Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου εχω γάμο, είμαι στο τρέξιμο με μακιγιαζ και μαλλιά..  Ευχαριστώ πολύ για τις διήγηση της ιστορίας αυτής!!! Ολα γίνεται κορίτσια μου,αρκεί να το πιστέψουμε!!!💗

Καλα να περασεις αγαπη μου!!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου εχω γάμο, είμαι στο τρέξιμο με μακιγιαζ και μαλλιά..  Ευχαριστώ πολύ για τις διήγηση της ιστορίας αυτής!!! Ολα γίνεται κορίτσια μου,αρκεί να το πιστέψουμε!!!💗

Απολαυσε την περιποιηση!! ❤️❤️

Καλα ν περασετε!!!

Κ στα δικα μας οι ελευθερες!!!🎉🎉🎉🍾

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!!

Ευχαριστω παρα πολυ!! ❤️🌹 Ειχα κανει κι εγω εγγραφη σε αυτο το site αλλα ουτε τους κωδικους μου δε θυμαμαι!!😆😆

Ειναι πανακριβη η ατιμη η εξεταση.. αν βγουμε οικονομικα θ την κανω, αλλιως αλλη φορα...

Καλημερα Τονια μου! Αχ ναι ειναι πανακριβη η εξεταση και δεν γραφεται δυστυχως .. αλλα θα σου ελεγα επειδη μου εχουν πει οτι ειναι πολυπλοκη εξεταση να την κανεις καπου αξιοπιστα. Οπως σου ειπα ο ενδοκρινολογος μου ειχε πει Βιοατρικη αμπελοκηποι αλλα δεν ξερω κατι παραπανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Αααααα κορίτσι μου τι ωραία νέα είναι αυτά!!! Μου έφτιαξες το βράδυ!!!😀😀 Πολύ χάρηκα!!!😍😍😍 Είδες, κάτι μας έλεγε το ένστικτό μας και ήμασταν αισιόδοξες!!😀😀😀

Πηγαίντε και στον Λυμπερόπουλο, αλλά με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση τώρα!!! Οι κοπέλες εδώ λένε ότι τα αντρικά προβλήματα λύνονται πιο εύκολα, άρα καλά κάνεις και ξαναελπίζεις!! Και αφού έχει τόσα σπερματοζωάρια, αποκλείεται να μη βρεθεί το ένα το τυχερό!!!!😜😉😜

Αααα και να συνεχίσει τα καρύδια πες του ποτέ δε ξέρεις!!!! 😚😁😎

Σε ευχαριστω πολυ πολυ my dear ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Μακαρι να ερθει σε ολες μας το θαυματακι μας κ συντομα!! 🙏🙏🙏

Καντε τις εξετασεις σας κ θα τα βρειτε ολα.. ευχομαι ν μην εχετε κατι παθολογικο κ να φταινε οι συνθηκες..

εσυ κοριτσι μου γτ το πιστευεις αυτο γ το σπερμα του αντρα σου;; 

Να σου πω την αληθεια εμεις βρηκαμε την κιρσοκηλη αλλα αν δεν ψαχτω κι εγω ενδελεχως, δεν θ ησυχασω.. γτ μπορει ν ειναι συνδυαστικο το θεμα μας..

Κανε κι εσυ τις ορμονολογικες εξετασεις.. (αααααν ερθει η περιοδος..που δεν το ευχομαι!!😉)  μπορει να θελει να ρυθμιστει ο θυροειδης σου για παραδειγμα..

Επειδή παίρνει μια αγωγή και μου έχει καρφωθεί στο μυαλό ότι αυτά φταίνε και ότι επηρεάζουν το σπερμα! Ο γιατρος με καθησύχασε ότι σπάνια θα επηρεάσει αλλά ισως επηρεάσουν τη λίμπιντο! Δόξα το θεό η λιμπιντος είναι καλή!  
 

Ναι θα πρέπει να κάνω και εγώ τις ορμόνες μου! Απλά το θέμα στη Κύπρο με το σύστημα είναι χαλια δλδ πρέπει να πάω σε GP να μου γράψει παραπεμπτικό σε ενδοκρινολόγο για να κάνω τις εξετάσεις και είναι χρονοβόρο δεν έχω χρόνο να γυρνάω από γιαυτο σε γιατρο για να μου γράψει μια εξέταση και θα στην γράψουν αν οντως εχεις πρόβλημα! Ελεος πως θα ξέρω αν έχω πρόβλημα αν δεν κάνω την εξέταση ;; Βαριέμαι μόνο που το λεω…άσε θα δω ισως κλείσω ραντεβού σε ιδιώτη να τελειώνω απλά θα τις πληρώσω πολύ ακριβά εκεί που θα έδινα 6 ευρώ θα δώσω μπορεί κ 60 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου εχω γάμο, είμαι στο τρέξιμο με μακιγιαζ και μαλλιά..  Ευχαριστώ πολύ για τις διήγηση της ιστορίας αυτής!!! Ολα γίνεται κορίτσια μου,αρκεί να το πιστέψουμε!!!💗

Καλά να περάσετε στο γάμο 💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Επειδή παίρνει μια αγωγή και μου έχει καρφωθεί στο μυαλό ότι αυτά φταίνε και ότι επηρεάζουν το σπερμα! Ο γιατρος με καθησύχασε ότι σπάνια θα επηρεάσει αλλά ισως επηρεάσουν τη λίμπιντο! Δόξα το θεό η λιμπιντος είναι καλή!  
 

Ναι θα πρέπει να κάνω και εγώ τις ορμόνες μου! Απλά το θέμα στη Κύπρο με το σύστημα είναι χαλια δλδ πρέπει να πάω σε GP να μου γράψει παραπεμπτικό σε ενδοκρινολόγο για να κάνω τις εξετάσεις και είναι χρονοβόρο δεν έχω χρόνο να γυρνάω από γιαυτο σε γιατρο για να μου γράψει μια εξέταση και θα στην γράψουν αν οντως εχεις πρόβλημα! Ελεος πως θα ξέρω αν έχω πρόβλημα αν δεν κάνω την εξέταση ;; Βαριέμαι μόνο που το λεω…άσε θα δω ισως κλείσω ραντεβού σε ιδιώτη να τελειώνω απλά θα τις πληρώσω πολύ ακριβά εκεί που θα έδινα 6 ευρώ θα δώσω μπορεί κ 60 🤣🤣

Ωχ Ναι ειναι πολυπλοκο.. αν ειναι χρονοβορο δρομολογησε το αμεσα κ σπασε το ωστε να μην τρεχεις σε ολους ταυροχρονα...

Παντως ειναι πολυ βασικες αυτες οι εξετασεις γ τη γονιμοτητα της γυναικας κ τη συλληψη. Η γυναικολογος της εδωσα το φακελο μ τις περσινες τιμες κ μου λεει αυτες θελω ν ξανακανεις κ μετα μενει η σαλπιγγογραφια. Δεν μου ειπε κτ αλλο ν ψαξω προς το παρον..

Ειναι ιερος ο σκοπος οποτε αξιζει την ταλαιπωρια... Η τα χρηματα (αν δε σας βγαινει χρονικα..)

Ευχομαι ν ειναι ολα καλα!!! 🙏❤️❤️❤️😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ωχ Ναι ειναι πολυπλοκο.. αν ειναι χρονοβορο δρομολογησε το αμεσα κ σπασε το ωστε να μην τρεχεις σε ολους ταυροχρονα...

Παντως ειναι πολυ βασικες αυτες οι εξετασεις γ τη γονιμοτητα της γυναικας κ τη συλληψη. Η γυναικολογος της εδωσα το φακελο μ τις περσινες τιμες κ μου λεει αυτες θελω ν ξανακανεις κ μετα μενει η σαλπιγγογραφια. Δεν μου ειπε κτ αλλο ν ψαξω προς το παρον..

Ειναι ιερος ο σκοπος οποτε αξιζει την ταλαιπωρια... Η τα χρηματα (αν δε σας βγαινει χρονικα..)

Ευχομαι ν ειναι ολα καλα!!! 🙏❤️❤️❤️😃

Θα μου τις γράψει και ο γυναικολόγος βέβαια όταν πάω για το τεστ παπ και του το πω! Γιατί οκ από πέρσι που πήγα για τεστ παπ κ του είπα ότι γιατρέ αρχίζουμε προσπάθεια δεν τον ξαναείδα με τα ευχάριστα όποτε θα μου το προτείνει και ο ίδιος πιστεύω!  
 

Δεν ξέρω Αν μπορώ να πάω στο χημείο και να τις κάνω από μόνη μου χωρις συνταγή θα πάρω τηλ να ρωτήσω!! 
 

παντως στο ετήσιο τσεκ απ μου βρήκε ένα ινομιωμα το οποίο ήταν μικρό και σε τόπο που γίνεται εγκυμοσύνη μου είπε δεν επηρεάζει καθόλου! Τα υπόλοιπα τα είδε μια χαρά στον υπέρηχο γιατί μου κάνει και κολπικο και κοιλιακό. Και τσεκάρει μαστούς και αδένες και τον λαιμό για τον θυρεοειδή. Και όλα καλά αλλά δεν ξέρω γιατί ακόμα δεν τα καταφέραμε! :( ο άντρας μου άρχισε την αγωγή μολις αρχίσαμε προσπάθεια γι αυτό το σύνδεσα… :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Raf123 είπε:

Θα μου τις γράψει και ο γυναικολόγος βέβαια όταν πάω για το τεστ παπ και του το πω! Γιατί οκ από πέρσι που πήγα για τεστ παπ κ του είπα ότι γιατρέ αρχίζουμε προσπάθεια δεν τον ξαναείδα με τα ευχάριστα όποτε θα μου το προτείνει και ο ίδιος πιστεύω!  
 

Δεν ξέρω Αν μπορώ να πάω στο χημείο και να τις κάνω από μόνη μου χωρις συνταγή θα πάρω τηλ να ρωτήσω!! 
 

παντως στο ετήσιο τσεκ απ μου βρήκε ένα ινομιωμα το οποίο ήταν μικρό και σε τόπο που γίνεται εγκυμοσύνη μου είπε δεν επηρεάζει καθόλου! Τα υπόλοιπα τα είδε μια χαρά στον υπέρηχο γιατί μου κάνει και κολπικο και κοιλιακό. Και τσεκάρει μαστούς και αδένες και τον λαιμό για τον θυρεοειδή. Και όλα καλά αλλά δεν ξέρω γιατί ακόμα δεν τα καταφέραμε! :( ο άντρας μου άρχισε την αγωγή μολις αρχίσαμε προσπάθεια γι αυτό το σύνδεσα… :( 

Εντάξει τα λεφτά δόξα το θεό καλά είμαστε όσα είναι θα πληρώσω κάνουμε βέβαια τώρα οικονομία για το σπίτι αλλά θα τα κανονίσω να βάλω στην άκρη τα χρήματα για αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Hopemumtobeπολύ χάρηκα για το αποτέλεσμα! Το σπέρμα μωρέ παίζει πολύ γιατί αναγενναται γενικά, οπότε σίγουρα θα δείτε βελτίωση! Βάλτε τα όλα σε σειρά και όλα θα πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πώς είστε? Έχω τα γενέθλια του μεγάλου μου σήμερα κ είμαι χαμένη, όχι κ κανένα τρελό πάρτυ.... 15 άτομα θα είμαστε, αλλά έχω γίνει λίγο αργοκίνητη κ νιώθω σαν να καθάρισα με οδοντόβουρτσα όλο το σπίτι! Μπήκα λίγο να δω τα νέα σας κ να σας στείλω μερικές αγκαλιές, ειδικά στην @Antonia2 που στεναχωρήθηκε χθες το κορίτσι μας!!! ❤❤❤

Χρονια πολλααααα!!!!! 🎂🎉🎉🎉🎉💙💙💙💙 Να τον χαιρεστε!!!! Να ειναι γερος κ τυχερος στη ζωη του!!!! Ποσα κλεινει ο κουκουνακης σου;;

Ειμαι πολυ καλυτερα κοριτσακι μου!!! Ευχαριστω πολυ γ το νοιαξιμο!!!❤️🌹 Ολα ειναι πιο καθαρα στο μυαλο μου!! Θ κανουμε τις υπολοιπες εξετασεις μας, θ παμε κ στον θεουλη το γιατρο κ κατι θα γινει...!! Αισιοδοξια, θετικη ενεργεια κ φυγαμε!!!

Βιαστηκα λιγο ν τα βαψω μαυρα αλλα ηταν το πρωτο σοκ του αποτελεσματος.. ξαναβρηκα τον εαυτο μου τωρα!!!!💪💪 

(Βεβαια αν το σπερμοδιαγραμμα βγει χαλια ενα εγκεφαλικο θ το παθω....😂😂😂😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Χρονια πολλααααα!!!!! 🎂🎉🎉🎉🎉💙💙💙💙 Να τον χαιρεστε!!!! Να ειναι γερος κ τυχερος στη ζωη του!!!! Ποσα κλεινει ο κουκουνακης σου;;

Ειμαι πολυ καλυτερα κοριτσακι μου!!! Ευχαριστω πολυ γ το νοιαξιμο!!!❤️🌹 Ολα ειναι πιο καθαρα στο μυαλο μου!! Θ κανουμε τις υπολοιπες εξετασεις μας, θ παμε κ στον θεουλη το γιατρο κ κατι θα γινει...!! Αισιοδοξια, θετικη ενεργεια κ φυγαμε!!!

Βιαστηκα λιγο ν τα βαψω μαυρα αλλα ηταν το πρωτο σοκ του αποτελεσματος.. ξαναβρηκα τον εαυτο μου τωρα!!!!💪💪 

(Βεβαια αν το σπερμοδιαγραμμα βγει χαλια ενα εγκεφαλικο θ το παθω....😂😂😂😂)

Αντωνια ένα ένα... Ό,τι κ να γίνει θα το λύσετε. Μικροί είστε κ πάντα το πρόβλημα στον άντρα είναι πιο εύκολο. Άσε να πάρεις πρώτα τις εξετάσεις! Ψυχραιμία κ όλα θα πάνε καλά! 

@Froufro να τον χαίρεσαι!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνια ένα ένα... Ό,τι κ να γίνει θα το λύσετε. Μικροί είστε κ πάντα το πρόβλημα στον άντρα είναι πιο εύκολο. Άσε να πάρεις πρώτα τις εξετάσεις! Ψυχραιμία κ όλα θα πάνε καλά! 

@Froufro να τον χαίρεσαι!! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου για τη θετική σου ενέργεια και τις συμβουλες!!!!  ❤️❤️❤️

Ένα ενα... οπως τα λες!!!😉

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνια ένα ένα... Ό,τι κ να γίνει θα το λύσετε. Μικροί είστε κ πάντα το πρόβλημα στον άντρα είναι πιο εύκολο. Άσε να πάρεις πρώτα τις εξετάσεις! Ψυχραιμία κ όλα θα πάνε καλά! 

@Froufro να τον χαίρεσαι!! 

Ευχαριστώ κορίτσι μου! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη και ανέμελη Κυριακή σε ολες ❤️❤️ 
 

@Froufro μου να σου ζήσει το παιδάκι σου να το δείτε οπως επιθυμεί!!! Υγεία πάνω από όλα!!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου μια όμορφη και ανέμελη Κυριακή σε ολες ❤️❤️ 
 

@Froufro μου να σου ζήσει το παιδάκι σου να το δείτε οπως επιθυμεί!!! Υγεία πάνω από όλα!!! 

 

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!! 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή Κυριακή σε όλες!!! @Froufroνα τον χαίρεστε!!! 

Ευχαριστώ πολύ 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Να εχουμε μια ομορφη κ ξεκουραστη Κυριακη!!

Εδω στη Ν.Ιωνια, ο καιρος ειναι ετοιμος ν βρεξει παλι..οτι ορεπει για χουζουρι..

Στις δικες πολεις (εκτος Αθηνας) τι καιρο κανει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, εγω Εχθές γύρισα αργα απο το γάμο, ήρθαμε σπιτι και όταν ξάπλωσα με επιασε μια καουρα μου έρχοταν να κάνω εμετο.. εχω παρατηρήσει τις τελευταίες μέρες Μόλις παίρνω το βράδυ τις βιταμίνες εχω μια μικρή καουρα, αλλά το πρωί δεν με πειράζουν που τις παίρνω, εχθές όμως ήταν άλλο πράγμα.. Αφου λεω είναι δυνατόν να οι βιταμινες να σου προκαλούν τέτοιο πράγμα,  η κούραση μου ηταν απερίγραπτη με πονούσε και η μέση τόσες ώρες στο πόδι με τις τακουνες.. αχχ με λίγα λόγια γεράματα 😂

@Froufro μου να τον χαίρεστε  με υγεία και να καμαρώνεις πάντα!!!

@Antonia2 εγω 500 χλμ απο Αθήνα και μας έχει μουλιασει 3 μερες στην βροχή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εγω Εχθές γύρισα αργα απο το γάμο, ήρθαμε σπιτι και όταν ξάπλωσα με επιασε μια καουρα μου έρχοταν να κάνω εμετο.. εχω παρατηρήσει τις τελευταίες μέρες Μόλις παίρνω το βράδυ τις βιταμίνες εχω μια μικρή καουρα, αλλά το πρωί δεν με πειράζουν που τις παίρνω, εχθές όμως ήταν άλλο πράγμα.. Αφου λεω είναι δυνατόν να οι βιταμινες να σου προκαλούν τέτοιο πράγμα,  η κούραση μου ηταν απερίγραπτη με πονούσε και η μέση τόσες ώρες στο πόδι με τις τακουνες.. αχχ με λίγα λόγια γεράματα 😂

@Froufro μου να τον χαίρεστε  με υγεία και να καμαρώνεις πάντα!!!

@Antonia2 εγω 500 χλμ απο Αθήνα και μας έχει μουλιασει 3 μερες στην βροχή!!!

Μηπως ειναι συμπτωματακια;;;;;😉😉😉😉🎉🎉🎉 13/10 περιμενεις καθυστερηση;; Αντεχεις ν κρατηθεις η θ κανεις κανα τεστακι προωρης ανιχνευσης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Μηπως ειναι συμπτωματακια;;;;;😉😉😉😉🎉🎉🎉 13/10 περιμενεις καθυστερηση;; Αντεχεις ν κρατηθεις η θ κανεις κανα τεστακι προωρης ανιχνευσης;;

14 του μήνα.. οχι δεν κάνω άλλο τεστ κορίτσι μου, το επόμενο τεστ που θα κάνω θα εχω καθυστερήση τουλάχιστον 3 μέρες.. καλύτερα στα σίγουρα παρα να ελπίζω και να βλέπω αρνητικά αποτελέσματα.. εξάλλου είπα δεν ΘΕΛΩ ΠΑΙΔΙ 😂😂😂😂 ..αλλα παρόλα αυτά νομίζω μου φταίει τα χάπια της βιταμίνης άλλα το πρωί δεν μου προκαλούν τέτοιο πράγμα.. Ίσως επειδή το βράδυ τα παίρνω και μετά απο λιγο ξαπλωνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια! Να έχουμε μια υπέροχη Κυριακή!

Και σε εμάς βρέχει ασταμάτητα τις τελευταίες ημέρες! Εγώ βαρέθηκα πάντως κορίτσια συνεχώς μέσα!  Ήδη στεναχωριέμαι που έφυγε το καλοκαίρι! Είναι η εποχή μου και πάντα νιώθω λυπημένη όταν τελειώνει! 

@Froufroμου να τον χαίρεστε! Να είναι γερός πάνω από όλα και πάντα ευτυχισμένος στην ζωή του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, εγω Εχθές γύρισα αργα απο το γάμο, ήρθαμε σπιτι και όταν ξάπλωσα με επιασε μια καουρα μου έρχοταν να κάνω εμετο.. εχω παρατηρήσει τις τελευταίες μέρες Μόλις παίρνω το βράδυ τις βιταμίνες εχω μια μικρή καουρα, αλλά το πρωί δεν με πειράζουν που τις παίρνω, εχθές όμως ήταν άλλο πράγμα.. Αφου λεω είναι δυνατόν να οι βιταμινες να σου προκαλούν τέτοιο πράγμα,  η κούραση μου ηταν απερίγραπτη με πονούσε και η μέση τόσες ώρες στο πόδι με τις τακουνες.. αχχ με λίγα λόγια γεράματα 😂

@Froufro μου να τον χαίρεστε  με υγεία και να καμαρώνεις πάντα!!!

@Antonia2 εγω 500 χλμ απο Αθήνα και μας έχει μουλιασει 3 μερες στην βροχή!!!

Ευχαριστώ πολύ ❤🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...