Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μακάρι κορίτσακι μοτ σε Ευχαριστώ πολύ.. αλλς δεν ειμαι αισιόδοξη και το δικό σου ένστικτό δεν πέφτει καθόλου εξω.. βέβαια δεν ξέρω αν απο ένστικτό μου εύχεσαι..σε ευχαριστώ και πάλι! Μακάρι οοοολες μας!!!

Η αληθεια ειναι οτι στο λεω απο ευχη μεσα απτην καρδια μου💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

καλημερα κοριτσια!! να ειναι μια βδομαδα γεματη θετικα  τεστ και τεραστιες χοριακες!! Εγω την τεταρτη παω για χοριακη! Κρατιεμαι με νυχια και δοντια μεχρι τοτε... μια σκεφτομαι θετικα και μια πεφτω στα πατωματα...

Καλημέρα κορίτσι μου, εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!!!👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Η αληθεια ειναι οτι στο λεω απο ευχη μεσα απτην καρδια μου💗💗💗

Σε ευχαριστώ 💗💗💗💗💗 λίγες μέρες ακόμα  και για εσένα 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. να σας πω οτι σε 3 μερες περιμένω περίοδο και Εχθές το τεστ οωρηξιας βγήκε θετικό πάλι 🙄 ποοσο καιρο κρατάει αυτή η otrivelle 🙄

10 μέρες σε εμένα… Έκανα κάθε μέρα τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης😂 ( τις φθηνές ταινίες εννοείτε). Στις 10 μέρες της εγκυμοσύνης δείξανε αρνητικά κ έτσι μετά ξεκίνησα τα predictor early (εθισμένη στα τεστ λέμε). Στην 10η μέρα το predictor έδειξε πολύ αχνό θετικό κ την 11η μέρα άρχισε να σκουρένει πιο πολύ. Αυτό σήμαινε ότι η χοριακή ανέβαινε. Ήμουν πράγματι έγκυος. Νομίζω πως είσαι κ εσύ!!! Οι καούρες βέβαια δεν γίνεται να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Είναι πολύ νωρίς, αυτά ξεκινάνε όταν ανεβαίνει κατά πολύ η χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

10 μέρες σε εμένα… Έκανα κάθε μέρα τεστ ωορρηξίας κ εγκυμοσύνης😂 ( τις φθηνές ταινίες εννοείτε). Στις 10 μέρες της εγκυμοσύνης δείξανε αρνητικά κ έτσι μετά ξεκίνησα τα predictor early (εθισμένη στα τεστ λέμε). Στην 10η μέρα το predictor έδειξε πολύ αχνό θετικό κ την 11η μέρα άρχισε να σκουρένει πιο πολύ. Αυτό σήμαινε ότι η χοριακή ανέβαινε. Ήμουν πράγματι έγκυος. Νομίζω πως είσαι κ εσύ!!! Οι καούρες βέβαια δεν γίνεται να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης. Είναι πολύ νωρίς, αυτά ξεκινάνε όταν ανεβαίνει κατά πολύ η χοριακή.

Αχχ εξηγήσαι μου πάλι σε παρακαλώ γιατί μάλλον απο τη ταραχή μου μόλις διαβασα " νόμιζω είσαι και εσύ έγκυος " χάθηκα λίγο 

Να σου εξηγήσω οτι έκανα otrivelle, απο τη μερα της οωρηξιας μου κάθε μέρα έκανα τεστ οωρηξιας μέχρι και την 8η μέρα μετά την οωρηξια που έδειξε πολύ άχνη γραμμή σε σχέση με τη γραμμή ελέγχου, έπειτα το παράτησα, υποθέτω πως ηταν απι την otrivelle.. Εχθές λέω δεν ξανά κάνω ενα ακόμα και η γραμμή έντονη αλλά οχι οσο η γραμμή ελέγχου μια πολυ μικρή απόκλιση στο χρώμα, σίγουρα πιο έντονη απο την 8η μέρα που έκανα... υποθέτω οφείλετε η ovitrelle

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχ εξηγήσαι μου πάλι σε παρακαλώ γιατί μάλλον απο τη ταραχή μου μόλις διαβασα " νόμιζω είσαι και εσύ έγκυος " χάθηκα λίγο 

Να σου εξηγήσω οτι έκανα otrivelle, απο τη μερα της οωρηξιας μου κάθε μέρα έκανα τεστ οωρηξιας μέχρι και την 8η μέρα μετά την οωρηξια που έδειξε πολύ άχνη γραμμή σε σχέση με τη γραμμή ελέγχου, έπειτα το παράτησα, υποθέτω πως ηταν απι την otrivelle.. Εχθές λέω δεν ξανά κάνω ενα ακόμα και η γραμμή έντονη αλλά οχι οσο η γραμμή ελέγχου μια πολυ μικρή απόκλιση στο χρώμα, σίγουρα πιο έντονη απο την 8η μέρα που έκανα... υποθέτω οφείλετε η ovitrelle

Απο οτι κατάλαβα τα τεστακια τα έκανες Αφού είχες καθυστέρηση σωστά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχ εξηγήσαι μου πάλι σε παρακαλώ γιατί μάλλον απο τη ταραχή μου μόλις διαβασα " νόμιζω είσαι και εσύ έγκυος " χάθηκα λίγο 

Να σου εξηγήσω οτι έκανα otrivelle, απο τη μερα της οωρηξιας μου κάθε μέρα έκανα τεστ οωρηξιας μέχρι και την 8η μέρα μετά την οωρηξια που έδειξε πολύ άχνη γραμμή σε σχέση με τη γραμμή ελέγχου, έπειτα το παράτησα, υποθέτω πως ηταν απι την otrivelle.. Εχθές λέω δεν ξανά κάνω ενα ακόμα και η γραμμή έντονη αλλά οχι οσο η γραμμή ελέγχου μια πολυ μικρή απόκλιση στο χρώμα, σίγουρα πιο έντονη απο την 8η μέρα που έκανα... υποθέτω οφείλετε η ovitrelle

Τώρα δεν είμαι έγκυος. Αυτά που ανέφερα έγιναν τον Μάιο κ δυστυχώς έπρεπε να διακόψω την εγκυμοσύνη μου λόγω του ότι νοσούσε το μωρό από μεσογειακή αναιμία. Τώρα θα κάνω εξωσωματική για να είμαι σίγουρη ότι το μωράκι θα είναι υγιές. Τον Μάιο λοιπόν έκανα κ εγώ ovitrelle κ από την επόμενη μέρα έκανα τα τεστ. Κάποια στιγμή η ovitrelle που είναι περίπου 6500 μονάδες χοριακής μηδενίζει κ αυτό πήρε σε εμένα να γίνει 10 μέρες. Την 11η μέρα το τεστ εγκυμοσύνης άρχισε να σκουρένει, άρα η χοριακή άρχισε να ανεβαίνει λόγω της εγκυμοσύνης, αφού η ovitrelle είχε εξασθενήσει από τον οργανισμό. Διαβάζοντας κ σε ξένα κυρίως site αναφέρουν πως θέλει περίπου 10-11 μέρες να φύγει τον οργανισμό μας. Έτσι τα θετικά τεστ ωορρηξίας που κάνεις μπορεί να βγαίνουν θετικά κ λόγω εγκυμοσύνης πλέον.😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Τώρα δεν είμαι έγκυος. Αυτά που ανέφερα έγιναν τον Μάιο κ δυστυχώς έπρεπε να διακόψω την εγκυμοσύνη μου λόγω του ότι νοσούσε το μωρό από μεσογειακή αναιμία. Τώρα θα κάνω εξωσωματική για να είμαι σίγουρη ότι το μωράκι θα είναι υγιές. Τον Μάιο λοιπόν έκανα κ εγώ ovitrelle κ από την επόμενη μέρα έκανα τα τεστ. Κάποια στιγμή η ovitrelle που είναι περίπου 6500 μονάδες χοριακής μηδενίζει κ αυτό πήρε σε εμένα να γίνει 10 μέρες. Την 11η μέρα το τεστ εγκυμοσύνης άρχισε να σκουρένει, άρα η χοριακή άρχισε να ανεβαίνει λόγω της εγκυμοσύνης, αφού η ovitrelle είχε εξασθενήσει από τον οργανισμό. Διαβάζοντας κ σε ξένα κυρίως site αναφέρουν πως θέλει περίπου 10-11 μέρες να φύγει τον οργανισμό μας. Έτσι τα θετικά τεστ ωορρηξίας που κάνεις μπορεί να βγαίνουν θετικά κ λόγω εγκυμοσύνης πλέον.😁

Πώς κατάλαβες οτι μηδενίσε η otrivelle; έκανες τεστ οωρηξιας? Η επειδή το διάβασες υποθέτεις πως και σε εσένα εξασθενήσε την 10η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Πώς κατάλαβες οτι μηδενίσε η otrivelle; έκανες τεστ οωρηξιας? Η επειδή το διάβασες υποθέτεις πως και σε εσένα εξασθενήσε την 10η μερα

Ναι ναι το έχεις ξανά πεί.. λυπάμαι πολύ! Αλλά νς θυμάσαι 1 φορά έγκυος για πάντα έγκυος!! Θα τα καταφέρετε 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 κ γω όπως η @evaioan έχω ωχρινικη φάση 12 μέρες! Το φυσιολογικό είναι από 11 έως 16, οπότε δεν είναι πάντα 14, όχι σε όλες δλδ τις γυναίκες.

Εγω νομίζω πρέπει να μετρας από όταν έχεις κανονικη ροή. Με τόση παρακολουθηση στην εξωσωματική αυτό έμαθα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι ναι το έχεις ξανά πεί.. λυπάμαι πολύ! Αλλά νς θυμάσαι 1 φορά έγκυος για πάντα έγκυος!! Θα τα καταφέρετε 💗

Επίσης την ovitrelle ο γιατρός μου την έκανε στις 9 το βράδυ, 27 Οκτώβρη οπότε έχουν περάσει 13-14 μέρες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η δοσολογία είναι 2 το πρωί 2 το βράδυ... πριν λίγο τις πηρα και είμαι μια χαρά, καμία ενόχληση στο στομάχι 

Α όχι σε εμένα είναι καθαρά για προετοιμασία του σώματος για εγκυμοσύνη και δεν έχει δύο δόσεις είναι 1 χαπάκι συνήθως λέει μετά το γεύμα οπότε δεν είναι ίδια περίπτωση με τη δική σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

@Antonia2 κ γω όπως η @evaioan έχω ωχρινικη φάση 12 μέρες! Το φυσιολογικό είναι από 11 έως 16, οπότε δεν είναι πάντα 14, όχι σε όλες δλδ τις γυναίκες.

Εγω νομίζω πρέπει να μετρας από όταν έχεις κανονικη ροή. Με τόση παρακολουθηση στην εξωσωματική αυτό έμαθα... 

Αχ γειτονισσα σε ευχαριστω που με βοηθας!! ❤️❤️

Δεν τα ξερω και πολυ καλα οπως καταλαβαινεις. και οι 2 γυναικολογοι παντως αυτο μου ειπαν.. να μετραω 1η ημερα αυτη της κανονικης ροης. ελπιζω ο ενδοκρινολογος να με βοηθησει γτ συμβαινει αυτο. θα παω τον αλλο μηνα..

σημερα κοριτσια δεν εχω τπτ σχεδον. ελαχιστο καφε κι αυτο στο σκουπισμα... το σερβιετακι καθαρο! 

αβυσσος η περιοδος μου!!!!🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Επίσης την ovitrelle ο γιατρός μου την έκανε στις 9 το βράδυ, 27 Οκτώβρη οπότε έχουν περάσει 13-14 μέρες 

ενταξει θα ουρλιαξω!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ δεν ξερεις ποσες ευχες κανω να εισαι εγκυος!!!!!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️

στη θεση σου θα ετρεχα στο κοντινοτερο διαγνωστικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ γειτονισσα σε ευχαριστω που με βοηθας!! ❤️❤️

Δεν τα ξερω και πολυ καλα οπως καταλαβαινεις. και οι 2 γυναικολογοι παντως αυτο μου ειπαν.. να μετραω 1η ημερα αυτη της κανονικης ροης. ελπιζω ο ενδοκρινολογος να με βοηθησει γτ συμβαινει αυτο. θα παω τον αλλο μηνα..

σημερα κοριτσια δεν εχω τπτ σχεδον. ελαχιστο καφε κι αυτο στο σκουπισμα... το σερβιετακι καθαρο! 

αβυσσος η περιοδος μου!!!!🤣🤣🤣

Μακάρι να έχουμε ανακοινώσεις εγκυμοσύνης και από εσένα και από την @Κατεριναπαπ😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια  μου καλημέρα καλή εβδομάδα!!! Δε σας διάβασα αλλά μπήκα να σας πω ένα καλημέρα κ καλή εβδομάδα!!! Έμπλεξα στη δουλεια έχω ένα καινούργιο υπάλληλο κάνουμε training όποτε καταλαβαίνετε !! Θα σας διαβάσω αργότερα φιλάκια πολλά 💕💕❤️❤️😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η evaioan είπε:

Μακάρι να έχουμε ανακοινώσεις εγκυμοσύνης και από εσένα και από την @Κατεριναπαπ😉

κοριτσι μου γλυκο αυτο ειναι το συνηθες για εμενα.. συμβαινει απο περυσι το καλοκαιρι σε καθε κυκλο!!

τους πρωτους μηνες προσπαθειας ημουν ενα βημα πριν παω στο μικροβιολογικο και στην πορτα κρατιομουν.. (με κρατουσε το αγγελακι γτ το διαβολακι μου εβαζε τα λεφτα και το κλειδι αυτοκινητου στην τσεπη και μου ελεγε ΤΡΕΧΑΑΑΑΑ!!! ΘΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ!!!)

δυστυχως την ιδια ημερα γυρω στις 12.00-14.00 εσκαγε παντα η καταραμενη...

αυτο θα γινει και αυριο-μεθαυριο..

Ελπιζω ομως και ευχομαι το κοριτσια μας @Κατεριναπαπ, @Raf123, @Hopemumtobe (νομιζω αυτα τα κοριτσια περιμενουν καθυστερηση αυτη τη βδομαδα.. συγγνωμη αν ξεχναω καποια..) να μας γεμισουν με θετικες χοριακες!!!! 😍😍😍💌💌💌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ενταξει θα ουρλιαξω!!!!!!!!!!!!!!!!!! αχ δεν ξερεις ποσες ευχες κανω να εισαι εγκυος!!!!!!!! 🤞🤞❤️❤️❤️

στη θεση σου θα ετρεχα στο κοντινοτερο διαγνωστικο!!

Χάχαχα... Δεν ξανά τρώω τα μούτρα μου είναι πολύ ψυχοφθόρο να βλέπεις αρνητικό αποτέλεσμα! Υποθέτω ότι οφείλετε στην ένεση 

Με καθυστέρηση θα κάνω τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσια  μου καλημέρα καλή εβδομάδα!!! Δε σας διάβασα αλλά μπήκα να σας πω ένα καλημέρα κ καλή εβδομάδα!!! Έμπλεξα στη δουλεια έχω ένα καινούργιο υπάλληλο κάνουμε training όποτε καταλαβαίνετε !! Θα σας διαβάσω αργότερα φιλάκια πολλά 💕💕❤️❤️😘😘

καλημερα κοριτσι μου!!! καλη εβδομαδα να εχεις!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για την θετική σας ενέργεια.. αλλα όπως σας ξανά είπα είμαι απαισιόδοξη, μακάρι να πέφτω έξω!! Πάντως είστε οι καλύτερες 💗💗💗💗 ένα φιλί στη κάθε μια στέλνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για την θετική σας ενέργεια.. αλλα όπως σας ξανά είπα είμαι απαισιόδοξη, μακάρι να πέφτω έξω!! Πάντως είστε οι καλύτερες 💗💗💗💗 ένα φιλί στη κάθε μια στέλνω 

κοριτσι μου γλυκο καταλαβαινω τη σταση σου. καλα κανεις και αυτοπροστατευεσαι.

και συγγνωμη που με τη σταση μου δε σε βοηθαω και πολυ αλλα τρελαθηκα πριν. ειμαι λιγο αυθορμητη, διαβασα κι ολα τα μνματα μαζι και ενθουσιαστηκα.😔

σου στελνω πισω ενα φιλι και μια αγκαλια!!😘🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

κοριτσι μου γλυκο καταλαβαινω τη σταση σου. καλα κανεις και αυτοπροστατευεσαι.

και συγγνωμη που με τη σταση μου δε σε βοηθαω και πολυ αλλα τρελαθηκα πριν. ειμαι λιγο αυθορμητη, διαβασα κι ολα τα μνματα μαζι και ενθουσιαστηκα.😔

σου στελνω πισω ενα φιλι και μια αγκαλια!!😘🤗

Καλέ τι συγνώμη ισα ισα με έχετε βοηθήσει πααρα πολύ και είσαι δίπλα μου πάντα και σε ευχαριστώ παααααρα πολύ!!!

Απλά η απογοήτευση μου θα είναι τεράστια πάλι αν γεμίσω ελπίδες ☹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλέ τι συγνώμη ισα ισα με έχετε βοηθήσει πααρα πολύ και είσαι δίπλα μου πάντα και σε ευχαριστώ παααααρα πολύ!!!

Απλά η απογοήτευση μου θα είναι τεράστια πάλι αν γεμίσω ελπίδες ☹

Κορίτσι μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να δεις το θετικό τεστακι να κάνουμε ολες πάρτυ εδώ!!! Και εγώ σαν εσένα είμαι αν δεν έχω καθυστέρηση και αν δεν κάνω τεστ εγκυμοσύνης και βγει θετικό δεν πάω με τίποτα στο χημείο να κάνω εξέταση βασικά ντρέπομαι γιατί θα γίνω ρεζίλι αν βγει αρνητικό 🤣 αλλά από τη καρδιά μου εύχομαι το ένστικτο σου να σε διαψεύσει!!!! Δεν είσαι απαισιόδοξη φόβος είναι :) 

 

ΥΓ 

τωρα διάβασα όλα τα μηνύματα 

 

@Antonia2τι είναι όλο αυτό το μπέρδεμα με την περίοδο σε παιδεύει δεν εξηγείτε αλλιως!! μαι εμένα καποιες φορες από το θετικό τεστ μου έρχεται η περίοδος από 12-15 ημερες (συνήθως 12-13 ημερες) 
 

@irianaμου καλά κάνατε του δώσατε και κατάλαβε και θα περιμένουμε το αποτελέσμα κ από εσένα!!! 
 

Σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν θετικά αποτελέσματα καλή επιτυχία κορίτσια μου μακάρι να «έδεσε το γλυκό!!» 


εγω δεν νιώθω τίποτα άρα και εμένα θα μου έρθει κανονικά η περίοδος…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να δεις το θετικό τεστακι να κάνουμε ολες πάρτυ εδώ!!! Και εγώ σαν εσένα είμαι αν δεν έχω καθυστέρηση και αν δεν κάνω τεστ εγκυμοσύνης και βγει θετικό δεν πάω με τίποτα στο χημείο να κάνω εξέταση βασικά ντρέπομαι γιατί θα γίνω ρεζίλι αν βγει αρνητικό 🤣 αλλά από τη καρδιά μου εύχομαι το ένστικτο σου να σε διαψεύσει!!!! Δεν είσαι απαισιόδοξη φόβος είναι :) 

 

ΥΓ 

τωρα διάβασα όλα τα μηνύματα 

 

@Antonia2τι είναι όλο αυτό το μπέρδεμα με την περίοδο σε παιδεύει δεν εξηγείτε αλλιως!! μαι εμένα καποιες φορες από το θετικό τεστ μου έρχεται η περίοδος από 12-15 ημερες (συνήθως 12-13 ημερες) 
 

@irianaμου καλά κάνατε του δώσατε και κατάλαβε και θα περιμένουμε το αποτελέσμα κ από εσένα!!! 
 

Σε όλα τα κορίτσια που περιμένουν θετικά αποτελέσματα καλή επιτυχία κορίτσια μου μακάρι να «έδεσε το γλυκό!!» 


εγω δεν νιώθω τίποτα άρα και εμένα θα μου έρθει κανονικά η περίοδος…

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου να είσαι καλα, ολες μας να δουμε θετικα τεστακια.. αν κσο εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, οπότε εχω παρε σβαρνα και κλείνω ραντεβού σε γιατρούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου να είσαι καλα, ολες μας να δουμε θετικα τεστακια.. αν κσο εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, οπότε εχω παρε σβαρνα και κλείνω ραντεβού σε γιατρούς 

Λιγες μερούλες έμειναν και θα μάθουμε τι έγινε 😊😊

 

Να ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια έχω απορία γίνεται να είσαι εγκυος και το μόνο σύμπτωμα να είναι η απουσία περιόδου; Ούτε στήθος να μην πρηστεί ούτε ένα πονακι στο μέρος της κοιλιάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...