Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Νοέμβρης με τις βροχούλες ας γεμίσει τις κοιλιές σας με των μωρών σας τις καρδούλες


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου υπομονη... Θα σε παρει σιγουρα σημερα!! Το αγχος ειναι κακος συμβουλος.. λιγη υπομονη!! Ιπως λες κι εσυ λιγο καιρο πριν ησουν εγκυος... Σιγουρα θα ερθει συντομα το μωρακι σας!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

σε ευχαριστω πολυ... μακαρι να ερθει συντομα.. εσυ απολαυσε την εκδρομη και τα καφε αστα στην ησυχια τους χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια καλημερα!!!! 

Ρε κοριτσια μολις βγηκα απ τουαλετα κ το χαρτι ειχε καφε. Δεν το πιστευα κ πηρα κι αλλο γ ν βεβαιωθω...(λεω ακομα κοιμαμαι κι ονειρευομαι😂😂😂) Ηταν καφε!!!

Ξερετε οτι παντα εχω προεορτια κ καφε 3-4 μερες πριν την περιοδο.. τεταρτη περιμενω οποτε περιμενα τα καφε το Σαββατο... Βεβαια μου εχει τυχει (1 στους 4 κυκλους) να ειναι 27....αλλα κι ετσι αυριο θα ειχα καφε....

Κοριτσια τρεμωωωωω!!!!! Λετε να εγινε το θαυμα;;;;

Την προηγουμενη κυριακη (24/10) ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας...

Ελπιζω μονο ν μην μου κανει πλακα ο θεος κι ερθει απλα η περιοδος στις 26 μερες.....😔😔

Καλημέρα κορίτσια μου.. μακαριιι κορίτσι μου,  στο εύχομαι! Για εμφύτευση μου κάνει!!! Συνεχίζουν τα καφέ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια 💕💕 @Antonia2 μου εύχομαι να μας πεις τα θετικά σύντομα!! Κοιτα. Να απολαύσεις την εκδρομή με τον ανιψιό σου κ άσε τα καφέ 😆😆😆😆 

εγω πάντως θα έκανα τεστ 😉😉 

εγω κορίτσια έχω πονοκέφαλο ξεκίνησε από χθες έχω που κ που και λίγα τσιμπήματα και νεύρα πολλά νεύρα όλα αυτά πολύ φυσιολογικά για εμένα αλήθεια που κ που έχω νεύρα πριν την περίοδο! Αλλά θύμωσα από το πρωί κ γι αυτό…😅😅 

 

Μακαρι αυτος ο μηνας να γεμίσει θετικά τεστακια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 💕💕 @Antonia2 μου εύχομαι να μας πεις τα θετικά σύντομα!! Κοιτα. Να απολαύσεις την εκδρομή με τον ανιψιό σου κ άσε τα καφέ 😆😆😆😆 

εγω πάντως θα έκανα τεστ 😉😉 

εγω κορίτσια έχω πονοκέφαλο ξεκίνησε από χθες έχω που κ που και λίγα τσιμπήματα και νεύρα πολλά νεύρα όλα αυτά πολύ φυσιολογικά για εμένα αλήθεια που κ που έχω νεύρα πριν την περίοδο! Αλλά θύμωσα από το πρωί κ γι αυτό…😅😅 

 

Μακαρι αυτος ο μηνας να γεμίσει θετικά τεστακια 

και εγω ετσι ειμουν πριν να μαθω οτι ειμουν εγκυος .. το ασχημο ειναι οτι δεν ξεχωριζουν ιδιαιτερα τα συμπτωματα της εγκυμοσηνησ απο της περιοδου αρα υπομονη... στο ευχομαι να ειναι θετικο βεβαια και η θεια απο την ρωσια να μεινει εκει.. δεν ειναι αναγκη καθε μηνα να κατεβαινει.. αμαν και αυτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 💕💕 @Antonia2 μου εύχομαι να μας πεις τα θετικά σύντομα!! Κοιτα. Να απολαύσεις την εκδρομή με τον ανιψιό σου κ άσε τα καφέ 😆😆😆😆 

εγω πάντως θα έκανα τεστ 😉😉 

εγω κορίτσια έχω πονοκέφαλο ξεκίνησε από χθες έχω που κ που και λίγα τσιμπήματα και νεύρα πολλά νεύρα όλα αυτά πολύ φυσιολογικά για εμένα αλήθεια που κ που έχω νεύρα πριν την περίοδο! Αλλά θύμωσα από το πρωί κ γι αυτό…😅😅 

 

Μακαρι αυτος ο μηνας να γεμίσει θετικά τεστακια 

Καλημέρα κορίτσι μου και εμένα τα νεύρα μου δεν είναι καλά σήμερα 😂 εγώ σήμερα ξεκινάω ντουφαστον Γιατι δεν ξέρω αν μου έρθει περίοδος όπως μου έρχεται τους τελευταίους 6 μήνες.. όποτε για να είμαι σίγουρη θα πάρω ντουφαστον για να αδιαθετησω και να προλάβω να κάνω τις εξετάσεις 3 η μερα, για την Επιτροπή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και εμένα τα νεύρα μου δεν είναι καλά σήμερα 😂 εγώ σήμερα ξεκινάω ντουφαστον Γιατι δεν ξέρω αν μου έρθει περίοδος όπως μου έρχεται τους τελευταίους 6 μήνες.. όποτε για να είμαι σίγουρη θα πάρω ντουφαστον για να αδιαθετησω και να προλάβω να κάνω τις εξετάσεις 3 η μερα, για την Επιτροπή 

σημερα ειναι του αγιου νευρού? ειμαστε πολλες με νευρα.. αλιμονο στους γυρω μας χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλημέρα. Κορίτσι μου εύχομαι να είναι τα πιο όμορφα νέα. Υπομονή και θα δούμε 

Σου εύχομαι να περάσεις τέλεια σήμερα στην εκδρομουλα σας και να ξεχαστεις. Κοίτα να μην το σκέφτεσαι 

Και εγώ είμαι σε πολύ περίεργη φάση. 

14 Οκτώβρη είδαμε με τον γιατρό ένα μεγάλο έτοιμο για ωορρηξία. Αλλά μου είπε ότι δεν είχε στρογγυλό μέγεθος, οπότε δεν ήταν και καλο λέει.  Την επόμενη ένιωσα μάλλον ωορρηξία, είχα κάτι πονακια. 

10 μέρες μετά από τον υπέρηχο, δεν ξέρω πόσες από την ωορρηξία άρχισα να έχω καφέ. Κράτησαν για 4-5 μέρες αλλά ήταν ανά διαστήματα πολύ αραιά στο χαρτί. Δεν ξέρω τι ήταν αυτό. Αν ήταν η πιο ήπια περίοδος που υπάρχει ή κάτι άλλο.βεβαια δεν είχα καν πόνους περιόδου όπως έχω συνήθως.  Ούτε το στήθος ούτε τίποτα.  Εγώ έχω βάλει στο μυαλό μου ότι ήταν ένας ανώμαλος κύκλος. Απλά τώρα δεν ξέρω σε ποια μέρα του κύκλου είμαι. Έχω μπερδευτεί. 

Λογικά σε μια βδομάδα θα πάω στον γιατρό να μου κάνει Παπ και υπέρηχο μήπως καταλάβει σε τι φάση του κύκλου είμαι. Ή να μου φέρει περίοδο Γιά να ξεκινήσει σωστά ο κύκλος και να προχωρήσουμε στο επόμενο βήμα,οποίο και αν θα είναι 

Εγώ επειδή δεν μου έχει ξανά τύχει να έχω περίοδο με μόνο λίγα καφέ. Φαντάζομαι θα είναι απλά ότι αυτό το μήνα δεν ήταν καλό και γεμάτο το ωάριο άρα δεν έκανε καλή περίοδο και μου την έκανε έτσι αραιή. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Επειδή πάντα στην περίοδο έχω και πόνους περιόδου και πρήξιμο. Τώρα είναι σαν να μην είχα τίποτα 🤔🤦

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ επειδή δεν μου έχει ξανά τύχει να έχω περίοδο με μόνο λίγα καφέ. Φαντάζομαι θα είναι απλά ότι αυτό το μήνα δεν ήταν καλό και γεμάτο το ωάριο άρα δεν έκανε καλή περίοδο και μου την έκανε έτσι αραιή. Δεν ξέρω τι να σκεφτώ. Επειδή πάντα στην περίοδο έχω και πόνους περιόδου και πρήξιμο. Τώρα είναι σαν να μην είχα τίποτα 🤔🤦

Δλδ σου ήρθε όταν θα είχες κανονική περίοδο αυτό το καφέ;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου και εμένα τα νεύρα μου δεν είναι καλά σήμερα 😂 εγώ σήμερα ξεκινάω ντουφαστον Γιατι δεν ξέρω αν μου έρθει περίοδος όπως μου έρχεται τους τελευταίους 6 μήνες.. όποτε για να είμαι σίγουρη θα πάρω ντουφαστον για να αδιαθετησω και να προλάβω να κάνω τις εξετάσεις 3 η μερα, για την Επιτροπή 

Αναπνοές κ θα μας περάσουν 🤪🤪🤪 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

και εγω ετσι ειμουν πριν να μαθω οτι ειμουν εγκυος .. το ασχημο ειναι οτι δεν ξεχωριζουν ιδιαιτερα τα συμπτωματα της εγκυμοσηνησ απο της περιοδου αρα υπομονη... στο ευχομαι να ειναι θετικο βεβαια και η θεια απο την ρωσια να μεινει εκει.. δεν ειναι αναγκη καθε μηνα να κατεβαινει.. αμαν και αυτη

Ε ναι να μην ξανά έρθει … έχει και lockdown στη Ρωσία να μείνει 9 μηνες 😂😂😂 εγώ όταν είναι να μου έρθει η περίοδος ποτέ δεν έχω συμπτώματα ούτε που καταλάβω ποτέ θα αδιαθετήσω εκτός από κάποιους κύκλους που μπορεί να έχω υπνηλία ή νεύρα…σήμερα η αλήθεια με πονάει κ η μέση μου δεν ξέρω αν θα έρθει πιο νωρις τελικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Δλδ σου ήρθε όταν θα είχες κανονική περίοδο αυτό το καφέ;; 

Εγώ πάντα κάνω μεγάλους κύκλους. 34 μέρες κάπου εκεί .

Αυτο το καφέ μου ήρθε 24-25η μέρα .δηλαδή δεν εξηγείται. Ακόμα και περίοδος να ήταν , τόσο τζαστ ;; Και τόσο νωρίς;; 

Κάποια ανωμαλία του κύκλου θα ήταν. Πάμε για τον επόμενο. Απλά δεν ξέρω σε ποια μέρα είμαι. Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ε ναι να μην ξανά έρθει … έχει και lockdown στη Ρωσία να μείνει 9 μηνες 😂😂😂 εγώ όταν είναι να μου έρθει η περίοδος ποτέ δεν έχω συμπτώματα ούτε που καταλάβω ποτέ θα αδιαθετήσω εκτός από κάποιους κύκλους που μπορεί να έχω υπνηλία ή νεύρα…σήμερα η αλήθεια με πονάει κ η μέση μου δεν ξέρω αν θα έρθει πιο νωρις τελικά 

Εγω νομιζω να κατσει στο λοκνταουν.. ατε γιατι επρισεν μας η ευλοημενη... περα απο την πλακα δεν αποκλειω το γεγονος οτι υπαρχει σπορακι εκει.. ειδομεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ πάντα κάνω μεγάλους κύκλους. 34 μέρες κάπου εκεί .

Αυτο το καφέ μου ήρθε 24-25η μέρα .δηλαδή δεν εξηγείται. Ακόμα και περίοδος να ήταν , τόσο τζαστ ;; Και τόσο νωρίς;; 

Κάποια ανωμαλία του κύκλου θα ήταν. Πάμε για τον επόμενο. Απλά δεν ξέρω σε ποια μέρα είμαι. Χαχα

μηπως ηταν εμφυτευση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

μηπως ηταν εμφυτευση?

Πφφφφ δεν ξέρω καθόλου 

Η μία λύση είναι , ότι δεν ήταν καλό το ωάριο και ήρθε πολύ νωρίς η περίοδος και δεν ήρθε και γεματη. Και να το θεωρήσω περίοδο 

Η άλλη η πιο σπάνια πιστεύω θα είναι ότι υπήρξε σύλληψη (το θεωρώ ακατόρθωτο. Είχα επαφή 11η , 12η και 17η) και υπέρηχο 13η που είδαμε το ωάριο. Ή θα έγινε εκείνη την μέρα ωορρηξία και θα άντεξε από χθες προχθές το σπέρμα .ή θα έγινε μετά από 2-3 μέρες την 17 η μέρα. 

Δεν ξέρω. Εγώ θα πάω την άλλη βδομάδα στον γιατρό να δει τι θα δει. Να καταλάβει σε τι φάση του κύκλου είμαι. Για να ξέρω... Αυτό τον μήνα γενικά δεν σκεφτόμουν και ούτε προσπάθησα για σύλληψη και πολύ. 3 επαφές όλες και όλες. Μετά βάλαμε προφύλαξη λόγω του μικροβίου. Και γενικά είχα στο μυαλό μου ότι δεν πρόκειται αυτό τον μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Εγώ πάντα κάνω μεγάλους κύκλους. 34 μέρες κάπου εκεί .

Αυτο το καφέ μου ήρθε 24-25η μέρα .δηλαδή δεν εξηγείται. Ακόμα και περίοδος να ήταν , τόσο τζαστ ;; Και τόσο νωρίς;; 

Κάποια ανωμαλία του κύκλου θα ήταν. Πάμε για τον επόμενο. Απλά δεν ξέρω σε ποια μέρα είμαι. Χαχα

Ααα κατάλαβα…ναι τώρα οντως μπερδεύτηκες δεν ξερεις από που να μετρήσεις γιατί αν ήταν περίοδος είναι άλλη ημέρα τώρα αν δεν ήταν συνεχίζεις να μετράς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Πφφφφ δεν ξέρω καθόλου 

Η μία λύση είναι , ότι δεν ήταν καλό το ωάριο και ήρθε πολύ νωρίς η περίοδος και δεν ήρθε και γεματη. Και να το θεωρήσω περίοδο 

Η άλλη η πιο σπάνια πιστεύω θα είναι ότι υπήρξε σύλληψη (το θεωρώ ακατόρθωτο. Είχα επαφή 11η , 12η και 17η) και υπέρηχο 13η που είδαμε το ωάριο. Ή θα έγινε εκείνη την μέρα ωορρηξία και θα άντεξε από χθες προχθές το σπέρμα .ή θα έγινε μετά από 2-3 μέρες την 17 η μέρα. 

Δεν ξέρω. Εγώ θα πάω την άλλη βδομάδα στον γιατρό να δει τι θα δει. Να καταλάβει σε τι φάση του κύκλου είμαι. Για να ξέρω... Αυτό τον μήνα γενικά δεν σκεφτόμουν και ούτε προσπάθησα για σύλληψη και πολύ. 3 επαφές όλες και όλες. Μετά βάλαμε προφύλαξη λόγω του μικροβίου. Και γενικά είχα στο μυαλό μου ότι δεν πρόκειται αυτό τον μήνα. 

καλε ειχατε επαφη την 12η..ωαριο ειδατε την 13η.. εισουν χαλαρη.. πολλα τα θετικα.. το καλο σπερμα επιζει 3-5 μερες στον κολπο αρα καθολου παραξενο να επιασες.. και τα καφε δεν δειχνουν περιοδο.. ποσα ωαρια χαθηκαν χωρις να το ξερουμε αλλα παντα βλεπουμε κανονικο αιμα.. τα καφε μπορει να ειναι εμφυτευση μπορει εγκυμοσυνη μπορει αρχη περιοδου.. κανονικα ποτε περιμενεις περιοδο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ααα κατάλαβα…ναι τώρα οντως μπερδεύτηκες δεν ξερεις από που να μετρήσεις γιατί αν ήταν περίοδος είναι άλλη ημέρα τώρα αν δεν ήταν συνεχίζεις να μετράς 

Ναι αυτό ακριβώς 

Εντάξει μίλησα μόλις με τον γιατρό μου .μου λέει ότι είναι περίεργο που ήταν μόνο καφέ όλες τις μέρες. Ότι δεν μπορεί να το θεωρήσει περίοδο. Και επίσης για μένα που κάνω μεγάλους κύκλους , είναι πάλι περίεργο που έκανα τόσο σύντομα. 

Οπότε λέει να το αφήσουμε την άλλη βδομάδα που θα πάω , θα με δει και θα καταλάβει σε τι φάση του κύκλου είμαι ανάλογα το ενδομήτριο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nandia- είπε:

καλε ειχατε επαφη την 12η..ωαριο ειδατε την 13η.. εισουν χαλαρη.. πολλα τα θετικα.. το καλο σπερμα επιζει 3-5 μερες στον κολπο αρα καθολου παραξενο να επιασες.. και τα καφε δεν δειχνουν περιοδο.. ποσα ωαρια χαθηκαν χωρις να το ξερουμε αλλα παντα βλεπουμε κανονικο αιμα.. τα καφε μπορει να ειναι εμφυτευση μπορει εγκυμοσυνη μπορει αρχη περιοδου.. κανονικα ποτε περιμενεις περιοδο?

Κανονικα ποτε περιμένω περίοδο, εγω δεν έχω,  επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο. Αλλά σε γενικές γραμμές μετά τις 33 μέρες έρχεται. 

Άρα σήμερα αύριο 

Αυτά τα καφέ ξεκίνησαν την προηγούμενη Δευτέρα. Πολύ νωρίς για μένα να ήταν περίοδος. 

Εκτός αν 13 η που έκανα το ωάριο έσπασε την επόμενη 14 η δηλαδή (φυσιολογική ημερομηνία) αλλά μετά θα έπρεπε να είχα περίοδο 28 η μέρα. (Τα φυσιολογικά πλαίσια ) και ήρθε 24. Πάλι μου φαίνεται κουλό. Από την ωορρηξία θέλει περίπου 14 μέρες. 

Δεν εξηγείται με κανένα τρόπο. Αν το πάω με την λογική θα ήταν εμφύτευση. Αν το πάω με την ανωμαλία θα ήταν κάτι ανεξήγητο. Θα το πάω με την ανωμαλία γιατι λογική δεν είχα ποτέ στα γυναικολογικά μου χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κανονικα ποτε περιμένω περίοδο, εγω δεν έχω,  επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο. Αλλά σε γενικές γραμμές μετά τις 33 μέρες έρχεται. 

Άρα σήμερα αύριο 

Αυτά τα καφέ ξεκίνησαν την προηγούμενη Δευτέρα. Πολύ νωρίς για μένα να ήταν περίοδος. 

Εκτός αν 13 η που έκανα το ωάριο έσπασε την επόμενη 14 η δηλαδή (φυσιολογική ημερομηνία) αλλά μετά θα έπρεπε να είχα περίοδο 28 η μέρα. (Τα φυσιολογικά πλαίσια ) και ήρθε 24. Πάλι μου φαίνεται κουλό. Από την ωορρηξία θέλει περίπου 14 μέρες. 

Δεν εξηγείται με κανένα τρόπο. Αν το πάω με την λογική θα ήταν εμφύτευση. Αν το πάω με την ανωμαλία θα ήταν κάτι ανεξήγητο. Θα το πάω με την ανωμαλία γιατι λογική δεν είχα ποτέ στα γυναικολογικά μου χαχαχαχ

Κορίτσι μου αν ο γιατρός σου είδε όντως ωάριο μέτρα 14μερες απο την οωρηξια.. ασχετου ποιότητας.. 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κανονικα ποτε περιμένω περίοδο, εγω δεν έχω,  επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο. Αλλά σε γενικές γραμμές μετά τις 33 μέρες έρχεται. 

Άρα σήμερα αύριο 

Αυτά τα καφέ ξεκίνησαν την προηγούμενη Δευτέρα. Πολύ νωρίς για μένα να ήταν περίοδος. 

Εκτός αν 13 η που έκανα το ωάριο έσπασε την επόμενη 14 η δηλαδή (φυσιολογική ημερομηνία) αλλά μετά θα έπρεπε να είχα περίοδο 28 η μέρα. (Τα φυσιολογικά πλαίσια ) και ήρθε 24. Πάλι μου φαίνεται κουλό. Από την ωορρηξία θέλει περίπου 14 μέρες. 

Δεν εξηγείται με κανένα τρόπο. Αν το πάω με την λογική θα ήταν εμφύτευση. Αν το πάω με την ανωμαλία θα ήταν κάτι ανεξήγητο. Θα το πάω με την ανωμαλία γιατι λογική δεν είχα ποτέ στα γυναικολογικά μου χαχαχαχ

Πολυ ανωμαλος ο κυκλος σου οντως.. ασε την αλλη βδομαδα θα μαθεις οτι και να ειναι.. το πολυ πολυ να δεις σπορακι χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Κανονικα ποτε περιμένω περίοδο, εγω δεν έχω,  επειδή δεν εχω σταθερό κύκλο. Αλλά σε γενικές γραμμές μετά τις 33 μέρες έρχεται. 

Άρα σήμερα αύριο 

Αυτά τα καφέ ξεκίνησαν την προηγούμενη Δευτέρα. Πολύ νωρίς για μένα να ήταν περίοδος. 

Εκτός αν 13 η που έκανα το ωάριο έσπασε την επόμενη 14 η δηλαδή (φυσιολογική ημερομηνία) αλλά μετά θα έπρεπε να είχα περίοδο 28 η μέρα. (Τα φυσιολογικά πλαίσια ) και ήρθε 24. Πάλι μου φαίνεται κουλό. Από την ωορρηξία θέλει περίπου 14 μέρες. 

Δεν εξηγείται με κανένα τρόπο. Αν το πάω με την λογική θα ήταν εμφύτευση. Αν το πάω με την ανωμαλία θα ήταν κάτι ανεξήγητο. Θα το πάω με την ανωμαλία γιατι λογική δεν είχα ποτέ στα γυναικολογικά μου χαχαχαχ

Αγάπη δεν ξέρω αν θυμάσαι όταν συζητούσαμε για την κλομιφαίνη που έπαιρνες, σου είχα πει ότι οι εγκυμοσύνες μου ερχόταν πάντα σε κύκλους που δεν το περίμενα καθόλου 🥰 μπορεί να είναι αυτή η δική σου φορά!!!!!!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε κορίτσια...μακάρι να είναι κάτι καλό. 😍😍Αλλιώς δεν θα στενοχωρηθω. Επειδή δεν το είχα στο μυαλό μου. 

Αν είναι σε δύο βδομάδες όλα καθαρά από μικροβιο ξεκιναααμε ♥️♥️θα κάνουμε την πρώτη σπερματεγχυση τώρα. Μετά τον Δεκέμβριο θα πάμε ταξιδακι και Γενάρη έχω την επιτροπή . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τι να πω βρε κορίτσια...μακάρι να είναι κάτι καλό. 😍😍Αλλιώς δεν θα στενοχωρηθω. Επειδή δεν το είχα στο μυαλό μου. 

Αν είναι σε δύο βδομάδες όλα καθαρά από μικροβιο ξεκιναααμε ♥️♥️θα κάνουμε την πρώτη σπερματεγχυση τώρα. Μετά τον Δεκέμβριο θα πάμε ταξιδακι και Γενάρη έχω την επιτροπή . 

Μια χαρά θα είναι με το μικρόβιο και όλα καλά θα σου πάνε ❤️❤️❤️ Εγώ έχω κ στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι ισως έγινε κάποιο θαυματακι εκεί μέσα 😉😉💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το σερβιετακι μου εχει μπολικο καφε αιμα..... 

Εγω συνηθως ειχα στο σκουπισμα κ λιγο στο σερβιετακι.. τι κολπα ειναι αυταααααα.....θα τρελαθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνωμη μπηκα μονο ν σας γραψω τα νεοτερα.. δν διαβασα τα μνματα σας γτ ο μικρος κρεμιεται πανω μου!!!

Κι εχω ευχαριστο!!!!!!!!!!!

Η νυφη μου ειναι εγκυος στο δευτερο!!!!!!! Ειχε μοα παλινδρομη το μαρτιο κ τωρα πλησιαζει να κανει την αυχενικη.... 😁😁😁😁😁❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...