Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Έτσι πρέπει να είναι βρε αγάπη μου οι αδελφικές σχέσεις !!!

Έχεις δίκαιο! Η αλήθεια είναι ότι είμαστε πολύ δεμένοι! Μεγαλώσαμε και χωρίς τον πατέρα μας και αυτό μας έχει δέσει ακόμα περισσότερο!

Άσχετο αλλά σε τι ωραίο μέρος μένεις! Τα νινακια σου αναπνέουν από τώρα καθαρό αέρα!🤗 Και του χρόνου που θα γεμίσει με κούνιες και μπάλες θα είναι ακόμα καλύτερος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έχεις δίκαιο! Η αλήθεια είναι ότι είμαστε πολύ δεμένοι! Μεγαλώσαμε και χωρίς τον πατέρα μας και αυτό μας έχει δέσει ακόμα περισσότερο!

Άσχετο αλλά σε τι ωραίο μέρος μένεις! Τα νινακια σου αναπνέουν από τώρα καθαρό αέρα!🤗 Και του χρόνου που θα γεμίσει με κούνιες και μπάλες θα είναι ακόμα καλύτερος!

Ναι δεν είναι δικό μας το γρασίδι αυτό όμως αλλά είναι ωραία εδώ στην εξοχή!!! Είναι το σπίτι των γονιών του συντρόφου μου.... Μένουμε πάνω στη σοφίτα εμείς εκείνοι από κάτω. Μελλοντικά θέλουμε να έρθουμε εδώ να μείνουμε να φτιάξουμε το κάτω κάτω σπίτι..... Εμείς γρασίδι δεν έχουμε αλλά έχουμε τεράστια αυλή κ φύση κ απέναντι το γράσιδι😋😋😋😋😋

Ήρθα εδω για να αλλάξω παραστάσεις λιγάκι κ να μαι στην φύση όντως !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Ναι δεν είναι δικό μας το γρασίδι αυτό όμως αλλά είναι ωραία εδώ στην εξοχή!!! Είναι το σπίτι των γονιών του συντρόφου μου.... Μένουμε πάνω στη σοφίτα εμείς εκείνοι από κάτω. Μελλοντικά θέλουμε να έρθουμε εδώ να μείνουμε να φτιάξουμε το κάτω κάτω σπίτι..... Εμείς γρασίδι δεν έχουμε αλλά έχουμε τεράστια αυλή κ φύση κ απέναντι το γράσιδι😋😋😋😋😋

Ήρθα εδω για να αλλάξω παραστάσεις λιγάκι κ να μαι στην φύση όντως !!!

Κορίτσια πως τα περνάτε ;

Σαββατόβραδο!!!!

Εγώ με κοκλονη κ ένα κουτί σοκολατάκια 😋 κ έχω βάλει τον σύντροφό μου να μου τρίβει τα πλευρακια μου που πιάστηκαν χεχεχεεχε 😋😋😋😋😋😊😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πως τα περνάτε ;

Σαββατόβραδο!!!!

Εγώ με κοκλονη κ ένα κουτί σοκολατάκια 😋 κ έχω βάλει τον σύντροφό μου να μου τρίβει τα πλευρακια μου που πιάστηκαν χεχεχεεχε 😋😋😋😋😋😊😋

εγω μολις ξαπλωσα...γύρισα σπιτι 7 και κατι απο τη δουλεια ευτυχως ειχε μαγειρεψει ο αντρας μου...εφαγα εβαλα ενα πλυντηριο το απλωσα επλυνα και τα πιατα και τωρα ειμαι κομματια!!ενα ακομη τρελο σαββατοβραδο με περιμένει😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πως τα περνάτε ;

Σαββατόβραδο!!!!

Εγώ με κοκλονη κ ένα κουτί σοκολατάκια 😋 κ έχω βάλει τον σύντροφό μου να μου τρίβει τα πλευρακια μου που πιάστηκαν χεχεχεεχε 😋😋😋😋😋😊😋

Εγώ βλέπω ταινία της Disney με τα παιδάκια μου 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εγώ βλέπω ταινία της Disney με τα παιδάκια μου 😅

Αααααααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχ σας ζηλεύω ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η ntinaki83 είπε:

@Mimi26 καλη επιτυχια κοπελα μου!!❤

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά ! ❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια πως τα περνάτε ;

Σαββατόβραδο!!!!

Εγώ με κοκλονη κ ένα κουτί σοκολατάκια 😋 κ έχω βάλει τον σύντροφό μου να μου τρίβει τα πλευρακια μου που πιάστηκαν χεχεχεεχε 😋😋😋😋😋😊😋

Εμεις ηρθαμε στο χωριο στους δικους μου για σκ!!! Ειπαμε με την κολλητη μου να βγαιναμε γ ποτο γτ εχουμε καιρο ν τη δουμε αλλα βρεχει τοσο πολυ και λιωνουμε σπιτια μας!!!! 😂😂😂 Party animals!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Εμεις ηρθαμε στο χωριο στους δικους μου για σκ!!! Ειπαμε με την κολλητη μου να βγαιναμε γ ποτο γτ εχουμε καιρο ν τη δουμε αλλα βρεχει τοσο πολυ και λιωνουμε σπιτια μας!!!! 😂😂😂 Party animals!!!

Εγώ σηκώθηκα έφαγα με τους κουμπάρους κ τα πεθερικά μου φούσκωσα κ μετά τους είπα καληνύχτα κ ήρθα κ ξάπλωσα.... Γιατί φόβου ακόμη να κάθομαι πολύ ώρα όρθια κ αν καθόμουν κι άλλο θα έπινα κ κάνα κρασάκι ήμουν έτοιμη οπότε αποχώρησα 😋

Παιδιά τι ωραία φαγητά είχαν .... Μου φέρε κ ο σύντροφός μου κάτι Χριστούγεννιατικες πραλινες κ χτύπησα 3 πριν 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια μου, πήγα στη μαμά μου το πρωί την βοήθησα στις δουλειες 6 η ώρα βγήκα με τις φίλες μου για καφέ και μετά φαγητο και κατα τις 10 ήρθε με μάζεψε ο άντρας μου και ήρθαμε στο χωριό στους δικούς του! Οτι πρέπει το χωριουδάκι με αυτό τον καιρό, εδω θα μείνουμε σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εγώ κορίτσια μου, πήγα στη μαμά μου το πρωί την βοήθησα στις δουλειες 6 η ώρα βγήκα με τις φίλες μου για καφέ και μετά φαγητο και κατα τις 10 ήρθε με μάζεψε ο άντρας μου και ήρθαμε στο χωριό στους δικούς του! Οτι πρέπει το χωριουδάκι με αυτό τον καιρό, εδω θα μείνουμε σήμερα!

Καλημέρα κορίτσια μου 🎄🎄🎄🎄💝💝🎀🎀🥳🥳🥳🥳❤️❤️🎄🎄🎄

Να έχουμε μία όμορφη Κυριακή 🎀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!εμεις σημερα που εχει καλο καιρο λεμε να παμε καμια βολτα με τον αντρα μου στο Σύνταγμα μιας και ειναι ανοιχτα και τα μαγαζιά να χαζεψουμε αφου ειναι και ειναι η μοναδική μερα που δεν δουλεύουμε και οι 2!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κ καλη κυριακη σε ολα τα κοριτσια της παρεας μας!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Να εχετε μια ομορφη μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πάντως εγώ από εσάς έμαθα τα τεστ ωορρηξιας, τις γόνιμες, τα ψηφιακά τεστ εγκυμοσύνης... αν σε σας διάβαζα ακόμα θα έψαχνα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή να
έχουμε!!!!  @Mimi26 καλή επιτυχία κορίτσι μου περιμένουμε τη θετική χοριακη σου

Ευχαριστώ πάρα πολύ ❤️❤️❤️❤️

Κορίτσια σήμερα είμαι 4 η μέρα σηκώθηκα νΑ πάμε για ένα καφέ.    Καλά μην φανταστείτε με αργές κινήσεις μπήκα βγήκα στο αμάξι κ μόλις έκατσα στη καφετέρια!

Έκανα κ μπανάκι σήμερα !!! 😋😋

Προσέχω τα εμβρυακια μου ❤️🎀🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή Κυριακή! 

Χαίρομαι που περνάτε όμορφα, και εγώ χθες πήγα να δω τους δικούς μου, μου έδωσαν και ντενεκε λάδι από την προίκα μου 😆😆😆

Τώρα το πρωί έκανα το λάθος να πάρω θερμοκρασία και ήταν 36,5.

Οπότε θα αδιαθετησεω σύντομα. Με έπιασε μια μικρή μελαγχολία αλλά τι να κάνουμε; από το νέο έτος θα τα βάλω όλα σε σειρά. 

Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε, να περνάτε όμορφα και να λέτε στους αγαπημένους σας πόσο τους αγαπάτε. 💞

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου πάντως εγώ από εσάς έμαθα τα τεστ ωορρηξιας, τις γόνιμες, τα ψηφιακά τεστ εγκυμοσύνης... αν σε σας διάβαζα ακόμα θα έψαχνα... 

Πολύ χαίρομαι που αυτή εδώ η ομάδα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο δημιουργεί μωρά και ευτυχισμένες οικογένειες! 

Πότε πας για υπέρηχο;  έχεις συμπτώματα;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη κυπριακή να έχουμε! 

Μερα ξεκούρασης για εμένα Σήμερα στο χωριουδακι! 

Το στήθος μου έχει πρηστει δεν μπορώ να το ακουμπήσω, σύντομα θα μου έρθει περίοδος,  τουλάχιστον θα μου έρθει κανονικά σύμφωνα με τους τελευταίους μήνες!  Αύριο θα κλείσω ραντεβού στον εξωσωματιστη, αν και  την Παρασκευή που μίλησα με γραμματέα μου είπε για 22 του μηνός,  θα κοιτάξω όμως για άλλη ημερομηνία γιατί δεν μας βολεύει τότε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή! 

Χαίρομαι που περνάτε όμορφα, και εγώ χθες πήγα να δω τους δικούς μου, μου έδωσαν και ντενεκε λάδι από την προίκα μου 😆😆😆

Τώρα το πρωί έκανα το λάθος να πάρω θερμοκρασία και ήταν 36,5.

Οπότε θα αδιαθετησεω σύντομα. Με έπιασε μια μικρή μελαγχολία αλλά τι να κάνουμε; από το νέο έτος θα τα βάλω όλα σε σειρά. 

Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε, να περνάτε όμορφα και να λέτε στους αγαπημένους σας πόσο τους αγαπάτε. 💞

 

Έλα γλυκιά μου μην σε παίρνει από κάτω δεν τελείωσε ο μήνας έχεις ακόμη να προσπαθήσεις πολύ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Θετικη σκέψη κοριτσάκια μου !

Εγώ βγήκα ήπια το καφεδάκι μου κ τώρα σπίτι φαγητό και ξεκούραση! Εντάξει πήρα τον αέρα μου !

Κορίτσια πάμε όλες για θετικά τεστάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή! 

Χαίρομαι που περνάτε όμορφα, και εγώ χθες πήγα να δω τους δικούς μου, μου έδωσαν και ντενεκε λάδι από την προίκα μου 😆😆😆

Τώρα το πρωί έκανα το λάθος να πάρω θερμοκρασία και ήταν 36,5.

Οπότε θα αδιαθετησεω σύντομα. Με έπιασε μια μικρή μελαγχολία αλλά τι να κάνουμε; από το νέο έτος θα τα βάλω όλα σε σειρά. 

Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε, να περνάτε όμορφα και να λέτε στους αγαπημένους σας πόσο τους αγαπάτε. 💞

 

Μετράς γενικά θερμοκρασία;; γιατί εγώ η υψηλότερη θερμοκρασία που έχω το πρωί είναι το 36.7 και τον περασμένο μήνα που κατά 90% είχα βιοχημικη δεν ανέβηκε πάνω από 36.7 το πρωί οπότε τίποτα δεν είναι σίγουρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Πολύ χαίρομαι που αυτή εδώ η ομάδα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο δημιουργεί μωρά και ευτυχισμένες οικογένειες! 

Πότε πας για υπέρηχο;  έχεις συμπτώματα;; 

Όχι ιδιαίτερα κάτι τσιμπήματα και λίγες καούρες, την Τρίτη πάω για υπέρηχο. Πάντως και εγώ 36.5 έχω συνέχεια εδώ και 6 ημέρες αλλά συνήθως έχω 35.9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Μετράς γενικά θερμοκρασία;; γιατί εγώ η υψηλότερη θερμοκρασία που έχω το πρωί είναι το 36.7 και τον περασμένο μήνα που κατά 90% είχα βιοχημικη δεν ανέβηκε πάνω από 36.7 το πρωί οπότε τίποτα δεν είναι σίγουρο

Όχι δεν μετράω, σήμερα με έπιασε κ μετρήθηκα... το ξέρω ότι δεν λέει και κάτι εφόσον δεν ε΄χει γίνει παρακολούθηση όλου του μήνα.
Απλά θυμάμαι την προηγούμενη φορά που είχα μείνει έγκυος που πήρα μια θερμοκρασία ένα πρωι και ήταν 37,4 λιγο πριν την αναμενομενη περίοδο , που τε΄λικά δεν ήρθε ποτέ. Επίσης λίγες μέρες πριν το θετικό τεστ είχα πολύ όρεξη για σκόρδο και αποστροφή προς την ρίγανη. Και το προηγούμενο βράδυ πριν κάνω το τεστ είχα πολλούς πόνους και τραβήγματα χαμηλά στην κοιλιά και ήμουν σίγουρη ότι θα αδιαθετήσω... 
Βέβεαι όλα αυτά ήταν σημάδια που μετά τα καταλαβα ότι ήταν εγκυμοσύνη. 
Τέλος πάντων, λίγες μέρες υπομονή και θα δούμε. Σύμφωνα με την μέρα που ένιωσα ότι είχα ωορηξία πρέπει να αδιαθετήσω αύριο. Σύμφωνα με τους προηγούμενους κύκλους και την εφαρμογή, περιμένω στις 17/12.
Μέχρι τότε τραλαλαλααλαλ..... 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...