Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 11 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Να σε ρωτησω κατι;; πριν απο αυτη την καλη επαφη, ποσες μερες ειχατε αποχη;; γτ εμας μας ειπε ο ουρολογος να εχουμε επαφες συχνες για να ανανεωνεται το σπερμα...

Αυτή η επαφή ήταν 14η μέρα. Είχαμε άλλη μια 9η νομίζω... Δεν είχαμε πολλές λόγω του πρώτου μας μωρού και πολλή κούρασης! Όταν όμως στις γόνιμες είχαμε κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα δεν πιάναμε.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια συγκινήθηκαμε πολύ και οι δυο!! ❤️❤️Ο άντρας μ έλεγε όλη την ώρα τώρα θα γίνω πατέρας;; Ωχ δεν είμαι έτοιμος αγχώθηκα…μετά του θυμησα ότι οι 2 από τους φιλους του έγιναν πατέρες κ μου κάνει σωστά εγώ δε θα τα καταφέρω;; Με φιλούσε όλη την ώρα…του είπα να μη το πει σε κανένα ως να κάνω την εξέταση αύριο κ μάλλον θα το ανακοινώσουμε στους γονεις μας μολις έρθουμε από το ταξίδι μας!! 
 

ΥΓ ανακάλυψα κ το πρώτο σύμπτωμα: έντονη όσφρηση μύριζα με κλειστή πόρτα κ παράθυρα το φαγητό της γειτόνισας 🤣🤣🤣

Χαίρομαι πάρα πολύ για εσάς κορίτσι μου αλήθεια!! Εμείς έχουμε υπέρηχο αύριο αν και νωρίς δεν ξέρω ίσως δούμε σάκο. Θα το ανακοινώσουμε Κυριακή του Πάσχα στο τραπέζι. Θα τους πάμε μια τούρτα και θα έχουμε βάλει πάνω μια εικόνα με ένα πελαργο και ένα μωρό και θα λέει new baby. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 💕💕💕 έκανα χοριακη περίπου σε 2 ώρες μου είπε η κοπέλα θα είναι έτοιμη 

Καλημέρα Ραφαέλα μου, ααα τι ωραία, περιμένουμε αποτελέσματα σου πως και πως! Πιστεύω εφόσον η γραμμή ήταν έντονη θα έχεις πολύ καλή χοριακή, περιμένουμε💗💗 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Αυτό το γκρουπάκι μας πέρασε πολλά αλλά νομίζω είμαστε όλες σε καλό δρόμο! Άντε και οι υπόλοιπες να παίρνετε σειρά💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

@babyblue94 νομίζω να ανοίξεις και το επόμενο να γεμίσουμε μωρά 💕

Και βέβαια κανένα πρόβλημα. Εγώ θέλω να γεμίσουμε μωρά❤️❤️❤️ αν θέλετε ανοίγω και του Μαίου όταν ερθει η ώρα ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Τόνια μου εύχομαι να είσαι η επόμενη ❤️❤️❤️

Εσύ κ η @misofeggaro @Lacostaki @Nandia- 🥰❤️❤️

ευχαριστω γλυκια μανουλα!!!!!!!❤️❤️❤️🤗🤗 μακαρι ολα τα κοριτσια να ειμαστε συντομα εγκυουλες!!!!!!🙏🙏🙏 

εχω αρχισει και απογοητευομαι ομως.. ολες οι εξετασεις μια χαρα και το σπορακι δε λεει να ερθει... δεν ξερω τι αλλο να κανω πια....😤

ασε που με κολλησε ο αντρας μου 🤣 και ειδα ονειρο οτι ειμαι εγκυος κοριτσια.. μολις ειχα κανει τεστ και ηταν θετικο, με παιρνει τηλ ο αδερφος μου (με το ζορι κρατιεμαι να μην του φωναξω οτι ειμαι εγκυος για να το πω πρωτα στον αντρα μου) και ξυπναω..... ποση στεναχωρια μετα... μπηκα στη θεση του αντρα μου που βλεπει αυτα τα ονειρα.... το ζουσα κανονικα... το ειδα σαββατο πρωι αυτο το ονειρο...😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 💕💕💕 έκανα χοριακη περίπου σε 2 ώρες μου είπε η κοπέλα θα είναι έτοιμη 

τελεια ραφαελα μουυυ!!!! περιμενουμε το νουμερο!!! θα ειναι σιγουρα μεγαλο με τοσο εντονη κοκκινη γραμμη!!!!! ανυπομονω μαζι σου!!!!!!🤗💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Αυτό το γκρουπάκι μας πέρασε πολλά αλλά νομίζω είμαστε όλες σε καλό δρόμο! Άντε και οι υπόλοιπες να παίρνετε σειρά💗💗💗💗💗

μακαρι να ερθει συντομα σε ολες το σπορακι

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ευχαριστω γλυκια μανουλα!!!!!!!❤️❤️❤️🤗🤗 μακαρι ολα τα κοριτσια να ειμαστε συντομα εγκυουλες!!!!!!🙏🙏🙏 

εχω αρχισει και απογοητευομαι ομως.. ολες οι εξετασεις μια χαρα και το σπορακι δε λεει να ερθει... δεν ξερω τι αλλο να κανω πια....😤

ασε που με κολλησε ο αντρας μου 🤣 και ειδα ονειρο οτι ειμαι εγκυος κοριτσια.. μολις ειχα κανει τεστ και ηταν θετικο, με παιρνει τηλ ο αδερφος μου (με το ζορι κρατιεμαι να μην του φωναξω οτι ειμαι εγκυος για να το πω πρωτα στον αντρα μου) και ξυπναω..... ποση στεναχωρια μετα... μπηκα στη θεση του αντρα μου που βλεπει αυτα τα ονειρα.... το ζουσα κανονικα... το ειδα σαββατο πρωι αυτο το ονειρο...😔

που θα παει θα γινει και στην πραγματικοτητα.. θα εισαι και εσυ συντομα μεσα στο πινακακι με τις εγκυουλες.. φαινεται πιανουν οι προσευχες

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Και βέβαια κανένα πρόβλημα. Εγώ θέλω να γεμίσουμε μωρά❤️❤️❤️ αν θέλετε ανοίγω και του Μαίου όταν ερθει η ώρα ❣️❣️

να το ανοιξεις κοριτσι μου.. το σπορακι σου ειναι πολυ τυχερο.. ειναι και ευλογημενοι αυτοι οι μηνες,, θα ειναι και ο μηνας της Αναστασης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μακαρι να ερθει συντομα σε ολες το σπορακι

 

που θα παει θα γινει και στην πραγματικοτητα.. θα εισαι και εσυ συντομα μεσα στο πινακακι με τις εγκυουλες.. φαινεται πιανουν οι προσευχες

 

να το ανοιξεις κοριτσι μου.. το σπορακι σου ειναι πολυ τυχερο.. ειναι και ευλογημενοι αυτοι οι μηνες,, θα ειναι και ο μηνας της Αναστασης...

Χαχαχα εγώ κορίτσια κατά τύχη ακούστε

Τελευταία περίοδος 25/12 ( Χριστούγεννα) 

Σύλληψη των φώτων 

Ανακοίνωση 25/3 Ευαγγελισμός της Θεοτόκου. 

Εάν γεννήσω 14/09 του Σταυρού εεεε εντάξει την αγία παισια θα βγαλω. Χαχαχαχαχα 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχα εγώ κορίτσια κατά τύχη ακούστε

Τελευταία περίοδος 25/12 ( Χριστούγεννα) 

Σύλληψη των φώτων 

Ανακοίνωση 25/3 Ευαγγελισμός της Θεοτόκου. 

Εάν γεννήσω 14/09 του Σταυρού εεεε εντάξει την αγία παισια θα βγαλω. Χαχαχαχαχα 

 

αχαχαχαχ Απιστευτη εισαι! Το παιδι σου θα εινια φωτισμενο σιγουρα!! Πως εισαι κοριτσι μου? Πως πας απο συμπτωατα? Εμενα η ναυτια επανηλθε πολυ με το που πηγα στο γιατρο ως δια μαγειας, ειμαι 9 η εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

αχαχαχαχ Απιστευτη εισαι! Το παιδι σου θα εινια φωτισμενο σιγουρα!! Πως εισαι κοριτσι μου? Πως πας απο συμπτωατα? Εμενα η ναυτια επανηλθε πολυ με το που πηγα στο γιατρο ως δια μαγειας, ειμαι 9 η εβδομαδα!

Είμαι 16 + 3 .... Δοκίμασα πριν 5 μέρες να κόψω το χάπι του εμετού για να δω αν εχω στρώσει. Την ίδια μέρα ήμουν χάλια και έκανα εμετο. Δεν είμαι έτοιμη να το κόψω. Οπότε το συνεχίζω κανονικά ένα την μέρα και έτσι είμαι καλά. Έχει φουσκώσει λίγο η κοιλιτσα. Περιμένω πως και πως να νιώσω την πρώτη κίνηση. Από αυτή την βδομάδα μπορεί κανείς να το νιώσει έως 20 η που θα το έχουν νιώσει όλες.  Και ανυπομονώ να το καταλάβω και εγώ. 

Μετά το Πάσχα έχω υπέρηχο και μετά το πάρτυ αποκάλυψης φύλου. ❤️❤️

Άντε σε 3 εβδομάδες έρχεται η αυχενικη σου 😍 μετά από αυτή την εξέταση θα είσαι πιο ήρεμη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχα εγώ κορίτσια κατά τύχη ακούστε

Τελευταία περίοδος 25/12 ( Χριστούγεννα) 

Σύλληψη των φώτων 

Ανακοίνωση 25/3 Ευαγγελισμός της Θεοτόκου. 

Εάν γεννήσω 14/09 του Σταυρού εεεε εντάξει την αγία παισια θα βγαλω. Χαχαχαχαχα 

 

αφου ειναι θαυματακι.. γιαυτο και ειναι και τοσο τυχερο.. αντε ανοιξε και το επομενο θεματακι μπας και τα καταφερουμε και οι υπολοιπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Είμαι 16 + 3 .... Δοκίμασα πριν 5 μέρες να κόψω το χάπι του εμετού για να δω αν εχω στρώσει. Την ίδια μέρα ήμουν χάλια και έκανα εμετο. Δεν είμαι έτοιμη να το κόψω. Οπότε το συνεχίζω κανονικά ένα την μέρα και έτσι είμαι καλά. Έχει φουσκώσει λίγο η κοιλιτσα. Περιμένω πως και πως να νιώσω την πρώτη κίνηση. Από αυτή την βδομάδα μπορεί κανείς να το νιώσει έως 20 η που θα το έχουν νιώσει όλες.  Και ανυπομονώ να το καταλάβω και εγώ. 

Μετά το Πάσχα έχω υπέρηχο και μετά το πάρτυ αποκάλυψης φύλου. ❤️❤️

Άντε σε 3 εβδομάδες έρχεται η αυχενικη σου 😍 μετά από αυτή την εξέταση θα είσαι πιο ήρεμη. 

Αχ ρε κοριτσακι μου εισαι περιπτωση ...ολες εχουν ναυτια αλλα εσυ υποφερεις παρραπανω απτο μεσο ορο... Συνεχισε το χαπακι σου για να μπορεις να τρως. Τι ωραια που εχει φουσκωσει η κοιλιτσα σου... ντε να ακουσεις την πρωτη κινηση τι γλυκια στιγμη💗💗💗

Εγω σημερα ειμαι 9 εβδομαδων ακριβς και εχω ξυπνησα πολυ χειροτερη απο ανακατεμα, ειμαι ενα τσακ πριν τον εμετο, Σιγουρα η αυχενικη πολυ βασικη εξεταση αλλα αποτι εχω καταλαβει με τον χαρακτηρα μου ολη η εγκυμοσυνη θα παει με αγχος. Μακαρι να παει καλα η αυχενικη ειμαι και στα 37 και εχω αγχος μη μου πουν για αμνιοπαρακεντηση... μετα απο τοσους κοπους ποιος το ρισκαρει ρε γαμωτο ... Ελπιζω οι εξετασεις να ειναι τοσο καλες και να μην μου το πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ ρε κοριτσακι μου εισαι περιπτωση ...ολες εχουν ναυτια αλλα εσυ υποφερεις παρραπανω απτο μεσο ορο... Συνεχισε το χαπακι σου για να μπορεις να τρως. Τι ωραια που εχει φουσκωσει η κοιλιτσα σου... ντε να ακουσεις την πρωτη κινηση τι γλυκια στιγμη💗💗💗

Εγω σημερα ειμαι 9 εβδομαδων ακριβς και εχω ξυπνησα πολυ χειροτερη απο ανακατεμα, ειμαι ενα τσακ πριν τον εμετο, Σιγουρα η αυχενικη πολυ βασικη εξεταση αλλα αποτι εχω καταλαβει με τον χαρακτηρα μου ολη η εγκυμοσυνη θα παει με αγχος. Μακαρι να παει καλα η αυχενικη ειμαι και στα 37 και εχω αγχος μη μου πουν για αμνιοπαρακεντηση... μετα απο τοσους κοπους ποιος το ρισκαρει ρε γαμωτο ... Ελπιζω οι εξετασεις να ειναι τοσο καλες και να μην μου το πουν.

9 η εβδομάδα και εμενα ξεκίνησαν οι Εμετοι. Βέβαια από 6 η είχα αναγουλες. 

Όλα καλά θα πάνε μην φοβάσαι. Η ξαδέρφη 42 και ήταν όλα καλά και δεν της ζήτησαν αμνιοπαρακέντηση. Οπότε να σκέφτεσαι θετικά 

Και εγώ έχω γενικότερα άγχος. Μήπως να πηγαίνεις λιγο πιο συχνά στον γιατρό για να φεύγει το αγχος. Εγώ αυτό κάνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχα εγώ κορίτσια κατά τύχη ακούστε

Τελευταία περίοδος 25/12 ( Χριστούγεννα) 

Σύλληψη των φώτων 

Ανακοίνωση 25/3 Ευαγγελισμός της Θεοτόκου. 

Εάν γεννήσω 14/09 του Σταυρού εεεε εντάξει την αγία παισια θα βγαλω. Χαχαχαχαχα 

 

Κλαίω αλήθεια!!! Σίγουρα είναι ευλογημένο μωράκι ☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

9 η εβδομάδα και εμενα ξεκίνησαν οι Εμετοι. Βέβαια από 6 η είχα αναγουλες. 

Όλα καλά θα πάνε μην φοβάσαι. Η ξαδέρφη 42 και ήταν όλα καλά και δεν της ζήτησαν αμνιοπαρακέντηση. Οπότε να σκέφτεσαι θετικά 

Και εγώ έχω γενικότερα άγχος. Μήπως να πηγαίνεις λιγο πιο συχνά στον γιατρό για να φεύγει το αγχος. Εγώ αυτό κάνω. 

Να σου πω ενα μυστικο? 😊Αυριο θα παω κανονικα στο γιατρο πουε ιχα ραντεβου σαν να μην πηγα εκεινο το εξτρα ραντεβου την προηγουμενη εβδομαδα στον αλλο γιατρο😆 Ε μα ναι! Εσυ καθε ποτε πας? Αυτος μετα απο αυριο θα με βαλει κατευθειαν για αυχενικη, ποτε εκανες αυχενικη εσυ? 12η εβδομαδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Κλαίω αλήθεια!!! Σίγουρα είναι ευλογημένο μωράκι ☺️☺️☺️

Ακομακανενα νεο e? αχχαχαχαχ Κανω refresh😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Χαίρομαι πάρα πολύ για εσάς κορίτσι μου αλήθεια!! Εμείς έχουμε υπέρηχο αύριο αν και νωρίς δεν ξέρω ίσως δούμε σάκο. Θα το ανακοινώσουμε Κυριακή του Πάσχα στο τραπέζι. Θα τους πάμε μια τούρτα και θα έχουμε βάλει πάνω μια εικόνα με ένα πελαργο και ένα μωρό και θα λέει new baby. 

Ααα τι τελειο!!! Μπράβο…εμεις θα το ανακοινώσουμε σίγουρα όταν έρθουμε πίσω από τις διακοπες θα τους πάρουμε κανένα δωράκι μάλλον κ θα το λέει δεν ξερω… περιμένω την χοριακη για να δούμε αγχώνομαι  

πόσες εβδομαδες είσαι; Εμένα λέει η εφαρμογή 4+1 ενώ μια άλλη 5 δεν ξέρω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Ακομακανενα νεο e? αχχαχαχαχ Κανω refresh😅

Όχι ουφ τώρα ακριβώς είναι οι 2 ώρες άσε αν δεν πάρουν ως και 10:30 θα τους πάρω τηλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Όχι ουφ τώρα ακριβώς είναι οι 2 ώρες άσε αν δεν πάρουν ως και 10:30 θα τους πάρω τηλ

axaxaxaxaxxaxa ξερω ξερω τα ιδια εκανα κι εγω αν και εγω δεν πηρα ντραπηκα αχαχαχαχαχαχχαχαχα  Με εμαιλ περιμενεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Να σου πω ενα μυστικο? 😊Αυριο θα παω κανονικα στο γιατρο πουε ιχα ραντεβου σαν να μην πηγα εκεινο το εξτρα ραντεβου την προηγουμενη εβδομαδα στον αλλο γιατρο😆 Ε μα ναι! Εσυ καθε ποτε πας? Αυτος μετα απο αυριο θα με βαλει κατευθειαν για αυχενικη, ποτε εκανες αυχενικη εσυ? 12η εβδομαδα?

Ναι σιγά μην του πεις ότι πηγες και σε άλλον. 

Αυχενική πήγα αφού έκλεισα 12 εβδομάδες. 

Και στον γιατρό πήγαινα κάθε δύο βδομάδες μέχρι την αυχενική. Μετά μου είπε κάθε μήνα. Αλλά εγώ το έχω κάνει κάθε 3 εβδομάδες. ❣️❣️

Ναι πήγαινε αύριο και μετά αυχενικη. Και μετά κλειστου  14 η εβδομάδα. Εκεί θα δείτε πολλά.... Θα έχει γίνει ολόκληρο μωρό. 

Εμένα τώρα είναι να με δει 17 η και μετά κατευθείαν για β επιπέδου 22 η αλλά δεν μπορώ να περιμένω τόσο πολύ. Θα πάω. 17 η και θα του πω να πάω μια και 20 ή. Δεν μπορώ να έχω άγχος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα τι τελειο!!! Μπράβο…εμεις θα το ανακοινώσουμε σίγουρα όταν έρθουμε πίσω από τις διακοπες θα τους πάρουμε κανένα δωράκι μάλλον κ θα το λέει δεν ξερω… περιμένω την χοριακη για να δούμε αγχώνομαι  

πόσες εβδομαδες είσαι; Εμένα λέει η εφαρμογή 4+1 ενώ μια άλλη 5 δεν ξέρω 

Τελευταία περίοδος πότε ήταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα τι τελειο!!! Μπράβο…εμεις θα το ανακοινώσουμε σίγουρα όταν έρθουμε πίσω από τις διακοπες θα τους πάρουμε κανένα δωράκι μάλλον κ θα το λέει δεν ξερω… περιμένω την χοριακη για να δούμε αγχώνομαι  

πόσες εβδομαδες είσαι; Εμένα λέει η εφαρμογή 4+1 ενώ μια άλλη 5 δεν ξέρω 

Το ποσες εβδομαδες εισαι μπορεις να το μετρησεις και καλα με το γιατρο και με εφαρμογες με ποτε ειχες τελευταια περιοδο. Αυτο ειναι μια ''συμβαση'' που εχουν κανει γιατροι γιατι πολλες φορες κοπελες δεν ξερουν ποτε εμειναν εγκυος κλ και υποθετουν οτι εχεις ωορηξια 14η μεερα. ΟΜΩΣ το σβστο ειναι να ψαξεις για εφαρμογη που μετραει ποσες εβδομαδες εισαι με βαση to conception date εφοσον ετο γνωριζεις, εγω επειδη ειχα πολυ νωρις ωορηξια 10η ημερα ειμαι 4 μερες περισσοτερο απο αυτο που λενε οι εφαρμογες με βαση περιοδο οι οποιες μετρανε με βαση 14η μερα ωορηξια. Στους υπερηχους ειμαι ακριβως το σωστο με βαση ημερημονια συλληψης, κα ιμε βαση εφαρμογες που μετρουν μ εβαση ημερομια συλληψης.  εκτος απο τελευται φορα που ημουν 1 μερα πισω, ακομα το σκεφτομαι χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Hopemumtobe είπε:

Το ποσες εβδομαδες εισαι μπορεις να το μετρησεις και καλα με το γιατρο και με εφαρμογες με ποτε ειχες τελευταια περιοδο. Αυτο ειναι μια ''συμβαση'' που εχουν κανει γιατροι γιατι πολλες φορες κοπελες δεν ξερουν ποτε εμειναν εγκυος κλ και υποθετουν οτι εχεις ωορηξια 14η μεερα. ΟΜΩΣ το σβστο ειναι να ψαξεις για εφαρμογη που μετραει ποσες εβδομαδες εισαι με βαση to conception date εφοσον ετο γνωριζεις, εγω επειδη ειχα πολυ νωρις ωορηξια 10η ημερα ειμαι 4 μερες περισσοτερο απο αυτο που λενε οι εφαρμογες με βαση περιοδο οι οποιες μετρανε με βαση 14η μερα ωορηξια. Στους υπερηχους ειμαι ακριβως το σωστο με βαση ημερημονια συλληψης, κα ιμε βαση εφαρμογες που μετρουν μ εβαση ημερομια συλληψης.  εκτος απο τελευται φορα που ημουν 1 μερα πισω, ακομα το σκεφτομαι χαχχα

@Raf123 βλεπεις το εχω αναλυσει το θεμα χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

@Raf123 το ταξίδι με αεροπλάνο είναι οκ όμως όντως δεν πρέπει να περάσεις το μηχάνημα με τις ακτίνες. Να έχεις χαρτί στο αεροδρόμιο για να μην σε περάσουν!

Σε ευχαριστώ πολύ ναι ναι θα της πω να μου δώσει ένα χαρτί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...