Μετάβαση σε περιεχόμενο

Στα πουλιά τραγούδια δίνει 🕊️🎤🎺 και στα άνθη ευωδιές.🌺🌻...ο Απρίλης μας ετουτος ας γεμίσει τις κοιλιές🤰❤️


babyblue94

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σε καταλαβαινω κοριτσι μου. Κι εγω τοσο καιρο δεν ειχα μοιραστει με κανεναν τα θεματα που ειχα γιατι δεν αντεχα να με ρωτανε συνεχεια για προσπαθειες  και για προβληαμταολοι και ειχα σκασει. Δεν ετυχε και να εχω καμια φιλη στην ιδια φαση. Ολοι απορουν τι εχεις και φυσικα δεν εχουν ιδεα, οποτε εχουν και ενα δικιο να απορουν... Υπομονη κοριτσι μου❤️

Με πιάνουν τα ψυχολογικά μου. Έχω τόσα νεύρα που ακόμα και ο μικρός μου με ενοχλεί. Του φωνάζω και μετά κάθομαι και κλαίω. Τις τελευταίες 2-3 μέρες είμαι ετσι. Θέλω απλά να ανοίξω την πόρτα να φύγω και να μην βλέπω κανέναν και μετά τα σκέφτομαι και γίνομαι ακόμα χειρότερα και λέω για αυτό ο Θεός δεν μου δίνει άλλο παιδί γιατί δεν είμαι καλή μαμά.

Γενικά μια τρέλα που δεν ξέρω που θα καταλήξει. Αν δείτε στις ειδήσεις καμία με πουκαμισακι άσπρο με χεράκια πίσω και να φωνάζει αρλουμπες εγώ θα είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Με πιάνουν τα ψυχολογικά μου. Έχω τόσα νεύρα που ακόμα και ο μικρός μου με ενοχλεί. Του φωνάζω και μετά κάθομαι και κλαίω. Τις τελευταίες 2-3 μέρες είμαι ετσι. Θέλω απλά να ανοίξω την πόρτα να φύγω και να μην βλέπω κανέναν και μετά τα σκέφτομαι και γίνομαι ακόμα χειρότερα και λέω για αυτό ο Θεός δεν μου δίνει άλλο παιδί γιατί δεν είμαι καλή μαμά.

Γενικά μια τρέλα που δεν ξέρω που θα καταλήξει. Αν δείτε στις ειδήσεις καμία με πουκαμισακι άσπρο με χεράκια πίσω και να φωνάζει αρλουμπες εγώ θα είμαι.

Τώρα να σου πω κάτι;;; με όλα αυτά τι θα βγάλεις;;; με τα νεύρα;;; ΤΊΠΟΤΑ απολύτως!!! Κοίτα να χαίρεσαι τις στιγμές με τον μικρό σου γιατί είναι ΜΟΝΟ μια φορά μικρά παιδάκια τα παιδάκια μας... Μετά από λίγα χρόνια θα σου λέει αυτό "παράτα με μαμά φεύγω με τους φίλους μου" και θα λες..αχ γιατί τον έλεγα φύγε άσε με ήσυχη!!! Εγώ κοιτάω να ρουφαω κάθε στιγμή μαζί τους....ΑΝ θελήσει Ο Θεός θα μας στείλει και άλλο... Αν όχι ας χαρούμε τα παιδάκια μας.....με αγάπη στα λέω όλα αυτά!! Να το δεις αλλιώς!!!και εγώ είχα πέσει σε αυτή την παγίδα για ένα διάστημα και ήταν λες και όλος ο κόσμος γυρνούσε γυρω από αυτό "πότε θα μείνω έγκυος".. Τώρα δεν είναι ετσι μέσα στο μυαλό μου... Τώρα είναι "ο κόσμος γυρίζει έτσι κι αλλιώς και αν είναι να μου φέρει ο Θεός άλλο ένα ας το φέρει..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ με το καλοοοοοο και σε εσένα κοπέλα αααα μου 💕💕🥰🥰🥰

Εγώ και η @babyblue94 πολύ τύχη φέρνουμε χαχααχαα, λοιπόν Μάιο ανοίγω εγώ θεματάκι 😘😘❤️ γιατί έχω και ένα ένστικτο ότι μπορεί Μάιο να μεινω έγκυος... Μαζί με την @Nandia-... Εκτός αν μας κάνεις την έκπληξη εσύ αυτό τον μήνα 😁μακάρι!!!

@babyblue94 τι ζώδιο είσαι;;; εγώ ιχθείς.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/4/2022 at 5:13 ΜΜ, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια άκουσα στο ράδιο για τον Καρβέλα που έγινε πατέρας για 3η φορά!!! 😃Δεν έχω να πω τίποτα ίσα ισα να τους ζήσεις αλλά βρε κορίτσια τι σπερμα έχει αυτος ο ανθρωπος είναι και 70 χρόνων…🤣🤣🤣 

Και όμως κορίτσι μου οι άντρες σε αυτό το θέμα είναι ευνοημένοι από τη φύση ένας άντρας όσο έχει στήσει μπορεί να τεκνοποιησει δυστυχώς η φύση όλη την αυστηρότητα της σε αυτον τον τομέα την άφησε για εμάς τις γυναίκες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια  @Ευάγγελοςτ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Εγώ έκλεισα την σαλπιγγογραφια για 26 Απριλίου και την Παρασκευή το πρωί θα πάω για τις ορμονολογικες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Και όμως κορίτσι μου οι άντρες σε αυτό το θέμα είναι ευνοημένοι από τη φύση ένας άντρας όσο έχει στήσει μπορεί να τεκνοποιησει δυστυχώς η φύση όλη την αυστηρότητα της σε αυτον τον τομέα την άφησε για εμάς τις γυναίκες

Ναι βρε το ξέρω…απλά κ αυτοί λένε επιστημονικά ότι όσο μεγαλώνει ο άντρας το σπερμα δεν είναι τόσο Τούρμπο όσο ήταν πχ στα 25 του ειδικά στο dna χαχαχα για αυτό το είπα

Πως είσαι εσυ; Σε ποια φαση είσαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα τελευταία μέρα δουλειά και βγαίνω 10 μέρες σε άδεια. Ανυπομονώ να πάει 4 να σχολασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Ποτέ παίρνει τη 3η χαχαχαχα ;;; Βρε είναι βραδείας αποδέσμευσης δε κάνει να παίρνει παραπάνω γιατί στο τελος δε θα εχεις το μαξ αποτέλεσμα για αυτό σ λέει ένα πρωί ένα βράδυ γιατί ως να απορροφηθεί από το πρωί θα την παρεις το βράδυ…το περισσότερο το αποβάλλεις με ούρα χάνεται κ απλώς σπαταλάς την βιταμίνη 

ελα μου ντε!!! ουτε εγω δεν καταλαβα ποτε την επαιρνε την τριτη αχαχαχαχα.... τωρα προσεχει.. του ειπα αν δεν ειναι σιγουρος να μην πινει καλυτερα παρα να πινει 3ς

 

στις πριν 9 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Όχι πολύ από Ιανουάριο αλλά απογοητεύομαι και ανυπομονώ. Είπα μέχρι τον Ιούνιο αν δεν έρθει θα σταματήσω τις προσπάθειες και θα το ξεχάσω το θέμα δεύτερο παιδί.

σε καταλαβαινω.. εγω απο τον σεπτεμβριο και αρχισα να σκεφτομαι να μην συνεχισω αλλο.. απλα η γιατρος μας εδωσε μεχρι τον επομενο σεπτεμβριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Ευάγγελοςτ με το καλοοοοοο και σε εσένα κοπέλα αααα μου 💕💕🥰🥰🥰

Εγώ και η @babyblue94 πολύ τύχη φέρνουμε χαχααχαα, λοιπόν Μάιο ανοίγω εγώ θεματάκι 😘😘❤️ γιατί έχω και ένα ένστικτο ότι μπορεί Μάιο να μεινω έγκυος... Μαζί με την @Nandia-... Εκτός αν μας κάνεις την έκπληξη εσύ αυτό τον μήνα 😁μακάρι!!!

@babyblue94 τι ζώδιο είσαι;;; εγώ ιχθείς.. 

μακαρι μαρινα μου αλλα δεν το βλεπω να ειμαι εγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.. σημερα ξυπνησα με βαρος στην μητρα.. νομιζω απο στιγμη σε στιγμη θα κατεβει η ακατανομαστη.. ψες ειχα επαφη και το πρωι ειχα ελαφρυ καφε στο σερβιετακι.. αυτο που ειναι μηνυμα απο την ακατανομαστη οτι ερχεται.. απο το πρωι ομως δεν εχω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια  @Ευάγγελοςτ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Εγώ έκλεισα την σαλπιγγογραφια για 26 Απριλίου και την Παρασκευή το πρωί θα πάω για τις ορμονολογικες

Τέλεια με το καλό όλα, καλά αποτελέσματα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια.. σημερα ξυπνησα με βαρος στην μητρα.. νομιζω απο στιγμη σε στιγμη θα κατεβει η ακατανομαστη.. ψες ειχα επαφη και το πρωι ειχα ελαφρυ καφε στο σερβιετακι.. αυτο που ειναι μηνυμα απο την ακατανομαστη οτι ερχεται.. απο το πρωι ομως δεν εχω τιποτα

Ξύπνησα και έχω πόνο όπως όταν ήμουν στην εφηβεία. Κάτσε να δεις που εμάς θα μας έρθει μαζί ακόμα και την ίδια ώρα 🤣🤣🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσια.. σημερα ξυπνησα με βαρος στην μητρα.. νομιζω απο στιγμη σε στιγμη θα κατεβει η ακατανομαστη.. ψες ειχα επαφη και το πρωι ειχα ελαφρυ καφε στο σερβιετακι.. αυτο που ειναι μηνυμα απο την ακατανομαστη οτι ερχεται.. απο το πρωι ομως δεν εχω τιποτα

Δεν πειράζει... Σου είπα έχω προαίσθημα για Μάιο!!! 😉😉 Κάτι μου λέει πως ή θα μάθουμε Μάιο ότι είμαστε ή Μάιο θα συλλάβουμε οπότε θα το μάθουμε Ιούνιο 😘 έχω μια διαίσθηση... Και έχω γενικά διαίσθηση... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Ευάγγελοςτ με το καλοοοοοο και σε εσένα κοπέλα αααα μου 💕💕🥰🥰🥰

Εγώ και η @babyblue94 πολύ τύχη φέρνουμε χαχααχαα, λοιπόν Μάιο ανοίγω εγώ θεματάκι 😘😘❤️ γιατί έχω και ένα ένστικτο ότι μπορεί Μάιο να μεινω έγκυος... Μαζί με την @Nandia-... Εκτός αν μας κάνεις την έκπληξη εσύ αυτό τον μήνα 😁μακάρι!!!

@babyblue94 τι ζώδιο είσαι;;; εγώ ιχθείς.. 

Εγώ είμαι λέων. 😝 Άντε μακάρι ο επόμενος μήνας να φέρει και άλλα θετικά. Αυτός έως τώρα έχει πάει αρκετά καλά. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Μόλις ήρθε η ακατανομαστη. 😭😭😭

δεν το πιστευω χαχαααχαχαχα

και εγω ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα.. θα τα παρατησω.. δεν μπορω αλλο αυτη την κατασταση.. μου εχει καταστρεψει την ψυχολογια και με επηρεαζει στην καθημερινοτητα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

δεν το πιστευω χαχαααχαχαχα

και εγω ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα.. θα τα παρατησω.. δεν μπορω αλλο αυτη την κατασταση.. μου εχει καταστρεψει την ψυχολογια και με επηρεαζει στην καθημερινοτητα μου

Έλα ααααα αααα τι σου είπα πιο πάνω;;;; θα έρθει!!!!!! Πίστεψε το 😘 και εσύ @ΜαρίαΔημήτρης δεν ξέρω αν είδες το κατεβατό που σου έγραψα εχθές 😉😉 θα έρθει θα έρθει!!!! Πάμε γερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου έγκυος κι επισήμως!😃

125,3!💗💗💗💗

Συγχαρητήρια Κορίτσι μου μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι,  άντε και το αδερφάκι θα έρθει σύντομα! Μπράβο!!! 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Έλα ααααα αααα τι σου είπα πιο πάνω;;;; θα έρθει!!!!!! Πίστεψε το 😘 και εσύ @ΜαρίαΔημήτρης δεν ξέρω αν είδες το κατεβατό που σου έγραψα εχθές 😉😉 θα έρθει θα έρθει!!!! Πάμε γερα 

και εγω ετσι πιστευω αλλα ενταξει η απογοητευση ειναι απογοητευση και εχω κουραστει... στενευουν και τα περιθωρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

δεν το πιστευω χαχαααχαχαχα

και εγω ειμαι πολυ πεσμενη ψυχολογικα.. θα τα παρατησω.. δεν μπορω αλλο αυτη την κατασταση.. μου εχει καταστρεψει την ψυχολογια και με επηρεαζει στην καθημερινοτητα μου

Σου είπα την ίδια ώρα θα μας έρθει. Πιστεύω ακόμα και το σποράκι μαζί θα το πιάσουμε.

@marinamanoulitsa το είδα κορίτσι μου και ειλικρινά σε ευχαριστώ για το ταρακουνημα. Εγώ νιώθω πιεσμένη γενικά όχι μόνο λόγο παιδιού. Ας ελπίσουμε να φτιάξουν όλα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Ξύπνησα και έχω πόνο όπως όταν ήμουν στην εφηβεία. Κάτσε να δεις που εμάς θα μας έρθει μαζί ακόμα και την ίδια ώρα 🤣🤣🤰

τωρα το ειδα αυτο αχαχαχαχαχ νομιζω εμεις οι δυο να παιξουμε κανενα τζοκερ μαζι χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Σου είπα την ίδια ώρα θα μας έρθει. Πιστεύω ακόμα και το σποράκι μαζί θα το πιάσουμε.

@marinamanoulitsa το είδα κορίτσι μου και ειλικρινά σε ευχαριστώ για το ταρακουνημα. Εγώ νιώθω πιεσμένη γενικά όχι μόνο λόγο παιδιού. Ας ελπίσουμε να φτιάξουν όλα ❤️❤️

εχεις κανονικο αίμα? εγω δεν εχω σχεδον καθολου.. και στο σκουπισμα λιγο ροζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ σου εύχομαι με το καλό!!! Ειλικρινά επειδή κ συ παλευες καιρό δε σου φάνηκε πιο εύκολη η εξωσωματική; πόσες φορές είπα ας το είχα κάνει μια ωρα αρχιτερα!!!

Όλα θα σου πάνε καλά! Έχεις πολύ καλή χοριακη κ θα εξελιχθεί σούπερ! Με τόσο είχα ξεκινήσει κ γω ❤️

Με το καλό κορίτσι μου σε λίγο να το κρατάς στην αγκαλιά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...