Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

@Hopemumtobe

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και επίσημα κορίτσι μου!!!! ❤️❤️❤️🤰🤰🤰

Ποσό χάρηκα για σένα κορίτσι μου!!! ❤️❤️❤️ Θα είσαι πολύ καλή μανούλα!!! 
 

σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! Μια εύκολη τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Μόνο χαρές εύχομαι τίποτα άλλο κ δάκρυα χαράς μόνο από εδώ κ πέρα!!! 
Πωπω συγκινήθηκα παρά πολύ για σένα ❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντωνια εμένα στις 6 θα βγουν τα αποτελέσματα!!έχω και εγώ πολύ άγχος... Για να δούμε τι θα δούμε!!!!! 

ολα θα πανε τελεια!!!! εχω πολυ καλο Feeling!!!! ανυπομονω μαζι σου!!!!!!🤗❤️❤️❤️ μαζι θα πανηγυριζουμε το απογευμα!!!!😉😉💌🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημερααα και εγώ νομίζω να περιμένεις λιγες μερούλες ακόμη για να μην δείξει λαθος αποτέλεσμα και απογοητευτείς ❤️❤️!! Εγώ περιμένω το Σάββατο αλλά τίποτα δεν έχω σε συμπτώματα όποτε θα μου έρθει κανονικά η περίοδος…αύριο θα πάω κ στη καινούργια γιατρό απλά επίσκεψη μιλήσαμε λίγο για το ιστορικό και μου είπε να κάνουμε ένα υπέρηχο στις ωοθήκες και να δω βασικά κ αυτή τι θα μου πει…ισως της ζητήσω να πηγαίνω για παρακολούθηση ωορρηξιας 

Αχ βρε κορίτσι μου. Πόσο πολύ όλες θέλουμε ένα μωράκι, είτε αυτό είναι πρώτο είτε δεύτερο ή τρίτο.

Όλες μας παίρναμε μια ταλαιπωρία αλλά αξίζει. 

Μακάρι τον επόμενο μήνα να ακούσουμε θετικά νέα από όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Ρεεεε θα κλάψω. 😍😍😍 Μπράβο ρε κορίτσι μου. Τι αριθμός είναι αυτός χωρις καθυστέρηση; Χαχαχαχα και πάλι συγχαρητήρια. Μίλα με τον γιατρό για την προγεστερόνη άμεσα. Πλέον πολύ προσοχή. Δεν θα σκύβεις. Δεν θα κάνεις απότομες κινήσεις. Δεν θα σηκώνεις καθόλου βάρος. Ούτε την λεκάνη με τα ρούχα. Θα τρως όσο μπορείς υγιεινά. Θα πρέπει να ξεκινήσεις και φυλλικό.θα σου πει ο γιατρός. 

Όχι καυτό μπάνιο ή αγκαλιά με το καλοριφέρ και να το τζάκι. Και υπομονή μέχρι να πας να δεις το σπορακι σου❣️❣️❣️

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Τέλεια χοριακή όπως κ προγεστερόνη!!! Μία εύκολη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου!!!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Αχ βρε κορίτσι μου. Πόσο πολύ όλες θέλουμε ένα μωράκι, είτε αυτό είναι πρώτο είτε δεύτερο ή τρίτο.

Όλες μας παίρναμε μια ταλαιπωρία αλλά αξίζει. 

Μακάρι τον επόμενο μήνα να ακούσουμε θετικά νέα από όλες!!

Μακάρι κορίτσι μου γιατί όλο δυσάρεστα ακούμε όλο αυτό το καιρό!! Ας ακούσουμε και κανένα ευχάριστο νέο εδώ από ολες μας να ξανά νιώσουμε ότι η ελπιδα οντως πεθαίνει τελευταία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe συγχαρητήρια κοριτσι μου!! Να έχεις μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη!! 

@marinamanoulitsa περιμένουμε και την δική σου χοριακή με αγωνία!!

 

🤗🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι κορίτσι μου γιατί όλο δυσάρεστα ακούμε όλο αυτό το καιρό!! Ας ακούσουμε και κανένα ευχάριστο νέο εδώ από ολες μας να ξανά νιώσουμε ότι η ελπιδα οντως πεθαίνει τελευταία ❤️

Αχ τα τελευταία 4 χρόνια έχω βιώσει πολύ πόνο. Έχασα τον μπαμπά μου αρκετά νέο από λάθος γιατρού, περασα και εγώ δύσκολα με την υγεία μου και στο τέλος  τρεις απώλειες από εγκυμοσύνες μέσα σε ενάμιση χρόνο.

Ανυπομονώ για τα καλά νέα πλέον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobeκορίτσι μου Συγχαρητήρια ομορφιά μου. Μόνο δάκρυα χαράς από εδω κ πέρα. Ευχαριστησου το ταξίδι.. είναι όμορφο πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Πότε θα κάνεις τεστ;;;;;;;;;;; αχ μακάρι να είσαι και εσύ εγκυουλα θα το χαρώ πολύ!!!!! 

Έκανα σήμερα το πρωί της one step και βγήκε αρνητικό.. είχα πονακια αλλά τώρα πέρασαν.. δεν ήρθε ακόμα αλλά εχω τον γνωστό πονοκέφαλο 

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα! 

@marinamanoulitsa  @Hopemumtobe ανυπομονώ για τις χοριακες σας!

Οποσδήποτε επανάληψη σε δύο μέρες για να δούμε την αύξηση! 

Εγώ πρώτο υπερήχο είχα κάνει αφού μπήκα στην 7η εβδομάδα. Δλδ ενάμιση μήνα μετά την 1η μέρα της τελευταίας περιόδου. 

@Nandia- εσύ πως είσαι;; ήρθε η περίοδος;; 

Οχι ακόμα αλλά το τεστ είναι αρνητικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Είναι σούπερ η τιμή κορίτσι μου! Επαναλάμβανεις σε 2 μέρες κ μετά βουρ για υπέρηχο! Αλήθεια δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι εντελώς σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 

Με το καλό το μωράκι σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Ασε κλαίω εγω για σένα..  πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι.. θαύμα έγινε και σε σένα..  εύχομαι να έχεις μια τελεια εγκυμοσύνη.. απόλαυσε το ταξίδι.. το παιδάκι σου περιμένει σε συναντησει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια εγω Έκανα σήμερα το πρωί της one step και βγήκε αρνητικό.. είχα πονακια αλλά τώρα πέρασαν.. δεν ήρθε ακόμα αλλά εχω τον γνωστό πονοκέφαλο.. αναμένω ποτε θα κατέβει η περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Αχ τα τελευταία 4 χρόνια έχω βιώσει πολύ πόνο. Έχασα τον μπαμπά μου αρκετά νέο από λάθος γιατρού, περασα και εγώ δύσκολα με την υγεία μου και στο τέλος  τρεις απώλειες από εγκυμοσύνες μέσα σε ενάμιση χρόνο.

Ανυπομονώ για τα καλά νέα πλέον.

Σου εύχομαι απο εδώ κ πέρα μόνο καλά νέα να εχεις κορίτσι μου γενικότερα ❤️❤️🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Τέλεια !!! Γιουπιιιι!! 

Καλά και η προγεστερόνη είναι σούπερ κοριτσάρα μου! Και η χοριακη είναι τέλεια για μια μέρα πριν την περίοδο μάλιστα! Μπράβο βρε κορίτσι μου,το άξιζες!!! Αυτό το μωράκι είναι δώρο Θεού!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Αχ βρε κοριτσάκι μου!!!!! Ήμουν βέβαια σίγουρη αλλά περίμενα με πολύ αγωνία να ακούσω την επιβεβαίωση και δεν μπορούσα να μπω τόση ώρα!!!!!! Συγχαρητήρια γλυκιά μου! Να πάνε όλα υπέροχα, να απολαύσεις την πιο όμορφη εγκυμοσύνη μέχρι να πάρεις το θαυματάκι σου αγκαλιά ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Συγχαρητήρια Κορίτσι μου καλόυς διπλασιασμόυς και μια τελειομηνη εγκυμοσύνη! Κλάψε κορίτσι μού και απο εδω και στο εξής μόνο δάκρυα χαράς! Ποοοσο χάρηκα, χοροπηδάω μαζί σου, μπράβο κορίτσι μου, η προγεστερόνη σου είναι πολύ καλή,  μιλά με τον γιατρό σου όμως!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσι μου θα γινεις η πιο γλυκια μανουλααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈

βρε μπας και ειναι 2;;; δεν εχεις ουτε καθυστερηση και το σπορακι εχει παρει φορα για τα καλα!!!! φτου φτου μη σε ματιασω!!!!!!!!! ολα να πανε τελεια ευχομαι ολοψυχα!!!!!!! μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!🙏🙏🙏🙏

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Μπήκα κι εγώ να δω τα αποτελέσματα σου!!! 🥰 Συγχαρητήριαααα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πάρε το γιατρό σου να του πεις τα νέα, να σου πει κι αν πρέπει να σου δώσει προγεστερόνη, δε ξέρω καθόλου πώς πάνε τα νούμερα της προγεστερόνης!!

Αχ τι υπέροχα νέα!!!! Χάρηκα τόσο πολύ για σένα😍😍😍😍

Τι ωραία, αυτά τα αναπάντεχα είναι τα πιο ωραία!!!! 🤰❤️😍🌸🎀💕

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Τέλειαααααααααααααα γοουπιιιιιιιιιιιιοο 😇😇😇😇😇😇💞💞💞💞💞💞💖💖💖💖💖💖💖💖💖 Με το καλό κορίτσι μου!!!! Όλα να σου πάνε τέλεια!!!!!!!!!!! Κοίτα ξεκούραση, βάρη όχι, λιπαρά ψάρια όπως Σολωμός απαγορεύεται, λαχανικα πολύ καλά πλυμένα πριν τα φας και από έξω μην τρως σαλάτες καλύτερα, μην σκύβεις κλπ...αυτά τα βασικά θυμάμαι 😁😁😁

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Συγχαρητήρια εξαιρετική τιμή χοριακής!!

Μια τελειόμηνη και ανέφελη εγκυμοσύνη να έχεις🥰

 

Κοριτσια μου σας υπερευχαριστω μεσα απτην καρδια μου💖💖💖! Ακομη δεν το πιστευω οτι συμβαινει !!!! Κοριτσια μου μεσα απτην καρδια μου και στα δικα σας το συντομοτερο! Θα προσευχομαι για ολες σας🙏🙏🙏  @marinamanoulitsa σε περιμενω στις 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🙏++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

@Hopemumtobe

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και επίσημα κορίτσι μου!!!! ❤️❤️❤️🤰🤰🤰

Ποσό χάρηκα για σένα κορίτσι μου!!! ❤️❤️❤️ Θα είσαι πολύ καλή μανούλα!!! 
 

σου εύχομαι ότι καλύτερο!!! Μια εύκολη τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Μόνο χαρές εύχομαι τίποτα άλλο κ δάκρυα χαράς μόνο από εδώ κ πέρα!!! 
Πωπω συγκινήθηκα παρά πολύ για σένα ❤️❤️❤️❤️

 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Ρεεεε θα κλάψω. 😍😍😍 Μπράβο ρε κορίτσι μου. Τι αριθμός είναι αυτός χωρις καθυστέρηση; Χαχαχαχα και πάλι συγχαρητήρια. Μίλα με τον γιατρό για την προγεστερόνη άμεσα. Πλέον πολύ προσοχή. Δεν θα σκύβεις. Δεν θα κάνεις απότομες κινήσεις. Δεν θα σηκώνεις καθόλου βάρος. Ούτε την λεκάνη με τα ρούχα. Θα τρως όσο μπορείς υγιεινά. Θα πρέπει να ξεκινήσεις και φυλλικό.θα σου πει ο γιατρός. 

Όχι καυτό μπάνιο ή αγκαλιά με το καλοριφέρ και να το τζάκι. Και υπομονή μέχρι να πας να δεις το σπορακι σου❣️❣️❣️

 

 

 

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αχ βρε κοριτσάκι μου!!!!! Ήμουν βέβαια σίγουρη αλλά περίμενα με πολύ αγωνία να ακούσω την επιβεβαίωση και δεν μπορούσα να μπω τόση ώρα!!!!!! Συγχαρητήρια γλυκιά μου! Να πάνε όλα υπέροχα, να απολαύσεις την πιο όμορφη εγκυμοσύνη μέχρι να πάρεις το θαυματάκι σου αγκαλιά ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Τέλεια !!! Γιουπιιιι!! 

Καλά και η προγεστερόνη είναι σούπερ κοριτσάρα μου! Και η χοριακη είναι τέλεια για μια μέρα πριν την περίοδο μάλιστα! Μπράβο βρε κορίτσι μου,το άξιζες!!! Αυτό το μωράκι είναι δώρο Θεού!

🙏

 

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

Ασε κλαίω εγω για σένα..  πόσο χάρηκα δεν φαντάζεσαι.. θαύμα έγινε και σε σένα..  εύχομαι να έχεις μια τελεια εγκυμοσύνη.. απόλαυσε το ταξίδι.. το παιδάκι σου περιμένει σε συναντησει 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Είναι σούπερ η τιμή κορίτσι μου! Επαναλάμβανεις σε 2 μέρες κ μετά βουρ για υπέρηχο! Αλήθεια δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι εντελώς σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά! 

Με το καλό το μωράκι σου! 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Τέλεια χοριακή όπως κ προγεστερόνη!!! Μία εύκολη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη να έχεις κορίτσι μου!!!❤️

Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχομαι σε οσες προσπαθουν μεσα απτην καρδια μου πολυ συντομα το πολυποθητο θετικο τεστακι💖💖💖🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

 

 

 

 

 

Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευχομαι σε οσες προσπαθουν μεσα απτην καρδια μου πολυ συντομα το πολυποθητο θετικο τεστακι💖💖💖🙏🙏

Συγχαρητήρια κ πάλι, με το καλό το μωρό σου! Τελικά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία! 

 

🎉👶🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις βγηκαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αυτο το λεπτο ομως!

Χοριακη 134, προγεστερονη 57.   Κοριτσια θελω να κλαψηω και να ευχαριστησω τι Θεο γιααυτο που μου συμβαινει το οποιο δεν μπορω να πιστεψω.😰😍

Συγχαρητήριααααα! Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να έρθει το μωράκι σας γερό και τυχερό! 💕 💕 Χαίρομαι πάρα πολύ! Κι εγώ με τέτοια χοριακη ξεκίνησα λίγο πριν την καθυστέρηση και όλα πάνε μια χαρά ακόμα! 🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου  @Tokyo @lactaki @babyblue94 @Froufro @MyNaνα ρωτησω κατι μηπως ξερετε εσεις που μεινατε ηδη εγκυος?

Πηρα τηλ τον γυναικολογο( (θυμιζω ειναι ο καλυτερος στην περιοχη μου απο αποψη επιστημονικης γνωσης αλλα πολυ απροσιτος) και μου ειπε στο τηλ να παρω utrogestan 1 το πρωι και 1 το βραδυ  α΄λλα δεν μου ειπε δοση και στο φαρμακειο εχουν και των 100 και των 200, δεν το ηξερα αυτο. Τον πηρα τηλ δεν το σηκωνει και του εστειλα μηνυμα να μου πει τι δοση utrogestan να παρω εδω και 2 ωρες και δεν απανταει, μηπως ξερετε αν κατι απτα δυο ειναι το συνηθες/στανταρντ ? Γιατι δεν ξερω τι να κανω μεχρι να τον βρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Συγχαρητήρια κ πάλι, με το καλό το μωρό σου! Τελικά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία! 

 

🎉👶🤰

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Συγχαρητήριααααα! Να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και να έρθει το μωράκι σας γερό και τυχερό! 💕 💕 Χαίρομαι πάρα πολύ! Κι εγώ με τέτοια χοριακη ξεκίνησα λίγο πριν την καθυστέρηση και όλα πάνε μια χαρά ακόμα! 🥰 

Ευχαριστω παρα κοριτσια μου💖💖💖 🙏🙏🙏🙏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe σούπερ η χοριακη σου!😃 Και πάλι πολλά πολλά συγχαρητήρια κορίτσι μου!Με το καλό να κρατήσεις το νινακι σου αγκαλιά!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσια μου  @Tokyo @lactaki @babyblue94 @Froufro @MyNaνα ρωτησω κατι μηπως ξερετε εσεις που μεινατε ηδη εγκυος?

Πηρα τηλ τον γυναικολογο( (θυμιζω ειναι ο καλυτερος στην περιοχη μου απο αποψη επιστημονικης γνωσης αλλα πολυ απροσιτος) και μου ειπε στο τηλ να παρω utrogestan 1 το πρωι και 1 το βραδυ  α΄λλα δεν μου ειπε δοση και στο φαρμακειο εχουν και των 100 και των 200, δεν το ηξερα αυτο. Τον πηρα τηλ δεν το σηκωνει και του εστειλα μηνυμα να μου πει τι δοση utrogestan να παρω εδω και 2 ωρες και δεν απανταει, μηπως ξερετε αν κατι απτα δυο ειναι το συνηθες/στανταρντ ? Γιατι δεν ξερω τι να κανω μεχρι να τον βρω.

Συνηθεστερα δινουν το 200αρι. 
Καλα ολα να πανε ευχομαι!!!! Και μην αγχωνεσαι, δεν εχεις ανεπαρκεια προγεστερονης με την τιμη που ειχες. Καθαρα για προληπτικους λογους τη δινουν. Προχωρα γερά και ολα θα πανε καλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...