Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου  @Tokyo @lactaki @babyblue94 @Froufro @MyNaνα ρωτησω κατι μηπως ξερετε εσεις που μεινατε ηδη εγκυος?

Πηρα τηλ τον γυναικολογο( (θυμιζω ειναι ο καλυτερος στην περιοχη μου απο αποψη επιστημονικης γνωσης αλλα πολυ απροσιτος) και μου ειπε στο τηλ να παρω utrogestan 1 το πρωι και 1 το βραδυ  α΄λλα δεν μου ειπε δοση και στο φαρμακειο εχουν και των 100 και των 200, δεν το ηξερα αυτο. Τον πηρα τηλ δεν το σηκωνει και του εστειλα μηνυμα να μου πει τι δοση utrogestan να παρω εδω και 2 ωρες και δεν απανταει, μηπως ξερετε αν κατι απτα δυο ειναι το συνηθες/στανταρντ ? Γιατι δεν ξερω τι να κανω μεχρι να τον βρω.

Κοριτσάκι μου καλύτερα να στο πει ο ίδιος αυτό γιατί κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Εγώ έπαιρνα θυμάμαι στην πρώτη εγκυμοσύνη μου το 200αρι.

Από ότι είδα είναι πολλή καλή η τιμή σου. Εγώ θυμάμαι ξεκίνησα με τιμή γύρω στο 20 με 30 στον γιο μου και δεν πήρα καθόλου utrogestan στην εγκυμοσύνη μου. Θέλω να καταλήξω ότι δεν πειράζει που αργείς να το πάρεις. Το σημαντικό είναι να πάρεις την δόση που θεωρεί καλύτερη για εσένα ο γιατρός σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κοριτσάκι μου καλύτερα να στο πει ο ίδιος αυτό γιατί κάθε περίπτωση είναι διαφορετική. Εγώ έπαιρνα θυμάμαι στην πρώτη εγκυμοσύνη μου το 200αρι.

Από ότι είδα είναι πολλή καλή η τιμή σου. Εγώ θυμάμαι ξεκίνησα με τιμή γύρω στο 20 με 30 στον γιο μου και δεν πήρα καθόλου utrogestan στην εγκυμοσύνη μου. Θέλω να καταλήξω ότι δεν πειράζει που αργείς να το πάρεις. Το σημαντικό είναι να πάρεις την δόση που θεωρεί καλύτερη για εσένα ο γιατρός σου!💗

Εγώ με την πρώτη χοριακη είχα 94 αν θυμάμαι .ενενήντα κάτι τέλος πάντων..

Και από δύο 200 άρια μου το έκανε 1. 

Αλλά εγώ πιστεύω 200 θα χρειαστεί να πάρεις. Εγώ λέω πάρτα και θα τον βρεις τον γιατρό. 

Αλλά γενικά γράφονται αυτά ρε συ. Μήπως να βρεις έναν γιατρό να μπορείς να συνεννοηθείς; Ειδικά στην φάση που είσαι θα χρειαστεί να τον βρίσκεις τον γιατρό και να σε βοηθάει συνέχεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

@marinamanoulitsa @Hopemumtobeαναμένουμε με ανυπομονησία τα αποτελέσματα των χοριακών σας! Δεν φαντάζεστε πόσο χάρηκα κορίτσια όταν διάβασα τα νέα σας! Πάντα χαίρομαι με τα καλά νέα από τα κορίτσια αλλά ειδικά με κορίτσια όπου έχουν δυσκολευτεί να τα καταφέρουν ή είχαν κάποια αποβολή κλπ, ε τότε χαίρομαι δίπλα!! 

@Hopemumtobeμην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου ,έκανες πάρα πολύ καλά που έκανες και προγεστερόνη και το πολύ πολύ αν χρειαστεί θ πάρεις utrogestan. Το πιο σημαντικό είναι ότι πέτυχες εμφύτευση αυτό και μόνο είναι ένα θαύμα και είναι το πιο σημαντικό. Όλα θα πάνε καλά!

Εγώ κορίτσια μου αύριο έχω γιατρό να κάνω εξετάσεις και να κανονίσουμε τι πρωτόκολλο θα κάνουμε και τι φάρμακα θα πάρω για την εμβρυομεταφορα να μου τα γράψει να τα έχω, να πάω το Μάιο να κάνω την εμβρυομεταφορα. Έχω πολύ άγχος αν θα πάνε όλα καλά.

@Ευάγγελοςτμε το καλό κορίτσι μου να υποδεχτείς τα εμβρυακια σου! Άρα πιστεύω κοντά τέλος του μήνα περίπου θα κάνεις την εμβρυομεταφορα ε? Άντε με το καλό κοριτσάκι μου!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!🥰🥰🥰🥰 Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις! Εμείς θα έχουμε πίστη κι όλα θα γίνουν!

Να σε ρωτήσω κάτι; Μου είπαν να παίρνω 6 χάπια cyclacur την ημέρα. Εγώ σαν γνήσια φοβιτσιαρα 😆 διάβασα τις οδηγίες και φρικαρα! Φοβάμαι να τα πάρω. Αυτοί μου είπαν ότι δεν είναι τίποτα. Εσύ hope μου τα ξέρεις αυτά τα χάπια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!🥰🥰🥰🥰 Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις! Εμείς θα έχουμε πίστη κι όλα θα γίνουν!

Να σε ρωτήσω κάτι; Μου είπαν να παίρνω 6 χάπια cyclacur την ημέρα. Εγώ σαν γνήσια φοβιτσιαρα 😆 διάβασα τις οδηγίες και φρικαρα! Φοβάμαι να τα πάρω. Αυτοί μου είπαν ότι δεν είναι τίποτα. Εσύ hope μου τα ξέρεις αυτά τα χάπια;

Και βέβαια κορίτσι μου! Αυτά βοηθούν στο να αναπτυχθεί το ενδομήτριο! Είναι πολύ σημαντικά! Μην ανησυχείς οι περισσότερες τα παίρνουμε! Κι εγώ έπαιρνα 6 τρεις φορές την ημέρα από 2. Όλα θα πάνε καλά! Σου έδωσε και προγεστερόνη και τι άλλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anli1978 είπε:

Μια χαρά νέα ειμαι κ αισθάνομαι χαχαχα. Καλά είμαι κορίτσι μου. Σε ευχαριστώ keep walking!!!

Και φυσικά είμαστε νέες το ότι η φύση είναι άδικη μαζί μας σε αυτό το θέμα δεν σημαίνει ότι θα νιώσω μεγάλη στα 43... Εγώ και στα 80 κοριτσάκι θα ειμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου  @Tokyo @lactaki @babyblue94 @Froufro @MyNaνα ρωτησω κατι μηπως ξερετε εσεις που μεινατε ηδη εγκυος?

Πηρα τηλ τον γυναικολογο( (θυμιζω ειναι ο καλυτερος στην περιοχη μου απο αποψη επιστημονικης γνωσης αλλα πολυ απροσιτος) και μου ειπε στο τηλ να παρω utrogestan 1 το πρωι και 1 το βραδυ  α΄λλα δεν μου ειπε δοση και στο φαρμακειο εχουν και των 100 και των 200, δεν το ηξερα αυτο. Τον πηρα τηλ δεν το σηκωνει και του εστειλα μηνυμα να μου πει τι δοση utrogestan να παρω εδω και 2 ωρες και δεν απανταει, μηπως ξερετε αν κατι απτα δυο ειναι το συνηθες/στανταρντ ? Γιατι δεν ξερω τι να κανω μεχρι να τον βρω.

Κορίτσι μου συνήθως δίνουν των 200mg. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ με την πρώτη χοριακη είχα 94 αν θυμάμαι .ενενήντα κάτι τέλος πάντων..

Και από δύο 200 άρια μου το έκανε 1. 

Αλλά εγώ πιστεύω 200 θα χρειαστεί να πάρεις. Εγώ λέω πάρτα και θα τον βρεις τον γιατρό. 

Αλλά γενικά γράφονται αυτά ρε συ. Μήπως να βρεις έναν γιατρό να μπορείς να συνεννοηθείς; Ειδικά στην φάση που είσαι θα χρειαστεί να τον βρίσκεις τον γιατρό και να σε βοηθάει συνέχεια 

Αυτο σκεφτομαι κι εγω, καναμε κακη αρχη. Γενικα μου εκανε ηδη κακη εντυπωση οτι ενω πηγαινω εκει ενα χρονο περιπου και ξερει ολες τις δυσκολιες μου και ποσο το θελω μου μιλησε μονο 1,5 λεπτο στο τηλεφωνο, δεν εδειξς καν λιγη χαρα που τα καταφερα... (οκ ετσι ειναι χαρακτηρας του) και δεν μου εδωσε ουτε μια συμβουλη τι να κανω  .Σε εντιθεση με ενδοκρινολογο μου παρολο που ειναι στην Αθηνα μου απαντησε αμεσως συγχαρητηρια και εσπευσε να με βοηθησει και να με συμβουλευσει.  Προσπαθωνα βρω εναλλακτικη για γυναικολογο αλλα του εχω εμπιστοσυνη πολλη σε γενικο επιπεδο πχ αν κατι δεν παει καλα.. απτην αλλη βλεπω οτι θα εχω μεγαλο θεμα στην επικοινωνια και εχω προβληματιστει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!🥰🥰🥰🥰 Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις! Εμείς θα έχουμε πίστη κι όλα θα γίνουν!

Να σε ρωτήσω κάτι; Μου είπαν να παίρνω 6 χάπια cyclacur την ημέρα. Εγώ σαν γνήσια φοβιτσιαρα 😆 διάβασα τις οδηγίες και φρικαρα! Φοβάμαι να τα πάρω. Αυτοί μου είπαν ότι δεν είναι τίποτα. Εσύ hope μου τα ξέρεις αυτά τα χάπια;

Δεν ξερω καθολου για δοσολογια αλλα μου τα ειχαν προτεινει κι εμενα τωρα πριν μεινω εγκυος, Δηλαδη θα τα ξεκινουσα μαλλον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Είναι σούπερ η τιμή κορίτσι μου! Επαναλάμβανεις σε 2 μέρες κ μετά βουρ για υπέρηχο! Αλήθεια δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι εντελώς σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 

Με το καλό το μωράκι σου! 

Με το καλό κορίτσι μου καλούς διπλασιασμός να έχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!🥰🥰🥰🥰 Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις! Εμείς θα έχουμε πίστη κι όλα θα γίνουν!

Να σε ρωτήσω κάτι; Μου είπαν να παίρνω 6 χάπια cyclacur την ημέρα. Εγώ σαν γνήσια φοβιτσιαρα 😆 διάβασα τις οδηγίες και φρικαρα! Φοβάμαι να τα πάρω. Αυτοί μου είπαν ότι δεν είναι τίποτα. Εσύ hope μου τα ξέρεις αυτά τα χάπια;

Σαν γνήσια φοβιτσιαρα όπως λες δεν θα έπρεπε να διαβάζεις τις οδηγίες εγώ μια φορά έκανα το λάθος και αγχώθηκα τόσο πολύ που πλέον ανοίγω το κουτί και πετάω το χαρτι με τις οδηγίες στα σκουπίδια για να μην μπαίνω στον πειρασμό να το διαβάσω.... Στην τελική για να το δίνει ο γιατρός κάτι παραπάνω ξερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Και φυσικά είμαστε νέες το ότι η φύση είναι άδικη μαζί μας σε αυτό το θέμα δεν σημαίνει ότι θα νιώσω μεγάλη στα 43... Εγώ και στα 80 κοριτσάκι θα ειμαι

Μαζί σου...θα πηγαινουμε παρεα στα μπαράκια ❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια η χοριακη 4 βγήκε και είδα και αίμα στην τουαλετα... Μου λέει ο γιατρός προφανώς κατι πήγε να γίνει αλλα δεν προχώρησε γι αυτό σου ήρθε κιολας

Δεν πειράζει... Τι να κάνουμε!προχωράμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια η χοριακη 4 βγήκε και είδα και αίμα στην τουαλετα... Μου λέει ο γιατρός προφανώς κατι πήγε να γίνει αλλα δεν προχώρησε γι αυτό σου ήρθε κιολας

Δεν πειράζει... Τι να κάνουμε!προχωράμε!!! 

Σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι? Μήπως να επαναλάβεις σε λίγες μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Σε ποια μέρα καθυστέρησης είσαι? Μήπως να επαναλάβεις σε λίγες μέρες?

Είμαι στις 5 ημέρες καθυστέρησης... Έχω και αίμα... Πριν λίγο μου ήρθε δυστυχώς.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είμαι στις 5 ημέρες καθυστέρησης... Έχω και αίμα... Πριν λίγο μου ήρθε δυστυχώς.... 

Μην το βάζεις κάτω!! Πάμε γερά για τον επόμενο μήνα. Σκέψου πως σήμερα ξεκινά ένας νέος κύκλος και πως η σημερινή μέρα μπορεί να είναι η αρχή για το σποράκι σου!! 

Μια μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια η χοριακη 4 βγήκε και είδα και αίμα στην τουαλετα... Μου λέει ο γιατρός προφανώς κατι πήγε να γίνει αλλα δεν προχώρησε γι αυτό σου ήρθε κιολας

Δεν πειράζει... Τι να κάνουμε!προχωράμε!!! 

Αχ βρε κοριτσι μου λυπαμαι παααααααρα πολυ ειλικρινα και μπηκα γτ περιμενα να μας στειλεις....😪 Οντως μαλλον κατι πηγε να γινει και δεν προχωρησε... Σου ευχομαι απο καρδιας να εχεις θετικο αποτελεσμα το συντομοτερο💖🙏💖🙏 🙏  🙏 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου  @Tokyo @lactaki @babyblue94 @Froufro @MyNaνα ρωτησω κατι μηπως ξερετε εσεις που μεινατε ηδη εγκυος?

Πηρα τηλ τον γυναικολογο( (θυμιζω ειναι ο καλυτερος στην περιοχη μου απο αποψη επιστημονικης γνωσης αλλα πολυ απροσιτος) και μου ειπε στο τηλ να παρω utrogestan 1 το πρωι και 1 το βραδυ  α΄λλα δεν μου ειπε δοση και στο φαρμακειο εχουν και των 100 και των 200, δεν το ηξερα αυτο. Τον πηρα τηλ δεν το σηκωνει και του εστειλα μηνυμα να μου πει τι δοση utrogestan να παρω εδω και 2 ωρες και δεν απανταει, μηπως ξερετε αν κατι απτα δυο ειναι το συνηθες/στανταρντ ? Γιατι δεν ξερω τι να κανω μεχρι να τον βρω.

Κι εγώ για 200 έχω ακούσει συνήθως, αλλά εμένα δε μου είπε ο γιατρος μου ποτέ ούτε να μετρήσω προγεστερονη, ούτε μου έδωσε στην αρχή της εγκυμοσύνης, οπότε δεν έχω πάρει ποτέ. Τώρα επειδή είμαι στο Παρίσι μου έδωσε ο γυναικολόγος προληπτικά 2 κουτιά utrogestan 200 (μου τα έδωσε στο χέρι κιόλας από το γραφείο του και αν δεν τα χρησιμοποιησω θα τα γυρίσω όπως είναι) και 1 κουτί μαγνήσιο προληπτικά να τα έχω μαζί μου, μήπως κουραστώ πολύ και δω αίμα και αγχωθω κι εδώ δεν έχω από πού να πάρω. Μου είπε να τα πάρω όμως μόνο σε περίπτωση ανάγκης που να τον πάρω πρώτα τηλέφωνο. Αυτό εννοούσα κι εγώ ότι είναι πολύ σημαντικό να έχεις εμπιστοσύνη ότι θα βρεις το γιατρό σου για ο, τι χρειαστείς και ότι θα ξέρει να σε αντιμετωπίσει και να σε κάνει να νιώσεις ασφάλεια. Δεν επείγει η προγεστερόνη όμως. Οπότε αν δε σου έχει πει ακόμα απλά περίμενε να σου πει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια η χοριακη 4 βγήκε και είδα και αίμα στην τουαλετα... Μου λέει ο γιατρός προφανώς κατι πήγε να γίνει αλλα δεν προχώρησε γι αυτό σου ήρθε κιολας

Δεν πειράζει... Τι να κάνουμε!προχωράμε!!! 

Κορίτσι μου δύσκολο το ξέρω.. πάρε το χρόνο σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είμαι στις 5 ημέρες καθυστέρησης... Έχω και αίμα... Πριν λίγο μου ήρθε δυστυχώς.... 

Κορίτσι μου εύχομαι το επόμενο να έρθει και να μείνει... 
Δυστυχώς σε τόσο πρώιμο στάδιο για να μην προχώρησε ίσως σημαίνει ότι είχε πρόβλημα.

Να πάρεις οδηγίες απ΄ο το γιατρό σου για το πως να κινηθείς από εδώ και ύστερα.
Λυπάμαι πολύ, ειλικρινά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Είμαι στις 5 ημέρες καθυστέρησης... Έχω και αίμα... Πριν λίγο μου ήρθε δυστυχώς.... 

Κρίμα βρε γλυκούλα μου. Πάμε για νέο κύκλο♥️

Δεν πρέπει να κοιτάξεις που οφείλεται αυτό που δεν κρατιέται; Γιατί ότι τα πιάνεις τα πιάνεις από ότι φαίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Κορίτσια η χοριακη 4 βγήκε και είδα και αίμα στην τουαλετα... Μου λέει ο γιατρός προφανώς κατι πήγε να γίνει αλλα δεν προχώρησε γι αυτό σου ήρθε κιολας

Δεν πειράζει... Τι να κάνουμε!προχωράμε!!! 

Οχιιιιι.. ουφφφ στεναχωρηθηκα.. πάμε για τον επόμενο μήνα.. το θετικο είναι ότι έμεινες εγκυος .. πάμε παρέα για τον επόμενο μήνα αν και εμένα δεν κατέβηκε ακόμα αλλά κανονικά αύριο περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hope19 είπε:

Και βέβαια κορίτσι μου! Αυτά βοηθούν στο να αναπτυχθεί το ενδομήτριο! Είναι πολύ σημαντικά! Μην ανησυχείς οι περισσότερες τα παίρνουμε! Κι εγώ έπαιρνα 6 τρεις φορές την ημέρα από 2. Όλα θα πάνε καλά! Σου έδωσε και προγεστερόνη και τι άλλο;

Όχι δεν μου έδωσαν τίποτα άλλο hope μου. Μου είπαν να πάρω αυτά και την επόμενη εβδομάδα να κάνω υπέρηχο για να δούμε το ενδομήτριο! Υποθέτω ότι τέλη του μήνα θα κάνω και την εμβρυομεταφορα! Ανυπομονώ!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaαχ βρε κορίτσι μου λυπαμαι παρά πολύ…και είχα μπει με αγωνία να δω τη χοριακη…😞😞 να σκέφτεσαι θετικά ότι για να έγινε αυτό υπήρχε καποιος λόγος!! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι δεν μου έδωσαν τίποτα άλλο hope μου. Μου είπαν να πάρω αυτά και την επόμενη εβδομάδα να κάνω υπέρηχο για να δούμε το ενδομήτριο! Υποθέτω ότι τέλη του μήνα θα κάνω και την εμβρυομεταφορα! Ανυπομονώ!😃

Τέλεια!! Υποθέτω κι εμένα κάτι τέτοιο θα μου πει. Θα μάθω αύριο τι φάρμακα θα πάρω. Άντε έφτασε η ώρα κορίτσι μου! Τα Χριστούγεννα εύχομαι να έχεις το-τα θαυματακι-κια σου να συμπληρωθεί η οικογένεια σας! ❤️💙💚💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaσου στελνω μια μεγαλη σφιχτη αγκσλια...🤗🤗🤗στεναχωρεθηκα οσο δε φανταζεσαι κι ας μην μιλαμε πολυ καιρο. Ευχομαι η επομενη συλληψη να ειναι κοντα κ να γραπωθει γερα το σπορακι σας!!! 🙏🙏🙏❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...