Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕΠTEMΡΙΟΥ 2022 <3


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ παίρνω τα utrogestan κολπικά. Ξέρω ότι κάνουν λιγότερες παρενέργειες από ότι στο στόμα ωστόσο με έχουν πεθάνει. Πολυ υπνηλία. Με το που τα βάλω πέφτω λες και με υπνωτίζουν. 

Επίσης οι αναγουλες συνεχίζονται κανονικά. Σε τραγικό βαθμό. Δεν έχω πλέον δύναμη να κουνήσω τα χέρια μου. Σήμερα μπήκα στον 3 ο. Γιά να με καλωσορίσει χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ έκανα τον Πρώτο εμετό.  Η αλήθεια είναι ότι μετά ένιωσα λίγο καλύτερα. Ωστόσο αυτό μου έλειπε τώρα .να έχω και Εμετους. Αααχ πολύ έχω. Ταλαιπωρηθεί έως τώρα. Εύχομαι να υποχωρήσουν όλα αυτά σύντομα. 

Καλημέρα! Προσπάθησε να κάνεις υπομονή 2 εβδομάδες ακόμη - μετά αρχίζουν να υποχωρούν αυτά τα συμπτώματα και μέχρι τη 12η-13η εβδομάδα δεν θα έχεις τίποτα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 5 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Καλημέρα! Προσπάθησε να κάνεις υπομονή 2 εβδομάδες ακόμη - μετά αρχίζουν να υποχωρούν αυτά τα συμπτώματα και μέχρι τη 12η-13η εβδομάδα δεν θα έχεις τίποτα :) 

Αχ ρε συ αλήθεια. ;; Μακάρι να γίνει. Λες δηλαδή μέχρι και 11η ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Αχ ρε συ αλήθεια. ;; Μακάρι να γίνει. Λες δηλαδή μέχρι και 11η ;;

Εμένα οι χειρότερες μου ήταν 7η-9η εβδομάδα. Κοιμόμουν παντού και δεν ένιωθα το στομάχι μου από τις καούρες 

Τώρα που είμαι στη 13η δεν έχω απολύτως καμία ενόχληση  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Εμένα οι χειρότερες μου ήταν 7η-9η εβδομάδα. Κοιμόμουν παντού και δεν ένιωθα το στομάχι μου από τις καούρες 

Τώρα που είμαι στη 13η δεν έχω απολύτως καμία ενόχληση  

 

Εμένα ξεκίνησαν 6 η- 8 η και τώρα 9 η ξεκίνησε ο Έμετος αλλά μόνο χθες το βράδυ. Θα δίξει. 

Άσχημο πράγμα πάντως ε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εμένα ξεκίνησαν 6 η- 8 η και τώρα 9 η ξεκίνησε ο Έμετος αλλά μόνο χθες το βράδυ. Θα δίξει. 

Άσχημο πράγμα πάντως ε; 

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά είμαι στην 14 εβδομάδα και συνεχίζω κάθε μέρα να κάνω εμετό..δεν μπορώ να κάνω σχεδόν τίποτα ακόμα απλά περιμένω κάποια στιγμή να νιώσω καλύτερα υπομονή 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά είμαι στην 14 εβδομάδα και συνεχίζω κάθε μέρα να κάνω εμετό..δεν μπορώ να κάνω σχεδόν τίποτα ακόμα απλά περιμένω κάποια στιγμή να νιώσω καλύτερα υπομονή 😊

Πωωω ρε γαμωτο.ποσο άσχημο. Ελπίζω να είναι η τελευταία σου βδομάδα που θα είσαι ετσι 🙄😯😍

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Εμένα ξεκίνησαν 6 η- 8 η και τώρα 9 η ξεκίνησε ο Έμετος αλλά μόνο χθες το βράδυ. Θα δίξει. 

Άσχημο πράγμα πάντως ε; 

Αχ κορίτσια...και εγώ δεν την παλεύω με το στομάχι μου...όμως εσεις τουλάχιστον κάνετε εμετούς..κ ίσως ηρεμειτε καπως.εγώ δεν μπορώ..είναι οργανικό..ποτέ δεν μπορούσα..και ταλαιπωρούμαι συνεχώς.. κλείνω αύριο την 12η και δεν έχουν σταματήσει..ακκμα κ το βράδυ οι καούρες με βαραινουν.βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι θα κρατήσουν λίγο ακόμα... @Elk δε γίνεται να συνεχιστούν !!στείλε μας ελπίδα χαχχαχα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 26/2/2022 at 9:18 ΜΜ, ο/η irini5 είπε:

Αχ κορίτσια...και εγώ δεν την παλεύω με το στομάχι μου...όμως εσεις τουλάχιστον κάνετε εμετούς..κ ίσως ηρεμειτε καπως.εγώ δεν μπορώ..είναι οργανικό..ποτέ δεν μπορούσα..και ταλαιπωρούμαι συνεχώς.. κλείνω αύριο την 12η και δεν έχουν σταματήσει..ακκμα κ το βράδυ οι καούρες με βαραινουν.βέβαια ο γιατρός μου είπε ότι θα κρατήσουν λίγο ακόμα... @Elk δε γίνεται να συνεχιστούν !!στείλε μας ελπίδα χαχχαχα !!

Έτσι ακριβώς και εγώ κορίτσι μου. Ταλαιπωρία πάρα πολύ όταν δεν μπορείς να κάνεις εμετό. Εγώ μόνο έναν έκανα προχθές. Γενικά είμαι συνέχεια απο το μεσημέρι και μετά ειδικά το βράδυ χάλια... Και είμαι 9 η 🤔😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Έτσι ακριβώς και εγώ κορίτσι μου. Ταλαιπωρία πάρα πολύ όταν δεν μπορείς να κάνεις εμετό. Εγώ μόνο έναν έκανα προχθές. Γενικά είμαι συνέχεια απο το μεσημέρι και μετά ειδικά το βράδυ χάλια... Και είμαι 9 η 🤔😟

αχ πώς σε νιώθω... χθες έκανα μικρά γεύματα και είδα μια κάποια βελτίωση. ασε και ένιωθα κάτι σαν αυτό που περιέγραφες :κάτι σαν βάρος, σαν ενόχληση..η οποία δεν εφευγε.. και είχα τρομάξει!αλλά εν΄τάξει ίσως να ήταν κ από την κούραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα κλείνω την 13η βδομάδα. Από ναυτίες και εμετούς μόνο πρωί έχω. Βγήκαν και οι εξετάσεις αίματος Pappa κτλ όλες καλές. Αλλα ξύπνησα σήμερα με πονόλαιμο και δέκατα. Έκανα κι ένα σελφ αρνητικό. Αν συνεχίσω αύριο θα πάω και για το ραπιντ. Ντεπον, χαμομήλι κ ξεκούραση μου είπε ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα κλείνω την 13η βδομάδα. Από ναυτίες και εμετούς μόνο πρωί έχω. Βγήκαν και οι εξετάσεις αίματος Pappa κτλ όλες καλές. Αλλα ξύπνησα σήμερα με πονόλαιμο και δέκατα. Έκανα κι ένα σελφ αρνητικό. Αν συνεχίσω αύριο θα πάω και για το ραπιντ. Ντεπον, χαμομήλι κ ξεκούραση μου είπε ο γιατρός.

αχ όμορφα νέα αναφορικά  με τις εξετάσεις σου!!κοριτσάκι μου θα κρύωσες..την κυριακή είχε αρκετό κρύο παντού..κ εμεις βγήκαμε παραλιακά(έχω αρχισει να βολτάρω σιγά σιγά με το πέραςτου τριμήνου)και κρύωσα αρκετά. μην αγχώνεσαι .κάνε κι το ράπιντ αν συνεχιστεί κ βλέπουμε. το κακὀ είναι  οτι δε μπορούμε να πάρουμε χάπια οπότε ταλαιπωρούμαστε λ΄ιγο παραπάνω.γενικά πρέπει να προσέχουμε πολύ λόγω της κατάστασης.τα λέω για να τα ακούω κι εγώ!!!αχχχχ την τσικνοπέμπτη με τα χίλια ζόρια κρατήθηκα να μην πάω σε μία μάζωξη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/2/2022 at 2:59 ΜΜ, ο/η irini5 είπε:

αχ καλά έκανες..βλέπεις βελτ΄ιωση ;;  ΄ίσως πάρω κ εγώ μια ενυδατική.μόνο αυτή για τις ραγάδες ξεκίνησα να βάζω...αλλά βλέπω γενικώς μια ξηροδερμία στο δέρμα(κοιλιά κ στήθος κυρίως)οπότε ΄ισως χρειάζομαι κ εγω μια΄.

Καλησπέρα ..άργησα ν απαντήσω γιατί λαχτάρισα με τις εξετάσεις του στίγματος...μάλλον όλα καλα!!

Κατι γίνεται μια της avene εχω πάρει που είναι και για βρεφη και για όλη την οικογε΄νεια.

Θα ρωτήσω το γιατρό να δω τι θα μου πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Mairy22 είπε:

Καλησπέρα ..άργησα ν απαντήσω γιατί λαχτάρισα με τις εξετάσεις του στίγματος...μάλλον όλα καλα!!

Κατι γίνεται μια της avene εχω πάρει που είναι και για βρεφη και για όλη την οικογε΄νεια.

Θα ρωτήσω το γιατρό να δω τι θα μου πει...

αφού είναι όλα καλά αυτό μετράει!!αλλά και πάλι άλλωστε πρέπει να το έχουν κ οι 2 γονείς ώστε να ύπαρχει κίνδυνος για το έμβρυο.οπότε...θα ρωτησω κ εγώ για κρέμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τλκ πέρασα δύο βασανιστικές μέρες. Την Δευτέρα ήμουν χάλια ειδικά το βράδυ, την Τρίτη έκανα ξανά σελφ τεστ και βγήκε θετικό. Έχω όλα τα συμπτώματα μαζί δυστυχώς. Μόνο ο πυρετός έπεσε σήμερα. Ο γιατρός μου με καθησυχάζει αλλά εγώ έχω αγχωθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τλκ πέρασα δύο βασανιστικές μέρες. Την Δευτέρα ήμουν χάλια ειδικά το βράδυ, την Τρίτη έκανα ξανά σελφ τεστ και βγήκε θετικό. Έχω όλα τα συμπτώματα μαζί δυστυχώς. Μόνο ο πυρετός έπεσε σήμερα. Ο γιατρός μου με καθησυχάζει αλλά εγώ έχω αγχωθει.

Καλημέρα κορίτσι μου,μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε καλά.το περνανε ελαφριά όλοι πλέον.λιγο ξάπλα και προσοχή τώρα με το κρύο να μην βγαίνεις και θα περάσει γρήγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τλκ πέρασα δύο βασανιστικές μέρες. Την Δευτέρα ήμουν χάλια ειδικά το βράδυ, την Τρίτη έκανα ξανά σελφ τεστ και βγήκε θετικό. Έχω όλα τα συμπτώματα μαζί δυστυχώς. Μόνο ο πυρετός έπεσε σήμερα. Ο γιατρός μου με καθησυχάζει αλλά εγώ έχω αγχωθει.

αχ και σε σκεφτόμουν το πρωί !μην αγχώνεσαι καθόλου γιατί το περνάς κ στο εμβρυάκι.. το έπαθε κ μία φίλη μου που είναι +1 μήνα από εμάς..όλα καλά εν τέλει. ξεκουράσου όσο μπορείς. ακολούθα και τις συμβουλές του γιατρού κι όλα καλά..είμαστε σχετικά τυχερές γιατί η όμικρον δρα ως επί το πλείστον ως ίωση ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τλκ πέρασα δύο βασανιστικές μέρες. Την Δευτέρα ήμουν χάλια ειδικά το βράδυ, την Τρίτη έκανα ξανά σελφ τεστ και βγήκε θετικό. Έχω όλα τα συμπτώματα μαζί δυστυχώς. Μόνο ο πυρετός έπεσε σήμερα. Ο γιατρός μου με καθησυχάζει αλλά εγώ έχω αγχωθει.

Περαστικά κοπέλα μου και γρήγορα!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλη την 9 η εβδομάδα ήμουν χάλια. Μιλάμε δεν μπορούσα να σταθώ. Σήμερα ο γιατρός μου έδωσε υποθέτο για τους εμετούς και σιρόπι για την ναυτία

 

Σήμερα μπήκα 10 η . Ωστόσο νιώθω λίγο καλύτερα και δεν τα έχω πάρει ακόμα; Λέτε να κάνω υπομονή; Δεν είναι και να παίρνω τέτοια; Βέβαια μου τα έδωσε ο γιατρός για να με βοηθήσει. 

Χθες έφαγα λίγο περισσότερο. Ίσως να πήρα ενέργεια

Αλλά φοβάμαι όταν δεν έχω έντονα συμπτώματα. Λέω τι γίνεται τώρα; Το παθαίνετε και εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/3/2022 at 8:00 ΜΜ, ο/η blueheart είπε:

Περαστικά κοπέλα μου και γρήγορα!!! ❤️❤️❤️

Καλησπέρα κοριτσάκια μου πως είστε ;;είστε όλες καλά !!; @Μαργαρίτσπως πάει;ξεπεράσαμε την ίωση ;;  εγώ κορίτσια  έκανα την αυχενική μου και το papp a .καλή η αυχενική αλλά όχι συνδυαστικά με τα αποτελέσματα των ορμονολογικων..εντοπίστηκε στατιστικά πιθανότητα συνδρόμου ντάουν 1:252 λόγω αυξημένης χοριακης μου είπε ο γιατρός..με καθησύχασε αλλά μου είπε πως θα έπρεπε να γίνει και επεμβατική μέθοδος..λόγω πλακούντα όμως..αναμένουμε απλώς το νιφτυ για την ώρα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irini5 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου πως είστε ;;είστε όλες καλά !!; @Μαργαρίτσπως πάει;ξεπεράσαμε την ίωση ;;  εγώ κορίτσια  έκανα την αυχενική μου και το papp a .καλή η αυχενική αλλά όχι συνδυαστικά με τα αποτελέσματα των ορμονολογικων..εντοπίστηκε στατιστικά πιθανότητα συνδρόμου ντάουν 1:252 λόγω αυξημένης χοριακης μου είπε ο γιατρός..με καθησύχασε αλλά μου είπε πως θα έπρεπε να γίνει και επεμβατική μέθοδος..λόγω πλακούντα όμως..αναμένουμε απλώς το νιφτυ για την ώρα .. 

Κοριτσάκι μου εγώ έγραψα μόλις τα νέα μου από πάνω. 

Για πες εσύ. Δηλαδή βγήκαν πολλές πιθανότητες για down ;; Υπάρχει κάτι αλλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Όλη την 9 η εβδομάδα ήμουν χάλια. Μιλάμε δεν μπορούσα να σταθώ. Σήμερα ο γιατρός μου έδωσε υποθέτο για τους εμετούς και σιρόπι για την ναυτία

 

Σήμερα μπήκα 10 η . Ωστόσο νιώθω λίγο καλύτερα και δεν τα έχω πάρει ακόμα; Λέτε να κάνω υπομονή; Δεν είναι και να παίρνω τέτοια; Βέβαια μου τα έδωσε ο γιατρός για να με βοηθήσει. 

Χθες έφαγα λίγο περισσότερο. Ίσως να πήρα ενέργεια

Αλλά φοβάμαι όταν δεν έχω έντονα συμπτώματα. Λέω τι γίνεται τώρα; Το παθαίνετε και εσείς;

Αχ κοριτσάκι μου υπομονη..θα αρχίσουν όλα να υποχωρούν σταδιακά..όπως συνέβη και σ εμένα..μόνο μπούκωμα έχω και πονοκεφάλους και αυτόν τον πόνο σαν βάρος στην κοιλίτσα που είχες και εσύ...να τρως για να παίρνεις ενέργεια ..αν είσαι χάλια πάρε τα χάπια ..άλλωστε δεν είναι συνεχή και στα συνέστησε ο γιατρός..στην αρχή που δεν θα είναι τόσο έντονα τα συμπτώματα ναι ανησυχείς κάπως .μετά συνηθίζεις όμως να νιώθεις καλύτερα !!το μωράκι μεγαλώνει !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irini5 είπε:

Αχ κοριτσάκι μου υπομονη..θα αρχίσουν όλα να υποχωρούν σταδιακά..όπως συνέβη και σ εμένα..μόνο μπούκωμα έχω και πονοκεφάλους και αυτόν τον πόνο σαν βάρος στην κοιλίτσα που είχες και εσύ...να τρως για να παίρνεις ενέργεια ..αν είσαι χάλια πάρε τα χάπια ..άλλωστε δεν είναι συνεχή και στα συνέστησε ο γιατρός..στην αρχή που δεν θα είναι τόσο έντονα τα συμπτώματα ναι ανησυχείς κάπως .μετά συνηθίζεις όμως να νιώθεις καλύτερα !!το μωράκι μεγαλώνει !!

Ναι αυτό το βάρος το νιώθω ακόμα. Και ένα σφίξιμο χαμηλά. Και κάποιες φορές νιώθω τσιμπήματα στιγμιαία. 

Απλά επειδή μου έχουν πει όλοι ότι υποχωρούν σιγά σιγά στην 12η βδομάδα. Φοβήθηκα λιγο που τώρα στην 10 η υποχώρησαν τα πολύ έντονα. Εσύ κάθε βδομάδα ήσουν χάλια; Ή μια έτσι μια λίγο αλλιώς κτλ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κοριτσάκι μου εγώ έγραψα μόλις τα νέα μου από πάνω. 

Για πες εσύ. Δηλαδή βγήκαν πολλές πιθανότητες για down ;; Υπάρχει κάτι αλλο; 

Ναι γράψαμε ταυτόχρονα χαχαχ !ναι το όριο είναι 1:300...δυστυχως ..ο γιατρός είπε ότι είναι απλώς νούμερο και θεωρητικά είμαι στο όριο...αλλά είπε για τροφοβλάστη...ο πλακούντας όμως είναι πίσω ,γεγονός που σημαίνει ότι ενδέχεται να τραυματιστεί σοβαρά το μωράκι και να μην πάρουμε καν δείγμα...δε ξέρω...αναμένω τα αποτελέσματα του Νιπτ..ελπίζω τόσο να είναι καλά...μια με την κυστική ίνωση τώρα με αυτό είμαστε στην τσίτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η irini5 είπε:

Ναι γράψαμε ταυτόχρονα χαχαχ !ναι το όριο είναι 1:300...δυστυχως ..ο γιατρός είπε ότι είναι απλώς νούμερο και θεωρητικά είμαι στο όριο...αλλά είπε για τροφοβλάστη...ο πλακούντας όμως είναι πίσω ,γεγονός που σημαίνει ότι ενδέχεται να τραυματιστεί σοβαρά το μωράκι και να μην πάρουμε καν δείγμα...δε ξέρω...αναμένω τα αποτελέσματα του Νιπτ..ελπίζω τόσο να είναι καλά...μια με την κυστική ίνωση τώρα με αυτό είμαστε στην τσίτα....

Αχ κορίτσι μου νέο αγχος σου δημιουργήθηκε. Ελπίζω να βγει καλο το νιπτ. Πότε θα έχεις αποτελέσματα;

Καλύτερα μην κάνεις τροφοβλάστη σου έχει αυτή τη θέση το φοβάμαι. Πάρε τα αποτελέσματα από το άλλο και εύχομαι σύντομα να μας πεις καλά νέα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι αυτό το βάρος το νιώθω ακόμα. Και ένα σφίξιμο χαμηλά. Και κάποιες φορές νιώθω τσιμπήματα στιγμιαία. 

Απλά επειδή μου έχουν πει όλοι ότι υποχωρούν σιγά σιγά στην 12η βδομάδα. Φοβήθηκα λιγο που τώρα στην 10 η υποχώρησαν τα πολύ έντονα. Εσύ κάθε βδομάδα ήσουν χάλια; Ή μια έτσι μια λίγο αλλιώς κτλ. 

Νομίζω 9-10και 11η βδομάδα ειχα πολύ έντονο στομαχόπονο και έντονη αδιαθεση ..κάποιες ημέρες πιο ήπιο άλλες πιο εντονο..το βάρος αυτό ρώτησα τον γιατρό μου και χθες κ μου είπε ότι είναι φυσιολογικό να υπάρχει αρκεί να μην γίνεται πόνος..κ τσιμπήματα νιώθω κ εγώ αλλά σε αραιά χρονικά διαστήματα..βδομάδα με την βδομάδα νομίζω θα είμαστε όλες καλύτερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...