Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

Ρε κορίτσια!!! Εντάξει κάποιος προσπαθεί να μου χαλάσει την ψυχολογία δεν εξηγείται!!!!!!!! Παραλίγο να χτυπήσω το αυτοκίνητο πριν..... δεύτερη μέρα κάτι γίνεται! Ήρθα σπιτάκι μου να ηρεμήσω, θα βγω το απόγευμα για τα υπόλοιπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Συγγνωμη μπηκα μονο ν σας γραψω τα νεοτερα.. δν διαβασα τα μνματα σας γτ ο μικρος κρεμιεται πανω μου!!!

Κι εχω ευχαριστο!!!!!!!!!!!

Η νυφη μου ειναι εγκυος στο δευτερο!!!!!!! Ειχε μοα παλινδρομη το μαρτιο κ τωρα πλησιαζει να κανει την αυχενικη.... 😁😁😁😁😁❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 

Άντε κ στα δικά σου πολύ πολύ πολύ σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσια!!! Εντάξει κάποιος προσπαθεί να μου χαλάσει την ψυχολογία δεν εξηγείται!!!!!!!! Παραλίγο να χτυπήσω το αυτοκίνητο πριν..... δεύτερη μέρα κάτι γίνεται! Ήρθα σπιτάκι μου να ηρεμήσω, θα βγω το απόγευμα για τα υπόλοιπα

Καποιος σε μάτια φτου φτου φτου 

καλα έκανες μη σου πω να βγεις αύριο για τα υπόλοιπα 🙄🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσια!!! Εντάξει κάποιος προσπαθεί να μου χαλάσει την ψυχολογία δεν εξηγείται!!!!!!!! Παραλίγο να χτυπήσω το αυτοκίνητο πριν..... δεύτερη μέρα κάτι γίνεται! Ήρθα σπιτάκι μου να ηρεμήσω, θα βγω το απόγευμα για τα υπόλοιπα

Κοριτσι μου προσεχε πολυ κ πες σε καποιον να σε ξεματιασει... Εγινε κατι κ πηγες να χτυπησεις το αμαξι;;; Καλυτερα π εκατσες σπιτι για να ηρεμησεις 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Συγγνωμη μπηκα μονο ν σας γραψω τα νεοτερα.. δν διαβασα τα μνματα σας γτ ο μικρος κρεμιεται πανω μου!!!

Κι εχω ευχαριστο!!!!!!!!!!!

Η νυφη μου ειναι εγκυος στο δευτερο!!!!!!! Ειχε μοα παλινδρομη το μαρτιο κ τωρα πλησιαζει να κανει την αυχενικη.... 😁😁😁😁😁❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰

Άντε τελειαααα πολύ χαίρομαι όταν ακούω για έγκυες ❣️❣️❣️ Άντε και στα δικά σου σύντομα 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Συγγνωμη μπηκα μονο ν σας γραψω τα νεοτερα.. δν διαβασα τα μνματα σας γτ ο μικρος κρεμιεται πανω μου!!!

Κι εχω ευχαριστο!!!!!!!!!!!

Η νυφη μου ειναι εγκυος στο δευτερο!!!!!!! Ειχε μοα παλινδρομη το μαρτιο κ τωρα πλησιαζει να κανει την αυχενικη.... 😁😁😁😁😁❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰

Τέλεια μπράβο!! Συγχαρητήρια!! 

Κορίτσι μου λίγο υπομονή να δεις πως θα πάει και εύχομαι να μάθουμε ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου προσεχε πολυ κ πες σε καποιον να σε ξεματιασει... Εγινε κατι κ πηγες να χτυπησεις το αμαξι;;; Καλυτερα π εκατσες σπιτι για να ηρεμησεις 😍😍😍

Σε πορεία που ήμουν πήγε να βγει  απότομα κάποιος από στροφή κ για να τον αποφύγω παραλίγο να πέσω στον μπροστινό 😒 όλα καλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Ρε κορίτσια!!! Εντάξει κάποιος προσπαθεί να μου χαλάσει την ψυχολογία δεν εξηγείται!!!!!!!! Παραλίγο να χτυπήσω το αυτοκίνητο πριν..... δεύτερη μέρα κάτι γίνεται! Ήρθα σπιτάκι μου να ηρεμήσω, θα βγω το απόγευμα για τα υπόλοιπα

Ωχχχ προσεχε.. η παναγια μαζι σου 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Συγγνωμη μπηκα μονο ν σας γραψω τα νεοτερα.. δν διαβασα τα μνματα σας γτ ο μικρος κρεμιεται πανω μου!!!

Κι εχω ευχαριστο!!!!!!!!!!!

Η νυφη μου ειναι εγκυος στο δευτερο!!!!!!! Ειχε μοα παλινδρομη το μαρτιο κ τωρα πλησιαζει να κανει την αυχενικη.... 😁😁😁😁😁❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰

με το καλοοοοοο.. αντε και στα δικα μας 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νευρα μου κροσια... η γιατρος εχει εξαφανιστει... της εστειλα ξανα μνμ να μιλησουμε και δεν το ειδε καν ακομα.. λογικα εχει δουλεια αλλα και εγω εχω σκασει.. δεν ξερω και κανενα αλλο γυναικολογο να τον ρωτησω... ουφφφφφ🤬

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

τα νευρα μου κροσια... η γιατρος εχει εξαφανιστει... της εστειλα ξανα μνμ να μιλησουμε και δεν το ειδε καν ακομα.. λογικα εχει δουλεια αλλα και εγω εχω σκασει.. δεν ξερω και κανενα αλλο γυναικολογο να τον ρωτησω... ουφφφφφ🤬

Μηπως εχει καποια επεμβαση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

τα νευρα μου κροσια... η γιατρος εχει εξαφανιστει... της εστειλα ξανα μνμ να μιλησουμε και δεν το ειδε καν ακομα.. λογικα εχει δουλεια αλλα και εγω εχω σκασει.. δεν ξερω και κανενα αλλο γυναικολογο να τον ρωτησω... ουφφφφφ🤬

Μπορεί να είναι σε γέννα γι αυτό να μην απάντησε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Σε πορεία που ήμουν πήγε να βγει  απότομα κάποιος από στροφή κ για να τον αποφύγω παραλίγο να πέσω στον μπροστινό 😒 όλα καλά.....

Αχ κοριτσι μου. Ευτυχως προλαβες κ αντεδρασες.. ξαπλωσε λιγο να ηρεμησετε εσυ κ η μικρουλα σου ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Σε πορεία που ήμουν πήγε να βγει  απότομα κάποιος από στροφή κ για να τον αποφύγω παραλίγο να πέσω στον μπροστινό 😒 όλα καλά.....

Συμφωνώ με την Αντωνία πες σε κάποιον να σε ξεματιάσει φτου φτου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μπορεί να είναι σε γέννα γι αυτό να μην απάντησε 

Μπορει γιατι δεν το ειδε καν αλλα εγω εχω πεθανει στην αγωνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου αν ο γιατρός σου είδε όντως ωάριο μέτρα 14μερες απο την οωρηξια.. ασχετου ποιότητας.. 💗

ναι 14 μέρες δεν ήταν οταν είδα το καφέ. ήταν πιο πριν. ήταν 10 μέρες μετά περίπου

αλλά και οταν εκανα ovitrelle εμένα δεν μου ήρθε περίοδος μετά από 14 μέρες. αλλά μετά απο 20...οπότε εχω μπερδευτεί 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

οπότε κορίτσια μου ποια είναι η επόμενη που περιμένουμε νεάκια? 

εγώ την άλλη πέμπτη θα έχω πάλι νέα😍

απο μενα για τις εξετασεις αν και δεν το βλεπω με αυτη την γιατρο.. ουτε καν ειδε το μνμ μου και εχω ανεβασει πιεση απο τα νευρα.. οκ μπορει να μην ειναι συμαντικο αλλα για μενα ειναι και στην τελικη δεν γινεται απο χτες να με εχεις στο περιμενε.. ξερω σας επρηξα και εσας αλλα καπου πρεπει να τα πω... απολογουμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

απο μενα για τις εξετασεις αν και δεν το βλεπω με αυτη την γιατρο.. ουτε καν ειδε το μνμ μου και εχω ανεβασει πιεση απο τα νευρα.. οκ μπορει να μην ειναι συμαντικο αλλα για μενα ειναι και στην τελικη δεν γινεται απο χτες να με εχεις στο περιμενε.. ξερω σας επρηξα και εσας αλλα καπου πρεπει να τα πω... απολογουμαι

Έχεις δίκιο. Θα έπρεπε να είχε επικοινωνήσει μαζί σου. Είναι πολύ σημαντικό ο γιατρός να σου δίχνει ότι νοιάζεται για το πρόβλημα σου.

Εγώ αυτός που έχω βρει τώρα πάντα απαντάει. Και αν δεν απαντήσει, θα πάρει σίγουρα πίσω. Ότι ώρα και να είναι θα προσπαθήσει να σε ησυχάσει και να σε καθοδηγήσει. 

Εγώ θα έλεγα να πας σε κάποιον άλλο γιατρό να δεις τι θα σου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η babyblue94 είπε:

Έχεις δίκιο. Θα έπρεπε να είχε επικοινωνήσει μαζί σου. Είναι πολύ σημαντικό ο γιατρός να σου δίχνει ότι νοιάζεται για το πρόβλημα σου.

Εγώ αυτός που έχω βρει τώρα πάντα απαντάει. Και αν δεν απαντήσει, θα πάρει σίγουρα πίσω. Ότι ώρα και να είναι θα προσπαθήσει να σε ησυχάσει και να σε καθοδηγήσει. 

Εγώ θα έλεγα να πας σε κάποιον άλλο γιατρό να δεις τι θα σου πει

μολις μιλησα με ενα φιλο μου γιατρο και μου ειπε για καποιον αλλο γυναικολογο στην κλινικη που ειναι και αυτος.. θα τον παρω το απογευμα και μαλλον θα συνεχισω με αυτον γιατι ειχα ακουσει και παλαιοτερα οτι ειναι πολυ καλος γιατρος..

οσο ασυμαντο και να ειναι απαντας του αλλου.. εστω του λες κλεισε ραντεβου και ελα να τα πουμε απο κοντα οχι τον γραφεις.. οσο καλη γιατρος και να ειναι αυτο δεν ειναι υπερ της.. δεν ειναι μονο να εισαι καλος γιατρος αλλα και επαγγελματιας ετοιμος παντα για τις ασθενεις σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μολις μιλησα με ενα φιλο μου γιατρο και μου ειπε για καποιον αλλο γυναικολογο στην κλινικη που ειναι και αυτος.. θα τον παρω το απογευμα και μαλλον θα συνεχισω με αυτον γιατι ειχα ακουσει και παλαιοτερα οτι ειναι πολυ καλος γιατρος..

οσο ασυμαντο και να ειναι απαντας του αλλου.. εστω του λες κλεισε ραντεβου και ελα να τα πουμε απο κοντα οχι τον γραφεις.. οσο καλη γιατρος και να ειναι αυτο δεν ειναι υπερ της.. δεν ειναι μονο να εισαι καλος γιατρος αλλα και επαγγελματιας ετοιμος παντα για τις ασθενεις σου

Και εγώ επειδή έχω περάσει από διάφορους, συμφωνώ μαζί σου. Πλέον θέλω έναν να ασχολείται. Αυτό θα εκτιμήσω. Γιατί όλοι καλοί είναι. Για όλους προφανώς κάτι ακούμε για να πηγαίνουμε. 

Αν την έχεις χρόνια βέβαια και ήταν αλλιώς και μόνο τώρα δεν απαντάει, κάτι θα έχει συμβεί. Αλλά αν είναι γενικά έτσι, πήγαινε σε κάποιον που θα σε έχει ήσυχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μολις μιλησα με ενα φιλο μου γιατρο και μου ειπε για καποιον αλλο γυναικολογο στην κλινικη που ειναι και αυτος.. θα τον παρω το απογευμα και μαλλον θα συνεχισω με αυτον γιατι ειχα ακουσει και παλαιοτερα οτι ειναι πολυ καλος γιατρος..

οσο ασυμαντο και να ειναι απαντας του αλλου.. εστω του λες κλεισε ραντεβου και ελα να τα πουμε απο κοντα οχι τον γραφεις.. οσο καλη γιατρος και να ειναι αυτο δεν ειναι υπερ της.. δεν ειναι μονο να εισαι καλος γιατρος αλλα και επαγγελματιας ετοιμος παντα για τις ασθενεις σου

Συμφωνώ μαζί σου…ισως να υπάρχουν κ χειρότερα περιστατικά από το δικό σου ομως ο γιατρος οφείλει να απαντά και στα σοβαρά αλλά και στα «ασήμαντα» 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Και εγώ επειδή έχω περάσει από διάφορους, συμφωνώ μαζί σου. Πλέον θέλω έναν να ασχολείται. Αυτό θα εκτιμήσω. Γιατί όλοι καλοί είναι. Για όλους προφανώς κάτι ακούμε για να πηγαίνουμε. 

Αν την έχεις χρόνια βέβαια και ήταν αλλιώς και μόνο τώρα δεν απαντάει, κάτι θα έχει συμβεί. Αλλά αν είναι γενικά έτσι, πήγαινε σε κάποιον που θα σε έχει ήσυχη

ειχα αλλο γιατρο και σταματησε γιατι ειναι μεγαλος σε ηλικια.. σε αυτην πηγα τον περασμενο φεβρουαριο αρα δεν την ξερω και πολυ καλα αλλα παλι δεν εχει σημασια.. στα χερια της ειμαι οπως ολες οι ασθενεις της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...