Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Εκεινςο δουλεύει κ λείπουν όλη μέρα κ οι γονείς του κ εκεινςο μέχρι το βράδυ. Θα φύγει τώρα θα έρθει 9 το βράδυ.

Οι γονείς του μένουν από κάτω. Εμείς ήρθαμε προσωρινά πάνω στην σοφίτα είναι σαν σπίτι έχει τα πάντα κ μπάνιο εκτός από κουζίνα ...οπότε έρχεται εκεινος κ με τάιζει κλπ...! Αλλά τουλάχιστον θα έρθουν οι κουμπάροι μετά !

Η κουμπάρα έκανε πάνω από 4 εξωσωματικες στο παντο κ έχει δύο δίδυμα αγοράκια Κούκλια!

Εντάξει θα εχεις παρέα σήμερα μια χαρά υπομονή λιγες ημερες είναι 😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έκλεισα και εγώ 3η δόση την Τετάρτη ελπίζω κ εγώ να μην επηρεάσει την ωορρηξία μου θα είμαι και στις γόνιμες τότε 🤞🏻🤞🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκλεισα και εγώ 3η δόση την Τετάρτη ελπίζω κ εγώ να μην επηρεάσει την ωορρηξία μου θα είμαι και στις γόνιμες τότε 🤞🏻🤞🏻

Καλή επιτυχία ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, ενα όμορφο σκ να έχουμε! 

Εγω κοιμήθηκα σαν το βοιδη 🤣 το ευχαριστήθηκα ξεκουράστηκα ! Η διπλανή μου έχει ενα μπεμπεκι οταν ξύπνησα το άκουσα να κλαίει.. και λέω ααχχχ ποτέ θα ακουσω να κλαμα  και το δικό μου μωρού!!!  Αυτό το μουντ της ημέρας λοιπόν! Ο καιρός εντωμεταξύ είναι χάλια βροχή και μουντος δεν μου κάνει κέφι να κουνηθώ απο το σπίτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, ενα όμορφο σκ να έχουμε! 

Εγω κοιμήθηκα σαν το βοιδη 🤣 το ευχαριστήθηκα ξεκουράστηκα ! Η διπλανή μου έχει ενα μπεμπεκι οταν ξύπνησα το άκουσα να κλαίει.. και λέω ααχχχ ποτέ θα ακουσω να κλαμα  και το δικό μου μωρού!!!  Αυτό το μουντ της ημέρας λοιπόν! Ο καιρός εντωμεταξύ είναι χάλια βροχή και μουντος δεν μου κάνει κέφι να κουνηθώ απο το σπίτι 

Καλημέρα. Αχ Και εγώ πολλές φορές σκέφτομαι ότι όλες οι μανούλες παραπονιούνται ότι ξυπνάνε τα μωρά τους το βράδυ και δεν μπορούν να κοιμηθούνε. Και λέω μακάρι να έρθει και ας είμαι ξύπνια όλο το βράδυ.....χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

🤣🤣🤣Αααααααααααα! Μια χαρα σε βρισκω Μιμη μου! Το μονο που εμεινε ειναι να κλεισεις ενα καλο παιδικο σταθμο για τα διδυμα😂😂😂

Εννοείται αραχτή και λάιτ έτσι πρέπει💗 (δεν ξερω αν θυμασαι τη σειρα λογω ηλικιας χαχα)

Ακομη γελαωωω!!!!!😂😂😂😂

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , χαρούμενο και όμορφο σαββατοκύριακο ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👬👬👫👫👫👭👭👭👫🧑‍🤝‍🧑🧑‍🤝‍🧑👬👫🎄🎄🎄🎄🎄🎆🎇🎆🎆📢📢🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄

Πλησιάζουν και τα Χριστούγεννα!

2 βδομάδες !

Όπως βλέπετε 6:30πμ κ το μάτι 🍤

Καλημερα Μιμη μουυυ!!!! Κ στα τζουτζουκακια φυσικα!!!💕💕💕💕💕💕 

Νεο τζαμπο μας βρηκε με αντιστροφη μετρηση χριστουγεννων!!!!😆😆😆😆

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα!!!!!!!! Καλό Σαββατοκύριακο κοριτσια μου! Κι εμένα το μάτι 🍤 απτις 7! Εσυ γιατι ξυπνησες τοσο νωρις? Απο ενθουσιασμο?🎉🎉🎉

Καλημεραααα!!!!!! Κοριτσια μου εγω ειχα τετοια ταλαιπωρια απο εχθες με την εξεταση κ επεσα χθες στις 12 κ ξυπνησα 11.20!!!!! Ελιωσα κυριολεκτικα!! Χρειαζομουν υπνο!!!

Καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!!!🙏🤗🌺❤️❤️❤️❤️❤️

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Μη φύγεις θα μας λείψεις ☺️ Να σου πω κ εγώ το σκέφτηκα αλλά και να απέχω πάλι θα κοιτάω μέρες πάλι θα σκέφτομαι όπως και πριν μπω στο φόρουμ! Τουλάχιστον μαθαίνουμε τα νέα της μιας κ της άλλης και λίγο παίρνουμε τα πάνω μας, χαιρόμαστε, εμψυχώνουμε η μια την άλλην! Υπάρχει μια βοήθεια σε εξετάσεις κτλ… Εγώ πιστεύω ότι θα έρθει κ η σειρά μας! Είτε είμαστε σε αυτό το παρεάκι το όμορφο είτε όχι…💖💖💖 και δεν θέλω να φανταστώ να βρω θετικό τεστ και να μην σας το πω πρώτα εσας κ μετά στον άντρα μου 🤪🤣

Ναι καλε!!! Οταν ερθει το θετικο τεστ εσεις θα το μαθετε αμεσως!!!! 💖💖💖💃💃💃💃🎉🎉🎉🎉 

Να χαιρεσαι τον αδερφο σου ραφαελα μου!!!! Πολυχρονος να ειναι, γερος κ ευτυχισμενος!!!!🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια έκλεισα και εγώ 3η δόση την Τετάρτη ελπίζω κ εγώ να μην επηρεάσει την ωορρηξία μου θα είμαι και στις γόνιμες τότε 🤞🏻🤞🏻

Μπραβο ραφαελα μου!! Παμε ολες δυναμικα να ξεμπερδευουμε με την ανοσια γτ συντομα θα ειμαστε διπλες!!!!😉😉😉🤰🤰🤰🤰🤰💞💞💞💞💞

 

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, ενα όμορφο σκ να έχουμε! 

Εγω κοιμήθηκα σαν το βοιδη 🤣 το ευχαριστήθηκα ξεκουράστηκα ! Η διπλανή μου έχει ενα μπεμπεκι οταν ξύπνησα το άκουσα να κλαίει.. και λέω ααχχχ ποτέ θα ακουσω να κλαμα  και το δικό μου μωρού!!!  Αυτό το μουντ της ημέρας λοιπόν! Ο καιρός εντωμεταξύ είναι χάλια βροχή και μουντος δεν μου κάνει κέφι να κουνηθώ απο το σπίτι 

Καλημερα κοριτσι μουυυ!!!  Παντως εγω το ευχαριστηθηκα σμρ που ελιωσα χωρις κλαματα, πανες κ μαμ...

Αχχχχχ!!!! Τι ξεκουραση ηταν αυτη!!!!🤭🤭🤭🤭🤭😃😃😃😃😃😇😇😇😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

@Raf123 μου να περάσεις όμορφα ❤

@Antonia2 μου χθες πνιγόμουν στις δουλειές κ δεν σας διάβασα καθόλου κ τώρα είδα αυτό το σχόλιο από την Ραφαέλα... αν αποφασίσεις να απέχεις θα μας λείψεις πάρα πολύ ειλικρινά 🥺😔 Δεν νομίζω ότι για το άγχος φταίει η συμμετοχή σου εδώ.... ίσα ίσα νομίζω σου έμαθε πολλά πράγματα που δεν θα περνούσαν από το μυαλό σου. Αλλά αν πραγματικά πιστεύεις ότι θα σου έκανε καλό κάτι τέτοιο, τότε θέλω απλά να νιώθεις εσύ καλά 

Κοριτσακι μου γλυκο!!!!! Πραγματικα σας νοιαζομαι ολες τοσο πολυ!!!! Αληθεια!!! Θελω τοσο να μαθω τα ευχαριστα νεα των κοριτσιων μας γ τις εγκυμοσυνες τους κ για τη γεννα σου με το καλο!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Η σκεψη μου ηταν οτι μετα απ τοσες εξετασεις φυσιολογικες κ την εμμονη μου με γονιμες μερες, θα ηθελα λιγο να ξεχαστω και να αφησω τη ζωη να κυλισει γτ μετα απο 10 μηνες εχω κουραστει πολυ ψυχολογικα... Η σκεψη μου δεν ηταν απλα μια μερα να εξαφανιστω κ να μην σας γραφω αλλα να αραιωσω τη συχνοτητα... Κι εμενα θα μου λειψετε πολυ βρε!!! 

Οσο για τη βοηθεια, ειναι απεριοριστη!!!!!! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗💞💞💞💞💞💞Αληθεια δεν εχω τροπο να σας ευχαριστησω για την αγαπη κ τη βοηθεια που εχω παρει απο εσας. Κ δν ειναι μονο η καταθεση εμπειριων κ ο σωστος ουρολογος πχ (που σιγουρα ειναι σημαντικες πληροφοριες) αλλα ολα αυτα τα συναισθηματα που μοιραζομαστε, η κατανοηση κ η στηριξη!!! 🌺🌺🌺🌺🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο!!!!! Πραγματικα σας νοιαζομαι ολες τοσο πολυ!!!! Αληθεια!!! Θελω τοσο να μαθω τα ευχαριστα νεα των κοριτσιων μας γ τις εγκυμοσυνες τους κ για τη γεννα σου με το καλο!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Η σκεψη μου ηταν οτι μετα απ τοσες εξετασεις φυσιολογικες κ την εμμονη μου με γονιμες μερες, θα ηθελα λιγο να ξεχαστω και να αφησω τη ζωη να κυλισει γτ μετα απο 10 μηνες εχω κουραστει πολυ ψυχολογικα... Η σκεψη μου δεν ηταν απλα μια μερα να εξαφανιστω κ να μην σας γραφω αλλα να αραιωσω τη συχνοτητα... Κι εμενα θα μου λειψετε πολυ βρε!!! 

Οσο για τη βοηθεια, ειναι απεριοριστη!!!!!! 🤗🤗🤗🤗🤗🤗💞💞💞💞💞💞Αληθεια δεν εχω τροπο να σας ευχαριστησω για την αγαπη κ τη βοηθεια που εχω παρει απο εσας. Κ δν ειναι μονο η καταθεση εμπειριων κ ο σωστος ουρολογος πχ (που σιγουρα ειναι σημαντικες πληροφοριες) αλλα ολα αυτα τα συναισθηματα που μοιραζομαστε, η κατανοηση κ η στηριξη!!! 🌺🌺🌺🌺🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Να κάνεις τότε ότι νιώθεις πιο καλά εσύ. Πάρε τον χρόνο σου και αν είναι μπες να μας πεις ότι η κοιλίτσα σου έχει σημαδακι και τα κατάφερες. Γιατί σύντομα θα τα καταφέρεις και εσύ και όλες 😍😍 θα μας λείψεις και δεν θα ξέρουμε και πότε έχουμε ραντεβού αλλά δεν πειράζει. Αχαχαχ πάω να πάρω ατζέντα τώρα. 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Και εμένα ο παππούς τον καιρό της αγγλοκρατιας το κερφιου λέει τελικά δεν ήταν κερφιου σε σχέση με αυτό που ζήσαμε στην πρώτη καραντίνα…μακάρι να φτάνουμε στο τελος αλλά εγώ πολύ χλωμά τα βλέπω τα πράγματα και με γιατρους που μιλάω καθημερινά μου λένε πολύ δύσκολα και μάλλον έχουμε δρόμο μπροστά μας… 

Σε ευχαριστώ πολύ κανονικά έχει γενέθλια 28/12 αλλά επειδή θα είμαστε  εξωτερικό θα γίνει σήμερα το πάρτυ 🎉🎉🎉

Και εγώ αυτό πιστεύω.. ακόμα στην αρχή είμαστε δυστυχώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Έχουν πιαστεί τα πλευρά μου στο κρεβάτι κ το αγόρι μου με τη μάνα του δεν με αφήνουν να κάνω ρούπι από εδώ ε😡😡😡😡

Πόσες μέρες θα τα κλωσσαω...😡

Αύριο τον έπεισα να με πάει έστω με το αμάξι μια βόλτα η για ένα καφέ !

Είμαι όλη μέρα ξαπλα αλλά είπαμε να δω κ έναν άνθρωπο η λίγο έξω τον κόσμο 🤣

Τώρα έβαλα τα μυξοκλαματα μπας κ με λυπηθεί κ με πάει αύριο μια βόλτα....

Βρε μουσιτσα ασε τα μυξοκλαματα!!! Να προσεχεις τα εμβρυακια!!!!! Λιγη υπομονη κανε!! 3η ημερα σμρ!!!! 🤰🤰❤️❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σιγα μην φυγει καλε η @Antonia2 είναι η προεδράρα! 🤣Και να θέλει λογω της ισχυρής μνημης της,  δεν θα μπορει να μας ξεχασει με τιποτα🤣🤣🤣

Καλε σιγα μη φυγω... Δε γλιτωνετε απ μενα!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Εδω θα ειμαι η γλυκια σας υπενθυμιση να σας λεω "αυριο εχεις γυναικολογο", "στις 12/12/2023 εχεις εξετασεις"!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Ναι έτσι είπε αλλά με έχει περιλάβει γιος και μάνα κ με έχουν φέρει εδώ στη εξοχή 🤣😋

(Εντάξει πλάκα κάνω θα κάτσω ακόμη χαλαρή στον καναπεδακο) !

Αλλά πλάκα πλάκα έβαλα λίγο τα μυξοκλαματα το πρωί για να με πάει αύριο μια βόλτα !

Ούτε μπάνιο δεν με αφήνει να κάνω !!!

Ο Νίκος κάνει χειρότερα από μένα ρε κορίτσια 🤣

Τώρα έχει πάει να φτιάξει πρωινό! Το μεσημέρι έλεγε στη μάνα του να με έχει ταισει μέχρι τις 2:30 🤣🤣🤣🤣

Αχ στα οπα οπα σε εχουν!!!! Αντρας κ πεθερα σε υπηρετοτν κ σε προσεχουν!!!! 

Εμενα η πεθερα μου θα με εβριζε ολη μερα!!!!! 😂😂😂😂😂 Θα μου εκανε παρεα κ θα μου ελεγε για τις πρωην του αντρα μου!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό σκ να έχουμε!!! Εμένα ψιλό ξεκίνησαν τα πονακια περιόδου 4 μέρες νωρίτερα εντωμεταξύ ξύπνησα με πόνους στη μέση οπότε περιμένω να δω αν θα έρθει στην ώρα της ή πιο νωρίς

Καλημερα κοριτσι μου!!! Μπορει κ να μην ερθειιι....😉😉 Μακαρι να την ξεχασεις για 9 μηνες!!!🙏🙏🙏🙏🤰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Να κάνεις τότε ότι νιώθεις πιο καλά εσύ. Πάρε τον χρόνο σου και αν είναι μπες να μας πεις ότι η κοιλίτσα σου έχει σημαδακι και τα κατάφερες. Γιατί σύντομα θα τα καταφέρεις και εσύ και όλες 😍😍 θα μας λείψεις και δεν θα ξέρουμε και πότε έχουμε ραντεβού αλλά δεν πειράζει. Αχαχαχ πάω να πάρω ατζέντα τώρα. 😝

Γελαωωωωωω!!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Θα μου στελνετε ινμποξ τα ραντεβου σας κ θα μπαινω μια μερα πριν για υπενθυμιση βρε!!!!!😆😆😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Βρε μουσιτσα ασε τα μυξοκλαματα!!! Να προσεχεις τα εμβρυακια!!!!! Λιγη υπομονη κανε!! 3η ημερα σμρ!!!! 🤰🤰❤️❤️❤️❤️❤️

 

Καλε σιγα μη φυγω... Δε γλιτωνετε απ μενα!!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Εδω θα ειμαι η γλυκια σας υπενθυμιση να σας λεω "αυριο εχεις γυναικολογο", "στις 12/12/2023 εχεις εξετασεις"!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Αχ στα οπα οπα σε εχουν!!!! Αντρας κ πεθερα σε υπηρετοτν κ σε προσεχουν!!!! 

Εμενα η πεθερα μου θα με εβριζε ολη μερα!!!!! 😂😂😂😂😂 Θα μου εκανε παρεα κ θα μου ελεγε για τις πρωην του αντρα μου!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Καλημερα κοριτσι μου!!! Μπορει κ να μην ερθειιι....😉😉 Μακαρι να την ξεχασεις για 9 μηνες!!!🙏🙏🙏🙏🤰❤️❤️❤️❤️

@Antonia2 καλά μη σκάς και εγώ δεν είμαι η αγαπημένη της χαχαχα αν και εγώ δεν λέω και πολλά για τους άλλους γιατί τα δύο να κοιμάσαι από την οικογένειά μου πιο κακοπροαίρετοι από την αδερφή μου με κορίτσια δεν υπάρχει οπότε τι να πω για την πεθερά μου εγώ σας λέω ίδια μου η αδερφή όταν της είπα ότι δυσκολευόμαστε να κάνουμε μωρό είχε γυρίσει και μου έλεγε τι κακό σας βρήκε και τι πάθατε και πω πω και τα λεφτά και το ένα και το άλλο και με έχει κατορθώσει και σκεφτείτε Δεν της το είχα πει γιατί δεν ήθελα τη θεωρούσα πολύ μίζεροι για να το μάθει και τελικά πήγε και της το είπε ο πατέρας μου προχθές και εκνευρίστηκα πήρα αλλά είπα να μη χαλάσω τη Ζαχαρένια μου τώρα που είμαι στο κρεβάτι.... Και με παίρνει κάθε τρεις και λίγο η μάνα μου ο πατέρας μου και η γιαγιά μου και με ρωτάνε αν η αδερφή μου με έχει πάρει τηλέφωνο που στο μεταξύ μου έστειλε μόνο ένα μήνυμα και γύρισε και μου είπε έκανες εξωσωματική της λέω ναι και λέει πότε θα ξέρεις το αποτέλεσμα αυτό την ένοιαζε μόνο ένα τηλέφωνο δεν με έχει πάρει να δει τι κάνω........

Οπότε δεν μιλάω καθόλου για την πεθερά μου γιατί από ότι βλέπω έχω χειρότερο άνθρωπο δίπλα μου και μάλιστα κοντινό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Antonia2 καλά μη σκάς και εγώ δεν είμαι η αγαπημένη της χαχαχα αν και εγώ δεν λέω και πολλά για τους άλλους γιατί τα δύο να κοιμάσαι από την οικογένειά μου πιο κακοπροαίρετοι από την αδερφή μου με κορίτσια δεν υπάρχει οπότε τι να πω για την πεθερά μου εγώ σας λέω ίδια μου η αδερφή όταν της είπα ότι δυσκολευόμαστε να κάνουμε μωρό είχε γυρίσει και μου έλεγε τι κακό σας βρήκε και τι πάθατε και πω πω και τα λεφτά και το ένα και το άλλο και με έχει κατορθώσει και σκεφτείτε Δεν της το είχα πει γιατί δεν ήθελα τη θεωρούσα πολύ μίζεροι για να το μάθει και τελικά πήγε και της το είπε ο πατέρας μου προχθές και εκνευρίστηκα πήρα αλλά είπα να μη χαλάσω τη Ζαχαρένια μου τώρα που είμαι στο κρεβάτι.... Και με παίρνει κάθε τρεις και λίγο η μάνα μου ο πατέρας μου και η γιαγιά μου και με ρωτάνε αν η αδερφή μου με έχει πάρει τηλέφωνο που στο μεταξύ μου έστειλε μόνο ένα μήνυμα και γύρισε και μου είπε έκανες εξωσωματική της λέω ναι και λέει πότε θα ξέρεις το αποτέλεσμα αυτό την ένοιαζε μόνο ένα τηλέφωνο δεν με έχει πάρει να δει τι κάνω........

Οπότε δεν μιλάω καθόλου για την πεθερά μου γιατί από ότι βλέπω έχω χειρότερο άνθρωπο δίπλα μου και μάλιστα κοντινό....

Πολυ λυπαμαι μιμη μου που η αδερφη σου συμπεριφερεται ετσι. Δυστυχως τους συγγενεις δεν τους διαλεγουμε. Κρατα αποστασεις κ κοιτα να εισαι ηρεμη!! Για τα εμβρυακια σου!!!! Στελνω μια τερααααστια αγκαλια κ καθε φορα που θα σου λεει μια κακια να σκεφτεσαι οτι εχεις εμας να σε στηριζουμε κ να σε σκεφτομαστε!!!🤗🤗🤗🤗❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Πολυ λυπαμαι μιμη μου που η αδερφη σου συμπεριφερεται ετσι. Δυστυχως τους συγγενεις δεν τους διαλεγουμε. Κρατα αποστασεις κ κοιτα να εισαι ηρεμη!! Για τα εμβρυακια σου!!!! Στελνω μια τερααααστια αγκαλια κ καθε φορα που θα σου λεει μια κακια να σκεφτεσαι οτι εχεις εμας να σε στηριζουμε κ να σε σκεφτομαστε!!!🤗🤗🤗🤗❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ειναι πολύ άσχημο όλο αυτό .... Καλά απίστευτο δεν συζητάγαμε κάτι άλλο μόλις με πήρε τηλέφωνο ρε παιδιά απίστευτο και τι μου είπε εντάξει λέει τώρα λέει μπορεί και να μην πετύχει λέει Δεν πειράζει λέει κοστίζει πόσο κοστίζει μου λέει..... Απίστευτο Γιατί εγώ δεν της έδειξα ούτε ότι αν είμαι ενθουσιασμένη ούτε τίποτα της είπα μόνο ότι προσπάθησα ότι είναι να γίνει θα γίνει θέλω να είμαι αισιόδοξη αλλά και να μη γίνει θα ξαναπάω και γυρνάει και μου λέει έλα εντάξει μπορεί τώρα να μη γίνει λέει αλλά πόσο κοστίζει για πες μου αν είναι δυνατόν είμαι τόσο περίεργη εσάς θα σας φαινότανε νορμάλ αυτή η συζήτηση από αδερφή.....;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2021 at 11:57 ΠΜ, ο/η babyblue94 είπε:

Τα ταξίδια είναι τελεια. Εγώ το έχω πει και με παιδί θα ταξιδεύω. Ίσως ήταν λίγο και η φύση της δουλειάς μου  και των σπουδών μου ( λόγω ότι κλείνω μόνη μου τα ταξίδια , είμαι τουριστικός πρακτορας. )αλλά εδώ και 10 χρόνια που είμαι με τον άντρα μου , κάθε χρόνο κάναμε 2 ταξίδια. Ένα Ελλάδα και ένα εξωτερικό. Χορτάσαμε. Βέβαια ποτέ δεν είναι αρκετά και συνεχίζουμε. Αλλά δεν θα με εμποδίσει το μωρό.

Δεν ξέρω εδώ στην Ελλάδα τα έχουν τα μωρά πολύ γαλουχισμενα.  άμα κάνει λίγο κρύο έξω δεν τα βγάζουνε και γενικά φοβούνται πολύ οι μαμάδες. 

Στο εξωτερικό δεν συμβαίνει αυτό. Βάζουν στα μωρά σκουφάκια γαντάκια και βόλτα. Και τουλάχιστον τώρα έτσι λέω ότι θέλω να κινούμαι και εγώ. 

Πες τα κορίτσι μου!! 

Κι εγώ έτσι είμαι υπερ να πηγαίνουμε παντού με το μωρό μας κ να μην το κλείνουμε μέσα❤️❤️

Είμαι κι εγώ πολύ των ταξιδίων και δε μπορώ να κλειστώ, ούτε σπίτι ούτε σε μια χώρα χαχα!! Ευτυχώς το καλοκαίρι πριν μείνω έγκυος στον μικρό μου έκανα ένα μεγάλο ταξίδι Αμερική Μεξικό κ Κούβα οπότε έχω μια καλή ανάμνηση γιατί μετά κλειστήκαμε με τον κόβιντ😄

Στο μωρό βγάλαμε διαβατήριο όταν ήταν 5 μηνών γιατί είχαμε σκοπό να πάμε Λονδίνο, αλλά τελικά δεν έκατσε αλλά πήγαμε τώρα Βουδαπέστη κ Σλοβενία κ Κροατία με το μωρό κ εγώ 6 μηνών έγκυος, κ τον προηγούμενο μήνα πήγαμε Σέρρες Θεσσαλονίκη κ Βουλγαρία Σόφια κ σε άλλες 2-3 πόλεις. Εμένα δυστυχώς ο άντρας μου δεν είναι πολύ των ταξιδίων, αλλά τον καταφέρνω κ μετά περνάει μια χαρά😆

Όταν ήμουν Λονδίνο πήγαινα κ κάθε σκ ταξίδι γιατί από κει είναι πιο εύκολα είναι φθηνά τα εισιτήρια κ πιο κοντά όλα..

Τώρα που είμαι κ με τον άντρα μου κ τα παιδιά θέλω να έχω έστω σαν στόχο αυτό που λες, 2 ταξίδια το χρόνο, ένα το καλοκαίρι πχ στην Ελλάδα και ένα στο εξωτερικό(που ίσως να συνδυάζω κ 2-3 χώρες)! Μου φαίνεται πολύ ωραία έτσι αν τα καταφέρω!!

Κ καναδυο τριήμερα ενδιάμεσα αν βγαίνει οικονομικά🙈😬

Επίσης μπράβο έτσι όπως τα λες ακούγεται ότι περνάτε πολύ ωραία με τον άντρα σου τόσα χρόνια!!😍❤️ Φτου φτου!!!

Αα και πολύ ωραία η δουλειά σου σαν ταξιδιωτικός πράκτορας επίσης!!😀 Νομίζω θα μου άρεσε πολύ να την κάνω❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2021 at 11:52 ΠΜ, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχχα εγώ τελείωσα τις σπουδές μου και το μεταπτυχιακό όταν ήμουν 24 και το μόνο που με ένοιαζε ως πέρσι (ετών 28,5) ήταν να γυρίσω τον κόσμο με ταξίδια….ήρθε ομως το κοβιντ και αναθεώρησα τη ζωή μου νόμιζα ότι θα πεθάνουμε και ήθελα να γίνω μάνα εδώ και τώρα 🤣🤣🤣🤣

Εμείς κάπως ταιριάζουμε γιατί κι εγώ μέχρι τα 28 ήθελα να γυρίσω τον κόσμο κ να κάνω ταξίδια κ να βγαίνω κλπ..δεν είχα στο μυαλό μου παιδιά με τίποτα..στα 27 τσακωθήκαμε με τον άντρα μου, στα 28 τα ξαναβρήκαμε(είμαστε από τα 18 με περίεργη σχέση δηλαδή μια τα βρίσκουμε μια τσακωνόμαστε μεγάλος έρωτας), κ στα 29 έμεινα έγκυος κ γέννησα το πρώτο μας παιδάκι κ τώρα σε 3 μήνες γεννάω το δεύτερο😬😬

Ποιος το περίμενε χαχα η μαμά μου δεν περίμενε να δει εγγόνια από μένα λέει😆..κ η αλήθεια είναι κι εγώ δεν το σκεφτόμουν, αλλά πάντα έλεγα αν έκανα παιδί μόνο με αυτόν τον άνθρωπο θα έκανα💕💕 δε με ένοιαζε δηλαδή να κάνω παιδί απλά για να κάνω

Ο κοβιντ βέβαια εμένα με βρήκε ήδη έγκυο οπότε δε φοβόμουν χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 κορίτσι μου είδα ότι έκανες εμβρυομεταφορά, ήταν λίγο περίεργες αυτές οι μέρες για μένα οπότε δεν έμπαινα κ πολύ τώρα τα διάβασα όλα μαζί, καλή επιτυχία ήθελα να σου ευχηθώ!!!!! 🙏🥰

Ανυπομονώ σε 14 μέρες να μας πεις τα πιο ευχάριστα νέα!!! ❤️❤️❤️❤️

Κ ελπίζω να πιάσουν κ τα 2 όπως θέλεις, γιατί είναι τελεια τα διδυμάκια θα ήθελα κι εγώ πολύ να κάνω😍😍😍💞💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess28 είπε:

@Mimi26 κορίτσι μου είδα ότι έκανες εμβρυομεταφορά, ήταν λίγο περίεργες αυτές οι μέρες για μένα οπότε δεν έμπαινα κ πολύ τώρα τα διάβασα όλα μαζί, καλή επιτυχία ήθελα να σου ευχηθώ!!!!! 🙏🥰

Ανυπομονώ σε 14 μέρες να μας πεις τα πιο ευχάριστα νέα!!! ❤️❤️❤️❤️

Κ ελπίζω να πιάσουν κ τα 2 όπως θέλεις, γιατί είναι τελεια τα διδυμάκια θα ήθελα κι εγώ πολύ να κάνω😍😍😍💞💞💞

Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ να είσαι καλά ❤️❤️❤️❤️❤️ 

Ελπίζω και εγώ όχι απλά να πετύχει αλλά να είναι και δύο τα θέλω τόσο πολύ και η αλήθεια είναι ότι ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει προσέχω βέβαια κάθομαι στο κρεβάτι και αυτά δεν πολύ κινούμαι είμαι πολύ προσεκτική θα δούμε τώρα πώς θα πάει τι να πω είναι και πολλές μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

@Mimi26 κορίτσι μου είδα ότι έκανες εμβρυομεταφορά, ήταν λίγο περίεργες αυτές οι μέρες για μένα οπότε δεν έμπαινα κ πολύ τώρα τα διάβασα όλα μαζί, καλή επιτυχία ήθελα να σου ευχηθώ!!!!! 🙏🥰

Ανυπομονώ σε 14 μέρες να μας πεις τα πιο ευχάριστα νέα!!! ❤️❤️❤️❤️

Κ ελπίζω να πιάσουν κ τα 2 όπως θέλεις, γιατί είναι τελεια τα διδυμάκια θα ήθελα κι εγώ πολύ να κάνω😍😍😍💞💞💞

Κοριτσι μου ειστε καλα εσυ και τα τζουτζουκακια σου; ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mimi26 καταρχάς πολύ καλή επιτυχία!!! Καλά αποτέλεσμα!! 

Ποσο σε νιώθω….Όταν ξεκινησαμε την 1η διέγερση η αδερφή μου ήταν η μόνη από την οικογένεια που το ήξερε..Ο 1ος υπέρηχος τοτε έγινε στο κέντρο, στη Θεσσαλονίκη όπου ο γιατρός μου είπε πως πρέπει μόλις γυρίσω να κάνω ένεση η οποία είχε φτάσει το μεσημέρι στο φαρμακείο μετά από μεγάλη αναμονή…Εγώ 400+ χλμ μακριά από το σπίτι..ημέρα Τετάρτη που σημαίνει ότι οταν έφτανα τα φαρμακεία θα ήταν κλειστά…Της τηλ τελικά και της εξηγώ πως η ένεση είναι στο φαρμακείο και πως επειδή μέχρι να επιστρέψω θα κλείσει και πρέπει να την κάνω, θέλω να πάει και να τις πάρει…Η απάντηση;; Έχω τα παιδιά ρε σύ, που θα τα έχω και τα 2 μαζί; Που θα παρκάρω εκεί που είναι το φαρμακείο; Και αλλά τέτοια όμορφα!!!! 
Ανεβασα πίεση!!!! Άστο της λέω θα πω την κοπέλα του αδερφού μας και η απάντηση : ναι ρε ας πάει…. (Η νύφη 2 η ώρα σχολουσε, 2.02 είχε ήδη πάρει τις ενέσεις)

Επισης είχαμε και μείς αυτό το ποσα λεφτά βγαίνει (λες και τους ζήτησα δανεικά), τόσα λεφτά δώσατε μακάρι να γίνει, (Λες μετά απ όλα αυτά που περνάω να σκέφτομαι να πετύχει για τα λεφτά;; Πάμε καλά;;)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Σε νιώθω απόλυτα κάθε φορά που της έλεγα παλιότερα πριν κάνα χρόνο ότι είχαμε προβλήματα και ότι ο σύντροφός μου είχε θέμα με το σπέρμα μου φουντάνα τα προβλήματα και μου τα έκανε τεράστια στο μεταξύ από την περασμένη Κυριακή με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι αντιμετωπίζει πρόβλημα με την ωορρηξία της και άρχισε να μου λέει για το πρόβλημα της και ότι θέλει να πάει στο γυναικολόγο όταν προσπάθησα να της δώσω συμβουλές τα έβαλε μαζί μου λέγοντάς μου ότι είμαι υπερβολική και ότι τι είναι αυτά που της λέω να πάει να κάνει δεν έχει τίποτα σαν να μου έλεγε επειδή ξέρει το πρόβλημα δεν έχω και εγώ στο μεταξύ εγώ έχω σύνδρομο πολυκυστικών και το έχουνε όλες μου οι πρώτες ξαδέρφες μου είναι κληρονομικό από το σόι του μπαμπά μου και όλες δυσκολεύτηκα να κάνουν παιδί και μου έπεσε στα Ίμια πήγε ίδιο γιατρό με μένα και η γυναίκα έχει κάνει τόσες εξωσωματικές έχει φτάσει 42 χρόνων αλλά έχει κι άλλα προβλήματα μαζί δεν επηρεάζονται από την κατάσταση αυτή γιατί έχει και άλλα θεματάκια τέλος πάντων μη στα πολυλογώ την Πέμπτη που πήγαινα για εξωσωματική μου είχε στείλει μήνυμα το πρωί ενώ δεν της είχα πει τίποτα δεν είχα πει καν ότι θα πάω για εξωσωματική και μου έλεγε για τις εξετάσεις που έκανε και ότι μάλλον δεν κάνει ωορρηξία από το άγχος και της λέω μου φαίνεται λίγο περίεργο να μην κάνει ο οργανισμός τελειώσω ρίξει από το άγχος όλοι αγχωνόμαστε και ξανάβαλε μαζί μου οπότε έκλεισα το viber και πήγα να κάνω την εξωσωματική γιατί ο φίλος μου φώναζε ότι κάθομαι και τους επιτρέπω να με νευριάζουν εν τέλει πήγε ο πατέρας μου στο τηλέφωνο και της το πε χωρίς να το ξέρω και μου έστειλε μήνυμα προχθές και μου είπε αυτό ακριβώς που σου είπαν έκανα την εξωσωματική Όλα καλά ναι της λέω και μετά μου λέει πότε θα ξέρεις λέω πριν τα Χριστούγεννα δεν της είπα ακριβώς πότε και μου έστειλε μία φωτογραφία με έναν σκύλο κάτι άκυρο και σήμερα με είχε πάρει τηλέφωνο η αδερφή της μαμάς μου που είναι και νοσηλεύτρια με τη γιαγιά μου να δούνε τι κάνω και αν χρειάζομαι κάτι αν θέλω φαγητό και γυρνάει και μου λέει η αδερφή σου σε έχει πάρει κάνα τηλέφωνο και της λέω όχι και μου λέει Α μάλιστα πολύ ωραία μάλλον μετά την πήρε την έκραξε και μετά από μισή ώρα την ώρα που είχα γράψει στο forum με πήρε τηλέφωνο και άρχισε να μου λέει πάλι για το πρόβλημα της και μου λεγε πόσα έδωσες της λέω της είπα παραπάνω της λέω 3:30 επίτηδες για να τη σπάσω μου λέει τι κατοστάρικα όχι της λέω χιλιάρικα αυτά μου λέει σου πήρε όλα μαζί με το καλοκαίρι της λέω όχι μου έχουνε πάει λέω πολύ παραπάνω άντε ωραία λέει υπό πολύ μεγάλο το κόστος λέει εντάξει λέει για να δεις λέω ότι και να δω Δεν με νοιάζει της λέω και να μην πετύχει θα ξαναπάω δεν θα κολοσσό λέει τα λεφτά και μου λέει εντάξει μπορεί και να μην πετύχει τώρα θα ξαναπάς okay.

Μου βγάζει απίστευτη κακία για κάποιο λόγο ζήλια βασικά δεν ξέρω καλά δεν είχαμε ποτέ και τη στέλνει σχέσεις είχαμε πάντα πολύ τυπικές σχέσεις γιατί εκείνη ήταν πάντα απόμακρη και δεν πιανόταν φίλος και εμένα τέτοια μου είχε κάνει και μία φορά που ήμουνα στην Αθήνα και είχα πάθει τροφική δηλητηρίαση και σέρνουν από τους εμετούς και τις διάρροιες λιποθύμησα μέσα στο σπίτι δεν ήρθε καν στο σπίτι μου άμα δει και πήρα ένα ταξί να πάω στο νοσοκομείο και πήρε τηλέφωνο τη μάνα μου ο ταξιτζής σκέψου....

Άστο κορίτσι μου..εγώ αναθεώρησα αρκετα μετά απ αυτό…όπως είπε και ένα κορίτσι…τους συγγενείς δεν τους διαλέγουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Άστο κορίτσι μου..εγώ αναθεώρησα αρκετα μετά απ αυτό…όπως είπε και ένα κορίτσι…τους συγγενείς δεν τους διαλέγουμε..

Πιο παλιά με πόναγε πολύ η αλήθεια είναι που είμαστε αδερφές και δεν μου έδινε καμία σημασία τώρα απλά μου κακοφαίνεται με την κακία που βγάζει Δεν με στεναχωρεί πια απλά μου κακοφαίνεται και απορώ.... Ισχύει αυτό για αυτό και πολλές φορές οι φίλοι είναι πολύ καλύτερη γιατί τουλάχιστον αυτούς τους διαλέγεις μόνος σου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μην δίνετε σε κανέναν άλλον σημασία! Παρόλο που πιστεύω ότι δεν το κάνουν από κακία αλλά από άγνοια ή επειδή δεν ξέρουν πως να αντιδράσουν σε τόσο λεπτές καταστάσεις!

Εσείς να κάνετε αυτό που σας κάνει ευτυχισμένες και σας γεμίζει! Καμιά φορά η στήριξη έρχεται από άτομα που δεν τα περιμένεις!

Εμένα για παράδειγμα ο αδερφός μου ούτε τα ρούχα του δεν μαζεύει αλλά όταν έμεινα έγκυος μόνο παρκέ δεν έκανε για να με βοηθήσει και τώρα που έπρεπε να πάω στο κέντρο με πήγε αυτός και περίμενε από έξω 3 ώρες και δεν έκανε ούτε ένα παράπονο βρε κορίτσια. Μου είπε μόνο να κάνω αυτό που πιστεύω ότι είναι καλύτερο για εμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσια μου μην δίνετε σε κανέναν άλλον σημασία! Παρόλο που πιστεύω ότι δεν το κάνουν από κακία αλλά από άγνοια ή επειδή δεν ξέρουν πως να αντιδράσουν σε τόσο λεπτές καταστάσεις!

Εσείς να κάνετε αυτό που σας κάνει ευτυχισμένες και σας γεμίζει! Καμιά φορά η στήριξη έρχεται από άτομα που δεν τα περιμένεις!

Εμένα για παράδειγμα ο αδερφός μου ούτε τα ρούχα του δεν μαζεύει αλλά όταν έμεινα έγκυος μόνο παρκέ δεν έκανε για να με βοηθήσει και τώρα που έπρεπε να πάω στο κέντρο με πήγε αυτός και περίμενε από έξω 3 ώρες και δεν έκανε ούτε ένα παράπονο βρε κορίτσια. Μου είπε μόνο να κάνω αυτό που πιστεύω ότι είναι καλύτερο για εμένα!

Έτσι πρέπει να είναι βρε αγάπη μου οι αδελφικές σχέσεις !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...