Μετάβαση σε περιεχόμενο

εγκυος η οχι;


Recommended Posts

Πριν τα Χριστουγεννα εμεινα εγκυος,αλλα απεβαλα πολυ νωρις.τωρα εχω καθυστερηση 7 μερες(αν και δεν εχω σταθερο κυκλο).νιωθω οτι ειμαι φουσκωμενη λες και εχω φαει πολυ,αναγουλες συνεχεις,τα παντα μου μυριζουν και μου προκαλουν αηδια.δεν εκανα τεστ και ουτε προκειται αμεσα.πριν 2 μερες οταν πηγα τουαλετα ειδα ελαχιστο καφε.λετε να ειμαι εγκυος η η καθυστερηση να οφειλεται στο θυεοειδη;τωρα το ανακαλυψα αυτο.δεν εχω παει ακομα σε γιατρο.απλα εκανα υπερηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω εχω θυροειδη αλλα δεν μου εχει επηρεασει τον κυκλο μου. Το στηθος πως το αισθανεσαι? 7 μερες καθυστερησης και μετα απ τα καφε τιποτα αλλο ξανακαθαρισες? μηπως να κανεις μια χοριακη σιγα σιγα αν σταματησαν και τα καφε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα ελαχιστο καφε και καθολου απο προχθες.ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης αυτο;ασε το στηθος.....ποναει ,ειναι πρισμενο,νομιζω οτι εχουν σκουρυνει οι θηλες.τωρα τι να πω.....να ειναι η ιδεα μου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maraki mou apo Zakyntho eisai?Kai gw!Loipon ayto me to aimataki einai symptwmataki.Egw den to eixa alla to eixane alles kopeles.Aima exoune ap'oso xerw otan ginetai h emfyteusi sthn mhtra:) .Opote niwtheis etoimh kane testaki h xoriakh!'H an den sou erthei periodos phgaine ston giatro!!!Opws niwtheis kalytera!Elpizw na synexistei h kathysterhsh kai na eisai eggyos!!!!!!!!!;) filakia polla.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι και εγω μεσα απο την καρδια μου να ειναι μεσα στην κοιλιτσα σου ενα αγγελουδι...!!

εγω οταν εμεινα εγκυος τη μερα που αναμενοταν να εχω περιοδο ειχα ελαχιστα καφε τα οποια συνεχιστηκαν για 3 μερες..την 3η μερα εκανα ενα τεστακι και διαπιστωσα οτι ημουν εγκυος..και τωρα περιμενω την αγγελουδα μου σε ενα μηνα και κατι..σου ευχομαι να συμβει το ιδιο και με σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα συμπτωματα που περιγραφεις ειναι εγκυμοσυνης. Μην καθεσε και αγωνιας. Κανε ενα τεστακι για να μαθεις... καλη επιτυχια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...