Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ιδεες διακοσμησης κ.λ.π


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπαρχουν πολλα αρχεια με απεριοριστα σχεδια και απο την Ελλαδα και απο το εξωτερικο,μας τα στελνουν συνεργατες.Τα περισσοτερα απο αυτα ειναι standart απλα σχεδια που υπαρχουν σε αρκετα sites και περιοδικα και μπορουν οι μανουλες να παρουν ιδεες για να κανουν κατι και μονες τους αν θελουν.Θα ανεβασω συντομα και βιντεο ''do it yourself''(φτιαξτο μονος σου).:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

folympia έγραψε:

ax Yvonni einai teleia ta domatia...sigxaritiria!!!! anipomono na erthei o minas pou tha arxiso k ego na to etoimazo!!!!!! tote mallon tha xreiasto tin voithia sou... na xereis!!!! :) :) :) :) :) :) :)

Νασαι καλα αγαπη μου,ευχαριστω πολυ,παντως και μονη σου μπορεις να κανεις καποια απο τα σχεδια και εγω θα δινω οδηγιες βημα βημα πως να το κανεις;):) ευκολο ειναι!Θα δεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΒΟΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ,ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.......

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΦΤΙΑΧΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ

ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΜΑΣ.-ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ?-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Χαιρομαι που σας αρεσουν!:) οι ριγες δεν ειναι απαραιτητο να γινουν σε ολο το δωματιο,μπορουνε να γινουν μονο σε ενα τοιχο,και το υπολοιπο να ειναι μονοχρωμο αν το δωματιο ειναι μικρο.Προσπαθω να ανεβασω την παλετα με τα χρωματα του DISNEY για τα βρεφικα δωματια και δυσκολευομαι...που θα μου παει...θα τη βαλω :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το δεντρακι ειναι πολυ ευκολο να γινει!Αφου επιλεξουμε το βασικο χρωμα για ολο τον τοιχο,στο συγκεκριμενο δωματιο ειναι ροζ καραμελας,μετα με λευκο χρωμα κανουμε τον κορμο τα κλαδια και τα φυλλαρακια!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα Υβοννακι, ειναι υπεροχα!!!

τι κριμα να μη μενουμε κοντα, να φτιαξεις και το δωματιο της μικρουλας μου!!:( αλλα οι ιδεες ειναι εξαιρετικες!!! σ'ευχαριστουμε παρα παρα πολυ!!!

εγω, αν και δε πιανει τρελα το χερι μου, το παλευω, μιας και τρελαινομαι για διακοσμηση κτλ!!! χιλια ευχαριστουμε για τις ιδεες!!!

κι αμα κανεις κανα ταξιδακι προς τα κατω...;):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να εισαι καλα κοπελα μου κι εσυ και το πριγκηπακι σου!!!!Σου ευχομαι οτι καλυτερο στη ζωη σου!!!!!:) :) :)

Καλη επιτυχια και στη διακοσμηση!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψαχνω να βρω το τραγουδακι απο το βιντεο και δεν μπορω να μαθω ποιο ειναι.:ohmy: Το χρειαζομαι για τη δουλεια μου....μηπως μπορει να βοηθησει καμμια απο σας.... τα σαινια.. του μαμυ!!!!!:woohoo:

Ελλαδαααααα,crazyyyy,Scarlet???????;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη δεν μπορω να σε βοηθήσω με το τραγούδι λυπαμαι..

απλα δεν ειχα δει νωριτερα το θεμα αυτο και ειδα ολα τα δωματια τωρα........................................

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΛΕΜΕ...........

ΤΕΛΕΙΑ..............

ΕΡΓΑ ΤΕΧΝΗΣ......

πραγματικα ενθουσιαστηκα..

εγω δεν μπορω ουτε μια γραμμη να τραβηξω ισια..

ειναι δωρο θεου να εχεις τετοιες ικανοτητες..

μπραβο μπραβο!!!:silly: :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Ψαχνω να βρω το τραγουδακι απο το βιντεο και δεν μπορω να μαθω ποιο ειναι.:ohmy: Το χρειαζομαι για τη δουλεια μου....μηπως μπορει να βοηθησει καμμια απο σας.... τα σαινια.. του μαμυ!!!!!:woohoo:

Ελλαδαααααα,crazyyyy,Scarlet???????;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...