Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσια διαβασατε την ειδηση για τη μανα απ την πατρα που σκοτωσε το παιδι της;;; βασικα απεδειξαν το φονο της μεγαλης κορης κ πιστευουν οτι θα ομολογησει και τους φονους των 2 μικροτερων κοριτσιων 😭😭😭😭😭

Ποσο αρρωστοι ανθρωποι υπαρχουν;;;; εινσι δυνατον;;;;

Πριν λίγο π ήμουν στο τενις το έλεγαν οι κοπελες και λεω εκείνη την ώρα να υπάρχουν κοπελες π να δυσκολεύονται κ αυτες να τα σκοτώνουν!! Ελεος!! Οντως αρρωστημένα πράγματα…κ από τι κατάλαβα είναι για τον άντρα της; Δεν παρακολούθησα την ιστορία αυτή είναι η αλήθεια…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσια διαβασατε την ειδηση για τη μανα απ την πατρα που σκοτωσε το παιδι της;;; βασικα απεδειξαν το φονο της μεγαλης κορης κ πιστευουν οτι θα ομολογησει και τους φονους των 2 μικροτερων κοριτσιων 😭😭😭😭😭

Ποσο αρρωστοι ανθρωποι υπαρχουν;;;; εινσι δυνατον;;;;

Αχχχ ασε έριξα κλάμα για τα παιδάκια, μαρτύρησαν... Εμείς πολεμάμε με τους πάντες και με τον ίδιο μας τον εαυτό να αποκτήσουμε ενα παιδάκι και υπάρχουν μανες που τα σκοτώνουν.... πραγματικά δεν εχω λόγια για αυτήν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσια διαβασατε την ειδηση για τη μανα απ την πατρα που σκοτωσε το παιδι της;;; βασικα απεδειξαν το φονο της μεγαλης κορης κ πιστευουν οτι θα ομολογησει και τους φονους των 2 μικροτερων κοριτσιων 😭😭😭😭😭

Ποσο αρρωστοι ανθρωποι υπαρχουν;;;; εινσι δυνατον;;;;

Με αυτή την υπόθεση έχω αγανακτήσει αλήθεια!!! Επιτέλους την έπιασαν να ηρεμήσουν οι ψυχούλες των παιδιών αυτών!!! Εύχομαι την επόμενη φορά οι ψυχούλες αυτές να πάνε σε μαμάδες σαν όλες εμάς που καθημερινά παρακαλάμε τον Θεό να μας χαρίσει ένα παιδάκι!!! Σε μανούλες που θα τα αγαπανε αληθινά!!! 🙏😭 Κρίμα τα παιδάκια τι τράβηξαν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πάρα πολύ νευριασμένη με αυτό το τέρας. Από την αρχή το πίστευα αλλά ήθελα να μην είναι αλήθεια. Είμαι μαμά ήδη ενός παιδιού και προσπαθώ τόσο πολύ για δεύτερο. 

Με το πρώτο μου παιδάκι από 24 ημερών μέχρι τώρα στα 6 έχει νοσηλευτεί 8 φορές. Σε καμία νοσηλεία δεν ήμουν τόση ψυχρή και ήρεμη όπως αυτή. Οι δύο μάλιστα νοσηλείες ήταν καθαρά ακίνδυνες απλά έπρεπε να πάρει ενδοφλέβια αντιβίωση. Στην τελευταία νοσηλεία του 11 μέρες ασπρισαν τα μαλλιά μου και πέθαινα κάθε μέρα μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα να αποκλείσουμε την λευχαιμία. Ακόμα το σκέφτομαι και κλαίω. Για το παιδί μου θα έκανα και θα κάνω τα πάντα αν χρειαστεί. 

Το συγκεκριμένο τέρας πρέπει να το δώσουν σε γυναίκες να του αποδώσουν δικαιοσύνη. Σε μανάδες με παιδιά, σε μανάδες που έχασαν τα παιδιά τους ,σε γυναίκες που προσπαθούν με κόπο για αυτό το θαύμα.

Συγνώμη για το σεντόνι αλλά είμαι πάρα πολύ θυμωμένη. Τα μάτια μου δεν σταματούν να τρέχουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

πω πω τηλεπαθεια ναντια μου!!

ασε εχουμε νεα διευθυντρια και μας παει........ συνεχεια δουλειας και συναντησεις εχουμε... ολη μερα στο τρεξιμο! περασε το μπουκωμα κοριτσι μου; συνηλθες;

Καλημεραααα... καταλαβα.. υπομονη

ακομα ειμαι λιγο μπουκωμενη αλλα παρα πολυ καλυτερα.. σημερα ειναι η 15η μερα

στις πριν 16 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

μακάρι τώρα που είστε πιο χαλαροί να έρθει ❣️❣️❣️❣️

 

Μακάρι να έρθει αυτό το θαύμα γιατί μόνο θαύμα μπορώ να το χαρακτηρίσω…!! Θα είναι το πιο ωραίο δώρο εννοείται!! Εμένα φετος τα γενέθλια μ πέφτουν Μεγάλη Παρασκευή και θα είμαστε Καβάλα ☺️☺️ Ανυπομονώ να χαλαρώσω λίγο 

καλημεραααα ελπιζω και εγω να ερθει τωρα που χαλαρωνουμε σιγα σιγα ... να περασεις ομορφα .. να χαλαρωσεις και να το απολαυσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου.. πραγματικα και εγω πιστευα απο την αρχη οτι η μανα ηταν η δολοφονος και αναρρωτιεμαι πως μπορεσε.. για εναν αντρα? εγω ειχα πει στον πρωην και ειπα και στον νυν οποιος αγγιξει τα παιδια μου θα τον σκοτωσω με τα ιδια μου τα χερια και ας ειναι και ο ανθρωπος που εχω διπλα μου η ο πατερας τους.. δεν μπορω να δεχτω οτι μια μανα θα σκοτωσει τα παιδια της η θα επιτρεψει να τα ακουμπησει ο καθε ανωμαλος πανω τους.. ευχομαι αυτες οι ψυχουλες να ηρεμησουν τωρα.. ειναι αγγελοι στον ουρανο

τοσες κοπελες προσπαθουμε για παιδι.. ειχαμε αποβολες και πεθαιναμε καθε φορα που χαναμε το εμβρυο η ερχεται η περιοδος και αλλες με ελαφρα την καρδια πανε και τα ριχνουν η τα σκοτωνουν.. το φταινε αραγε αυτες οι ψυχες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω σημερα εχω ωορρηξια.. αρχισα να εχω υγρα.. βαση ημερολογιου αυριο θα εχω .. εν το μεταξυ επαφες ειχαμε δευτερα και τριτη ...χτες και προχτες δεν ειχαμε.. αν εχουμε αποψε και αυριο λετε να ειναι καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

νομιζω σημερα εχω ωορρηξια.. αρχισα να εχω υγρα.. βαση ημερολογιου αυριο θα εχω .. εν το μεταξυ επαφες ειχαμε δευτερα και τριτη ...χτες και προχτες δεν ειχαμε.. αν εχουμε αποψε και αυριο λετε να ειναι καλα?

Καλημέρα κορίτσι μου. Εμείς πάμε μαζί τελικά. Και εγώ σήμερα πονάω πολύ. Επαφή είχαμε προχθές το βράδυ και θα επιδιώξω και απόψε. Απόψε και αύριο πιστεύω είναι πολύ καλά για προσπάθειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Εμείς πάμε μαζί τελικά. Και εγώ σήμερα πονάω πολύ. Επαφή είχαμε προχθές το βράδυ και θα επιδιώξω και απόψε. Απόψε και αύριο πιστεύω είναι πολύ καλά για προσπάθειες!!

μακαρι να ειμαστε και τυχερες αυτο τον μηνα.. και εγω πιστευω καλα ειναι γιατι μου ειπε η γιατρος πιο καλα ειναι πριν την ωορρηξια να εχεις επαφες και αν υποθεσουμε οτι ζει τουλαχιστον 2 μερες το σπερμα πιστευω θα το πετυχουμε .. τουλαχιστον απο θεμα επαφων.. τωρα απο θεμα γονιμοποιησης ο θεος βοηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

D17EAD29-94F9-4AE5-A70D-0229C7A0BA65.thumb.jpeg.1230ffe49deedbb19ad37e894c39647e.jpeg

πραγματικά ολες οι σκέψεις σε ένα post!!! Δεν έχω περάσει από εξωσωματική, ομως παλεύω ένα χρόνο για ένα μωράκι και κάθε μήνα να έρχεται η περίοδος κ να κλαίω, ξέρω πως είναι ομως να περνάς μια τέτοια διαδικασία αφού έχω δικό μου άνθρωπο που την πέρασε και την ξανα περνά!!! Και ολες εσας τις κοπελες που μας μεταφέρετε την αγωνία σας κ τις απογοητεύσεις….και μιας «μάνας» να της δίνετε με τόση ευκολία να έχει παιδιά και να τα σκοτώνει…καλύτερα να τα δώσει σε κάποιον που θέλει και δεν μπορεί να έχει το δικό του παιδάκι σίγουρα θα είχαν και καλύτερη τύχη και πολλή αγάπη…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλά τα νέα ειναι σοκαριστικά, ειλικρινα ειναι απο τις περιπτωσεις που δεν υπαρχουν λογια.....😪 

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω ειμαι καλα και περιμενω να παω στον αυριανο υπερηχο να δουμε τι γινεται... Γενικα προσπαθω να μην αγχωνομαι αλλα με πιανει αγωνια γιατι αισθανομαι οτι ειμαι ατυχη σε αυτον τον τομεα και φοβαμαι μηπως κατι δεν παει καλα. Ελπιζω πως οχι! 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλά τα νέα ειναι σοκαριστικά, ειλικρινα ειναι απο τις περιπτωσεις που δεν υπαρχουν λογια.....😪 

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω ειμαι καλα και περιμενω να παω στον αυριανο υπερηχο να δουμε τι γινεται... Γενικα προσπαθω να μην αγχωνομαι αλλα με πιανει αγωνια γιατι αισθανομαι οτι ειμαι ατυχη σε αυτον τον τομεα και φοβαμαι μηπως κατι δεν παει καλα. Ελπιζω πως οχι! 🙏🙏🙏

Καλημεραααα ❤️❤️❤️❤️❤️
 

Σταματα να νιωθεις έτσι όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι πολύ τυχερή εχεις το θαυματακι σου!!! Η επιστήμη έχει προχωρήσει, εδώ ακούμε θαύματα π γινόντουσαν στις μανάδες μας που η επιστήμη δεν ήταν τόσο προχωρημένη!! Να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε 💕💕💕💕

Τι ώρα θα πας αύριο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραααα ❤️❤️❤️❤️❤️
 

Σταματα να νιωθεις έτσι όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι πολύ τυχερή εχεις το θαυματακι σου!!! Η επιστήμη έχει προχωρήσει, εδώ ακούμε θαύματα π γινόντουσαν στις μανάδες μας που η επιστήμη δεν ήταν τόσο προχωρημένη!! Να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε 💕💕💕💕

Τι ώρα θα πας αύριο;;;

Στις 12!!! Θα προσπαθησω να αφοσιωθω στη δουλεια σημερα και να μη το σκεφτομαι!  Αγχος πριν μεινουμε αγχος και μετα, ησυχια δεν βρισκουμε χαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραααα  ❤️❤️❤️❤️❤️

Σταματα να νιωθεις έτσι όλα καλά θα πάνε!!! Είσαι πολύ τυχερή εχεις το θαυματακι σου!!! Η επιστήμη έχει προχωρήσει, εδώ ακούμε θαύματα π γινόντουσαν στις μανάδες μας που η επιστήμη δεν ήταν τόσο προχωρημένη!! Να είσαι αισιόδοξη όλα καλά θα πάνε 💕💕💕💕

Τι ώρα θα πας αύριο;;;

Σε ευχαριατω πολυ για αισιοδοξια σου ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! ❤️❤️❤️ 
 

εμεις αύριο έχουμε αργία πάλι και έχουμε τριήμερο γιουπιιιι!!!! Αλλά αυτή την εβδομάδα δουλευα από το σπίτι όποτε μια χαρά μου ήτανε!! Έκανα κ τις δουλειες μου, πήγα κ επιτελους στο κομμωτήριο που είχα ρίζα 4 μηνών…κ ετοιμάζομαι για την αλλαγή στα μαλλιά για τον γάμο!!Κοντεύει κ αυτος κ έχω αγχωθεί λίγο…βέβαια τα έχω όλα ετοιμα αλλά όσο να ναι αγχώνεσαι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Στις 12!!! Θα προσπαθησω να αφοσιωθω στη δουλεια σημερα και να μη το σκεφτομαι!  Αγχος πριν μεινουμε αγχος και μετα, ησυχια δεν βρισκουμε χαχα 

Το άγχος δε σταματά ποτέ!! Άγχος της σύλληψης, άγχος του πρώτου τριμήνου, άγχος β επιπέδου, άγχος τοκετού, άγχος μετά να το μεγαλώσεις, άγχος με το σχολείο κ τις δραστηριότητες, άγχος να έχει φιλους, άγχος να είναι ένα καλό παιδί και να έχει υγεία, άγχος μετά να σπουδάσει κάτι κ να βρει δουλεια…

οταν κτυπήσει το βιολογικό μας ρολόι νομίζω ότι το άγχος δε σταματά ποτέ 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Καλά τα νέα ειναι σοκαριστικά, ειλικρινα ειναι απο τις περιπτωσεις που δεν υπαρχουν λογια.....😪 

Ελπιζω να ειστε ολες καλα, εγω ειμαι καλα και περιμενω να παω στον αυριανο υπερηχο να δουμε τι γινεται... Γενικα προσπαθω να μην αγχωνομαι αλλα με πιανει αγωνια γιατι αισθανομαι οτι ειμαι ατυχη σε αυτον τον τομεα και φοβαμαι μηπως κατι δεν παει καλα. Ελπιζω πως οχι! 🙏🙏🙏

σε καταλαβαινω γιατι περασα 2 φορες αποβολη και στην επομενη εγκυμοσυνη ειμουν μεσα στο αγχος.. και τωρα ενα αγχος να μεινω εγκυος και οταν μεινω σιγουρα θα ειμαι στην πριζα να παει καλα αλλα θελω να σκεφτεσαι θετικα.. εγινε το θαυμα και αυτο τα λεει ολα.. να το αφησεις στο θεο και ολα θα πανε τελεια💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! ❤️❤️❤️ 
 

εμεις αύριο έχουμε αργία πάλι και έχουμε τριήμερο γιουπιιιι!!!! Αλλά αυτή την εβδομάδα δουλευα από το σπίτι όποτε μια χαρά μου ήτανε!! Έκανα κ τις δουλειες μου, πήγα κ επιτελους στο κομμωτήριο που είχα ρίζα 4 μηνών…κ ετοιμάζομαι για την αλλαγή στα μαλλιά για τον γάμο!!Κοντεύει κ αυτος κ έχω αγχωθεί λίγο…βέβαια τα έχω όλα ετοιμα αλλά όσο να ναι αγχώνεσαι…

ευτυχως που ειναι αργια αυριο.. θα κανω αρκετες δουλειες στο σπιτι.. ελπιζω να ξεκουραστω την κυριακη.. εγω ακομα δεν αγχωθηκα για τον γαμο.. σκεφτομαστε να παμε μονο στην εκκλησια και μετα σε καμια ταβερνα εμεις και εμεις για φαγητο χωρις πολλα πολλα γιατι δεν μας νοιαζει κατι παραπανω απο το μυστηριο.. εξαλλου τα εχουμε ζησει εμεις ηδη μια φορα.. ο αντρας μου δεν εχει κανεναν στην κυπρο μονο οι γονεις του αν μπορεσουν θα ερθουν αρα περιττα εξοδα θα κανουμε και δεν υπαρχει λογος.. ασε που μπορει να ειμαι εγκυος αρα δεν θα εχω αντοχες για πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

σε καταλαβαινω γιατι περασα 2 φορες αποβολη και στην επομενη εγκυμοσυνη ειμουν μεσα στο αγχος.. και τωρα ενα αγχος να μεινω εγκυος και οταν μεινω σιγουρα θα ειμαι στην πριζα να παει καλα αλλα θελω να σκεφτεσαι θετικα.. εγινε το θαυμα και αυτο τα λεει ολα.. να το αφησεις στο θεο και ολα θα πανε τελεια💖

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου για θετικη σου σκεψη ,μακαρι🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ευτυχως που ειναι αργια αυριο.. θα κανω αρκετες δουλειες στο σπιτι.. ελπιζω να ξεκουραστω την κυριακη.. εγω ακομα δεν αγχωθηκα για τον γαμο.. σκεφτομαστε να παμε μονο στην εκκλησια και μετα σε καμια ταβερνα εμεις και εμεις για φαγητο χωρις πολλα πολλα γιατι δεν μας νοιαζει κατι παραπανω απο το μυστηριο.. εξαλλου τα εχουμε ζησει εμεις ηδη μια φορα.. ο αντρας μου δεν εχει κανεναν στην κυπρο μονο οι γονεις του αν μπορεσουν θα ερθουν αρα περιττα εξοδα θα κανουμε και δεν υπαρχει λογος.. ασε που μπορει να ειμαι εγκυος αρα δεν θα εχω αντοχες για πολλα πολλα

Μακάρι να έκανα κ εγώ τέτοιο γάμο πραγματικά!!! Έκανα πολιτικο πέρσι και ήταν τέλεια!! Είμασταν μόνο εμεις οι γονεις αδέρφια κ γιαγιάδες παππούδες!! Κανένας αλλος!! Πήγαμε στο μουσειο που γινόταν ο πολιτικός  κ μετά σε ταβέρνα αλλά λόγο κοβιντ κάτσαμε σε διαφορετικά τραπέζια 🤣🤣🤣 ενώ πριν είμασταν όλοι μαζί…καταλαβαινεις αυτά τα βλακιστικα μέτρα!!! Περιμέναμε να ανοίξουμε από λοκνταουν για να κάνουμε γάμο κ έστω να είμαστε μόνο οι συγγενείς!!! 
 

τωρα θα γίνει γαμος αλλά εγώ δεν θέλω πολλά άτομα, οι γονεις μ δε θα καλέσουν πολλούς βασικά οπως κάλεσαν στον αδερφό μου, τα πεθερικά μ θέλουνε να καλέσουν αλλά πιστεύω δε θα ξεπεράσουμε το όριο που τους έβαλα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μακάρι να έκανα κ εγώ τέτοιο γάμο πραγματικά!!! Έκανα πολιτικο πέρσι και ήταν τέλεια!! Είμασταν μόνο εμεις οι γονεις αδέρφια κ γιαγιάδες παππούδες!! Κανένας αλλος!! Πήγαμε στο μουσειο που γινόταν ο πολιτικός  κ μετά σε ταβέρνα αλλά λόγο κοβιντ κάτσαμε σε διαφορετικά τραπέζια 🤣🤣🤣 ενώ πριν είμασταν όλοι μαζί…καταλαβαινεις αυτά τα βλακιστικα μέτρα!!! Περιμέναμε να ανοίξουμε από λοκνταουν για να κάνουμε γάμο κ έστω να είμαστε μόνο οι συγγενείς!!! 
 

τωρα θα γίνει γαμος αλλά εγώ δεν θέλω πολλά άτομα, οι γονεις μ δε θα καλέσουν πολλούς βασικά οπως κάλεσαν στον αδερφό μου, τα πεθερικά μ θέλουνε να καλέσουν αλλά πιστεύω δε θα ξεπεράσουμε το όριο που τους έβαλα 😂😂😂

ακομα στην κυπρο επικρατει η νοοτροπια του να καλεσουμε το χωρκο ουλλο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

μα γιατι λες βλακιστικα τα μετρα? επειδη δηλαδη μεσα στο αυτοκινητο μονο 4 ατομα μπορουσαν να ειναι απο την οικογενεια? αφου ξερουν οτι ζουμε σε παλατια και ο καθενας εχει την πτερυγα του αρα δεν συναντιομασταν μεσα στο σπιτι.. αν ηταν 3 τα μωρα το ενα να το βαλαμε πανω στο καπό του αυτοκινητου αχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Έχω καιρό να γράψω αλλά διαβάζω τα νέα σας! Εγώ κορίτσια μου μπαίνω για εμβρυομεταφορα την Δευτέρα! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη και ευτυχισμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να προσθέσω κι εγώ το θετικό μου στο πινακακι μας! Αυτό το πινακακι που κάναμε πριν χρόνια με τόση αγάπη και υποσχεθηκαμε ότι δεν θα σταματήσουμε να προσπαθούμε αν δεν γεμίσει όλο με θετικά! Και από τότε ήρθαν πολλά μωράκια που από επιθυμία έγιναν πραγματικότητα και τα κορίτσια μας τα κράτησαν στην αγκαλιά τους! Και θα έρθουν κι άλλα πολλά όσο έχουμε πίστη.... είμαι σίγουρη!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

ακομα στην κυπρο επικρατει η νοοτροπια του να καλεσουμε το χωρκο ουλλο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

μα γιατι λες βλακιστικα τα μετρα? επειδη δηλαδη μεσα στο αυτοκινητο μονο 4 ατομα μπορουσαν να ειναι απο την οικογενεια? αφου ξερουν οτι ζουμε σε παλατια και ο καθενας εχει την πτερυγα του αρα δεν συναντιομασταν μεσα στο σπιτι.. αν ηταν 3 τα μωρα το ενα να το βαλαμε πανω στο καπό του αυτοκινητου αχαχαχαχαχ

Χαχαχα εντάξει είπαμε όχι έτσι γάμους των 2000 είπαμε μαξ 800-900 άτομα προ κοβιντ τώρα εννοείται ισχύει 100%…δε θα καλέσουμε με ταχυδρομείο θα είναι στο χέρι ολες οι προσκλήσεις…! 
 

οταν είχαμε κάνει το πολιτικό από 10 άτομα σε γάμο εμπορουσαμε να καλέσουμε 20 μαζί με εμας!! Και επεριμενα με τουλάχιστον να μπορούν να έρθουν τα αδέρφια μας!! Δλδ κάποια πράγματα είναι εντελώς βλακιστηκα στο σπίτι είμαστε μαζί αλλά στοβ γάμο θα κολλήσουμε κοβιντ αν έρθουμε όλοι 😂😂😂😂 κ ήθελα να καλέσω γιαγιάδες παππούδες γιατί λεω ως να γίνει ο γαμος πολλά μπορούν να συμβούν κ οντως ο παππούς τ άντρα μ είναι σοβαρά άρρωστος τώρα βασικά άρχισαν τα όργανα να υπολειτουργούν κ μας είπε η γιατρος ότι ανά πάσα στιγμή να περιμένουμε το άσχημο νέο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Έχω καιρό να γράψω αλλά διαβάζω τα νέα σας! Εγώ κορίτσια μου μπαίνω για εμβρυομεταφορα την Δευτέρα! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη και ευτυχισμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να προσθέσω κι εγώ το θετικό μου στο πινακακι μας! Αυτό το πινακακι που κάναμε πριν χρόνια με τόση αγάπη και υποσχεθηκαμε ότι δεν θα σταματήσουμε να προσπαθούμε αν δεν γεμίσει όλο με θετικά! Και από τότε ήρθαν πολλά μωράκια που από επιθυμία έγιναν πραγματικότητα και τα κορίτσια μας τα κράτησαν στην αγκαλιά τους! Και θα έρθουν κι άλλα πολλά όσο έχουμε πίστη.... είμαι σίγουρη!💗

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Είμαστε εδώ μαζί σου 💖💖💖💖 είσαι το επόμενο θετικό μας 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! 

Έχω καιρό να γράψω αλλά διαβάζω τα νέα σας! Εγώ κορίτσια μου μπαίνω για εμβρυομεταφορα την Δευτέρα! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη και ευτυχισμένη! Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να προσθέσω κι εγώ το θετικό μου στο πινακακι μας! Αυτό το πινακακι που κάναμε πριν χρόνια με τόση αγάπη και υποσχεθηκαμε ότι δεν θα σταματήσουμε να προσπαθούμε αν δεν γεμίσει όλο με θετικά! Και από τότε ήρθαν πολλά μωράκια που από επιθυμία έγιναν πραγματικότητα και τα κορίτσια μας τα κράτησαν στην αγκαλιά τους! Και θα έρθουν κι άλλα πολλά όσο έχουμε πίστη.... είμαι σίγουρη!💗

σου ευχομαι να πανε ολα κατ ευχην και σε λιγους μηνες να εχεις στην αγκαλια σου το θαυματακι σου 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...