Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Η μαμά μου κορίτσια μου πεδευτηκε να κάνει 2 παιδιά ταλαιπωρήθηκε πολύ με πολλες αποβολές και λάθος συμβουλές απο γιατρούς (εκεινα τα χρόνια) ίσως να παίζει και αυτό το ρόλο του και να με καταλαβαίνει στο έπακρο!  Εντωμεταξύ Εχθές που συζητήσαμε της λέω " ρε μαμά τρελαίνομαι οταν μου λένε άντε και άντε κάντε ένα παιδί, λες και τους εχω στη τσεπη μου και ξέρουν τι κάνω εγώ και αν και πόσο  καίγομαι "  άρχισε να γελάει κορίτσια και να μου λέει άντε καλέ λογικό είναι που να ξέρουν, μην δίνεις σημασία πες μια κουβέντα να ξεμπερδεύεις! 😂😂😂

Αααααχ αυτό με τους γύρω είναι μεγάλη κ πονεμένη ιστορία!!!! Να χάνεις τις ψυχούλες που είχες μέσα σου κ να σου λένε "άντε τι περιμένετε, να κάνετε κ ένα κοριτσάκι" 😡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Raf123 είπε:

Είναι οντως ακριβές αυτες οι εξετάσεις και απορώ με το κρατος που από την μια λέει έχουμε υπογονιμότητα αλλά δεν κάνει κάτι γι αυτό…έπρεπε ολες αυτες οι εξετάσεις που είναι ρουτίνας να της καλύπτει με κάποιον τρόπο ή να καλύπτει τα μισά λεφτά!! 
 

Λυπαμαι πολύ κορίτσι μου ομως εχεις μεγάλη καρδιά που βοήθησες την αδερφούλα σου αυτό ο Θεός θα στο επιτρέψει πίσω!! Εύχομαι να πληρωθεί ο άντρας σου σύντομα και μακάρι να μην χρειαστεί καν η εξέταση και να έρθει το σποράκι σας!!! Μη στεναχωριέσαι θα πω αυτό το γραφικό κάθε εμπόδιο για καλό που ομως το πιστεύω παρά πολύ γιατί όποτε μου τύγχαναν χίλιες αναποδιές στο τελος της ημέρας κατάλαβα ότι έτσι έπρεπε να γίνει και οτι καλά έκαναν και μου ήρθαν αυτες οι αναποδιές!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Θα το ξεπεράσουμε κι αυτό άλλωστε έχουμε ξεπεράσει τόσα συνηθισμένα τα βουνά στα χιονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Αααααχ αυτό με τους γύρω είναι μεγάλη κ πονεμένη ιστορία!!!! Να χάνεις τις ψυχούλες που είχες μέσα σου κ να σου λένε "άντε τι περιμένετε, να κάνετε κ ένα κοριτσάκι" 😡

Είναι πολύς ο κόσμος που πιστεύει οτι τα παιδιά έρχονται τόσο εύκολα κατά παραγγελία... μάλλον εδώ κολλάει το "αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις"...τι να πω.. Αλλά και εμείς που τούς ακούμε μας πρήζουν τα σωθικά, λες και πετάμε αετο μας μιλάνε με το άντε και άντε... "Άντε" "αυτοί " και οχι "εμείς" 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είναι πολύς ο κόσμος που πιστεύει οτι τα παιδιά έρχονται τόσο εύκολα κατά παραγγελία... μάλλον εδώ κολλάει το "αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις"...τι να πω.. Αλλά και εμείς που τούς ακούμε μας πρήζουν τα σωθικά, λες και πετάμε αετο μας μιλάνε με το άντε και άντε... "Άντε" "αυτοί " και οχι "εμείς" 😂😂😂

Εγώ κορίτσια οποίος μου πει έτσι του λέω ότι τώρα δεν θελουμε μωρό! Όταν θα θελουμε θα το μάθετε! Έτσι και με ύφος θυμωμένο γιατί είναι μια ερώτηση που δεν πρέπει να γίνεται…! Δεν κατάλαβα δλδ ολες οι γυναίκες γεννούνται για να γίνουν μάνες; Ισως καποιες να μην θέλουν γιατί να γίνεται αυτή η ερώτηση λίγη διακριτικότητα δεν υπάρχει; Όλα να τα βλέπουμε και όλα να τα κρίνουμε! Α παντρεύτηκες άντε τώρα κ ένα μωράκι κανεις το μωρό ποτέ θα του κάνετε αδερφάκι ένα ίσο κανένα, Αα γέννησες με καισαρική γιατί όχι φυσιολογικά γιατί έκανες επισκληρίδειο; Αα γιατί δεν θηλάσες δεν είσαι καλή μάνα κ αλλά πολλά που λένε και θυμώνω τόσο πολύ, που αντί να κοιτάνε το σπίτι τους κοιτάνε του δίπλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Είναι πολύς ο κόσμος που πιστεύει οτι τα παιδιά έρχονται τόσο εύκολα κατά παραγγελία... μάλλον εδώ κολλάει το "αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις"...τι να πω.. Αλλά και εμείς που τούς ακούμε μας πρήζουν τα σωθικά, λες και πετάμε αετο μας μιλάνε με το άντε και άντε... "Άντε" "αυτοί " και οχι "εμείς" 😂😂😂

 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Εγώ κορίτσια οποίος μου πει έτσι του λέω ότι τώρα δεν θελουμε μωρό! Όταν θα θελουμε θα το μάθετε! Έτσι και με ύφος θυμωμένο γιατί είναι μια ερώτηση που δεν πρέπει να γίνεται…! Δεν κατάλαβα δλδ ολες οι γυναίκες γεννούνται για να γίνουν μάνες; Ισως καποιες να μην θέλουν γιατί να γίνεται αυτή η ερώτηση λίγη διακριτικότητα δεν υπάρχει; Όλα να τα βλέπουμε και όλα να τα κρίνουμε! Α παντρεύτηκες άντε τώρα κ ένα μωράκι κανεις το μωρό ποτέ θα του κάνετε αδερφάκι ένα ίσο κανένα, Αα γέννησες με καισαρική γιατί όχι φυσιολογικά γιατί έκανες επισκληρίδειο; Αα γιατί δεν θηλάσες δεν είσαι καλή μάνα κ αλλά πολλά που λένε και θυμώνω τόσο πολύ, που αντί να κοιτάνε το σπίτι τους κοιτάνε του δίπλα!!! 

Ακριβώς αυτό.... Δεν κοιτάει ο καθένας τη δουλειά του κ να μην γίνονται αυτές οι αδιάκριτες ερωτήσεις-υποδείξεις!!! Η κολλητή μου έχει ένα παιδάκι κ έχουν αποφασίσει να μην κάνουν άλλο..... την έχουν πρίξει την κοπέλα. Εμείς τώρα έχουμε κ τα δύο φύλα οπότε τους ικανοποιήσαμε όλους 😆😆😆 μόλις με το καλό γεννήσω θα ακούω το άλλο το επικό "φτάνει εεεε..... δεν πιστεύω να θέλετε κ άλλο" 

Είναι στάνταρ αυτές οι ατάκες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Ακριβώς αυτό.... Δεν κοιτάει ο καθένας τη δουλειά του κ να μην γίνονται αυτές οι αδιάκριτες ερωτήσεις-υποδείξεις!!! Η κολλητή μου έχει ένα παιδάκι κ έχουν αποφασίσει να μην κάνουν άλλο..... την έχουν πρίξει την κοπέλα. Εμείς τώρα έχουμε κ τα δύο φύλα οπότε τους ικανοποιήσαμε όλους 😆😆😆 μόλις με το καλό γεννήσω θα ακούω το άλλο το επικό "φτάνει εεεε..... δεν πιστεύω να θέλετε κ άλλο" 

Είναι στάνταρ αυτές οι ατάκες 

Αχ πραγματικα ειναι απαλευτοι........ 👎 ολο κατι τους φταιει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

 

Ακριβώς αυτό.... Δεν κοιτάει ο καθένας τη δουλειά του κ να μην γίνονται αυτές οι αδιάκριτες ερωτήσεις-υποδείξεις!!! Η κολλητή μου έχει ένα παιδάκι κ έχουν αποφασίσει να μην κάνουν άλλο..... την έχουν πρίξει την κοπέλα. Εμείς τώρα έχουμε κ τα δύο φύλα οπότε τους ικανοποιήσαμε όλους 😆😆😆 μόλις με το καλό γεννήσω θα ακούω το άλλο το επικό "φτάνει εεεε..... δεν πιστεύω να θέλετε κ άλλο" 

Είναι στάνταρ αυτές οι ατάκες 

Ήθελα να ήξερα στις αλλες χώρες τα ρωτανε αυτά; Η μόνο εμεις είμαστε οι αδιάκριτοι χωριάτες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Στο μητέρα που τα έχω εγώ είναι περίπου 170. Κ λέω περίπου γιατί δε θυμάμαι ακριβώς το ποσό που έδωσα... Το αλτσχαιμερ είναι κοντά! 

Επίσης σχετικά με τις μαμάδες, επειδή η δική μου είναι τρομερά αγχώδης κ με κουράζει περισσότερο της είπα για την εξωσωματική όταν είχαν πια γίνει όλα κ τα έμβρυα ήταν στην κατάψυξη! Μόνο για τη μεταφορά έμαθε στην ώρα της επειδή χρειαζόμουν λίγη βοήθεια για κάποιες μέρες (μαγείρεμα κλπ) 

Σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου για απαντηση❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ξανασυζητησαμε με ανδρα μου, του ξεκαθαρισα πολυ αναλυτικα τι συμβαινει και ποια πρεπει να ειναι επομενα βηματα κλπ..Γιατι και τα ρανεβου πρεπει να τα κλεισω μερες πριν και να τα συνδυασω κλπ και να κανονισουμε να λειψουμε απο δουλεια κλπ  Στο τελος με τα χιλια ζορια ειπε ενταξει θα δεχτει να παμε Αθηνα στον ουρολογο κλπ. Ενταξει θα επρεπε να χαιρομαι, και θα χαρω μαλλον απλα βρε παιδια μου χαλαει ορεξημε αυτον τον τροπο,  δεν ξερω πως να το εξηγησω δεν μπορω να τραβαω καππιον ετσι με πιεση για να παμε σε ενα γιατρο... Γενικα για να σας δωσω ενα background περιμενα πολλα χρονια μεχρι να το θελει κι εκεινος, μετα που το ηθελε μου ετυχαν θεματα υγειασ οχι σοβαρα θεματα υγειας αλλα περιοριστικα και το καθυστερησαμε παλι και τωρα για καποιο λογο δεν μενω μαλλον απτο θεμα αυτο που εχει δηλαδη. Δηλαδη δεν ειναι μονο το τωρινο ειναι πολλα χρονια η αναμονη απο πλευρα μου και γενικα επειδη μου φαινεται ενα βουνο αυτο θα ηθελα παρα πολυ να μπορουσε σε ολα να προχωρησει λιγο πιο γρηγοραπλεον χωρις πιεση κλπ..

Ουφ βρε κοριτσια τα εγραψα και ησυχασα! Πιστευω θα τα καταφερουμε!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις ξανασυζητησαμε με ανδρα μου, του ξεκαθαρισα πολυ αναλυτικα τι συμβαινει και ποια πρεπει να ειναι επομενα βηματα κλπ..Γιατι και τα ρανεβου πρεπει να τα κλεισω μερες πριν και να τα συνδυασω κλπ και να κανονισουμε να λειψουμε απο δουλεια κλπ  Στο τελος με τα χιλια ζορια ειπε ενταξει θα δεχτει να παμε Αθηνα στον ουρολογο κλπ. Ενταξει θα επρεπε να χαιρομαι, και θα χαρω μαλλον απλα βρε παιδια μου χαλαει ορεξημε αυτον τον τροπο,  δεν ξερω πως να το εξηγησω δεν μπορω να τραβαω καππιον ετσι με πιεση για να παμε σε ενα γιατρο... Γενικα για να σας δωσω ενα background περιμενα πολλα χρονια μεχρι να το θελει κι εκεινος, μετα που το ηθελε μου ετυχαν θεματα υγειασ οχι σοβαρα θεματα υγειας αλλα περιοριστικα και το καθυστερησαμε παλι και τωρα για καποιο λογο δεν μενω μαλλον απτο θεμα αυτο που εχει δηλαδη. Δηλαδη δεν ειναι μονο το τωρινο ειναι πολλα χρονια η αναμονη απο πλευρα μου και γενικα επειδη μου φαινεται ενα βουνο αυτο θα ηθελα παρα πολυ να μπορουσε σε ολα να προχωρησει λιγο πιο γρηγοραπλεον χωρις πιεση κλπ..

Ουφ βρε κοριτσια τα εγραψα και ησυχασα! Πιστευω θα τα καταφερουμε!❤️

Αχ σε καταλαβαινω απολυτα. δε φανταζεσαι ποσο...

ειναι τοση η ψυχολογικη κουραση με τη σκεψη οτι "αχ να τον πεισω να παμε και θα δεχτει;; και θα αντιδρασει;;" και αφου τον πεισω μετα απο 2-3 συζητησεις να συντονισω 1002 πραγματα και μετα να παρεις αποτελεσματα και φτου κι απο την αρχη συντονισμος.. και λες... ρε φιλε μονο εγω το θελω;; γιατι με το ζορι;; αχ να γινοταν να τα συντονιζε ολα εκεινος και απλα να μου ανακοινωνε θα κανουμε αυτο κι αυτο και ολα θα ειναι προγραμματισμενα χωρις να αγχωθω...

τους ξερουμε βεβαια.. ετσι ηταν και πριν.. ετσι ειναι και τωρα... οποτε ας τραβηξουμε κουπι και ας ευελπιστουμε οτι το αποτελεσμα θα μας ανταμειψει!!!!!!!! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις ξανασυζητησαμε με ανδρα μου, του ξεκαθαρισα πολυ αναλυτικα τι συμβαινει και ποια πρεπει να ειναι επομενα βηματα κλπ..Γιατι και τα ρανεβου πρεπει να τα κλεισω μερες πριν και να τα συνδυασω κλπ και να κανονισουμε να λειψουμε απο δουλεια κλπ  Στο τελος με τα χιλια ζορια ειπε ενταξει θα δεχτει να παμε Αθηνα στον ουρολογο κλπ. Ενταξει θα επρεπε να χαιρομαι, και θα χαρω μαλλον απλα βρε παιδια μου χαλαει ορεξημε αυτον τον τροπο,  δεν ξερω πως να το εξηγησω δεν μπορω να τραβαω καππιον ετσι με πιεση για να παμε σε ενα γιατρο... Γενικα για να σας δωσω ενα background περιμενα πολλα χρονια μεχρι να το θελει κι εκεινος, μετα που το ηθελε μου ετυχαν θεματα υγειασ οχι σοβαρα θεματα υγειας αλλα περιοριστικα και το καθυστερησαμε παλι και τωρα για καποιο λογο δεν μενω μαλλον απτο θεμα αυτο που εχει δηλαδη. Δηλαδη δεν ειναι μονο το τωρινο ειναι πολλα χρονια η αναμονη απο πλευρα μου και γενικα επειδη μου φαινεται ενα βουνο αυτο θα ηθελα παρα πολυ να μπορουσε σε ολα να προχωρησει λιγο πιο γρηγοραπλεον χωρις πιεση κλπ..

Ουφ βρε κοριτσια τα εγραψα και ησυχασα! Πιστευω θα τα καταφερουμε!❤️

Κορίτσι μου φτάνει να γίνει η αρχή νομίζω και μετά θα το πάρει απόφαση μην στεναχωριέσαι έτσι είναι οι άντρες θέλουν λίγο πίεση όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι!! 
 

Εκλεισα κ εγώ στον ουρολόγο ραντεβού αλλά για Νοέμβρη γιατί τώρα τον Οκτώβρη είμαστε πολύ πιεσμένοι κτλ και εξαλλου δεν έβρισκα ραντεβού που να βολευόμασταν! Εγώ απλά το ανακοίνωσα δεν χρειάστηκε να το διαπραγματευτώ…😆😆 το πήρα τηλ και του λεω Νοέμβρη πάμε ουρολόγο φρόντισε να εχεις το παραπεμπτικό σου χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου φτάνει να γίνει η αρχή νομίζω και μετά θα το πάρει απόφαση μην στεναχωριέσαι έτσι είναι οι άντρες θέλουν λίγο πίεση όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι!! 
 

Εκλεισα κ εγώ στον ουρολόγο ραντεβού αλλά για Νοέμβρη γιατί τώρα τον Οκτώβρη είμαστε πολύ πιεσμένοι κτλ και εξαλλου δεν έβρισκα ραντεβού που να βολευόμασταν! Εγώ απλά το ανακοίνωσα δεν χρειάστηκε να το διαπραγματευτώ…😆😆 το πήρα τηλ και του λεω Νοέμβρη πάμε ουρολόγο φρόντισε να εχεις το παραπεμπτικό σου χαχαχαχα

πολυ καλα εκανες!!!! κι εγω ετσι του εκλεισα. τη μια μερα του λεω θα παμε εκει ενταξει;; και τη δευτερη τον ρωτησα αν πηρε τηλ να κλεισει ραντεβου. μου ειπε οχι και πηρα επιτοπου!!!

αν κατσω να περιμενω σωθηκα...

αλλα καποια στιγμη θα ηθελα να χαλαρωσω λιγο στη ζωη μου.... να αφεθω σε καποιον βρε παιδι μου...

αι καλα!! ποτε δε θα γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Κορίτσι μου φτάνει να γίνει η αρχή νομίζω και μετά θα το πάρει απόφαση μην στεναχωριέσαι έτσι είναι οι άντρες θέλουν λίγο πίεση όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι!! 
 

Εκλεισα κ εγώ στον ουρολόγο ραντεβού αλλά για Νοέμβρη γιατί τώρα τον Οκτώβρη είμαστε πολύ πιεσμένοι κτλ και εξαλλου δεν έβρισκα ραντεβού που να βολευόμασταν! Εγώ απλά το ανακοίνωσα δεν χρειάστηκε να το διαπραγματευτώ…😆😆 το πήρα τηλ και του λεω Νοέμβρη πάμε ουρολόγο φρόντισε να εχεις το παραπεμπτικό σου χαχαχαχα

Αχ μαρεσει η σταση σου, εγω ειμαι πολυ πιο σιγα σιγα εγω κι εκεινος οταν ακουει κατι λεει ''Αποκλειεται'' κλπ 😣 Πραγματικα εχω αποφασισει να αλλαξω ομως οσο μπορω δηλαδη❤️  Εν τω μεταξυ παλι εφαγε καρυδια παρολα αυτα αχαχχαχαα

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ σε καταλαβαινω απολυτα. δε φανταζεσαι ποσο...

ειναι τοση η ψυχολογικη κουραση με τη σκεψη οτι "αχ να τον πεισω να παμε και θα δεχτει;; και θα αντιδρασει;;" και αφου τον πεισω μετα απο 2-3 συζητησεις να συντονισω 1002 πραγματα και μετα να παρεις αποτελεσματα και φτου κι απο την αρχη συντονισμος.. και λες... ρε φιλε μονο εγω το θελω;; γιατι με το ζορι;; αχ να γινοταν να τα συντονιζε ολα εκεινος και απλα να μου ανακοινωνε θα κανουμε αυτο κι αυτο και ολα θα ειναι προγραμματισμενα χωρις να αγχωθω...

τους ξερουμε βεβαια.. ετσι ηταν και πριν.. ετσι ειναι και τωρα... οποτε ας τραβηξουμε κουπι και ας ευελπιστουμε οτι το αποτελεσμα θα μας ανταμειψει!!!!!!!! 😍

Αστα Τονια, ειμαστε ηδη μαμαδες και δεν το ξερουμε...😆 Εν τω μεταξυ παλι εφαγε καρυδια παρολα αυτα αχαχχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

Αχ μαρεσει η σταση σου, εγω ειμαι πολυ πιο σιγα σιγα εγω κι εκεινος οταν ακουει κατι λεει ''Αποκλειεται'' κλπ 😣 Πραγματικα εχω αποφασισει να αλλαξω ομως οσο μπορω δηλαδη❤️  Εν τω μεταξυ παλι εφαγε καρυδια παρολα αυτα αχαχχαχαα

 

Αστα Τονια, ειμαστε ηδη μαμαδες και δεν το ξερουμε...😆 Εν τω μεταξυ παλι εφαγε καρυδια παρολα αυτα αχαχχαχαα

Ελπιζω να γινουμε και κανονικες......🤣🤣🤣

πω πω με τα καρυδια!!!! και μολις διαβασα αυτο: "Τα καρύδια θα μπορούσαν να είναι το κλειδί για την τόνωση της υγείας των σπερματοζωαρίων και η κατανάλωση περίπου 70 γραμμαρίων  αυτού του ξηρού καρπού θα μπορούσε να αναστείλει τη διαδικασία που μειώνει την ποιότητα του σπέρματος, σύμφωνα με νέα μελέτη που βασίζεται σε ποντίκια." 

περιττο να σου πω οτι εκλαψα😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ελπιζω να γινουμε και κανονικες......🤣🤣🤣

πω πω με τα καρυδια!!!! και μολις διαβασα αυτο: "Τα καρύδια θα μπορούσαν να είναι το κλειδί για την τόνωση της υγείας των σπερματοζωαρίων και η κατανάλωση περίπου 70 γραμμαρίων  αυτού του ξηρού καρπού θα μπορούσε να αναστείλει τη διαδικασία που μειώνει την ποιότητα του σπέρματος, σύμφωνα με νέα μελέτη που βασίζεται σε ποντίκια." 

περιττο να σου πω οτι εκλαψα😆😆

Καλε αν το ξεραμε θα τρωγαμε καθε μερα 😆Νομιζω οτι μετα απο ολα αυτα οποιο κια να ειναι αποτελεσμα δεν θα ξαναφαω ποτε καρυδια- καλα γιαυτον δνε το συζηταω καν😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 μετα απο πρωτο ραντεβου Ασβεστη σας ειπε οταν εχετε ολα αποτελεσματα να ξαναπατε η να τα στειλτε? ρωταω για να δω απο αποψη χρονου κλπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 μετα απο πρωτο ραντεβου Ασβεστη σας ειπε οταν εχετε ολα αποτελεσματα να ξαναπατε η να τα στειλτε? ρωταω για να δω απο αποψη χρονου κλπ 

Κοριτσι μου θα ξαναπαμε!! μεχρι να κανει σπερμοδιαγραμμα και να βγει το pcr test που θελει 7 εργασιμες, σε 2 εβδομαδες υπολογιζω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

@Antonia2 μετα απο πρωτο ραντεβου Ασβεστη σας ειπε οταν εχετε ολα αποτελεσματα να ξαναπατε η να τα στειλτε? ρωταω για να δω απο αποψη χρονου κλπ 

να ξερεις.. τις δευτερες ειναι Κολωνακι και τις υπολοιπες μερες Γλυφαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

να ξερεις.. τις δευτερες ειναι Κολωνακι και τις υπολοιπες μερες Γλυφαδα..

ναι αυτο το  ξερω κοριτσι μοτ, ευχαριστω πολυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

ναι αυτο το  ξερω κοριτσι μοτ, ευχαριστω πολυ❤️

οτι χρειαστεις, στειλε μου και πμ. να ρωτησω, την παναληπτικη εξεταση στο ιδιο διαγνωστικο την κανατε;; γτ δεν το εχω συγκρατησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

οτι χρειαστεις, στειλε μου και πμ. να ρωτησω, την παναληπτικη εξεταση στο ιδιο διαγνωστικο την κανατε;; γτ δεν το εχω συγκρατησει...

Οχι πηγαμε σε αλλο... Εκ των υστερων εμαθα οτι το πρωτο που πηγαμε ηταν παρα πολυ καλο και ο μικροβιολογος υπερβολικα προσεκτικος συν γνωστης της υπογονιμοτητας... Το ηξερα κι εγω.. Για να καταλαβεις φωναξε τον ανδρα μου απο κοντα για να του δωσει υπερβολικα αναλυτικες οδηγιες για διαδικασια κλπ.. πριν κανει το τεστ.Μετα τα αποτελεσματα οταν τον πηρα τηλ και αυτος σαστισμενος μου ειπε σε παρακαλω ελα να το ξανακανουμε μην εγινε λαθος, κατι μου ανεφερε για απειροελαχιστη πιθανοτητα για λαθος.. Εγω βεβαια πηγα στο αλλο ετσι για την αλλαγη... Αν και ο πρωτος μου φαινεται πολυ σοβαρος και αξιπιστος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Μολις ξανασυζητησαμε με ανδρα μου, του ξεκαθαρισα πολυ αναλυτικα τι συμβαινει και ποια πρεπει να ειναι επομενα βηματα κλπ..Γιατι και τα ρανεβου πρεπει να τα κλεισω μερες πριν και να τα συνδυασω κλπ και να κανονισουμε να λειψουμε απο δουλεια κλπ  Στο τελος με τα χιλια ζορια ειπε ενταξει θα δεχτει να παμε Αθηνα στον ουρολογο κλπ. Ενταξει θα επρεπε να χαιρομαι, και θα χαρω μαλλον απλα βρε παιδια μου χαλαει ορεξημε αυτον τον τροπο,  δεν ξερω πως να το εξηγησω δεν μπορω να τραβαω καππιον ετσι με πιεση για να παμε σε ενα γιατρο... Γενικα για να σας δωσω ενα background περιμενα πολλα χρονια μεχρι να το θελει κι εκεινος, μετα που το ηθελε μου ετυχαν θεματα υγειασ οχι σοβαρα θεματα υγειας αλλα περιοριστικα και το καθυστερησαμε παλι και τωρα για καποιο λογο δεν μενω μαλλον απτο θεμα αυτο που εχει δηλαδη. Δηλαδη δεν ειναι μονο το τωρινο ειναι πολλα χρονια η αναμονη απο πλευρα μου και γενικα επειδη μου φαινεται ενα βουνο αυτο θα ηθελα παρα πολυ να μπορουσε σε ολα να προχωρησει λιγο πιο γρηγοραπλεον χωρις πιεση κλπ..

Ουφ βρε κοριτσια τα εγραψα και ησυχασα! Πιστευω θα τα καταφερουμε!❤️

Κορίτσι μου γλυκό,  απο ολα αυτά που εχω διαβάσει είσαι εξαιρετικός άνθρωπος και ολα τα κορίτσια βέβαια,  αλλά εσυ έχεις τεεεραστια υπομονή κοπέλα μου σε σχέση με εμένα μιλάω παντα,  μπράβο σου, η καλοσύνη σου και η κατανόηση σου είναι αξιοθαυμαστες.. στη προκειμένη περίπτωση όμως αν θέλεις τη γνώμη μου πάτα πόδι και παρε πρωτοβουλίες εν ανάγκη απλά να ενημερώνεις και να μην Ρωτάς,  σε αυτό το θέμα Ούτε βήμα πίσω..  στα λεω πολύ αγάπη!!! 💗💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσι μου γλυκό,  απο ολα αυτά που εχω διαβάσει είσαι εξαιρετικός άνθρωπος και ολα τα κορίτσια βέβαια,  αλλά εσυ έχεις τεεεραστια υπομονή κοπέλα μου σε σχέση με εμένα μιλάω παντα,  μπράβο σου, η καλοσύνη σου και η κατανόηση σου είναι αξιοθαυμαστες.. στη προκειμένη περίπτωση όμως αν θέλεις τη γνώμη μου πάτα πόδι και παρε πρωτοβουλίες εν ανάγκη απλά να ενημερώνεις και να μην Ρωτάς,  σε αυτό το θέμα Ούτε βήμα πίσω..  στα λεω πολύ αγάπη!!! 💗💕💖

Κατερινα μου σε ευχαριστω παρα πολυ μεσα απτην καρδια μου❤️ Γενικα για υπομονη ολες οι φιλες μου μου ελεγαν  σε αυτο το θεμα να ειμαι πολυ πιο διεκδικητικη και να μην περιμενω αλλα εγω πηγα κοντρα σε ολους και ακολουθησα την καρδια μου 100%, ελπιζω να μου βγει σε καλο😆 😆Αλλα τωρα αληθεια θα παω διαφορετικα σαυτο το θεμα πλεον και δυναμικα.💪

 

Και παλι σε ευχαριστω παρα πολυ για καλα σου λογια,  ανταποδιδω φαινεσαι πολυ γλυκος ανθρωπος κι παλι ευχαριστω πολυ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

 

Ακριβώς αυτό.... Δεν κοιτάει ο καθένας τη δουλειά του κ να μην γίνονται αυτές οι αδιάκριτες ερωτήσεις-υποδείξεις!!! Η κολλητή μου έχει ένα παιδάκι κ έχουν αποφασίσει να μην κάνουν άλλο..... την έχουν πρίξει την κοπέλα. Εμείς τώρα έχουμε κ τα δύο φύλα οπότε τους ικανοποιήσαμε όλους 😆😆😆 μόλις με το καλό γεννήσω θα ακούω το άλλο το επικό "φτάνει εεεε..... δεν πιστεύω να θέλετε κ άλλο" 

Είναι στάνταρ αυτές οι ατάκες 

Μα δεν το ξέρεις; πρέπει να κάνεις ακριβώς 2 παιδιά, γύρω στα 30 σου, ένα κ ένα κατά προτίμηση, τα οποία θα θηλάζεις ακριβώς 6 μήνες. Οτιδήποτε περισσότερο ή λιγότερο σε κάνει είτε εγωίστρια είτε υστερικη! Κ έχει κ συνέχεια... Δουλεύεις; εγωίστρια κ αδιάφορη μάνα δεν δουλεύεις; τεμπελα δαγκωτό. Έκανες μεγάλη παιδιά; είσαι εγωίστρια (αυτό πάει σε πολλά γενικά) τα έκανες μικρή; αμυαλη το λιγότερο. Δεν κερδίζεις την παρτίδα με τίποτα! Οπότε κορίτσια ας κάνει η κάθε μία όπως νιώθει κ αφήστε τον κόσμο να λέει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tokyo είπε:

Μα δεν το ξέρεις; πρέπει να κάνεις ακριβώς 2 παιδιά, γύρω στα 30 σου, ένα κ ένα κατά προτίμηση, τα οποία θα θηλάζεις ακριβώς 6 μήνες. Οτιδήποτε περισσότερο ή λιγότερο σε κάνει είτε εγωίστρια είτε υστερικη! Κ έχει κ συνέχεια... Δουλεύεις; εγωίστρια κ αδιάφορη μάνα δεν δουλεύεις; τεμπελα δαγκωτό. Έκανες μεγάλη παιδιά; είσαι εγωίστρια (αυτό πάει σε πολλά γενικά) τα έκανες μικρή; αμυαλη το λιγότερο. Δεν κερδίζεις την παρτίδα με τίποτα! Οπότε κορίτσια ας κάνει η κάθε μία όπως νιώθει κ αφήστε τον κόσμο να λέει 

Σωστοοοτααατηηη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...