Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιδεες διακοσμησης κ.λ.π


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bourique1983 έγραψε:

υβοννη ειναι ολα τελεια!!!!!!!!βρες και μια ζωγραφικη με το γαιδαρακο μου;;;;:blush: :blush: :blush: φιλια!!!!!!!!!1

αφου σου αρεσε η νεριδοχωρα.....θα ψαξω να βαλω και τον γαιδαρακο σου...να τον κανω χαρουμενο ομως?...η οχι?:P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

η Φραουλιτσα ζωγραφισμενη στον τοιχο κοριτσιστικου δωματιου!!!!

για να δουμε αν θα μπορεσω να τη βαλω τη φωτο γιατι ωρα τωρα παιδευομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό το δωμάτιο έχει ήδη αποσπάσει εκπληκτικές κριτικές, γι' αυτό μοιράζομαι μαζί σας μερικές φωτογραφίες παρόλο που δεν έχει τελειώσει ακόμα!

fraoulitsa009.jpg

fraoulitsa011.jpg

fraoulitsa013.jpg

fraoulitsa014.jpg

fraoulitsa016.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα!

Υβοννη μου πολυ ωραίο το thread σου για τα παιδικά δωμάτια , μπραβο!

Εγω ασχολούμαι κυριως με ζωγραφική κ γλυπτική σε σκηνικά θεάτρου και τηλεόρασης , αλλα τα τελευταία 2 χρόνια κανω και παιδικά δωμάτια. Να εμπλουτίσω και εγώ το thread με λιγες ιδέες και να σας συγχαρώ (Υβοννη κ Αρχοντία) για την δουλειά σας!!!

νεραιδούλα της γνωστής ηθοποιού Emma Thomson...

dscf1859p.jpg

dscf1862a.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

... το δωμάτιο και η υπόλοιπη παρέα...

fraoulitsa1.jpg

fraoulitsa027.jpg

Πολύ ωραίο δωμάτιο Aggelinos, συγχαρητήρια!!! Παρόλο που σπούδασα Ζωγραφική - Σκηνογραφία, σε σκηνικά θεάτρου δεν εργάστηκα ποτέ. Μόνο al secco τοιχογραφίες, ρεαλιστικές και trompe l'oeil, και παιδικά. (Και πίνακες φυσικά).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μπορειτε να δωσετε οδηγιες για να τα κανουν μονες τους οι μαννουλες,εγω εδωσα για τον βυθο οπως μου ζητησε μια μαμα!!!!Ο σκοπος αυτου του ποστ ειναι για να παρουν ιδεες οι μαμαδουλες να φτιαξουν ζωγραφιες μονες τους οπως μπορουν για τα παιδακια τους και δεν θα ηθελα να δημιουργηθει καποια παρεξηγηση με τους υπευθυνους της σελιδας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ποστ που εκανα δεν ειχαν διαφημιστικό χαρακτήρα... Ελπιζω να μην παρεξηγηθω παιδια!

Ανεβασα φωτογραφίες με απλη ζωγραφική που μπορούν να κάνουν οι μαμαδουλες χωρις ιδιαιτερη δυσκολία.Εχω και πολυπλοκότερες αλλα δεν εχει νοημα διοτι εκεινες θα αποτελουσαν διαφημιση γιατι οι απλες κοινες μαμαδουλες δεν θα μπορουσαν να τις κανουν...

Παράλληλα ,θα παρακαλέσω την lena η καποιον αλλο admin-moderator,να μετονομάσει το "Κατασκευή στενσιλ πεταλούδας" σε "Τροποι Διακόσμησης Παιδικού Δωματίου" ετσι ώστε να βαζουμε ιδέες εδω , και τροπουσ κατασκευής εκεί.

Υ.Γ Ειναι καθαρά στην κρίση του συντονιστή το πώς θα διαχειριστεί το θέμα... Εαν δεν θελει να εχει 2 ποστ με δωμάτια και η προταση μου είναι υπερβολική ας μεταφέρει το "στενσιλ" εδω μεσα παρεα με την υβόννη και ας το διαγράψει απο το section!!!

Φιλακια υβοννη!

Ευχαριστωωωω !!

Αγγελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αναφερθηκα σε σενα Αγγελε!Τωρα για τα αλλα που αναφερεις εγω παλι πιστευω πως πολλες μαννουλες μπορουν να καταφερουν να κανουν καταπληκτικα πραγματα στα δωματια των παιδιων τους! Με καποια καθοδηγηση step by step ειναι σε θεση αρκετες να κανουν υπεροχα εργα στα παιδικα δωματια γιατι ενεργοποιουνται απο την αγαπη τους για το μωρο τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxx βρε παλιοπαιδα τι μου κανετε??:(

Θελω κοριτσακι ΤΩΡΑ!!! Υβοννη μου λες τωρα που ξαναδουλεψε το μηχανημα των ΚΑΠΗ να παω και για τριτο??:laugh:

μπραβο ρε παιδια παντως!!Σας παραδεχομαι!!Ειστε ανρωποι με ταλεντο..κ αυτο που κανετε φανερωνει πολλες ευαισθησιες!! μπραβο σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τα ειδα :( :( αλλα θελω απ τα αλλα :woohoo: :woohoo:!!!!

λες να επηρεαστει αν τον βαλω σε φραουλενιο δωματιο?:laugh:

:laugh: ο αντρας μου παντως..μου το απεκλεισε!!:laugh: :laugh:

αχχ μου αρεσε αυτο που εβαλες..αλλα η αληθεια ειναι οτι δεν συγκρινονται ρουχα κ δωματια με των κοριτσιων....

Θα επιβληθω στις...........μελλοντικες μου νυφες!!θα πω δε θελω να ακουσω το ονομα μου..απλαθελω να διακοσμησω το δωματιο των εγγονων μου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: ακομα δεν γεννησες τον γυιο και εισαι ετοιμη για το τριτο βλεπω..:woohoo: :laugh: πηρες φορα αγαπη μου!!!!!μια χαρα,πολυ καλα θα κανεις!!!!:woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom έγραψε:

Θα επιβληθω στις...........μελλοντικες μου νυφες!!θα πω δε θελω να ακουσω το ονομα μου..απλαθελω να διακοσμησω το δωματιο των εγγονων μου!!:)

Ναι καλα!Μη φας! Ορεξη εχουμε τωρα να επεμβεις και στη διακοσμηση των παιδιων της κορης μου!!!Μμμμμμμμ μ'αυτο το πλευρο να κοιμασαι!!!!!!

Και οσο για το ονομα.....Σιγα μη βαλουμε την εγγονα μου Ευθυμια!

χαχαχαχχαχαχαχαχαααααααα (Σε πειραζω αλλα....σοβαρα τα λεω! :evil::laugh: :woohoo: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...