Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κορίτσια Βοήθεια !!!


csig

Recommended Posts

Χθες το βράδυ απέβαλε η κολλητή μου!!!! :(

Το έμαθα σήμερα το πρωί και κατευθείαν έτρεξα κοντά της ...

Θέλω να με βοηθήσετε στον τρόπο που θα πρέπει να το χειριστώ ... φοβάμαι μην τυχόν βλεποντάς με (είμαι 28 εβδομάδων έγκυος)τις δημιουργώ περισσότερα προβλήματα. :S

Την αγαπάω πάρα παρά πολύ ... και σήμερα όλο το πρωί έλεγα ότι βλακεία μπορείτε να φανταστείτε για να την κάνω να γελάσει.

Σας παρακαλώ οποοιαδήποτε άποψη είναι απόλυτα αποδεκτή και σίγουρα θα με βοηθήσει.

Ευχαριστώ πολύ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο κανω και εγω στισ δυσκολεσ στιγμεσ προσπαθω να τουσ κανω να γελασουν......προσπαθησε να μιλησετε για αυτο που εγινε αν θελει.....

βεβαια ειναι πολυ νωρισ για να τησ πεισ οτιδηποτε αισιοδοξο τυπου ο καλο θεουλησ θα σου φερει αλλο μωρακι ή ειναι καλα τωρα και τετοια αν δεν θελει συζητηση η παρουσια σου και μονο και μια αγκαλια πιστευω λεει πολλα

βεβαια ειμαι εξω απο το χωρο και δεν μου εχει τυχει:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου δεν φταις εσυ γι αυτο που της συναιβει για να αισθανεσαι παρααξενα. Με το καλο να γεννησεις το παιδακι σου.

Απλα κοιτα να της σταθεις σαν αληθινη φιλη απο κει και περα δεν νομιζω και η ιδια να αισθανθει ασχημα εφοσον της στεκεσαι. Απο κει και περα οτι ειναι πολυ ασχημο αυτο που εγινε και εφοσον ηταν και με εξωσωματικη ειναι πολυ δυσαρεστο. Βοηθησε την οσο μπορεις με θετικη ενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπανια γινεται με την πρωτη εξωσωματικη απλωσ απο δω και περα πρεπει να το ξεπερασει και μετα να δει τι πηγε στραβα.......απο την στιγμη που ειστε κολλητεσ σιγουρα μονο και με την παρουσια σου την βοηθασ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

csig πολυ λυπαμε τα εχω περαση προσφατα με την ξαδερφη μου και αυτη ηταν 5 μηνων φαντασου το ειχε νιωσει κιολασ ηταν ολοκληρο παιδι.δεν παει να πει οτι επειδη η φιλη σου ηταν 1,5 μηνων οτι δεν ποναει και οτι δεν υποφερει καθε αλλο νιωθει ασχημα.το μονο που μπορεισ να κανεισ ειναι να εισαι διπλα τησ και να την ενθαρινησ λεγοντασ τησ θετικα πραγματα να μην την αφηνεισ για ενα διαστημα καταλαβενεισ πωσ το ενοοω.και αν ειναι πραγματικη φιλη δεν θα ζηλεψει με την εγκυμοσινη σου.μπορεισ να την ενθαρυνησ οτι δεν ειναι μονη τησ εχει τον αντρα τησ εσενα στο πλευρο τησ και οτι δεν ειναι μονη τησ,και οτι ο καλοσ θεουλησ συντομα θα τησ χαριση ενα νεο μωρακι που θα το σφιξη στην αγκαλια τησ.πρεπει ομωσ να ειναι και αισιοδοξη δεν ειπα αμεσωσ σιγα σιγα.ελπιζω να σου φανηκα λιγο χρησιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera csig mou...

Lupame poli gia tin fili sou agapi mou...

Den pisteuw na tis dimiourgas perissotera provlimata...

Den ftais esu...

Apla na tis les pws tha exei to diko sou mwraki san to diko tis...

Kai pws to mwraki sou tha exei tin kaliteri theia tou kwsmou...

Na tis les omorfa kai wraia pragmata agapi mou gia na tin kaneis na niwsei ligo kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΙΜΑ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ!!!!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΟΣΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.......ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΖΗΛΕΥΕΙ ΑΠΟΤΡΑΒΗΞΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΗ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΣΕΙΣ,ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ......ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην αισθάνεσαι άσχημα που εσύ είσαι έγκυος και αυτή απέβαλε.

Είναι πολύ δύσκολη κατάσταση βέβαια αλλά αν είναι πραγματική φίλη θα χαίρεται με την χαρά σου όπως εσύ λυπάσαι με την λύπη της.

Ελπίζω την επόμενη φορά να είναι πιο τυχερή με την εξωσωματική άλλωστε από ότι γράφεις είναι μικρή. Δώστης κουράγιο και μην απομακρύνεσαι επειδή εσύ είσαι έγκυος. Εύχομαι σύντομα να ξαναμείνει κι εσύ με το καλό να γεννήσεις το μωράκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλη μου,

παραξενη η ζωή και μερικές φορές σε φέρνει σε τέτοια θέση....και βεβαια δεν φταις εσύ.Αλλα΄αν ήμουν στην θέση σου το ίδιο θα ενιωθα.....αμηχανια.νομιζω ότι εφόσον είστε πραγματικές φίλες τότε θα καταλαβετε η μία την άλλη.Δώσε της κουράγιο και να είσαι κοντά της όσο μπορείς.

φιλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ, ΑΠΕΒΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΣΤΗΝ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΟΥ (ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ) ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ 8ο ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΗΘΕΛΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΘΕΙ, ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ, ΑΠΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΣΥΓΓΚΡΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!

ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΥΝΕΧΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑΡΑΖΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΥΛΑΚΤΟ ΠΟΥ ΦΟΡΑΓΕ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΑΠΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕΙΣ, ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΗΣ.

ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΜΟΝΗ,

ΔΩΣΤΗΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΣΕ ΕΣΕΝΑ! ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Ή ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ? ΣΙΓΟΥΡΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΤΣΙ ΙΣΩΣ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΑΣΧΗΜΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ.ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΝΩ ΗΜΟΥΝ 7 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ!ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ, ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΕΧΑΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΓΕΝΑΡΗ,ΤΩΡΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ! ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΣΚΟΛΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ!ΓΙΑΤΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΝΕΑ ΤΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΤΗΝ ΜΙΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΙΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΝΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΝ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ!ΓΙΑΥΤΟ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΡΣΚΕΣΑΙ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑΥΤΙΕΣ ΓΕΝΝΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΛΠ. ΠΡΕΠΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΟΠΩΣ ΕΛΙΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη συμφωνω με οσα λες στην csig

Εγω για αρκετο καιρο δεν ηθελα να κοιταξω μωρακια αυτοματα ετρεχαν τα ματια μου

.Ειχα και μια εμμονη ιδεα πως αν ευχηθω σε μωρο αυτο θα πεθανει και γενικοτερα πως η παρουσια μου σε εγκυους και νεογεννητα φερνει γρουσουζια...Ολο αυτο μου δημιουργουσε ενοχες και γινομουνα χειροτερα....

Μετα απο 1 μιση χρονο τρελλαινομαι να βλεπω μωρα και εγκυους

Λατρευω την ανηψια μου (με την γυναικα του ξαδερφου μου ειμασταν μαζι εγκυες και καναμε ονειρα) ομως μου πηρε χρονο ...

Να αναφερω επισης πως οταν παιζω με την ανηψια μου αναποφευκτα με πιανω να φανταζομαι πώς θα ηταν να επαιζε μαζι της και η κορη μου...

Πιστευω πως καλο θα ειναι να εισαι διπλα της αλλα διακριτικα και περισσοτερο μεσω τηλεφωνου Αν σου δωσει να καταλαβεις οτι η φυσικη σου παρουσια ειναι κατι που της κανει καλο στη φαση αυτη τοτε να πηγαινεις...

Αλλες στενες φιλες υπαρχουν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΦΘΟΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΙΩΝΕΙ.

ΠΡΙΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ 2 ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΓΓΥΕΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ 1 ΜΗΝΑ

ΚΑΝΑΝΕ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ,ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΑΞΗ κ.α............

Η ΠΡΩΤΗ ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ Η ΑΛΛΗ ΑΔΕΡΦΗ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ.

Η ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ,Ο ΠΟΝΟΣ ΑΒΑΣΤΑΧΤΟΣ

ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ ΔΕΝ "ΖΗΛΕΨΕ" ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ

ΠΗΓΑΙΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΣ ΕΛΕΓΕ ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ.

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΦΙΛΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ

ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ,ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΤΡΥΦΕΡΑ ΚΑΙ ΓΕΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗ ΘΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...