Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μα δεν το ξέρεις; πρέπει να κάνεις ακριβώς 2 παιδιά, γύρω στα 30 σου, ένα κ ένα κατά προτίμηση, τα οποία θα θηλάζεις ακριβώς 6 μήνες. Οτιδήποτε περισσότερο ή λιγότερο σε κάνει είτε εγωίστρια είτε υστερικη! Κ έχει κ συνέχεια... Δουλεύεις; εγωίστρια κ αδιάφορη μάνα δεν δουλεύεις; τεμπελα δαγκωτό. Έκανες μεγάλη παιδιά; είσαι εγωίστρια (αυτό πάει σε πολλά γενικά) τα έκανες μικρή; αμυαλη το λιγότερο. Δεν κερδίζεις την παρτίδα με τίποτα! Οπότε κορίτσια ας κάνει η κάθε μία όπως νιώθει κ αφήστε τον κόσμο να λέει 

Δεν μπορεις να φανταστεις κοριτσι μου ποσο ταυτιζομαι... Ηθελα να κανω παιδια απο μικρη γυρω στα 23-25 γιατι ημουν σε μακροχρονια σχεση και ολοι επεσαν να με φανε τοτε, αλλα ολοι ομως δεν φανταζεσαι τι πολεμο εφαγα,., και οταν πηγα 28 των και μετα με εφαγαν παλι ολοι οτι αργησα πολυ... δηλαδη επρεπε να κανω ακριβως στα 26-28...  Αντι να σκεφτονται να κανω οταν το αισθανομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μα δεν το ξέρεις; πρέπει να κάνεις ακριβώς 2 παιδιά, γύρω στα 30 σου, ένα κ ένα κατά προτίμηση, τα οποία θα θηλάζεις ακριβώς 6 μήνες. Οτιδήποτε περισσότερο ή λιγότερο σε κάνει είτε εγωίστρια είτε υστερικη! Κ έχει κ συνέχεια... Δουλεύεις; εγωίστρια κ αδιάφορη μάνα δεν δουλεύεις; τεμπελα δαγκωτό. Έκανες μεγάλη παιδιά; είσαι εγωίστρια (αυτό πάει σε πολλά γενικά) τα έκανες μικρή; αμυαλη το λιγότερο. Δεν κερδίζεις την παρτίδα με τίποτα! Οπότε κορίτσια ας κάνει η κάθε μία όπως νιώθει κ αφήστε τον κόσμο να λέει 

Απλα ΘΕΑ!!!!!!!!!🙌🙌🙌

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μα δεν το ξέρεις; πρέπει να κάνεις ακριβώς 2 παιδιά, γύρω στα 30 σου, ένα κ ένα κατά προτίμηση, τα οποία θα θηλάζεις ακριβώς 6 μήνες. Οτιδήποτε περισσότερο ή λιγότερο σε κάνει είτε εγωίστρια είτε υστερικη! Κ έχει κ συνέχεια... Δουλεύεις; εγωίστρια κ αδιάφορη μάνα δεν δουλεύεις; τεμπελα δαγκωτό. Έκανες μεγάλη παιδιά; είσαι εγωίστρια (αυτό πάει σε πολλά γενικά) τα έκανες μικρή; αμυαλη το λιγότερο. Δεν κερδίζεις την παρτίδα με τίποτα! Οπότε κορίτσια ας κάνει η κάθε μία όπως νιώθει κ αφήστε τον κόσμο να λέει 

Ακριβώς με συμπλήρωσες σε αυτό που είπα!! Γενικά ότι και να κανεις κάτι θα έχουν να πουνε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

πολυ καλα εκανες!!!! κι εγω ετσι του εκλεισα. τη μια μερα του λεω θα παμε εκει ενταξει;; και τη δευτερη τον ρωτησα αν πηρε τηλ να κλεισει ραντεβου. μου ειπε οχι και πηρα επιτοπου!!!

αν κατσω να περιμενω σωθηκα...

αλλα καποια στιγμη θα ηθελα να χαλαρωσω λιγο στη ζωη μου.... να αφεθω σε καποιον βρε παιδι μου...

αι καλα!! ποτε δε θα γινει

Εμένα ευτυχως δεν φέρνει αντιρρήσεις αλλά εύχομαι να μην έχει πρόβλημα γιατί θα τον πάρει πολύ από κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Δεν μπορεις να φανταστεις κοριτσι μου ποσο ταυτιζομαι... Ηθελα να κανω παιδια απο μικρη γυρω στα 23-25 γιατι ημουν σε μακροχρονια σχεση και ολοι επεσαν να με φανε τοτε, αλλα ολοι ομως δεν φανταζεσαι τι πολεμο εφαγα,., και οταν πηγα 28 των και μετα με εφαγαν παλι ολοι οτι αργησα πολυ... δηλαδη επρεπε να κανω ακριβως στα 26-28...  Αντι να σκεφτονται να κανω οταν το αισθανομαι..

Μου τελείωσαν τα like οπότε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ μαρεσει η σταση σου, εγω ειμαι πολυ πιο σιγα σιγα εγω κι εκεινος οταν ακουει κατι λεει ''Αποκλειεται'' κλπ 😣 Πραγματικα εχω αποφασισει να αλλαξω ομως οσο μπορω δηλαδη❤️  Εν τω μεταξυ παλι εφαγε καρυδια παρολα αυτα αχαχχαχαα

Πρέπει να είσαι αποφασιστική γιατί μάλλον ο άντρας σου είναι λίγο αν μας έρθει καλος αν όχι δεν τρέχει και τίποτα…έτσι κατάλαβα! Να γίνεις πιο απαιτητική και πιο αποφασιστική για να καταλαβει ποσό το θες 

Με αγάπη τα λεω ❤️🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Μα δεν το ξέρεις; πρέπει να κάνεις ακριβώς 2 παιδιά, γύρω στα 30 σου, ένα κ ένα κατά προτίμηση, τα οποία θα θηλάζεις ακριβώς 6 μήνες. Οτιδήποτε περισσότερο ή λιγότερο σε κάνει είτε εγωίστρια είτε υστερικη! Κ έχει κ συνέχεια... Δουλεύεις; εγωίστρια κ αδιάφορη μάνα δεν δουλεύεις; τεμπελα δαγκωτό. Έκανες μεγάλη παιδιά; είσαι εγωίστρια (αυτό πάει σε πολλά γενικά) τα έκανες μικρή; αμυαλη το λιγότερο. Δεν κερδίζεις την παρτίδα με τίποτα! Οπότε κορίτσια ας κάνει η κάθε μία όπως νιώθει κ αφήστε τον κόσμο να λέει 

Ακριβώς!!!! Στο μόνο που θα διαφωνήσω είναι ότι στις μικρότερες κοινωνίες ΠΡΈΠΕΙ να κάνεις τρία παιδιά.... αλλιώς είσαι ταμπέλα, κατά προτίμηση το πρώτο αγόρι! Τώρα αν εσύ θες παραπάνω είσαι παράλογη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ακριβώς με συμπλήρωσες σε αυτό που είπα!! Γενικά ότι και να κανεις κάτι θα έχουν να πουνε…

Έτσι ακριβώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πρέπει να είσαι αποφασιστική γιατί μάλλον ο άντρας σου είναι λίγο αν μας έρθει καλος αν όχι δεν τρέχει και τίποτα…έτσι κατάλαβα! Να γίνεις πιο απαιτητική και πιο αποφασιστική για να καταλαβει ποσό το θες 

Με αγάπη τα λεω ❤️🧡

Εχεις δικιο καλη μου, ειμαι παρα πολυ τωρα, την πατησε😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις δικιο καλη μου, ειμαι παρα πολυ τωρα, την πατησε😆😆😆

Κορίτσια καλησπέρα, τώρα μπήκα γιατί έχω τρεξίματα.... Δεν με θέλει βρε κορίτσια... Τελικά πήρα τα αποτελέσματα μαγνητικής χθες για το πόδι μου κ χρήζει άμεσης επέμβασης....

Αν είναι δυνατόν... Πάνω που είπαμε ξεμπερδεψαμε πάμε για εξωσωματική επιτέλους....

Τι στο διάολο το κακό το μάτι.

Είμαι Αθήνα έχω ψάξει ήδη γιατρούς κ από αύριο αρχίζω να παίρνω γνώμες....

Έχω πολύ σοβαρό θέμα έχω κάνει κάνει οστεοχονδριτιδα αστραγάλου από ότι κατάλαβα κ οστεοαρθρίτιδα. Από αυτό με πονάγε το γόνατο.

Είχα μια πάλια κάκωση... Είχα φρικαρει από χθες έκλαιγα είχα αγχωθει ακόμη δεν έχω μιλήσει με το γιατρό από κοντά αλλά από το τηλέφωνο ακούστηκαν πολύ τρομακτικα τα αποτελέσματα....

Νοιωθω μεγάλη απογοήτευση κορίτσια αλλά επείγει αυτό. έχω ψάξει κάποιους γιατρούς . Εψαξα κ στο ίντερνετ κ μέσω γνωστών.

Αύριο με δέχτηκε ένας χειρουργός άκρου ποδός στο έρικος ντυναν.

Να δούμε τι θα ακούσω αύριο από τον πρώτο γιατρό.....

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα μήνυματα σας ... Συγνώμη....

Ρε κορίτσια γιατί τόσο γκαντεμια; 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, τώρα μπήκα γιατί έχω τρεξίματα.... Δεν με θέλει βρε κορίτσια... Τελικά πήρα τα αποτελέσματα μαγνητικής χθες για το πόδι μου κ χρήζει άμεσης επέμβασης....

Αν είναι δυνατόν... Πάνω που είπαμε ξεμπερδεψαμε πάμε για εξωσωματική επιτέλους....

Τι στο διάολο το κακό το μάτι.

Είμαι Αθήνα έχω ψάξει ήδη γιατρούς κ από αύριο αρχίζω να παίρνω γνώμες....

Έχω πολύ σοβαρό θέμα έχω κάνει κάνει οστεοχονδριτιδα αστραγάλου από ότι κατάλαβα κ οστεοαρθρίτιδα. Από αυτό με πονάγε το γόνατο.

Είχα μια πάλια κάκωση... Είχα φρικαρει από χθες έκλαιγα είχα αγχωθει ακόμη δεν έχω μιλήσει με το γιατρό από κοντά αλλά από το τηλέφωνο ακούστηκαν πολύ τρομακτικα τα αποτελέσματα....

Νοιωθω μεγάλη απογοήτευση κορίτσια αλλά επείγει αυτό. έχω ψάξει κάποιους γιατρούς . Εψαξα κ στο ίντερνετ κ μέσω γνωστών.

Αύριο με δέχτηκε ένας χειρουργός άκρου ποδός στο έρικος ντυναν.

Να δούμε τι θα ακούσω αύριο από τον πρώτο γιατρό.....

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα μήνυματα σας ... Συγνώμη....

Ρε κορίτσια γιατί τόσο γκαντεμια; 🤔

Λυπάμαι πάρα πολύ κορίτσι μου πραγματικά.... Περαστικά, εύχομαι το συντομότερο γερή κ δυνατή ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, τώρα μπήκα γιατί έχω τρεξίματα.... Δεν με θέλει βρε κορίτσια... Τελικά πήρα τα αποτελέσματα μαγνητικής χθες για το πόδι μου κ χρήζει άμεσης επέμβασης....

Αν είναι δυνατόν... Πάνω που είπαμε ξεμπερδεψαμε πάμε για εξωσωματική επιτέλους....

Τι στο διάολο το κακό το μάτι.

Είμαι Αθήνα έχω ψάξει ήδη γιατρούς κ από αύριο αρχίζω να παίρνω γνώμες....

Έχω πολύ σοβαρό θέμα έχω κάνει κάνει οστεοχονδριτιδα αστραγάλου από ότι κατάλαβα κ οστεοαρθρίτιδα. Από αυτό με πονάγε το γόνατο.

Είχα μια πάλια κάκωση... Είχα φρικαρει από χθες έκλαιγα είχα αγχωθει ακόμη δεν έχω μιλήσει με το γιατρό από κοντά αλλά από το τηλέφωνο ακούστηκαν πολύ τρομακτικα τα αποτελέσματα....

Νοιωθω μεγάλη απογοήτευση κορίτσια αλλά επείγει αυτό. έχω ψάξει κάποιους γιατρούς . Εψαξα κ στο ίντερνετ κ μέσω γνωστών.

Αύριο με δέχτηκε ένας χειρουργός άκρου ποδός στο έρικος ντυναν.

Να δούμε τι θα ακούσω αύριο από τον πρώτο γιατρό.....

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα μήνυματα σας ... Συγνώμη....

Ρε κορίτσια γιατί τόσο γκαντεμια; 🤔

Λυπάμαι πολύ με αυτό που σου συνέβηκε! Μπορείς να παρεις γλυκοζαμινη χονδροτινη σε συμπλήρωμα βέβαια τώρα δεν ξέρω αν θα σε βοηθήσει γιατί μάλλον προχώρησε η κατάσταση σου, σίγουρα θα σε ανακουφίσει από τον πονο!! 

Να μας πεις τα νέα σου μετά τον γιατρο… δλδ με φυσιοθεραπεία δεν λύνεται καπως το πρόβλημα ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Εχεις δικιο καλη μου, ειμαι παρα πολυ τωρα, την πατησε😆😆😆

Έτσι δυναμική κ αποφασιστική 😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, τώρα μπήκα γιατί έχω τρεξίματα.... Δεν με θέλει βρε κορίτσια... Τελικά πήρα τα αποτελέσματα μαγνητικής χθες για το πόδι μου κ χρήζει άμεσης επέμβασης....

Αν είναι δυνατόν... Πάνω που είπαμε ξεμπερδεψαμε πάμε για εξωσωματική επιτέλους....

Τι στο διάολο το κακό το μάτι.

Είμαι Αθήνα έχω ψάξει ήδη γιατρούς κ από αύριο αρχίζω να παίρνω γνώμες....

Έχω πολύ σοβαρό θέμα έχω κάνει κάνει οστεοχονδριτιδα αστραγάλου από ότι κατάλαβα κ οστεοαρθρίτιδα. Από αυτό με πονάγε το γόνατο.

Είχα μια πάλια κάκωση... Είχα φρικαρει από χθες έκλαιγα είχα αγχωθει ακόμη δεν έχω μιλήσει με το γιατρό από κοντά αλλά από το τηλέφωνο ακούστηκαν πολύ τρομακτικα τα αποτελέσματα....

Νοιωθω μεγάλη απογοήτευση κορίτσια αλλά επείγει αυτό. έχω ψάξει κάποιους γιατρούς . Εψαξα κ στο ίντερνετ κ μέσω γνωστών.

Αύριο με δέχτηκε ένας χειρουργός άκρου ποδός στο έρικος ντυναν.

Να δούμε τι θα ακούσω αύριο από τον πρώτο γιατρό.....

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω όλα τα μήνυματα σας ... Συγνώμη....

Ρε κορίτσια γιατί τόσο γκαντεμια; 🤔

Ρε κοριτσι μου πραγματικα.. ποση γλωσσοφαγια. Πανω που ηρεμησατε κ ειπατε θα βαλετε μπροστα γ εξωσωματικη. 

Ευτυχως ομως π το καταλαβατε εγκαιρα γ να κανεις το χειρουργειο.

Περαστικα ευχομαι. Επισης εγω τοτε μ την εξαρθρωση ωμου πηγα σ ενα πολυυυ καλο(υποκειμενικα παντα) ορθοπεδικο-χειρουργο. Λεγεται Μπαμπαλής Γεωργιος κι εχει ιατρεια στο Νεο Ηρακλειο κ στο Παγκρατι (νομιζω..καπου κεντρο).

Αν θες παρε μια γνωμη κι απο αυτον.

Γρηγορα σιδερενια ευχομαι κ καλο βραδυ!!❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Ρε κοριτσι μου πραγματικα.. ποση γλωσσοφαγια. Πανω που ηρεμησατε κ ειπατε θα βαλετε μπροστα γ εξωσωματικη. 

Ευτυχως ομως π το καταλαβατε εγκαιρα γ να κανεις το χειρουργειο.

Περαστικα ευχομαι. Επισης εγω τοτε μ την εξαρθρωση ωμου πηγα σ ενα πολυυυ καλο(υποκειμενικα παντα) ορθοπεδικο-χειρουρηο. Λεγεται Μπαμπαλής Γεωργιος κι εχει ιατρεια στο Νεο Ηρακλειο κ στο Παγκρατι (νομιζω..καπου κεντρο).

Αν θες παρε μια γνωμη κι απο αυτον.

Γρηγορα σιδερενια ευχομαι κ καλο βραδυ!!❤️

 

@Froufro @Raf123 @Antonia2 σας ευχάριστω πάρα πολύ.... Κορίτσια μου δεν ξέρω τίποτα.

ΕΧω πάρει ως τώρα μόνο τα αποτελέσματα της μαγνητικής, τα οποία δείχνουν κάπως προχωρημένη κατάσταση.πρωτη γνώμη θα πάρω μετα. Στις 9. Δούλευα Αθήνα σήμερα πάλι καλά, θα έρθω κ Σάββατο κ κ έχω κ την άλλη βδομάδα κάποια ραντεβού.

αν είναι κατηγορηματικόι κ μου που επέμβαση θα μπω να κάνω αυτό πρώτα γιατί επείγει.... Αν όχι κ μου πουν δεν επειγει όλα καλά...

καλά τραγικό λέω δεν με θέλει 🙄🙄

παίρνω χονδροιτινη κ γλυκό ζαμινη της osteoflex.

Πόσο καιρό τα κάνεις χρήση ; Γνωρίζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

@Froufro @Raf123 @Antonia2 σας ευχάριστω πάρα πολύ.... Κορίτσια μου δεν ξέρω τίποτα.

ΕΧω πάρει ως τώρα μόνο τα αποτελέσματα της μαγνητικής, τα οποία δείχνουν κάπως προχωρημένη κατάσταση.πρωτη γνώμη θα πάρω μετα. Στις 9. Δούλευα Αθήνα σήμερα πάλι καλά, θα έρθω κ Σάββατο κ κ έχω κ την άλλη βδομάδα κάποια ραντεβού.

αν είναι κατηγορηματικόι κ μου που επέμβαση θα μπω να κάνω αυτό πρώτα γιατί επείγει.... Αν όχι κ μου πουν δεν επειγει όλα καλά...

καλά τραγικό λέω δεν με θέλει 🙄🙄

παίρνω χονδροιτινη κ γλυκό ζαμινη της osteoflex.

Πόσο καιρό τα κάνεις χρήση ; Γνωρίζεις;

Καλημέρα μπορείς να τα παίρνεις συνέχεια ή αν θες για να μην συνηθίζει ο οργανισμός είναι καλύτερα να διακόπτεις κανένα μήνα ή να παίρνεις άλλης εταιρίας! 3-6 μηνες συνεχόμενα και να διακόπτεις 1 μήνα και μετά να τα αρχίζεις πάλι 

 

εύχομαι να μην επείγει και να προχωρήσετε στην εξωσωματική  💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα μπορείς να τα παίρνεις συνέχεια ή αν θες για να μην συνηθίζει ο οργανισμός είναι καλύτερα να διακόπτεις κανένα μήνα ή να παίρνεις άλλης εταιρίας! 3-6 μηνες συνεχόμενα και να διακόπτεις 1 μήνα και μετά να τα αρχίζεις πάλι 

 

εύχομαι να μην επείγει και να προχωρήσετε στην εξωσωματική  💕💕

Κορίτσια καλημέρα μόλις βγήκα από το γιατρό πήγα στο Ερρίκος Ντυνάν και με είδε ένας ορθοπεδικός χειρουργός άκρου ποδός τον έψαξα μόνη μου και τον βρήκα αυτόν έχω πάρα πολύ μεγάλη βλάβη στο χόνδρο στον αστράγαλο χρειάζεται σίγουρα επέμβαση ούτε συντηρητικά μπορώ να βοηθήσω κάπως ούτε με prp και μου είπε ότι όσον αφορά την εγκυμοσύνη γιατί τον ρώτησα καλό θα είναι να το κάνω πριν μείνω έγκυος γιατί αυτό θα κάνει μεγαλύτερη εκφύλιση και θα επιδεινωθεί με την εγκυμοσύνη και το βάρος.

Μου μου είπε πως το γόνατο μου πονάει λόγω του αστραγάλου και πώς είναι δυνατό δεν έχω πρόβλημα και δεν βλέπει κάτι σημαντικό σε άλλα σημεία είναι καθαρά θέμα κέντρου βάρους επειδή δεν πατάω καλά. Και μου είπε πως επειδή θέλω να μπω για εξωσωματική θα με βάλει άμεσα και σε 10 μέρες θα έχω βγάλει και την πατερίτσα και δεν θα πάρω φάρμακα αυτά τα νέα μου πολύ ωραία...

Από λεφτά μου είπε κοντά στα 2 χιλιάρικα 😂 να δω πού θα τα βρούμε όλα αυτά διαφορετικά αν πάω σε δημόσιο πρέπει να περιμένω μήνες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα μόλις βγήκα από το γιατρό πήγα στο Ερρίκος Ντυνάν και με είδε ένας ορθοπεδικός χειρουργός άκρου ποδός τον έψαξα μόνη μου και τον βρήκα αυτόν έχω πάρα πολύ μεγάλη βλάβη στο χόνδρο στον αστράγαλο χρειάζεται σίγουρα επέμβαση ούτε συντηρητικά μπορώ να βοηθήσω κάπως ούτε με prp και μου είπε ότι όσον αφορά την εγκυμοσύνη γιατί τον ρώτησα καλό θα είναι να το κάνω πριν μείνω έγκυος γιατί αυτό θα κάνει μεγαλύτερη εκφύλιση και θα επιδεινωθεί με την εγκυμοσύνη και το βάρος.

Μου μου είπε πως το γόνατο μου πονάει λόγω του αστραγάλου και πώς είναι δυνατό δεν έχω πρόβλημα και δεν βλέπει κάτι σημαντικό σε άλλα σημεία είναι καθαρά θέμα κέντρου βάρους επειδή δεν πατάω καλά. Και μου είπε πως επειδή θέλω να μπω για εξωσωματική θα με βάλει άμεσα και σε 10 μέρες θα έχω βγάλει και την πατερίτσα και δεν θα πάρω φάρμακα αυτά τα νέα μου πολύ ωραία...

Από λεφτά μου είπε κοντά στα 2 χιλιάρικα 😂 να δω πού θα τα βρούμε όλα αυτά διαφορετικά αν πάω σε δημόσιο πρέπει να περιμένω μήνες

Καλημέρα κορίτσια μου, περαστικά σου κοπέλα μου και γρήγορα καλά,  να θυμάσαι πως προέχει η υγεία και να μην στεναχωριέσαι,οσο για το οικονομικό δεν υπάρχει ένας γιατρός μς εξωτερικό ιατρείο και να χειρουργεί σε δημόσιο νοσοκομείο?  Θεωρώ πως Αθήνα θα είναι αρκετοί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια καλημέρα μόλις βγήκα από το γιατρό πήγα στο Ερρίκος Ντυνάν και με είδε ένας ορθοπεδικός χειρουργός άκρου ποδός τον έψαξα μόνη μου και τον βρήκα αυτόν έχω πάρα πολύ μεγάλη βλάβη στο χόνδρο στον αστράγαλο χρειάζεται σίγουρα επέμβαση ούτε συντηρητικά μπορώ να βοηθήσω κάπως ούτε με prp και μου είπε ότι όσον αφορά την εγκυμοσύνη γιατί τον ρώτησα καλό θα είναι να το κάνω πριν μείνω έγκυος γιατί αυτό θα κάνει μεγαλύτερη εκφύλιση και θα επιδεινωθεί με την εγκυμοσύνη και το βάρος.

Μου μου είπε πως το γόνατο μου πονάει λόγω του αστραγάλου και πώς είναι δυνατό δεν έχω πρόβλημα και δεν βλέπει κάτι σημαντικό σε άλλα σημεία είναι καθαρά θέμα κέντρου βάρους επειδή δεν πατάω καλά. Και μου είπε πως επειδή θέλω να μπω για εξωσωματική θα με βάλει άμεσα και σε 10 μέρες θα έχω βγάλει και την πατερίτσα και δεν θα πάρω φάρμακα αυτά τα νέα μου πολύ ωραία...

Από λεφτά μου είπε κοντά στα 2 χιλιάρικα 😂 να δω πού θα τα βρούμε όλα αυτά διαφορετικά αν πάω σε δημόσιο πρέπει να περιμένω μήνες

Καλημερα κοριτσιμου, μα πραγματικα τι ατυχια αυτο τωρα...Πολλα περαστικα σου, χωρις να εχω καμια γνωση στο συγκεκριμενο θεμα,  νομιζω οτι εαν ειναι οντως τοσο σοβαρο θα πρεπει να τοο δεις αμεσα πριν εγκυμοσυνη, Και παλι περαστικα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσιμου, μα πραγματικα τι ατυχια αυτο τωρα...Πολλα περαστικα σου, χωρις να εχω καμια γνωση στο συγκεκριμενο θεμα,  νομιζω οτι εαν ειναι οντως τοσο σοβαρο θα πρεπει να τοο δεις αμεσα πριν εγκυμοσυνη, Και παλι περαστικα σου...

Κορίτσια μου θα δω κ άλλους γιατρούς κ μέχρι Δευτέρα θα αποφασίσω απλά στο δημόσιο πλέον και με το κόβιντ δεν σου δίνουν άμεσα ραντεβού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια μου θα δω κ άλλους γιατρούς κ μέχρι Δευτέρα θα αποφασίσω απλά στο δημόσιο πλέον και με το κόβιντ δεν σου δίνουν άμεσα ραντεβού...

Κοριτσι μου διαβασα τα νεα σου αλλα τρεχω απο το πρωι στο γραφειο. Περαστικα ευχομαι πρωτα απ ολα και γρηγορα σιδερενια!!!

Κριμα που ετυχε τωρα απο τη μια (λογω εξωσωματικης!), αλλα προηγείται η δικη σου υγεια και μετα τα εμβυακια σας!! ειναι εκει και σας περιμενουν!!

Να κανεις οτι χρειαζεται και να δωσεις λιγο χρονο στον οργανισμο σου να επανελθει.. μια εγκυμοσυνη μας θελει υγιεστατες!! Αν βρεις χρονο, παρε μια γνωμη στο γιατρο που σου προτεινα!! Ειναι πολυ καλος γιατρος, άνθρωπος και τιμιος!!

Ευχομαι οτι καλυτερο και γρηγορα να εισαι καλα!!!❤️❤️❤️

Για τα λεφτα τι να πω;; νομιζουν χουμε μηχανη και κοβουμε 50ευρα... ελεος....😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσι μου διαβασα τα νεα σου αλλα τρεχω απο το πρωι στο γραφειο. Περαστικα ευχομαι πρωτα απ ολα και γρηγορα σιδερενια!!!

Κριμα που ετυχε τωρα απο τη μια (λογω εξωσωματικης!), αλλα προηγείται η δικη σου υγεια και μετα τα εμβυακια σας!! ειναι εκει και σας περιμενουν!!

Να κανεις οτι χρειαζεται και να δωσεις λιγο χρονο στον οργανισμο σου να επανελθει.. μια εγκυμοσυνη μας θελει υγιεστατες!! Αν βρεις χρονο, παρε μια γνωμη στο γιατρο που σου προτεινα!! Ειναι πολυ καλος γιατρος, άνθρωπος και τιμιος!!

Ευχομαι οτι καλυτερο και γρηγορα να εισαι καλα!!!❤️❤️❤️

Για τα λεφτα τι να πω;; νομιζουν χουμε μηχανη και κοβουμε 50ευρα... ελεος....😕

Τραγικό αυτό με τα λεφτά αλήθεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Jenny2121 είπε:

Καλό μήνα σε όλες ..... Με πολλά +++++ 

Αχ μακαρι κοριτσι μου!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να εχει πολλες θετικες χοριακες!! 🤞🤞🤞🤰

Εσύ σε τι φάση είσαι;; εχετε παιδακια;; προσπαθειτε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ μακαρι κοριτσι μου!! Ευχομαι ο Οκτωβρης να εχει πολλες θετικες χοριακες!! 🤞🤞🤞🤰

Εσύ σε τι φάση είσαι;; εχετε παιδακια;; προσπαθειτε;;

Έχουμε ένα παιδάκι και προσπαθούμε για ένα δεύτερο αλλά ..... Δεν μας κάνει την χάρη 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;  @Tonia.??? @Ελενη βιδ???? @Kate1992???  @lilly1984???  Εμένα μου έστειλε σήμερα η ενδοκρινολόγος εξετάσεις θυροειδή και καμπύλη ζαχάρου.. σκέφτομαι μετά την αυχενική να πάω να τα κάνω.. 😳
    • Προς το παρόν παίρνω cyclacur και από την Πέμπτη τα ουτρο. Σήμερα έκανα υπέρηχο κ το ενδομήτριο είναι 7,5 χιλ. Την επόμενη Τρίτη θα πάμε για εμβρυομεταφορα 
    • Αχχχχχ.. τώρα να σου πω ψέματα;;;; Εγώ θα έψαχνα να βρω να μου κάνουν υπέρηχο.. όχι για να σε μπριζωσω.. εγώ όμως δεν θα την πάλευα.. έχεις ήδη δύο εβδομάδες να δείς το μωράκι νομίζω;; Δεν ρωτάς την γιατρό σου καλύτερα να σου συστήσει έναν δικό της για να σε δεχτεί πιο άμεσα;; 2/7 δεν έχει νόημα..!! 
    • Αυτό πάλι τι είναι;;; Που ζωωω;;;; Babymoon;;; 🤷😂😂😂 Ούτε honeymoon δεν ζήσαμε... Sailormoon πρόλαβα μόνο..!! 😝🤣🤣🤣  P.S.Πάργα δαγκωτο!! Χαλκιδική..!! ❤️❤️ Για Babymoon δηλαδή.. αλλιώς για νησί Ίο, Σαμοθράκη.. αλλά δεν θα ήθελα στην εγκυμοσύνη νησιά.. έχω τον ίδιο φόβο.. μη γίνει κάτι και δεν μπορώ να βρω ιατρική περίθαλψη.. Σε ευχαριστώ πολύ που το μοιραστηκες γιατί και εγώ θα το έγραφα το πρωί.. πλέον είμαι σχεδόν καλά δεν θυμάμαι από πότε έχω να νοιώσω έντονη ναυτία ή ζαλάδες ή αηδία με φαγητά.. οι μυρωδιές πλέον σα να παλεύονται.. αλλά δεν βγαίνω και πολύ έξω οπότε δεν έχω τσεκαρει πολλά.. και η γεύση σχεδόν έχει επιστρέψει αλλά δεν το διακινδυνεύω να δοκιμάσω γλυκό που αηδιάζα.. ούτε με τραβάει δηλαδή.. μόνο το στήθος ένοιωσα ξανά σήμερα "τουμπανάκι" το πρωί ήταν το δεξί και το αριστερό ζελέ.. τώρα αντίστροφα.. αλλά πονάει οπότε δεν τα πολύ ζουλαω.. και πόνους περιόδου σχεδόν μόνιμα.. αυτά.. Έχασα και 2,5 κιλακια.. καλά είμαστε!! 😂😂 Μου μένουν άλλα 5 για να είμαι σε υγιές βάρος αν και ιδανικά θα ήθελα μια 10αρια για να νοιώθω εγώ καλά.. αλλά δεν προβλέπεται να προλαβαίνω!! 🤣🤣
    • @Apostolia88 είσαι καλύτερα? Πως είναι η διάθεση σου; το μωρο πως το αισθάνεσαι? 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...