Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Είχα κάνει ένα τεστ στις 28/9 βγήκε έντονη η γραμμουλα αλλά όχι όσο του ελέγχου άρα στις 29/9 φαντάζομαι θα ήταν θετικό! Δεν έκανα ξανά γιατί φεύγαμε για ταξίδι και δεν ήθελα να τα πάρω! Αν έγινε 29/9 θετικό άρα 13 θα μου ερχόταν, αλλά μου ήρθε τώρα 12/10 προς 13/10! 
 

θα πάω γυμναστική και θα του δώσω να καταλαβει θα εκτονωθώ!!! 
 

εντάξει δε πειράζει ας δούμε το θετικό δεν θα βγάλω το παιδί Βούδα ή Πεστη χαχαχαχα 😂😂😂

😂😂😂😂 έχεις όντως  μεγάλη καρδιά μπράβο... τι γίνετε ρε κορίτσια μόνο εγω πέφτω στα πατώματα? Χτυπιεμαι στο κλάμα τα βαφω μαύρα... παμε δυνατά για τον άλλον μήνα κοριτσάκι μου!!!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Μολις έμαθα ότι η γυναίκα του μάνατζερ μου είναι εγκυος και χάρηκα παρά πολύ!!! Θα γεννούσαμε τον ίδιο καιρό 😅😅😅
 

Αλλά από την άλλη σκέφτηκα τι λαθος κάνουμε εμεις βρε παιδί μου, τεσπα δε πειράζει θα ξανά προσπαθήσουμε τον επόμενο κύκλο μπορεί να είμαστε πιο τυχεροί! 

Κανένα λάθος κορίτσι μου πίστεψε με!!! Θύμισε μου σε παρακαλώ πόσο καιρό προσπαθείτε? Συγγνώμη που μου διαφεύγει ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια τώρα μπήκα πο πο τι έχετε γράψει 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Που να τα διαβάσω όλα αυτά !

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι , πόσες εδώ έχουν κάνει εξωσωματικη;

Θέλω να κάνω μια ερώτηση για τα φαρμακα.

Τα κορίτσια της εξωσωματικής θα σε βοηθήσουν χτυπά πόρτα και μπες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Τα κορίτσια της εξωσωματικής θα σε βοηθήσουν χτυπά πόρτα και μπες 😉

Να γράψω εκεί λέτε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mimi26 είπε:

Να γράψω εκεί λέτε ;

Εκεί θα ξέρουν σίγουρα γιατί είναι όλων των ειδών οι περιπτώσεις κ πάντα κάποια ξέρει να πει! Παρόλα αυτά αν θες πες μου τι είναι μιας κ γω έκανα εξωσωματική οπότε ίσως ξέρω αν είναι κάτι που μου έτυχε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κανένα λάθος κορίτσι μου πίστεψε με!!! Θύμισε μου σε παρακαλώ πόσο καιρό προσπαθείτε? Συγγνώμη που μου διαφεύγει ☹

Αρχίσαμε τον Ιανουάριο σταματήσαμε τον Μάιο και Ιούνη που θα κάναμε το εμβόλιο, Ιούλιο αρχίσαμε πάλι πιο χαλαρά, τον Αύγουστο δεν κάναμε καθόλου στις γόνιμες όποτε από Σεπτέμβρη και τώρα Οκτώβριο μετά από καιρό ήταν οι πιο καλές μας φορές! Άμα σκεφτείς και τις διακοπές που κάναμε, άρα 8 μήνες στο σύνολο πάμε για τον 9ο 

 

Εσείς ποσό καιρό προσπαθείτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

😂😂😂😂 έχεις όντως  μεγάλη καρδιά μπράβο... τι γίνετε ρε κορίτσια μόνο εγω πέφτω στα πατώματα? Χτυπιεμαι στο κλάμα τα βαφω μαύρα... παμε δυνατά για τον άλλον μήνα κοριτσάκι μου!!!💗

Γενικά έχω πολύ υπομονή προς το παρών δεν εξαντλήθηκε… δεν πειράζει για κάποιο λόγο δεν έγινε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Αρχίσαμε τον Ιανουάριο σταματήσαμε τον Μάιο και Ιούνη που θα κάναμε το εμβόλιο, Ιούλιο αρχίσαμε πάλι πιο χαλαρά, τον Αύγουστο δεν κάναμε καθόλου στις γόνιμες όποτε από Σεπτέμβρη και τώρα Οκτώβριο μετά από καιρό ήταν οι πιο καλές μας φορές! Άμα σκεφτείς και τις διακοπές που κάναμε, άρα 8 μήνες στο σύνολο πάμε για τον 9ο 

 

Εσείς ποσό καιρό προσπαθείτε; 

13 μήνες έχουμε ελεύθερες επαφές,  βασικά και 15 θα έλεγα τους τελευταίους 6 μήνες είναι στοχευμένα όμως,  γτ τούς πρώτους μήνες ούτε οωρηξια ήξερα γιατί δεν έχω σταθερό κύκλο,  με τη θεραπεία κλομιφαινης σταθεροποιήθηκε..

Κορίτσια αύριο θα μου έρθει,  νιώθω τραβήγματα που και που και ένα τεστακι οωρηξιας  σήμερα που έκανα δεν βγάζει καθόλου άχνη γραμμή ενώ μέχρι Εχθές έβγαζε... Καλά ξεμπερδέματα να έχω και καλά τρεχάματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

δεν είναι έτοιμος αλλά πρέπει και θέλω πολύ να πάει γιατί θα του βγάλει αυτό που τον φοβίζει αυτό που τον κάνει να νιώθει έτσι και να χρειάζεται την αγωγή! Να φανταστείς τον Αύγουστο είχαμε προγραμματισμένο ταξίδι Νάξο Πάρο και το ακυρώσαμε Κυριακή και Δευτέρα φεύγαμε! Γιατί τον έπιασε αυτό το πράγμα και αν δεν έπαιρνε  την αγωγή του τώρα ούτε Βουδαπέστη θα πηγαίναμε!! Είχαμε 3 εβδομαδες άδεια τον Αύγουστο και οι 2 πέρασαν με κλάματα και σπίτι δεν ήθελα να βγω από το σπίτι και δεν ήθελα να βλέπω κανένα γιατί περνούσαν όλα από το μυαλό μου και το μεγαλύτερο δεν θα γίνω ποτέ μάνα γιατί ελεγα ότι η αγωγή φταίει που ακόμη δεν πέτυχε και ενιωθα άσχημα γιατί τον πίεσα και να τα σταματήσει ενώ έχουμε τώρα άγχη λόγο και του σπιτιού μας που χτίζεται, και τον έπιασε η κρίση πανικού η φοβία να μην είναι με κόσμο κτλ κτλ  

Καλησπέρα κορίτσι μου. 

Δεν κατάλαβα καλά από όσα γράφεις, αλλά ο άντρας σου έκανε αγωγή για αγχώδη διαταραχή και κρίσεις πανικού; 

Σε ρωτάω γιατί αν έκανε τέτοια αγωγή, να ξέρεις ότι έκανε και ο άντρας μου αγωγή για τον ίδιο λόγο περίπου 1μιση χρόνο, και έμεινα με την πρώτη έγκυος. Την αγωγή τη συνέχιζε μάλιστα ενώ εγώ ήμουν έγκυος, μετά από μήνες την έκοψε, ενώ κόντευα να γεννήσω. Επίσης εγώ έμεινα έγκυος Δεκέμβριο. Από τον Αύγουστο έπαιρνα κι εγώ συστηματικά κάποια αγχολυτικά, για το λόγο ότι είχα κι εγώ κρίσεις πανικού και αγχώδη διαταραχή. Και όπως είδες ούτε το ότι έπαιρνα εγώ χάπια δεν επηρέασε να μείνω έγκυος με τη μία. Τα έκοψα όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος.

Απλά στο λέω γιατί η ψυχική υγεία είναι πολύ σημαντική, και αν δεν είσαι καλά μέσα σου μπορεί να μην είσαι έτοιμος και για παιδί. Δηλαδή μπορεί να του βγει και μετά αν δεν το έχει ξεπεράσει. Προέχει να κάνει την αγωγή του, και δεν νομίζω ότι θα σας επηρεάσει στη σύλληψη, εφόσον εγώ κι ο άντρας μου παίρναμε τέτοια χάπια και μάλιστα ο άντρας μου έκανε αγωγή κανονικά δηλαδή έπαιρνε πιο βαριά από μένα και όπως είδες δε μας επηρέασε. Ρώτα και τον γιατρό αν θες για το αν επηρεάζουν, εγώ απλά σου λέω την εμπειρία μου μήπως σε βοηθήσω. Α επίσης δε θέλει πίεση, θέλει να νιώθει ότι είσαι δίπλα του και τον καταλαβαίνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Εκεί θα ξέρουν σίγουρα γιατί είναι όλων των ειδών οι περιπτώσεις κ πάντα κάποια ξέρει να πει! Παρόλα αυτά αν θες πες μου τι είναι μιας κ γω έκανα εξωσωματική οπότε ίσως ξέρω αν είναι κάτι που μου έτυχε! 

Τι φάρμακα πήρες από την αρχή του κύκλου;

Εμείς συζητήσαμε για cyclacour η για femara .

Με το φεμαρα κάνω ωορηξία αλλά νομίζω δεν είναι οιστρογόνο.

Το cyclacour τι φάρμακο είναι ; Γνωρίζεις ; Ποιος ο σκοπός;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. 

Δεν κατάλαβα καλά από όσα γράφεις, αλλά ο άντρας σου έκανε αγωγή για αγχώδη διαταραχή και κρίσεις πανικού; 

Σε ρωτάω γιατί αν έκανε τέτοια αγωγή, να ξέρεις ότι έκανε και ο άντρας μου αγωγή για τον ίδιο λόγο περίπου 1μιση χρόνο, και έμεινα με την πρώτη έγκυος. Την αγωγή τη συνέχιζε μάλιστα ενώ εγώ ήμουν έγκυος, μετά από μήνες την έκοψε, ενώ κόντευα να γεννήσω. Επίσης εγώ έμεινα έγκυος Δεκέμβριο. Από τον Αύγουστο έπαιρνα κι εγώ συστηματικά κάποια αγχολυτικά, για το λόγο ότι είχα κι εγώ κρίσεις πανικού και αγχώδη διαταραχή. Και όπως είδες ούτε το ότι έπαιρνα εγώ χάπια δεν επηρέασε να μείνω έγκυος με τη μία. Τα έκοψα όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος.

Απλά στο λέω γιατί η ψυχική υγεία είναι πολύ σημαντική, και αν δεν είσαι καλά μέσα σου μπορεί να μην είσαι έτοιμος και για παιδί. Δηλαδή μπορεί να του βγει και μετά αν δεν το έχει ξεπεράσει. Προέχει να κάνει την αγωγή του, και δεν νομίζω ότι θα σας επηρεάσει στη σύλληψη, εφόσον εγώ κι ο άντρας μου παίρναμε τέτοια χάπια και μάλιστα ο άντρας μου έκανε αγωγή κανονικά δηλαδή έπαιρνε πιο βαριά από μένα και όπως είδες δε μας επηρέασε. Ρώτα και τον γιατρό αν θες για το αν επηρεάζουν, εγώ απλά σου λέω την εμπειρία μου μήπως σε βοηθήσω. Α επίσης δε θέλει πίεση, θέλει να νιώθει ότι είσαι δίπλα του και τον καταλαβαίνεις

Σε ευχαριστώ παρά πολύ δεν ξερεις ποσό με ανακουφίζει αυτό που μου λες και πόση ελπίδα μου δίνει!!! Σου έστειλα και πμ 

 

Θα ρωτήσω τον γιατρό μου! Ρώτησα και τον ουρολόγο μου είπε ότι μόνο τη λίμπιντο ισως επηρεάσουν όχι το σπερμα και μου έδωσε πάλι μια ελπίδα αλλα γιατρος είναι θα ήθελα να είχα κ ένα χειροπιαστό παράδειγμα που τα κατάφερε κ σε ευχαριστώ πολύ που το μοιράστηκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

13 μήνες έχουμε ελεύθερες επαφές,  βασικά και 15 θα έλεγα τους τελευταίους 6 μήνες είναι στοχευμένα όμως,  γτ τούς πρώτους μήνες ούτε οωρηξια ήξερα γιατί δεν έχω σταθερό κύκλο,  με τη θεραπεία κλομιφαινης σταθεροποιήθηκε..

Κορίτσια αύριο θα μου έρθει,  νιώθω τραβήγματα που και που και ένα τεστακι οωρηξιας  σήμερα που έκανα δεν βγάζει καθόλου άχνη γραμμή ενώ μέχρι Εχθές έβγαζε... Καλά ξεμπερδέματα να έχω και καλά τρεχάματα 

Σου εύχομαι να είναι η 13η και η καλύτερη 😘💕  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Τι φάρμακα πήρες από την αρχή του κύκλου;

Εμείς συζητήσαμε για cyclacour η για femara .

Με το φεμαρα κάνω ωορηξία αλλά νομίζω δεν είναι οιστρογόνο.

Το cyclacour τι φάρμακο είναι ; Γνωρίζεις ; Ποιος ο σκοπός;

Καταλαβαίνω ότι εννοείς για εμβρυομεταφορά. Λοιπόν εγώ δεν πήρα φάρμακα από την αρχή του κύκλου καθώς αφήσαμε να κάνω φυσικά ωορρηξια κ μετά πήρα φάρμακα. Ξεκίνησα την επόμενη της ωορρηξιας κ έπαιρνα cyclacour που είναι οιστρογόνα, gynalven που είναι προγεστερονη και επίσης κορτιζόνη, ενέσεις για θρομβοφιλια (έχω κληρονομικοτητα αλλά γενικά δίνουν στην εξωσωματική) κ κάποιες βιταμίνες. Ελπίζω να μην ξεχνάω κάτι. 

Τα Femara τα έχω ακουστά αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς είναι, προφανώς θα τα πάρεις για να κάνεις ωορρηξια μήπως είναι κλομιφαινη; 

Ρώτα στο γκρουπ της εξωσωματικής είναι πολλα κορίτσια που έκαναν ετ σε τεχνητό κύκλο κ θα σου πουν καλύτερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Τι φάρμακα πήρες από την αρχή του κύκλου;

Εμείς συζητήσαμε για cyclacour η για femara .

Με το φεμαρα κάνω ωορηξία αλλά νομίζω δεν είναι οιστρογόνο.

Το cyclacour τι φάρμακο είναι ; Γνωρίζεις ; Ποιος ο σκοπός;

Το cyclacur είναι χάπι οιστραδιόλης.. εγώ έκανα έτσι έμβρυομεταφορά.. το δίνουν από την 2η μέρα περιόδου για να παχύνει το ενδομήτριο, σε παρακολουθούν με υπέρηχο και μόλις σου πουν ξεκινάς να παίρνεις μαζί και προγεστερόνη και 5 μέρες μετά κάνεις έμβρυομεταφορά με βλαστοκυστες..αυτά έκανα εγώ αλλά γίνεται με πολλούς τρόπους προετοιμασία για έμβρυομεταφορά.. καλή επιτυχία!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Καταλαβαίνω ότι εννοείς για εμβρυομεταφορά. Λοιπόν εγώ δεν πήρα φάρμακα από την αρχή του κύκλου καθώς αφήσαμε να κάνω φυσικά ωορρηξια κ μετά πήρα φάρμακα. Ξεκίνησα την επόμενη της ωορρηξιας κ έπαιρνα cyclacour που είναι οιστρογόνα, gynalven που είναι προγεστερονη και επίσης κορτιζόνη, ενέσεις για θρομβοφιλια (έχω κληρονομικοτητα αλλά γενικά δίνουν στην εξωσωματική) κ κάποιες βιταμίνες. Ελπίζω να μην ξεχνάω κάτι. 

Τα Femara τα έχω ακουστά αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς είναι, προφανώς θα τα πάρεις για να κάνεις ωορρηξια μήπως είναι κλομιφαινη; 

Ρώτα στο γκρουπ της εξωσωματικής είναι πολλα κορίτσια που έκαναν ετ σε τεχνητό κύκλο κ θα σου πουν καλύτερα! 

Α τέλεια σε ευχαριστώ, δεν κάνω φυσικά απλά με το φεμαρα ελέγχει καλύτερα τα ωάρια που βγάζω μου είπε φοβάται να μην βγάλω πάλι πάρα πολλά ωάρια !

Το συζητήσαμε με το γιατρό μαζί κ είπαμε για φεμαρα απλά δεν είναι τόσο δυνατό οιστρογόνο. Καλά θα τον ρωτήσω πάλι όταν αδιαθέτησω. Απλά το σκεφτόμουν πριν ότι ίσως έπρεπε να πάρω το άλλο φάρμακο 🤔

Κ μετά την ωορρηξία ναι ξέρω πως θα μου δώσει κ αλλα φάρμακα ...

Δεν θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο αλλου, κ γενικά δεν πολύ γράφω τελευταία γιατι κάνω ερώτηση κ όλο μου γράφουν να ψάξω κ άλλου αφού δεν εμπιστεύομαι τον γιατρό μου... Ε οκ έλεος ! Σκέφτηκα κατι χθες το βραδυ, κ το έγραψα δηλαδή τι πρέπει να κάνω ; Να παίρνω τηλ στο κέντρο εξωσωματικής κάθε φορά που κάνω μια σκέψη;;;;;;;

Νομίζω πως εδώ γράφουμε απορίες οκ .... Είναι κακό πια αυτό γιατί με γεμίζουν ανασφάλεια κ μετά άστο καλύτερα μη γράψω τίποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Το cyclacur είναι χάπι οιστραδιόλης.. εγώ έκανα έτσι έμβρυομεταφορά.. το δίνουν από την 2η μέρα περιόδου για να παχύνει το ενδομήτριο, σε παρακολουθούν με υπέρηχο και μόλις σου πουν ξεκινάς να παίρνεις μαζί και προγεστερόνη και 5 μέρες μετά κάνεις έμβρυομεταφορά με βλαστοκυστες..αυτά έκανα εγώ αλλά γίνεται με πολλούς τρόπους προετοιμασία για έμβρυομεταφορά.. καλή επιτυχία!!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 🙂 Ο καιρός σήμερα είναι πιο ωραίος από τις προηγούμενες ημερες! Ότι πρέπει για θετικά τεστάκια!:ympray:

Καλημέρα κορίτσι μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εύχομαι μια όμορφη μερα ανέμελη! Καλή δουλειά στα κορίτσια που δουλεύουν 💖

Καλημερα αγαπημενη μου, ευχαριστουμε πολυ καλη δουλεια❤️ Σου ηρθε περιοδος τελικα? Εγω νιωθω οτι μαλλον θα μου ερθει αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλή δουλεια 💕💕 εγώ δε κοιμήθηκα καθόλου καλά με την περίοδο κάθε λίγο ξυπνούσα από τις ενοχλήσεις!! Ποσό με νευριάζει όταν μου έρχεται προς το βράδυ!!! 
 

Να σας ρωτήσω εγώ τώρα το μετράω σαν πρώτη μέρα χθες ή σήμερα; Ως τώρα όποτε έβλεπα κόκκινο το μετρούσα πρώτη μέρα την ημέρα που μου ερχόταν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα αγαπημενη μου, ευχαριστουμε πολυ καλη δουλεια❤️ Σου ηρθε περιοδος τελικα? Εγω νιωθω οτι μαλλον θα μου ερθει αυριο

Όχι ακόμα κορίτσι μου, Εχθές στη δούλεια είχα κανα 2 πονακια στο σπίτι το βράδυ κατι τραβήγματα και σήμερα στο γραφείο πάλι πονακι της στιγμής... ε και σήμερα να μην έρθει,  αύριο θα με επισκεφτεί, αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν εχω υγρά.. Αλλά είπαμε κάθε μήνα και κατι διαφορετικό! Εσείς πως τα πάτε? Με τον άντρα σου συζητάς είναι θετικός να συνεχίσετε με γιατρούς? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή δουλεια 💕💕 εγώ δε κοιμήθηκα καθόλου καλά με την περίοδο κάθε λίγο ξυπνούσα από τις ενοχλήσεις!! Ποσό με νευριάζει όταν μου έρχεται προς το βράδυ!!! 
 

Να σας ρωτήσω εγώ τώρα το μετράω σαν πρώτη μέρα χθες ή σήμερα; Ως τώρα όποτε έβλεπα κόκκινο το μετρούσα πρώτη μέρα την ημέρα που μου ερχόταν! 

Νομίζω σου ήρθε πριν τις 8 το απόγευμα, σωστα? οπότε αν σου ήρθε αιμα κανονικό μετράς από εχθές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλή δουλεια 💕💕 εγώ δε κοιμήθηκα καθόλου καλά με την περίοδο κάθε λίγο ξυπνούσα από τις ενοχλήσεις!! Ποσό με νευριάζει όταν μου έρχεται προς το βράδυ!!! 
 

Να σας ρωτήσω εγώ τώρα το μετράω σαν πρώτη μέρα χθες ή σήμερα; Ως τώρα όποτε έβλεπα κόκκινο το μετρούσα πρώτη μέρα την ημέρα που μου ερχόταν! 

Τι ωρα σου ηρθε? Πριν τις 8 το βραδυ το μετρας χθες μετα το μετρας σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Όχι ακόμα κορίτσι μου, Εχθές στη δούλεια είχα κανα 2 πονακια στο σπίτι το βράδυ κατι τραβήγματα και σήμερα στο γραφείο πάλι πονακι της στιγμής... ε και σήμερα να μην έρθει,  αύριο θα με επισκεφτεί, αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι δεν εχω υγρά.. Αλλά είπαμε κάθε μήνα και κατι διαφορετικό! Εσείς πως τα πάτε? Με τον άντρα σου συζητάς είναι θετικός να συνεχίσετε με γιατρούς? 1

Κι εγω εχω ηδη τα κλασσικα συμπτωματα που δειχνουν οτι θα ερθει αυριο. Καλά είμαστεκοριτσι μου κι εμεις.  Τωρα κανονιζω ολες τις εξετασεις στο ειδικο κεντρο και τον ανδρολογο για μεθεπομενη εβδομαδα μαλλον για να δουμε τι φταιει και να παμε κι εμεις παρακατω!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...