να καθαρίσει. Σε καταλαβαίνω με ξύνουν κ εμένα τα χέρια μ αλλά δεν πρέπει κ φαντάσου εγώ καν δεν είμαι έγκυος κ προσπαθώ να προσέχω ! 
κ ούτε οι μυρωδιές από χλωρινες είναι καλή φάση 🐣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...