Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022🤰🤰☀️☀️


Recommended Posts

στις πριν 15 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Το egreeno βρήκα στο ίντερνετ με 7.0 €, σε ευχαριστώ πολύ για την προηγούμενη απάντηση. 

Και εγώ κορίτσι μου.. Και θα πάνε όλα καλά ❣️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η evaioan είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. 

 

Κορίτσια μου σήμερα το μεσημέρι γυρνώντας από τη δουλειά όπως σκουπιστηκα είχα όσο δύο νυχάκια μικρά ξέραμενο αίμα σαν βλεννα στο χαρτί. Μετά δεν ξαναειχα τίποτα. Ο γυναικολόγος μου λέει ότι είναι φυσιολογικό. Είμαι προς την 7η εβδομάδα. Σας έχει συμβεί; 

Προσωπικά δεν είχα τίποτα αλλά έχω ακούσει ότι είναι φυσιολογικό και αρκετά συνηθισμένο από πολλά κορίτσια εδώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα...... χρόνια πολλά για τις μέρες!!! Υγεία και αγάπη εύχομαι σε όλες....εγώ τελικά χθες που έκλεισα την 11 η βδομάδα έκανα τελικά την αυχενική....οι μετρήσεις των μωρών και του τραχήλου μου είναι πολύ καλές....πήραμε και αίμα για την papp a και για κυστική ίνωση το 99% και αναμένω τη Δευτέρα και αυτά τα αποτελέσματα για να είμαστε σίγουροι ότι όλα είναι καλά....

Ο γιατρός επειδή ήταν πολύ μικρά δεν κατάφερε να δει το φύλο...στην αρχή μας είπε μάλλον ένα αγόρι και ένα κορίτσι...αλλά μετά το πήρε πίσω γιατί δεν ήταν σίγουρος καθόλου.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...... χρόνια πολλά για τις μέρες!!! Υγεία και αγάπη εύχομαι σε όλες....εγώ τελικά χθες που έκλεισα την 11 η βδομάδα έκανα τελικά την αυχενική....οι μετρήσεις των μωρών και του τραχήλου μου είναι πολύ καλές....πήραμε και αίμα για την papp a και για κυστική ίνωση το 99% και αναμένω τη Δευτέρα και αυτά τα αποτελέσματα για να είμαστε σίγουροι ότι όλα είναι καλά....

Ο γιατρός επειδή ήταν πολύ μικρά δεν κατάφερε να δει το φύλο...στην αρχή μας είπε μάλλον ένα αγόρι και ένα κορίτσι...αλλά μετά το πήρε πίσω γιατί δεν ήταν σίγουρος καθόλου.....

 

Τέλεια νέα στον επόμενο υπέρηχο θα τα δείτε σίγουρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dimi84 είπε:

Τέλεια νέα στον επόμενο υπέρηχο θα τα δείτε σίγουρα 

Ναι ναι έτσι είπε θα έχω κλείσει την 14 η βδομάδα όταν θα πάω οπότε μάλλον θα μπορεί να δει καλύτερα... γερά να είναι και ότι θέλει ο Θεός ας είναι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...... χρόνια πολλά για τις μέρες!!! Υγεία και αγάπη εύχομαι σε όλες....εγώ τελικά χθες που έκλεισα την 11 η βδομάδα έκανα τελικά την αυχενική....οι μετρήσεις των μωρών και του τραχήλου μου είναι πολύ καλές....πήραμε και αίμα για την papp a και για κυστική ίνωση το 99% και αναμένω τη Δευτέρα και αυτά τα αποτελέσματα για να είμαστε σίγουροι ότι όλα είναι καλά....

Ο γιατρός επειδή ήταν πολύ μικρά δεν κατάφερε να δει το φύλο...στην αρχή μας είπε μάλλον ένα αγόρι και ένα κορίτσι...αλλά μετά το πήρε πίσω γιατί δεν ήταν σίγουρος καθόλου.....

 

Μπράβο κοπέλα μου υπέροχα νέα!!! Γερά να είναι όπως είπες ! ❤❤❤ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Angelaki91 είπε:

Μπράβο κοπέλα μου υπέροχα νέα!!! Γερά να είναι όπως είπες ! ❤❤❤ 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Αναμένω τα δικά σας ευχάριστα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Αναμένω τα δικά σας ευχάριστα ❤️❤️❤️

Να σαι καλα κορίτσι μου εγώ να δεις!!! Με βάση τον τελευταίο υπέρηχο είμαι 12 εβδ σήμερα 🙏 και έχω ραντεβού την Τρίτη 28 και ανυπομονωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Ναι ναι έτσι είπε θα έχω κλείσει την 14 η βδομάδα όταν θα πάω οπότε μάλλον θα μπορεί να δει καλύτερα... γερά να είναι και ότι θέλει ο Θεός ας είναι....

Ακριβώς σίγουρα θα ήταν ιδανικό ένα και ένα 🥰🥰🥰αλλά γερά πανω απο ολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...... χρόνια πολλά για τις μέρες!!! Υγεία και αγάπη εύχομαι σε όλες....εγώ τελικά χθες που έκλεισα την 11 η βδομάδα έκανα τελικά την αυχενική....οι μετρήσεις των μωρών και του τραχήλου μου είναι πολύ καλές....πήραμε και αίμα για την papp a και για κυστική ίνωση το 99% και αναμένω τη Δευτέρα και αυτά τα αποτελέσματα για να είμαστε σίγουροι ότι όλα είναι καλά....

Ο γιατρός επειδή ήταν πολύ μικρά δεν κατάφερε να δει το φύλο...στην αρχή μας είπε μάλλον ένα αγόρι και ένα κορίτσι...αλλά μετά το πήρε πίσω γιατί δεν ήταν σίγουρος καθόλου.....

 

Μπράβοοο! 💕 💕 Τέλεια όλα να είναι και με την papp-a και με την κυστική και να είστε ήρεμοι και χαρούμενοι! Χρόνια πολλά! 🎄 Κι εμείς περιμένουμε πως και πως που έχουμε αυχενική 29! Θα είμαι 11,5 εβδομάδων τότε οπότε μπορεί κι εμάς να μη δει φύλο! Ας είναι όλα καλά για όλες μας 🎁👶🎉🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η MyNa είπε:

Μπράβοοο! 💕 💕 Τέλεια όλα να είναι και με την papp-a και με την κυστική και να είστε ήρεμοι και χαρούμενοι! Χρόνια πολλά! 🎄 Κι εμείς περιμένουμε πως και πως που έχουμε αυχενική 29! Θα είμαι 11,5 εβδομάδων τότε οπότε μπορεί κι εμάς να μη δει φύλο! Ας είναι όλα καλά για όλες μας 🎁👶🎉🤞

Λογικά θα σου πει πολύ κατά προσέγγιση.....θα την κάνεις και εσύ νωρίς.... εύχομαι όλα να είναι τέλεια.... που θα είναι...👶🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα...... χρόνια πολλά για τις μέρες!!! Υγεία και αγάπη εύχομαι σε όλες....εγώ τελικά χθες που έκλεισα την 11 η βδομάδα έκανα τελικά την αυχενική....οι μετρήσεις των μωρών και του τραχήλου μου είναι πολύ καλές....πήραμε και αίμα για την papp a και για κυστική ίνωση το 99% και αναμένω τη Δευτέρα και αυτά τα αποτελέσματα για να είμαστε σίγουροι ότι όλα είναι καλά....

Ο γιατρός επειδή ήταν πολύ μικρά δεν κατάφερε να δει το φύλο...στην αρχή μας είπε μάλλον ένα αγόρι και ένα κορίτσι...αλλά μετά το πήρε πίσω γιατί δεν ήταν σίγουρος καθόλου.....

 

Κοριτσάκι μου γλυκό τι όμορφα νέα ♥️🥰 μπράβο !! Πάει και αυτό !! 

Η κυστική ίνωση θα βγει σε ένα μήνα να ξέρεις περίπου... Εγώ την έκανα στο μητέρα τελικά το 99%.. 

Αντε με το καλό και οι αιματολογικές αλλά αφού σου είδαν τις μετρήσεις μια χαρά μην αγχώνεσαι καθόλου!! 

Ε στον επόμενο υπέρυχο θα σου πει λογικά ο γιατρός, εμένα στην αυχενική μου είπε μάλλον κορίτσι και μετά από δύο εβδομάδες και ο γυναικολόγος μου χωρίς να του πω τι μου είπαν στην αυχενική μου είπε και εκείνος κοριτσάκι.. 💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Κοριτσάκι μου γλυκό τι όμορφα νέα ♥️🥰 μπράβο !! Πάει και αυτό !! 

Η κυστική ίνωση θα βγει σε ένα μήνα να ξέρεις περίπου... Εγώ την έκανα στο μητέρα τελικά το 99%.. 

Αντε με το καλό και οι αιματολογικές αλλά αφού σου είδαν τις μετρήσεις μια χαρά μην αγχώνεσαι καθόλου!! 

Ε στον επόμενο υπέρυχο θα σου πει λογικά ο γιατρός, εμένα στην αυχενική μου είπε μάλλον κορίτσι και μετά από δύο εβδομάδες και ο γυναικολόγος μου χωρίς να του πω τι μου είπαν στην αυχενική μου είπε και εκείνος κοριτσάκι.. 💖💖💖

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό!!!! Τα δικά σου τα διαβάζω στις μανουλες Ιουνίου!!!! Συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σου το καλό.....Την Δευτέρα θα βγουν και οι αιματολογικές μου να ηρεμήσω..... καλά Χριστούγεννα να έχεις κορίτσι μου.... αυτά τα Χριστούγεννα θα είναι για όλες μας τα καλύτερα της ζωής μας!!!🥰🥰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλες κορίτσια μου εύχομαι ολόψυχα όλα με το καλό και του χρόνου τα Χριστούγεννα να έχουμε τα μωράκια μας αγκαλιά ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλά Χριστούγεννα σε όλες κορίτσια μου εύχομαι ολόψυχα όλα με το καλό και του χρόνου τα Χριστούγεννα να έχουμε τα μωράκια μας αγκαλιά ❤❤❤

Χρόνια πολλά και του χρόνου ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια μου, καλά Χριστούγεννα ❤️

Σήμερα δεν ειμαι πολυ καλα, έχω κάτι πονακια στην αριστερή μεριά της κοιλίας, κάτω από τα πλευρά. Δεν ξέρω τι είναι, δεν είναι συνεχόμενος, έρχεται και φεύγει. Το έχει νιώσει καμια σας αυτό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό!!!! Τα δικά σου τα διαβάζω στις μανουλες Ιουνίου!!!! Συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σου το καλό.....Την Δευτέρα θα βγουν και οι αιματολογικές μου να ηρεμήσω..... καλά Χριστούγεννα να έχεις κορίτσι μου.... αυτά τα Χριστούγεννα θα είναι για όλες μας τα καλύτερα της ζωής μας!!!🥰🥰❤️❤️❤️❤️

Ναι ναι το είδα ότι διάβασες τα νέα μου ♥️♥️ σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και εσείς καλά Χριστούγεννα με υγεία και του χρόνου με τα μωράκια σας 💙💖

Το 2022 να μας φέρει γερά μωράκια ! 

Όλα σούπερ θα είναι μην αγχώνεσαι αφού οι μετρήσεις βγήκαν σούπερ αυτό μετράει... Μια επιβεβαίωση είναι οι αιματολογικές... 

Αυτά τα Χριστούγεννα αν και τα περνάμε μόνοι μας όντως είναι τα καλύτερα Χριστούγεννα αφού έχουμε το μωρό μας ♥️♥️♥️

Να περνάτε όμορφα όλες και με το καλό να κρατήσουμε τα μωράκια αγκαλιά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Angelaki91 είπε:

Καλά Χριστούγεννα σε όλες κορίτσια μου εύχομαι ολόψυχα όλα με το καλό και του χρόνου τα Χριστούγεννα να έχουμε τα μωράκια μας αγκαλιά ❤❤❤

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία και ευτυχία!!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου, καλά Χριστούγεννα ❤️

Σήμερα δεν ειμαι πολυ καλα, έχω κάτι πονακια στην αριστερή μεριά της κοιλίας, κάτω από τα πλευρά. Δεν ξέρω τι είναι, δεν είναι συνεχόμενος, έρχεται και φεύγει. Το έχει νιώσει καμια σας αυτό

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!!! Εγώ το έχω νιώσει....μην αγχώνεσαι δεν είναι κάτι...ξέρω μας φοβίζουν οι πόνοι που θα νιώθουμε , αλλά αυτό που μου είπε ο γιατρός μου ήταν ότι θα φοβηθεί μόνο αν νιώσεις πολύ έντονους πόνους περιόδου....μόνο τότε θα υπάρχει πρόβλημα.... οπότε όλα καλά θα είναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσι μου με υγεία και ευτυχία!!!!

 

Χρόνια πολλά κορίτσι μου!!! Εγώ το έχω νιώσει....μην αγχώνεσαι δεν είναι κάτι...ξέρω μας φοβίζουν οι πόνοι που θα νιώθουμε , αλλά αυτό που μου είπε ο γιατρός μου ήταν ότι θα φοβηθεί μόνο αν νιώσεις πολύ έντονους πόνους περιόδου....μόνο τότε θα υπάρχει πρόβλημα.... οπότε όλα καλά θα είναι...

Ευχαριστώ πολύ μου έδωσες κουράγιο χριστουγεννιατικα 🎀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Happypregnantgirl είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια μου, καλά Χριστούγεννα ❤️

Σήμερα δεν ειμαι πολυ καλα, έχω κάτι πονακια στην αριστερή μεριά της κοιλίας, κάτω από τα πλευρά. Δεν ξέρω τι είναι, δεν είναι συνεχόμενος, έρχεται και φεύγει. Το έχει νιώσει καμια σας αυτό? 

Και εγώ έχω συχνά πονακια στη κοιλιά.. Μην αγχώνεσαι! Αριστερά μπορεί να είναι κ εντερακι επίσης.. Καλά Χριστούγεννα με υγεία. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

@kk88 βγήκαν οι αιματολογικές; όλα τέλεια; ❤️

@Angelaki91 περιμένουμε και τα δικά σου νέα σήμερα! 👶

Κορίτσι μου τι κανεις πως εισαι;;; κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα εννοείται! Χαχαχαχαχαχαχα ... ανυπομονώ να σας πω κ εγώ τα νέα μου!!! ❤ εσύ είσαι αύριο αύριο θυμάμαι καλα; 

@kk88 ελπίζω κ εγω να είναι τέλειες και οι αιματολογικες σου!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angelaki91 είπε:

Κορίτσι μου τι κανεις πως εισαι;;; κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα εννοείται! Χαχαχαχαχαχαχα ... ανυπομονώ να σας πω κ εγώ τα νέα μου!!! ❤ εσύ είσαι αύριο αύριο θυμάμαι καλα; 

@kk88 ελπίζω κ εγω να είναι τέλειες και οι αιματολογικες σου!!!  

Καλά είμαι! Κι εγώ σε αναμμένα κάρβουνα για αύριο! 😂 Σωστά θυμάσαι!

Ξέρετε σε πόσες μέρες βγαίνουν συνήθως οι αιματολογικές; Θα βγουν άραγε πριν την Πρωτοχρονιά; Ανυπομονώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η MyNa είπε:

Καλά είμαι! Κι εγώ σε αναμμένα κάρβουνα για αύριο! 😂 Σωστά θυμάσαι!

Ξέρετε σε πόσες μέρες βγαίνουν συνήθως οι αιματολογικές; Θα βγουν άραγε πριν την Πρωτοχρονιά; Ανυπομονώ! 

Χαχαχαχαχα ασ τα!!! Ολα τέλεια θα πάνε...εμένα μου είπε 2 μερούλες...οπότε λογικά θα τα έχουμε πριν την πρωτοχρονιά! Αν θυμάμαι σωστά μόνο της κυστικής ινωσης θέλουν χρόνο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...