Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Αντωνια πολύ χαίρομαι που είναι όλα καλά!!! Γελασα κ με τα σχόλια του άντρα σου! Μου θύμησε το δικό μου... Αφού δε βρήκανε τπτ σε μένα πήγαμε στο μητέρα για σπερμοδιαγραμμα κ λίγο μαζεμένοι ότι οκ μάλλον κάτι θα βρεθεί αφού δεν έχω κάτι εγώ. Κ βγαίνει τούρμπο σε όλα... Κ λέει ο γιατρός είχα πάρα πολύ καιρό να δω τόσο καλά αποτελέσματα! Οκ από τη μια πάλι βρεθήκαμε στο ψάξιμο, αλλά μόνο κορνίζα δεν το έκανε! Σε λίγους που ήξεραν έλεγε "έχω κ το πιστοποιητικό μου τώρα!" 

Μας βοήθησε πολύ αυτό στην εξωσωματική μετά γιατί γίνονταν υγιή έμβρυα με καλή εξέλιξη κλπ. Εσείς όμως μπορείτε να πετύχετε κ φυσική σύλληψη! Κ μια φιλική συμβουλή. Άλλαξε γυναικολόγο... Βλέπω ότι δεν σε εμπνέει κ δεν υπάρχει λόγος! Θες κάποιον που μπορείς να εμπιστευτείς 

Με το καλό όλα! 

κοριτσι μου πολυ γελασα με τον αντρα σου!!!!🤣🤣🤣 καρπερος και με τη βουλα!!!! θεος!!!!

ναι νομιζω πως δεν μου εκανε το κλικ η γυναικολογος.. πρωτη φορα πηγα βεβαια, δεν της εδωσα και μια δευτερη ευκαιρια.... λεω να κανω τη σαλπιγγογραφια στο μητερα που συνεργαζεται και δεδομενου οτι θα βγουν και οι ορμονολογικες μου (αν ειναι καλες!) να κανουμε προσπαθειες μεχρι τα Χμας φυσιολογικα... επειτα θα δουμε.. ισως παω σε γυναικολογο να παρακολουθησουμε ωορρηξια και να το σπρωξουμε λιγο!!😉😉

παντως και μονο που πηραμε τα πρωτα αποτελεσματα αναθαρρησα!!!!💪😁

Σε φιλώ!!!!😘❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου @Κατεριναπαπ @Raf123 @Hopemumtobeτο αλλαξα το ραντεβου!! ναι μωρε εννοειται οτι τον αφορα και καλυτερα να ειναι ο ιδιος εκει και οχι να του τα μεταφερω!!

αφηστε και που του κανει καλο ο γιατρος!! κτ του λεει και τον σπινταρει!!!😂😂

τωρα ειμαι πιο ηρεμη και δε με πειραζει να περιμενω οσο χρειαζεται.. θα κανω κι εγω τη δικη μου εξεταση κι οταν θα παμε στον ουρολογο θα εχουμε πιο ολοκληρωμενη εικονα!!😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπκαι @Hopemumtobeευχομαι τα συμπτωματα να προμηνυουν αλλα πραγματα κι οχι την ακατανομαστη!!!🙏🙏🙏❤️❤️❤️

Σας στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια και πιστεψτε με σμρ ξεχειλιζω....!!!!!!:-bd:-bd[smilie=nike.gif][smilie=love10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Λίγη θετική ενέργεια και προς τα δω???? 🙄

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!! σε ολες σας κοριτσια μου!!!! θετικη ενεργεια αφθονη!!!

(απλα τα 2 κοριτσια μας εχουν στεναχωρεθει λιγο με τα συμπτωματα της περιοδου..😟 που μπορει βεβαια και να μην ειναι περιοδος!!!!!😉🤞🤞)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

Σε ευχαριστούμε κορίτσι μ! [smilie=love4.gif] καλή τύχη και στις δικες σου εξετάσεις που έκανες σήμερα! ποτε θα βγουν??

Τη δευτερα το απογευμα!!! 😃😃

Αχ γ τη σαλπιγγογραφια εχω λιγο την εννοια αλλα να το κανω κι αυτο να φυγει..😉😉😉

Λοιπον γ τις αιματολογικες του αντρα μου βγηκαν τα αποτελεσματα το μαγγανιο 0,5 (0,6-2,4), ο ψευδαργυρος 76 (60-110), το σεληνιο 92 (60-150), η ομοκυστεινη 14,2 (5-13) και η βιταμινη Β6 34,8 (12,6-45,2)...

Το μαγγανιο ειναι λιγο χαμηλο κ κ η ομοκυστεινη πανω απ το οριο... 

Επισης εχει πολυ χαμηλο φυλλικο οξυ.. εχει 2,1 (ελλειψη...)

Δεν ξερω αν επηρεαζουν αυτα κ τι σημαινουν...

Αααααα!!! Κ φσκ τεστοστερονη 929!!!! Η πεθερουλα μου θ κανει παρτυ γ τον καρπερο γιοκα της!!!! 😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Ξέρω μόνο για το φυλλικό να σου πω ότι κάνει καλό στο σπερμα! Δίνε του να πίνει filicine!!! Αλλά σίγουρα άμα σας δώσει βιταμίνες ο ασβεστης θα έχουν μέσα φυλλικό.. για τα υπόλοιπα δεν ξέρω!

Αυτές τις εξετάσεις ποιος του της εγγραψε; ο ασβεστης? 

Ναιιι!!! Αυτες τις 5-6 πρωτες π σας εγραψα.. σεληνιο, ψευδαργυρο, μαγγανιο κλπ...

Κι εχουμε αλλες 2 σελιδες απ τον ενδοκρινολογο.. ο ενδο εγραψε ορμονες κ φυλλικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Ναιιι!!! Αυτες τις 5-6 πρωτες π σας εγραψα.. σεληνιο, ψευδαργυρο, μαγγανιο κλπ...

Κι εχουμε αλλες 2 σελιδες απ τον ενδοκρινολογο.. ο ενδο εγραψε ορμονες κ φυλλικο...

Σας εστειλε σε ενδοκρινολογο ο Ασβεστης η απλα σας εγραψε εξετασεις τετοιου τυπου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Σας εστειλε σε ενδοκρινολογο ο Ασβεστης η απλα σας εγραψε εξετασεις τετοιου τυπου?

Σε ενδοκρινολογο ειχαμε παει απο περυσι.. γτ εχουν κληρονομικοτητα στην οικογενεια του με χασιμοτο κ κακοηθεια..

Το μαγγανιο κ ο ψευδαργυρος δε γραφονται κ τις πληρωσαμε 60€ νομιζω....🤑🤑🤑🤑 Μηχανη να κοβει χρημα θελουμε... οι αλλες εξετασεις ηταν με παραπεμπτικο ευτυχως!! 🙏

Στον ασβεστη ειχαμε παει παντως τις περυσινες εξετασεις του ενδοκρινολογου.. αν εχετε κι εσεις να τις παρετε μαζι...😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

Σε ενδοκρινολογο ειχαμε παει απο περυσι.. γτ εχουν κληρονομικοτητα στην οικογενεια του με χασιμοτο κ κακοηθεια..

Το μαγγανιο κ ο ψευδαργυρος δε γραφονται κ τις πληρωσαμε 60€ νομιζω....🤑🤑🤑🤑 Μηχανη να κοβει χρημα θελουμε... οι αλλες εξετασεις ηταν με παραπεμπτικο ευτυχως!! 🙏

Στον ασβεστη ειχαμε παει παντως τις περυσινες εξετασεις του ενδοκρινολογου.. αν εχετε κι εσεις να τις παρετε μαζι...😉

Η αντιδραση ηταν για τα λεφτα, Θεε μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Η αντιδραση ηταν για τα λεφτα, Θεε μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειπαμε στο πλαισιο των εξετασεων/γιατρων δεν θ τα λυπηθουμε τα χρηματα.. γ ν βρουμε μια ακρη τι γινεται θ κανουμε οτι χρειαστει.. χωρις υπερβολες αλλα τα απαραιτητα θ γινουν..

Ηταν ν μετακομισουμε κ στραβωσε η συμφωνια.. ευτυχως π ειχαμε μαζεψει καποια χρηματα!!!😜😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ειπαμε στο πλαισιο των εξετασεων/γιατρων δεν θ τα λυπηθουμε τα χρηματα.. γ ν βρουμε μια ακρη τι γινεται θ κανουμε οτι χρειαστει.. χωρις υπερβολες αλλα τα απαραιτητα θ γινουν..

Ηταν ν μετακομισουμε κ στραβωσε η συμφωνια.. ευτυχως π ειχαμε μαζεψει καποια χρηματα!!!😜😜😜

Εχεις δικιο και εγω αυτο σκεφτομαι θα τις κανουμε τις εjετασεις προφανως απλα μαζευονται πολλα ολα μαζι,  τελος παντων ας βγαινουν καλες οι εξετασεις τουλαχιστον😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα σας! Τι κάνετε? Θα ήθελα να μου προτείνετε αν έχετε κάποιον γυναικολόγο στα νότια προάστια Αττικής, γιατί είμαι στην αναζήτηση!! Σας ευχαριστώ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Δανάη123 είπε:

Κοριτσια καλησπέρα σας! Τι κάνετε? Θα ήθελα να μου προτείνετε αν έχετε κάποιον γυναικολόγο στα νότια προάστια Αττικής, γιατί είμαι στην αναζήτηση!! Σας ευχαριστώ!! 

Καλησπερα κοριτσι μου! Δυστυχωσ στα νοτια προαστια δενξερω κανεναν!! Εισαι κι εσυ σε φαση προσπαθειας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ σου ηρθε? εμενα ακομη! μονο πονος οπως παντα τηε περιοδου αλλα δεν ερχεται ! Τα νευρα μου!!!!!!!!Αν δεν ερθει αυριο μεσημερι που το αποκλειω θα παω να κανω τεστ (θα ειχα αλλα οπως θυμασαι εκανα τεστ σαν την τρελη τηε Δευτερα🤣) γιατι θελω να κλεισω ξενοδοχειο κια δεν κλεινω μην και εγινε το θαυμα!😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η iriana είπε:

Κορίτσια κάντε ένα τεστ!!! Μη μας σκατε! 🧐

χαχαχαχαχ Αν αυριο δεν ερθει θα κανω, αλλα νομιζω οτι με ειχε μπερδεψει γυναικολογος και περιμενα σημερα, τσαμπα περιμενα απο χθες! Θα ξυπνησω περιοδευουσα ειμαι σιγουρη!!! Αν οχι θα παω για τεστ- αν και με πονους πριν περιοδο και με ολιγοσπερμια λιγο εως καιπολυ δυσκολο! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

χαχαχαχαχ Αν αυριο δεν ερθει θα κανω, αλλα νομιζω οτι με ειχε μπερδεψει γυναικολογος και περιμενα σημερα, τσαμπα περιμενα απο χθες! Θα ξυπνησω περιοδευουσα ειμαι σιγουρη!!! Αν οχι θα παω για τεστ- αν και με πονους πριν περιοδο και με ολιγοσπερμια λιγο εως καιπολυ δυσκολο! 😉

Μην είσαι απαισιοδοξη πολλά ήρθαν εκεί που δεν τα περίμεναν 👍🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Hopemumtobe είπε:

χαχαχαχαχ Αν αυριο δεν ερθει θα κανω, αλλα νομιζω οτι με ειχε μπερδεψει γυναικολογος και περιμενα σημερα, τσαμπα περιμενα απο χθες! Θα ξυπνησω περιοδευουσα ειμαι σιγουρη!!! Αν οχι θα παω για τεστ- αν και με πονους πριν περιοδο και με ολιγοσπερμια λιγο εως καιπολυ δυσκολο! 😉

Συμφωνω μ τη @Mimi26!!! Τα καλυτερα ερχονται στα ξαφνικα!!! 😜🎯😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Συμφωνω μ τη @Mimi26!!! Τα καλυτερα ερχονται στα ξαφνικα!!! 😜🎯😍❤️

Καλημέρα κορίτσια μου καλό μας σκ ❤️

Εγώ έτρεχα σαν μουρλη όλη την εβδομάδα να έχω όλο το σκ ελεύθερο να μην κάνω κυριολεκτικά τίποτα να το απολαύσω !

 

Θέλετε να σας πω τι πάθαμε με το αγόρι μου ; Είναι κ λίγο σε φάση κουτσομπολιο.

Ψάχναμε για σπίτι κ βρήκαμε μια μονοκατοικία έξω από τη πόλη.

Βρήκαμε λοιπόν μια μιας κ εγώ δεν μπορωτις σκάλες πια σαν την γρια😂 29χρ😂 κ λέμε τι ωραία τι καλά να τη παζαρεψουμε λίγο μιλάμε με αυτόν υπέροχα όλα με τζάκι κάναμε όνειρα εμείς παιδιά σκυλιά ιστορίες τζάκι οικογένεια είχαμε πάει για ποτό κ ο καθένας έλεγε το όνειρο του 😂😂

Την επόμενη μέρα μάθαμε πως ένας φίλος του Νίκου που πλέον δεν έχουν πολλές πολλές σχέσεις κ ήταν σχεδόν κολλητοί τύπου πήραν τηλ για το σπίτι κ του είπαν αυτοί (χωρίς να ξέρουν για μας από άσχετη φάση το μάθαμε ) ότι το θέλουν κ δίνουν μπροστά κ ένα και δύο και τρία ενοίκια.    Τρελή ήττα!

Κ δεν μας έχει απαντήσει ακόμη ! Κ κορίτσια το σπίτι ήταν όνειρο!

Είχαμε φανταστεί κ τα επιπλα σας λέω 🙊 εδώ κολλάει το μη κάνεις σχέδια γιατί ο Θεός γελάει 😂😂✌️😂

Λέτε να ισχύει κ με τα μωρά αυτό !; 🙊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ σήμερα έχω τις δουλειες του σπιτιού δυστυχως μέσα στην εβδομάδα δεν προλαβαίνω τίποτα να κάνω φεύγω στις 7:30 το πρωί και παω σπίτι στις 7-8 το βράδυ μόνο μαγείρεμα και λίγο την κουζίνα!!! Όποτε μου μένουν οοοοολες οι δουλειες το Σάββατο! Και βαριέμαι 🤪🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλό μας σκ ❤️

Εγώ έτρεχα σαν μουρλη όλη την εβδομάδα να έχω όλο το σκ ελεύθερο να μην κάνω κυριολεκτικά τίποτα να το απολαύσω !

 

Θέλετε να σας πω τι πάθαμε με το αγόρι μου ; Είναι κ λίγο σε φάση κουτσομπολιο.

Ψάχναμε για σπίτι κ βρήκαμε μια μονοκατοικία έξω από τη πόλη.

Βρήκαμε λοιπόν μια μιας κ εγώ δεν μπορωτις σκάλες πια σαν την γρια😂 29χρ😂 κ λέμε τι ωραία τι καλά να τη παζαρεψουμε λίγο μιλάμε με αυτόν υπέροχα όλα με τζάκι κάναμε όνειρα εμείς παιδιά σκυλιά ιστορίες τζάκι οικογένεια είχαμε πάει για ποτό κ ο καθένας έλεγε το όνειρο του 😂😂

Την επόμενη μέρα μάθαμε πως ένας φίλος του Νίκου που πλέον δεν έχουν πολλές πολλές σχέσεις κ ήταν σχεδόν κολλητοί τύπου πήραν τηλ για το σπίτι κ του είπαν αυτοί (χωρίς να ξέρουν για μας από άσχετη φάση το μάθαμε ) ότι το θέλουν κ δίνουν μπροστά κ ένα και δύο και τρία ενοίκια.    Τρελή ήττα!

Κ δεν μας έχει απαντήσει ακόμη ! Κ κορίτσια το σπίτι ήταν όνειρο!

Είχαμε φανταστεί κ τα επιπλα σας λέω 🙊 εδώ κολλάει το μη κάνεις σχέδια γιατί ο Θεός γελάει 😂😂✌️😂

Λέτε να ισχύει κ με τα μωρά αυτό !; 🙊

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!!

Κ σε σκεφτόμουνα εσένα με το θέμα του σπιτιού..... γιατί όντως με την εγκυμοσύνη  στο σπίτι που μένετε τώρα θα σε δυσκολέψει το πόδι σου. Σε προειδοποίησε ο γιατρός, αλλά αν μένεις εκεί τι θα κάνεις θα πετάς για να ανέβεις???? Καλά κάνετε κ το ψάχνετε κορίτσι μου κ μην στεναχωριέσαι θα βρεθεί κάτι άλλο.... Αν θες θα κοιτάξω κ εγώ καμία αγγελία μέσω ίντερνετ κ να σου στείλω σε πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!Ξυπνησα χωρις περιοδο και για 2 ωες αρχισα να πιστευω οτι εχω μεινει εγκυος! Ε δεν αντεξα αγορασα και  εκανα τεστ! Πιο αρνητικο δεν γινεται, 😪😪 Γιατι δεν μου ερχεται η περιοδος ενω εχω τους πονους κλπ, αληθεια δεν ξερω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ σήμερα έχω τις δουλειες του σπιτιού δυστυχως μέσα στην εβδομάδα δεν προλαβαίνω τίποτα να κάνω φεύγω στις 7:30 το πρωί και παω σπίτι στις 7-8 το βράδυ μόνο μαγείρεμα και λίγο την κουζίνα!!! Όποτε μου μένουν οοοοολες οι δουλειες το Σάββατο! Και βαριέμαι 🤪🤪🤪🤪

Καλημερα κοριτσι μου! Κι εγω τα ιδια εχω απειρες δουλεθες σημερασ εσωτερικες και εξωτερικες! Καλο Σαββατοκυριακο😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλό μας σκ ❤️

Εγώ έτρεχα σαν μουρλη όλη την εβδομάδα να έχω όλο το σκ ελεύθερο να μην κάνω κυριολεκτικά τίποτα να το απολαύσω !

 

Θέλετε να σας πω τι πάθαμε με το αγόρι μου ; Είναι κ λίγο σε φάση κουτσομπολιο.

Ψάχναμε για σπίτι κ βρήκαμε μια μονοκατοικία έξω από τη πόλη.

Βρήκαμε λοιπόν μια μιας κ εγώ δεν μπορωτις σκάλες πια σαν την γρια😂 29χρ😂 κ λέμε τι ωραία τι καλά να τη παζαρεψουμε λίγο μιλάμε με αυτόν υπέροχα όλα με τζάκι κάναμε όνειρα εμείς παιδιά σκυλιά ιστορίες τζάκι οικογένεια είχαμε πάει για ποτό κ ο καθένας έλεγε το όνειρο του 😂😂

Την επόμενη μέρα μάθαμε πως ένας φίλος του Νίκου που πλέον δεν έχουν πολλές πολλές σχέσεις κ ήταν σχεδόν κολλητοί τύπου πήραν τηλ για το σπίτι κ του είπαν αυτοί (χωρίς να ξέρουν για μας από άσχετη φάση το μάθαμε ) ότι το θέλουν κ δίνουν μπροστά κ ένα και δύο και τρία ενοίκια.    Τρελή ήττα!

Κ δεν μας έχει απαντήσει ακόμη ! Κ κορίτσια το σπίτι ήταν όνειρο!

Είχαμε φανταστεί κ τα επιπλα σας λέω 🙊 εδώ κολλάει το μη κάνεις σχέδια γιατί ο Θεός γελάει 😂😂✌️😂

Λέτε να ισχύει κ με τα μωρά αυτό !; 🙊

Καλημερα, δεν ηταν της μοιρας σας το σπιτι, απιστευτο πως πεσατε  πανω σε γνωστο αλλα συμβαινουν αυτα σε μικρες πολεις, αλλα θα βρειτε ακομα καλυτερο😃 

 

Οσο για το ρητο ναι νομιζω ισχυει και για τα μωρα στη δικη μου περιπτωση! 🤐

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!!

Κ σε σκεφτόμουνα εσένα με το θέμα του σπιτιού..... γιατί όντως με την εγκυμοσύνη  στο σπίτι που μένετε τώρα θα σε δυσκολέψει το πόδι σου. Σε προειδοποίησε ο γιατρός, αλλά αν μένεις εκεί τι θα κάνεις θα πετάς για να ανέβεις???? Καλά κάνετε κ το ψάχνετε κορίτσι μου κ μην στεναχωριέσαι θα βρεθεί κάτι άλλο.... Αν θες θα κοιτάξω κ εγώ καμία αγγελία μέσω ίντερνετ κ να σου στείλω σε πμ

Αγάπη μου δεν έχει τίποτα εδώ σε αγγελίες δεν τα βάζουν στη Λιβαδειά πάνε στόμα με στόμα κ πρέπει να ψάχνεις εδώ...

Έκανα κάποια βήματα:

Θα κάνω για αρχή υαλουρονικο στο πόδι για συντήρηση και μετά καλώς ερχόντων των πραγμάτων της εγκυμοσύνης θα κάνω επέμβαση

Έκλεισα δουλειά για λίγες μέρες στην πόλη μου μετά τα Χριστούγεννα για να σταματήσω την Αθήνα κ τόσο δρόμο

Άρχισα προγεστερόνη να μου έρθει περίοδος να πάμε για εξωσωματική

Το αγόρι Μ μίλησε στο πατέρα του κ του είπε τι έχουμε τόσο καιρό κάνει κ ο άνθρωπος του είπε πως θα μας βοηθήσει πολύ κ κακώς τόσο καιρό δεν του μιλήσαμε μπορεί ο άνθρωπος οικονομικά κ είπε εγώ είμαι εδώ να σας στηριξω 😔 με συγκίνησε ειλικρινά.

Θέλουμε σπίτι μόνο γρήγορα!!!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!Ξυπνησα χωρις περιοδο και για 2 ωες αρχισα να πιστευω οτι εχω μεινει εγκυος! Ε δεν αντεξα αγορασα και  εκανα τεστ! Πιο αρνητικο δεν γινεται, 😪😪 Γιατι δεν μου ερχεται η περιοδος ενω εχω τους πονους κλπ, αληθεια δεν ξερω!!!

Έλα κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι πάμε δυνατά για τον επόμενο μήνα 👍👍🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...