Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

 

Αναφορικα με τις αποβολες, το εχω διαβασει κι εγω κοριτσια μου και θα το εψαχνα αν και οταν ερχοταν η πολυπόθητη συλληψη.. αλλα αυτο που μου έκανε εντύπωση είναι οτι το συσχετισε και με δυσκολία σύλληψης το οποιο δεν εχω ξανακούσει...🙄

Ίσως να το συσχέτισε με την λογική ότι μπορεί να γίνεται η σύλληψη, αλλά να παύει πολύ σύντομα λόγω της θρομβοφιλίας κ να μην προλαβαίνει καν να εντοπιστεί η εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Νομιζω οτι εχεις καποιους μυκητες? αλλα δεν ειμαι και σιγουρη!! Το καλο ειναι οτι δεν εχεις κατι απτα αλλα τα μικροβια!!!

Κορίτσια μου, μόλις με πήρε ο γιατρός μου τηλέφωνο,  η αμη μου λέει είναι στο θεό, πολύ καλό αυτό, με ρώτησε αν εχω φαγούρα κάτω, Του είπα οχι, μου λέει έχεις λιγους μύκητες, τον ρώτησα τι σημαίνει αυτό και μου είπε ότι εχω ήπια κολπιτιδα, λέω αφού δεν εχω κάποια σύμπτωμα μου λέει,  δεν έχεις επειδή είναι ήπια... το απόγευμα θα παω σπο το ιατρείο για να μου δώσει κολπικα υποθέτα για λίγες μέρες.. αυτά! Κατά τα άλλα ολα καλά Μου είπε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τεράστια ΑΜΗ…είναι καλό αυτό;; 

Μόλις μίλησα με τον γιατρό κορίτσι μου, μου είπε πως είναι πολύ καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ούτε εγώ το ξανά άκουσα αυτό…αλλά αυτό που λένε τα κορίτσια, είναι καλό να το ξερεις για να παρεις τις προφυλάξεις από την αρχή!! Ειδικά αν κανεις εξωσωματική να το ξερεις από την αρχή…! 
 

Καλα αποτελέσματα για τη σαλπιγγογραφια!! :) 

ευχαριστω Ραφαελα μου!!!! ❤️❤️

ας τελειωσω με τη σαλπιγγογραφια και θα το ψαξω κι αυτο... ουφφφφ!!!! 1002 πραγματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις με πήρε ο γιατρός μου τηλέφωνο,  η αμη μου λέει είναι στο θεό, πολύ καλό αυτό, με ρώτησε αν εχω φαγούρα κάτω, Του είπα οχι, μου λέει έχεις λιγους μύκητες, τον ρώτησα τι σημαίνει αυτό και μου είπε ότι εχω ήπια κολπιτιδα, λέω αφού δεν εχω κάποια σύμπτωμα μου λέει,  δεν έχεις επειδή είναι ήπια... το απόγευμα θα παω σπο το ιατρείο για να μου δώσει κολπικα υποθέτα για λίγες μέρες.. αυτά! Κατά τα άλλα ολα καλά Μου είπε!!!

τελεια χαιρομαι.. θα περασει και η κολπιτιδα.. χαρηκα πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις με πήρε ο γιατρός μου τηλέφωνο,  η αμη μου λέει είναι στο θεό, πολύ καλό αυτό, με ρώτησε αν εχω φαγούρα κάτω, Του είπα οχι, μου λέει έχεις λιγους μύκητες, τον ρώτησα τι σημαίνει αυτό και μου είπε ότι εχω ήπια κολπιτιδα, λέω αφού δεν εχω κάποια σύμπτωμα μου λέει,  δεν έχεις επειδή είναι ήπια... το απόγευμα θα παω σπο το ιατρείο για να μου δώσει κολπικα υποθέτα για λίγες μέρες.. αυτά! Κατά τα άλλα ολα καλά Μου είπε!!!

μπραβο κοριτσι μου!!! χαρηκα πολυ που η αμη σου ειναι καλη!!! 😄😄😄

μια θεραπεια για τους μυκητες κι ολα θα πανε τελεια!!! τεστ παπ ποτε εκανες;; γτ συνηθως στο παπ δειχνει αν υπαρχει κολπιτιδα.. γραφει συνηθως εικονα φλεγμωνης και σε βαζουν να κανεις καλλιεργεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ευχαριστω Ραφαελα μου!!!! ❤️❤️

ας τελειωσω με τη σαλπιγγογραφια και θα το ψαξω κι αυτο... ουφφφφ!!!! 1002 πραγματα!!!!

Αντωνια μου όπως είπαν κ άλλα κορίτσια είναι άσχετο με τη σύλληψη. Στο λέω επειδή έχω κ το είχα ψάξει μήπως κ καλα με εμποδίζει αυτό. Η θρομβοφιλια κάνει αποβολές αλλά μένεις έγκυος... Η αδερφή μου που επίσης έχει, έκανε 2 παιδιά κ η μαμά μου το ίδιο! Απλά εκείνη την εποχή είχε κ αποβολή καθώς τότε δεν τα έψαχναν αυτά. Φίλη μου έκανε 3 αποβολες πριν το ανακαλύψει όμως έγκυος έμενε. Το ίδιο με ειχαν διαβεβαιώσει κ ο γυναικολογος κ η ενδοκρινολογος (ειδική στην αναπαραγωγή). 

@misofeggaro μην λες τέτοια χαζά... Τι είναι τα παιδιά κ μας αναλογούν ή όχι; κ ήσουν πραγματικά άτυχη, ούτε ανάξια ούτε τπτ! Κατά τη γνώμη μου έκανε μεγάλο λάθος ο γιατρός τότε που δε σου έδωσε αμέσως θεραπεία. Τι σε άφησε έτσι;;;; έτυχε πρόσφατα σε γνωστή μου το ίδιο κ πήρε αγωγή ΑΜΕΣΩΣ. Ελπίζω να έχεις άλλο γιατρό, κ το λέω με όλο το θάρρος... Επίσης έχεις ψάξει μήπως από όλη αυτή την ταλαιπωρία σου έμεινε κάτι που σε δυσκολεύει; ξέρω γω στις σάλπιγγες ή κάτι άλλο... Δες ρε συ ένα ειδικό υπογονιμοτητας είναι κρίμα να παιδεύεσαι!!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνια μου όπως είπαν κ άλλα κορίτσια είναι άσχετο με τη σύλληψη. Στο λέω επειδή έχω κ το είχα ψάξει μήπως κ καλα με εμποδίζει αυτό. Η θρομβοφιλια κάνει αποβολές αλλά μένεις έγκυος... Η αδερφή μου που επίσης έχει, έκανε 2 παιδιά κ η μαμά μου το ίδιο! Απλά εκείνη την εποχή είχε κ αποβολή καθώς τότε δεν τα έψαχναν αυτά. Φίλη μου έκανε 3 αποβολες πριν το ανακαλύψει όμως έγκυος έμενε. Το ίδιο με ειχαν διαβεβαιώσει κ ο γυναικολογος κ η ενδοκρινολογος (ειδική στην αναπαραγωγή). 

@misofeggaro μην λες τέτοια χαζά... Τι είναι τα παιδιά κ μας αναλογούν ή όχι; κ ήσουν πραγματικά άτυχη, ούτε ανάξια ούτε τπτ! Κατά τη γνώμη μου έκανε μεγάλο λάθος ο γιατρός τότε που δε σου έδωσε αμέσως θεραπεία. Τι σε άφησε έτσι;;;; έτυχε πρόσφατα σε γνωστή μου το ίδιο κ πήρε αγωγή ΑΜΕΣΩΣ. Ελπίζω να έχεις άλλο γιατρό, κ το λέω με όλο το θάρρος... Επίσης έχεις ψάξει μήπως από όλη αυτή την ταλαιπωρία σου έμεινε κάτι που σε δυσκολεύει; ξέρω γω στις σάλπιγγες ή κάτι άλλο... Δες ρε συ ένα ειδικό υπογονιμοτητας είναι κρίμα να παιδεύεσαι!!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

Ευχαριστω κοριτσι μου για τη βοηθεια!!!! 😃❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Ελπιζω να μην ερθει με την παττίχα παλε ο αγιος βασιλης.. θελω τζακι.. εγω τα δικα μου ρουχα ακομα δεν τα συγυρισα αλλα των μωρων επειδη ηθελα να δω αν τους κανουν τα συγυρισα

Πόσο είναι τα μωρά σου αν επιτρέπεται; Να σου ζήσουν και εύχομαι σύντομα το τρίτο🤗❤️❤️ 

Κι εγώ το σκέφτομαι για τρίτο παιδί(λίγο αργότερα) 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Νομίζω οι μονάδες που λες με τις δικές μου έχουν διαφορά 

Και παλι εγω με τις δικες σου μοναδες εχω 6 και μια φορα ειχα βγει 10😆 Ημαστε στα δυο ακρα. Κερνας ΑΜΗ που λεει και η Τονια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Απλά σκέφτομαι ότι όσο καθαρά κ να τα έχω πάλι όσο να πεις τα χαλιά μαζεύουν σκόνη κ δεν θέλω να την εισπνέει το μωρό, είναι κ η κατάσταση που δεν μπορώ να είμαι συνέχεια με την ηλεκτρική. Πάλι θα το δω βέβαια.... αν δεν κρατιέμαι θα φέρω μια γυναίκα να με βοηθήσει παραπάνω φορές, έλεγα να της πω μια στο στρώσιμο-στόλισμα κ μια όταν θα ξεστολίσω που θα πάω κ για γέννα. Θα το σκεφτώ 🤔

Καλά θα κάνεις κορίτσι μου να πάρεις βοήθεια! Δε γίνεται μόνη σου, ειδικά σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη!!

Αχ κι εγώ τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα, δεν έχω στολίσει ακόμα όμως…την άλλη εβδομάδα πάμε Βιέννη-Βουδαπέστη-Μπρατισλάβα..θα γυρίσουμε 1η Δεκέμβρη που είναι Τετάρτη, οπότε μάλλον ή εκείνο το σκ ή το επόμενο θα στολίσω🎄❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου εκλεισα σαλπιγγογραφια για την Τεταρτη!!!! 😁😁😁 Η γυναικολογος ηταν καθετη να κανω την κλασσικη μεθοδο γτ λεει η υπερηχογραφικη δεν δειχνει οσα η κλασσικη... Στη 13.00 το μεσημερι θα παω.. (να δω τι θα πω παλι στη δουλεια...😟)

καλα κοριτσια στην αρχη εφαγα φολα γτ μου ειπε οτι επρεπε να την παρω την την 1η ημερα του κυκλου και ειναι δυσκολο να βρουμε ραντεβού. οποτε μαλλον θα πάει για τον επομενο μηνα... 😥 καλύτερα να με χαστουκιζε αληθεια!!!! 😂😂😂

πηγα τουαλετα, εμπηξα τα κλαματα ( @Κατεριναπαπ τι σου θυμιζει;;;) και οταν βγηκα βρηκα αναπαντητη απο τη γιατρο και μου ειπε οτι ειμαι τυχερη και εχει για την τεταρτη ραντεβου που θα ειμαι στην 10η ημερα...!!!

Βουρρρρ για σαλπιγγογραφια λοιπον!! αντε να δουμε τι θα δουμε!! 

θα μιλησουμε το απογευμα να μου πει τι φαρμακα χρειαζομαι!!! 😉

Τελεια, ειναι πολυ σημαντικη αυτη η εξεταση στη φαση αυτη για να δεις τι συμβαινει, που θα την κανεις? Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι να ειναι ολα καλα κοριτσι μου αλλα αν υπαρχει κατι σου ευχομαι να βρεθει για να το λυσετε και να προχωρησετε🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Καλημεραα και εμας μας έλειψες!!! Εμένα το δέντρο κ τα στολίδια μου τα έδωσε η μαμα μου γιατί φύγαμε όλοι από το σπίτι και βαριέται να το στολίζει, κ έτσι μου το έδωσε μολις μετακομίσαμε στο διαμέρισμα…Αλλά θα ήθελα να βάλω στο δέντρο αυτη τη χρόνια ένα θετικό τεστ εγκυμοσύνης 🙃🙃

Στο εύχομαι 💓💓💓💓💓🙏🙏🙏🙏🙏🤰🤰🤰🤰🤰🎄🎄🎄🎄🎄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι? και οχι να πειτε εγω θα ρωτησω χιχιχιχι

εσεις την ωορρηξια σας την καταλαβαινετέ? εγω καθε μηνα την ενοιωθα και την καταλαβαινα αλλα αυτο τον μηνα ενοιωσα λιγα υγρα αλλα δεν ειδα κατι και λιγα πονακια παρασκευη και σαββατο.. τα υγρα κρατησαν μεχρι κυριακη

χαχα Εγω ποτε δεν καταλαβαινα τιποτα!!! Τωρα που τα ψαχν0 ομως εχω εχω καταλαβει μονοοτι εχω καποια υγρα παραπανω την ημερα ωορηξιας! Κατα τα αλλα τιποτα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

βλεπετε 2η  αχνη γραμμη η εγω παλαβωσα?

20211115_123349.jpg

Νομιζω ειναι θετικο, συγχαρητηρια κοριτσι μου! Ευχομαι μια πολυ θετικη χοριακη🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλά θα κάνεις κορίτσι μου να πάρεις βοήθεια! Δε γίνεται μόνη σου, ειδικά σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη!!

Αχ κι εγώ τρελαίνομαι για τα Χριστούγεννα, δεν έχω στολίσει ακόμα όμως…την άλλη εβδομάδα πάμε Βιέννη-Βουδαπέστη-Μπρατισλάβα..θα γυρίσουμε 1η Δεκέμβρη που είναι Τετάρτη, οπότε μάλλον ή εκείνο το σκ ή το επόμενο θα στολίσω🎄❤️❤️

Τι ωραία!!! Θα μπεις σε χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα με τον πιο ωραίο τρόπο 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Froufro είπε:

Τι ωραία!!! Θα μπεις σε χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα με τον πιο ωραίο τρόπο 🥰

Ναι ναι🎄❤️ Γι’αυτό θέλαμε να πάμε τώρα να είναι στολισμένα να μπούμε στο mood 😍🎄❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι? και οχι να πειτε εγω θα ρωτησω χιχιχιχι

εσεις την ωορρηξια σας την καταλαβαινετέ? εγω καθε μηνα την ενοιωθα και την καταλαβαινα αλλα αυτο τον μηνα ενοιωσα λιγα υγρα αλλα δεν ειδα κατι και λιγα πονακια παρασκευη και σαββατο.. τα υγρα κρατησαν μεχρι κυριακη

Εγώ την καταλάβαινα πάντα ναι!! Από τα υγρά κ πόνο στη μία ωοθήκη.

Χμ μπορεί να ήταν αυτά που είδες υγρά ωορρηξίας..ήταν όπως τις άλλες φορές; Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι τώρα; Τι κύκλο έχεις συνήθως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Τελεια, ειναι πολυ σημαντικη αυτη η εξεταση στη φαση αυτη για να δεις τι συμβαινει, που θα την κανεις? Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι να ειναι ολα καλα κοριτσι μου αλλα αν υπαρχει κατι σου ευχομαι να βρεθει για να το λυσετε και να προχωρησετε🥰

Θα την κάνω στο Μητέρα! με αυτη την κλινικη συνεργαζεται η γυναικολόγος μου! μου ειπε κοστιζει γυρω 140€ συν τα φαρμακα (σκιαγραφικο κλπ) θα πάει 150€ σύνολο.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! Για ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου, μόλις με πήρε ο γιατρός μου τηλέφωνο,  η αμη μου λέει είναι στο θεό, πολύ καλό αυτό, με ρώτησε αν εχω φαγούρα κάτω, Του είπα οχι, μου λέει έχεις λιγους μύκητες, τον ρώτησα τι σημαίνει αυτό και μου είπε ότι εχω ήπια κολπιτιδα, λέω αφού δεν εχω κάποια σύμπτωμα μου λέει,  δεν έχεις επειδή είναι ήπια... το απόγευμα θα παω σπο το ιατρείο για να μου δώσει κολπικα υποθέτα για λίγες μέρες.. αυτά! Κατά τα άλλα ολα καλά Μου είπε!!!

Χμ ναι αυτό που σου είχα πει. Μια χαρά. Δεν είναι κάτι. Θα γίνεις σύντομα καλά.😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνια μου όπως είπαν κ άλλα κορίτσια είναι άσχετο με τη σύλληψη. Στο λέω επειδή έχω κ το είχα ψάξει μήπως κ καλα με εμποδίζει αυτό. Η θρομβοφιλια κάνει αποβολές αλλά μένεις έγκυος... Η αδερφή μου που επίσης έχει, έκανε 2 παιδιά κ η μαμά μου το ίδιο! Απλά εκείνη την εποχή είχε κ αποβολή καθώς τότε δεν τα έψαχναν αυτά. Φίλη μου έκανε 3 αποβολες πριν το ανακαλύψει όμως έγκυος έμενε. Το ίδιο με ειχαν διαβεβαιώσει κ ο γυναικολογος κ η ενδοκρινολογος (ειδική στην αναπαραγωγή). 

@misofeggaro μην λες τέτοια χαζά... Τι είναι τα παιδιά κ μας αναλογούν ή όχι; κ ήσουν πραγματικά άτυχη, ούτε ανάξια ούτε τπτ! Κατά τη γνώμη μου έκανε μεγάλο λάθος ο γιατρός τότε που δε σου έδωσε αμέσως θεραπεία. Τι σε άφησε έτσι;;;; έτυχε πρόσφατα σε γνωστή μου το ίδιο κ πήρε αγωγή ΑΜΕΣΩΣ. Ελπίζω να έχεις άλλο γιατρό, κ το λέω με όλο το θάρρος... Επίσης έχεις ψάξει μήπως από όλη αυτή την ταλαιπωρία σου έμεινε κάτι που σε δυσκολεύει; ξέρω γω στις σάλπιγγες ή κάτι άλλο... Δες ρε συ ένα ειδικό υπογονιμοτητας είναι κρίμα να παιδεύεσαι!!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα! 

@Tokyo καλή μου...
Έπρεπε να προσέξω περισσότερο... τι να λέμε τώρα;  
Νομίζω πως οι βλάβες ήταν ήδη πολλές όταν το βρήκαμε, και να μου έδινε τότε θεραπεία θα το καθυστερούσε αλλά δεν θα διορθωνόταν κάτι... θα ζούσε αλλά θα είχε πολλά θέματα, αυτό το έχω συζητήσει με πολλούς άλλους γιατρούς και έχουν συμφωνήσει. Εννοείται πως έχω αλλάξει γιατρό. 


Εξαιτίας ψυχολογικών κυρίως παραγόντων οι επαφε΄ς με τον σύζυγο είναι λίγες και μερικές φορές δεν είναι καν ολοκληρωμένες. Γι'αυτό θέλω να δω τον γυναικολογο μου για παπ κτλ να συζητησουμε για παρακολουθηση ωορρηξίας, να κανω μια ΑΜΗ να δω που βρίσκομαι (το καλοκαιρι του 2020 ήταν 21,5pmol/L) και να δούμε και έναν γιατρό ώστε να μπορεί να έχει ο αντρούλης μου στύση με διάρκεια. Μόνο με πολύ στοχευμένες επαφές θα έχουμε αποτέλεσμα. Δεν αποκλείω ότι μπορεί να υπάρχει και κάτι άλλο, αλλά σε αυτή την φάση δεν μπορώ να μπω σε ένα κύκλο εξετάσεων χωρίς τέλος, για οικονομικούς λόγους γιατί είμαι άνεργη από το καλοκαίρι. 

Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Θα την κάνω στο Μητέρα! με αυτη την κλινικη συνεργαζεται η γυναικολόγος μου! μου ειπε κοστιζει γυρω 140€ συν τα φαρμακα (σκιαγραφικο κλπ) θα πάει 150€ σύνολο.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!! Για ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!!!! 🙏🙏❤️❤️❤️

Ωραια, καλα αποτελεσματα🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Χμ ναι αυτό που σου είχα πει. Μια χαρά. Δεν είναι κάτι. Θα γίνεις σύντομα καλά.😁

Ναι ναι μου έφυγε το άγχος η αλήθεια είναι.. αύριο βγαίνουν και τα υπόλοιπα αποτελέσματα της 3ημερας περιόδου... Κορίτσια μου σουρωτήρι έγινε το χέρι μου με τόσα τρυπηματα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nandia- είπε:

τελεια χαιρομαι.. θα περασει και η κολπιτιδα.. χαρηκα πολυ

Και εγω χάρηκα κορίτσι μου  και σε ευχαριστώ που χάρηκες μαζί μου! Μικρό το κακό τελικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...