Μετάβαση σε περιεχόμενο

koritsia help!!!!


Recommended Posts

koritsia kalhspera!ego exo kuklo 29-30 hmeron.proti fora arxisa na kano test owriksias kai mou edikse 4/2 thetiko me teleutaia periodo stis 18/2 auto pou thelo na po oti prin 5 meres pristike to sththos mou kai exo polles kaoures kai kapou kapou zalizome lete na eimai eguos?alla den einai polu noris?na kano ena test ti lete?h tha apogohteuto pali:( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυτερα να το κανεισ οταν θα ειναι να σου ερθει η περιοδοσ για πιο σιγουρα αποτελεσματα....τα συμπτωματα εινα διαφορετικα σε καθε γυναικα συνεχισε ομωσ τισ προσπαθειεσ μεχρι να σου ερθει η περιοδοσ!!!

βεβαια σου ευχομαι ο κοκκινοσ τυφωνασ, οπωσ το λενε μερικεσ κοπελεσ εδω στο φορουμ,να σου ερθει σε 9 μηνεσ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou,,,

Kalimera agapi mou...

Oles oi gunaikes diaferoun agapi mou,,,

Wmos ena na ksereis ta suptomata tis periodou einai san kai tis egkumwsinis...

Ate sou euxwme oti potheis...

Tha perimenoume nea e???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afroditi μου καλημερα!Ευχομαι να ηταν η σωστη και τυχερη σου μερα!!!

Δεν θα σου πω αν ειναι νωρις η οχι...το μονο που θα σου πω ειναι να εχει γινει το καλο και να μην δινεις σημασια στα συμπτωματα γιατι εκτος του οτι διαφερουν απο γυναικα σε γυναικα οπω ς σωστα ειπε η φιλη evhdal,καμια φορα απο την λαχταρα μας τα δημιουργει απο μονο του το σωμα για να μας ξεγελασει....τουλαχιστον εγω την εχω πατησει :-)

Κανε υπομονη και κανε την χοριακη σου οι μερες φτασανε...οσο για ενα αλλο τεστ του φαρμακειου τι να σου πω εγω θα εκανα ετσι για να πω οτι εκνανα μου αρεσει η διαδικασια και γιατι δεν επηρεαζομαι ευκολα και αρνητικο αν ητανε....αν σε επηρεασει αστο και περιμενε!

Φιλακια και καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodith mou symfwnw kai gw me ta koritsia!Ta symptwmata diaferoun!To monadiko pou mporw na sou pw einai an thes na kaneis nwritera testaki pare to self clear pou deixnei 5 meres meta thn syllhpsi(oxi meta thn epafi) kai einai egkyro!Apla kai ayto prepei na xrhsimopoihthei swsta!Egw to eixa kanei poly nwris kai eixe vgei arnhtiko to prwto:( Meta omws apo liges meres vghke thetiko!:) Perimene mexri thn Deytera!Elpizw na eisai eggyoula!!!!!;) Eyxomai ta kalytera!!!perimenoume nea koritsaki:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditaki twra pou vlepw ton kyklo sou an perimeneis 2-4 meroules mporei na deixei kai to aplo testaki(predictor,clear blue klp)isws pio axnh grammoula analoga pote egine h syllhpsi!Kane ligo ypomonh:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ανυπομονεισ τοσο ολυ κανε το τεστ η την χοριακη και ευχομαι ολοψυχα να ειναι θετικο.αλλα ακομα κι αν δεν ειναι δεν πτοουμαστε,συνεχιζουμε.ετσι?γιατι ξερω οτι ειναι πολυ βαναυσο το να εχεισ συμπτωματα εγκυμοσυνησ και εκει που πασ να χαρεισ κανεισ το τεστ και πεφτεισ αποτομα απο το συνεφακι στο οποιο βρισκασαι.ειδικα οταν εχω 3-4 μερεσ καθυστερηση και πετεω απ τη χαρα μου και μετα ερχεται η περιοδοσ ειμαι σε βαρυ πενθοσ και νιωθω οτι καποιοσ παιζει με τον πονο μου.οποτε ακομα και να μην εισαι εγκυοσ, απλα μη δωσεισ σημασια.πεσ οτι την επομενη φορα θα τα καταφερεισ και ξανα προσπαθησε οσο μπορεισ με λιγοτερο αγχοσ.γιατι σχεδον ολεσ μασ αυτο μασ εμποδιζει να μεινουμε εγκυοσ.τισ θερμοτερεσ ευχεσ μου και αντε να παιρνουμε κι εμεισ σειρα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΘΕΤΙΚΟ ΣΤΙΣ 4/2 ΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 18/2? ΜΑΛΛΟΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 18/1 ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΤΙΣ 4/2! ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ! ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΗΓΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΝΟΙΩΘΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! ΟΜΩΣ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ! ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ! ΑΥΤΗ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ! ;) ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...