Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

πηρα μεγαλη ανασα!!! χαμογελαω σαν τη χαζη!!! θα τις δει ολες μαζι τη δευτερα ο γιατρος.. τριπλεξ, αιματολογικες και τα μας πει.. ισως θελει καποια βιταμινη....

αυτο με την κινητικοτητα κλπ δεν ξερω ουτε εγω......😔 ασχετη τελειως...

Καλα κανεις και χαίρεσαι . Το αξίζουμε μετά από όλα που τραβάμε. Να χαιρόμαστε που και που 💖

Και τα αγόρια μας να χαίρονται. Γιατί είναι πιο ευαίσθητοι και το κρύβουν. Και πέφτουν πιο πολύ από εμάς και ας μην το διχνουν. Εγω τοσο καιρο κατα βαθος χαιρομουν που είχα εγώ θεματακι γιατι δεν ήθελα να νιώθει για τίποτα άσχημα. Μόλις μάθαμε προχθές το δικό του, έπεσε πολύ. Δεν ήθελε ούτε να τον ακουμπάω . Ένιωθε αμήχανα. Δεν είναι ωραίο να νιώθουν έτσι. Ολο τον καιρό δεν με κατηγόρησε ποτε οτι φταιω η κάτι τέτοιο. Ηταν διπλα μου. Όπως θα είμαι και εγώ. 

Μαλιστα μου είπε ότι θα το έλεγε στους γονείς του για να μην νομίζουν οτι ευθυνομουν εγω. Και του είπα δεν με νοιάζει να νομιζουν οτι θελουν. Εγώ είμαι εντάξει , ας νομίζουν ότι φταίω εγώ. Είμαι καλά με αυτό και ούτε θα ήθελα να του ρίξω ποτε φταιξιμο. Δεν το λέω πουθενά αλλα αν κάποια στιγμή μετά από χρόνια που θα έχω το παιδάκι μου και το φέρει η κουβέντα,  θα έλεγα ότι δυσκολευτήκαμε επειδή είχα εγώ θέμα και όχι ο άντρας μου.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ!!!!!!!!!! κλαιωωωωωωωωω!!!!! ξεκαθαρα θα το κανει!!!! η μαμα μου και η μαμα μου!!! μη του πειραξουν τη μανουλα!!!!

δευτερα στις 7 θα μαι κολωνακι!!!! μετα ελατε για καφε η κρασακι!!!!😉😉😉 κερναωωωω

(που να μεινω εγκυος τι θα γινει!!!!!!)

Χαχαχχαα όλα τα αγόρια με τις μανούλες τους! Κάλε μόνο η μαμα μου δεν έκανε τους αδερφούς μου μαμακιδες;;; 😂😂😂 

Εμένα ο δικός μου ότι έχει θα μου το πει εμένα πρώτα αλλα στο καπάκι θα πάρει και την μαμα του 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Βρε εμεις χαμογελάμε εμεις σαν χαζές που δεν είναι ο άντρας μας 😂 χάρηκα παρά πολύ για εσας αλήθεια 

αχ κοριτσια μου με συγκινειτε τοσο πολυ!!!!!! ξερω ποσο χαιρεστε και ποση αγωνια ειχατε μαζι μου!!!

και ολες συνεχιζουμε να αγωνιουμε για τα επομενα αποτελεσματα!!! τα δικα μου και τα δικα σας!!!❤️❤️❤️

ο αντρας μου μου λεει στο τηλ "το εστειλες στις φιλες σου;;; ολη μερα τσικι τσικι.. πιο πολυ μιλας μαζι τους!!!"

σας ζηλευει μαλλον😜😜❤️❤️❤️

μπορει να μη γνωριζομαστε αλλα η αγαπη που παιρνω ειναι απεριοριστη!!!!! προσευχομαι καθε μερα να μας ευλογησει ο θεος με γερα παιδακια!!!!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλα κανεις και χαίρεσαι . Το αξίζουμε μετά από όλα που τραβάμε. Να χαιρόμαστε που και που 💖

Και τα αγόρια μας να χαίρονται. Γιατί είναι πιο ευαίσθητοι και το κρύβουν. Και πέφτουν πιο πολύ από εμάς και ας μην το διχνουν. Εγω τοσο καιρο κατα βαθος χαιρομουν που είχα εγώ θεματακι γιατι δεν ήθελα να νιώθει για τίποτα άσχημα. Μόλις μάθαμε προχθές το δικό του, έπεσε πολύ. Δεν ήθελε ούτε να τον ακουμπάω . Ένιωθε αμήχανα. Δεν είναι ωραίο να νιώθουν έτσι. Ολο τον καιρό δεν με κατηγόρησε ποτε οτι φταιω η κάτι τέτοιο. Ηταν διπλα μου. Όπως θα είμαι και εγώ. 

Μαλιστα μου είπε ότι θα το έλεγε στους γονείς του για να μην νομίζουν οτι ευθυνομουν εγω. Και του είπα δεν με νοιάζει να νομιζουν οτι θελουν. Εγώ είμαι εντάξει , ας νομίζουν ότι φταίω εγώ. Είμαι καλά με αυτό και ούτε θα ήθελα να του ρίξω ποτε φταιξιμο. Δεν το λέω πουθενά αλλα αν κάποια στιγμή μετά από χρόνια που θα έχω το παιδάκι μου και το φέρει η κουβέντα,  θα έλεγα ότι δυσκολευτήκαμε επειδή είχα εγώ θέμα και όχι ο άντρας μου.  

Πωπω ποσό σε καταλαβαίνω και εγώ αυτό εύχομαι προτιμώ να έχω εγώ πρόβλημα παρά ο άντρας μου!! Θα μάθουμε σε ένα μήνα που θα πάμε για σπερματοδιαγραμμα…η αλήθεια όσο περνούν οι μερες αγχώνομαι 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια μου με συγκινειτε τοσο πολυ!!!!!! ξερω ποσο χαιρεστε και ποση αγωνια ειχατε μαζι μου!!!

και ολες συνεχιζουμε να αγωνιουμε για τα επομενα αποτελεσματα!!! τα δικα μου και τα δικα σας!!!❤️❤️❤️

ο αντρας μου μου λεει στο τηλ "το εστειλες στις φιλες σου;;; ολη μερα τσικι τσικι.. πιο πολυ μιλας μαζι τους!!!"

σας ζηλευει μαλλον😜😜❤️❤️❤️

μπορει να μη γνωριζομαστε αλλα η αγαπη που παιρνω ειναι απεριοριστη!!!!! προσευχομαι καθε μερα να μας ευλογησει ο θεος με γερα παιδακια!!!!!🙏🙏🙏

Αχαχχααχαχ και εμενα στην αρχή μου έλεγε ελεος με αυτό το φόρουμ. Και νευριαζε

Οταν του εξήγησα ότι μαθαίνω πράγματα που δεν μας τα λένε οι γυναικολόγοι και πρέπει εγώ να τους τα πω, αλλα και οτι νιώθω όμορφα να μιλάω σε κάποιον που περναει τα ίδια με εμένα,  άρχισε να σας συμπαθεί, χαχαχαχ

Έπειτα του έλεγα συνεχεια τι μαθαίνω και τι μου λέτε κτλ. Και του αρέσει να ακούει κατά βάθος,

Εε όταν πήραμε τα αποτελέσματα μου είπε , οι φίλες σου τι λένε ; έχει ξανά συμβεί;; χάχαχαχαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Καλα κανεις και χαίρεσαι . Το αξίζουμε μετά από όλα που τραβάμε. Να χαιρόμαστε που και που 💖

Και τα αγόρια μας να χαίρονται. Γιατί είναι πιο ευαίσθητοι και το κρύβουν. Και πέφτουν πιο πολύ από εμάς και ας μην το διχνουν. Εγω τοσο καιρο κατα βαθος χαιρομουν που είχα εγώ θεματακι γιατι δεν ήθελα να νιώθει για τίποτα άσχημα. Μόλις μάθαμε προχθές το δικό του, έπεσε πολύ. Δεν ήθελε ούτε να τον ακουμπάω . Ένιωθε αμήχανα. Δεν είναι ωραίο να νιώθουν έτσι. Ολο τον καιρό δεν με κατηγόρησε ποτε οτι φταιω η κάτι τέτοιο. Ηταν διπλα μου. Όπως θα είμαι και εγώ. 

Μαλιστα μου είπε ότι θα το έλεγε στους γονείς του για να μην νομίζουν οτι ευθυνομουν εγω. Και του είπα δεν με νοιάζει να νομιζουν οτι θελουν. Εγώ είμαι εντάξει , ας νομίζουν ότι φταίω εγώ. Είμαι καλά με αυτό και ούτε θα ήθελα να του ρίξω ποτε φταιξιμο. Δεν το λέω πουθενά αλλα αν κάποια στιγμή μετά από χρόνια που θα έχω το παιδάκι μου και το φέρει η κουβέντα,  θα έλεγα ότι δυσκολευτήκαμε επειδή είχα εγώ θέμα και όχι ο άντρας μου.  

Έλα μωρέ τι σημασία έχει...? Το ζευγάρι είναι ΕΝΑ, φυσικά κ δεν έχει σημασία σε ποιον οφείλεται, μαζί στα εύκολα αλλά κ στα δύσκολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσι μου σαν εντελώς άσχετη με τις ΤΑ που βάζεις, φαίνονται εντάξει.... δεν τα στέλνεις ένα email στον Ασβέστη να τα δει πιο γρήγορα από το ραντεβού???

το μεσημερι θα παρουμε τις αιαμτολογικες...

σκεφτομαι να παω τη δευτερα με ΟΟΟΟΟΟΟΛΟ το φακελο.. τριπλεξ, αιματολογικες και σπερμοδιαγραμμα και να εχει μια εικονα συνολικη...

δυστυχως ο αντρας μου δε μπορει να ερθει τη δευτερα μαζι μου.. ζητησε απο ενα συναδελφο να τον αλλαξει κι εκεινος ο .... αχαρακτηριστος λεει δεν μπορει.. ενω του ειπε θα παει σε γιατρο..... λιγη ανθρωπια ρεεεεε (δεν του εχει ξαναζητησει ουτε 1 αλλαγη φετος παραμονο για 1 κηδεια πολυ κοντινου θειου...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

εμεις κοριτσι μου πηγαμε ουρολογο, καναμε τριπλεξ και μας ειπε απλο σπερμοδιαγραμμα. 

το τριπλεξ εδειξε κιρσοκηλη και αυτο ειναι το πρωτο σπερμοδιαγραμμα που κανει...

θα παω τη δευτερα στο γιατρο για να αξιολογησει ολα τα αποτελεσματα και να μας πει τι να κανουμε..

Έχει δίκιο η @Froufro παραπάνω στείλτο με email στον Ασβέστη και αν έχει χρόνο μπορεί να σας πάρει τηλέφωνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Έλα μωρέ τι σημασία έχει...? Το ζευγάρι είναι ΕΝΑ, φυσικά κ δεν έχει σημασία σε ποιον οφείλεται, μαζί στα εύκολα αλλά κ στα δύσκολα!!!

ΑΚΡΙΒΩΣ!!!!!!👍👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Froufro είπε:

Έλα μωρέ τι σημασία έχει...? Το ζευγάρι είναι ΕΝΑ, φυσικά κ δεν έχει σημασία σε ποιον οφείλεται, μαζί στα εύκολα αλλά κ στα δύσκολα!!!

Αυτό ακριβώς είχαμε συζητήσει οι δυο μας

Από την στιγμή που αποφασισαμε οτι πορευομαστε μαζι οοοτι και αν γίνει και ο ένας θα είναι διπλα στον αλλον. Δεν έχει σημασία ποιος έχει πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι κοινό γιατί δεν φέρνει έτσι κι αλλιώς το αποτέλεσμα που θέλουμε και οι δυο 

Είτε εγώ είτε αυτός ,,μωρο δεν έρχεται άρα πάμε να κάνουμε κοινά τα προβληματα και να τα αντιμετωπισουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια μου με συγκινειτε τοσο πολυ!!!!!! ξερω ποσο χαιρεστε και ποση αγωνια ειχατε μαζι μου!!!

και ολες συνεχιζουμε να αγωνιουμε για τα επομενα αποτελεσματα!!! τα δικα μου και τα δικα σας!!!❤️❤️❤️

ο αντρας μου μου λεει στο τηλ "το εστειλες στις φιλες σου;;; ολη μερα τσικι τσικι.. πιο πολυ μιλας μαζι τους!!!"

σας ζηλευει μαλλον😜😜❤️❤️❤️

μπορει να μη γνωριζομαστε αλλα η αγαπη που παιρνω ειναι απεριοριστη!!!!! προσευχομαι καθε μερα να μας ευλογησει ο θεος με γερα παιδακια!!!!!🙏🙏🙏

Και εγώ σας νιώθω φιλες μου και ας μη σας γνωρίζω ΚΑΤ ίδιαν! Χαίρομαι για εσας αλλά λυπάμαι και για τις απογοητεύσεις!!! Αγωνιώ με τις αγωνίες σας!!! Είμαστε η μια εδώ να στηρίξει την άλλη!! Μακάρι κάποια στιγμή να γνωριστούμε!!! 💕💕❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχαχχααχαχ και εμενα στην αρχή μου έλεγε ελεος με αυτό το φόρουμ. Και νευριαζε

Οταν του εξήγησα ότι μαθαίνω πράγματα που δεν μας τα λένε οι γυναικολόγοι και πρέπει εγώ να τους τα πω, αλλα και οτι νιώθω όμορφα να μιλάω σε κάποιον που περναει τα ίδια με εμένα,  άρχισε να σας συμπαθεί, χαχαχαχ

Έπειτα του έλεγα συνεχεια τι μαθαίνω και τι μου λέτε κτλ. Και του αρέσει να ακούει κατά βάθος,

Εε όταν πήραμε τα αποτελέσματα μου είπε , οι φίλες σου τι λένε ; έχει ξανά συμβεί;; χάχαχαχαχαχαχ 

κι εμενα στην αρχη νομιζε οτι υπαρχει παραπληροφορηση... τυπου οπως κανουμε αναζητηση στο google...

οταν ειδε ομως οτι μαθαινω πληροφοριες οπως καλο ουρολογο και κεντρο σπερματολογιας και πολλα αλλα παραδειγματα που του δινω, εκει μαζευτηκε και λεει ευτυχως που μοιραζεστε τις εμπειριες σας...

κοριτσια πραγματικα το φορουμ και μονο τη ψυχολογικη στηριξη που παιρνουμε, περα απο τις πολυτιμες πληροφοριες και τον χρονο που κερδιζουμε απο ψαξιμο και κακους γιατρους, ειναι ΤΡΟΜΕΡΟ!!!!!

Υ.Γ. ενα παραπονο ρε παιδια μονο εχω!!!! ΘΕΛΩ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!😜🤣🤣🤣🤣 αμεσως εξαντουνται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Πωπω ποσό σε καταλαβαίνω και εγώ αυτό εύχομαι προτιμώ να έχω εγώ πρόβλημα παρά ο άντρας μου!! Θα μάθουμε σε ένα μήνα που θα πάμε για σπερματοδιαγραμμα…η αλήθεια όσο περνούν οι μερες αγχώνομαι 😔

Ραφαελα μου σε νιωθω οσο δε φανταζεσαι!!!! εδω ειμαστε και θα το περασουμε ολες μαζι!!!!!🤜🤛❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Αχαχχααχαχ και εμενα στην αρχή μου έλεγε ελεος με αυτό το φόρουμ. Και νευριαζε

Οταν του εξήγησα ότι μαθαίνω πράγματα που δεν μας τα λένε οι γυναικολόγοι και πρέπει εγώ να τους τα πω, αλλα και οτι νιώθω όμορφα να μιλάω σε κάποιον που περναει τα ίδια με εμένα,  άρχισε να σας συμπαθεί, χαχαχαχ

Έπειτα του έλεγα συνεχεια τι μαθαίνω και τι μου λέτε κτλ. Και του αρέσει να ακούει κατά βάθος,

Εε όταν πήραμε τα αποτελέσματα μου είπε , οι φίλες σου τι λένε ; έχει ξανά συμβεί;; χάχαχαχαχαχαχ 

Χαχαχχαα πάλι καλά που άρχισε να μας ψηλό συμπαθεί δλδ 🤣🤣🤣 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Έχει δίκιο η @Froufro παραπάνω στείλτο με email στον Ασβέστη και αν έχει χρόνο μπορεί να σας πάρει τηλέφωνο

μωρε επειδη θα παω τη δευτερα... λεω να παω και να εχει ολη την εικονα... γτ μια φορα μας εχει δει και δεν ειχε δειγματα απο εμας τι να περιμενει... ετσι να συναξιολογησει ολα τα αποτελεσματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσια μου με συγκινειτε τοσο πολυ!!!!!! ξερω ποσο χαιρεστε και ποση αγωνια ειχατε μαζι μου!!!

και ολες συνεχιζουμε να αγωνιουμε για τα επομενα αποτελεσματα!!! τα δικα μου και τα δικα σας!!!❤️❤️❤️

ο αντρας μου μου λεει στο τηλ "το εστειλες στις φιλες σου;;; ολη μερα τσικι τσικι.. πιο πολυ μιλας μαζι τους!!!"

σας ζηλευει μαλλον😜😜❤️❤️❤️

μπορει να μη γνωριζομαστε αλλα η αγαπη που παιρνω ειναι απεριοριστη!!!!! προσευχομαι καθε μερα να μας ευλογησει ο θεος με γερα παιδακια!!!!!🙏🙏🙏

Κοριτσι μου εχω χαρει απειρα για αποτελεσματα! Εισαι ενα υπεροχο πλασμα παντα με ενα καλο λογο για ολες και με εχεις βοηθησει κι εμενα προσωπικα πολυ! Σου αξιζει το καλυτερο!!!  (ΥΓ, Τωρα για κινητικοτητα δεν ξερω ΚΑΤΙ γιατι δεν εχουμε παει ακομα στον ουρολογο γιατο δεν σχολιαζω, οπως και να εχει ειναι μια πολυ καλη αρχη ολο αυτο οτι τουλαχιστον αριθμος οκ απο τοσα εκατομμυρια καποιο θα κανει τη δουλεια💗💗💗 Μπραβο σας😃😃😃  Αντε μην φταιει το αγχος μονο στο τελος!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

μωρε επειδη θα παω τη δευτερα... λεω να παω και να εχει ολη την εικονα... γτ μια φορα μας εχει δει και δεν ειχε δειγματα απο εμας τι να περιμενει... ετσι να συναξιολογησει ολα τα αποτελεσματα....

Οκ ναι μετά είδα οτι περιμένετε και άλλες απαντήσεις οπότε μια και καλή.

Μια χαρά θα τα πάτε , θα δεις  🥰

Τις προσπάθειες σας μην τις σταματήσετε και εγώ θα πρότεινα χωρίς τεστ ωορηξίας, το σώμα σου πλεόν ξέρεις να το ακούς, ευχαριστηθείτε τις επαφε΄ς χαλαρά (καλό θα κάνει και στους δύο) και ποτέ δεν ξέρεις πώς και πότε θα έρθει.😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχχαα πάλι καλά που άρχισε να μας ψηλό συμπαθεί δλδ 🤣🤣🤣 

χαχαχαχααχ😁

σημερα εντομεταξύ με όλες μας τις κουβέντες, η γαιδούρα ουτε σιδέρωσα ούτε μαγειρεψα και πρεπει τωρα να φυγω για δουλειά. θα ερθει το μεσημέρι και δεν θα εχει φαγητο και θα του πω καθομουν απο το πρωι και μιλούσα στα κορίτσια. 

θα παρει πίσω την συμπάθεια του χαχαχαχ

πάντως σοβαρα αν κάποια στιγμή κανονιζαμε να βρεθουμε όλες ή όσες θέλουν κάπου, εγώ είμαι μέσα. 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου μάλλον μόλις πήγα τουαλέτα και είδα το σερβιετακι μου με μια σταγόνα ροζ, στο σκούπισμα λερωσα το χαρτί οχι πολύ με ροζ πάλι.. μάλλον μου έρχετε ή μου ήρθε ξέρω γω... ☹☹☹ απο την άλλη ροζ εγώ ποτέ δεν είχα και η κοιλιά μου δεν με ποναει όπως της άλλες φορές... ροζ ρε κορίτσια ροζ καθαρό.. σαν το ροζε κρασί 😂 τόσο ανοιχτό το χρώμα... Αλλά είπαμε κάθε μήνα και κατι το διαφορετικό... ας συνεχίσουμε κανονικά με τόυς γιατρούς μας...

Το βράδυ θα κλάψω τώρα δεν μπορώ είμαι στη δουλειά 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου, να χαίρεσαι το πλασματάκι Σου και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Έτσι ακριβώς δεν θέλω να στεχωρεθω πάλι απο ενα αρνητικό τεστ.. 

Εσύ πεδευτηκες για να τα καταφέρεις? 

Και εσυ να νας στείλεις μπεμπεδοσκονη 💖👶💖👶

Εννοείταιιι σας στέλνω και εύχομαι όλες να είστε πολύ γρήγορα εγκυούλες γιατί έχω δει πόσο το θέλετε και είστε όλες πολύ γλυκές κοπέλες😍🥰💞💞💞

Εγώ έμεινα και τις δύο φορές με την πρώτη, την πρώτη φορά δεν προσπαθούσαμε καν, απλά επειδή το συζητάγαμε γενικά και ήρθε εκείνο το μήνα να με δει(έμενα Λονδίνο) κάναμε ελεύθερα όλες τις μέρες που έκατσε ε και έτσι έγινε..δεν περιμέναμε και ότι θα μείνω με τη μία😅γιατί διάβαζα κ στο φόρουμ εδώ κι έβλεπα κοπέλες που προσπαθούσαν μήνες..τώρα τη δεύτερη φορά δεν είχα καν περίοδο λόγω του ότι θηλάζω, αλλά το θέλαμε😊

Δεν παιδεύτηκα αλλά σας νιώθω πολύ όλες εσάς τις κοπέλες που αγωνιάτε κάθε μήνα κ σας σκέφτομαι, γιατί ξέρω πόσο πολύ το θέλετε, και πόση χαρά θα σας φέρει🙏 Και κάθε φορά που βλέπω μια κοπέλα με θετικό τεστάκι χαίρομαι τόσο πολύ κι εγώ μαζί σας!!! Είναι ευλογία❤️

Και να σου πω τη δεύτερη φορά το ένιωσα λίγο γιατί περίμενα μήνες πότε θα μου έρθει η περίοδος για να ξαναμείνω έγκυος, έλεγα άντε και άντε, αλλά δεν ήθελα να σταματήσω και το θηλασμό, μέχρι που πήγα στο γιατρό μου είπε να αφήσω 8 ώρες ανάμεσα στους θηλασμούς κ έτσι θα κάνω ωορρηξία, το έκανα κάποιες μέρες και έτσι έκανα ωορρηξία(την καταλαβαίνω εγώ κι όλας) και έμεινα έγκυος εκείνο το μήνα☺️Λέω δεν πήγαινα νωρίτερα;; χαχαχ

Εσύ κορίτσι μου προσπαθείς καιρό;

Αχ εύχομαι να κάνεις το τεστάκι και να είναι θετικό, θα χαρώ τόσο πολύ ειλικρινά!!!😍😍💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Κορίτσια μου μάλλον μόλις πήγα τουαλέτα και είδα το σερβιετακι μου με μια σταγόνα ροζ, στο σκούπισμα λερωσα το χαρτί οχι πολύ με ροζ πάλι.. μάλλον μου έρχετε ή μου ήρθε ξέρω γω... ☹☹☹ απο την άλλη ροζ εγώ ποτέ δεν είχα και η κοιλιά μου δεν με ποναει όπως της άλλες φορές... ροζ ρε κορίτσια ροζ καθαρό.. σαν το ροζε κρασί 😂 τόσο ανοιχτό το χρώμα... Αλλά είπαμε κάθε μήνα και κατι το διαφορετικό... ας συνεχίσουμε κανονικά με τόυς γιατρούς μας...

Το βράδυ θα κλάψω τώρα δεν μπορώ είμαι στη δουλειά 🤣🤣

Χαχαχααχα είσαι θεά με την τελευταία σου πρόταση. Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Εννοείταιιι σας στέλνω και εύχομαι όλες να είστε πολύ γρήγορα εγκυούλες γιατί έχω δει πόσο το θέλετε και είστε όλες πολύ γλυκές κοπέλες😍🥰💞💞💞

Εγώ έμεινα και τις δύο φορές με την πρώτη, την πρώτη φορά δεν προσπαθούσαμε καν, απλά επειδή το συζητάγαμε γενικά και ήρθε εκείνο το μήνα να με δει(έμενα Λονδίνο) κάναμε ελεύθερα όλες τις μέρες που έκατσε ε και έτσι έγινε..δεν περιμέναμε και ότι θα μείνω με τη μία😅γιατί διάβαζα κ στο φόρουμ εδώ κι έβλεπα κοπέλες που προσπαθούσαν μήνες..τώρα τη δεύτερη φορά δεν είχα καν περίοδο λόγω του ότι θηλάζω, αλλά το θέλαμε😊

Δεν παιδεύτηκα αλλά σας νιώθω πολύ όλες εσάς τις κοπέλες που αγωνιάτε κάθε μήνα κ σας σκέφτομαι, γιατί ξέρω πόσο πολύ το θέλετε, και πόση χαρά θα σας φέρει🙏 Και κάθε φορά που βλέπω μια κοπέλα με θετικό τεστάκι χαίρομαι τόσο πολύ κι εγώ μαζί σας!!! Είναι ευλογία❤️

Και να σου πω τη δεύτερη φορά το ένιωσα λίγο γιατί περίμενα μήνες πότε θα μου έρθει η περίοδος για να ξαναμείνω έγκυος, έλεγα άντε και άντε, αλλά δεν ήθελα να σταματήσω και το θηλασμό, μέχρι που πήγα στο γιατρό μου είπε να αφήσω 8 ώρες ανάμεσα στους θηλασμούς κ έτσι θα κάνω ωορρηξία, το έκανα κάποιες μέρες και έτσι έκανα ωορρηξία(την καταλαβαίνω εγώ κι όλας) και έμεινα έγκυος εκείνο το μήνα☺️Λέω δεν πήγαινα νωρίτερα;; χαχαχ

Εσύ κορίτσι μου προσπαθείς καιρό;

Αχ εύχομαι να κάνεις το τεστάκι και να είναι θετικό, θα χαρώ τόσο πολύ ειλικρινά!!!😍😍💕💕

Σε ευχαριστώ παααρα πολύ!!! Δυστυχώς δεν τα καταφέραμε και πάλι... πφφφφ ανάσες και συνεχίζουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Όγκος 1,3 ml [ Τ.Α. ≥ 1.5 ml ]

Συγκέντρωση σπερματοζωαρίων 87.000.000 /ml [ Τ.Α. ≥ 15 εκ / ml ]

Συνολικός αριθμός σπερματοζωαρίων 113.100.000 /εκσπερμάτιση [ Τ.Α. ≥ 39 εκ / εκσ ]

Κορίτσι μου πολύ καλά μου φαίνονται!!!! Έχει πολλάαα σπερματοζωάρια το αγόρι σου σίγουρα ένα από αυτά θα γίνει το παιδάκι σας😄😄🙏 Ο όγκος είναι λίγο κάτω από το όριο ε, αλλά δεν καταλαβαίνω τι είναι αυτό!! Επίσης από τα άλλα που έστειλες παρακάτω δεν καταλαβαίνω τίποτα χαχαχαχ ας μας πουν τα άλλα κορίτσια ή ο γιατρός😍 Πότε θα κλείσεις τώρα ραντεβού να τα δει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Κοριτσι μου εχω χαρει απειρα για αποτελεσματα! Εισαι ενα υπεροχο πλασμα παντα με ενα καλο λογο για ολες και με εχεις βοηθησει κι εμενα προσωπικα πολυ! Σου αξιζει το καλυτερο!!!  (ΥΓ, Τωρα για κινητικοτητα δεν ξερω ΚΑΤΙ γιατι δεν εχουμε παει ακομα στον ουρολογο γιατο δεν σχολιαζω, οπως και να εχει ειναι μια πολυ καλη αρχη ολο αυτο οτι τουλαχιστον αριθμος οκ απο τοσα εκατομμυρια καποιο θα κανει τη δουλεια💗💗💗 Μπραβο σας😃😃😃  Αντε μην φταιει το αγχος μονο στο τελος!

 

αχ κοριτσι μου..... ποσο με συγκινεις!!!!!!!❤️❤️ μακαρι να πανε ολα καλα και για εμας και για ολα τα ζευγαρια που προσπαθουμε τοσο για παιδι....🙏🙏🙏 εχουμε τοση αγαπη να δωσουμε!!!

ευχομαι κι εσας να πανε ολα καλα με το καινουριο σπερμοδιαγραμμα και να ειναι το πιο εγκυρο και το πιο καλο!!!!!! 🤞🤞 και ο ασβεστης σιγουρα θα σας βοηθησει πολυ και θα σας στηριξει!!! δεν ειναι μονο καλος γιατρος.. ειναι η αυρα του και η θετικη του ενεργεια!! σε γεμιζει αισιοδοξια αυτος ο ανθρωπος!!

αχ @Κατεριναπαπακους;;;;;;;; τωρα δεν θα χω προβλημα να αντιμετωπισωωωω!!!!! 🤣🤣

κοριτσια χθες το βραδυ που ξαπλωσα, σκεφτομουν να σκασει σπερμοδιαγραμμα με 100-1000 σπερματοζωαρια/ml!!!

τελικα νομιζω με χαρακτηριζει η αισιοδοξια ως ανθρωπο!!!!!!!!😇😇😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Οκ ναι μετά είδα οτι περιμένετε και άλλες απαντήσεις οπότε μια και καλή.

Μια χαρά θα τα πάτε , θα δεις  🥰

Τις προσπάθειες σας μην τις σταματήσετε και εγώ θα πρότεινα χωρίς τεστ ωορηξίας, το σώμα σου πλεόν ξέρεις να το ακούς, ευχαριστηθείτε τις επαφε΄ς χαλαρά (καλό θα κάνει και στους δύο) και ποτέ δεν ξέρεις πώς και πότε θα έρθει.😘

μακαρι μαυρογατουλα μουυυυ!!!

καλα εμενα το σωμα μου δε μιλαει οποτε τι να ακουσω;; στουρναρι εντελως ειμαι.. και δεν ξερω αν η κινητικοτητα ειναι πεσμενη μηπως οι βιταμινες βοηθησουν.. ο γιατρος θα μας πει τι και πως... 

 ειχα διαβασει στην ομαδικη για τις βιταμινες "sermatrop" οτι βοηθανε πολυ τον αντρα.... ειναι πανακριβες αλλα χαλαλι αν φερουν το θαυματακι μας!!!!!!!!!😍

και παλι σε ευχαριστω για ΟΟΟΟΟΟΟΛΗ τη βοηθεια, τη στηριξη, τις συμβουλες και το χρονο σου!!!!! δεν εχω λογια.... μονο θα στειλω μια μεγαλη αγκαλια και μια ευχη το 2022 να σου φερει το θαυματακι σου!!!!🙏🙏🙏 ❤️❤️❤️ θα γινεις υπεροχη μανουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...