Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ δεν καταλαβαίνω κ πολύ την ωορρηξία μ αλλά περίπου κ εμένα κυμαίνεται από 11-13! Απλά βρε κορίτσια όταν ακούμε καταστάσεις οπως αυτες με την Πάτρα λες γιατί Θεέ μου όχι σε εμένα που το θέλω τόσο πολύ;;;

μα πραγματικα!!!! μεγαλο σοκ!!!! η αγαπη της μανας ειναι η υπερτατη κι αυτη σκοτωσε το παιδι της;;; η και τα αλλα 2; δεν το χωραει ο νους μου...😤😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως κορίτσια θυμάμαι μετά από 1,5 χρόνο προσπάθειας με ή χωρίς τεστ ωορρηξιας λέω στον άντρα μου να πάμε στον γιατρό και θυμάμαι που μου λέει συμφωνώ αλλά όχι πάλι σε γυναικολόγο αλλά σε ψυχολόγο διότι έχεις χάσει τον εαυτό σου από τότε που ξεκινήσαμε προσπάθειες. Έμεινα έγκυος και ακόμα τώρα στον έκτο μήνα είμαι έτοιμη μην συμβεί κάτι και δεν το προλάβω. Δε φεύγει το ρημάδι το άγχος αλλά όντως η καλή ψυχολογία παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Θέλει να τα βάλεις κάτω να σκεφτείς γιατί το θες τόσο πολύ το μωρό, να κάνεις υπομονή και ίσως και λίγο αναισθησία για όσες μπορέσουν να τα καταφέρουν. Καλό Πάσχα σε όλες σας εύχομαι, είστε η πιο καλή παρεουλα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ δεν καταλαβαίνω κ πολύ την ωορρηξία μ αλλά περίπου κ εμένα κυμαίνεται από 11-13! Απλά βρε κορίτσια όταν ακούμε καταστάσεις οπως αυτες με την Πάτρα λες γιατί Θεέ μου όχι σε εμένα που το θέλω τόσο πολύ;;;

αυτο ναι και εγω το ειπα.. γιατι η αλλη που γεννησε και το πεταξε στις δημοσιες τουαλετες στην Λευκωσία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

 

και εγω ειπα απο αυτο το μηνα τερμα τα τεστ.. ετσι και αλλιως εγω την καταλαβαινω αρα δεν μπορω αλλο με τα τεστ.. αν ειναι να ερθει θα ερθει

αντωνία μου χαιρομαι για τις εξετασεις του πατερα σου.. ευχομαι ολες αρνητικες να βγαινουν.. εννοω καθαρες

Και εγώ το ίδιο την καταλαβαίνω την ωορρηξία μου... Οπότε δεν χρειάζεται τεστακια!! Και εσύ εφόσον το καταλαβαίνεις γιατί να χαλάς και λεφτά;;; και να αγχώνεσαι κιόλας;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Και εγώ το ίδιο την καταλαβαίνω την ωορρηξία μου... Οπότε δεν χρειάζεται τεστακια!! Και εσύ εφόσον το καταλαβαίνεις γιατί να χαλάς και λεφτά;;; και να αγχώνεσαι κιόλας;;;; 

ελα ντε.. με ρωτησε η γυναικολογος και μου μπηκε η ιδεα.. ηθελα να δω κιολας πως γινεται ολο αυτο..δηλαδη οταν εχω πονακια οντως ειναι ωορρηξια? και ποτε τελειωνει? εμαθα πιο καλα το σωμα μου βασικα και τον τροπο που λειτουργει η ωορρηξια... πριν τυχαια πετυχα 4 εγκυμοσυνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Πάντως κορίτσια θυμάμαι μετά από 1,5 χρόνο προσπάθειας με ή χωρίς τεστ ωορρηξιας λέω στον άντρα μου να πάμε στον γιατρό και θυμάμαι που μου λέει συμφωνώ αλλά όχι πάλι σε γυναικολόγο αλλά σε ψυχολόγο διότι έχεις χάσει τον εαυτό σου από τότε που ξεκινήσαμε προσπάθειες. Έμεινα έγκυος και ακόμα τώρα στον έκτο μήνα είμαι έτοιμη μην συμβεί κάτι και δεν το προλάβω. Δε φεύγει το ρημάδι το άγχος αλλά όντως η καλή ψυχολογία παίζει πολύ σημαντικό ρόλο. Θέλει να τα βάλεις κάτω να σκεφτείς γιατί το θες τόσο πολύ το μωρό, να κάνεις υπομονή και ίσως και λίγο αναισθησία για όσες μπορέσουν να τα καταφέρουν. Καλό Πάσχα σε όλες σας εύχομαι, είστε η πιο καλή παρεουλα 💕

καλο πασχα κοριτσι μου γλυκο!!!! ❤️❤️ εισαι παντα εδω να μας βοηθας και να στηριζεις!! σε ευχαριστω και για την απαντηση για το γυναικολογο!!!! προσπαθω κι εγω να καθομαι ξαπλωμενη μετα τις επαφες αλλα δεν ειναι παντα εφικτο.. τωρα τελειταια βαζω ενα μαξιλαρακι απο κατω ισα να εχω μια κλιση..

εχεις δικιο!! κι εγω το σκεφτομαι οτι εχω αλλαξει αλλα με στεναχωρει περισσοτερο ο αντρας μου με το αγχος που εχει πια... και λεει κατι ατακες μετα την επαφη ρε κοριτσια!! δεν ξερω αν θελω να γελασω (γτ τα λεει ωραια και με χιουμορ) η να κλαψω (με το αγχος που εχει μεσα του και λεει αυτες τις ατακες)....

καλα εγω σας εχω πει οτι παω σε ψυχολογο πολυ πριν ξεκινησουμε προσπαθειες και με βοηθαει να διαχειριστω καταστασεις και να οριοθετω. ωστοσο στην παρουσα φαση με βοηθησε πάρα πολυ το γυμναστηριο!! ξεκινησα Pilates reformer και ξεδινω απιστευτα!!! οταν γυμναζομαι δεν σκεφτομαι ΤΙΠΟΤΑ!!!! και εφτιαξε λιγο το κορμακι μου μετα απο 2 χρονια καθισιου (γτ ολη μου τη ζωη γυμναζομουν) και η ψυχολογια ανεβηκε πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

καλο πασχα κοριτσι μου γλυκο!!!! ❤️❤️ εισαι παντα εδω να μας βοηθας και να στηριζεις!! σε ευχαριστω και για την απαντηση για το γυναικολογο!!!! προσπαθω κι εγω να καθομαι ξαπλωμενη μετα τις επαφες αλλα δεν ειναι παντα εφικτο.. τωρα τελειταια βαζω ενα μαξιλαρακι απο κατω ισα να εχω μια κλιση..

εχεις δικιο!! κι εγω το σκεφτομαι οτι εχω αλλαξει αλλα με στεναχωρει περισσοτερο ο αντρας μου με το αγχος που εχει πια... και λεει κατι ατακες μετα την επαφη ρε κοριτσια!! δεν ξερω αν θελω να γελασω (γτ τα λεει ωραια και με χιουμορ) η να κλαψω (με το αγχος που εχει μεσα του και λεει αυτες τις ατακες)....

καλα εγω σας εχω πει οτι παω σε ψυχολογο πολυ πριν ξεκινησουμε προσπαθειες και με βοηθαει να διαχειριστω καταστασεις και να οριοθετω. ωστοσο στην παρουσα φαση με βοηθησε πάρα πολυ το γυμναστηριο!! ξεκινησα Pilates reformer και ξεδινω απιστευτα!!! οταν γυμναζομαι δεν σκεφτομαι ΤΙΠΟΤΑ!!!! και εφτιαξε λιγο το κορμακι μου μετα απο 2 χρονια καθισιου (γτ ολη μου τη ζωη γυμναζομουν) και η ψυχολογια ανεβηκε πολυ!!!

Και εγώ την βρήκα με τη γυμναστική είναι άκρως χαλαρωτική και είναι η ψυχοθεραπεία μου… κ εγώ μετά από 2 χρόνια επανήλθα και χαίρομαι που επιτελους το σώμα μου έφτιαξε πάλι  μετά από όλο το διάλειμμα που μας μας έκανε ο κοβιντ!! Αλλά εγώ για την ψυχολογία μου το κάνω για να αποβάλλεται η ένταση κ το άγχος της ημέρας αλλά κ όλα τα αλλά που με απασχολούν!!!

σκεφτομαι να πάω κ εγώ σε ψυχολόγο αλλά δεν ξέρω νομίζω δεν είμαι έτοιμη αν κ το άγχος μου πλέον το διαχειρίζομαι…αλλά θέλω να πάω για άλλο λόγο για να γίνω πιο δυνατή σαν ανθρωπος κ να με βοηθήσει να εξωτερικεύω τα συναισθήματα μου 

Δε με νοιάζει ότι χρήματα κ αν ξοδεύω στα χόμπι μου…κ ας έχουμε τόσα έξοδα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Και εγώ την βρήκα με τη γυμναστική είναι άκρως χαλαρωτική και είναι η ψυχοθεραπεία μου… κ εγώ μετά από 2 χρόνια επανήλθα και χαίρομαι που επιτελους το σώμα μου έφτιαξε πάλι  μετά από όλο το διάλειμμα που μας μας έκανε ο κοβιντ!! Αλλά εγώ για την ψυχολογία μου το κάνω για να αποβάλλεται η ένταση κ το άγχος της ημέρας αλλά κ όλα τα αλλά που με απασχολούν!!!

σκεφτομαι να πάω κ εγώ σε ψυχολόγο αλλά δεν ξέρω νομίζω δεν είμαι έτοιμη αν κ το άγχος μου πλέον το διαχειρίζομαι…αλλά θέλω να πάω για άλλο λόγο για να γίνω πιο δυνατή σαν ανθρωπος κ να με βοηθήσει να εξωτερικεύω τα συναισθήματα μου 

Δε με νοιάζει ότι χρήματα κ αν ξοδεύω στα χόμπι μου…κ ας έχουμε τόσα έξοδα! 

Οταν μιλαμε για ψυχικη υγεια, τα χρηματα δεν παιζουν ρολο ουτε για εμενα. ειναι το καλυτερο δωρο στον εαυτο μου!! ειναι επενδυση στην ηρεμια μου!!! δεν τα διαπραγματευομαι!!! και η γυμναστικη και η ψυχολογος με βοηθανε! χωρις αυτα τα 2 θα ειχα τραβηξει για τα βουνε με ολο αυτο με τον πατερα μου! εκει ξεδινα ολο το αγχος και την ανησυχια που ειχα (οσο μπορουσα να ξεδωσω βεβαια.....)

αλλα ραφαελα μου οντως πρεπει να νιωθεις ετοιμη για να πας!! μονο ετσι θα εχει αποτελεσμα.. να βαλεις καθρεφτη απεναντι και να τα πεις ολα (ακομα κι αυτα που δε θες καν να σκεφτεις για σενα).. σκεψου το και θα παρεις την καταλληλη αποφαση!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

αυτο ναι και εγω το ειπα.. γιατι η αλλη που γεννησε και το πεταξε στις δημοσιες τουαλετες στην Λευκωσία?

Άλλη κ αυτή αντί να το δώσει σε μια οικογένεια που θέλει μωράκι πήγε κ το πέταξε!! Τι να πεις κάθε μέρα όλο κ κάτι θα μας εκπλήξει κ λες θεε μου που ζούμε σε τι κοινωνία θα μεγαλώσουν τα μωρά μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Άλλη κ αυτή αντί να το δώσει σε μια οικογένεια που θέλει μωράκι πήγε κ το πέταξε!! Τι να πεις κάθε μέρα όλο κ κάτι θα μας εκπλήξει κ λες θεε μου που ζούμε σε τι κοινωνία θα μεγαλώσουν τα μωρά μας

πολλες φορες το σκεφτομαι σε τι κοινωνια εφερα τα παιδια μου αλλα δινω σημασια να τους δωσω τις σωστες βασεις μπας και σιγα σιγα η νεα γενια αλλαξει τα παραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου!

Τώρα κατάφερα να μπω! Η χοριακη μου αυξήθηκε 296,2 από 125,3!😃 Είμαι πολύ χαρούμενη! Μακάρι να πάνε όλα καλά και να καταφέρω να γίνω ξανά μανούλα! 

@Hope19 τέλεια η χοριακη σου κορίτσι μου! Βρε λες να είναι δύο;☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Πήρα τις απαντήσεις από τις ορμονολογικες

FSH:14.0mlU/ml

LH:6,6mlU/ml

E2:57.4 pg/ml

PRL:5.2 ng/ml

Πως σας φαίνονται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Πήρα τις απαντήσεις από τις ορμονολογικες

FSH:14.0mlU/ml

LH:6,6mlU/ml

E2:57.4 pg/ml

PRL:5.2 ng/ml

Πως σας φαίνονται;

Καλημέρα! Σε ποια ημέρα του κύκλου σου είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η MyElpida είπε:

Καλημέρα! Σε ποια ημέρα του κύκλου σου είσαι?

Καλημέρα χθες που τις έκανα ήμουν 3 μέρα.. 3 με 6 μέρα μου είπαν από το Έλενα να της κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα χθες που τις έκανα ήμουν 3 μέρα.. 3 με 6 μέρα μου είπαν από το Έλενα να της κανω

Κορίτσι μου εγώ το μόνο που μπορώ να δω αμέσως είναι ίσως λίγο πιο υψηλη fsh. Δεν ξέρω βέβαια τι σημαίνει αυτό.. Πότε έχεις ραντεβού να τις δούνε?

Είχα πάει κι εγώ στο Έλενα και μου είχαν πει ότι μέχρι την 6η ημέρα μπορώ να κάνω τις εξετάσεις. Με παραξένεψε γιατί όλοι λένε 2η με 3η. Τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η MyElpida είπε:

Κορίτσι μου εγώ το μόνο που μπορώ να δω αμέσως είναι ίσως λίγο πιο υψηλη fsh. Δεν ξέρω βέβαια τι σημαίνει αυτό.. Πότε έχεις ραντεβού να τις δούνε?

Είχα πάει κι εγώ στο Έλενα και μου είχαν πει ότι μέχρι την 6η ημέρα μπορώ να κάνω τις εξετάσεις. Με παραξένεψε γιατί όλοι λένε 2η με 3η. Τι να πω..

Τρίτη του Πάσχα θα κάνω την υστεροσαλπιγγογραφια και θα τους πάρω να κλείσουμε ραντεβού.. Μου είπαν συγκεκριμένα 3 με 6 μέρα αλλά επειδή εγώ την 6 μέρα θα έχω μπει στις γόνιμες τις έκανα 3 μέρα.. Στο μικρόβιολογικο μου είπαν ότι δεν βλέπουν κάτι παθολογικο αλλά κι εμένα η fsh  με μπερδεύει λίγο γιατί είναι πάρα πολύ πιο χαμηλή από τις τιμές της εμυνοπαυσης αλλά είναι και πιο υψηλή από τις φυσιολογικές τιμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Πήρα τις απαντήσεις από τις ορμονολογικες

FSH:14.0mlU/ml

LH:6,6mlU/ml

E2:57.4 pg/ml

PRL:5.2 ng/ml

Πως σας φαίνονται;

Καλημέρα λακοστακι μου 

Κ εγώ αυτό που βλέπω αμέσως είναι η FSH λίγο ψηλή! Ποτέ θα πας στο γιατρο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Τρίτη του Πάσχα θα κάνω την υστεροσαλπιγγογραφια και θα τους πάρω να κλείσουμε ραντεβού.. Μου είπαν συγκεκριμένα 3 με 6 μέρα αλλά επειδή εγώ την 6 μέρα θα έχω μπει στις γόνιμες τις έκανα 3 μέρα.. Στο μικρόβιολογικο μου είπαν ότι δεν βλέπουν κάτι παθολογικο αλλά κι εμένα η fsh  με μπερδεύει λίγο γιατί είναι πάρα πολύ πιο χαμηλή από τις τιμές της εμυνοπαυσης αλλά είναι και πιο υψηλή από τις φυσιολογικές τιμες

Μήπως έγινε λαθος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό ΣΚ ❤️❤️❤️
 

Σημερα είπα να μετακινήσω καναπέδες, να κάνω τη βεράντα να κάνω λίγο τα παράθυρα (αν κ θα έχουμε σκόνη πάλι) για να μη τα έχω όλα την Μ.Πέμπτη που θα κάτσουμε από τη δουλεια!

κατα τα αλλά εχω ένα γεμάτα ΣΚ εκτός από καθαριότητα κ ελπίζω να τα προλάβω όλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας πω κάτι να γελάσετε;; 🤣🤣🤣

σημερα το πρωί τσακώθηκε η γειτόνισσα με τον φίλο της και φώναζε παρά πολύ!! Κ μου κάνει ο άντρας μου «αυτή υποτίθεται κάνει και γιόγκα;;; Έπρεπε να ήταν ήρεμη…, εσυ πάντως δικαιολόγησε καμία φορά που φωνάζεις» χαχχχαχα του λεω  «είδες έχει κ χειρότερα» 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Λ

Λάθος από που;  από το μικρόβιολογικο;

Ναι…αλλά νομίζω να μιλήσεις πρώτα με το γιατρο κ αν είναι μπορεί να την επαναλάβεις μόνο αυτή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαίρομαι πολύ για τα θετικά που έχουμε!!! @Ευάγγελοςτ @Hope19 Μπράβο κορίτσια!!! Να πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλους της εγκυμοσύνης σας, και γιατί όχι και με δοδυμάκια;!!!! 🥰😊🤗

Εμείς έχουμε λιώσει με την ανακαίνιση του σπιτιού... Δεν υπάρχουν τα λεφτά που ζητάνε!!!!! Δηλαδή αν δεν είσαι έμπορος ναρκωτικών δεν θα μπορείς να φτιάξεις το σπίτι σου;; 😤 Μου έχουν σπάσει τόσο πολύ τα νεύρα μ'αυτά που ούτε που σκέφτομαι τώρα το θέμα παιδί. Να φτιάξουμε πρώτα το μέρος να μπορούμε να μείνουμε και βλέπουμε για τα υπόλοιπα σιγά σιγά.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαίρομαι πολύ για τα θετικά που έχουμε!!! @Ευάγγελοςτ @Hope19 Μπράβο κορίτσια!!! Να πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλους της εγκυμοσύνης σας, και γιατί όχι και με δοδυμάκια;!!!! 🥰😊🤗

Εμείς έχουμε λιώσει με την ανακαίνιση του σπιτιού... Δεν υπάρχουν τα λεφτά που ζητάνε!!!!! Δηλαδή αν δεν είσαι έμπορος ναρκωτικών δεν θα μπορείς να φτιάξεις το σπίτι σου;; 😤 Μου έχουν σπάσει τόσο πολύ τα νεύρα μ'αυτά που ούτε που σκέφτομαι τώρα το θέμα παιδί. Να φτιάξουμε πρώτα το μέρος να μπορούμε να μείνουμε και βλέπουμε για τα υπόλοιπα σιγά σιγά.. 

 

Εξωπραγματικές οι τιμές αστα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η JoyCat είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!

Χαίρομαι πολύ για τα θετικά που έχουμε!!! @Ευάγγελοςτ @Hope19 Μπράβο κορίτσια!!! Να πάνε όλα τέλεια μέχρι τέλους της εγκυμοσύνης σας, και γιατί όχι και με δοδυμάκια;!!!! 🥰😊🤗

Εμείς έχουμε λιώσει με την ανακαίνιση του σπιτιού... Δεν υπάρχουν τα λεφτά που ζητάνε!!!!! Δηλαδή αν δεν είσαι έμπορος ναρκωτικών δεν θα μπορείς να φτιάξεις το σπίτι σου;; 😤 Μου έχουν σπάσει τόσο πολύ τα νεύρα μ'αυτά που ούτε που σκέφτομαι τώρα το θέμα παιδί. Να φτιάξουμε πρώτα το μέρος να μπορούμε να μείνουμε και βλέπουμε για τα υπόλοιπα σιγά σιγά.. 

 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!🥰 

Αχ γέλασα με το έμπορος ναρκωτικών!😄 Πόσο σε καταλαβαίνω όμως! Εμείς κάναμε 10 χρόνια να μπούμε στο σπίτι μας! Κι ακόμα φτιάχνουμε! Αχ γεροί να είμαστε κι όλα θα γίνουν σιγά σιγά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου..!! Κρίμα ρε γαμωτο και έλεγα μήπως βλέπαμε!! 😂😂 Γερό να είναι Παναγίτσα μου πάνω από όλα και ας είναι ότι θέλει!! 🙏🙏🙏🙏 Σε "βασάνισαν" και εσένα ε..; 😩 Δεν παλεύεται αυτή η αναμονή και περνάνε αργά και οι μέρες.. αν και από τη μια λόγο εβδομάδας κύησης λες θα δούνε περισσότερα.. Αμήν Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν..!!🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞🤞 Να ρωτήσω.. για την αυχενική σας έδωσαν κάποιες οδηγίες; Πχ να έχετε πιει νερό; Να έχετε φάει κάτι γλυκό κτλ; Γιατί σε εμένα δεν είπαν τίποτα.. και δεν ξέρω τι να περιμένω.. επίσης τι βλέπεις στην εξέταση; Είναι σαν τους υπερήχους που σου κάνει ο γιατρός σου; Σας έδωσαν και cd; Φαντάζομαι γίνεται κοιλιακά..; Πείτε μου ότι χρειάζεται να ξέρω γιατί δεν έχω ιδέα..
    • Συγχαρητήρια! Όλα θα πάνε καλά! Εγώ την Τρίτη περιμένω να βάλω ένα κ μοναδικό!
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου.. λυπάμαι πολύ που το περνάς αυτό.. είναι τρομαχτικό, το ξέρω.. έτσι ήταν και σε εμένα.. το μωράκι πάντως ήταν εκεί, γερό.. δεν ξέρω τώρα στη δική σου περίπτωση αν αλλάζει κάτι.. σε εμένα σκέψου δίνει 2 ultro 3 φορές την ημέρα + ενέσιμη προγεστερόνη κάθε μέρα και όποτε βλέπω τέτοιες αιμορραγίες, lentogest που είναι ενδομυϊκη προγεστερόνη μεγάλης περιεκτικότητας.. + Μαγνήσιο + Buscopan plus & Spasmoapotel διπλό εναλλάξ όποτε διπλώνω από τους σφαχτες στη μήτρα.. Τι κάνατε εντέλει; Προσωπικά θα πήγαινα για έναν υπέρηχο.. είναι βέβαια και περίεργη τώρα η υπόθεση σε εσένα.. ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα... γράψε μας όποτε μπορέσεις σε παρακαλώ..
    • Να ειναι γερο/α και ας ειναι και 2!!!!  Μπορει να παιδευτουμε αλλα διπλη χαρά!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγώ Σπω δεν έχω άλλα την πρώτη προσπάθεια την έκανα στο Αλέξανδρας και την δεύτερη εκεί θα την κάνω ότι πληροφορία θες στείλε μου μήνυμα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...