Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

Όσο για το θέμα στη Πάτρα....

Νομίζω ότι όλοι λίγο πολύ το είχαμε καταλάβει κορίτσια. Απλά δεν θέλεις να το πιστέψεις και εύχεσαι να μην είναι έτσι τα πράγματα. Σήμερα το πρωί έβλεπα τα νέα σχετικά με το θέμα και τότε ξύπνησε ο γιος μου και όταν τον πήρα στην αγκαλιά μου άρχισα να κλαίω. Μα πώς μπόρεσε; Πως μπορείς να κάνεις κακό σε ένα παιδί; Αρνούμαι να πιστέψω ότι υπάρχουν τέτοιοι "άνθρωποι"! Μα δυστυχώς υπάρχουν, υπήρχαν και θα υπάρχουν! Λυπάμαι που το λέω αλλά ο κόσμος έχει γίνει τόσο κακός! Πραγματικά δεν ξέρω πως μπορούμε να τον σώσουμε!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα εντάξει είπαμε όχι έτσι γάμους των 2000 είπαμε μαξ 800-900 άτομα προ κοβιντ τώρα εννοείται ισχύει 100%…δε θα καλέσουμε με ταχυδρομείο θα είναι στο χέρι ολες οι προσκλήσεις…! 
 

οταν είχαμε κάνει το πολιτικό από 10 άτομα σε γάμο εμπορουσαμε να καλέσουμε 20 μαζί με εμας!! Και επεριμενα με τουλάχιστον να μπορούν να έρθουν τα αδέρφια μας!! Δλδ κάποια πράγματα είναι εντελώς βλακιστηκα στο σπίτι είμαστε μαζί αλλά στοβ γάμο θα κολλήσουμε κοβιντ αν έρθουμε όλοι 😂😂😂😂 κ ήθελα να καλέσω γιαγιάδες παππούδες γιατί λεω ως να γίνει ο γαμος πολλά μπορούν να συμβούν κ οντως ο παππούς τ άντρα μ είναι σοβαρά άρρωστος τώρα βασικά άρχισαν τα όργανα να υπολειτουργούν κ μας είπε η γιατρος ότι ανά πάσα στιγμή να περιμένουμε το άσχημο νέο 

εγω ειχα σιγουρα 2000 ατομα στον γαμο.. μην σου πω παραπανω.. ειχαμε κανει 2500 μεριδες φαγητο και βγηκαμε ισια ισια.. και ειχε και αλλο γαμο εκεινη την μερα αρα ο κοσμος δεν καθοταν ολος σε μας για φαγητο

αυτο με τα 10 ατομα ηταν γελοιο.. ενας ο πατερ 2 ο ψαλτης και ο καντιλαναφτης.. 4 οι γονεις .. 2 οι κουμπαροι.. μια η νυφη.. ο γαμπρος δεν μπορει να παει χαχαχαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όσο για το θέμα στη Πάτρα....

Νομίζω ότι όλοι λίγο πολύ το είχαμε καταλάβει κορίτσια. Απλά δεν θέλεις να το πιστέψεις και εύχεσαι να μην είναι έτσι τα πράγματα. Σήμερα το πρωί έβλεπα τα νέα σχετικά με το θέμα και τότε ξύπνησε ο γιος μου και όταν τον πήρα στην αγκαλιά μου άρχισα να κλαίω. Μα πώς μπόρεσε; Πως μπορείς να κάνεις κακό σε ένα παιδί; Αρνούμαι να πιστέψω ότι υπάρχουν τέτοιοι "άνθρωποι"! Μα δυστυχώς υπάρχουν, υπήρχαν και θα υπάρχουν! Λυπάμαι που το λέω αλλά ο κόσμος έχει γίνει τόσο κακός! Πραγματικά δεν ξέρω πως μπορούμε να τον σώσουμε!

 

Πολύ λυπηρό οντως και σαν άνθρωποι έχουμε αποτύχει και αυτό επιβεβαιώνεται καθημερινά…δυστυχως εγώ το λεω συνεχώς οπως λέει κ το λαϊκό άσμα «αυτος ο κοσμος δε θα αλλάξει ποτέ…» έτσι είναι η φύση του ανθρώπου…γίνεται κάτι θυμώνει λέει οτι θα τα αλλάξει όλα αλλά ξεχνα γρήγορα κ πάλι από την αρχή…!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Έχω καιρό να γράψω αλλά διαβάζω τα νέα σας! Εγώ κορίτσια μου μπαίνω για εμβρυομεταφορα την Δευτέρα! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη και ευτυχισμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να προσθέσω κι εγώ το θετικό μου στο πινακακι μας! Αυτό το πινακακι που κάναμε πριν χρόνια με τόση αγάπη και υποσχεθηκαμε ότι δεν θα σταματήσουμε να προσπαθούμε αν δεν γεμίσει όλο με θετικά! Και από τότε ήρθαν πολλά μωράκια που από επιθυμία έγιναν πραγματικότητα και τα κορίτσια μας τα κράτησαν στην αγκαλιά τους! Και θα έρθουν κι άλλα πολλά όσο έχουμε πίστη.... είμαι σίγουρη!💗

Καλή επιτυχία φίλη μου! 

Με το καλό να πας και να φύγεις με τα σποράκια σου και σε εννιά μήνες να είναι στην αγκαλιά σου! 

Αποφάσισες πόσα θα βάλεις τελικά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όσο για το θέμα στη Πάτρα....

Νομίζω ότι όλοι λίγο πολύ το είχαμε καταλάβει κορίτσια. Απλά δεν θέλεις να το πιστέψεις και εύχεσαι να μην είναι έτσι τα πράγματα. Σήμερα το πρωί έβλεπα τα νέα σχετικά με το θέμα και τότε ξύπνησε ο γιος μου και όταν τον πήρα στην αγκαλιά μου άρχισα να κλαίω. Μα πώς μπόρεσε; Πως μπορείς να κάνεις κακό σε ένα παιδί; Αρνούμαι να πιστέψω ότι υπάρχουν τέτοιοι "άνθρωποι"! Μα δυστυχώς υπάρχουν, υπήρχαν και θα υπάρχουν! Λυπάμαι που το λέω αλλά ο κόσμος έχει γίνει τόσο κακός! Πραγματικά δεν ξέρω πως μπορούμε να τον σώσουμε!

 

δεν ξερεις και πως να νοιωσεις για αυτη την γυναικα.. σιγουρα ειναι αρρωστη στα μυαλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή επιτυχία φίλη μου! 

Με το καλό να πας και να φύγεις με τα σποράκια σου και σε εννιά μήνες να είναι στην αγκαλιά σου! 

Αποφάσισες πόσα θα βάλεις τελικά;;

καλημερα κοριτσι μου.. τι εγινε τελικα? ηρθε κανονικα η ακατανομαστη η εισαι στην αναμονη ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλημερα κοριτσι μου.. τι εγινε τελικα? ηρθε κανονικα η ακατανομαστη η εισαι στην αναμονη ακομα

Καλημέρα!
Σήμερα έχω δει κανονική ροή με αίμα γιατί τις προηγούμενες 2 μέρες είχα μονο στο κούπισμα καφέ υγρά.
39 ημέρες κύκλο, έλεος... 
Έστειλα και στον γιατρό να μου πει αν χρειαζεται να με δει πριν ξεκινησω clomiphene γιατί είχα μια κύστη στον τελευταίο υπέρηχο.

Θες να ανοιξεις το θεμα του Απριλίου;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα!
Σήμερα έχω δει κανονική ροή με αίμα γιατί τις προηγούμενες 2 μέρες είχα μονο στο κούπισμα καφέ υγρά.
39 ημέρες κύκλο, έλεος... 
Έστειλα και στον γιατρό να μου πει αν χρειαζεται να με δει πριν ξεκινησω clomiphene γιατί είχα μια κύστη στον τελευταίο υπέρηχο.

Θες να ανοιξεις το θεμα του Απριλίου;;; 

δεν πειραζει..παμε για τον επομενο μηνα πιο δυνατα 💖

δεν ειμαι τοσο γουρλου εγω.. μην παρω ολες τις κοπελες στο λαιμο μου χαχαχαχαχαχα περα απο την πλακα δεν ξερω πως γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα και τίτλο

 

"Με τα αρνάκια και τα κατσικάκια θα φωλιάσουν και μικρά σπορακια"

 

Εννοείται κάνω πλάκα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Βρήκα και τίτλο

 

"Με τα αρνάκια και τα κατσικάκια θα φωλιάσουν και μικρά σπορακια"

 

Εννοείται κάνω πλάκα.. 

χαχαχαχα θα παρά φωλιάσουν με τόσο φαΐ χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Βρήκα και τίτλο

 

"Με τα αρνάκια και τα κατσικάκια θα φωλιάσουν και μικρά σπορακια"

 

Εννοείται κάνω πλάκα.. 

χαχαχαχαχαχαχ σιγουρα κιλακια θα φωλιασουν χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου. Άνοιξα εγω καινούργιο θεματακι. Θέλω πολύ να σας φέρω γούρι ότι έγινε σε εμένα να γίνει και σε εσάς και να είναι η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής σας ♥️♥️♥️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

χαχαχαχαχαχαχ σιγουρα κιλακια θα φωλιασουν χαχαχαχαχα

Εγώ είμαι από αυτές που όσο και να φάνε παραμένουν 50 κιλά. Για να πάρω βάρος πρέπει να κάνω τάμα. Δυστυχώς όμως ακόμα αντιμετωπίζω μπουλινγκ για αυτό το θέμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εγώ είμαι από αυτές που όσο και να φάνε παραμένουν 50 κιλά. Για να πάρω βάρος πρέπει να κάνω τάμα. Δυστυχώς όμως ακόμα αντιμετωπίζω μπουλινγκ για αυτό το θέμα

ημαρτον πια.. μην ασχολησαι με κομπλεξικους ανθρωπους.. να χαιρεσαι που απολαμβανεις το φαγητο σου χωρις ενοχες..  αααα και θυμαμαι να σου ειπα σε μισωωωωωω χαχαχαχαχαχαχ (πλακα κανω εννοειται)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εγώ είμαι από αυτές που όσο και να φάνε παραμένουν 50 κιλά. Για να πάρω βάρος πρέπει να κάνω τάμα. Δυστυχώς όμως ακόμα αντιμετωπίζω μπουλινγκ για αυτό το θέμα

Εν έτη 2022 ακόμα ασχολούμαστε με το βάρος τι να πεις…κορίτσι μου μην ασχολείσαι να είσαι εσυ χαρούμενη για το σώμα σου και άσε τους άλλους τι λένε! Εσυ αν νιώθεις καλά με εσένα μη σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι…!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοριτσάκια μου. Άνοιξα εγω καινούργιο θεματακι. Θέλω πολύ να σας φέρω γούρι ότι έγινε σε εμένα να γίνει και σε εσάς και να είναι η μεγαλύτερη έκπληξη της ζωής σας ♥️♥️♥️

 

Μακάρι να μας φέρεις γούρι ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Βρήκα και τίτλο

 

"Με τα αρνάκια και τα κατσικάκια θα φωλιάσουν και μικρά σπορακια"

 

Εννοείται κάνω πλάκα.. 

😆 ....και τα κιλακια επίσης!

🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλή επιτυχία φίλη μου! 

Με το καλό να πας και να φύγεις με τα σποράκια σου και σε εννιά μήνες να είναι στην αγκαλιά σου! 

Αποφάσισες πόσα θα βάλεις τελικά;;

Αχ γλυκό μου misofeggaro πραγματικά έχουμε προβληματιστεί πολύ αυτές τις δύο ημέρες με τον αντρουλη μου! Αυτοί προτείνουν δύο άλλα το αφήνουν πάνω μας! Πρέπει να απαντήσουμε μέχρι αύριο! Αχ ακόμα δεν ξέρουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Είμαι πάρα πολύ νευριασμένη με αυτό το τέρας. Από την αρχή το πίστευα αλλά ήθελα να μην είναι αλήθεια. Είμαι μαμά ήδη ενός παιδιού και προσπαθώ τόσο πολύ για δεύτερο. 

Με το πρώτο μου παιδάκι από 24 ημερών μέχρι τώρα στα 6 έχει νοσηλευτεί 8 φορές. Σε καμία νοσηλεία δεν ήμουν τόση ψυχρή και ήρεμη όπως αυτή. Οι δύο μάλιστα νοσηλείες ήταν καθαρά ακίνδυνες απλά έπρεπε να πάρει ενδοφλέβια αντιβίωση. Στην τελευταία νοσηλεία του 11 μέρες ασπρισαν τα μαλλιά μου και πέθαινα κάθε μέρα μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα να αποκλείσουμε την λευχαιμία. Ακόμα το σκέφτομαι και κλαίω. Για το παιδί μου θα έκανα και θα κάνω τα πάντα αν χρειαστεί. 

Το συγκεκριμένο τέρας πρέπει να το δώσουν σε γυναίκες να του αποδώσουν δικαιοσύνη. Σε μανάδες με παιδιά, σε μανάδες που έχασαν τα παιδιά τους ,σε γυναίκες που προσπαθούν με κόπο για αυτό το θαύμα.

Συγνώμη για το σεντόνι αλλά είμαι πάρα πολύ θυμωμένη. Τα μάτια μου δεν σταματούν να τρέχουν. 

Εξοργισμένο είμαι... Παρόλο που ήταν το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα δεν το χωράει ο νους μου με τίποτα!!! Το μόνο που με ηρεμεί κάπως είναι ότι θα μπει φυλακή το τέρας και ξέρουμε πολύ καλά ότι τέτοια τέρατα δεν την βγάζουν καθαρή στις ελληνικές φυλακές... Μπορεί να ακούγομαι κακία αλλά όταν σε λιγο καιρό διαβάσω ότι βρέθηκε "κρεμασμενη* στο κελι της θα κάνω παρτυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εξοργισμένο είμαι... Παρόλο που ήταν το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα δεν το χωράει ο νους μου με τίποτα!!! Το μόνο που με ηρεμεί κάπως είναι ότι θα μπει φυλακή το τέρας και ξέρουμε πολύ καλά ότι τέτοια τέρατα δεν την βγάζουν καθαρή στις ελληνικές φυλακές... Μπορεί να ακούγομαι κακία αλλά όταν σε λιγο καιρό διαβάσω ότι βρέθηκε "κρεμασμενη* στο κελι της θα κάνω παρτυ

Οι πιο πολλοί το πιστεύαμε από την αρχή αλλά θέλαμε να κάνουμε λάθος. Μακάρι να την αυτοκτονήσουν, αλλά είναι τόσο εγωπαθης που θα το ρίξει στα ψυχολογικά και άντε να κανει καμία ψευτο απόπειρα όπως είχε ξανακάνειε άλλους δύο γκόμενους που έλεγαν.

Μακάρι να την αυτοκτονήσουν σαν τον Πολωνό πριν λίγες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Έχω καιρό να γράψω αλλά διαβάζω τα νέα σας! Εγώ κορίτσια μου μπαίνω για εμβρυομεταφορα την Δευτέρα! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη και ευτυχισμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να προσθέσω κι εγώ το θετικό μου στο πινακακι μας! Αυτό το πινακακι που κάναμε πριν χρόνια με τόση αγάπη και υποσχεθηκαμε ότι δεν θα σταματήσουμε να προσπαθούμε αν δεν γεμίσει όλο με θετικά! Και από τότε ήρθαν πολλά μωράκια που από επιθυμία έγιναν πραγματικότητα και τα κορίτσια μας τα κράτησαν στην αγκαλιά τους! Και θα έρθουν κι άλλα πολλά όσο έχουμε πίστη.... είμαι σίγουρη!💗

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗


Καλή επιτυχία τη Δευτέρα!!!!! 🤞🤗🙏❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! ❤️❤️❤️ 
 

εμεις αύριο έχουμε αργία πάλι και έχουμε τριήμερο γιουπιιιι!!!! Αλλά αυτή την εβδομάδα δουλευα από το σπίτι όποτε μια χαρά μου ήτανε!! Έκανα κ τις δουλειες μου, πήγα κ επιτελους στο κομμωτήριο που είχα ρίζα 4 μηνών…κ ετοιμάζομαι για την αλλαγή στα μαλλιά για τον γάμο!!Κοντεύει κ αυτος κ έχω αγχωθεί λίγο…βέβαια τα έχω όλα ετοιμα αλλά όσο να ναι αγχώνεσαι…

Πότε είναι ο γάμος Ραφ μου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλά τα νέα ειναι σοκαριστικά, ειλικρινα ειναι απο τις περιπτωσεις που δεν υπαρχουν λογια.....😪 

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω ειμαι καλα και περιμενω να παω στον αυριανο υπερηχο να δουμε τι γινεται... Γενικα προσπαθω να μην αγχωνομαι αλλα με πιανει αγωνια γιατι αισθανομαι οτι ειμαι ατυχη σε αυτον τον τομεα και φοβαμαι μηπως κατι δεν παει καλα. Ελπιζω πως οχι! 🙏🙏🙏

Όλα καλά θα πάνε γλυκό μου κορίτσι!💗💗💗

Στείλε μας αύριο να μας πεις τι έγινε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/3/2022 at 8:32 ΜΜ, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσια διαβασατε την ειδηση για τη μανα απ την πατρα που σκοτωσε το παιδι της;;; βασικα απεδειξαν το φονο της μεγαλης κορης κ πιστευουν οτι θα ομολογησει και τους φονους των 2 μικροτερων κοριτσιων 😭😭😭😭😭

Ποσο αρρωστοι ανθρωποι υπαρχουν;;;; εινσι δυνατον;;;;

Τόνια μου τραγικό πραγματικά δεν το χωράει ανθρώπινος νους…αυτό που όλοι ήξεραν κ περίμεναν να αποδειχτεί…κ πάλι σοκάρεσαι λες πώς μπόρεσε να τα γεννήσει να τα μεγαλώσει να τα βλέπει να παίζουν κ να γελάνε και να τα σκοτώσει; 3 ψυχούλες 3 αγγελούδια…πόσο κρίμα…😢💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...