Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ κορίτσι μου νέο αγχος σου δημιουργήθηκε. Ελπίζω να βγει καλο το νιπτ. Πότε θα έχεις αποτελέσματα;

Καλύτερα μην κάνεις τροφοβλάστη σου έχει αυτή τη θέση το φοβάμαι. Πάρε τα αποτελέσματα από το άλλο και εύχομαι σύντομα να μας πεις καλά νέα. 

 

Σ ευχατιστω!!Λογικά Τρίτη Τετάρτη θα είναι έτοιμα τα αποτελέσματα .θα σταλούν στον γιατρό μου ..ναι αλλά αν βγουν κ αυτά χάλια αναγκαστικά θα κάνω η τροφοβλάστη η αμνιο..!!μακάρι να πάνε όλα καλά !για όλες μας !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όλη την 9 η εβδομάδα ήμουν χάλια. Μιλάμε δεν μπορούσα να σταθώ. Σήμερα ο γιατρός μου έδωσε υποθέτο για τους εμετούς και σιρόπι για την ναυτία

 

Σήμερα μπήκα 10 η . Ωστόσο νιώθω λίγο καλύτερα και δεν τα έχω πάρει ακόμα; Λέτε να κάνω υπομονή; Δεν είναι και να παίρνω τέτοια; Βέβαια μου τα έδωσε ο γιατρός για να με βοηθήσει. 

Χθες έφαγα λίγο περισσότερο. Ίσως να πήρα ενέργεια

Αλλά φοβάμαι όταν δεν έχω έντονα συμπτώματα. Λέω τι γίνεται τώρα; Το παθαίνετε και εσείς;

Καλησπέρα κορίτσι μου και εγώ είχα πολλούς εμετούς ταλαιπωρήθηκα αρκετά 15 εβδομάδα τωρα ακόμα κάνω αλλά σε αρκετά μικρότερο βαθμό μπορεί μέρα παρά μέρα να κάνω… μου είχε πει ο γιατρός αν θέλω να μου δώσει κάτι να παρω αλλά ειπα όχι, λέω θα κρατήσει πολύ ακόμα; και λέει όχι σε 1 με 2 βδομαδες θα περάσουν απλά μου ειπε να πίνω πολύ νερό εγω εκανα υπομονή και δεν πήρα κάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Σ ευχατιστω!!Λογικά Τρίτη Τετάρτη θα είναι έτοιμα τα αποτελέσματα .θα σταλούν στον γιατρό μου ..ναι αλλά αν βγουν κ αυτά χάλια αναγκαστικά θα κάνω η τροφοβλάστη η αμνιο..!!μακάρι να πάνε όλα καλά !για όλες μας !!

Κοριτσι μου εύχομαι Όλα καλά να πάμε να σκέφτεσαι θετικά και άλλη κοπέλα δεν είχε πολύ καλό αίμα Papp αλλά εκανε και μια άλλη εξεταση και πήρε καλά αποτελέσματα 😊 υπομονή μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα σου και να σκέφτεσαι θετικά πάνω απο όλα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η irini5 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου πως είστε ;;είστε όλες καλά !!; @Μαργαρίτσπως πάει;ξεπεράσαμε την ίωση ;;  εγώ κορίτσια  έκανα την αυχενική μου και το papp a .καλή η αυχενική αλλά όχι συνδυαστικά με τα αποτελέσματα των ορμονολογικων..εντοπίστηκε στατιστικά πιθανότητα συνδρόμου ντάουν 1:252 λόγω αυξημένης χοριακης μου είπε ο γιατρός..με καθησύχασε αλλά μου είπε πως θα έπρεπε να γίνει και επεμβατική μέθοδος..λόγω πλακούντα όμως..αναμένουμε απλώς το νιφτυ για την ώρα ..

Η χοριακη σου τι νούμερο ήταν ; Έκανες τη nipt? Κάνε υπομονή μέχρι να πάρεις τα αποτελέσματα και να δεις τι θα σου πει ο γιατρός σου 

εγώ έκανα τη nipt χθες οπότε θα περιμένω για 2 εβδομάδες. Έκοψα προγεστερονη, utrogestan και salospir 

Έκανα και την Τρίτη δόση του εμβολίου χθες και είμαι πραγματικά χάλια - έχω έντονο πονοκέφαλο, πονάει όλο μου το σώμα και τρέμω σαν το ψάρι. Πήρα αναβράζοντα depon τη νύχτα και ένα algofren το πρωί. Ελπίζω να συνέλθω γρήγορα γιατί δεν θέλω να πάρω κι άλλα φάρμακα 😞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Δεν σας έγραψα τις προηγούμενες μέρες γιατί δεν είχα κουράγιο. Ευτυχώς είμαι καλύτερα τώρα από τον κοβιντ αλλά ταλαιπωρηθηκα. Πυρετός, εμετοί, λαιμός, μπούκωμα με κερασάκι τον πονοκέφαλο. Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό. Ελπίζω να έχω ξεμπερδεψει με τον ιό για να μπορέσω να δω το μωράκι να ησυχάσω. Προς το παρόν ακόμα θετική στα σελφ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Κοριτσι μου εύχομαι Όλα καλά να πάμε να σκέφτεσαι θετικά και άλλη κοπέλα δεν είχε πολύ καλό αίμα Papp αλλά εκανε και μια άλλη εξεταση και πήρε καλά αποτελέσματα 😊 υπομονή μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα σου και να σκέφτεσαι θετικά πάνω απο όλα 💕

Αχ μακάρι !!!ο γιατρός ήταν κάπως καθησυχαστικος..αλλά εντάξει πάλι άγχη !!!σ ευχαριστώ πολύ πολύ για την θετική ενέργεια !!!αλήθεια !🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Η χοριακη σου τι νούμερο ήταν ; Έκανες τη nipt? Κάνε υπομονή μέχρι να πάρεις τα αποτελέσματα και να δεις τι θα σου πει ο γιατρός σου 

εγώ έκανα τη nipt χθες οπότε θα περιμένω για 2 εβδομάδες. Έκοψα προγεστερονη, utrogestan και salospir 

Έκανα και την Τρίτη δόση του εμβολίου χθες και είμαι πραγματικά χάλια - έχω έντονο πονοκέφαλο, πονάει όλο μου το σώμα και τρέμω σαν το ψάρι. Πήρα αναβράζοντα depon τη νύχτα και ένα algofren το πρωί. Ελπίζω να συνέλθω γρήγορα γιατί δεν θέλω να πάρω κι άλλα φάρμακα 😞

 

Δε ξέρω πόση ήταν η χοριακη..οι εξετάσεις εστάλησαν από το μητέρα κατευθείαν στον γιατρό μου ..όμως μου είπε πως η αυχενική ήταν πολύ καλή και με ρινικό οστο..αλλα κ πάλι το αρχικό ήταν 1:400..δε το λες καλο..και με τις αιματολογικές έπεσε κι αλλο..Νιπτ έχω κάνει εδώ και μια μισή βδομάδα..

αχ έκανες τρίτη ε ;;σου έδωσε το οκ κ ο γιατρός ;;ε λογικά αύριο θα είσαι περδικι !!να γλιτώσεις και τα έξτρα χαπια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η irini5 είπε:

Δε ξέρω πόση ήταν η χοριακη..οι εξετάσεις εστάλησαν από το μητέρα κατευθείαν στον γιατρό μου ..όμως μου είπε πως η αυχενική ήταν πολύ καλή και με ρινικό οστο..αλλα κ πάλι το αρχικό ήταν 1:400..δε το λες καλο..και με τις αιματολογικές έπεσε κι αλλο..Νιπτ έχω κάνει εδώ και μια μισή βδομάδα..

αχ έκανες τρίτη ε ;;σου έδωσε το οκ κ ο γιατρός ;;ε λογικά αύριο θα είσαι περδικι !!να γλιτώσεις και τα έξτρα χαπια..

Α στο μητέρα την έκανες; Ναι εγώ εκεί θα την κάνω σε κάνα δυο βδομάδες. Πώς ήταν η εμπειρία; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Δεν σας έγραψα τις προηγούμενες μέρες γιατί δεν είχα κουράγιο. Ευτυχώς είμαι καλύτερα τώρα από τον κοβιντ αλλά ταλαιπωρηθηκα. Πυρετός, εμετοί, λαιμός, μπούκωμα με κερασάκι τον πονοκέφαλο. Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό. Ελπίζω να έχω ξεμπερδεψει με τον ιό για να μπορέσω να δω το μωράκι να ησυχάσω. Προς το παρόν ακόμα θετική στα σελφ.

Περαστικά !!..ε κάνει τον κυκλο του και μετά  θα ηρεμήσεις ..να προσέχεις ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Α στο μητέρα την έκανες; Ναι εγώ εκεί θα την κάνω σε κάνα δυο βδομάδες. Πώς ήταν η εμπειρία; 

Ναι μητέρα..κοίτα είναι ένας απλός υπέρηχος απλώς πολύ πιο αναλυτικός..κρατάει αρκετή ώρα (3 τέταρτα...;;κάπου εκεί ).μετά ηλεγξαν και τον τράχηλο διακολπικα για την ακριβή μέτρηση του.μας έδωσαν και τα αποτελέσματα κ ενα Ντιβιντι με τις φωτογραφίες..αλλά δυστυχώς να ξέρεις μπαίνεις μόνη σου λόγω κοβιντ...κ επίσης ένα εικοσαλεπτο έφαγα στην γραφειοκρατία πριν την εξέταση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Δεν σας έγραψα τις προηγούμενες μέρες γιατί δεν είχα κουράγιο. Ευτυχώς είμαι καλύτερα τώρα από τον κοβιντ αλλά ταλαιπωρηθηκα. Πυρετός, εμετοί, λαιμός, μπούκωμα με κερασάκι τον πονοκέφαλο. Την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό. Ελπίζω να έχω ξεμπερδεψει με τον ιό για να μπορέσω να δω το μωράκι να ησυχάσω. Προς το παρόν ακόμα θετική στα σελφ.

Περαστικά κορίτσι μου! Ελπίζω να βγει αρνητικό το τεστ γρήγορα, να γίνεις καλά και να δεις και το μωράκι σου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Δε ξέρω πόση ήταν η χοριακη..οι εξετάσεις εστάλησαν από το μητέρα κατευθείαν στον γιατρό μου ..όμως μου είπε πως η αυχενική ήταν πολύ καλή και με ρινικό οστο..αλλα κ πάλι το αρχικό ήταν 1:400..δε το λες καλο..και με τις αιματολογικές έπεσε κι αλλο..Νιπτ έχω κάνει εδώ και μια μισή βδομάδα..

αχ έκανες τρίτη ε ;;σου έδωσε το οκ κ ο γιατρός ;;ε λογικά αύριο θα είσαι περδικι !!να γλιτώσεις και τα έξτρα χαπια..

 

μήπως είδες στην αυχενική πόσο ήταν η στατιστική πιθανότητα βάση ηλικίας και πόσο ήταν η τροποποιημένη βάση της κύησης; Περίμενε και τη nipt για να έχεις πιο ολοκληρωμένη άποψη. Όλα καλά εύχομαι να βγουν.

Για το εμβόλιο, μου είχε πει να περάσει πρώτα το πρώτο τρίμηνο, να κάνω την αυχενική, να αρχίσω να μειώνω φάρμακα της εξωσωματικής και μετά να κάνω την Τρίτη δόση. Το φοβόμουν πολύ να πω την αλήθεια αλλά τόσες εγκυούλες την έχουν κάνει χωρίς πρόβλημα, οπότε ελπίζω να μην έχω κάποιο θέμα. Πάντως απ όλες τις παρενέργειες, η χειρότερη είναι ο πονοκέφαλος. Έχω εδώ και εβδομάδες κάθε μέρα, αλλά σήμερα με το εμβόλιο πέρασε σε άλλο level!!! θα το άφηνα για αργότερα αλλά φοβόμουν να κυκλοφορώ και χωρίς εμβόλιο γιατί κάποιες μέρες πηγαίνω γραφείο και βρίσκομαι και συχνά με κόσμο από το εξωτερικό.  Ευτυχώς την έχω γλιτώσει δυο χρόνια τώρα … 

Την αυχενική εγώ την έκανα στο Ιασώ αλλά δεν μου έδωσαν dvd.. σνιφ σνιφ … έτσι μου έρχεται να πάω να κάνω και δεύτερη στο Μητέρα τώρα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

 

μήπως είδες στην αυχενική πόσο ήταν η στατιστική πιθανότητα βάση ηλικίας και πόσο ήταν η τροποποιημένη βάση της κύησης; Περίμενε και τη nipt για να έχεις πιο ολοκληρωμένη άποψη. Όλα καλά εύχομαι να βγουν.

Για το εμβόλιο, μου είχε πει να περάσει πρώτα το πρώτο τρίμηνο, να κάνω την αυχενική, να αρχίσω να μειώνω φάρμακα της εξωσωματικής και μετά να κάνω την Τρίτη δόση. Το φοβόμουν πολύ να πω την αλήθεια αλλά τόσες εγκυούλες την έχουν κάνει χωρίς πρόβλημα, οπότε ελπίζω να μην έχω κάποιο θέμα. Πάντως απ όλες τις παρενέργειες, η χειρότερη είναι ο πονοκέφαλος. Έχω εδώ και εβδομάδες κάθε μέρα, αλλά σήμερα με το εμβόλιο πέρασε σε άλλο level!!! θα το άφηνα για αργότερα αλλά φοβόμουν να κυκλοφορώ και χωρίς εμβόλιο γιατί κάποιες μέρες πηγαίνω γραφείο και βρίσκομαι και συχνά με κόσμο από το εξωτερικό.  Ευτυχώς την έχω γλιτώσει δυο χρόνια τώρα … 

Την αυχενική εγώ την έκανα στο Ιασώ αλλά δεν μου έδωσαν dvd.. σνιφ σνιφ … έτσι μου έρχεται να πάω να κάνω και δεύτερη στο Μητέρα τώρα 😂

Δυστυχώς δε ξέρω...θα του πω όμως να μου τις στείλει..μου τόνισε ότι είναι όλα στατιστικά βέβαια και πως συνυπολογίζεται σημαντικά  στην περίπτωση μου η  ηλικία (κοντά 33)και η υψηλή χοριακη..

Χαχαχχα καλά μη φανταστείς ..περιέχει μέσα κάποιες φωτογραφίες ..σαν των υπερήχων απλώς έχει και κάποια οργανα του εμβρυου που παρόλο που μου τα εξήγησε ο γιατρός μου δεν τα θυμάμαι πλέον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Δυστυχώς δε ξέρω...θα του πω όμως να μου τις στείλει..μου τόνισε ότι είναι όλα στατιστικά βέβαια και πως συνυπολογίζεται σημαντικά  στην περίπτωση μου η  ηλικία (κοντά 33)και η υψηλή χοριακη..

Χαχαχχα καλά μη φανταστείς ..περιέχει μέσα κάποιες φωτογραφίες ..σαν των υπερήχων απλώς έχει και κάποια οργανα του εμβρυου που παρόλο που μου τα εξήγησε ο γιατρός μου δεν τα θυμάμαι πλέον!!

Ααα κατάλαβα! Αυτά μου τα έδωσαν σε ένα σκασμό φιλμ. Έλεγα μήπως είχε μέσα βίντεο να το έβλεπε κι ο καλός μου που δεν τον άφησαν να μπει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Ααα κατάλαβα! Αυτά μου τα έδωσαν σε ένα σκασμό φιλμ. Έλεγα μήπως είχε μέσα βίντεο να το έβλεπε κι ο καλός μου που δεν τον άφησαν να μπει 

μπα..αχ ηταν απογοητευτικο οντως που δεν μπορούν να μπουν... επιτείνουν και  την αγωνία μας ετσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2022 at 3:25 ΜΜ, ο/η blueheart είπε:

Η χοριακη σου τι νούμερο ήταν ; Έκανες τη nipt? Κάνε υπομονή μέχρι να πάρεις τα αποτελέσματα και να δεις τι θα σου πει ο γιατρός σου 

εγώ έκανα τη nipt χθες οπότε θα περιμένω για 2 εβδομάδες. Έκοψα προγεστερονη, utrogestan και salospir 

Έκανα και την Τρίτη δόση του εμβολίου χθες και είμαι πραγματικά χάλια - έχω έντονο πονοκέφαλο, πονάει όλο μου το σώμα και τρέμω σαν το ψάρι. Πήρα αναβράζοντα depon τη νύχτα και ένα algofren το πρωί. Ελπίζω να συνέλθω γρήγορα γιατί δεν θέλω να πάρω κι άλλα φάρμακα 😞

 

Και Εγω χτες εκανα την τριτη δοση … σε πια εβδομαδα εισαι ;;;;; Εγω πονοκέφαλο και πονο στο χερι κατω απο την μασχάλη  και δέκατα 37.5  μονο  ντεπόν πηρα 

 

 Πηγαμε στον γιατρο την παρασκευη  ειδαμε το νινί ρε ‘σείς να δειτε κούνημα που εκανε εβλεπες χερια ποδια κανονικός ανθρωπος σοκ επαθα δεν ηξερα οτι κουνιέται  ετσι !!! 
 

Τωρα 17 εχουμε αυχενική δυο μερες πριν  θα κανω και Papp a   

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mariakater είπε:

Και Εγω χτες εκανα την τριτη δοση … σε πια εβδομαδα εισαι ;;;;; Εγω πονοκέφαλο και πονο στο χερι κατω απο την μασχάλη  και δέκατα 37.5  μονο  ντεπόν πηρα 

 

 Πηγαμε στον γιατρο την παρασκευη  ειδαμε το νινί ρε ‘σείς να δειτε κούνημα που εκανε εβλεπες χερια ποδια κανονικός ανθρωπος σοκ επαθα δεν ηξερα οτι κουνιέται  ετσι !!! 
 

Τωρα 17 εχουμε αυχενική δυο μερες πριν  θα κανω και Papp a   

 

 

Αχ τι ωραία. Εγώ έχω την Τετάρτη ραντεβού με τον γιατρό. Αχ θα το δω και εγώ να κουνιέται. Ωραιαααα

 

Αυχενική εμείς έχουμε 22 του μήνα ♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η mariakater είπε:

Και Εγω χτες εκανα την τριτη δοση … σε πια εβδομαδα εισαι ;;;;; Εγω πονοκέφαλο και πονο στο χερι κατω απο την μασχάλη  και δέκατα 37.5  μονο  ντεπόν πηρα 

 

 Πηγαμε στον γιατρο την παρασκευη  ειδαμε το νινί ρε ‘σείς να δειτε κούνημα που εκανε εβλεπες χερια ποδια κανονικός ανθρωπος σοκ επαθα δεν ηξερα οτι κουνιέται  ετσι !!! 
 

Τωρα 17 εχουμε αυχενική δυο μερες πριν  θα κανω και Papp a   

 

 

Μπήκα στην 15η. Ευτυχώς από χθες πέρασαν όλα. Τώρα ανυπομονώ να πάω να δω το μπεμπάκι να κουνιέται την Παρασκευή! Μου έλειψε 😂❤️
 

με το καλό οι εξετάσεις σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/3/2022 at 1:44 ΜΜ, ο/η irini5 είπε:

Σ ευχατιστω!!Λογικά Τρίτη Τετάρτη θα είναι έτοιμα τα αποτελέσματα .θα σταλούν στον γιατρό μου ..ναι αλλά αν βγουν κ αυτά χάλια αναγκαστικά θα κάνω η τροφοβλάστη η αμνιο..!!μακάρι να πάνε όλα καλά !για όλες μας !!

Καλή σαρακοστή σε όλες και τις καλύτερες ευχές να είναι τα πάντα καλά με τα μωράκια μας.ευχομαι να έχεις γρήγορα και καλά αποτελέσματα κ να μην χρειαστεί τίποτα περισσότερο κυρίως για το άγχος και την αγωνία που περνάμε με κάθε εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Καλή σαρακοστή σε όλες και τις καλύτερες ευχές να είναι τα πάντα καλά με τα μωράκια μας.ευχομαι να έχεις γρήγορα και καλά αποτελέσματα κ να μην χρειαστεί τίποτα περισσότερο κυρίως για το άγχος και την αγωνία που περνάμε με κάθε εξεταση.

Καλή σαρακοστή !! θα περάσουμε όμορφα σήμερα με βόλτα και χαλάρωση !! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ .μακάρι.καθε μερα αυτό ελπίζω  !!αχ αυτά τα άγχη !!να έχετε καλά αποτελέσματα με τις αυχενικες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/3/2022 at 11:46 ΠΜ, ο/η irini5 είπε:

Καλή σαρακοστή !! θα περάσουμε όμορφα σήμερα με βόλτα και χαλάρωση !! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ .μακάρι.καθε μερα αυτό ελπίζω  !!αχ αυτά τα άγχη !!να έχετε καλά αποτελέσματα με τις αυχενικες!!

Κοριτ΄σάκια μου τι κάνετε πώς είστε;; αχ εμένα β΄γηκαν οι εξετάσεις μου !! όλα καλά τελικά..όλα τα συνδρομα και τρισωμικά και χρωμοσωμίες κ διάφορες αρρώστιες αρνητικά!!περιμένουμε ένα φυσιολογικό κοριτσάκι ❤️ δεν άντεχα να μη σας το πω.!ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η irini5 είπε:

Κοριτ΄σάκια μου τι κάνετε πώς είστε;; αχ εμένα β΄γηκαν οι εξετάσεις μου !! όλα καλά τελικά..όλα τα συνδρομα και τρισωμικά και χρωμοσωμίες κ διάφορες αρρώστιες αρνητικά!!περιμένουμε ένα φυσιολογικό κοριτσάκι ❤️ δεν άντεχα να μη σας το πω.!ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Μπράβο κορίτσι μου!πολύ χαρηκα με τα νέα σου.σου έφυγε το άγχος τώρα και θαμπορεσεις να το χαρείς.με το καλό η κουκλίτσα σου.νομιζω το 2022 έχει ροζ χρώμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Katerina.k είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!πολύ χαρηκα με τα νέα σου.σου έφυγε το άγχος τώρα και θαμπορεσεις να το χαρείς.με το καλό η κουκλίτσα σου.νομιζω το 2022 έχει ροζ χρώμα...

Αχ σ ευχαριστώ !!!ναι ακριβώς να φεύγουν τα άγχη !!λες και εσύ να έχεις κοριτσάκι ;;έτσι νιώθεις ;;🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η irini5 είπε:

Αχ σ ευχαριστώ !!!ναι ακριβώς να φεύγουν τα άγχη !!λες και εσύ να έχεις κοριτσάκι ;;έτσι νιώθεις ;;🥰

Έτσι νομίζω, ακόμη νωρίς είναι αλλά αυτή την αίσθηση έχω κ εγώ απ την πρώτη μέρα. Μέχρι να κάνω την αυχενικη βέβαια το μόνο που έχω είναι αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina.k είπε:

Έτσι νομίζω, ακόμη νωρίς είναι αλλά αυτή την αίσθηση έχω κ εγώ απ την πρώτη μέρα. Μέχρι να κάνω την αυχενικη βέβαια το μόνο που έχω είναι αγχος

Όλα καλά θα πάνε !!πότε θα την κάνεις ;;αχ τι ωραία !!εγώ βέβαια νόμιζα πως είχα αγοράκι τον τελευταίο μηνα.το έβλεπα και στον ύπνο μου .χαχαχα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...