Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια! Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή!

Και σε εμάς βρέχει ασταμάτητα τις τελευταίες ημέρες! Εγώ βαρέθηκα πάντως κορίτσια συνεχώς μέσα!  Ήδη στεναχωριέμαι που έφυγε το καλοκαίρι! Είναι η εποχή μου και πάντα νιώθω λυπημένη όταν τελειώνει! 

@Froufroμου να τον χαίρεστε! Να είναι γερός πάνω από όλα και πάντα ευτυχισμένος στην ζωή του!

Να είσαι καλά!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εμείς Δωδεκάνησα έχουμε δροσερό καλοκαιράκι ακόμα.... από τη μια θέλω να χειμωνιάσει να χουχουλιάσουμε, από την άλλη μου αρέσει πολύ αυτή η περίοδος

Ααα πρέπει να είναι φανταστικά!!! Καλα ε η καθε μια έχει πιάσει μια γωνιά στην Ελλάδα 💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ααα πρέπει να είναι φανταστικά!!! Καλα ε η καθε μια έχει πιάσει μια γωνιά στην Ελλάδα 💖💖

Αυτό μου αρέσει κ εμένα.... είμαστε από όπου φανταστείς κ παρ' όλα αυτά είναι σαν να βρισκόμαστε για καφέ στο ίδιο σημείο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

14 του μήνα.. οχι δεν κάνω άλλο τεστ κορίτσι μου, το επόμενο τεστ που θα κάνω θα εχω καθυστερήση τουλάχιστον 3 μέρες.. καλύτερα στα σίγουρα παρα να ελπίζω και να βλέπω αρνητικά αποτελέσματα.. εξάλλου είπα δεν ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ 😂😂😂😂 ..αλλα παρόλα αυτά νομίζω μου φταίει τα χάπια της βιταμίνης άλλα το πρωί δεν μου προκαλούν τέτοιο πράγμα.. Ίσως επειδή το βράδυ τα παίρνω και μετά απο λιγο ξαπλωνω

Κορίτσι μου τις βιταμίνες πρέπει να τις παίρνεις με το γεύμα γι αυτό είναι καλύτερα πρωί! Δε σου φέρνουν ενέργεια; Εννοώ μπορείς και κοιμάσαι;;; 🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αυτό μου αρέσει κ εμένα.... είμαστε από όπου φανταστείς κ παρ' όλα αυτά είναι σαν να βρισκόμαστε για καφέ στο ίδιο σημείο!

Έτσι ακριβώς και πλέον σαν να γνωριζόμαστε χρόνια 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμας στην Κύπρο είναι καλοκαίρι 30 βαθμούς 🤣🤣🤣 ποτέ θα έρθει αυτό το φθινόπωρο ή έστω μια βροχούλα! Δε μπορώ τη ζέστη…

εμεις κορίτσια έχουμε βάφτιση τώρα και μετά γενέθλια και βαριέμαι ολες αυτες τις κοινωνικες υποχρεώσεις όταν είναι Κυριακή που θέλω να πιάσω τον αντρουλη μου και να πάμε μια βόλτα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου τις βιταμίνες πρέπει να τις παίρνεις με το γεύμα γι αυτό είναι καλύτερα πρωί! Δε σου φέρνουν ενέργεια; Εννοώ μπορείς και κοιμάσαι;;; 🤪🤪

Ναι το πρωί με το πρωινό και το βράδυ με κάποιο γευμα, Εχθές έφαγα σαν αρκούδα στο γάμο οπότε το στομάχι μου ήταν γεμάτο.. αυτές οι βιταμίνες δεν είναι για ενέργεια,  συγκεκριμένα έχουν και  μελατονινι και κάνεις καλύτερο ύπνο 😉 παίρνω 2 το πρωί 2 το βράδυ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Και εμας στην Κύπρο είναι καλοκαίρι 30 βαθμούς 🤣🤣🤣 ποτέ θα έρθει αυτό το φθινόπωρο ή έστω μια βροχούλα! Δε μπορώ τη ζέστη…

εμεις κορίτσια έχουμε βάφτιση τώρα και μετά γενέθλια και βαριέμαι ολες αυτες τις κοινωνικες υποχρεώσεις όταν είναι Κυριακή που θέλω να πιάσω τον αντρουλη μου και να πάμε μια βόλτα…

Αχχ συμφωνώ μαζί σου για τις κοινωνικές υποχρεώσεις... Όσο για την ζέστη άλλο κλίμα η Κύπρος 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ναι το πρωί με το πρωινό και το βράδυ με κάποιο γευμα, Εχθές έφαγα σαν αρκούδα στο γάμο οπότε το στομάχι μου ήταν γεμάτο.. αυτές οι βιταμίνες δεν είναι για ενέργεια,  συγκεκριμένα έχουν και  μελατονινι και κάνεις καλύτερο ύπνο 😉 παίρνω 2 το πρωί 2 το βράδυ.. 

ααα κατάλαβα να σου πω τη μελατονινη κανονικά πρέπει να την παίρνουμε εκεί που αρχίζει να νυχτώνει γιατί τότε ανεβαίνουν τα επίπεδα για να προετοιμάσει για τον ύπνο, γι αυτό μη τις παίρνεις αμέσως μολις πας για ύπνο για αυτό πονά το στομάχι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

ααα κατάλαβα να σου πω τη μελατονινη κανονικά πρέπει να την παίρνουμε εκεί που αρχίζει να νυχτώνει γιατί τότε ανεβαίνουν τα επίπεδα για να προετοιμάσει για τον ύπνο, γι αυτό μη τις παίρνεις αμέσως μολις πας για ύπνο για αυτό πονά το στομάχι! 

Το πρωί γιατι δεν εχω καουρες? 

20211010_125959.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Το πρωί γιατι δεν εχω καουρες? 

20211010_125959.jpg

Εχεις πολυκιστικες; Βοηθά παρά πολύ η λυγαριά! Τις παίρνεις για σύλληψη ή για κάτι άλλο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Εμείς Δωδεκάνησα έχουμε δροσερό καλοκαιράκι ακόμα.... από τη μια θέλω να χειμωνιάσει να χουχουλιάσουμε, από την άλλη μου αρέσει πολύ αυτή η περίοδος

Ο αδερφος μου μενει στη Ροδο μ την οικογενεια του κ μεσοβδομαδα ειχε παει γ μπανιο στη θαλασσα!!!

Εμεις εδω στην Αθηνα ημασταν με μακρυμανικα κ λεπτο μπουφανακι!!!😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ο αδερφος μου εμενει στη Ροδο μ την οικογενεια του κ μεσοβδομαδα ειχε παει γ μπανιο στη θαλασσα!!!

Εμεις εδω στην Αθηνα ημασταν με μακρυμανικα κ λεπτο μπουφανακι!!!😂😂😂

Και εμεις πάμε ακόμα θάλασσα μέχρι το τελος του Οκτώβρη συνήθως πάω 😆😆 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Εμείς Δωδεκάνησα έχουμε δροσερό καλοκαιράκι ακόμα.... από τη μια θέλω να χειμωνιάσει να χουχουλιάσουμε, από την άλλη μου αρέσει πολύ αυτή η περίοδος

Νησιωτισα κ συ! Κ γω... Για αυτό και οι ναυτικοί! Τώρα βέβαια ζω Αθήνα. Στην περιοχή της @Antonia2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εχεις πολυκιστικες; Βοηθά παρά πολύ η λυγαριά! Τις παίρνεις για σύλληψη ή για κάτι άλλο; 

Εχω εικόνα πολυκυστικων, αλλά ο γιατρός μου, μου είπε ότι καταλαβαίνει 1, 2, 3 φορές να μην είχα ποιοτικό ωάριο, οχι όμως τόσους κύκλος να μην έχω 1 φορά ποιοτικό.. εχει 1 μήνες σχεδόν που παίρνω τις βιταμίνες και μου τις συνέστησε ο γιατρός μου μπαας και βοηθήσει στη σύλληψη.. διάβασα πως αρκετές κοπέλες μετα απο καιρό προσπαθειών τα κατάφεραν... βέβαια είναι λιγο ακριβουτσικες..οσο για την ουσία που ανέφερες κοριτσι μου δεν γνωρίζω οτι η συγκεκριμένη βοηθάει στις πολυκυστηκες 😂😂 να υποθέσω πως το γνωρίζεις λόγο της νύφης σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Σήμερα είμαι φουλ στις δουλειες που δεν προλαβαινω μεσα στην εβδομαδα!!  Exciting? χαχαχαχ Καλη Κυριακη σε ολες❤️

@Froufro Να τον χαίρεσαικοριτσι μου! Να ειναι παντα υγιης, δυνατος και τυχερος🥰Ελπίζω να περάσατε πολύ όμορφα στο πάρτυ🙂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Σήμερα είμαι φουλ στις δουλειες που δεν προλαβαινω μεσα στην εβδομαδα!!  Exciting? χαχαχαχ Καλη Κυριακη σε ολες❤️

@Froufro Να τον χαίρεσαικοριτσι μου! Να ειναι παντα υγιης, δυνατος και τυχερος🥰Ελπίζω να περάσατε πολύ όμορφα στο πάρτυ🙂

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Εχω εικόνα πολυκυστικων, αλλά ο γιατρός μου, μου είπε ότι καταλαβαίνει 1, 2, 3 φορές να μην είχα ποιοτικό ωάριο, οχι όμως τόσους κύκλος να μην έχω 1 φορά ποιοτικό.. εχει 1 μήνες σχεδόν που παίρνω τις βιταμίνες και μου τις συνέστησε ο γιατρός μου μπαας και βοηθήσει στη σύλληψη.. διάβασα πως αρκετές κοπέλες μετα απο καιρό προσπαθειών τα κατάφεραν... βέβαια είναι λιγο ακριβουτσικες..οσο για την ουσία που ανέφερες κοριτσι μου δεν γνωρίζω οτι η συγκεκριμένη βοηθάει στις πολυκυστηκες 😂😂 να υποθέσω πως το γνωρίζεις λόγο της νύφης σου? 

Βοηθάει παρά πολύ το ξέρω δούλευα παλιά σε κατάστημα με συμπληρώματα και τώρα σε φαρμακευτική εταιρία που πάλι είμαι στον κλάδο των συμπληρωμάτων! 
 

θελουν τουλάχιστον 3 μηνες για να δεις βελτίωση!! Η ουσία αυτή είναι πολύ καλή ειδικά πρέπει να την παίρνεις μόνη της σε πιο ψηλή συγκέντρωση ομως και αυτό που σου είπε ο γιατρος σου είναι πολύ καλό!!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Βοηθάει παρά πολύ το ξέρω δούλευα παλιά σε κατάστημα με συμπληρώματα και τώρα σε φαρμακευτική εταιρία που πάλι είμαι στον κλάδο των συμπληρωμάτων! 
 

θελουν τουλάχιστον 3 μηνες για να δεις βελτίωση!! Η ουσία αυτή είναι πολύ καλή ειδικά πρέπει να την παίρνεις μόνη της σε πιο ψηλή συγκέντρωση ομως και αυτό που σου είπε ο γιατρος σου είναι πολύ καλό!!!  

Αα σε ευχαριστώ πολύ.. λες να πάρω επιπλέον αυτήν την ουσία ξεχωριστά?  Ή θα πάω απο υπερκατανάλωση? 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αα σε ευχαριστώ πολύ.. λες να πάρω επιπλέον αυτήν την ουσία ξεχωριστά?  Ή θα πάω απο υπερκατανάλωση? 😂

Να ακούς τον γιατρο σου βρε μια χαρά είναι αυτό που πήρες όταν το σταματήσεις εννοώ στους 3 μηνες πάρε αυτό μόνο του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Να ακούς τον γιατρο σου βρε μια χαρά είναι αυτό που πήρες όταν το σταματήσεις εννοώ στους 3 μηνες πάρε αυτό μόνο του 

Λεω σήμερα να μην πάρω τις βιταμινες να δω αν το βράδυ με πιάσουν οι καουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Καλη και τυχερή εβδομάδα🤞🤞🤞

Καλημέρα κορίτσια μου.. να σας πω οτι σε 3 μερες περιμένω περίοδο και Εχθές το τεστ οωρηξιας βγήκε θετικό πάλι 🙄 ποοσο καιρο κρατάει αυτή η otrivelle 🙄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!! καλη εβδομαδα να εχουμε με πολλα θετικα τεστακια και ευχαριστες καθυστερησεις!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

@Κατεριναπαπ τι εγινε με τις καουρες χθες βραδυ;; πηρες τις βιταμινες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...