Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΓΑΛΟΣ ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΚΑΙ ΦΥΛΛΟ ΠΑΙΔΙΟΥ


Recommended Posts

Με φοβιζει πιο πολυ ενας καινουργιος γιατρος τωρα ,απο το να εχω πολλες αποριες.Οχι απλα δεν νιωθω ανετα μαζι της αλλα δεν μου βγαζει και κανενα συναισθημα τιποτα.ποιο καλα τα παω με το μηχανημα της που βλεπω το νινι μου παρα μαζι της αλλα τωρα νομιζω ειναι πολυ αργα να αλλαξω.Δεν νομιζετε! ,θα μου συμπεριφερθει καλα ο επομενος γιατρος μεχρι εχτες αλλου και σημερα ερχεσαι σε μενα.Η γιατρος μου εχει και το ιστορικο μου απο την πρωτη ημερα της συλληψης και να μην ξεχναμε οτι ζω και στην επαρχια που η επιλογες του γιατρου ειναι λιγες.Δεν ξερω ειμαι πολυ μπερδεμενη

:S :S :unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 284
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPLER ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΞΕΛΙΣΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΧΕΙ ΒΑΡΟΣ 1500γρ.Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPLER ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΞΕΛΙΣΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΧΕΙ ΒΑΡΟΣ 1500γρ.Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ DOPLER ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΧΘΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΞΕΛΙΣΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΕΧΕΙ ΒΑΡΟΣ 1500γρ.Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΖΩ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΖΩ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΖΩ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...