Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχα τελεια! τα εχεις υπολογισει ολα!!!

εμεις ξεκινησαμε φλεβαρη και λεω χμμ!! τελεια!! τα επομενα χριστουγεννα θα εχουμε ισως μπεμπε;;;!!!!!! 🤣🤣

μετα προχωρουσε ο καιρος... α λεω ανοιξη θα γενναω!!! θα κανω ταυρινα (κοιτουσα και το κινεζικο ημερολογιο για το φυλο του παιδιου) και λεω θα σφαζομαστε!!! (ειμαι εγω ταυρος και η μαμα μου!!!)

μετα λεω αντε καλοκαιρακι θα γεννησω.. δε θα τη γλιτωσω τη ζεστη!!! 🙄

αχαχαχαχαχχαχαχα!!! και τωρα παρακαλω να ερθει  και ας ειναι οτι μηνα θελει!!!!! 😆😆😆

Και η μαμα σου ταυρινα;;; Και εγώ είμαι ταύρος το καλύτερο ζώδιο 🤣🤣🤣και ο ανιψιός μου !!! 
 

Κλαιω με το κινεζικό ημερολόγιο γιατί το κοιτούσα και εγώ 🤣🤣🤣

 

εμενα η μαμα μου είναι αιγοκερος και οκ τσακωνόμαστε κάποτε αλλά τα βρίσκουμε πολύ!! Με τον μπαμπά μου όλη την ώρα τσακωνόμαστε γιατί είμαστε και οι δυο ξεροκέφαλοι 😂😂😂είναι σκορπιός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εμένα μου αρέσει ο χειμώνας για να γεννηθεί το κάθε μωράκι, γιατί χουχουλιάζεις με το μικρούλι κ όταν ξεπετάγεται μπορείς να το κυκλοφορείς παντού 😋 Αλλά μετά στα γενέθλια σκέφτεσαι που να τους χωρέσεις όλους για το πάρτυ......!  😆

Ναι ακριβώς αυτό σκεφτόμουν ότι μέχρι το καλοκαιράκι θα μπορούμε να πάμε και θάλασσα!! Αλλά εχεις δίκιο με τα πάρτυ και άσε έχουμε και τον κοβιντ τώρα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Και η μαμα σου ταυρινα;;; Και εγώ είμαι ταύρος το καλύτερο ζώδιο 🤣🤣🤣και ο ανιψιός μου !!! 
 

Κλαιω με το κινεζικό ημερολόγιο γιατί το κοιτούσα και εγώ 🤣🤣🤣

 

εμενα η μαμα μου είναι αιγοκερος και οκ τσακωνόμαστε κάποτε αλλά τα βρίσκουμε πολύ!! Με τον μπαμπά μου όλη την ώρα τσακωνόμαστε γιατί είμαστε και οι δυο ξεροκέφαλοι 😂😂😂είναι σκορπιός 

χαχαχχα!!! ολες τα ιδια κοιταμε τελικα!!! 😆😆😆

ναι εγω 23/04 και η μαμα μου 10/05!!!! ειμαστε εντονοι χαρακτηρες και οι δυο και ξεροκεφαλες που λες κι εσυ!!! εχουμε βαλει κατι στο μυαλο μας και θελουμε να γινει ετσι...

ο πατερας μου διδυμος!! αλλα λεει, αλλα κανει κι αλλα εννοει.. συγγνωμη αλλα δεν τους μπορω.. τους αντρες διδυμους! με τις γυναικες τα παω τελεια!!! 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ναι ακριβώς αυτό σκεφτόμουν ότι μέχρι το καλοκαιράκι θα μπορούμε να πάμε και θάλασσα!! Αλλά εχεις δίκιο με τα πάρτυ και άσε έχουμε και τον κοβιντ τώρα 😂😂😂

Έχουμε κ μεγάλη οικογένεια.... μόνο γονείς, τα αδέρφια μας, με συζύγους κ παιδιά μαζευόμαστε 30 άτομα! Φαντάσου με νονούς κ φίλους! Στα τελευταία είχαμε πολλές απώλειες σε ταξίδια κ δεν είπα σε φίλους κ μείναμε 15... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

χαχαχχα!!! ολες τα ιδια κοιταμε τελικα!!! 😆😆😆

ναι εγω 23/04 και η μαμα μου 10/05!!!! ειμαστε εντονοι χαρακτηρες και οι δυο και ξεροκεφαλες που λες κι εσυ!!! εχουμε βαλει κατι στο μυαλο μας και θελουμε να γινει ετσι...

ο πατερας μου διδυμος!! αλλα λεει, αλλα κανει κι αλλα εννοει.. συγγνωμη αλλα δεν τους μπορω.. τους αντρες διδυμους! με τις γυναικες τα παω τελεια!!! 😍😍

Τέλεια εγώ είμαι 22/4 και ο ανιψιός μου ήταν να γεννηθεί προγραμματισμένα 10/05 αλλά μετά έκτακτα γεννήθηκε 06/05 οντως είμαστε πολύ ξεροκέφαλοι!!! Εγώ γενικά με τους δίδυμους καλά τα πάω ο πρώην μου ήταν δίδυμος οντως μια πολύ πολύ έντονη σχέση απορώ πως άντεξα τόσα χρόνια 😂😂😂😂

Αχ όποτε έρθει το ζουζούνι μας και ας είναι ότι ζώδιο θέλει 🤣🤣 Οι μαμάδες όλα τα αγαπούν 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Έχουμε κ μεγάλη οικογένεια.... μόνο γονείς, τα αδέρφια μας, με συζύγους κ παιδιά μαζευόμαστε 30 άτομα! Φαντάσου με νονούς κ φίλους! Στα τελευταία είχαμε πολλές απώλειες σε ταξίδια κ δεν είπα σε φίλους κ μείναμε 15... 

γενικά έχουμε μεγάλα σόγια 😂😂😂😂 να φανταστείς έκανα αρραβώνα καλέσαμε μόνο θείους και πρώτα ξαδέρφια και μερικούς φιλους μας ούτε καν συναδέλφους και είμασταν 120 άτομα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

γενικά έχουμε μεγάλα σόγια 😂😂😂😂 να φανταστείς έκανα αρραβώνα καλέσαμε μόνο θείους και παιδιά και μερικούς φιλους μας ούτε καν συναδέλφους και είμασταν 120 άτομα 😂😂😂

Κατάλαβα.... μια από τα ίδια!!! Βαφτίσεις με τους κοντινούς 180 άτομα 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η iriana είπε:

😳😳😳

Χαχαχαχα η οικογένεια του άντρα μου είναι μεγάλη, σχεδόν όλα του τα ξαδέρφια είναι παντρεμένα με 2-3 παιδιά τι περιμένεις 🤣🤣 εγώ 2 θείους έχω και 3 πρώτα ξαδέρφια τα οποία δεν παντρεύτηκαν και δεν έχουν παιδιά! Ο πατέρας μου είναι μοναχογιός κ μοναχοπαίδι  δεν έχει αδέρφια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Εγώ πάλι έχω ψάξει το φύλο του μωρού σύμφωνα με το κινέζικο ημερολόγιο 😂 με απασχολεί πιο πολύ από το ζώδιο 😂

Κορίτσια το κινέζικο ημερολόγιο 2 στα τρία έπεσε έξω σε εμένα....! 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω πολυ μεγαλα σογια εχετε!!! εμεις δεν ειμαστε τοσοι..

πάντως για το κινεζικο ημερολογιο εχω πολλες περιπτωσεις που πεφτει μεσα και κατι λιγες που δεν επαληθευτηκε.. μαλλον στατιστικο ειναι αυτο το ημερολογιο ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια το κινέζικο ημερολόγιο 2 στα τρία έπεσε έξω σε εμένα....! 🤣

αντεεεε!!!! εμενα σε αδερφο και κοντινες φιλες επεσε μεσα!!! λιγες εξαιρεσεις εχουμε...

Να ειναι γερα παιδια και ας ειναι ο,τι φυλο θελει ο θεος!!!

βασικα να κανουμε μωρα και θα βολεψουμε το φυλο!!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αντεεεε!!!! εμενα σε αδερφο και κοντινες φιλες επεσε μεσα!!! λιγες εξαιρεσεις εχουμε...

Ναι κ αυτή τη φορά πάλι έβγαινε κορίτσι (όπως κ τις άλλες) κ λέω στον άντρα μου άντε πάμε για το τρίτο αγόρι!!!! 😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχαχα η οικογένεια του άντρα μου είναι μεγάλη, σχεδόν όλα του τα ξαδέρφια είναι παντρεμένα με 2-3 παιδιά τι περιμένεις 🤣🤣 εγώ 2 θείους έχω και 3 πρώτα ξαδέρφια τα οποία δεν παντρεύτηκαν και δεν έχουν παιδιά! Ο πατέρας μου είναι μοναχογιός κ μοναχοπαίδι  δεν έχει αδέρφια! 

Ο πεθερός μου έχει 9 αδέρφια!!!!!!! Οι υπόλοιποι γονείς μας από 4-5, όπως κ εμείς οι ίδιοι 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσια μου επιτελους κατεβηκε!!!! 🎉🎉 το λαδι μου εβγαλε τσικι τσικι με τα καφε... αμαν...

Άντε να τελειώνεις κ με τις εξετάσεις κοριτσάκι μου.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Άντε να τελειώνεις κ με τις εξετάσεις κοριτσάκι μου.... 

ναι ναι!! ενα ενα να μπαινουν σε σειρα!

κοριτσια για τη σαλπιγγογραφια εχετε καποιο hint;;;;;;

καποια μεθοδο που να γνωριζετε ή καποια συμβουλη;; γτ δεν εχω ιδεα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι ναι!! ενα ενα να μπαινουν σε σειρα!

κοριτσια για τη σαλπιγγογραφια εχετε καποιο hint;;;;;;

καποια μεθοδο που να γνωριζετε ή καποια συμβουλη;; γτ δεν εχω ιδεα...

Αντωνια μου αν οι σάλπιγγες είναι ανοιχτές θα αισθανθείς ένα τσικ πραγματικά. Ένα πόνο περιόδου που μέχρι να τον καταλάβεις φεύγει! Είναι η στιγμή που περνάει το σκιαγραφικο. Φίλη που είχε πρόβλημα πόνεσε. Να μείνεις χαλαρή εκείνη τη στιγμή κ θα είσαι μια χαρά! Που θα την κάνεις; εγώ πήγα ιασω 

Από εκεί κ πέρα η μόνη συμβουλή είναι να κάνεις την κλασσική γιατί από όσο ξέρω τη νέα με τον υπέρηχο δεν την δέχονται σε επιτροπή αν σου χρειαστεί για οτιδήποτε παραπέρα δλδ. Αν κάποιο κορίτσι ξέρει αν έχει αλλάξει αυτό ας με διορθώσει! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κ μακάρι να μην τη χρειαστείς για πουθενά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!!!! 😍😍😍 οντως η μερα σμρ τελεια!!! ηλιολουστη!!! 

εγω εννοειται δεν κρατηθηκα χθες βραδυ κι εκανα ενα τεστ.. ωορρηξιας γτ εγκυμοσυνης δεν εχω..

μονο μια γραμμουλα φσκ... ουτε ιδεα της δευτερης δεν υπηρχε!!!!😆😆😆

σμρ λογικα θα κατεβει η περιοδος!! 

Σμρ η μεγαλη μερα!!! πάει ο αντρας μου Λυμπεροπουλο!! ελπιζω την Παρασκευη που θα βγει το αποτελεσμα να μην κλαιω με μαυρο δακρυ! 😋

Καλη δουλιτσα σε οσα κοριτσια εργαζονται!!! ❤️

Αντε πάει και αυτό :) Καλά αποτελέσματα Τόνια μου!!! Η αναμονή για αποτελέσματα είναι και αυτή κάτι για αυτο να γεμίσεις το χρόνο σου με άλλα ομορφα πραγματάκια μέχρι τότε❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι ναι!! ενα ενα να μπαινουν σε σειρα!

κοριτσια για τη σαλπιγγογραφια εχετε καποιο hint;;;;;;

καποια μεθοδο που να γνωριζετε ή καποια συμβουλη;; γτ δεν εχω ιδεα...

Είναι η σαλπιγγογραφια και η υπερηχοσαλπιγγογραφια, εγώ εκανα σαλπογγογρφια και ήθελα να την κάνω με τον γιατρό μου, μου κόστισε 200 ευρώ, Αθήνα από οτι κατάλαβα μπορείς να βρεις να κλείσεις ραντεβού πολύ πιο οικονομικά... άλλες λένε πονάνε και άλλες όχι, επίσης λένε ότι είναι κλειστες οθ σάλπιγγες τότε πονάς,  εγω έχω ανοιχτές σάλπιγγες αλλά παρόλα αυτά πόνεσα πολύ,  είναι πολύ σημαντική εξέταση! Ο γιατρός θα σε κατευθύνει για το παυσίπονο και την προληπτική αντιβίωση που θα πάρεις για 3-4 μερες σε περίπτωση που κάνεις σαλπιγγογραφια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνια μου αν οι σάλπιγγες είναι ανοιχτές θα αισθανθείς ένα τσικ πραγματικά. Ένα πόνο περιόδου που μέχρι να τον καταλάβεις φεύγει! Είναι η στιγμή που περνάει το σκιαγραφικο. Φίλη που είχε πρόβλημα πόνεσε. Να μείνεις χαλαρή εκείνη τη στιγμή κ θα είσαι μια χαρά! Που θα την κάνεις; εγώ πήγα ιασω 

Από εκεί κ πέρα η μόνη συμβουλή είναι να κάνεις την κλασσική γιατί από όσο ξέρω τη νέα με τον υπέρηχο δεν την δέχονται σε επιτροπή αν σου χρειαστεί για οτιδήποτε παραπέρα δλδ. Αν κάποιο κορίτσι ξέρει αν έχει αλλάξει αυτό ας με διορθώσει! Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα κ μακάρι να μην τη χρειαστείς για πουθενά! 

Ευχαριστω κοριτσι μου για τις πληροφοριες και τις συμβουλες!!❤️❤️

Η γυναικολογος που πηγα συνεργαζεται με το Μητερα!! μου ειπε να την παρω τηλ 1-2 ημερες πριν την 8η μερα του κυκλου για να μου κλεισει ραντεβου και να μου πει τι χρειαζεται για προετοιμασια/οδηγιες.. πχ παυσιπονο κλπ..

ενα αγχος το εχω μηπως πονεσω αλλα οκ... αν ρε κοριτσια υπαρχει θεμα με τις σαλπιγγες τι κανεις;;; πας κατευθειαν για εξωσωματικη; υπαρχει θεραπεια; (σορρυ τελειως ασχετη 🙈)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Αχ δεν ξέρω πιο είναι το το πιο δύσκολο να δυσκολεύεσαι στην σύλληψη ή να μην μπορείς να το κρατήσεις;; Εννοώ για μια γυναίκα είναι ανακούφιση ότι μπορεί να συλλάβει αλλά δεν μπορεί να το κρατήσει;; 

Σιγουρα και τα δυο πολυ δυσκολα αλλα για  εμενα προσωπικα θα ηταν πιο δυσκολο μια ατυχια στην εγκυμοσυνη. 🥺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Σίγουρα και τα δυο απλά νομίζω ότι σου φεύγει το άγχος του «δεν μπορώ να συλλάβω» αλλά και να το εχεις μέσα σου και να το χάσεις σίγουρα είναι ψυχοφθόρο…ειδικά όταν είναι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη…θαυμάζω τις γυναίκες αυτες πόση δύναμη να έχουν…

Να αλλάξω λίγο το δυσάρεστο κλήμα 

«Υποθέτουμε» ότι όλα μας πάνε καλά ποιος μήνας για εσάς είναι ο ιδανικότερος για να γεννηθεί το μωράκι σας;; 

Εννοειται οπιτεδηποτε, αλλα εχω μια μικρη προτιμηση να γεννησω Σεπτεμβρη 😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αντε πάει και αυτό :) Καλά αποτελέσματα Τόνια μου!!! Η αναμονή για αποτελέσματα είναι και αυτή κάτι για αυτο να γεμίσεις το χρόνο σου με άλλα ομορφα πραγματάκια μέχρι τότε❤️❤️

❤️❤️❤️❤️ (τελειωσαν οι αντιδρασεις παααλι)

ευχαριστω κοριτσι μου!!!! ελπιζω συντομα να εχουμε θετικα νεα στο παρεακι μας και να γεμισουν οι κοιλιτσες!!!

θελω Χμας με γεματες κοιλιες!!!!!!!!!🙏🙏🙏 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είναι η σαλπιγγογραφια και η υπερηχοσαλπιγγογραφια, εγώ εκανα σαλπογγογρφια και ήθελα να την κάνω με τον γιατρό μου, μου κόστισε 200 ευρώ, Αθήνα από οτι κατάλαβα μπορείς να βρεις να κλείσεις ραντεβού πολύ πιο οικονομικά... άλλες λένε πονάνε και άλλες όχι, επίσης λένε ότι είναι κλειστες οθ σάλπιγγες τότε πονάς,  εγω έχω ανοιχτές σάλπιγγες αλλά παρόλα αυτά πόνεσα πολύ,  είναι πολύ σημαντική εξέταση! Ο γιατρός θα σε κατευθύνει για το παυσίπονο και την προληπτική αντιβίωση που θα πάρεις για 3-4 μερες σε περίπτωση που κάνεις σαλπιγγογραφια 

ωχ μη μου λες τετοια!!! ευτυχως παιρνω πολυ σπανια χαπια/παυσιπονα οποτε με πιανουν με τη μια οοοοταν παρω.. ελπιζω κι αυτη τη φορα να κανουν το θαυμα τους!!!😉

νομιζω 130€ εχει στο μητερα αλλα δεν ειμαι σιγουρη.. θα (τα) κλαψω αλλα θα κατσω!!! 🤣🤣🤣🤣

Ευχαριστω Κατερινα μου για τις πληροφοριες!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ναι ναι!! ενα ενα να μπαινουν σε σειρα!

κοριτσια για τη σαλπιγγογραφια εχετε καποιο hint;;;;;;

καποια μεθοδο που να γνωριζετε ή καποια συμβουλη;; γτ δεν εχω ιδεα...

Δεν εχω κανει αλλα ρωτησα γιατρο προσφατα. Μου ειπαν αρχικα οτι η εμπειρια καθε γυναικας στην εξεταση διαφορετικη και κυμαινεται απτο καθολου ενοχληση μεχρι και καποιο πονο τυπου πονοσ περιοδου. Ο γιατρος μου ειπε οτι υπαρχει μια θεωρια οτι ισως ο πονος στην εξεταση εξαρταται και απο πονο περιοδου- οσο πιο πολυ ποναει μια γυναικα στην περιοδο τοσο ποναει και σαλπιγγογραφια αλλα δεν μου το πε σαν δεδομενο απλα πανω στη συζητηση. Σιγουρα ο πονος εξαρταται και απτο αν ειναι ανοιχτες οι σαλπιγγες. Μου ειπε γενικα οτι ενας λογος για να ειναι  κλειστες οι σαλπιγγες  ειναι καποιομικροβιο που μπορεις να εχεις περασει παλαιοτερα και δημιουργησε φλεγμονη (ενδεικτικα χλαμυδια, ουρεοπλασμα, μυκοπλασμα, κλπ )

Μου ειπαν οτι υπαρχει η κλασικη σαλπιγγογραφια που θεωρειται πιο αξιοπιστη αλλα ισως ποναει περισσοτερο και η υπερηχοσαλπιγγογραφια η οποια ειναι πιο νεα μεθοδος και πιο ανωδυνη. Η εξεταση γινεται και σε ιατρειο γυναικολογου και κοστιζει 160 ευρω ενδεικτικα απο Ιασω. (νομιζω εκει κανουν την κλασσικη αλλα δνε ξερω σιγουρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...