Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

Κορίτσια μου όλα τέλεια τα βλέπει ο γιατρός δόξα τον Θεό!!! Πήραμε αίμα και μου είπε ότι θα αργήσουν λιγάκι λόγω ημερών ίσως μια εβδομάδα...και κυστική ινωση ίσως 20 μέρες με μήνα... η πρόβλεψη του ήταν κοριτσάκι αλλά δεν ειναι σίγουρος! Μου ξεκίνησε και σίδηρο και ασβέστιο και θα τα ξανά πούμε σε έναν μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου όλα τέλεια τα βλέπει ο γιατρός δόξα τον Θεό!!! Πήραμε αίμα και μου είπε ότι θα αργήσουν λιγάκι λόγω ημερών ίσως μια εβδομάδα...και κυστική ινωση ίσως 20 μέρες με μήνα... η πρόβλεψη του ήταν κοριτσάκι αλλά δεν ειναι σίγουρος! Μου ξεκίνησε και σίδηρο και ασβέστιο και θα τα ξανά πούμε σε έναν μήνα! 

Μπραβοοοο! 💕 💕 Με το καλό και οι αιματολογικες! Χαίρομαι πάρα πολύ για εσάς! Κι εμένα μου έγραψε ο γιατρός στο τελευταίο ραντεβού σίδηρο και ασβέστιο και μου είπε να τα ξεκινήσω μετά την αυχενική. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Μπραβοοοο! 💕 💕 Με το καλό και οι αιματολογικες! Χαίρομαι πάρα πολύ για εσάς! Κι εμένα μου έγραψε ο γιατρός στο τελευταίο ραντεβού σίδηρο και ασβέστιο και μου είπε να τα ξεκινήσω μετά την αυχενική. 

Να σαι καλά κορίτσι μου!!! Περιμένουμε και τα δικά σου νέα αύριο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου όλα τέλεια τα βλέπει ο γιατρός δόξα τον Θεό!!! Πήραμε αίμα και μου είπε ότι θα αργήσουν λιγάκι λόγω ημερών ίσως μια εβδομάδα...και κυστική ινωση ίσως 20 μέρες με μήνα... η πρόβλεψη του ήταν κοριτσάκι αλλά δεν ειναι σίγουρος! Μου ξεκίνησε και σίδηρο και ασβέστιο και θα τα ξανά πούμε σε έναν μήνα! 

Μπράβο κορίτσι μου μπράβο...όλα καλά.....!!! Ρε τι θα γίνει με τα κορίτσια φέτος.....σε ποια βδομάδα είσαι θύμισε μου...εμένα κορίτσια μου βγήκαν και οι αιματολογικές όλα είναι τέλεια......από κιλά πως τα πας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η MyNa είπε:

@kk88 βγήκαν οι αιματολογικές; όλα τέλεια; ❤️

@Angelaki91 περιμένουμε και τα δικά σου νέα σήμερα! 👶

Κορίτσι μου εμένα βγήκαν και είναι όλα καλά.... δόξα τον μεγαλοδυναμο!!!! Αναμένουμε και τα δικά σου υπέροχα νέα αύριο...,👶❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου μπράβο...όλα καλά.....!!! Ρε τι θα γίνει με τα κορίτσια φέτος.....σε ποια βδομάδα είσαι θύμισε μου...εμένα κορίτσια μου βγήκαν και οι αιματολογικές όλα είναι τέλεια......από κιλά πως τα πας???

Να σαι καλα κοπέλα μου!!! Έτσι υπέροχα νέα να έχουμε όλες! Μέσα από την καρδιά μου χαχαχαχαχαχαχαχα για να δουμε μου είπε να μην το δέσουμε ότι είναι κορίτσι γτ είναι πολύ νωρίς!!! Αλλά αυτή ήταν η πρόβλεψη του για τώρα! Σε 2 μέρες θα είμαι 13 εβδομάδων λέει πιθανή ημερομηνία 07.07.22 μου έδωσε! Έχω πάρει 4 κιλά σύνολο ασ τα...να δω μέχρι το τέλος πόσα θα είμαι!!! Είμαι 59 κιλά τώρα...εσύ..; πως τα πας από κιλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Να σαι καλα κοπέλα μου!!! Έτσι υπέροχα νέα να έχουμε όλες! Μέσα από την καρδιά μου χαχαχαχαχαχαχαχα για να δουμε μου είπε να μην το δέσουμε ότι είναι κορίτσι γτ είναι πολύ νωρίς!!! Αλλά αυτή ήταν η πρόβλεψη του για τώρα! Σε 2 μέρες θα είμαι 13 εβδομάδων λέει πιθανή ημερομηνία 07.07.22 μου έδωσε! Έχω πάρει 4 κιλά σύνολο ασ τα...να δω μέχρι το τέλος πόσα θα είμαι!!! Είμαι 59 κιλά τώρα...εσύ..; πως τα πας από κιλά; 

Έλα μαζί πάμε στα κιλά....εγώ είμαι 1,64 και 58 κιλά...ήμουν 55,5 όταν ξεκίνησα....μα πως τα παίρνουμε έτσι γρήγορα ρε παιδί μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Έλα μαζί πάμε στα κιλά....εγώ είμαι 1,64 και 58 κιλά...ήμουν 55,5 όταν ξεκίνησα....μα πως τα παίρνουμε έτσι γρήγορα ρε παιδί μου...

Μαζί είμαστε!!! Αυτό με αγχώνει κ εμένα ρώτησα τον γιατρό και μου είπε 1,5-2 κιλά μέσο όρο τον μήνα είναι καλά...για τα κιλά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Μαζί είμαστε!!! Αυτό με αγχώνει κ εμένα ρώτησα τον γιατρό και μου είπε 1,5-2 κιλά μέσο όρο τον μήνα είναι καλά...για τα κιλά μου...

Κορίτσια μου καλημέρα εμείς είμαστε 7 εβδομάδων, ακούσαμε καρδούλα όλα καλά, μου λέει ο γιατρός είναι 65 χιλιοστά άρα είναι μικρότερο από 7 εβδομάδες. Με έβαλε να κάτσω σπίτι από βδομάδα φοβήθηκε με τα κρουσματα. 130 χτυποι η καρδούλα του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα εμείς είμαστε 7 εβδομάδων, ακούσαμε καρδούλα όλα καλά, μου λέει ο γιατρός είναι 65 χιλιοστά άρα είναι μικρότερο από 7 εβδομάδες. Με έβαλε να κάτσω σπίτι από βδομάδα φοβήθηκε με τα κρουσματα. 130 χτυποι η καρδούλα του. 

Μια χαρά κορίτσι μου μπράβο! Κ εμένα χθες μου είπε πάρα πολύ προσοχη..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσια μου ανυπομονώ για τα νέα σας σήμερα!!! ❤❤❤

Και εμείς εγώ έχω σε δυο ωρες ραντεβου 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια μου είμαι ποιο ανάλαφρη από ποτε γυρισα απο την αυχενικη καιν είναι όλα σουπερ καλυτερα είπε ο Προγεννετηστεις δεν μπορουσαν να ειναι. Είδαμε και οτι ειναι αγοράκι χωρίς περιθώριο αμφιβολίας 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου είμαι ποιο ανάλαφρη από ποτε γυρισα απο την αυχενικη καιν είναι όλα σουπερ καλυτερα είπε ο Προγεννετηστεις δεν μπορουσαν να ειναι. Είδαμε και οτι ειναι αγοράκι χωρίς περιθώριο αμφιβολίας 🤣

Αχχχ μπραβο κοπέλα μου να σου ζήσει ❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου είμαι ποιο ανάλαφρη από ποτε γυρισα απο την αυχενικη καιν είναι όλα σουπερ καλυτερα είπε ο Προγεννετηστεις δεν μπορουσαν να ειναι. Είδαμε και οτι ειναι αγοράκι χωρίς περιθώριο αμφιβολίας 🤣

Μπράβο κοπέλα μου τέλεια!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dimi84 είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου είμαι ποιο ανάλαφρη από ποτε γυρισα απο την αυχενικη καιν είναι όλα σουπερ καλυτερα είπε ο Προγεννετηστεις δεν μπορουσαν να ειναι. Είδαμε και οτι ειναι αγοράκι χωρίς περιθώριο αμφιβολίας 🤣

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό......Εμφανίστηκε και το πρώτο αγόρι της ομάδας....σε ποια βδομάδα είσαι???? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου με το καλό......Εμφανίστηκε και το πρώτο αγόρι της ομάδας....σε ποια βδομάδα είσαι???? 

Είμαι 12 και ναι το τρίτο αγόρι για εμενα 🤦🏼‍♀️🤰🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Είμαι 12 και ναι το τρίτο αγόρι για εμενα 🤦🏼‍♀️🤰🤣

Ωωωωω ρε φιλενάδα......είσαι αγορομανα ξεκάθαρα....🤣🤣😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ωωωωω ρε φιλενάδα......είσαι αγορομανα ξεκάθαρα....🤣🤣😂😂

Αστα να πάνε για ένα τέταρτο δεν μιλουσα μου λέει ο γιατρός είσαι εδώ μαζί μας? Εδώ είμαι λέω που να παω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dimi84 είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου είμαι ποιο ανάλαφρη από ποτε γυρισα απο την αυχενικη καιν είναι όλα σουπερ καλυτερα είπε ο Προγεννετηστεις δεν μπορουσαν να ειναι. Είδαμε και οτι ειναι αγοράκι χωρίς περιθώριο αμφιβολίας 🤣

Μπραβοοοο! Χαίρομαι πάρα πολύ! Κι εμείς είχαμε σήμερα το απόγευμα την αυχενική μας και όλα ήταν τέλεια! Το ίδιο ακριβώς μας είπε ο γιατρός! Ήταν όλα όσο καλά μπορούσαν να είναι! 💕 💕 Είμαι εντελώς τρελαμένη από χαρά! Δεν καθόταν το μωράκι και μας βασάνισε λίγο, κάναμε τις βόλτες μας να αλλάξει θέση,οποτε ήταν λίγο της υπομονής η διαδικασία. Αλλά τέλεια πήγε! Τώρα περιμένουμε papp-a (αύριο) και κυστική (σε κανένα μήνα). Μας είπε επίσης ότι είμαστε όντως 11εβδ και 6 ημέρες που φαινόταν και στον άλλο υπέρηχο. Δεν ήθελε να πει φύλο κι εμάς, αλλά είπε ότι αν κάτι θα του φαινόταν είναι κορίτσι. Αλλά επέμεινε ότι είναι πολύ νωρίς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Μπραβοοοο! Χαίρομαι πάρα πολύ! Κι εμείς είχαμε σήμερα το απόγευμα την αυχενική μας και όλα ήταν τέλεια! Το ίδιο ακριβώς μας είπε ο γιατρός! Ήταν όλα όσο καλά μπορούσαν να είναι! 💕 💕 Είμαι εντελώς τρελαμένη από χαρά! Δεν καθόταν το μωράκι και μας βασάνισε λίγο, κάναμε τις βόλτες μας να αλλάξει θέση,οποτε ήταν λίγο της υπομονής η διαδικασία. Αλλά τέλεια πήγε! Τώρα περιμένουμε papp-a (αύριο) και κυστική (σε κανένα μήνα). Μας είπε επίσης ότι είμαστε όντως 11εβδ και 6 ημέρες που φαινόταν και στον άλλο υπέρηχο. Δεν ήθελε να πει φύλο κι εμάς, αλλά είπε ότι αν κάτι θα του φαινόταν είναι κορίτσι. Αλλά επέμεινε ότι είναι πολύ νωρίς. 

Μπράβο κοριτσάρα μου.... καλέ τι ωραία νέα είναι αυτά σήμερα....🥰🥰🥰🥰τα μωράκια μας είναι καταπληκτικά κορίτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Μπραβοοοο! Χαίρομαι πάρα πολύ! Κι εμείς είχαμε σήμερα το απόγευμα την αυχενική μας και όλα ήταν τέλεια! Το ίδιο ακριβώς μας είπε ο γιατρός! Ήταν όλα όσο καλά μπορούσαν να είναι! 💕 💕 Είμαι εντελώς τρελαμένη από χαρά! Δεν καθόταν το μωράκι και μας βασάνισε λίγο, κάναμε τις βόλτες μας να αλλάξει θέση,οποτε ήταν λίγο της υπομονής η διαδικασία. Αλλά τέλεια πήγε! Τώρα περιμένουμε papp-a (αύριο) και κυστική (σε κανένα μήνα). Μας είπε επίσης ότι είμαστε όντως 11εβδ και 6 ημέρες που φαινόταν και στον άλλο υπέρηχο. Δεν ήθελε να πει φύλο κι εμάς, αλλά είπε ότι αν κάτι θα του φαινόταν είναι κορίτσι. Αλλά επέμεινε ότι είναι πολύ νωρίς. 

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dimi84 είπε:

Αστα να πάνε για ένα τέταρτο δεν μιλουσα μου λέει ο γιατρός είσαι εδώ μαζί μας? Εδώ είμαι λέω που να παω 🤣

Χαχχαχαχ φαντάζομαι το σοκ σου....μην πας για τέταρτο αγόρι θα είναι 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Μπραβοοοο! Χαίρομαι πάρα πολύ! Κι εμείς είχαμε σήμερα το απόγευμα την αυχενική μας και όλα ήταν τέλεια! Το ίδιο ακριβώς μας είπε ο γιατρός! Ήταν όλα όσο καλά μπορούσαν να είναι! 💕 💕 Είμαι εντελώς τρελαμένη από χαρά! Δεν καθόταν το μωράκι και μας βασάνισε λίγο, κάναμε τις βόλτες μας να αλλάξει θέση,οποτε ήταν λίγο της υπομονής η διαδικασία. Αλλά τέλεια πήγε! Τώρα περιμένουμε papp-a (αύριο) και κυστική (σε κανένα μήνα). Μας είπε επίσης ότι είμαστε όντως 11εβδ και 6 ημέρες που φαινόταν και στον άλλο υπέρηχο. Δεν ήθελε να πει φύλο κι εμάς, αλλά είπε ότι αν κάτι θα του φαινόταν είναι κορίτσι. Αλλά επέμεινε ότι είναι πολύ νωρίς. 

Αχ τι ωραία νεααα και εμας ήταν ατίθασο αλλά δεν τον δυσκόλεψε .το φυλο το είπε κατευθείαν χώρις δευτερη κουβέντα και με σιγουριά η κυστική εμένα επειδή την έκανα νωρίς έχουν βγει τα αποτελέσματα. Εχω τελειώσει με αυτές τις πρωτες εξετάσεις 🥰εντομεταξυ είμαστε ακριβώς ίδια εβδομάδα και μέρες απίστευτο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...