Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τρίγωνα κάλαντα μες στη γειτονιά και μια καρδούλα να χτυπάει σε κάθε κοιλιά... ​🤰​​🎅​​🎄​


misofeggaro

Recommended Posts

στις πριν 47 λεπτά, ο/η ANGEL38 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, παρακολουθώ καιρό το φόρουμ, μόνιμα χάνω κωδικούς και κάνω καιρό να συνδεθώ να μιλήσω 🤦‍♀️

 Εμείς σε μια φάση με λίγο απ όλες τις δικές σας, λίγο εικόνα πολυκυστικων χωρίς ωορρηξια σε κάποιους κύκλους , λίγο ρύθμιση θυροειδη, λίγο έλεγχο με υστεροσκοπηση και αφαίρεσαμε 3 πολυποδακια που είχαν κάνει φωλιά. Σταυρωνουμε δάχτυλα κάτι απ όλα να βοήθησε αλλιώς από το νέο χρόνο πάμε για εξωσωματική, πήραμε και την έγκριση της επιτροπής. 
Ετών 29 και εγώ 🤗

 

Κοριτσι μου καλως ηρθες στην παρεα μας!!! Μακαρι να πανε ολα καλα και συντομα να εχεις θετικη χοριακη!!! ❤️❤️❤️ 

Προσπαθειτε καιρο με τον αντρα σου;; Εχεις βρει εξωσωματιστη; (Αν το λεω σωστα..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλως ηρθες στην παρεα μας!!! Μακαρι να πανε ολα καλα και συντομα να εχεις θετικη χοριακη!!! ❤️❤️❤️ 

Προσπαθειτε καιρο με τον αντρα σου;; Εχεις βρει εξωσωματιστη; (Αν το λεω σωστα..)

@Antonia2 βγάλε γρήγορα το μπλοκάκι για σημειωσεις !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η ANGEL38 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, παρακολουθώ καιρό το φόρουμ, μόνιμα χάνω κωδικούς και κάνω καιρό να συνδεθώ να μιλήσω 🤦‍♀️

 Εμείς σε μια φάση με λίγο απ όλες τις δικές σας, λίγο εικόνα πολυκυστικων χωρίς ωορρηξια σε κάποιους κύκλους , λίγο ρύθμιση θυροειδη, λίγο έλεγχο με υστεροσκοπηση και αφαίρεσαμε 3 πολυποδακια που είχαν κάνει φωλιά. Σταυρωνουμε δάχτυλα κάτι απ όλα να βοήθησε αλλιώς από το νέο χρόνο πάμε για εξωσωματική, πήραμε και την έγκριση της επιτροπής. 
Ετών 29 και εγώ 🤗

 

Εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα πολύ σύντομα κορίτσι μου 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σταματαω την δουλειά 24 του μήνα. Φεύγουμε το ταξιδακι. Μόλις γυρίσουμε για 2-3 μήνες δεν θα δουλέψω .θα κάνω τις 3 σπερματεγχυσεις. 

Έχω βρει νέα δουλειά σε πολυεθνική με πολύ καλά λεφτά αρκεί να ξέρεις εξυπηρέτηση σε ξένες γλώσσες. Τώρα κάνω εντατικά μαθήματα για να φρεσκαρω λίγο τις γλώσσες και μέχρι τον Μάρτιο θα δίνω πόνο. Κυρίως Γερμανικα θέλουν που τα έχω καλά γιατί έμενα παλαιότερα για 8 χρόνια. 

Και Μάρτιο θα μπω στην δουλειά. Πάλι καλά είναι από το σπίτι , τηλεργασια και δεν θα έχω θέμα και σε εξωσωματική να προχωρήσω. .

Είχα την τύχη σε αυτό τον τομέα. Να μπορώ να κάτσω. Και η επόμενη δουλειά μου να είναι τέτοιας μορφής . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η ANGEL38 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, παρακολουθώ καιρό το φόρουμ, μόνιμα χάνω κωδικούς και κάνω καιρό να συνδεθώ να μιλήσω 🤦‍♀️

 Εμείς σε μια φάση με λίγο απ όλες τις δικές σας, λίγο εικόνα πολυκυστικων χωρίς ωορρηξια σε κάποιους κύκλους , λίγο ρύθμιση θυροειδη, λίγο έλεγχο με υστεροσκοπηση και αφαίρεσαμε 3 πολυποδακια που είχαν κάνει φωλιά. Σταυρωνουμε δάχτυλα κάτι απ όλα να βοήθησε αλλιώς από το νέο χρόνο πάμε για εξωσωματική, πήραμε και την έγκριση της επιτροπής. 
Ετών 29 και εγώ 🤗

 

Κορίτσι μου αρχικά καλωσόρισες στο θεματάκι μας εύχομαι να σου φέρουμε λίγο τύχη να μείνεις σύντομα έγκυος και να έχεις με μεγάλη χοριακή ❤️🙏

Δεύτερον να σου πω ότι η Αντωνία είναι η προσωπική μας γραμματέας εδώ 🤣 σε μία άλλη ζωή ήταν σίγουρα ελέφαντας η μνήμη της ξεπερνά κάθε όριο.. μας κρατάει το ιστορικό μας συντονίζει και όπου χρειάζεται καν και μερικές επισημάνσεις 🤣🤣🤣

Τρίτον έτσι για να πω και εγώ τον πόνο μου αν σε παρηγορεί και εγώ 29 χρονών είμαι ναι πολυκυστικες. Εγώ την είχα καθόλου περίοδο είχα όλα τα συμπτώματα του συνδρόμου αλωπεκία ακμή και λοιπά. Δεν έχω προσπαθήσει ποτέ να πάθει εδώ και ένα χρόνο 🤣🤣

Παρά μόνο από μία σπερματέγχυση και άλλη μία αποτυχημένη. Την Πέμπτη πάμε για εξωσωματική. Δεν μας έκατσε κανένας κύκλος να κάνω δεξιά ούτε με τα χάπια ούτε αυτά δεν καθόντουσαν 🤣🤣🤣🤣

Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ κορίτσια σταματαω την δουλειά 24 του μήνα. Φεύγουμε το ταξιδακι. Μόλις γυρίσουμε για 2-3 μήνες δεν θα δουλέψω .θα κάνω τις 3 σπερματεγχυσεις. 

Έχω βρει νέα δουλειά σε πολυεθνική με πολύ καλά λεφτά αρκεί να ξέρεις εξυπηρέτηση σε ξένες γλώσσες. Τώρα κάνω εντατικά μαθήματα για να φρεσκαρω λίγο τις γλώσσες και μέχρι τον Μάρτιο θα δίνω πόνο. Κυρίως Γερμανικα θέλουν που τα έχω καλά γιατί έμενα παλαιότερα για 8 χρόνια. 

Και Μάρτιο θα μπω στην δουλειά. Πάλι καλά είναι από το σπίτι , τηλεργασια και δεν θα έχω θέμα και σε εξωσωματική να προχωρήσω. .

Είχα την τύχη σε αυτό τον τομέα. Να μπορώ να κάτσω. Και η επόμενη δουλειά μου να είναι τέτοιας μορφής . 

Οοοοο συγχαρητήρια!!!!!!! Καλά θα κάνεις να κάνεις μία παύση να το απολαύσεις και να γεμίσεις 🔋!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Μπερδεμένος μαζί τους κι εγώ

Ευτυχώς που σαι πάντα εδώ

Κι όταν δεν ξέρω τι να κάνω Που να πάω

Γυρνώ τα μάτια και στα μάτια Σε κοιτάω

Και τ’ αφήνω να με πάει.

Μεσ στην τρέλα αυτού του κόσμου

Είσαι αυτό που με κρατάει.

 💖💖💖💖 Μολις μου το εστειλε στο βαιμπερ ο γλυκακης μου!!!!!!!💖💖💖💖

Ελα να ανεβαινουμεεεεε!!!!

Ποσό μαρεσει αυτό το τραγούδι 💕💕💕 τι ρομαντικός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχαχαχχα!!! ημουν τεχνολογικη!!! ιστορια μπλιαχ (ετσι οπως μας τη διδασκαν αλλιως μ αρεσει η ιστορια μας!!) 

αλλά για τα πρακτικά της ομάδας, πανελλαδικες εβγαλα 19,38!! 😏😏 φυτουκλακι με ελεγε ο αδερφος μου!!!!! 🌷🌷🌷😂😂😂😂😂

αχ μονο παιδι δε μπορει να μου προσφερει αυτο το μυαλο.............. δεν ξερω να το χρησιμοποιω το ατιμοοοοοοοοοοοοοοο 🤨

Μπράβο ρε κορίτσι συγχαρητήριααααα!!!! Εμ με τέτοια μνήμη πως δεν θα χτυπήσεις αυτό τον βαθμό,  θα έρθει και το μωράκι σου και θα πάρει και την μνήμη σου!!! 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσι μου αρχικά καλωσόρισες στο θεματάκι μας εύχομαι να σου φέρουμε λίγο τύχη να μείνεις σύντομα έγκυος και να έχεις με μεγάλη χοριακή ❤️🙏

Δεύτερον να σου πω ότι η Αντωνία είναι η προσωπική μας γραμματέας εδώ 🤣 σε μία άλλη ζωή ήταν σίγουρα ελέφαντας η μνήμη της ξεπερνά κάθε όριο.. μας κρατάει το ιστορικό μας συντονίζει και όπου χρειάζεται καν και μερικές επισημάνσεις 🤣🤣🤣

Τρίτον έτσι για να πω και εγώ τον πόνο μου αν σε παρηγορεί και εγώ 29 χρονών είμαι ναι πολυκυστικες. Εγώ την είχα καθόλου περίοδο είχα όλα τα συμπτώματα του συνδρόμου αλωπεκία ακμή και λοιπά. Δεν έχω προσπαθήσει ποτέ να πάθει εδώ και ένα χρόνο 🤣🤣

Παρά μόνο από μία σπερματέγχυση και άλλη μία αποτυχημένη. Την Πέμπτη πάμε για εξωσωματική. Δεν μας έκατσε κανένας κύκλος να κάνω δεξιά ούτε με τα χάπια ούτε αυτά δεν καθόντουσαν 🤣🤣🤣🤣

Εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία ❤️

 

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εύχομαι να έχεις ευχάριστα νέα πολύ σύντομα κορίτσι μου 🤞🤞🤞

 

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου καλως ηρθες στην παρεα μας!!! Μακαρι να πανε ολα καλα και συντομα να εχεις θετικη χοριακη!!! ❤️❤️❤️ 

Προσπαθειτε καιρο με τον αντρα σου;; Εχεις βρει εξωσωματιστη; (Αν το λεω σωστα..)

Μ αρέσει πολύ το κλίμα σας κορίτσια, @Mimi26 καλή επιτυχία τη Πέμπτη μακάρι να κάνεις την αρχή των θετικών, θα δηλώνω παρουσία πλέον να σταματήσω να είμαι δοκιμαστικό μέλος που κάνω σταυρό να εμφανιστεί το μήνυμα μου 😂😂

Σας ευχαριστώ για τις ευχές, αυτό που λέω είναι μακάρι να είναι το 22 για όλες η χρονιά μας🎉🎉

Με λίγα λόγια εμείς είμαστε ένα χρόνο αγκαλιά με το γυναικολογο μου, αφού ξεκινήσαμε επισκέψεις είδαμε ότι δεν έχω ωορρηξια τις σωστές μέρες ή έκανα χωρίς αυγό, ο κύκλος μου άλλαξε σε 34-36 μέρες, έκανα κάποιους κύκλους με ovitrelle, κάναμε παύση το καλοκαίρι και από Σεπτέμβρη έκανα ορμονολογικες, ξεκίνησα Τ4, τη προηγούμενη βδομάδα έκανα την υστεροσκοπηση. Και από το πολύ ψάξιμο αποφάσισα να δούμε και ουρολογο και μας βρήκε κιρσοκηλη αλλά στην ουσία δεν έχουμε πρόβλημα στο σπέρμα, μόνο είχαμε λίγο αυξημένο οξειδωτικο και καρακερματισμο και ξεκίνησε ο σύζυγος τις profertil.

Συγγνώμη για το σεντόνι 😂  επίσης έχω ακούσει τα κλασσικά είσαι μικρή, μόλις πας διακοπές θα μείνεις απευθείας κτλ κτλ 

Μετά από πολλές ώρες στο φόρουμ αποφάσισα να συνεχίσω με το γιατρό μου @Antonia2 στο Ιασω και όχι σε κέντρο, ελπίζω να μας βγει σε καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Antonia2 βγάλε γρήγορα το μπλοκάκι για σημειωσεις !

 

στις πριν 43 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χαχαχαχααχ νέο αίμα στην παρεα

Μου κανετε μπουλινγκ η μου φαινεται;;; 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ποσό μαρεσει αυτό το τραγούδι 💕💕💕 τι ρομαντικός 

Κι εμεναα!! Γτ οτι κ να γινει καταληγουμε χερι χερι με τον αντρα μου!!!💞💞💞

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι συγχαρητήριααααα!!!! Εμ με τέτοια μνήμη πως δεν θα χτυπήσεις αυτό τον βαθμό,  θα έρθει και το μωράκι σου και θα πάρει και την μνήμη σου!!! 👶

Μακαρι το 2022 να μας φερει γερα μωρακια!!!🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

ω ρε τον καημενο τι τραβαει...... πφφφφφ😔

ειναι καπως καλυτερα με τα φαρμακα που πηρε;

Οχι ακομα κοριτσι μου, αχ ελπιζω να ειναι καλα σε 1-2 εβδομαδες. 💖Για καποιο λογο ειναι αργη η επουλωση. Εχω απογοητευτει φυσικα αλλα εφοσον δεν μπορω να κανω κατι για το αλλαξω το εχω παρει αποφασει, το εχω αποδεχτει κια ασχολουμαι με αλλα πραγματα  για να μην στενοχωριεμαι και εν τω μεταξυ περιμενω! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ποσό μαρεσει αυτό το τραγούδι 💕💕💕 τι ρομαντικός 

@Antonia2 αχ τι γλυκο ζευγαρι ειστε! Να ειστε παντα ετσι αγαπημενοι και ευτυχισμενοι💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 αχ τι γλυκο ζευγαρι ειστε! Να ειστε παντα ετσι αγαπημενοι και ευτυχισμενοι💖💖💖

Καλέ μην της λέτε τέτοια τώρα θα ανεβάζει ροματζαδα φουλ η γραμματέας μου , μην την απασχολείται την θέλω συγκεντρωμένη🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλέ μην της λέτε τέτοια τώρα θα ανεβάζει ροματζαδα φουλ η γραμματέας μου , μην την απασχολείται την θέλω συγκεντρωμένη🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η ANGEL38 είπε:

 

 

Μ αρέσει πολύ το κλίμα σας κορίτσια, @Mimi26 καλή επιτυχία τη Πέμπτη μακάρι να κάνεις την αρχή των θετικών, θα δηλώνω παρουσία πλέον να σταματήσω να είμαι δοκιμαστικό μέλος που κάνω σταυρό να εμφανιστεί το μήνυμα μου 😂😂

Σας ευχαριστώ για τις ευχές, αυτό που λέω είναι μακάρι να είναι το 22 για όλες η χρονιά μας🎉🎉

Με λίγα λόγια εμείς είμαστε ένα χρόνο αγκαλιά με το γυναικολογο μου, αφού ξεκινήσαμε επισκέψεις είδαμε ότι δεν έχω ωορρηξια τις σωστές μέρες ή έκανα χωρίς αυγό, ο κύκλος μου άλλαξε σε 34-36 μέρες, έκανα κάποιους κύκλους με ovitrelle, κάναμε παύση το καλοκαίρι και από Σεπτέμβρη έκανα ορμονολογικες, ξεκίνησα Τ4, τη προηγούμενη βδομάδα έκανα την υστεροσκοπηση. Και από το πολύ ψάξιμο αποφάσισα να δούμε και ουρολογο και μας βρήκε κιρσοκηλη αλλά στην ουσία δεν έχουμε πρόβλημα στο σπέρμα, μόνο είχαμε λίγο αυξημένο οξειδωτικο και καρακερματισμο και ξεκίνησε ο σύζυγος τις profertil.

Συγγνώμη για το σεντόνι 😂  επίσης έχω ακούσει τα κλασσικά είσαι μικρή, μόλις πας διακοπές θα μείνεις απευθείας κτλ κτλ 

Μετά από πολλές ώρες στο φόρουμ αποφάσισα να συνεχίσω με το γιατρό μου @Antonia2 στο Ιασω και όχι σε κέντρο, ελπίζω να μας βγει σε καλό.

Καλησπέρα κορίτσι μου, καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου💖 Ναι στείλε μας μηνυματάκια περισσοτερα για να σταματησεις να εισαι δοκομαστικο μελος γιατί οχι μονοαργουν να εμφανιστουν τα μηνυματα σου αλλα δυστυχως εμφανιζονται πολυ πιο πανω επειδη τα εχεις ποσταρει νωριτερα και δεν τα βλεπουμε!

Παιρνει και ο ανδρας μου προφερτιλ αλλα ειχαμε σοβαρο θεμα με σπερμα σε ολες τις παραμετρους, και εκανε επεμβαση κιρσοκηλη αμφιπλευρα. Ποσο κατακερματισμο ειχατε εαν επιτρεπεται? Εμεις 29%. Ελπιζω να ειναι καλα τα υπολοιπα (αριθμος, κινητικοτητα μορφολογια κλπ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ANGEL38 είπε:

Μα πως βάζουμε αντιδράσεις; 😂

Μαλλον δε σ αφηνει κοριτσι μου λογω του οτι εισαι δοκιμαστικο μελος.. σε λιγες μερες θα βαζεις κι εσυ αντιδρασεις!! 😉😉

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η ANGEL38 είπε:

Μα πως βάζουμε αντιδράσεις; 😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 αχ τι γλυκο ζευγαρι ειστε! Να ειστε παντα ετσι αγαπημενοι και ευτυχισμενοι💖💖💖

Full in love!!!!💖💖💖💖💘💘💘💘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η babyblue94 είπε:

ελατε κοριτσια μια ανακεφαλαιωση να παιρνουμε τα πανω μας οτι πλησιαζει ο καιρος που θα ερθουν τα ζουζουνακια μας....

 

@babyblue94 Γενάρη 1η σπερματέγχυση και επιτροπή για πρόκληση

@Antonia2 ελεύθερη προσπάθεια και διαδικασία εξετάσεων ( ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Κατεριναπαπ περνάει επιτροπή αυτό τον μήνα (ΠΕΡΑΣΕ ΝΑ ΛΕΜΕ) και Γενάρης ξεκινάει διαδικασία εξωσωματικής 

@Mimi26 εμβρυομεταφορά την πεμπτη

@Froufro εγγυούλα , βγαινει το σούπερ μωρό με τις κωλοτούμπες του , οπου να ναι :-) 

@Hopemumtobe ελευθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Nandia- ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@Raf123  ελεύθερες επαφές και εξετάσεις  (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ)

@misofeggaro  ελεύθερες επαφές (ΦΥΓΑΜΕ ΓΕΡΑ )

@Heart εκανε την πρώτη σπερματέγχυση και αναμένουμε ❤️ (μια μεγάλη αγκαλιά. εισαι πολύ κοντά στο όνειρο)

@Ευάγγελοςτ αναμονή επιτροπής και επόμενο μήνα διαδικασία εξωσωματικής (ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ)

κορίτσια τα λεω σωστά.?? διορθώσε με κάποια (για να κάνω επεξεργασια αν ειναι ή οποια θέλει να την συμπληρώσω)

Σ ευχαριστω βρε κορίτσι μου!!! Αν και έχω μια απογοήτευση μέσα μου!!! Μακαρι να κάνω λάθος...αν και ο γιατρός ήταν αισιόδοξος...διαβάζω και στο ίντερνετ ότι δεν έχει και μεγάλη επιτυχία η σπερματεγχυνση και με πιάνει μια αποσιοδοξια... Τελοσπαντων , όλα καλά , όλα καλά!!! Εύχομαι σε όλες μας να γίνει  το θαυμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ANGEL38 είπε:

 

 

Μ αρέσει πολύ το κλίμα σας κορίτσια, @Mimi26 καλή επιτυχία τη Πέμπτη μακάρι να κάνεις την αρχή των θετικών, θα δηλώνω παρουσία πλέον να σταματήσω να είμαι δοκιμαστικό μέλος που κάνω σταυρό να εμφανιστεί το μήνυμα μου 😂😂

Σας ευχαριστώ για τις ευχές, αυτό που λέω είναι μακάρι να είναι το 22 για όλες η χρονιά μας🎉🎉

Με λίγα λόγια εμείς είμαστε ένα χρόνο αγκαλιά με το γυναικολογο μου, αφού ξεκινήσαμε επισκέψεις είδαμε ότι δεν έχω ωορρηξια τις σωστές μέρες ή έκανα χωρίς αυγό, ο κύκλος μου άλλαξε σε 34-36 μέρες, έκανα κάποιους κύκλους με ovitrelle, κάναμε παύση το καλοκαίρι και από Σεπτέμβρη έκανα ορμονολογικες, ξεκίνησα Τ4, τη προηγούμενη βδομάδα έκανα την υστεροσκοπηση. Και από το πολύ ψάξιμο αποφάσισα να δούμε και ουρολογο και μας βρήκε κιρσοκηλη αλλά στην ουσία δεν έχουμε πρόβλημα στο σπέρμα, μόνο είχαμε λίγο αυξημένο οξειδωτικο και καρακερματισμο και ξεκίνησε ο σύζυγος τις profertil.

Συγγνώμη για το σεντόνι 😂  επίσης έχω ακούσει τα κλασσικά είσαι μικρή, μόλις πας διακοπές θα μείνεις απευθείας κτλ κτλ 

Μετά από πολλές ώρες στο φόρουμ αποφάσισα να συνεχίσω με το γιατρό μου @Antonia2 στο Ιασω και όχι σε κέντρο, ελπίζω να μας βγει σε καλό.

Κοριτσι μου ενα ενα θα τα λυσευε τα θεματα σας κ θα ερθει το μπεμπακι σας!! Κιρσοκηλη εχει κ ο αντρας μου αλλα το σπερμα καλο!! Εχουμε ποσοτητα κ καλη μορφολογια αλλα η κινητικοτητα ειναι μετρια..🤔 μας εδωσε ο ουρολογος βιταμινες androferti και coQ10 των 300... Και φσκ διατροφη!!! Πολυ βασικο!!

Ευχομαι να πανε ολα καλα κ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα!!!! 🤞🤞🤰🎉🎉🎉🎉❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστω βρε κορίτσι μου!!! Αν και έχω μια απογοήτευση μέσα μου!!! Μακαρι να κάνω λάθος...αν και ο γιατρός ήταν αισιόδοξος...διαβάζω και στο ίντερνετ ότι δεν έχει και μεγάλη επιτυχία η σπερματεγχυνση και με πιάνει μια αποσιοδοξια... Τελοσπαντων , όλα καλά , όλα καλά!!! Εύχομαι σε όλες μας να γίνει  το θαυμα....

Κοριτσι μου μην πεφτεις!!!! Θετικη σκεψη!!!!! Ειμαστε μαζι σου κ μοιραζομαστε την αγωνια σου!!!! 🤗😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

Ποτε εχεις τη χοριακη σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου το βάζω εδώ για όποια μπορεί να βοηθήσει....

Καλα εκανες κοριτσακι μου γλυκο. Θα βοηθησουμε οπως μπορουμε. Ματωσε η καρδια μου 💔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...