Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πάει ο παλιός ο χρόνος, ας γιορτάσουμε παιδιά, και ο νέος να γεμίσει τις κοιλιές μας με μωρά! 🤰🦋🎁💟


misofeggaro

Recommended Posts

Θέλει κάποιο κορίτσι να φτιάξει το θέμα του νέου μήνα; όποια έχει διάθεση και έμπνευση ας σηκώσει το χέρι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου 1996.2  η χοριακη 

Ακόμα κλαίω. 😌😌☺️☺️

Τέλειαααα με το καλό!!! Εμένα με 1939 είχε φανεί ο σακος 😁😁😁 μπραβοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Θέλει κάποιο κορίτσι να φτιάξει το θέμα του νέου μήνα; όποια έχει διάθεση και έμπνευση ας σηκώσει το χέρι 😊

εγω νομιζω οτι ησουν γουρλου! ψηφιζω εσενα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Θέλει κάποιο κορίτσι να φτιάξει το θέμα του νέου μήνα; όποια έχει διάθεση και έμπνευση ας σηκώσει το χέρι 😊

Νομίζω ότι όλες εσένα περιμένουμε!!! Εισαι το γούρι μας!!! Βέβαια αν θέλει κάποιο άλλο κορίτσι εννοείται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τονια ειμαι 1 ωρα στα τηλ για να βγαλω ακρη, μην παραγγειλεις πριν σου στειλω, το LOT σου ειναι 21223Β? Ειναι στο κατω μερος του κουτιου σενα στρογγυλο αυτοκολλητο @Antonia2

Ναι κοριτσι μου αυτη την παρτιδα εχω... Εχει θεμα ολη η παρτιδα ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου 1996.2  η χοριακη 

Ακόμα κλαίω. 😌😌☺️☺️

Συγχαρητήρια κορίτσι μου...εδώ κλαίμε εμείς , εσύ δεν θα κλάψεις!!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη ψυχή μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Θέλει κάποιο κορίτσι να φτιάξει το θέμα του νέου μήνα; όποια έχει διάθεση και έμπνευση ας σηκώσει το χέρι 😊

Άνοιξε το εσύ πάλι βρε κορίτσι μου μήπως κ «γκαστρωθούμε» επιτέλους….😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου 1996.2  η χοριακη 

Ακόμα κλαίω. 😌😌☺️☺️

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Εντωμεταξύ κορίτσια έχουν περάσει πάνω από 12 ώρες που έκανα το ψηφιακό τεστ το έχω ανοίξει στη μέση και το βιβλιαράκι ακόμα εκεί.. Η ταινία που έχει μέσα το τεστ είχε μια πολύ άχνη γραμμή εκτός από την γραμμή ελέγχου αλλά υποθέτω ότι θα την είχε άσχετα από το αποτέλεσμα... Μωρέ αν ξανά πάρω εγω ψηφιακό τεστ να μαζευτείτε όλες και να με φτυσετε

IMG_20220131_184156.jpg

Καλέ δείξε μας τη δεύτερη γραμμή… Νομίζω πάντως πως τα ψηφιακά δουλεύουν όπως κ τα κανονικά, απλά στην ουσία στο διαβάζουν αυτά… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτογραφία είναι πολύ άχνη η γραμμή NegativeImage_d5983b21-3ce0-4f9a-902f-6ae47ce4e964.thumb.png.e8205c82145e0c0a9464ca23b7a69173.pngIMG_20220131_184340.thumb.jpg.b59e57c7a214a8e872398615161432eb.jpg

Εγώ στην 2η νομίζω ότι κάτι βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτογραφία είναι πολύ άχνη η γραμμή NegativeImage_d5983b21-3ce0-4f9a-902f-6ae47ce4e964.thumb.png.e8205c82145e0c0a9464ca23b7a69173.pngIMG_20220131_184340.thumb.jpg.b59e57c7a214a8e872398615161432eb.jpg

Ναι όντως υπάρχει δεύτερη γραμμή... Πωπω πολύ σπάσιμο νεύρων σου κάνουν τα τετστακια βρε κορίτσι. 

Χαρά στο κουράγιο σου, εύχομαι οι κόποι σου να ανταμειφθούν σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτογραφία είναι πολύ άχνη η γραμμή NegativeImage_d5983b21-3ce0-4f9a-902f-6ae47ce4e964.thumb.png.e8205c82145e0c0a9464ca23b7a69173.pngIMG_20220131_184340.thumb.jpg.b59e57c7a214a8e872398615161432eb.jpg

Εγώ την βλέπω κ στις δύο!! Μακάρι βρε κορίτσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Εγώ στην 2η νομίζω ότι κάτι βλέπω...

Μωρέ κι εγώ την βλέπω αλλά δεν ξέρω αν θα πρέπει να την πάρω σοβαρά... Τέλος πάντων θα κάνω και ένα την Τετάρτη αν δεν έρθει αύριο και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Μωρέ κι εγώ την βλέπω αλλά δεν ξέρω αν θα πρέπει να την πάρω σοβαρά... Τέλος πάντων θα κάνω και ένα την Τετάρτη αν δεν έρθει αύριο και βλεπουμε

Αναμένουμε με αγωνία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η misofeggaro είπε:

Ναι όντως υπάρχει δεύτερη γραμμή... Πωπω πολύ σπάσιμο νεύρων σου κάνουν τα τετστακια βρε κορίτσι. 

Χαρά στο κουράγιο σου, εύχομαι οι κόποι σου να ανταμειφθούν σύντομα! 

Βασικά σπάσιμο νεύρων μου κάνει η clearblue... Πήρα πριν μήνες τα ψηφιακά τεστ ωορρηξιας δεν δουλεύανε τώρα το ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης πάλι τα ίδια... Αξιόπιστες εταιρείες σου λέει μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έχουμε πει βέβαια πολλές φορές αλλα...κυριε διαχειρηστα.. Που λέει και ο Βέγγος.. Τα νεύρα μου.... Από χθες το πρωί μέχρι τώρα έχω κάνει 8 λαικ και μου βγάζει ότι έχω ξεπεράσει το όριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βασικά σπάσιμο νεύρων μου κάνει η clearblue... Πήρα πριν μήνες τα ψηφιακά τεστ ωορρηξιας δεν δουλεύανε τώρα το ψηφιακό τεστ εγκυμοσύνης πάλι τα ίδια... Αξιόπιστες εταιρείες σου λέει μετα

Εγώ πάντως τη μία βιοχημικη κύηση που μάλλον είχα τον Αύγουστο την εντόπισα μετά από 5 ημέρες καθυστερησης με ένα καθυστερημένα θετικό clearblue. Κάνε υπομονή αν και τώρα αγόρασα τα first step και με αυτά ανακάλυψα την εγκυμοσύνη μια μέρα πριν την καθυστέρηση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Εγώ την βλέπω κ στις δύο!! Μακάρι βρε κορίτσι!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου θα στείλω αύριο το πρωί τον άντρα μου να μου πάρει τεστ.. Βέβαια τη διπλή συσκευασία γιατί σιγά που θα κρατηθώ και δεν θα το κάνω το μεσημέρι μετά τη δουλειά... Να έχω και ένα δεύτερο για το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις δικιο λοιπον ακου τα νεα μιλησα με την O.A απευθειας και μου ειπαν οτι η παρτιδα που εχω στο σπιτι (LOT 221223Β με ημερομηνια ληξης 06/2024 ειναι οντως ελαττωματικη). Πηρα τηλεφωνο σε πολλα φαρμακεια απο σκρουτζ προσπαθωντας να βρω καποιον που να μου επιβεβαιωσει οτι εχει αποθεμα προηγουμενης παρτιδας και δεν εχω καταφερει ακομη να βρω... Καποιοι δεν ξερουν και καποιοι εχουν μονο αυτην που εχω σπιτι...Περιμενω αυριο τηλ απο OA να μου πουν αν μπορω να βρω καπου αλλη παρτιδα.. Τι ταλαιπωρια,εφαγα 1.5 ωρα στο τηλεφωνο!

 

Αυτος ο γυναικολογος ειναι αυτος που σας εχω πει οτι δεν εχω καλη επικοινωνια. Εχει παρα πολλες γνωσεις αλλα ειναιαπομακρος και σε αντιμετωπιζει τελειως ψυχρα. Αυριο πρωι θα προσπαθησω να βρω ραντεβου για Πεμπτη σε καποιον αλλον μηπως και καπου τσεκαρω να δω αν ενδομητριο μεγαλωσε καθολου κλπ μεχρι Πεμπτη που μαλλον ειναι ωορηξια.. Αν και ειδα μονο 2,5 μερες περιοδο οποτε καταλαβαινω οτι κυκλος δεν ειναι καλος δυστυχως.

Καλα εκανες και εκλεισες γυναικολογο κοριτσι μου, γενικα εγω νομιζα να ξερεις δεν γλιτωνω εξωσωματικη ετσι οπως παμε.. Κουραστηκα παρα πολυ.. τοσοι χαμενοι μηνες.. Σκεφτηκα μεσα σε ολα μηπως το αγχος μου βεβαια επηρεαζει ορμονες προσπαθω απο πριν να κρατηθω ηρεμη και θα απρατησω τη δευτερη δουλεια που ξεκινησα γιατι δεν μπορω να ανταπεξελθω.

 

Εσενα σου ξρθε κανονικα περιοδος ε?

Αχ βρε κοριτσι μου τι ταλαιπωρια ειναι αυτη... Δεν μας θελει με τιποτα μ αυτες τις βιταμινες.. τελικα την πρωτη φορα ημουν τυχερη και επεσα σε αλλη παρτιδα... Αυριο θα στειλει το smile κουριερ να ερθουν να παρουν τα χαλασμενα χαπια κ μετα λενε θα επιστρεψουν τα χρηματα... Καλη παρασκευη η απ την αλλη εβδομαδα...

Ναι ηρθε κανονικα η περιοδος.. ενας χρονος παει κι ουτε για ψευδαισθηση δεν εχω καθυστερηση....😥😥😥τεσπα, εχουμε την υγεια μας τλχ...😉🙂😁 Να μην ειμαι αχαριστη...

Ναι κοριτσι μου βρες αλλο γυναικολογο καλυτερα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

Κορίτσια μου 1996.2  η χοριακη 

Ακόμα κλαίω. 😌😌☺️☺️

Αχ κοριτσακι μουυυυ!!!!!!!! Φτου φτου μη σε ματιασω!!!! Το σπορακι σας εχει παρει φορα για τα καλα!!!! ετσι να συνεχισει μεχρι να το κρατησεις γερο στην αγκαλια σου!!!!!🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰❤️❤️❤️❤️❤️👶🤱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Πολλα περαστικα στο μπαμπα σου κοριτσι μου!!!🙏💗🙏

Ευχαριστω κοριτσι μου!!! ❤️Δε τη γλιτωνουμε την επεμβαση... Ελπιζω να πανε ολα καλα!!!🙏🙏🙏

@Raf123μου σ ευχαριστω κι εσενα!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Θέλει κάποιο κορίτσι να φτιάξει το θέμα του νέου μήνα; όποια έχει διάθεση και έμπνευση ας σηκώσει το χέρι 😊

Ψηφιζω @misofeggaro δαγκωτο!!!!!❤️❤️❤️

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zeta. είπε:

Άνοιξε το εσύ πάλι βρε κορίτσι μου μήπως κ «γκαστρωθούμε» επιτέλους….😁

Κλαιωωωωω 😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω αν φαίνεται στη φωτογραφία είναι πολύ άχνη η γραμμή NegativeImage_d5983b21-3ce0-4f9a-902f-6ae47ce4e964.thumb.png.e8205c82145e0c0a9464ca23b7a69173.pngIMG_20220131_184340.thumb.jpg.b59e57c7a214a8e872398615161432eb.jpg

Φαίνεται... Ειδικά εκεί που δεν την έχεις πειράξει τη φωτογραφία με τις μπλε γραμμούλες!!! Γιατί δεν κάνεις. Χοριακη;;;; πιο φθηνά θα σου βγει και θα ξέρεις και σίγουρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...