Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

 Καλησπέρα κοριτσια μου τωρα καταφερα να μπω στο φορουμ!!! Τι μερα και σημερα.... 1000 δουλειες!

@Lacostaki Και παλι συγχαρητηρια κοριτσι μου! Και μπραβο σου για δυναμη σου ολο αυτο το διαστημα των προσπαθειων! Με το καλο και μια πολυ θετικη  χοριακη!🙂

@Mimi26 Πολυ ωραια κοριτσι τα νεα κοριτσι μου, πολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα! Το Σαββατο θα ξερεις και πως θα προχωρησετε💗

@babyblue94 Δυσκολη αποφαση αυτο με δουλεια αλλα εγω ισως εβρισκα μια δουλεια για οικονομικους αλλα και ψυχολογικους λογους. Θα μου ηταν δυσκολο ενα διαστημα να μην εργαζομαι και να εχω συνεχεια στο μυαλο μου θεμα εγκυμοσυνης, δηλαδη θεωρω θα με αγχωνε χειροτερα. Φυσικα ομως εσεις ξερετε καλυτερα 💗

@Froufro Μπραβο κοριτσι μου πολυ χαιρομαι που τελικα ολα καλα!💗

@Κατεριναπαπ Ενταξει τωρα που κανονισες ολα, μπορεις απλα να χαλαρωσεις τα Χριστουγεννα και απο Γεναρη παμε δυνατα🙏 Ενας μηνας ισον κανενας χεχε

@MyNa Προσπαθησε να μην αγχωνεσαι! Αν ηταν κατι περιεργο θα στο ειχε πει και ο γιατρος σου🙂 Για στομαχι σε καταλαβαινω απολυτα, ασε εχω περασει διαφορα σχετικα ανα περιοδους!

Κορίτσι μου πως τα πάτε? Ο άντρας σου πώς είναι? Αναρρώσε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου πως τα πάτε? Ο άντρας σου πώς είναι? Αναρρώσε? 

Κατερινα μου καλυτερα τα παμε απο αποψη πονου αλλα σημερα εγινε κατι που με αγχωσε πολυ.☹️

Πηγαμε να παρουμε κατι ορμονικες εξετασεις που ειχε κανει προχθες (του τις ειχε γραψει ενδοκρινολογος και δεν προλαβαμε πριν την επεμβαση) και ενω μια εβδομαδα πριν την επεμβαση η LH συγκεκριμενα ηταν γυρω στο 6, εντος οριων δηλαδη, ξαφνικα ειναι στο 11 (ανωτατο ορι  ειναι 8 και οταν ειναι πανω δειχνει δυσλειτουρεια ορχεις κλπ) Μου κανει πολυ εντυπωση οτι εχει ανεβει απτο 6 στο 11....Ανησυχω μηπως κατι δνε πηγε καλα στην επεμβαση και παμε χειροτερα.. Τι να πω ρε παιδια.. Πηραμε γιατρο αλλα ειναι αρρωστος.. θα περιμενουμε Δευτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αύριο το πρωί θα την κάνω ελπίζω να βγει την ίδια μέρα γιατί στη βιοϊατρική που πήρα και ρώτησα μου είπαν ότι θα έβγαιναν τα αποτελέσματα τη Δευτέρα το απόγευμα οπότε θα πάω στο μικρόβιολογικο της γειτονιάς 

Απορώ βρε κορίτσι πως δεν έτρεξες σήμερα για χοριακη. Χαράς την υπομονή σου. 😄😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κατερινα μου καλυτερα τα παμε απο αποψη πονου αλλα σημερα εγινε κατι που με αγχωσε πολυ.☹️

Πηγαμε να παρουμε κατι ορμονικες εξετασεις που ειχε κανει προχθες (του τις ειχε γραψει ενδοκρινολογος και δεν προλαβαμε πριν την επεμβαση) και ενω μια εβδομαδα πριν την επεμβαση η LH συγκεκριμενα ηταν γυρω στο 6, εντος οριων δηλαδη, ξαφνικα ειναι στο 11 (ανωτατο ορι  ειναι 8 και οταν ειναι πανω δειχνει δυσλειτουρεια ορχεις κλπ) Μου κανει πολυ εντυπωση οτι εχει ανεβει απτο 6 στο 11....Ανησυχω μηπως κατι δνε πηγε καλα στην επεμβαση και παμε χειροτερα.. Τι να πω ρε παιδια.. Πηραμε γιατρο αλλα ειναι αρρωστος.. θα περιμενουμε Δευτερα.

Τι να πω ρε  γμτ.. μην αγχώνεσαι, οι ορμόνες παίζουν, μήπως έπρεπε λίγο αργότερα να κάνει τις εξετάσεις? Εννοώ να ξεκινούσατε κανονικά τις επαφές, να έμπαινε σε λειτουργία ολο το σύστημα των ορμονών? Δεν ξέρω.. λεω.. δεν εχω ακούσει κάτι παρόμοιο.. πάντως Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου,  λίγο υπομονή και Δευτέρα θα ενημερωθείς απο τον γιατρό σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Απορώ βρε κορίτσι πως δεν έτρεξες σήμερα για χοριακη. Χαράς την υπομονή σου. 😄😄

Πραγματικά! Έχεις θετικό τεστ από χτες βράδυ κ δεν έτρεξες! Χαρά στην υπομονή σου όντως! Η χοριακη λίγες ώρες θέλει κανονικά θα σου το δώσουν σίγουρα το αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κατερινα μου καλυτερα τα παμε απο αποψη πονου αλλα σημερα εγινε κατι που με αγχωσε πολυ.☹️

Πηγαμε να παρουμε κατι ορμονικες εξετασεις που ειχε κανει προχθες (του τις ειχε γραψει ενδοκρινολογος και δεν προλαβαμε πριν την επεμβαση) και ενω μια εβδομαδα πριν την επεμβαση η LH συγκεκριμενα ηταν γυρω στο 6, εντος οριων δηλαδη, ξαφνικα ειναι στο 11 (ανωτατο ορι  ειναι 8 και οταν ειναι πανω δειχνει δυσλειτουρεια ορχεις κλπ) Μου κανει πολυ εντυπωση οτι εχει ανεβει απτο 6 στο 11....Ανησυχω μηπως κατι δνε πηγε καλα στην επεμβαση και παμε χειροτερα.. Τι να πω ρε παιδια.. Πηραμε γιατρο αλλα ειναι αρρωστος.. θα περιμενουμε Δευτερα.

Μηπως απλά είναι προσωρινή παρενέργεια; δλδ λόγω της επέμβασης δεν λειτουργεί ακόμα το σύστημα όπως πρέπει; αυτές οι επεμβάσεις στη χειρότερη δεν φέρνουν βελτίωση αλλά χεοροτερευση γιατί; δώστε λίγο χρόνο στο σώμα να επανέλθει κ όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τι να πω ρε  γμτ.. μην αγχώνεσαι, οι ορμόνες παίζουν, μήπως έπρεπε λίγο αργότερα να κάνει τις εξετάσεις? Εννοώ να ξεκινούσατε κανονικά τις επαφές, να έμπαινε σε λειτουργία ολο το σύστημα των ορμονών? Δεν ξέρω.. λεω.. δεν εχω ακούσει κάτι παρόμοιο.. πάντως Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου,  λίγο υπομονή και Δευτέρα θα ενημερωθείς απο τον γιατρό σας

Εληγε προχθες παραπεμπτικο και τις καναμε αναγκαστικα.. Ναι θα προσπαθησω να μην το σκεφτομαι και τη Δευτερα βλεπουμε. Σε ευχαριστω κοριτσι μου για ενδιαφερον οπως και να εχει💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Μηπως απλά είναι προσωρινή παρενέργεια; δλδ λόγω της επέμβασης δεν λειτουργεί ακόμα το σύστημα όπως πρέπει; αυτές οι επεμβάσεις στη χειρότερη δεν φέρνουν βελτίωση αλλά χεοροτερευση γιατί; δώστε λίγο χρόνο στο σώμα να επανέλθει κ όλα θα πάνε καλά! 

Το σκεφτηκα κι εγω κοριτσι μου αυτο και αυτο ελπιζω. Απλα επειδη μας εχει πει ο γιατρος οτι ενα 15% μετα την επεμβαση ειναι χειροτερα (το ξεραμε αυτο και απο πριν) φοβηθηκα αρκετα μηπως ημαστε τοσο ατυχοι! Ελπιζω να ειναι παροδικο. Σε ευχαριτω για ενδιαφερον💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εληγε προχθες παραπεμπτικο και τις καναμε αναγκαστικα.. Ναι θα προσπαθησω να μην το σκεφτομαι και τη Δευτερα βλεπουμε. Σε ευχαριστω κοριτσι μου για ενδιαφερον οπως και να εχει💗

Κορίτσι μου κατι τέτοιο πιστεύω να ισχύει, θα το επιβεβαιώσεις την Δευτέρα, ρωτα τον γιατρό σου αν ισχύει κατι τέτοιο.. ολα θα πάνε καλα είμαι σίγουρη!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δ ξέρω αν είμαι στην σωστή θεματολογία . Είχα κάνει κάποιες εξετάσεις ορμονολογικές … γνωρίζει κάποια να τα στείλω εδώ ;δεν είναι ότι δεν εμπιστεύομαι τον γιατρό μου απλά δ ξέρω ήθελα κ μια γνώμη από εσάς που ίσως μα έχετε μπει σε αυτή την διαδικασία! Παίρνω  μόνο Inofer combi και τίποτα ακόμη παιδάκι δεν έρχεται …!! Ευχαριστωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/11/2021 at 8:38 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια δεν κατάφερα να μπω πιο νωρίς.. Αυτό είναι το τεστ που έκανα το μεσημέρι.. Έχω άλλο ένα που θα το κάνω το πρωιIMG_20211118_202110.thumb.jpg.79aa4585e527a7a066d7c061f3ce4815.jpg

Lacostaki τι βλέπω;;; 🥰🥰 
Περιμενουμε χοριακη!!! 
χαρηκα παρα πολύ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Αύριο το πρωί θα την κάνω ελπίζω να βγει την ίδια μέρα γιατί στη βιοϊατρική που πήρα και ρώτησα μου είπαν ότι θα έβγαιναν τα αποτελέσματα τη Δευτέρα το απόγευμα οπότε θα πάω στο μικρόβιολογικο της γειτονιάς 

Κορίτσι μου τι ωραία νέα είναι αυτά;;!!❤️❤️ Με το καλό και η χοριακη σου αύριο!! Βρες κάποιο μικροβιολογικό που θα στην έχει έτοιμη μέχρι το μεσημέρι..σιγά να μην περιμένουμε όλο το σκ! Καλά αποτελέσματα 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια δυστυχώς η ακατανομαστη έρχεται ξύπνησα τη νύχτα με πόνους και έχω καφέ ροζ αίμα.. Από τη μια στεναχωρεθηκα από την άλλη είπα ότι για να μην προχωρήσει σημαίνει ότι κάτι δεν πήγαινε καλά οπότε καλυτερα τώρα πάρα αργότερα.. Το θετικό είναι ότι απ ότι φαίνεται είμαι ακόμα γόνιμη οποτε βουρ για τον επόμενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια δυστυχώς η ακατανομαστη έρχεται ξύπνησα τη νύχτα με πόνους και έχω καφέ ροζ αίμα.. Από τη μια στεναχωρεθηκα από την άλλη είπα ότι για να μην προχωρήσει σημαίνει ότι κάτι δεν πήγαινε καλά οπότε καλυτερα τώρα πάρα αργότερα.. Το θετικό είναι ότι απ ότι φαίνεται είμαι ακόμα γόνιμη οποτε βουρ για τον επόμενο μηνα

Μια φίλη μου που είχε θετικό και μετά από λίγες μέρες αρνητικό δηλαδή δεν προχώρησε. Τον επόμενο αμέσως μήνα ειχε εγγυμοσυνη. Και γέννησε ένα κοριτσάκι. Οπότε ο επόμενος σου μήνας είναι πολύ καλός. Φύγαμε δυνατά. Τώρα να έχεις καλή ψυχολογία αυτόν τον μήνα. Έμαθε ο οργανισμος σου και δεν απέχει πολύ. ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Μια φίλη μου που είχε θετικό και μετά από λίγες μέρες αρνητικό δηλαδή δεν προχώρησε. Τον επόμενο αμέσως μήνα ειχε εγγυμοσυνη. Και γέννησε ένα κοριτσάκι. Οπότε ο επόμενος σου μήνας είναι πολύ καλός. Φύγαμε δυνατά. Τώρα να έχεις καλή ψυχολογία αυτόν τον μήνα. Έμαθε ο οργανισμος σου και δεν απέχει πολύ. ♥️

Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ κορίτσι μου αφού έγινε η αρχή δεν θα αργήσει στο δρόμο είναι και το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ κορίτσι μου αφού έγινε η αρχή δεν θα αργήσει στο δρόμο είναι και το καλο

Έχεις αίμα αρκετό περιοδου η απλά είδες δείγμα? Γιατί ίσως να χρειάζεσαι προγεστερονη. Εγώ λέω να κάνεις κ μια χοριακη να σιγουρευτείς ότι πραγματι κάτι πηγε να γίνει!! Επισης οι πονοι δε λένε κάτι, τα συμπτώματα είναι ίδια συνήθως.. Εγώ θα έλεγα να μη το αφήσεις μη βασιστείς μόνο στο τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Έχεις αίμα αρκετό περιοδου η απλά είδες δείγμα? Γιατί ίσως να χρειάζεσαι προγεστερονη. Εγώ λέω να κάνεις κ μια χοριακη να σιγουρευτείς ότι πραγματι κάτι πηγε να γίνει!! 

Πολύ αίμα περιόδου δεν έχω ποτέ αλλά έχω πόνους και έχει πέσει και η θερμοκρασία μου.. Για το ότι κάτι πήγε να γίνει είμαι σίγουρη γιατί είχα 2 αχνά τεστ και μάλιστα το ένα μεσημέρι οπότε για να ανίχνευση την ορμόνη το τεστ σημαίνει ότι κάτι υπήρχε δεν θέλω να κάνω χοριακη γιατί πιστεύω ότι θα στεναχωρήθω περισσότερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια δυστυχώς η ακατανομαστη έρχεται ξύπνησα τη νύχτα με πόνους και έχω καφέ ροζ αίμα.. Από τη μια στεναχωρεθηκα από την άλλη είπα ότι για να μην προχωρήσει σημαίνει ότι κάτι δεν πήγαινε καλά οπότε καλυτερα τώρα πάρα αργότερα.. Το θετικό είναι ότι απ ότι φαίνεται είμαι ακόμα γόνιμη οποτε βουρ για τον επόμενο μηνα

Καλημέρα!! Το καφεροζ το έχεις κ στην εγκυμοσύνη!! Όπως κ τους πόνους..πήγαινε κάνε χοριακή κ πάρε κ το γιατρό σου, μπορεί απλά να χρειάζεσαι προγεστερόνη που είπε κ το @lactaki !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Πολύ αίμα περιόδου δεν έχω ποτέ αλλά έχω πόνους και έχει πέσει και η θερμοκρασία μου.. Για το ότι κάτι πήγε να γίνει είμαι σίγουρη γιατί είχα 2 αχνά τεστ και μάλιστα το ένα μεσημέρι οπότε για να ανίχνευση την ορμόνη το τεστ σημαίνει ότι κάτι υπήρχε δεν θέλω να κάνω χοριακη γιατί πιστεύω ότι θα στεναχωρήθω περισσότερο 

Ναι αλλά βρε μπορεί να μην είναι κάτι, κ η εγκυμοσύνη να προχωράει κανονικά..καλύτερα να ξέρεις, για να μιλήσεις κ με το γιατρό σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι αλλά βρε μπορεί να μην είναι κάτι, κ η εγκυμοσύνη να προχωράει κανονικά..καλύτερα να ξέρεις, για να μιλήσεις κ με το γιατρό σου!!

Δυστυχώς πάνω που είπα να ετοιμαστώ και να πάω για την χοριακη ξανά πήγα τουαλέτα και είδα και κόκκινο αίμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Δυστυχώς πάνω που είπα να ετοιμαστώ και να πάω για την χοριακη ξανά πήγα τουαλέτα και είδα και κόκκινο αίμα 

Ναι αλλά καλό είναι να ενημερώσεις και τον γιατρό για να ξέρει τι συνέβη γενικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Ναι αλλά καλό είναι να ενημερώσεις και τον γιατρό για να ξέρει τι συνέβη γενικά

Τον ενημέρωσα του έστειλα μήνυμα στο Viber μαζί με τα αποτελέσματα του τεστ παπ δεν το έχει δει ακόμα ίσως να έχει χειρουργείο αλλά όταν το δει θα μου απαντησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Τον ενημέρωσα του έστειλα μήνυμα στο Viber μαζί με τα αποτελέσματα του τεστ παπ δεν το έχει δει ακόμα ίσως να έχει χειρουργείο αλλά όταν το δει θα μου απαντησει

Με εντυπωσιαζεις βρε κοριτσι. Τους προηγουμένους μήνες πήγαινες για χοριακη κ τώρα που πρεπει να πας δε πας! Εσυ ξέρεις , ίσα ίσα πρεπει να δεις τη χοριακη που βρίσκεται για να σιγουρευτείς ότι πχ ήταν βίοχημικη. Με το τεστ δε μπιρεις να είσαι σίγουρη. Όσο για τα συμπτώματα είναι ακριβώς τα ίδια!κ αίμα να έχεις θα χρειαζοσουν προγεστερονη μη το αμελείς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με εντυπωσιαζεις βρε κοριτσι. Τους προηγουμένους μήνες πήγαινες για χοριακη κ τώρα που πρεπει να πας δε πας! Εσυ ξέρεις , ίσα ίσα πρεπει να δεις τη χοριακη που βρίσκεται για να σιγουρευτείς ότι πχ ήταν βίοχημικη. Με το τεστ δε μπιρεις να είσαι σίγουρη. Όσο για τα συμπτώματα είναι ακριβώς τα ίδια!κ αίμα να έχεις θα χρειαζοσουν προγεστερονη μη το αμελείς... 

Συμφωνώ @Lacostaki κι εγώ λέω πήγαινε για χοριακή να ξέρεις πού βρίσκεσαι..και το κόκκινο αίμα μπορεί να μη σημαίνει αποβολή..καλύτερα να κάνεις χοριακή να ξέρεις τι γίνεται κ αν είχες όντως βιοχημική..μη φοβάσαι να πας, για καλό είναι ό,τι κι αν δείξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Με εντυπωσιαζεις βρε κοριτσι. Τους προηγουμένους μήνες πήγαινες για χοριακη κ τώρα που πρεπει να πας δε πας! Εσυ ξέρεις , ίσα ίσα πρεπει να δεις τη χοριακη που βρίσκεται για να σιγουρευτείς ότι πχ ήταν βίοχημικη. Με το τεστ δε μπιρεις να είσαι σίγουρη. Όσο για τα συμπτώματα είναι ακριβώς τα ίδια!κ αίμα να έχεις θα χρειαζοσουν προγεστερονη μη το αμελείς... 

Κορίτσι μου αν υπήρχε λόγος θα πήγαινα αλλά δυστυχώς ήρθε περίοδος κανονικά εχω στείλει και στο γιατρό μου και περιμένω απάντηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...