Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ 2022!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zouzepa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Μπορεί να μην προλαβαίνω να σας γράψω αλλά σας διαβάζω και χαίρομαι που είστε και εσείς και τα νινακια σας καλά. 

Έκανα και εγώ τη Β επιπέδου και όλα καλά. Μας επιβεβαίωσε ότι είναι κοριτσάκι και είναι 600γρ.  Την είδα και 3d και κορίτσια μην με πείτε τρελή αλλά μου μοιάζει 😂

Τώρα έχω αγωνία να κάνω την καμπύλη ζαχαρου γιατί είδε λέει αυξημένο αμνιακό υγρό και ίσως υπαρχει πρόβλημα με το ζάχαρο. 


Οσο για τις συσπάσεις, εμένα κορίτσια μερικές φορές είναι τόσο έντονες που δεν μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι. Δυστυχώς όμως, όπως έχω ξαναπεί ο δικός μου γιατρος δεν δίνει φάρμακα εκτός αν είναι απολύτως απαραίτητο και έτσι απλά υποφέρω 😢 

Ούτε μαγνήσιο παίρνεις?? Μήπως κι εσύ έχεις θέμα δυσκοιλιότητας.κοριτσια εμένα μάλλον στην δυσκοιλιότητα οφειλόταν οι συσπάσεις γιατί εδώ και δύο μέρες που έχω πάει τουαλέτα έχουν σταματήσει κι ελπίζω να μην ξανάρθουν.αλλα εμένα δεν με πονούσαν καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zouzepa είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Μπορεί να μην προλαβαίνω να σας γράψω αλλά σας διαβάζω και χαίρομαι που είστε και εσείς και τα νινακια σας καλά. 

Έκανα και εγώ τη Β επιπέδου και όλα καλά. Μας επιβεβαίωσε ότι είναι κοριτσάκι και είναι 600γρ.  Την είδα και 3d και κορίτσια μην με πείτε τρελή αλλά μου μοιάζει 😂

Τώρα έχω αγωνία να κάνω την καμπύλη ζαχαρου γιατί είδε λέει αυξημένο αμνιακό υγρό και ίσως υπαρχει πρόβλημα με το ζάχαρο. 


Οσο για τις συσπάσεις, εμένα κορίτσια μερικές φορές είναι τόσο έντονες που δεν μπορώ να σηκωθώ από το κρεβάτι. Δυστυχώς όμως, όπως έχω ξαναπεί ο δικός μου γιατρος δεν δίνει φάρμακα εκτός αν είναι απολύτως απαραίτητο και έτσι απλά υποφέρω 😢 

Πρέπει να σου μοιάζει πολύ για να το κατάλαβες από τώρα 😂😂😂❤️... Εύχομαι και θα  πάνε όλα καλά!! Ο τράχηλος σου πως είναι με τοσο έντονες συσπάσεις;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mati είπε:

Ούτε μαγνήσιο παίρνεις?? Μήπως κι εσύ έχεις θέμα δυσκοιλιότητας.κοριτσια εμένα μάλλον στην δυσκοιλιότητα οφειλόταν οι συσπάσεις γιατί εδώ και δύο μέρες που έχω πάει τουαλέτα έχουν σταματήσει κι ελπίζω να μην ξανάρθουν.αλλα εμένα δεν με πονούσαν καθόλου.

Τίποτα δεν παίρνω όχι ούτε μαγνήσιο🙁 

Το πιστεύω και εγώ παρά πολύ ότι υπαρχει άμεση σχέση με το έντερο. Το βίωσα και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου. Εγώ παίρνω effacol ένα φάκελο μέρα παρά μέρα και είμαι εντάξει. Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα τεράστιο θέμα με τη δυσκοιλιότητα, αιμορροΐδες κλπ τώρα ευτυχως είμαι πιο έμπειρη όποτε το αντιμετώπισα από την αρχή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Apol είπε:

Πρέπει να σου μοιάζει πολύ για να το κατάλαβες από τώρα 😂😂😂❤️... Εύχομαι και θα  πάνε όλα καλά!! Ο τράχηλος σου πως είναι με τοσο έντονες συσπάσεις;; 

Αχ δεν ξέρω αλλά μου φάνηκε πανέμορφη. Έχω τρελαθεί που την είδα 😍😍

Ο τράχηλος μου έγραψε ότι είναι 33,6mm καλός δεν είναι; Είμαι 22 εβδομάδων + 3 ημερών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Zouzepa είπε:

Αχ δεν ξέρω αλλά μου φάνηκε πανέμορφη. Έχω τρελαθεί που την είδα 😍😍

Ο τράχηλος μου έγραψε ότι είναι 33,6mm καλός δεν είναι; Είμαι 22 εβδομάδων + 3 ημερών. 

Άρα είσαι κ εσύ μια πανέμορφη μανούλα αφού σου μοιάζει!!! ❤️ ❤️ ❤️  Ναι πολύ καλός είναι από όσο ξέρω μπραβο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zouzepa είπε:

Αχ δεν ξέρω αλλά μου φάνηκε πανέμορφη. Έχω τρελαθεί που την είδα 😍😍

Ο τράχηλος μου έγραψε ότι είναι 33,6mm καλός δεν είναι; Είμαι 22 εβδομάδων + 3 ημερών. 

Ναι ο τράχηλος μια χαρά ακούγεται.κι εμένα στις 21+2 που έκανα β επιπέδου ήταν 3,5.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Mati είπε:

Ούτε μαγνήσιο παίρνεις?? Μήπως κι εσύ έχεις θέμα δυσκοιλιότητας.κοριτσια εμένα μάλλον στην δυσκοιλιότητα οφειλόταν οι συσπάσεις γιατί εδώ και δύο μέρες που έχω πάει τουαλέτα έχουν σταματήσει κι ελπίζω να μην ξανάρθουν.αλλα εμένα δεν με πονούσαν καθόλου.

Πόσο καιρό είχες συσπάσεις και σταμάτησαν;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Πόσο καιρό είχες συσπάσεις και σταμάτησαν;; 

Είχα από το τέλος της 19ης εβδομάδας έως πριν 2 ημέρες τώρα μπαίνω στην 23η! Δηλαδή δυο εβδομάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Mati είπε:

Είχα από το τέλος της 19ης εβδομάδας έως πριν 2 ημέρες τώρα μπαίνω στην 23η! Δηλαδή δυο εβδομάδες

Εγώ ήδη τρεις βδομάδες.. Είμαι πολύ καλύτερα μετά το σιρόπι για δυσκοιλιοτητα αλλά πάλι έχω απλά είναι. Λίγες κ δεν είναι πέτρα τελείως η κοιλιά μου είναι, είναι απλά πιο σφιχτή.. Δεν έχεις καθόλου Ε; μπράβο ρε κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Apol είπε:

Εγώ ήδη τρεις βδομάδες.. Είμαι πολύ καλύτερα μετά το σιρόπι για δυσκοιλιοτητα αλλά πάλι έχω απλά είναι. Λίγες κ δεν είναι πέτρα τελείως η κοιλιά μου είναι, είναι απλά πιο σφιχτή.. Δεν έχεις καθόλου Ε; μπράβο ρε κορίτσι μου 

Ναι έχω να την νιώσω να σφίγγεται από τότε.. οπότε  αποφάσισα να είμαι πολύ προσεκτική με το έντερο πλέον. Μπράβο άρα κι εσύ είδες βελτίωση? Πολύ χαίρομαι έστω τουλάχιστον να λιγοστέψουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα !

 εμείς γυρίσαμε από το ραντεβού μας στον γιατρό εχτές, Όλα καλά, η μπέμπα είναι 637γρ και όλες οι μετρήσεις σούπερ. Έχω πάρει μόνο 5 κιλά και είπε ο γιατρός ότι είμαι πολύ καλά. Θα κάνω την καμπύλη σε λιγότερο από 3 εβδομάδες και μου είπε 3 μέρες πριν να τρώω πιο πολύ υδατάνθρακες και γλυκά.

Σήμερα θα πάμε να δούμε  μωρουδιακα !! 

💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mati είπε:

Ναι έχω να την νιώσω να σφίγγεται από τότε.. οπότε  αποφάσισα να είμαι πολύ προσεκτική με το έντερο πλέον. Μπράβο άρα κι εσύ είδες βελτίωση? Πολύ χαίρομαι έστω τουλάχιστον να λιγοστέψουν! 

Μπράβο τι ωραία που σου σταμάτησαν!!!! Εμένα λιγοστεψαν τη μέρα κ χθες το βράδυ με πονασαν τα έντερα κ είχα πολλά αέρια κ με έπιασε δύο φορές κ μου κράτησε κ κανα 3-4 η καθεμία πρώτη φορά πάντα μου κρατάει δευτερόλεπτα.. Να δω κ σήμερα πως θα είμαι και αν πάω τουαλέτα καταρχάς.. Κ το σημαντικότερο εύχομαι τη Δευτέρα στη Β επίπεδου να μην έχει πειραχτεί ο τράχηλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !

 εμείς γυρίσαμε από το ραντεβού μας στον γιατρό εχτές, Όλα καλά, η μπέμπα είναι 637γρ και όλες οι μετρήσεις σούπερ. Έχω πάρει μόνο 5 κιλά και είπε ο γιατρός ότι είμαι πολύ καλά. Θα κάνω την καμπύλη σε λιγότερο από 3 εβδομάδες και μου είπε 3 μέρες πριν να τρώω πιο πολύ υδατάνθρακες και γλυκά.

Σήμερα θα πάμε να δούμε  μωρουδιακα !! 

💖💖💖

Μπράβο ρε κορίτσι μου!!! Πήρε φόρα η μπεμπούλα ♥️♥️♥️.. Είσαι σούπερ κ με τα κιλά σου!!! Αντε καλα ψώνια 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα !

 εμείς γυρίσαμε από το ραντεβού μας στον γιατρό εχτές, Όλα καλά, η μπέμπα είναι 637γρ και όλες οι μετρήσεις σούπερ. Έχω πάρει μόνο 5 κιλά και είπε ο γιατρός ότι είμαι πολύ καλά. Θα κάνω την καμπύλη σε λιγότερο από 3 εβδομάδες και μου είπε 3 μέρες πριν να τρώω πιο πολύ υδατάνθρακες και γλυκά.

Σήμερα θα πάμε να δούμε  μωρουδιακα !! 

💖💖💖

Μπράβο τέλεια το μωράκι σου!! Καλά ψώνια!!! Πόσο εβδομάδων είσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/2/2022 at 11:36 ΠΜ, ο/η Mati είπε:

Μπράβο τέλεια το μωράκι σου!! Καλά ψώνια!!! Πόσο εβδομάδων είσαι??

@Apol @Mati ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου ! 

Ναι πήρε φόρα η μπέμπα έτσι νιώθω και την νιώθω να κλωτσαει φουλ ! Είμαι 24 εβδομάδα αύριο Δευτέρα μπαίνω στην 25! 

💖 Να μην μου ανησυχείτε με τις συσπάσεις @Apol το ότι έχουν ελαττωθεί και σε ένταση και σε συχνότητα είναι πολύ καλό, δώσε λίγο χρόνο και θα σταματήσουν τελείως... Όσο μπορείς να είσαι ήρεμη χαλαρή και να μην κουράζεσαι... Όλα καλά θα πάνε ❤️❤️❤️ πότε έχεις β επιπέδου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

@Apol @Mati ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου ! 

Ναι πήρε φόρα η μπέμπα έτσι νιώθω και την νιώθω να κλωτσαει φουλ ! Είμαι 24 εβδομάδα αύριο Δευτέρα μπαίνω στην 25! 

💖 Να μην μου ανησυχείτε με τις συσπάσεις @Apol το ότι έχουν ελαττωθεί και σε ένταση και σε συχνότητα είναι πολύ καλό, δώσε λίγο χρόνο και θα σταματήσουν τελείως... Όσο μπορείς να είσαι ήρεμη χαλαρή και να μην κουράζεσαι... Όλα καλά θα πάνε ❤️❤️❤️ πότε έχεις β επιπέδου?

 

Να είσαι καλά αγάπη!! Αύριο το απόγευμα έχουμε β επίπεδου.. 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Apol είπε:

Να είσαι καλά αγάπη!! Αύριο το απόγευμα έχουμε β επίπεδου.. 🙂

Με το καλό να τη δείτε τη μπεμπουλα! Ανυπομονώ να μας γράψεις τα νέα σου ❤️🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/2/2022 at 12:13 ΜΜ, ο/η mavi είπε:

Καλά έκανες και δεν το ρισκάρεις! Εγώ δυστυχώς είμαι αναπληρώτρια και όπως γνωρίζεις οι αναπληρωτές είμαστε παιδιά ενός κατώτερου Θεού...!

Εμάς δεν είναι μεν τα παιδιά τόσα πολλά αλλά οι συνθήκες ακόμα και οι κτιριακές (που παίζουν τεράστιο ρόλο) είναι ότι χειρότερο μπορείς να φανταστείς! Δεν υπάρχει καν γραφείο εκπαιδευτικών, σε διάλειμμα ή κενό κάθομαι έξω (συχνά ακόμα και όρθια), ακόμα και με κρύο και βροχή! γιατί η άλλη λύση είναι να μπω σε τάξη (ειδικά στο διάλειμμα και οι όποιες μάσκες πάνε περίπατο...)! όσο για τα συμπτώματα άσε... ζητήσαμε από γονιό που το παιδί ήταν άρρωστο κ έλειπε, πριν έρθει να κάνει ράπιντ  και μας απάντησε ΄΄οτι "δεν είναι υποχρεωμένος"! Κάνω και ολόκληρο ταξίδι για το σχολείο σε άσχημο δρόμο...

Έχω βάλει τώρα ότι άδειες έχω, κανονικές, αναρρωτικές κτλ...και μετά θα μου βγει 1,5 μήνας μέχρι το Πάσχα άνευ αποδοχών... Δεν ξέρω καν αν "δικαιούμαι" άνευ αποδοχών γιατί δεν το ξέρουν ούτε στη Β' βαθμια που ρώτησα, αλλά φαντάζομαι δεν θα με απολύσουν κιόλας...!

@maviκαλημερα και καλή εβδομάδα !! Σε καταλαβαίνω απόλυτα .. και εγώ χρειάστηκα να κανω χειρουργείο χολής και μου έδωσαν μονο 15 μέρες .. ευτυχώς ήταν καλοκαίρι μεσα Ιουνίου και είχα καλή διευθύντρια και με Κάλυψε.. 

Προσπάθησε να σου βάλει ο γιατρός ΠΗΤ νωρίτερα απο το αναμενόμενο ώστε  να γλιτώσεις κάποιες μέρες .. είναι κρίμα να χασεις και δεκαπέντε μέρες μισθού … Αφού δεν έχουν λάβει καμία πρόνοια για εμας και εμεις θα κάνουμε τα πάντα να καλυφθούμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες και Χρόνια μας Πολλά .. με το καλό να υποδεχθούμε υγιή μωράκια.. 

Απο οτι καταλαβα όλες μας λίγο ή πολυ έχουμε θέμα με έντερο.. και εγώ ανήκω σε αυτή την κατηγορία !! Την Παρασκευή που εχω ραντεβού με τη γιατρό θα της πω να μου δώσει και εμένα κάτι γιατί ο πόνος μερικές φορές ειναι τοςο οξύς.. και το χειρότερο ειναι οι αιμορροΐδες που έβγαλα.. 🙄 μου έρχεται να τρελαθώ !! Χωρίς να ειμαι δυσκοίλια .. ισα ισα!! Ελπίζω να φύγουν μετα Την εγκυμοσύνη … αντιμετωπίζει καμία άλλη μανούλα αυτό το θέμα ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Christyne είπε:

@maviκαλημερα και καλή εβδομάδα !! Σε καταλαβαίνω απόλυτα .. και εγώ χρειάστηκα να κανω χειρουργείο χολής και μου έδωσαν μονο 15 μέρες .. ευτυχώς ήταν καλοκαίρι μεσα Ιουνίου και είχα καλή διευθύντρια και με Κάλυψε.. 

Προσπάθησε να σου βάλει ο γιατρός ΠΗΤ νωρίτερα απο το αναμενόμενο ώστε  να γλιτώσεις κάποιες μέρες .. είναι κρίμα να χασεις και δεκαπέντε μέρες μισθού … Αφού δεν έχουν λάβει καμία πρόνοια για εμας και εμεις θα κάνουμε τα πάντα να καλυφθούμε.. 

@Christyne

Έχω ΠΗΤ 21/6 οπότε πέφτει μέσα στο Πάσχα, δεν έχει νόημα να μου βγάλει νωρίτερα, μάλλον αργότερα για να καθυστερήσω του χρόνου αν με πάρουν με το καλό...

έμαθα πρόσφατα όμως ότι δικαιούμαστε και άδεια προγεννητικού ελέγχου, οπότε επειδή θα κάνω την β' επιπέδου την Παρασκευή θα "γλυτώσω" άλλη μια μέρα! (τι να κάνω η καημένη, μέρα μέρα το πάω...😒). Αλλά όταν ρώτησα στη Β' βάθμια για ποιες είναι οι άδειες αυτή δεν την ανέφεραν καν... μόνη μου κάθισα και έψαξα έναν έναν τους νόμους κτλ... λες και θα τους τα πάρουμε από την τσέπη τους ρε γμτ... 

Μετά ξεκινάω αναρρωτικές, με άνευ αποδοχών από 28/2... 1,5 μήνας άνευ δηλαδή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η mavi είπε:

@Christyne

Έχω ΠΗΤ 21/6 οπότε πέφτει μέσα στο Πάσχα, δεν έχει νόημα να μου βγάλει νωρίτερα, μάλλον αργότερα για να καθυστερήσω του χρόνου αν με πάρουν με το καλό...

έμαθα πρόσφατα όμως ότι δικαιούμαστε και άδεια προγεννητικού ελέγχου, οπότε επειδή θα κάνω την β' επιπέδου την Παρασκευή θα "γλυτώσω" άλλη μια μέρα! (τι να κάνω η καημένη, μέρα μέρα το πάω...😒). Αλλά όταν ρώτησα στη Β' βάθμια για ποιες είναι οι άδειες αυτή δεν την ανέφεραν καν... μόνη μου κάθισα και έψαξα έναν έναν τους νόμους κτλ... λες και θα τους τα πάρουμε από την τσέπη τους ρε γμτ... 

Μετά ξεκινάω αναρρωτικές, με άνευ αποδοχών από 28/2... 1,5 μήνας άνευ δηλαδή...

Σιγά μην ασχοληθεί η δδε με εμας τις εγκυμονούσες … Άσε κάνουμε τη δικη τους δουλειά και κ συμφερουμε.. εαν σε παίρνουν απο την αρχή τότε ίσως συμφερει αυτό που λες, διαφορετικά βγες νωρίτερα … 💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χθες είχαμε τη Β επίπεδου.. Είναι όλα καλά, η μπεμπούλα βέβαια μας ταλαιπώρησε αρκετά γιατί ήταν μπρούμυτα και δε γυρνούσε με τίποτα!! Είχαμε δει κάποια πράγματα και έπρεπε να γυρίσει να δούμε πρόσωπο κ καρδιά.. Βγαίνω τρώω 7-8 καραμέλες περνάει μια ώρα η μπεμπούλα σημασία... Ξανά βγαίνω τρώω άλλες τόσες μου δίνουν πίνω μαγνήσιο ξαπλώνω στον καναπέ από αριστερά ξανά μπαίνω η μπέμπα κυρία... Είχε μισογυρισει με τα πολλά κ αφού πατούσε ο γιατρός την κοιλιά μου επιτέλους γύρισε!!! 3 ώρες ήμασταν εκεί!! Τέλος πάντων σημασία έχει ότι όλα είναι καλά, ακόμα κ ο τράχηλος που φοβόμουν λόγω συσπάσεων είναι 3.3 και μου είπε να μην ανησυχώ..! Ζυγίζουμε μόλις 420 γρ!!! Ούτε μισό κιλό κιμά 🥰🥰🥰!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χθες είχαμε τη Β επίπεδου.. Είναι όλα καλά, η μπεμπούλα βέβαια μας ταλαιπώρησε αρκετά γιατί ήταν μπρούμυτα και δε γυρνούσε με τίποτα!! Είχαμε δει κάποια πράγματα και έπρεπε να γυρίσει να δούμε πρόσωπο κ καρδιά.. Βγαίνω τρώω 7-8 καραμέλες περνάει μια ώρα η μπεμπούλα σημασία... Ξανά βγαίνω τρώω άλλες τόσες μου δίνουν πίνω μαγνήσιο ξαπλώνω στον καναπέ από αριστερά ξανά μπαίνω η μπέμπα κυρία... Είχε μισογυρισει με τα πολλά κ αφού πατούσε ο γιατρός την κοιλιά μου επιτέλους γύρισε!!! 3 ώρες ήμασταν εκεί!! Τέλος πάντων σημασία έχει ότι όλα είναι καλά, ακόμα κ ο τράχηλος που φοβόμουν λόγω συσπάσεων είναι 3.3 και μου είπε να μην ανησυχώ..! Ζυγίζουμε μόλις 420 γρ!!! Ούτε μισό κιλό κιμά 🥰🥰🥰!!! 

Τέλεια μπράβο κορίτσι!! Όλα καλά λοιπόν!! Να σου φύγει και το άγχος!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χθες είχαμε τη Β επίπεδου.. Είναι όλα καλά, η μπεμπούλα βέβαια μας ταλαιπώρησε αρκετά γιατί ήταν μπρούμυτα και δε γυρνούσε με τίποτα!! Είχαμε δει κάποια πράγματα και έπρεπε να γυρίσει να δούμε πρόσωπο κ καρδιά.. Βγαίνω τρώω 7-8 καραμέλες περνάει μια ώρα η μπεμπούλα σημασία... Ξανά βγαίνω τρώω άλλες τόσες μου δίνουν πίνω μαγνήσιο ξαπλώνω στον καναπέ από αριστερά ξανά μπαίνω η μπέμπα κυρία... Είχε μισογυρισει με τα πολλά κ αφού πατούσε ο γιατρός την κοιλιά μου επιτέλους γύρισε!!! 3 ώρες ήμασταν εκεί!! Τέλος πάντων σημασία έχει ότι όλα είναι καλά, ακόμα κ ο τράχηλος που φοβόμουν λόγω συσπάσεων είναι 3.3 και μου είπε να μην ανησυχώ..! Ζυγίζουμε μόλις 420 γρ!!! Ούτε μισό κιλό κιμά 🥰🥰🥰!!! 

Μια χαρά η ζουζούνα! μπορεί να νύσταζε, τις ορέξεις μας θα έχουν τα καημένα, όποτε πρέπει να πάμε για εξετάσεις εμείς πρέπει να είναι ξύπνια και τα μωρά δηλαδή...;;;😛

Εμένα η κοπέλα μου είπε για την Β επιπέδου μισή ώρα πριν να φάω σοκολάτα ή κάποιο γλυκό που μου αρέσει με σοκολάτα και μάλιστα όχι μικρό! να μην το λυπηθώ! χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mati είπε:

Τέλεια μπράβο κορίτσι!! Όλα καλά λοιπόν!! Να σου φύγει και το άγχος!!🥰

Ή αλήθεια είναι ότι είμαι πολύ καλύτερα!!! Ειχα μέρες να κοιμηθώ τόσο καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...