Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο ρε κοριτσι μου!!! ❤️

μας λαχταρησες!! να προσεχεις πολυ γτ δυστυχως υπάρχουν πολλοί ασυνείδητοι οδηγοί...

κορίτσια μου εμένα τα καφέ είναι σαν αυτα που έχω συνήθως.. 😕 έχω ακόμα.. κυρίως στο σερβιετάκι (όχι τόσο στο σκούπισμα..) νομίζω απογοητεύτηκα και τζάμπα χάρηκα.. ευτυχως πήρα τη χαρα του καινούριου ανιψιου σήμερα και ανυπομονώ να μεγαλώσει η οικογένειά μας!!!!!!!🤰😍😄❤️

άνοιξα ένα θεματάκι να μου γράψουν κορίτσια που είχαν αίμα εμφύτευσης για να δω αν μπορώ να ελπίζω.. γτ 6 ημέρες πριν την περίοδο μου μου φαίνεται πολυ νωρίς για αίμα εμφύτευσης... συνηθως λέει το μπερδεύεις με περίοδο γτ είναι 1-2 ημέρες πριν....😔

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!! θα δούμε...

Τι ψυχοφθόρο αυτό ρε κορίτσια κάθε μήνα που τραβάμε.. τι να πω! 

Εύχομαι στο τέλος να έχεις δάκρυα χαράς!!!💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Θα ξανά ρωτήσω το γιατρό κορίτσι μου,  νομίζω ότι αν έχει θέμα το σπέρμα πρέπει να υπάρχει και αντίστοιχη γνωμάτευση απο Ουρολογο, νομίζω!!  

Ασε περιμένω πωωως και πωωως!!! 

η αντιστροφη μετρηση εχει αρχισει!!!!🕛🕧🕐🕜

την ακουωωωω...😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τι ψυχοφθόρο αυτό ρε κορίτσια κάθε μήνα που τραβάμε.. τι να πω! 

Εύχομαι στο τέλος να έχεις δάκρυα χαράς!!!💗💗💗

μακαρι κοριτσι μου!!!!!

αχ το ειδα το πρωι και τρελαθηκα...!!!! γτ τα καφε ερχονται αργα το μεσημερι της 4ης ημερας πριν την περιοδο... τους τελευταιους 8-9 μηνες που τα παρατηρω....

μετα εβαλα τη λογικη κατω και ειπα: "εχει τυχει να ερθει η περιοδος στις 27 ημέρες αντι στις 28 οποτε τα καφε του σαββατου να ερθουν παρασκευη..... ε και μια ανωμαλια του κυκλου και να ερθει στις 26 ημερες;;; οποτε καλως ηρθατε καφε της περιοδου!!!🙈🙈"

αν δεν κρατηθω αυριο, θα παρω ενα τεστ να το κανω το σαββατο το πρωι.. ετσι κι αλλιως δεν εχω κανει ποτε. το χρωσταω στον εαυτο μου και στους 10 μηνες που προσπαθω!!!!😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Κι εγώ σήμερα χάρηκα πολύ γιατί η ξαδέλφη μου που πέρσι είχε μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη (όλο το διάστημα ξάπλα, τελικά χάθηκε το μωρό και η ίδια κινδύνεψε), είχε σήμερα αυχενική για τη 2η εγκυμοσύνη της και της είπαν ότι έχει εντελώς διαφορετική εικόνα από την προηγούμενη και όλα φαίνονται τέλεια! 😁 Ας αποκτάμε ανίψια τουλάχιστον!

@Antonia2 καταλαβαίνω την επιθυμία να μην ενθουσιαστείς, όμως σου εύχομαι να μην είναι αυτό που αναμένεις να είναι και να έχεις ευχάριστες εκπλήξεις! 🤞 Δε σας ξέρω πολύ αλλά κάθε φορά που διαβάζω ότι κάποια κοπέλα έμεινε τελικά έγκυος ενθουσιάζομαι σα να είναι φίλη μου. 🥰

Εγώ έχω αποτρελαθεί αυτό το διάστημα γιατί περιμένω περίοδο τη Δευτέρα και δεν έχω καν πρησμένο στήθος. Σκέφτομαι εμμονικά ότι δεν έκανα καν ωορρηξία και δεν ανέβηκε η προγεστερόνη μου ποτέ και ότι οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει εντελώς. Από αυτή τη σκέψη πήγα κι έκανα χθες και σήμερα πάλι τεστ ωορρηξίας και μου βγήκαν πάλι θετικά (ειδικά σήμερα πάρα πολύ έντονο), ενώ ξαναείχα θετικό 23/10 και μετά ήταν αρνητικά. Οπότε τώρα έχω ακόμα πιο πολύ άγχος, γιατί αυτό προφανώς δε σημαίνει τίποτα. Μπορεί και να είναι όντως λόγο χαμηλής προγεστερόνης, μπορεί να τα έχει παίξει ο κύκλος μου και τελικά να έκανα τώρα ωορρηξία και διάβασα ότι μπορεί ακόμα και να είναι λόγω hCG (ελάχιστες πιθανότητες δίνω σε αυτό) ή από χαμηλή προγεστερόνη λόγω αργοπορημένης εμφύτευσης. Σας να λέμε δε σημαίνει τίποτα! Τελικά το μόνο που κατάφερα είναι να αποτρελαθώ. Καλύτερα με φειδώ τα τεστ. Μόνο να τρελαινόμαστε καταφέρνουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιρνω το βραβειο της πιο τραγικης κ απελπισμενης του μηνα!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂

Ειχα τεστ ωορρηξιας κ το εκανα... Βγηκε αχνο... (Οχι οτι καταλαβαινω αν σημαινει κατι το αχνο... 😅😅😅)

16360526390008594664263535236023.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Παιρνω το βραβειο της πιο τραγικης κ απελπισμενης του μηνα!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂

Ειχα τεστ ωορρηξιας κ το εκανα... Βγηκε αχνο... (Οχι οτι καταλαβαινω αν σημαινει κατι το αχνο... 😅😅😅)

16360526390008594664263535236023.jpg

Δεν το λες κ αχνό........ δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει, αλλά φαίνεται! ❤

Το πρωί κανονικό τεστ παρακαλώ πολύ κυρία μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσακι μου σκεφτομουν κι εσενα σημερα... γυρω στις 7-8 περιμενεις καθυστερηση;; 😉😉 πως εισαι απο συμπτωματα;;

Λοιπόν ας τα πω για να έχουμε ένα αρχείο 😂😂 γιατί σε κάθε κύκλο κ κάτι διαφορετικό έχω 😂😂

1. άρχισε πονοκέφαλος χθες και μια έρχεται μια φεύγει κατα διαστήματα, κ έντονη ημικρανία

2. τσιμπηματάκια νιώθω μια από τη μια πλευρά μια από την άλλη

3. Το πιο κουφό πήγα γυμναστική, πριν λίγο τελείωσα, η κοιλια μου έγινε μια μπάλα και νιώθω ένα βάρος εκεί κάτω και αρχισα να νιώθω ότι κατεβαίνει η περίοδος. (Σήμερα στη γυμναστική ήταν πολύ κουραστικό το προγραμμα ίσα που το έβγαλα) 

4. ξέχασα τα νεύρα πολλά νευράκια κ χωρις λόγο 🤣🤣🤣

αυταα δεν ξέρω αν τύχει κ κάτι άλλο ως να μου έρθει 

εγω κορίτσια μου δεν είχα ποτέ καφέ όποτε δεν ξέρω να βοηθήσω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

μπραβο ρε κοριτσι μου!!! ❤️

μας λαχταρησες!! να προσεχεις πολυ γτ δυστυχως υπάρχουν πολλοί ασυνείδητοι οδηγοί...

κορίτσια μου εμένα τα καφέ είναι σαν αυτα που έχω συνήθως.. 😕 έχω ακόμα.. κυρίως στο σερβιετάκι (όχι τόσο στο σκούπισμα..) νομίζω απογοητεύτηκα και τζάμπα χάρηκα.. ευτυχως πήρα τη χαρα του καινούριου ανιψιου σήμερα και ανυπομονώ να μεγαλώσει η οικογένειά μας!!!!!!!🤰😍😄❤️

άνοιξα ένα θεματάκι να μου γράψουν κορίτσια που είχαν αίμα εμφύτευσης για να δω αν μπορώ να ελπίζω.. γτ 6 ημέρες πριν την περίοδο μου μου φαίνεται πολυ νωρίς για αίμα εμφύτευσης... συνηθως λέει το μπερδεύεις με περίοδο γτ είναι 1-2 ημέρες πριν....😔

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!! θα δούμε...

Σίγουρα η ελπίδα πεθαίνει τελευταία μην απογοητεύεσαι 💕💕 νομίζω έχω ένα καλό προαίσθημα για σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Παιρνω το βραβειο της πιο τραγικης κ απελπισμενης του μηνα!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂

Ειχα τεστ ωορρηξιας κ το εκανα... Βγηκε αχνο... (Οχι οτι καταλαβαινω αν σημαινει κατι το αχνο... 😅😅😅)

16360526390008594664263535236023.jpg

Θα μας σκάσεις αύριο κανονικό τεστ που λέει κ η Φρουφρο 😅😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Λοιπόν ας τα πω για να έχουμε ένα αρχείο 😂😂 γιατί σε κάθε κύκλο κ κάτι διαφορετικό έχω 😂😂

1. άρχισε πονοκέφαλος χθες και μια έρχεται μια φεύγει κατα διαστήματα, κ έντονη ημικρανία

2. τσιμπηματάκια νιώθω μια από τη μια πλευρά μια από την άλλη

3. Το πιο κουφό πήγα γυμναστική, πριν λίγο τελείωσα, η κοιλια μου έγινε μια μπάλα και νιώθω ένα βάρος εκεί κάτω και αρχισα να νιώθω ότι κατεβαίνει η περίοδος. (Σήμερα στη γυμναστική ήταν πολύ κουραστικό το προγραμμα ίσα που το έβγαλα) 

αυταα δεν ξέρω αν τύχει κ κάτι άλλο ως να μου έρθει 

εγω κορίτσια μου δεν είχα ποτέ καφέ όποτε δεν ξέρω να βοηθήσω…

αχ κοριτσι μου μακαριιιιι!!!!! μακαρι να ερθουν τα ευχαριστα και να ουρλιαζουμε εδω στην ομαδα!!!!

ειδικα τα τσιμπηματα και το πρηξιμο μου φαινονται πολυ θετικα συμπτωματα!!!!!😉😉 λιγο εμεινε και θα μαθουμε!!! ελπιζω να ερθει η καθυστερηση και για τις 2 μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου μακαριιιιι!!!!! μακαρι να ερθουν τα ευχαριστα και να ουρλιαζουμε εδω στην ομαδα!!!!

ειδικα τα τσιμπηματα και το πρηξιμο μου φαινονται πολυ θετικα συμπτωματα!!!!!😉😉 λιγο εμεινε και θα μαθουμε!!! ελπιζω να ερθει η καθυστερηση και για τις 2 μας!!!!

Και νεύρα πολλά νεύρα ξέχασα να το γράψω και χωρις λόγο να φανταστείς 😂😂 τι να πω μακάρι βρε κορίτσι τόσο καιρό προσπαθούμε ας έρθει επιτελους 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Δεν το λες κ αχνό........ δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει, αλλά φαίνεται! ❤

Το πρωί κανονικό τεστ παρακαλώ πολύ κυρία μου!!!!

κοριτσι εσυ που εισαι ειδημων, δεν πρεπει να γινει με τα πρωτα πρωινα ουρα;;;

τωρα δεν εχω τεστ (παραμονο ωορρηξιας!!🤣🤣🤣)... οποτε τη χανω την ευκαιρια αυριο... λεω να παρω αυριο ενα τεστ και να το κανω το σαββατο πρωι πρωι.... τι λες κι εσυ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Και νεύρα πολλά νεύρα ξέχασα να το γράψω και χωρις λόγο να φανταστείς 😂😂 τι να πω μακάρι βρε κορίτσι τόσο καιρό προσπαθούμε ας έρθει επιτελους 

πω πω φαντασου να μεινουμε εγκυες τι εχει να γινει!!!!!!!!!! 🙈🙊🙉 με φοβαμαι ηδη!!!!😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Εσυ μόνο τα καφέ είχες;;; @Antonia2

Οπότε κορίτσια μου @Antonia2 εσύ είχες καφέ πριν την περίοδο 4 μέρες; Και εσύ @Raf123 περιμένεις περίοδο σε δύο μέρες; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εσυ μόνο τα καφέ είχες;;; @Antonia2

ναιιι.. που τωρα που πηγα τουαλετα ηταν πιο πολυ... κοκκινοκαφε αιμα (συγγνωμη για την υπεραναλυσηηηη🙁) και πονους περιοδου χαμηλα... ειχα το πρωι κι εχω και τωρα...

ισως ο κυκλος ειναι στις 26 ημερες αυτο το μηνα.... τι να πω;; ειμαι συνηθισμενη στα καφε... αλλα ενα τεστ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!!! κι ας βγει και αρνητικο!! θα το κανω για την εμπειρια (οπως λενε αυτοι που πανε survivor!!!)😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Οπότε κορίτσια μου @Antonia2 εσύ είχες καφέ πριν την περίοδο 4 μέρες; Και εσύ @Raf123 περιμένεις περίοδο σε δύο μέρες; 

 

Εμένα η περίοδος κανονικά είναι να μου έρθει στις 8/11 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η babyblue94 είπε:

Οπότε κορίτσια μου @Antonia2 εσύ είχες καφέ πριν την περίοδο 4 μέρες; Και εσύ @Raf123 περιμένεις περίοδο σε δύο μέρες; 

 

εγω κοριτσι μου εχω καφε 6 ημερες πριν την περιοδο.... περιμενω 10/11.. το 4 ημερες πριν την περιοδο ηταν συνηθες τον τελυταιο χρονο... αλλα 6 μερες πριν ΠΟΤΕ..... θα φανει στο χειροκροτημα τι γινεται!!!!😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα η περίοδος κανονικά είναι να μου έρθει στις 8/11 

εσυ ραφαελα μου το σκεφτεσαι για τεστακι η μπααα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναιιι.. που τωρα που πηγα τουαλετα ηταν πιο πολυ... κοκκινοκαφε αιμα (συγγνωμη για την υπεραναλυσηηηη🙁) και πονους περιοδου χαμηλα... ειχα το πρωι κι εχω και τωρα...

ισως ο κυκλος ειναι στις 26 ημερες αυτο το μηνα.... τι να πω;; ειμαι συνηθισμενη στα καφε... αλλα ενα τεστ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!!! κι ας βγει και αρνητικο!! θα το κανω για την εμπειρια (οπως λενε αυτοι που πανε survivor!!!)😅😅

Ποτέ είχες θετικό τεστ ωορρηξιας;; 
 

Εγώ σταμάτησα να κάνω τεστ εγκυμοσύνης πλέον έκανα στην αρχή και ήταν μεγαλύτερη η απογοήτευση από την περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

ναιιι.. που τωρα που πηγα τουαλετα ηταν πιο πολυ... κοκκινοκαφε αιμα (συγγνωμη για την υπεραναλυσηηηη🙁) και πονους περιοδου χαμηλα... ειχα το πρωι κι εχω και τωρα...

ισως ο κυκλος ειναι στις 26 ημερες αυτο το μηνα.... τι να πω;; ειμαι συνηθισμενη στα καφε... αλλα ενα τεστ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!!! κι ας βγει και αρνητικο!! θα το κανω για την εμπειρια (οπως λενε αυτοι που πανε survivor!!!)😅😅

Εγώ θα σου πω ότι θα έλεγα στον εαυτό μου. ....

Να μην κάνεις το τεστ. Εγώ επειδή έχω κάνει, στενοχωριέμαι πιο πολύ. Αφού είδες και λίγο αίμα, λογικά θα σου έρθει περίοδος. Άσε το τεστ για την καθυστέρηση. Γιατί θα έρθει σύντομα. Είναι σίγουρη.... Ο στόχος μας είναι κοντά απλά δεν ξέρουμε πόσο κοντά για να χαρούμε. Αλλά παιδάκια θα κάνουμε.... Αυτό είναι σίγουρο. Έχει προχωρήσει τόσο πολύ η επιστήμη... Υπομονή😍

Όταν επιτέλους θα δεις το θετικό τεστ θα είναι έκπληξη , γιατί όλους τους μήνες έχουμε αρνητικά νέα όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι εσυ που εισαι ειδημων, δεν πρεπει να γινει με τα πρωτα πρωινα ουρα;;;

τωρα δεν εχω τεστ (παραμονο ωορρηξιας!!🤣🤣🤣)... οποτε τη χανω την ευκαιρια αυριο... λεω να παρω αυριο ενα τεστ και να το κανω το σαββατο πρωι πρωι.... τι λες κι εσυ;;;;

Ναι κανονικά με τα πρώτα πρωινά, αλλά δεν πειράζει μωρέ.... ας είναι κ με τα δεύτερα!!!!!!! Μην πιεις νερό μέχρι να πάρεις κ να το κάνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εγω κοριτσι μου εχω καφε 6 ημερες πριν την περιοδο.... περιμενω 10/11.. το 4 ημερες πριν την περιοδο ηταν συνηθες τον τελυταιο χρονο... αλλα 6 μερες πριν ΠΟΤΕ..... θα φανει στο χειροκροτημα τι γινεται!!!!😄

Ας σκεφτόμαστε όλες ότι θα έρθει η περίοδος. Ώστε αν δεν έρθει, να πετάμε διπλα. Και εγώ έτσι σκέφτομαι για μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εμένα η περίοδος κανονικά είναι να μου έρθει στις 8/11 

Ααα οπότε την Δευτέρα περιμένουμε νεακια σου 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MyNa είπε:

Γεια σας κορίτσια! Κι εγώ σήμερα χάρηκα πολύ γιατί η ξαδέλφη μου που πέρσι είχε μια πολύ δύσκολη εγκυμοσύνη (όλο το διάστημα ξάπλα, τελικά χάθηκε το μωρό και η ίδια κινδύνεψε), είχε σήμερα αυχενική για τη 2η εγκυμοσύνη της και της είπαν ότι έχει εντελώς διαφορετική εικόνα από την προηγούμενη και όλα φαίνονται τέλεια! 😁 Ας αποκτάμε ανίψια τουλάχιστον!

@Antonia2 καταλαβαίνω την επιθυμία να μην ενθουσιαστείς, όμως σου εύχομαι να μην είναι αυτό που αναμένεις να είναι και να έχεις ευχάριστες εκπλήξεις! 🤞 Δε σας ξέρω πολύ αλλά κάθε φορά που διαβάζω ότι κάποια κοπέλα έμεινε τελικά έγκυος ενθουσιάζομαι σα να είναι φίλη μου. 🥰

Εγώ έχω αποτρελαθεί αυτό το διάστημα γιατί περιμένω περίοδο τη Δευτέρα και δεν έχω καν πρησμένο στήθος. Σκέφτομαι εμμονικά ότι δεν έκανα καν ωορρηξία και δεν ανέβηκε η προγεστερόνη μου ποτέ και ότι οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει εντελώς. Από αυτή τη σκέψη πήγα κι έκανα χθες και σήμερα πάλι τεστ ωορρηξίας και μου βγήκαν πάλι θετικά (ειδικά σήμερα πάρα πολύ έντονο), ενώ ξαναείχα θετικό 23/10 και μετά ήταν αρνητικά. Οπότε τώρα έχω ακόμα πιο πολύ άγχος, γιατί αυτό προφανώς δε σημαίνει τίποτα. Μπορεί και να είναι όντως λόγο χαμηλής προγεστερόνης, μπορεί να τα έχει παίξει ο κύκλος μου και τελικά να έκανα τώρα ωορρηξία και διάβασα ότι μπορεί ακόμα και να είναι λόγω hCG (ελάχιστες πιθανότητες δίνω σε αυτό) ή από χαμηλή προγεστερόνη λόγω αργοπορημένης εμφύτευσης. Σας να λέμε δε σημαίνει τίποτα! Τελικά το μόνο που κατάφερα είναι να αποτρελαθώ. Καλύτερα με φειδώ τα τεστ. Μόνο να τρελαινόμαστε καταφέρνουμε. 

ευχαριστω κοριτσι μου για τις ευχες και τη θετικη σου ενεργεια!!!! ευχομαι να πανε ολα τελεια με την εγκυμοσυνη της ξαδερφης σου!!!!🙏🙏🙏🤰

μηπως να παρακολουθησεις την ωορρηξια με εξετασεις αιματος (γινεται νομιζω μια εξεταση την 21η ημερα..) ή με το/η γιατρό σου;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...