Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κέντρο Βιογενετικής


Recommended Posts

Καλησπέρα! Ψάχνοντας για κέντρο για εξωσωματική, μεταξύ άλλων μου πρότειναν τον Κο Κολέσκα που μαζί με τον Κο Δημητρούλη έχουν μια μικρή κλινική, το κέντρο Βιογενετικής. Δεν έχω βρει στο φόρουμ εμπειρίες και σχόλια για το συγκεκριμένο κέντρο, το γνωρίζει καμμία; Έχει κάποια εμπειρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lavender είπε:

Καλησπέρα! Ψάχνοντας για κέντρο για εξωσωματική, μεταξύ άλλων μου πρότειναν τον Κο Κολέσκα που μαζί με τον Κο Δημητρούλη έχουν μια μικρή κλινική, το κέντρο Βιογενετικής. Δεν έχω βρει στο φόρουμ εμπειρίες και σχόλια για το συγκεκριμένο κέντρο, το γνωρίζει καμμία; Έχει κάποια εμπειρία;

Να έχεις υπόψη ότι ο Δημητρούλης σε γνωστή μου έκανε την εξέταση του Νίκα και κατόπιν εγχύσεις αντιβίωσης - πρακτικές Πάντου και Σφακιανούδη. Επίσης έχοντας περάσει από τη διαδικασία της εξωσωματικής, σε συμβουλεύω να επιλέξεις κάποιο κέντρο με καλό εμβρυολογικό εργαστήριο. Δεν είμαι σίγουρη κατά πόσον ένα μικρό κέντρο έχει καλό εργαστήριο. Αυτά από εμένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η troia είπε:

Να έχεις υπόψη ότι ο Δημητρούλης σε γνωστή μου έκανε την εξέταση του Νίκα και κατόπιν εγχύσεις αντιβίωσης - πρακτικές Πάντου και Σφακιανούδη. Επίσης έχοντας περάσει από τη διαδικασία της εξωσωματικής, σε συμβουλεύω να επιλέξεις κάποιο κέντρο με καλό εμβρυολογικό εργαστήριο. Δεν είμαι σίγουρη κατά πόσον ένα μικρό κέντρο έχει καλό εργαστήριο. Αυτά από εμένα. 

Kαλησπερα και ευχαριστω πολυ για την άμεση απάντηση! Επειδη ειμαι λιγο καινούργια και άσχετη σε ολο αυτο, τι ειναι οι εγχύσεως αντιβίωσης και οι πρακτικές Παντού και Σφακιανουδη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/12/2021 at 5:40 ΜΜ, ο/η Lavender είπε:

Kαλησπερα και ευχαριστω πολυ για την άμεση απάντηση! Επειδη ειμαι λιγο καινούργια και άσχετη σε ολο αυτο, τι ειναι οι εγχύσεως αντιβίωσης και οι πρακτικές Παντού και Σφακιανουδη;

Η εξέταση του Νίκα ψάχνει για φλεγμονές στη μήτρα, αλλά οι περισσότεροι γιατροί δεν την αποδέχονται. Ο Πάντος και ο Σφακιανούδης τη χρησιμοποιούν πολύ και σαν αποτέλεσμα, αν την κάνεις, έχεις μεγάλη πιθαν'οτητα να σου βρει φλεγμονή και να σου προτείνουν εγχύσεις με αντιβίωση στη μήτρα. Αυτό μπορεί να σου κάνει μεγαλύτερο κακό παρά καλό. Σε μία γνωστή μου λοιπόν, ο Δημητρούλης έκανε εξέταση Νίκα και στη συνέχεια εγχύσεις αντιβίωσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...