Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μάρτης ήρθε, άνοιξη μπήκε, ένα λουλουδάκι σε κάθε κοιλίτσα να ανθίσει 🥀🌹🌷🌸🌻🌼


Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@marinamanoulitsa η αμη δείχνει κατά προσέγγιση τα αποθέματα ωαρίων. Ουσιαστικά σου λέει αν έχεις περιθώριο να καθυστερήσεις τις προσπάθειες σου. Σε εσάς που ήδη προσπαθείτε δεν έχει νόημα. Επίσης να πω ότι δε δείχνει αριθμό ωαρίων, ούτε μπορεί να εκτιμήσει εμμηνόπαυση. Κ αυτό επειδή είναι ένα κλάσμα ουσιαστικά. Μπορεί δλδ μια κοπέλα να έχει πχ 3 κ να μειώνεται 0.5 κάθε χρόνο κ μια άλλη 0.5 κ να είναι σταθερό χρόνια. Αν θες τη γνώμη μου επειδή είναι πολύ κατά προσέγγιση δεν έχει νόημα... Εμένα ήταν 0.3 κ είχα 20 ωάρια στον υπέρηχο! Καμία σχέση δλδ.

Όσο για την ποιότητα @Nandia-φοβάμαι ότι δεν υπάρχει τρόπος να εκτιμηθεί. Είχα fsh γύρω στο 6 με ανάλογη lh κ τέλεια ε2. Κ όμως όπως φάνηκε στην εξωσωματική τα ωάρια μου είχαν θέμα γονιμοποίησης, για αυτό δεν εμένα κιόλας. Όπως μου εξήγησε ο γιατρός είναι κ αυτά μια μέτρηση της ποσότητας κ όχι της ποιότητας. Δυστυχώς η ποιότητα μόνο στο μικροσκόπιο φαίνεται...

Πάντως συμφωνώ αμη δεν έχει νόημα σε αυτή τη φάση. Μόνο άγχος προκαλεί κ τίποτα δε λέει! 

Καλημερα.. βασικα ολα κατα προσεγγιση ειναι.. εμεις ομως που εχουμε ηδη παιδια πιθανων να ειναι λιγο πιο ξεκαθαρο γιατι εμενα πχ γονιμοποιουνται αφου εμεινα 4 φορες .. ειναι και θεμα τυχης και timing

εμενα παντως αμη δεν με εβαλε να κανω ουτε μου την ανεφερε καν μαλλον γιατι ειναι αυτο που λες οτι ειναι απλα κατα προσεγγιση

στις πριν 8 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσια τα νεύρα μου!
Το πρωί που σας είπα είχα ροζ στο σκούπισμα.
Ε μετά έγιναν καφέ πάλι στο σκούπισμα και από το μεσημέρι και μετά δεν έχω τίποτα!
Αν το πρωί΄΄ι δεν έχει έρθει κανονική αιμορραγία τι λέτε να κάνω;;

καλημερα.. προσεχε λιγο μην κουραζεσαι και αν δεν ερθει μεχρι το τελος της εβδομαδας κανονικα να κανεις χοριακη η να μιλησεις με τον γιατρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 20 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Κορίτσια μου αδιαθέτησα... 
Οπότε σε αυτό τον κύκλο ξεκινάω clomiphene και ελπίζω να σταθώ τυχερή όπως η @Starrr

που, αν θυμάμαι καλά, έτσι απέκτησε τα παιδάκια της. 
🙏🏼🤰😒😪

Κοριτσι μου πολυ λυπαμαι.... Κλομιφαινη νομιζω ειχε κανει και η Froufro, σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια και σου ευχομαι καλη επιτυχια στις επομενες προσπαθειες σου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Όσες ξέρετε για βοηθήστε... Αυτή η ΑΜΗ που λέτε τι είναι;;;; αν είναι να ζητήσω να κάνω και αυτή την εξεταση

Καλημερα κοριτσι μου αχ αυτη η ΑΜΗ! Την εκανα το καλοκαιρι και ηταν ο λογος που μπηκα στο φορουμ και εριξα πολυυυυυυυυυυυ κλαμα γιατι μου ειχε βγει πολυ χαμηλη στην κατηγορια χαμηλη γονιμοτητα!!! Η ΑΜΗ σου δειχνει το αποθεμα ωοθηκων, δηλαδη τι περιθωρια εχεις γοα το μελλον και ποσο πρεπει να βιαστεις για να μεινειςεγκυος, Δεν σου δειχνει την ποιοτητα ωαριων ομως η ποιοτητα φαινεται απο αλλε ς ορμονες FSH, LH κλπ. Εμενα ειχε βγει πολυ χαμηλη και ημουν χαλια....Εαν πχ δεν προσπαθουσες ηδη συστηματικα για παιδι θα σου ελεγα καντην να δεις περιθωρια για μελλον μηπως κανεις καταψυξη κλπ΄. Αλλα τωρα και χαμηλη να βγει, τι παραπανω να κανεις, εννοω αφου κανεις ηδη συστηματικα προσπαθειες. Δεν ειναι κακο να την κανεις απλα σου λεω πως το εχω καταλαβει εγω. Εμενα καποιοι γυναικολογοι μου ειπαν οτι δεν της δινουν σημασια αλλοι οτι πρεπειι να βιαστω, αλλα εγω βιαζοθμουν ηδη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου αχ αυτη η ΑΜΗ! Την εκανα το καλοκαιρι και ηταν ο λογος που μπηκα στο φορουμ και εριξα πολυυυυυυυυυυυ κλαμα γιατι μου ειχε βγει πολυ χαμηλη στην κατηγορια χαμηλη γονιμοτητα!!! Η ΑΜΗ σου δειχνει το αποθεμα ωοθηκων, δηλαδη τι περιθωρια εχεις γοα το μελλον και ποσο πρεπει να βιαστεις για να μεινειςεγκυος, Δεν σου δειχνει την ποιοτητα ωαριων ομως η ποιοτητα φαινεται απο αλλε ς ορμονες FSH, LH κλπ. Εμενα ειχε βγει πολυ χαμηλη και ημουν χαλια....Εαν πχ δεν προσπαθουσες ηδη συστηματικα για παιδι θα σου ελεγα καντην να δεις περιθωρια για μελλον μηπως κανεις καταψυξη κλπ΄. Αλλα τωρα και χαμηλη να βγει, τι παραπανω να κανεις, εννοω αφου κανεις ηδη συστηματικα προσπαθειες. Δεν ειναι κακο να την κανεις απλα σου λεω πως το εχω καταλαβει εγω. Εμενα καποιοι γυναικολογοι μου ειπαν οτι δεν της δινουν σημασια αλλοι οτι πρεπειι να βιαστω, αλλα εγω βιαζοθμουν ηδη...

Καλημέρα πως είσαι κορίτσι μου;;; Πηγές στο γιατρο τελικά ή θα πας τη Παρασκευή;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsaκαλημεραααα δεν είναι κακό να την κανεις κ να ξερεις περίπου τι συμβαίνει…απλα να μη σε αγχώσει γιατί εγώ είχα καταγχωθει…κ έκλαιγα όλη μέρα!! Αλλά δεν είναι κάτι π αλλάζει όποτε το πήρα απόφαση και κάνω τη προσπάθεια μου! Απλά όταν θα αποκτήσω το πρώτο μου μωράκι θα πρέπει να βιαστω για το δεύτερο μη το καθυστερήσω πολύ…αλλά κάτσε να αποκτήσω το πρώτο μου 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημερααα 🥰🥰🥰🥰

Δε θα το πιστέψετε…εκεί που μας κατσαδιασε ο μάνατζερ να μη κολλήσουμε κοβιντ να προσέχουμε τις επαφές μας γιατί έχουμε την εκδήλωση κ το δείπνο την επόμενη εβδομάδα…με πήρε τηλ χθες να μου πει ότι είναι θετικός στον κορωνοιο 😅😅😅😅😅 κ ότι αν δεν βγει αρνητικός μέχρι την εκδήλωση που είναι την άλλην εβδομάδα θα πρέπει να μιλήσω έγω στο άνοιγμα της εκδήλωσης 😬😬😬😬😬😬😬😲😲😲😲 θα τρελαθώ κανε Θεέ μου να βγει αρνητικός…αχ και μετά σ λένε να είσαι ήρεμη κ να μην αγχώνεσαι για να πιάσεις παιδί πως θα πιάσω;;; Ένα άγχος να φερω κόσμο στην εκδήλωση κ ένα άγχος αυτό τώρα….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα πως είσαι κορίτσι μου;;; Πηγές στο γιατρο τελικά ή θα πας τη Παρασκευή;;; 

Καλημερα κοριτσι μου ειμαι καλα και ευτυχως δεν ξαναειχα τετοιο πονο οποτε θα παω κατευθειαν την Παρασκευη που ελπιζω να υπαρχει φυσιολογικη εξελιξη.. Σκεφτηκα να κανω χοριακη αλλα πειθαρχησα και δεν εκανα γιατι αν παρω αποτελεσμα που δεν μαρεσει και μετα μπω σε σκεψεθις θατρελαθω... οποτε ειπα να περιμενω.  Το μονο θεμα που εχω ειναι οτι ξαφνικα ξεκινησα να εχω ναυτια καποιες στιγμες εντονη. Θα δουμε την Παρασκευη, ανυπομονω παααρα πολυ να παω αλα εχω και ενα τρομερο φοβο. Τελος παντων εχω αποδεχτειοτι πλεον δεν μπορω να κανω πολλα, εννοω το αν θα συνεχισει εξαρταται και οπως μου ειπε γιατρος απο το πως ειναι χρωμοσωμικα το εμβρυο΄. Παιρνω ηδη κ προγεστερονη οποτε ειμαι ηρεμη οτι εχω κανει οτι μπορω απο πλευρας μου τουλαχιστον. Μεθαυριο θα ξερουμε πως παει πιστευω ειναι κρισιμος ο υπερηχος γιατι θα ειμαι 6 εβδομαδων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια καλημερααα 🥰🥰🥰🥰

Δε θα το πιστέψετε…εκεί που μας κατσαδιασε ο μάνατζερ να μη κολλήσουμε κοβιντ να προσέχουμε τις επαφές μας γιατί έχουμε την εκδήλωση κ το δείπνο την επόμενη εβδομάδα…με πήρε τηλ χθες να μου πει ότι είναι θετικός στον κορωνοιο 😅😅😅😅😅 κ ότι αν δεν βγει αρνητικός μέχρι την εκδήλωση που είναι την άλλην εβδομάδα θα πρέπει να μιλήσω έγω στο άνοιγμα της εκδήλωσης 😬😬😬😬😬😬😬😲😲😲😲 θα τρελαθώ κανε Θεέ μου να βγει αρνητικός…αχ και μετά σ λένε να είσαι ήρεμη κ να μην αγχώνεσαι για να πιάσεις παιδί πως θα πιάσω;;; Ένα άγχος να φερω κόσμο στην εκδήλωση κ ένα άγχος αυτό τώρα….

Κοριτσι μου να δουδωσω μια συμβουλη? Μην αγχωθεις εκ των προτερων αλλα ξεκινησε να κανεις μια προετοιμασια. Και εαν χρειαστεις να μιλησεις να ζητησεις βοηθεια απο μανατζερ και να το δεις και σαν μια ευκαιρια για σενα. Εδω εισαι λαλιστατη ειμαι σιγουρη θα μαγευσεις το πληθος🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobe  ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!! Αντε την Παρασκευή θα ακούσεις τον πιοοοοοο οοοοοομορφοοοοο ήχο στον κόσμο!!! Τικ τακ τικ τακ μια καρδούλα να χτυπά ❤️❤️❤️🙏

@Raf123 ξεχνάμε ότι όλοι είμαστε άνθρωποι.. Κάποιοι νομίζουν ότι είναι άτρωτοι!!! Τέλεια είδες;;; θα αναλάβεις και ενεργό ρόλο 😘😘 ευχαριστώ και εσένα για τις πληροφορίες!!!

@Nandia- άρα εφόσον δεν σε είπε και εσένα για ΑΜΗ άρα ούτε εμένα θα μου πει!!! Πως εισαι εσυ;;; πότε περιμένεις;;;; εγώ με βάση την ωορρηξία που κατάλαβα σε 10 ημέρες με 12 ημερες περιμένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@misofeggaro ποοοοοοοοοοοο λες;;;;; λες να είσαι έγκυος;;;;;;;;;;;;; αντε ρε αγάπη μου κανε μας την έκπληξη!!!!!!!!! Μακάρι Παναγία μου!!διάβασα την ιστορία σου σε άλλο ποστ!! Πο κορίτσι μου πόσο δύσκολο όλο αυτό;;; στις 30 εβδομάδες;;;; λίγο πριν το πιάσεις αγκαλίτσα σου; δεν θέλω να σε ρωτήσω τι έγινε κλπ γιατί δεν θέλω να τα θυμάσαι.. Ξέρω πόσο πονάει!!! Όμως εύχομαι αυτή την φορά να το κρατήσεις αγκαλίτσα σου και να έρθει γρήγορα 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Hopemumtobe  ευχαριστώ για τις πληροφορίες!!! Αντε την Παρασκευή θα ακούσεις τον πιοοοοοο οοοοοομορφοοοοο ήχο στον κόσμο!!! Τικ τακ τικ τακ μια καρδούλα να χτυπά ❤️❤️❤️🙏

@Raf123 ξεχνάμε ότι όλοι είμαστε άνθρωποι.. Κάποιοι νομίζουν ότι είναι άτρωτοι!!! Τέλεια είδες;;; θα αναλάβεις και ενεργό ρόλο 😘😘 ευχαριστώ και εσένα για τις πληροφορίες!!!

@Nandia- άρα εφόσον δεν σε είπε και εσένα για ΑΜΗ άρα ούτε εμένα θα μου πει!!! Πως εισαι εσυ;;; πότε περιμένεις;;;; εγώ με βάση την ωορρηξία που κατάλαβα σε 10 ημέρες με 12 ημερες περιμένω 

περιμενω 15/4 .. εχω μερες ακομα.. δεν καταλαβα ουτε ωορρηξια προς το παρων.. το ημερολογιο λεει σε 2 μερες θα εχω.. δεν ασχοληθηκα ακομα ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nandia- είπε:

περιμενω 15/4 .. εχω μερες ακομα.. δεν καταλαβα ουτε ωορρηξια προς το παρων.. το ημερολογιο λεει σε 2 μερες θα εχω.. δεν ασχοληθηκα ακομα ομως

Αντε ξεκίνηστε επαφές 😜😘  εγώ κατάλαβα νωρίς ωορρηξία αλλά όλο να τα περιμένω έτσι όπως έγινε ο κύκλος μου αλλά ντάλα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η marinamanoulitsa είπε:

Αντε ξεκίνηστε επαφές 😜😘  εγώ κατάλαβα νωρίς ωορρηξία αλλά όλο να τα περιμένω έτσι όπως έγινε ο κύκλος μου αλλά ντάλα 

ξεκινησαμε 😜😜 αντε να δουμε τι θα καταφερουμε αυτο το μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσι μου ειμαι καλα και ευτυχως δεν ξαναειχα τετοιο πονο οποτε θα παω κατευθειαν την Παρασκευη που ελπιζω να υπαρχει φυσιολογικη εξελιξη.. Σκεφτηκα να κανω χοριακη αλλα πειθαρχησα και δεν εκανα γιατι αν παρω αποτελεσμα που δεν μαρεσει και μετα μπω σε σκεψεθις θατρελαθω... οποτε ειπα να περιμενω.  Το μονο θεμα που εχω ειναι οτι ξαφνικα ξεκινησα να εχω ναυτια καποιες στιγμες εντονη. Θα δουμε την Παρασκευη, ανυπομονω παααρα πολυ να παω αλα εχω και ενα τρομερο φοβο. Τελος παντων εχω αποδεχτειοτι πλεον δεν μπορω να κανω πολλα, εννοω το αν θα συνεχισει εξαρταται και οπως μου ειπε γιατρος απο το πως ειναι χρωμοσωμικα το εμβρυο΄. Παιρνω ηδη κ προγεστερονη οποτε ειμαι ηρεμη οτι εχω κανει οτι μπορω απο πλευρας μου τουλαχιστον. Μεθαυριο θα ξερουμε πως παει πιστευω ειναι κρισιμος ο υπερηχος γιατι θα ειμαι 6 εβδομαδων.

Αχ μπράβο τι ωραία θα ακούσεις τον πιο όμορφο ήχο 💓💓💓💓

Μακαρι να πάνε όλα καλά μα γίνει κ η εκδήλωση γιατί στη Κύπρο τα κρούσματα είναι παρά πολλά κάθε μέρα 5000-6000 ελεος ποτέ θα σταματήσει αυτό…και φοβαμαι μην έχω λίγα άτομα γιατί επενδύσαμε πολύ σε αυτό το event ουφ αγχώνομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nandia- είπε:

περιμενω 15/4 .. εχω μερες ακομα.. δεν καταλαβα ουτε ωορρηξια προς το παρων.. το ημερολογιο λεει σε 2 μερες θα εχω.. δεν ασχοληθηκα ακομα ομως

Κ εμένα λέει 06/04 που έχουμε κ την εκδήλωση 😏😏😏 αλλά δεν ελπίζω τίποτα σε αυτό το μήνα από το άγχος π έχω λόγο δουλειας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εμένα λέει 06/04 που έχουμε κ την εκδήλωση 😏😏😏 αλλά δεν ελπίζω τίποτα σε αυτό το μήνα από το άγχος π έχω λόγο δουλειας 

και εγω καταλαβα οτι χαμενοι μηνες ηταν οι προηγουμενοι.. ηταν πολυ πιεσμενος και αγχομενος.. η αληθεια ειναι οτι τωρα που τελειωσαμε ειναι πιο ηρεμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. 

@Nandia- εμείς περιμένουμε μαζί. 15/4 και εγώ. Εγώ κορίτσια τρεις μέρες τώρα έχω έντονα κολπικά υγρά. Μάλλον η ωορρηξία θα έρθει νωρίτερα. Και στην τελευταία περίοδο πρέπει να είχα μια μέρα νωρίτερα από αυτό που έλεγε το ημερολόγιο γιατί μου ήρθε περίοδος μια μέρα νωρίτερα. 

Επίσης δύο μέρες πινω amoxil αντιβίωση για το δόντι μου. Έπαθα περιστεφανιτιδα και έχω πρηστεί μέχρι το λαιμό. Ρώτησα τον γιατρό και μου είπε πως είναι οκ να την πάρω. Εξάλλου δεν έχει γίνει καν σύλληψη. Θα με πέρασε για τρελή ο άνθρωπος 🤣🤣🤣

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κ εμένα λέει 06/04 που έχουμε κ την εκδήλωση 😏😏😏 αλλά δεν ελπίζω τίποτα σε αυτό το μήνα από το άγχος π έχω λόγο δουλειας 

Εννοείται πως τις προσπάθειες θα τις συνεχίσεις κανονικά. Ίσα ίσα που μπορεί από το άγχος για την δουλειά να λειτουργήσει ανάποδα. Θα ξεχάσεις από το θέμα παιδιού. Και το λέω χωρίς παρεξήγηση. Εγώ όταν προσπαθούσα μήνες δεν είχα μείνει. Μόλις είπε τέρμα ήρθε χωρίς προσπάθεια.

Άντε βρε κορίτσια μου τον Απρίλη να έχουμε όλες ευχάριστα.

Raf δωράκι για τε γενέθλια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα!!! εχω απιστευτο τρεξιμο στη δουλεια... σας φιλω ολες και να εχετε μια ομορφη μερα!!!❤️❤️

(δεν εχω προλαβει να διαβασω τα μνματα σας αλλα το βραδακι που θα ηρεμησω στο σπιτι θα μπω να διαβασω τα νεα σας!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου. 

@Nandia- εμείς περιμένουμε μαζί. 15/4 και εγώ. Εγώ κορίτσια τρεις μέρες τώρα έχω έντονα κολπικά υγρά. Μάλλον η ωορρηξία θα έρθει νωρίτερα. Και στην τελευταία περίοδο πρέπει να είχα μια μέρα νωρίτερα από αυτό που έλεγε το ημερολόγιο γιατί μου ήρθε περίοδος μια μέρα νωρίτερα. 

Επίσης δύο μέρες πινω amoxil αντιβίωση για το δόντι μου. Έπαθα περιστεφανιτιδα και έχω πρηστεί μέχρι το λαιμό. Ρώτησα τον γιατρό και μου είπε πως είναι οκ να την πάρω. Εξάλλου δεν έχει γίνει καν σύλληψη. Θα με πέρασε για τρελή ο άνθρωπος 🤣🤣🤣

 

 

μαζι θα τα καταφέρουμε χαχαχαχα

μαλλον ωορρηξια θα εχεις.. κανε κανενα τεστ ωορρηξιας.. εγω νομιζω εχω σε 2-3 μερες.. δεν ασχοληθηκα ακομα με το θεμα χαχαχαχαχ

περαστικα σου.. δυσκολος ο πονος του δοντιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!!! εχω απιστευτο τρεξιμο στη δουλεια... σας φιλω ολες και να εχετε μια ομορφη μερα!!!❤️❤️

(δεν εχω προλαβει να διαβασω τα μνματα σας αλλα το βραδακι που θα ηρεμησω στο σπιτι θα μπω να διαβασω τα νεα σας!)

πανω που ειπα μα τι γινεται αυτη η ψυχη.. χαθηκε και βλεπω μνμ σου... τελειαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

πανω που ειπα μα τι γινεται αυτη η ψυχη.. χαθηκε και βλεπω μνμ σου... τελειαααα

πω πω τηλεπαθεια ναντια μου!!

ασε εχουμε νεα διευθυντρια και μας παει........ συνεχεια δουλειας και συναντησεις εχουμε... ολη μερα στο τρεξιμο! περασε το μπουκωμα κοριτσι μου; συνηλθες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

και εγω καταλαβα οτι χαμενοι μηνες ηταν οι προηγουμενοι.. ηταν πολυ πιεσμενος και αγχομενος.. η αληθεια ειναι οτι τωρα που τελειωσαμε ειναι πιο ηρεμος

μακάρι τώρα που είστε πιο χαλαροί να έρθει ❣️❣️❣️❣️

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Εννοείται πως τις προσπάθειες θα τις συνεχίσεις κανονικά. Ίσα ίσα που μπορεί από το άγχος για την δουλειά να λειτουργήσει ανάποδα. Θα ξεχάσεις από το θέμα παιδιού. Και το λέω χωρίς παρεξήγηση. Εγώ όταν προσπαθούσα μήνες δεν είχα μείνει. Μόλις είπε τέρμα ήρθε χωρίς προσπάθεια.

Άντε βρε κορίτσια μου τον Απρίλη να έχουμε όλες ευχάριστα.

Raf δωράκι για τε γενέθλια μας.

Μακάρι να έρθει αυτό το θαύμα γιατί μόνο θαύμα μπορώ να το χαρακτηρίσω…!! Θα είναι το πιο ωραίο δώρο εννοείται!! Εμένα φετος τα γενέθλια μ πέφτουν Μεγάλη Παρασκευή και θα είμαστε Καβάλα ☺️☺️ Ανυπομονώ να χαλαρώσω λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια διαβασατε την ειδηση για τη μανα απ την πατρα που σκοτωσε το παιδι της;;; βασικα απεδειξαν το φονο της μεγαλης κορης κ πιστευουν οτι θα ομολογησει και τους φονους των 2 μικροτερων κοριτσιων 😭😭😭😭😭

Ποσο αρρωστοι ανθρωποι υπαρχουν;;;; εινσι δυνατον;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...